Michaelowa Nibylandia - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 15:34   #451
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

chcialam Wam cos przepisac (kawalek artykulu z rzeczypospolitej sobotnio - niedzielnej), ale nie moge znalesc tej gazety .
bylo tam napisane, ze MJ chcial w warszawie zbudowac park rozrywki jakos 10 lat temu. wspomnial, ze okrazyl ziemie 6 razy, ale wlasnie dla warszawy chcial cos takiego zrobic, bo go zauroczyla , czy jakos tak. niestety mswia nie pozwolilo wykorzystac terenow naszej stolicy na ten cel .

taki OT.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 15:37   #452
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
chcialam Wam cos przepisac (kawalek artykulu z rzeczypospolitej sobotnio - niedzielnej), ale nie moge znalesc tej gazety .
bylo tam napisane, ze MJ chcial w warszawie zbudowac park rozrywki jakos 10 lat temu. wspomnial, ze okrazyl ziemie 6 razy, ale wlasnie dla warszawy chcial cos takiego zrobic, bo go zauroczyla , czy jakos tak. niestety mswia nie pozwolilo wykorzystac terenow naszej stolicy na ten cel .

taki OT.
wiemy.nawet były prezydent kwaśniewki wspominał o tym w gazetach i wiadomościach TVN24.
prawdopodobnie nie wyrazono zgody na przejęcie lotniska prze MSWiA.taki biurokratyczny cyrk wyszedł.
szkoda.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:01   #453
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Dlaczego do zamknięcia??

Może po prostu osoby, którym M.J był zawsze obojętny pozwoliłyby tym, dla których był kimś ważnym w życiu wyrazić ból po stracie i swoje przemyślenia.
Każdy ma inną wrażliwość i prawo do cierpienia nawet po stracie idola (czego niektórzy nie potrafią i nie muszą rozumieć).

Swoją drogą- czy w pierwszym poście padło pytanie "co sądzicie o Michaelu Jacksonie?"
Nie. W związku z tym jeśli ktoś ma ochotę debatować nad jego psychiką i analizować jego "dziwactwa" to może lepiej założyć w tym celu wątek.
Mam wrażenie, że tutaj nie odbiera się prawa pisania o M.J inaczej niż dobrze, ale fanom prawo do uwielbiania go.
i to pisze moderator?!
hmm skoro dla Ciebie te dyskusje są "na poziomie" to tylko pogratulować
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:24   #454
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
i to pisze moderator?!
hmm skoro dla Ciebie te dyskusje są "na poziomie" to tylko pogratulować
Przeczytaj proszę ze zrozumieniem to co napisałam.
Nie wiem czemu się mnie czepiasz.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:35   #455
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Przeczytaj proszę ze zrozumieniem to co napisałam.
Nie wiem czemu się mnie czepiasz.
przeczytałam
dla mnie niesmaczne jest licytowanie sie w tym wątku czyja śmierć była gorsza MJ czy JPII
wyciąganie jakiś brudów
nieważne kto umarł,każdemu po śmierci należy sie SZACUNEK jeśli nie umie sie powstrzymać od głupich komentarzy należy ugryźć sie w język
dlatego też uważam że watek należy zamknąć
dla prawdziwych fanów jest watek na kulturze
ten jest jedynie pożywką dla szukających taniej sensacji, ktoś to sie ze mną nie zgodzi może dać upust swojej frustracji na Pudelku.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:49   #456
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
przeczytałam
dla mnie niesmaczne jest licytowanie sie w tym wątku czyja śmierć była gorsza MJ czy JPII
wyciąganie jakiś brudów

nieważne kto umarł,każdemu po śmierci należy sie SZACUNEK jeśli nie umie sie powstrzymać od głupich komentarzy należy ugryźć sie w język
dlatego też uważam że watek należy zamknąć
dla prawdziwych fanów jest watek na kulturze
ten jest jedynie pożywką dla szukających taniej sensacji, ktoś to sie ze mną nie zgodzi może dać upust swojej frustracji na Pudelku.
Co do pogrubionego.
Nawet nie czytam tych bzdurnych debat.
Wnioskuję, że jednak nie zrozumiałaś mojego posta.
Po moim poście rozwinęła się rozmowa na temat "lepszy czy gorszy od papieża". Zwróć uwagę, że nie o tym pisałam i nie wiąż z tymi bzdurami mojej wypowiedzi.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:47   #457
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Madie to nie prywata do Ciebie
poprostu uważam że jako moderator powinnaś podjąć odpowiednie kroki
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 19:00   #458
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
Madie to nie prywata do Ciebie
poprostu uważam że jako moderator powinnaś podjąć odpowiednie kroki
ale poc o zamykac wątek.
ja chętnie poczytałabym o ciekawostkach z życia M-J i podzieliła się swoją wiedzą.
tak już jest,że ludzie będą chwalić i ganić.
polemika czasem jest pożyteczna,bo przeciwnicy mogą się czegoś dowiedzieć,a zwolennicy moga dać szansę innym na poznanie prawdy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:25   #459
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Ale to już zaczęła się robić dziwna przepychanka..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:37   #460
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

