Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 19:54   #4171
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwiawszafie Pokaż wiadomość
my dzien troche pospalismy i tym sposobem sniadanie zaczelo sie o 11 milo bylo, byl u nas kolega ktory mieszka tu sam, pogadalismy posmialismy sie i tym sposobem sniadanie trwalo do 15 chlopaki nie chcieli zebym im wczesniej ze stolu jedzenie sprzatla :P
ooo tak o wielkanoc spędziłaś:PP fiu fiu fiu;pp tak pzreczytalam o jedzeniu to i mi sie zachcialop
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 20:10   #4172
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
mav to Ty taka złośliwa baba TŻeta z placka tłuc?:PP ale miejmy nadzieje, że już doszliście do porozumienia
a jak Kalduś się udało spotkanie z rodzinką?
ja teraz sobie Tv z TŻetem oglądam to znaczy on bo ja klikam tu ale normalnie nie ma nic ciekawego w tv;/;/
zasluzyl
zlosliwa bardzo bardzo
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 21:14   #4173
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

ojj ja żeby tak uderzyc to musiałabym być straszaaaanie zła;p
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:07   #4174
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

pasuje z czytaniem tego co naskrobalyscie
bede sie lapala na bierząco
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:17   #4175
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

coś koleżanki dziś milczą:PP
irmandara zgadza sie jak nie zaglada tu sie pare dni to trudno jest nadrobic;p
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 05:29   #4176
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cześć gaduły

Widzę, że w przeciwieństwie do mnie byłyście bardzo aktywne w te święta Ja nie Irm ( ) i udało mi się jakoś nadrobić zaległości, ale pozwólcie, że nie będę się odnosić do poszczególnych wypowiedzi. Miałabym tyle do powiedzenia, że TAKIEGO monologu z samego rana byście mi nie wybaczyły

U mnie święta dość spokojnie i monotonnie poza jedną wpadką. Opowiem Wam, a co Wiem jak lubicie się śmiać z Lim-pechowca
W niedzielę poszłam do Kościoła, a gdy wróciłam okazało się, że moi rodzice pojechali sobie z wizytą do cioci nie biorąc pod uwagę, że nie mam ze sobą ani kluczy ani komórki. Po 15-minutowym kwitnięciu pod furtką postanowiłam ją przeskoczyć. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że miałam na sobie 12-centymetrowe obcasy i mini. No ale cóż... Z braku laku... Zaczęłam wyczyniać na furtce różne dziwne akrobacje coby to dostać się na drugą stronę i nagle zauważyłam, że kilku przechodzących facetów jakoś podejrzanie dziwnie się na mnie patrzy. Wtedy zdałam sobie sprawę, że podczas moich szpagatów i innych takich zadarła mi się spódnica, a wczoraj był akurat ten dzień kiedy założyłam pończochy i jakieś niewiele zakrywające koronkowe majteczki Po prostu czym chata bogata...
Aczkolwiek, jak to stwierdziła moja koleżanka, obciach to by był dopiero, gdybym miała brzydką bieliznę

Całuję mocno, mocno, mocno i postaram się zaglądać częściej
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:09   #4177
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
obciach to by był dopiero, gdybym miała brzydką bieliznę
i z tym sie zgadzam

ja zaraz ide do sklepu po ostatnie zakupy i pakuje sie do wyjazdu do polski, lece na 6 dni. eh jakos trzeba bedzie to przezyc :/
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 09:21   #4178
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Hej Dziewczeta...

U mnie Swieta minely spokojnie, slonecznie i rodzinnie.

Ale wiecie co za kazdym razem w wielkanoc przypomina nam sie Wielkanoc z 2007 roku.

akurat sie zlozylo, ze bylam swiadkowa mojej kolezanki, ktora robila slub i nie robila wesela tylko obiad w domu. Rowniez zbieg okolicznosci byl taki ze moja cala rodzina spedzala wielkanoc u ciotki ktora mieszka 2 pietra nizej od kolezanki co brala slub.

