Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 10:18   #1111
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Jak dla mnie, to raczej nie jest totalny laik w tej kwestii. Osoba, która pierwszy raz dopuszcza się czegoś takiego (no właśnie, nawet nie wiemy czy to samo porwanie, czy gwałt czy coś innego), raczej spanikowałaby i popełniła jakiś błąd. Mogę się mylić, to tylko takie moje rozważania. Też nie wiadomo, czy facet ręcznik nie był w to zamieszany - może np. szedł za nią i dał cynk komuś innemu (kto np. czekał w parku, lub tuż za nim). Mam nadzieję również, że sprawdzeni zostali znajomi, czy wyjeżdżali w przeciągu miesiąca (bo jakoś nie wierzę, że jeżeli skrzywdził ją ktoś ze znajomych, to wciąż jest w Gdańsku/Sopocie).
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:37   #1112
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Gdzie mogę znaleźć mapkę, która narysował Jackowski? Potrzebna mi jego wizja...

A zna ktoś może godzinę urodzenia Iwony?
Nie wiem ile on miał wizji,ale jedna na pewno była w programie "Interwencja".
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:38   #1113
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Mam nadzieję również, że sprawdzeni zostali znajomi, czy wyjeżdżali w przeciągu miesiąca (bo jakoś nie wierzę, że jeżeli skrzywdził ją ktoś ze znajomych, to wciąż jest w Gdańsku/Sopocie).
ale dlaczego miałby uciec? żeby podejrzenia skierować na siebie? bez sensu, taki ktoś musi mieć rękę na pulsie i musi znać ruchy przeciwnika a nie żeby uciekać. tym bardziej że nie raz zdarzało się że człowiek który uprowadził i zabił brał czynny udział w akcjach poszukiwawczych i brał go do samego końca bo dzięki temu sądził że nikt go nie będzie podejrzewał bo przecież przestępca nie szukałby swej ofiary.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:58   #1114
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
ale dlaczego miałby uciec? żeby podejrzenia skierować na siebie? bez sensu, taki ktoś musi mieć rękę na pulsie i musi znać ruchy przeciwnika a nie żeby uciekać. tym bardziej że nie raz zdarzało się że człowiek który uprowadził i zabił brał czynny udział w akcjach poszukiwawczych i brał go do samego końca bo dzięki temu sądził że nikt go nie będzie podejrzewał bo przecież przestępca nie szukałby swej ofiary.
Do takich 'logicznych' posunięć to moim zdaniem jest zdolna albo bardzo silna psychicznie osoba (po pierwszym uprowadzeniu lub, nie daj boże, zamordowaniu wydaje mi się, że nie jest to chleb powszedni dla takiej osoby, takie strategiczne posunięcia) albo osoba 'zaprawiona' już w takich akcjach.
Nie mówię również o jawnych ucieczkach. Kończy się sierpień, pamiętajmy, że Iwonka w tym roku pisała maturę. Wystarczy powiedzieć, że jedzie porozglądać się za mieszkaniem na studia do innego miasta, czy zarobić itp. itd. Po maturze mase ludzi się rozjeżdża w Polskę, czy nawet świat.
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2010-08-21 o 10:59
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 11:40   #1115
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

oj zdziwiłabyś się jak często osoby, które pierwszy raz popełniają jakąś zbrodnię działają bardzo logicznie... i jaki mają silny charakter, mimo że nigdy wcześniej nic złego nie zrobiły... ludzka psychika jest zaskakująca
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 11:40   #1116
karolka170
Raczkowanie
 
Avatar karolka170
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Takich osób jest wiele....
__________________
Tatusiu[*]
karolka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 13:38   #1117
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Do takich 'logicznych' posunięć to moim zdaniem jest zdolna albo bardzo silna psychicznie osoba (po pierwszym uprowadzeniu lub, nie daj boże, zamordowaniu wydaje mi się, że nie jest to chleb powszedni dla takiej osoby, takie strategiczne posunięcia) albo osoba 'zaprawiona' już w takich akcjach.
Nie zgodzę się z tym. W czerwcu dość głośna była w Słupsku sprawa zaginięcia młodej dziewczyny - 17-letniej Anity. Została zabita przez chłopaka i przyjaciółkę, a szczególnie chłopak przez 3 tygodnie - tyle trwało znalezienie ciała - bardzo angażował się w poszukiwania, współpracował z policją. Ma 16 lat, więc doświadczony raczej nie jest.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 14:15   #1118
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym. W czerwcu dość głośna była w Słupsku sprawa zaginięcia młodej dziewczyny - 17-letniej Anity. Została zabita przez chłopaka i przyjaciółkę, a szczególnie chłopak przez 3 tygodnie - tyle trwało znalezienie ciała - bardzo angażował się w poszukiwania, współpracował z policją. Ma 16 lat, więc doświadczony raczej nie jest.