jakoś wcale mi go nie "szkoda", nie lubiłam go ze względu na "afery z dziećmi"
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:38   #461
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
jakoś wcale mi go nie "szkoda", nie lubiłam go ze względu na "afery z dziećmi"
których mu nie udowodniono i nie skazano prawomocnym wyrokiem.
jednak masz do tego prawo.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 20:35   #462
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
Madie to nie prywata do Ciebie
poprostu uważam że jako moderator powinnaś podjąć odpowiednie kroki
Cóż, ja plotkowego nie moderuję, natomiast jeśli ktoś uważa, że wątek powinien zostać zamknięty wystarczy kliknąć na jedną ikonkę i zgłosić problem.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-28 o 20:36
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:27   #463
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

dla Króla muzyki pop [*] i więcej komentarzy to nie wymaga
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:45   #464
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
których mu nie udowodniono i nie skazano prawomocnym wyrokiem.
jednak masz do tego prawo.
co oczywiście nie oznacza że tak nie mogło być, bo w końcu nie zawsze w sądzie udowodnione jest to, co na prawdę się stało. Ale wszyscy o tym doskonale wiemy.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:48   #465
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
co oczywiście nie oznacza że tak nie mogło być, bo w końcu nie zawsze w sądzie udowodnione jest to, co na prawdę się stało. Ale wszyscy o tym doskonale wiemy.

matko swieta, po pierwsze jest takie powiedzienie "o zmarlych nie mowi/pisze sie zle"
a po drugie...... jak bys znala dobrze jego biografie,jego wypowiedzi, to co w zyciu przeszedl to bys tak nie pisala
poza tym wierz mi to sa Stany, jak bylby winien to by "siedzial" i koniec ..... i nikt nie ogladal by sie na niego!!!!!
dlaczego Polanski do tej pory nie ma wjazdu do USA???? to restrykcyjny kraj pod tym wzgledem i to nie podlega watpliwosci!!! tak jak to ze BYL GENIUSZEM
i szkoda ze nawet po jego smierci LUDZIE nie mozecie tego uszanowac !!!!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:03   #466
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
matko swieta, po pierwsze jest takie powiedzienie "o zmarlych nie mowi/pisze sie zle"
a po drugie...... jak bys znala dobrze jego biografie,jego wypowiedzi, to co w zyciu przeszedl to bys tak nie pisala
poza tym wierz mi to sa Stany, jak bylby winien to by "siedzial" i koniec ..... i nikt nie ogladal by sie na niego!!!!!
dlaczego Polanski do tej pory nie ma wjazdu do USA???? to restrykcyjny kraj pod tym wzgledem i to nie podlega watpliwosci!!! tak jak to ze BYL GENIUSZEM
i szkoda ze nawet po jego smierci LUDZIE nie mozecie tego uszanowac !!!!!!

E a skąd to ciśnienie? wyluzuj.
To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty nie znaczy zaraz że jest jakiś niedoinformowany. proponowałabym przyjąć do wiadomości że nie każdy całe życie będzie miał takie zdanie jak ty, walenie głową w mur nic Ci nie da.
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2009-06-28 o 23:04
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:04   #467
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

tak jak pisze Kofika... nic nie udowodniono jemu, a poza tym wiele osób mówiło, że to odszkodowanie dla jednego chłopca to jest intryga grubymi nićmi szyta... ilu jest ludzi, którzy chętnie wykorzystają to, że ktoś jest sławny i bogaty?
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:07   #468
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

pewnie tyle samo, ile osób które molestują dzieci.