Kuba byl Malutki karmilam go piersią wiec mus nie mus siedzieli do puki nie skonczyl sie weleny obiad. Bo jak plakal schodzilam na dol go karmic.

Tym sposobem wielkanocne sniadanie trwało od 9 do 19 Malo tego... Moj brat trzeźwiał podczas sniadania 3 razy, kuzyn zasnął w kuchni na parapecie, bo w pokoju jednym goscie a w drugim spal Kubus.

No mowie Wam bylo tyle smiechu, wszyscy sie pospijali, tanczyli spiewali.

Najsmieszniejsze bylo to, ze my ktorzy poszli na weselny obiad nie wypilismy ani grama bo niezstety byl tylko obiad zero alkoholu - moj Tzet sie zalamal, ze nawet winka nie dali, wiec schodzil ze mna podczas karmienia Kubusia i tankowal z kuzynem

Takze Świąteczne śniadanie bylo bardziej udane niz wesele kolezanki i chyba nigdy nie zapomne tego dnia

Lim Ty jak zwykle musialas cos odpindolic Ale fakt, ze sexowna bielizna na pewno zrobila niezle wrazenie. Dobrze ze nie mialas babcinych pajtalonów do kolan

sylwia a czemu z takim smutkiem jedziesz do rodziny do polski? nie chce Ci sie widze... Jedziesz z Tzetem ?
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:06   #4179
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Limonka1987 hihi wiem, że nie powinnam ale tak się śmiałam. normalnie jakby historyjka stworzona do śmiechu ale miałaś pecha:P a do domku jak sie dotsałaś bez klucza??:P przez okno?
a gorzej by było gdybyś całkiem zapomniala założyc majtek))

sylwiawszafie własnie czemu taka smutna, że wracasz w rodzinne strony?

freddy296 hehe na parapecie spali:PP ale co to za wesle bez %?:P ale w sumie może kulturalni ludzie. a jak ten czas leci.....w takich chwilach sie to zauważa.

A ja dziś wolne mam, jutro do szkoły się wybieram a nie chce się strasznie;p remont mam mieć w kcuhni w tym tygodniu, kurz brud i syf;/
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:23   #4180
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

tajla no wlasnie do dzisiejszego dnia nie wiem czemu nie podali choc lampki wina do obiadu. fakt, ze moja kolezanka - Panna Mloda w ciazy ale z tego co wiem jej już mąż lubi wypic, rodzice tez lubia... Nie wiem dziwne to dla mnie, Byl tylko szampan w urzedzie cywilnym.

No i bylo ok 10 osob chyba nawet wiecej - nie pamietam dokladnie, wiekszosc dorosla... no coz. ich decyzja

ja do szkoly jade na weekend Tez mi sie nie chce
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 13:09   #4181
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Witajcie

Że też nie mam takich przgód jak koleżanka Limonka pozazdrościć bo moję święta zawsze takie nudne a co dziś porabiacie> Myślałam że mam wolne do środy a tu się okazuję że jutro zajęcia a zawsze środa była wolna kopnęła bym tego naszego rektora w to jego przepasłe dupsko
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 13:39   #4182
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Wróciłam do Was Kochane dziewuszki mam nadzieje, ze jest radość na buźkach teraz..

Ostatnio przez cały miesiąc miałam okropne dni.. doła łapałam prawie codziennie zły nastrój i humor gościły codziennie.. spowodowane to było ta kuracją.. nadal ją mam, ale już widzę poprawę lekką a teraz to już będzie z Górki. Posty czytałam widzę dużo się u Was działo.

Święta mi minęły dość normalnie nie były to zbyt fajne Święta.. bo nie wychodziłam na dwór dalej niż poza podwórko ze względu na mój bardzo tragiczny wygląd.. nigdy takiego zcegoś nie miałam na twarzy.. mówię Wam to był koszmar.. ale takie sa skutki uboczne i musiałam to przetrwać..