Matko. Przerażają mnie takie historie, okazuje się, że nawet najbliższym osobom nie można w 100% ufać. Jedyne co pozostaje, to mieć nadzieję, że nam i naszym bliskim akurat nic złego się nie przydarzy.
Są jakieś nowe informacje w sprawie Iwony?
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 14:27   #1119
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Regularnie zaglądam na trójmiejską stronę Gazety Wyborczej, ale nic nowego się nie pojawiło.
Dzisiaj o 17:40 w TVN24 ma byc reportaż o zaginięciu Iwony.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 15:24   #1120
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
A zna ktoś może godzinę urodzenia Iwony?
Moze zapytaj Janusza?

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Regularnie zaglądam na trójmiejską stronę Gazety Wyborczej, ale nic nowego się nie pojawiło.
Dzisiaj o 17:40 w TVN24 ma byc reportaż o zaginięciu Iwony.
Czy któraś będzie taka miła i opowie, czy było coś ciekawego w tym reportażu?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 15:31   #1121
madziullah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość



Czy któraś będzie taka miła i opowie, czy było coś ciekawego w tym reportażu?

Dołączam się do prośby. Może komuś udałoby się nagrać ten reportaż ?
madziullah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 16:38   #1122
kinguus
Zadomowienie
 
Avatar kinguus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 252
GG do kinguus
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Właśnie zapowiedzieli reportaż, postaram się streścić
__________________
wredna baba z reklamacji
kinguus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 16:49   #1123
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja musiałam wyszukać TVN24, dopiero teraz włączyłam

Jak na razie zobaczyłam rozmowę z mamą Iwony i Adrią.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-08-21 o 16:52
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 16:57   #1124
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

w sumie nic nowego nie powiedzieli, więcej było męczącej muzyki niż słów. To nagłośnienie też tak was męczyło? Słabo słyszałam co mówią a muzyczka aż mi filcowała mózg.

edit

no i przede wszystkim przed tym reportażem pan mówił, że w sumie większość śledztw zaczyna się nawet po 2 tyg. od zaginięcia :O
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 16:58   #1125
kinguus
Zadomowienie
 
Avatar kinguus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 252
GG do kinguus
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Streszczając co mówił Pan Kasprzyk, najważniejszym świadkiem jest Pan Ręcznik ponieważ widział ją żywą po raz ostatni. Jest specjalne forum.

A reportaż zaczął się od zdjęć Iwony, Mama Iwony opowiadała że chciała studiować prawo, że było jej wszędzie pełno, reporter idzie jej śladami tam gdzie ją ostatni raz widziano. Następnie wypowiedziała się Adria o całym zajściu, że się pokłócili, mówi że dzwonili do niej, ona w złości powiedziała ze jest pod domem. Policja zabezpieczyła wszystkie ślady, przesłuchano ok 80 świadków. Ciała nie ma- wykluczone zabójstwo, podejrzewają porwanie. Pierwsze dni zostały zaprzepaszczone, był urywek marszu.

Przepraszam, może i za dokładnie opisałam wszystko to już wiadomo. Pisałam na bieżąco wraz z z reportażem.
A jej Mamuśka, silna aż jestem pod wrażeniem jak ta kobieta może być silna, tyle czasu jedyne dziecko...

Jak na mój reportaż jak najbardziej pozytywny.
__________________
wredna baba z reklamacji
kinguus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:01   #1126
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
Streszczając co mówił Pan Kasprzyk, najważniejszym świadkiem jest Pan Ręcznik ponieważ widział ją żywą po raz ostatni. Jest specjalne forum.