Dobra, eot jak dla mnie, każdy ma swoje zdanie i to nalezy uszanować.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:31   #469
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Ja wiem jedno... Jacko był bardzo utalentowanym i bardzo nieszczęśliwym człowiekiem....a do tego jeszcze wykorzystywanym. Szkoda mi Go bardzo... Szkoda, że dopuścił do siebie takich ludzi i szkoda, że nie walczył o prawdę. A najbardziej mi szkoda, że nie było przy nim nikogo, kto mógłby jemu powiedzieć DOŚĆ i walczyć z jego uzależnieniami.
uwielbiałam jego koncerty jak byłam mała... siedziałam jak w transie przed tv....Dla mnie ten człowiek to całe dzieciństwo, całe lata z Jego piosenkami. Gusty się zmieniają, ale Michael to była muzyka której zawsze chętnie słucham...
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 23:34   #470
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, porównywanie JPII z Jacksonem jest bardzo niesmaczne. JPII, a właściwie jak należało by powiedzieć św. JPII to był wybitny człowiek więc ja jako jego rodaczka i wychowana na jego autorytecie najzwyczajniej nie życzę sobie żeby ktokolwiek porównywał Karola Wojtyłę z Jacksonem, bo to nie ten poziom i nie ta ranga!

Co do Michaela Jacksona, to owszem przykro, że zmarł, bo to w końcu odejście człowieka, który ma jakiś swój udział w historii muzyki, ale tak naprawdę sam jest sobie winien. Zwyczajowo osobę, która nadużywa leków, których nie potrzebuje, nazywa się lekomanem, a osobę, która używa opiaty dla własnego widzimisie nazywa się narkomanem... I teraz ile z Was ledwo spojrzy na zataczającego się ulicą narkomana, a jak już spojrzy to z zażenowaniem, politowaniem i obrzydzeniem. A czym ten Jackson różnił się od takiego przeciętnego narkomana? Może jedynie ilością kasy, dorobkiem... ale upadł dokładnie tam gdzie każdy narkoman - na dno i w końcu przedawkował, bo pewnie dotychczasowy "chaj" był już nie wystarczający... Dlatego owszem, szkoda człowieka, wybitnego artysty, ale też niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i nie robić z niego bóstwa skoro na własne życzenie doprowadził się do takiego stanu.
Czy sobie życzysz czy nie nie jest tutaj istotne: każdy ma prawo do własnych ocen ( pomijając tak oczywistą kwestię jak to, że wszelkie tego typu porównania są idiotyczne).
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:54   #471
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
pewnie tyle samo, ile osób które molestują dzieci.


Dobra, eot jak dla mnie, każdy ma swoje zdanie i to nalezy uszanować.
Oskarżyć człowieka jest bardzo łatwo, nawet jak to później odszczekasz smród zostanie, zawsze będą się ludzie zastanawiać, a może coś w tym jednak jest?
Mnie czy Ciebie ani naszych mężczyzn ( bo jakoś nie słyszałam o głośnym molestowaniu przez kobietę) pewnie nikt o coś takiego nie oskarży, bo nie jesteśmy ani sławne ani bogate. Poza tym Stany to kraj, w którym ojciec boi się przytulić własne dziecko publicznie, żeby nie być posądzony o skłonności pedofilskie. Czytałam ostatnio, jak chłopaka znajoma przytuliła płaczące dziecko, które było roztrzęsione bo się zgubiło w parku, afera była, matka prawie się na nią rzuciła. Tam to NIE DO POMYŚLENIA, od razu podejrzane. Michael otaczał się dziećmi, więc nietrudno było coś takiego wymyślić. Tak się zastanawiam, jakby powiedzmy jakaś dziołszka oskarżyła Waszego faceta o molestowanie, czy ani przez sekundę nie pomyślałybyście, ze to może być prawda? Człowieka bardzo łatwo jest zniszczyć niestety.
Mając parenaście lat nie znosiłam Michaela, wydawał mi się dziwakiem, "wybieloną" małpą, tak mówił o nim mój ojciec.Później obejrzałam film o nim i "man in the mirror" i zwariowałam z uwielbienia i miłości do niego. Później mi przeszło,bo się zakochałam w "realnym" chłopaku ;-) ale zawsze uważałam go za genialnego artystę i zagubionego dzieciaka w ciele mężczyzny. Jak dowiedzialam się o Jego śmierci, poczułam pustkę, nie płakałam ale czuję się dziwnie, smutno i baaardzo mi go szkoda, w ogromnej mierze media, oskarżenia przyczyniły się do Jego śmierci, być może tworzyłby dalej. Tak uważam, a gdy oglądam man in the mirror to mi się chce ryczeć