Teraz już jest lepiej.. co prawda nadal mam ciężkie dni, ale już nie takie jak na początku, bo teraz czas mi szybciej mija i idę już dalej z tym wszystkim. Oby do przodu bo czas się nie cofa..

Wczoraj np. miałam fajną przygodę. Wybrałam się z przyjaciółką na rowerową przejażdżkę. U mnie robia autostrade i wiecie ruch wzmożony pełno piasku kamieni nie dokończonych ulic.. a my rowerami..

Jedziemy sobie i w pewenj chwili ja krzyczę a ona co się stało możesz jechać..? a ja no jade jadę chyba ale nie czuje łańcucha chyba spadł.. na środku szoy wąskiej na jeden samochód mi łańcuch spadł..
Dojechaliśmy namiejsce.. na szczęście.. a potem się zimno zrobiło.. ja mądra oczywiście w krótkim rękawie i zimno mi było.. i spowrotem chcieliśmy wpakować rowery do autobusu.. i już byłyśmy na to przygotowane ale ludzie na nas się patrzyli jak na kretynki.. i wróciliśmy rowerami.. zimno było strasznie,a le ok.. dałam radę..

no to tyle rozpisałam się jak Limonka.. hehe :P
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:07   #4183
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Wróciłam do Was Kochane dziewuszki mam nadzieje, ze jest radość na buźkach teraz..

Ostatnio przez cały miesiąc miałam okropne dni.. doła łapałam prawie codziennie zły nastrój i humor gościły codziennie.. spowodowane to było ta kuracją.. nadal ją mam, ale już widzę poprawę lekką a teraz to już będzie z Górki. Posty czytałam widzę dużo się u Was działo.

Święta mi minęły dość normalnie nie były to zbyt fajne Święta.. bo nie wychodziłam na dwór dalej niż poza podwórko ze względu na mój bardzo tragiczny wygląd.. nigdy takiego zcegoś nie miałam na twarzy.. mówię Wam to był koszmar.. ale takie sa skutki uboczne i musiałam to przetrwać..

Teraz już jest lepiej.. co prawda nadal mam ciężkie dni, ale już nie takie jak na początku, bo teraz czas mi szybciej mija i idę już dalej z tym wszystkim. Oby do przodu bo czas się nie cofa..

Wczoraj np. miałam fajną przygodę. Wybrałam się z przyjaciółką na rowerową przejażdżkę. U mnie robia autostrade i wiecie ruch wzmożony pełno piasku kamieni nie dokończonych ulic.. a my rowerami..

Jedziemy sobie i w pewenj chwili ja krzyczę a ona co się stało możesz jechać..? a ja no jade jadę chyba ale nie czuje łańcucha chyba spadł.. na środku szoy wąskiej na jeden samochód mi łańcuch spadł..
Dojechaliśmy namiejsce.. na szczęście.. a potem się zimno zrobiło.. ja mądra oczywiście w krótkim rękawie i zimno mi było.. i spowrotem chcieliśmy wpakować rowery do autobusu.. i już byłyśmy na to przygotowane ale ludzie na nas się patrzyli jak na kretynki.. i wróciliśmy rowerami.. zimno było strasznie,a le ok.. dałam radę..

no to tyle rozpisałam się jak Limonka.. hehe :P
no to mamy już dwie Limonki na wątku
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:26   #4184
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość

sylwia a czemu z takim smutkiem jedziesz do rodziny do polski? nie chce Ci sie widze... Jedziesz z Tzetem ?
Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
sylwiawszafie własnie czemu taka smutna, że wracasz w rodzinne strony?
nie smutna nie smutna, ale ja poprostu nienawidze samolotow - podczas lotu starzeje sie o 10 lat ze stresu:P
po drugie nie lubie duzych zakorkowanych miast, autobusow, tramwajow - niecierpie jak ktos obcy sie o mnie ociera jak jest tlok taka mala fobia:P , nie moge zniesc jak slysze przeklinanie na ulicy , i nie czuje sie bezpiecznie jak ide sama gdzies wieczorem :/ , a co najgorsze nienawidze duzych sklepow
fajnie rodzine zobaczyc, znajomych itd. no wiadomo...ale te wyzej wymienione rzeczy zjadaja mi tyle nerwow podczas kazdej wizyty :/
pozatym bede tesknic do moich wlasnych kątkow, czlowiek sie szybko przywiazuje:P
aa...no i oczywiscie ze jade z TZ, dodatkowo w sobote idziemy na wesele do mojej rodziny.
__________________