A reportaż zaczął się od zdjęć Iwony, Mama Iwony opowiadała że chciała studiować prawo, że było jej wszędzie pełno, reporter idzie jej śladami tam gdzie ją ostatni raz widziano. Następnie wypowiedziała się Adria o całym zajściu, że się pokłócili, mówi że dzwonili do niej, ona w złości powiedziała ze jest pod domem. Policja zabezpieczyła wszystkie ślady, przesłuchano ok 80 świadków. Ciała nie ma- wykluczone zabójstwo, podejrzewają porwanie. Pierwsze dni zostały zaprzepaszczone, był urywek marszu.

Przepraszam, może i za dokładnie opisałam wszystko to już wiadomo. Pisałam na bieżąco wraz z z reportażem.
A jej Mamuśka, silna aż jestem pod wrażeniem jak ta kobieta może być silna, tyle czasu jedyne dziecko...

Jak na mój reportaż jak najbardziej pozytywny.
Mnie się wydaje, że ona jest silna tylko dzięki lekom, które podobno musi po tej tragedii brać. Jak moja ciocia zginęła, babcia i ciocie były na Relanium, by im serca nie padły z żalu.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:07   #1127
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

pomimo leków, które bierze mama Iwonki, oraz psychologa, i tak jestem pod wrażeniem, że jest dzielną kobietą! Ale na samym końcu reportażu łezka w oku mnie się zakręciła.
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:11   #1128
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
Policja zabezpieczyła wszystkie ślady, przesłuchano ok 80 świadków. Ciała nie ma- wykluczone zabójstwo, podejrzewają porwanie.
Tylu świadków i nic
Czyli podejrzenia policji są zupełnie sprzeczne z przypuszczeniami p. Rutkowskiego.
Niedawno oglądałam film "Uprowadzona" , tak jakoś skojarzył mi się z Iwoną
Swoją drogą świetny film, polecam.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:31   #1129
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Chyba nie dodam już nic ponad to, co napisały dziewczyny, zwlaszcza, że w trakcie reportażu padła mi kablówka i ominęło mnie kilka minut. Kilka razy podkreślano, że wersją prokuratury jest uprowadzenie; "nie ma ciala - nie ma zbrodni", i że nie ma podstaw żeby sądzić, że dziewczyna nie żyje.

Na początku dużo było o panu ręczniku, że to najważniejszy świadek, i bardzo ważne byłoby odnalezienie go.

Było też o standardach postępowania policji w przypadku zaginięć - musi upłynąć kilka (do kilkunastu) dni od monetu zgłoszenia zaginięcia do uruchomienia poszukiwań - takie są procedury - ale paradoksalnie, 90% zaginionych zostaje odnalezionych w trakcie 14 dni od zaginięcia. Do tego komentarz prezydenta Sopotu, że pierwsze najważniejsze dni od zniknięcia Iwony zostały bezpowrotnie stracone, i że "policja nie może pracować w ten sposób".

Koncówka mnie wzruszyła, nie wiem, skąd mama Iwony czerpie swoją siłę i wiarę, ale jej niezłomność jest niesamowita.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down

Edytowane przez sabi
Czas edycji: 2010-08-21 o 17:32
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 18:25   #1130
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

czyli ztego co iszecie Adria powiedziala co innego niż w wywiadzie na początku tej sprawy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:32   #1131
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Apropos nowych artykułów:
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=675
o tym, że Rutkowskiemu cofnięto licencję na prowadzenie usług detektywistycznych
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:35   #1132
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

szkoda ze nie widziałam reportażu
wiecie co dobija mnie myśl ze tydzień po tygodniu a sparawa praktycznie nie rusza z miejsca(albo mi sie tylko tak wydaje)
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 18:42   #1133
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja również oglądałam reportaż Pełen podziw dla Mamy Iwony.