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2009-06-28 o 23:59
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:03   #472
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Ja bym nie chciała porównywać JP II do Jacko, ale bez urazy... to bardziej muzyka łączy ludzi niż wiara. Niewątpliwie obaj są wybitni, ale nie umniejszałabym zasług ani jednego ani drugiego. Każdy wewnętrznie wie z którą osobą bardziej się utożsamia i to nie jest sprawa do "obgadywania" publicznego, tylko wewnętrza sprawa każdej osoby.
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:04   #473
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
Ja wiem jedno... Jacko był bardzo utalentowanym i bardzo nieszczęśliwym człowiekiem....a do tego jeszcze wykorzystywanym. Szkoda mi Go bardzo... Szkoda, że dopuścił do siebie takich ludzi i szkoda, że nie walczył o prawdę. A najbardziej mi szkoda, że nie było przy nim nikogo, kto mógłby jemu powiedzieć DOŚĆ i walczyć z jego uzależnieniami.
uwielbiałam jego koncerty jak byłam mała... siedziałam jak w transie przed tv....Dla mnie ten człowiek to całe dzieciństwo, całe lata z Jego piosenkami. Gusty się zmieniają, ale Michael to była muzyka której zawsze chętnie słucham...
dokladnie!!! zgdzam sie z Toba w 200% i tylko takie wpomnienia powinnym po Nim pozostac......
pamietam czasy kiedy dalabym wszystko, aby miec jego fotografie,teledysk czy t-shirt!!!
do dzis posiadam zeszyt A4 w ktorym (bylo to prawie 12 lat temu ) wklejalam wszytskie wycinki z prasy... glownie z Bravo, wowczas bez dostepu do netu, bez MTV w kazdym domu,bez mozliwosci pojechania na koncert to bylo COS, to byl rarytas....
mlodzi ludzie ( hym smam nie uwazam sie za babcie, ale jednak dziecinstwo i czasy licealne mam juz sporo za soba ) maja dzisiaj wszytsko podane na tacy..... nie doceniaja tego co ktos stworzyl, bardziej intersuje ich zycie prywatne tzw. celebrytow!!!
do tego, takich ludzi jak ON juz nie ma..... to byl prawdziwy artysta, robil to z pasja ... z pomyslem.... osoba kreatywna,myslaca,ciezko pracujaca na swoj sukces
przeciez jego clipy to arcydziela.... i nie wazne czy ktos go lubil czy nie!!!! a jakie to ma znaczenie????
wszyscy WSZYSCY tzw. wspolczesni artysci opieraja swoja nazwijmy to "sztuke" na jego pomyslach.... taniec.... kompozycje ruchy gestykulacje..... przyjzyjcie sie dobrze ich teledyskom ich tworczosci!!!!
tak ze szkoda mi bardzo ludzi, ktorzy jesli nie musza wypowiadaja sie na JEGO temat
pozdrawiam
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:08   #474
aedrin
Raczkowanie
 
Avatar aedrin
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z koszyczka :)
Wiadomości: 271
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Wydaje mi się że nad jego wizerunkiem scenicznym pracował sztab ludzi ;]
aedrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:10   #475
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

mam młodszego brata, on nie pamięta lat świetności Michaela. W piątek oglądaliśmy teledyski Jacksona na MTV. No i on powiedział "myślałem, że to jest nowe... a to są tylko marne covery jego piosenek". Był autentycznie w szoku, że to czego on teraz słucha to było kiedyś 10000000000 razy lepsze...
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:13   #476
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała porównywać JP II do Jacko, ale bez urazy... to bardziej muzyka łączy ludzi niż wiara. Niewątpliwie obaj są wybitni, ale nie umniejszałabym zasług ani jednego ani drugiego. Każdy wewnętrznie wie z którą osobą bardziej się utożsamia i to nie jest sprawa do "obgadywania" publicznego, tylko wewnętrza sprawa każdej osoby.
Racja, dla niektórych ludzi to muzyka jest ich religią i to ich sprawa Poza tym Papież nie był "nadczłowiekiem" i można go porównać z każdym, na pewno by się nie obraził