Edytowane przez sylwiawszafie
Czas edycji: 2009-04-14 o 15:27
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:55   #4185
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
Trinette o Jak ci fajnie tak w kiwietniu taki wyjazdDD to bedziem tu czekac na twe relacje jak bylo i zycze ci super pogody od wtorku jakies slonce ma byc:P
Poki co jestem zla jak OSA.Czekam na faceta od 12!! Mielismy jechac w gory i jak zwykle mial cos do zalatwienia!! Niech sie z praca ozeni!!! Ja mam do piatku wlacznie wolne. On tego chyba pod uwage nie bierze. DO Kielc 3h jazdy bedzie i do Wawy 3,5 Grrr....
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:14   #4186
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

freddy296 ja także mam weekend szkołę ale tylko w sobote na szczescie hihi ale za to wyklady wiec czeka mnie parogodzinnie siedzenie.
a to weslele bardzo spokojnie a moze im pieniazkow szkoda bylo bo i gosci w sumie mało.

Magic Girl a co to za kuracja bo ja nie czytalam o Tobie. a i wiatm Cię

sylwiawszafie masz fobie na sklepy?? a weź Ty moja mame ona by w ogole nie wychodzila z galerii:P bedąc kiedys na pare dni w wawie jak pojechalysmy o 9 w miasto to po 22 wrocilysmy i tylko po galeriach szok!!! nie przepusci nic. a ja nigdy samolotem nie lecialam ale mam chorobe lokomocyjna, morska tez to i pewnie powietrzna hihi

Trinette i kazdy TŻ tez ma jakos fobie. ale zeby tyle godzin... ja natomiast mam codziennie wyklady na temat felg, opon i tym podobnych ale da sie rzyzwyczaic
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:44   #4187
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość

sylwiawszafie masz fobie na sklepy?? a weź Ty moja mame ona by w ogole nie wychodzila z galerii:P bedąc kiedys na pare dni w wawie jak pojechalysmy o 9 w miasto to po 22 wrocilysmy i tylko po galeriach szok!!! nie przepusci nic. a ja nigdy samolotem nie lecialam ale mam chorobe lokomocyjna, morska tez to i pewnie powietrzna hihi
noo...na te duuze sklepy:P pelno ludzi wszedzie sie trzeba pchac, czekac do przymiezalni w kolejce, 10osob przy jednym wieszaku :P nie cierpie tego :/
nie mam jako tako choroby samolotowej, tu problem tkwi raczej w moim mozgu :P bo sobie wyobrazam niewiadomo jakie straszne historie...i w pierwszym samolocie jest strasznie :P no ale tak 2-3 samolot w tym samym dniu to juz problem znika pojawia sie dopiero przy nastepnej podrozy
takze trzymac kciuki!

aa...no i lubie sklepy bezclowe na lotniskach:P
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:54   #4188
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

limonka jestes nie mozliwa tez zaczne w ponczochach chodzic tak na wszelki wypadek ;D
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:41   #4189
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

sylwiawszafie a mnie tez denerwuje jak tłok do przymierzalni a najgorzej jest w czasie wyprzedazy, wszyscy sie pachaja krzycza:P

a to Ty taka weteranka lotów być powinnas a nie sie tu boisz wszytsko bedzie dobrze)
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:02   #4190
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