Co do samego reportażu to mam trochę odmienne zdanie od Was. Myślę, że jeżeli ktoś wcześniej nie słyszał o zaginięciu Iwony to mało się z niego mógł dowiedzieć. Był jakiś taki lakoniczny jak dla mnie
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:05   #1134
domin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

W moim mniemaniu mamy do czynienia z zaplanowaną akcją. Najprawdopodobniej dziewczyna została wystawiona przez kogoś bliskiego, z kim tego feralnego dnia była na imprezie, (zaaranżować kłótnię nie jest chyba zbyt trudno , zwłaszcza gdy jest się pod wpływem...) i porwana dla okupu lub też, co bardziej prawdopodobne, w celu "sprzedaży: handlarzom żywym towarem. Idąc tym tropem porywacze za wszelką cenę będą chcieć ją zachować przy życiu, gdyż tylko żywa ma dla nich materialną wartość. Owszem mogło się coś wydarzyć nieprzewidzianego np. przedawkowanie narkotyków lub też nieszczęśliwy wypadek podczas próby ucieczki, jednakże najprawdopodobniej jest przetrzymywana w jakiejś willi bądż też została już wywieziona i sprzedana do jakiegoś domu publicznego. Tak więc akcja z filmikami w różnych językach jest jak najbardziej na miejscu.
domin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:13   #1135
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez domin Pokaż wiadomość
W moim mniemaniu mamy do czynienia z zaplanowaną akcją. Najprawdopodobniej dziewczyna została wystawiona przez kogoś bliskiego, z kim tego feralnego dnia była na imprezie, (zaaranżować kłótnię nie jest chyba zbyt trudno , zwłaszcza gdy jest się pod wpływem...) i porwana dla okupu lub też, co bardziej prawdopodobne, w celu "sprzedaży: handlarzom żywym towarem. Idąc tym tropem porywacze za wszelką cenę będą chcieć ją zachować przy życiu, gdyż tylko żywa ma dla nich materialną wartość. Owszem mogło się coś wydarzyć nieprzewidzianego np. przedawkowanie narkotyków lub też nieszczęśliwy wypadek podczas próby ucieczki, jednakże najprawdopodobniej jest przetrzymywana w jakiejś willi bądż też została już wywieziona i sprzedana do jakiegoś domu publicznego. Tak więc akcja z filmikami w różnych językach jest jak najbardziej na miejscu.
Dla okupu raczej nie. Minął ponad miesiąc i nikt się w sprawie okupu z rodziną Iwony nie kontaktował

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ja również oglądałam reportaż Pełen podziw dla Mamy Iwony.

Co do samego reportażu to mam trochę odmienne zdanie od Was. Myślę, że jeżeli ktoś wcześniej nie słyszał o zaginięciu Iwony to mało się z niego mógł dowiedzieć. Był jakiś taki lakoniczny jak dla mnie
Mam takie samo odczucie - temat tylko jakby 'liźnięty'. Zbyt lakoniczny reportaż. Poza tym nic nowego nie wniósł
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:23   #1136
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Zobaczycie ze to będzie ktos z jej znajomych wtedy to jaja będą

Mnie sie cały czas tak wydaje....
kiedys nawet taki film oglądałam brrrrrrr cos okropnego ...
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:37   #1137
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Zobaczycie ze to będzie ktos z jej znajomych wtedy to jaja będą
To możliwe, wszystko jest możliwe, ale jaj to wtedy raczej nie będzie...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:39   #1138
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/i...da_155568.html

jakiś taki nowy, lakoniczny artykulik, nic nie wnoszący do sprawy, ale dla porządku wklejam
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 20:36   #1139
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
czyli ztego co iszecie Adria powiedziala co innego niż w wywiadzie na początku tej sprawy
a możesz przybliżyć co mówiła na początku? Bo już nie pamiętam.


narzekacie na zbyt lakoniczne artykuły i reportaże ale skąd dziennikarze mają Wam coś nowego wytrzasnąć? Ważne aby sprawa była nagłaśniania regularnie. Nie oczekujcie, że w każdym wywiadzie/reportażu będzie wszystko minuta po minucie napisane ;]

P. Rutkowski zaczął krytykować policję, więc trzeba go "uciszyć" ;/
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 20:53   #1140
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
czyli ztego co iszecie Adria powiedziala co innego niż w wywiadzie na początku tej sprawy
moim zdaniem powiedziala to samo co w poprzednich wywiadach , nie wiem w ktorym momencie wydaje sie Wam, ze cos innego ?
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.