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dokladnie!!! zgdzam sie z Toba w 200% i tylko takie wpomnienia powinnym po Nim pozostac......
pamietam czasy kiedy dalabym wszystko, aby miec jego fotografie,teledysk czy t-shirt!!!
do dzis posiadam zeszyt A4 w ktorym (bylo to prawie 12 lat temu ) wklejalam wszytskie wycinki z prasy... glownie z Bravo, wowczas bez dostepu do netu, bez MTV w kazdym domu,bez mozliwosci pojechania na koncert to bylo COS, to byl rarytas....
mlodzi ludzie ( hym smam nie uwazam sie za babcie, ale jednak dziecinstwo i czasy licealne mam juz sporo za soba ) maja dzisiaj wszytsko podane na tacy..... nie doceniaja tego co ktos stworzyl, bardziej intersuje ich zycie prywatne tzw. celebrytow!!!
do tego, takich ludzi jak ON juz nie ma..... to byl prawdziwy artysta, robil to z pasja ... z pomyslem.... osoba kreatywna,myslaca,ciezko pracujaca na swoj sukces
przeciez jego clipy to arcydziela.... i nie wazne czy ktos go lubil czy nie!!!! a jakie to ma znaczenie????
wszyscy WSZYSCY tzw. wspolczesni artysci opieraja swoja nazwijmy to "sztuke" na jego pomyslach.... taniec.... kompozycje ruchy gestykulacje..... przyjzyjcie sie dobrze ich teledyskom ich tworczosci!!!!
tak ze szkoda mi bardzo ludzi, ktorzy jesli nie musza wypowiadaja sie na JEGO temat
pozdrawiam
Myślę podobnie
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:17   #477
aedrin
Raczkowanie
 
Avatar aedrin
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z koszyczka :)
Wiadomości: 271
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez syla-78
Poza tym Papież nie był "nadczłowiekiem" i można go porównać z każdym, na pewno by się nie obraził
jasne, z panem zenkiem spod monopolowego też ;] "patrzcie dzieci, to jest pan Zenek. Pan Zenek nie jest podobny do papieża" Sorry za offtop, tak mi się skojarzyło
aedrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:28   #478
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez aedrin Pokaż wiadomość
jasne, z panem zenkiem spod monopolowego też ;] "patrzcie dzieci, to jest pan Zenek. Pan Zenek nie jest podobny do papieża" Sorry za offtop, tak mi się skojarzyło
Nadinterpretujesz. Nie popadaj w paranoję
edit
Dobra, żeby było jasne, porównanie dwóch wielkich osobowości, chociaż z zupełnie odmiennych "dziedzin" a nie jak to napisałas pana Zenka spod monopolowego. Chodzi o to, że i Papież i Jackson był natchnieniem i autorytetem dla milionów ludzi i miliony ludzi po Nich mogą płakać.

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2009-06-29 o 00:37
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 01:32   #479
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
przeczytałam
dla mnie niesmaczne jest licytowanie sie w tym wątku czyja śmierć była gorsza MJ czy JPII
wyciąganie jakiś brudów
nieważne kto umarł,każdemu po śmierci należy sie SZACUNEK jeśli nie umie sie powstrzymać od głupich komentarzy należy ugryźć sie w język
dlatego też uważam że watek należy zamknąć
dla prawdziwych fanów jest watek na kulturze
ten jest jedynie pożywką dla szukających taniej sensacji, ktoś to sie ze mną nie zgodzi może dać upust swojej frustracji na Pudelku.
Absolutnie się z tym nie zgodzę. Ludzie są ludźmi, jedni zasługują na szacunek, a inni nie - śmierć tego nie zmienia. Ciężko oczekiwać od kogoś, żeby szanował człowieka po śmierci jeśli nie szanował go za życia.
Nazywanie odmiennego zdania frustracją jest co najmniej nie na miejscu. Nie pisząc już o tym, że wątek nie jest tylko o jego muzyce, ale o nim samym i jego tragicznym końcu.

Nigdy nie podzielałam fascynacji Jacksonem, ani jego muzyką dla mnie był osobą niezrównoważoną psychicznie i poniekąd niebezpieczną dla otoczenia, a kryminalne wątki jego życia jeszcze bardziej odpychały mnie od niego. Natomiast niezaprzeczalny wpływ miał na muzykę/muzyków i na miliony ludzi i trudno mu tego odmówić (choć nie sądzę, żeby ktoś tego chciał).
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 08:28   #480
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

My już nie mamy takich ludzi w naszym świecie show biznesu ;/ Z tej ekipy została Madonna, Oldfield..
Niesmialo dorzucilabym jeszcze U2, no i legendarne Heroes del Silencio. Nie obchodzi mnie to, ze akurat Heroes del Silencio sa mniej znani w szerokim swiecie ( Enrique Bunbury nie chcial spiewac po angielsku, spiewa wylacznie po hiszpansku ).
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.