obejrze jeszcze jakis film i startujemy o 5.00 do mamy na bigos :P
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:46   #4191
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
Magic Girl a co to za kuracja bo ja nie czytalam o Tobie. a i wiatm Cię
kuracja trądzikowa. Postanowiłam zwalczyć to raz na zawsze i już nie martwić się tym w dalszym życiu. Ta kuracja ma na celu zlikwidowanie trądziku na zawsze. Wiadomo raz kiedyś coś wyskoczy.. ale wszystko co miałam zniknie i nie powróci już w tym stopniu. Wolę teraz się pomęczyć a potem mieć spokój.. ale ciężko teraz jest..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 06:03   #4192
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Magic Girl a to jakimiś antybiotykami leczysz?? ale jak mówisz ze teraz tragicznie wygladasz to wspolczuje ale jesli ci ona ma pomoc to pewnie ze lepiej sie teraz przemeczyc a potem slicznie wygladac;*
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 13:50   #4193
kasiakitty
Raczkowanie
 
Avatar kasiakitty
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kanada, Mississauga
Wiadomości: 187
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Czesc
Tez bym chciala miec gladka twarz jak pupcia niemowlaka, ale chyba nie bede miala, uzywam sporo kosmetykow ale coz, zawsze gdzies krostki sie znajda. A Ty Magic Girl to pomecz sie ale pewnie jestes swiadoma ze to zniknie raz na zawsze . Ja to sie pewnie pomecze pare lat :P, ale slyszalam ze tradzik znika jak sie dziecko urodzi ale to czas pokaze .
__________________
" ... Look In The Mirror And See Who You Are, Beautiful You Are ... "

kasiakitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 14:00   #4194
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

kasia jesli to prawda, to ja moge poswiadczyc ze tak. Przed ciąza mialam wiecej wykwitow na policzkach i na brodzie... teraz to rzadkosc miec np 3 krosty na raz, bardziej mnie denerwuja blizny po tradziku i suche placki Ale troche podkladu i jest ok

Ogolnie dopiero co wygrzebalam sie z robotą w pracy a zaraz po 15stej zwali sie nastepna fala ludzi. Masakra dzisiaj jakas...

Ale chociaz czas szybko zlecial
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:11   #4195
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 76
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Witam Kochaniutkie (tylko nie krzyczec na mnie)
Wiem wiem dawno mnie nie bylo no ale coz czas sie wziac za nadrabianie brakow. Jak wiadomo nie przeczytalam was jeszcze do konca, ale juz jestem na finishu. A to juz u mnie postep.
No czas sie wziac za siebie starsznie sie rozleniwilm ;/ Wrr

A co u mnie
Jak juz wspomnialam wstyd mi za siebie, len pierwsza klasa sie ze mnie zrobil, zero systematycznosci, zero zoorganizowania az szkoda gadac.
Wzielam sie za siebie no bo przeciez za 2 miesiace do Polski lece, musze jakos wygladac. I nawet nawet.. idzie mi to.. fakt ze pomoalu (jak wszystko ostatnimi czasy) no ale do przodu.
Mamy zamiar wnajac ze starym wieksze mieszkanko, lecz chcemu z dofinansowaniem i tu sie pojawia problem gdyz 90% landlordow nie chce sluyszec o DSS. Ale coz znalazlam jedna fajna chatke i wlasciciel sie zgadza na DSS tylko teraz musze to pozalatwiac.. tyle latania z tym ze szkoda gadac no i jeszcze ten wyjazd na glowie mowie wam biedna jestem ;/ Troche otuchy by mi sie przydalo

A co u mojego maluszka
W uzebieniu zadnych nowosci 16 zeboli jest no i czekamy tylko na te osttnie piatki Mam nadzieje ze juz niedlugo wyjda bo osttnio jakis sie Filip niespokojny zrobil i jeszcze do tego zaczyna łobuzowc (mieszanka wybuchowa).
Co do jego mowy to codzien slysze nowe slowa oczywiscie poza nie nie, tata, daj i dziekuje to od kilku dni jest nie chce, prosze, kocham Normalnie dumna z chloposzka jestem Jak on sie szybko uczy
Co do postepow nocniczkowych no to powiem wam ze zaczyna juz sam siadac i mowic ze siiiii i fuuujj ale czesto nie laczy sie to z fizjologi tylko z checia zabawy i latanie z golym tyleczkiem po domku.

A co u was?
J sie troszke rozpislam No i zaczynam czytac daalej, moze cud sie zdarzy i do jutra skoncze

Do uslyszonka
__________________

..::: Żyć to znaczy walczyć o coś wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda się>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:38   #4196
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

mówicie, że po ciąży zmiejsza się natężenie wystepowania krostek hih ciekawa sprawa. ale za nim się przekonam to jeszcze z pare lat minie zapewne i na razie zostaje krycie krostek:PP
Weriidiiana ja cie witam bo sie tu nie poznałyśmy:PP
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:16   #4197
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
Magic Girl a to jakimiś antybiotykami leczysz?? ale jak mówisz ze teraz tragicznie wygladasz to wspolczuje ale jesli ci ona ma pomoc to pewnie ze lepiej sie teraz przemeczyc a potem slicznie wygladac;*

no super to nie wygląda.. krosty.. strupki [lamki.. ale jeszcze z 1.5 miesiące i będzie cacy.. więc się pzremęczę. To nie jest antybiotyk to tabletki z pochodnej witaminy A. A tabletki nazywają się izotek. Możesz sobie w googlach poszukać.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:24   #4198
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Aczkolwiek, jak to stwierdziła moja koleżanka, obciach to by był dopiero, gdybym miała brzydką bieliznę
swiete slowa
Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
no super to nie wygląda.. krosty.. strupki [lamki.. ale jeszcze z 1.5 miesiące i będzie cacy.. więc się pzremęczę. To nie jest antybiotyk to tabletki z pochodnej witaminy A. A tabletki nazywają się izotek. Możesz sobie w googlach poszukać.
duzy masz ten wysyp? u mnie od poczatku bylo ok, ale w sumie nie mialam juz takiej tragicznej cery jak wczesniej... a badania juz sobie robilas?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:18   #4199
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
duzy masz ten wysyp? u mnie od poczatku bylo ok, ale w sumie nie mialam juz takiej tragicznej cery jak wczesniej... a badania juz sobie robilas?
pierwszy tydzień zaczęły wychodzić gule czerwone.. ale nie dużo i jako takiego wysypu nie miałam sporadycznie raz kiedyś jakiś pryszcz.. wychodziły mi te podskórne co miałam i nadal wychodzą.. i z niektórych się zrobiły strupki a po strupkach które sama usunęłam są czerwone plamki.. głupie paluchy.. wiem ;/ jestem w 35 dniu leczenia i dawka 60 od 5 dni. A badania miałam robione przed kuracją i były super. Teraz 5 maja idę na trójglicerydy.. i jeśli będą ok to dalej 60 będę miała i do lipca koniec.. udręki.. boshe to jest Mój najgorszy okres życia chyba..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:32   #4200
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
pierwszy tydzień zaczęły wychodzić gule czerwone.. ale nie dużo i jako takiego wysypu nie miałam sporadycznie raz kiedyś jakiś pryszcz.. wychodziły mi te podskórne co miałam i nadal wychodzą.. i z niektórych się zrobiły strupki a po strupkach które sama usunęłam są czerwone plamki.. głupie paluchy.. wiem ;/ jestem w 35 dniu leczenia i dawka 60 od 5 dni. A badania miałam robione przed kuracją i były super. Teraz 5 maja idę na trójglicerydy.. i jeśli będą ok to dalej 60 będę miała i do lipca koniec.. udręki.. boshe to jest Mój najgorszy okres życia chyba..
to duza masz ta dawke, ja mam teraz 30mg, wczesniej 20, i w sumie zadnych skutkow ubocznych poza lekkim wysuszeniem i pogorszeniem wynikow badan. no ale bede brala przynajmniej do wrzesnia
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.