Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 15:02   #1951
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
tak słyszałam coś o tym, ale ja będę ślubowała w innej diecezji zresztą to jest jedyna nasza możliwość :/
No cóż...my też robiliśmy nauki weekendowe i akurat było wiele możliwości ich wyboru - szczególnie że Lublin to nie jedyne miasto w Polsce więc nie wierzę w tą "jedyną możliwość" A te w Świdniku nie wiem czy w ogóle są uznawane przez jakąkolwiek diecezję. Lepiej zapytajcie się w kościele w którym bierzecie ślub.
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi

Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:22   #1952
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
1 bardziej mi się podoba

na prawdę jest taki problem z małymi rozmiarami w salonach?? mam 34/36 prawdopodobnie suknię będę szyła przez to że jestem szczupła, ale wcześniej pasuje mi parę modeli przymierzyć, żeby się zorientować w czym będę ładnie wyglądała
ja mam rozmiar 34, ale jak mierzyłam to panie tak pościskały, czasem szpilkami podpinały, że dało się zobaczyć jak w danej sukience się wygląda, wiadomo, że widać było, że za duża sukienka była, ale można sobie naprawdę wyrobić opinię
a ja chyba w piątek idę na dalszy ciąg poszukiwań i mierzenia nie mogę się doczekać
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:57   #1953
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Witajcie w Nowym Roku

My chyba się zdecydujemy na nauki w kościele na Kalinowszczyźnie, ze względu na godziny pracy, ani ja, ani mój TŻ nie możemy na tygodniu, a soboty nam trochę szkoda, bo czasem wyjeżdżamy gdzieś na weekendy, wtedy weekend taki rozbity... A na Kalinowszczyźnie nauki są w niedziele o 19:00. Więc tak akurat, nie za późno, w sam raz
Dla tych, co mają zjazdy w weekendy też byłby to alternatywa, bo w niedzielę, z tego co wiem, chyba aż tak późno zjazdy się nie kończą?

W każdym razie tam też można zacząć od dowolnego spotkania, tak mi powiedzieli, więc my chyba już się za to weźmiemy. Nauki są ważne rok, więc można je odbyć już teraz.

Z tymi zapowiedziami to nie do końca rozumiem. Czasem gdzieś je czytają, a czasem nie, są tylko wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Czy to jest wystarczające? U mnie w kościele się nie spotkałam z tym, żeby ktoś je czytał, ale u mojego TŻ-ta czasem czytali.

W innych kościołach chyba ani razu nie słyszałam, a przez 1/3 mojego życia miałam okazję być w dziesiątkach kościołów...
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:27   #1954
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
ja mam rozmiar 34, ale jak mierzyłam to panie tak pościskały, czasem szpilkami podpinały, że dało się zobaczyć jak w danej sukience się wygląda, wiadomo, że widać było, że za duża sukienka była, ale można sobie naprawdę wyrobić opinię
a ja chyba w piątek idę na dalszy ciąg poszukiwań i mierzenia nie mogę się doczekać

no to nie jestem sama. Witaj w gronie chudzinek
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:12   #1955
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
a czemu JUZ nie? bede wdzieczna za wszelkie info! szczegolniejak to wyglada na zewnatrz i jak sie sprawoje ta druga mniejsza sala.!
już nie bo swoje miałam i nie planuję kolejnego czasem tu was podczytuję i udzielę się
Blisko wygląda ok, jednak wiem że nie jest to ciekawa okolica ogólnie w dalszej odległości. Ale zapewniam, że nie to jest najważniejsze, bo lokal sam w sobie jest piękny! To wesele na które idziemy będzie na dużej sali.

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość

Z tymi zapowiedziami to nie do końca rozumiem. Czasem gdzieś je czytają, a czasem nie, są tylko wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Czy to jest wystarczające? U mnie w kościele się nie spotkałam z tym, żeby ktoś je czytał, ale u mojego TŻ-ta czasem czytali.

W innych kościołach chyba ani razu nie słyszałam, a przez 1/3 mojego życia miałam okazję być w dziesiątkach kościołów...
wszystko zależy od parafii, w jednych są czytane, w innych tylko wieszane - nieważne jak to się stanie, każdy sposób jest ok. i przede wszystkim ważny, chyba że zgłosi się jakaś osoba z 'zastrzeżeniami'
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:24   #1956
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
ja mam rozmiar 34, ale jak mierzyłam to panie tak pościskały, czasem szpilkami podpinały, że dało się zobaczyć jak w danej sukience się wygląda, wiadomo, że widać było, że za duża sukienka była, ale można sobie naprawdę wyrobić opinię
a ja chyba w piątek idę na dalszy ciąg poszukiwań i mierzenia nie mogę się doczekać
Ja chyba tylko w jednym salonie trafiłam na rozm. 34 i był idealny, ale suknia mi się nie podobała i chociaż cena była zachęcająca, bo ok. 1700 zł to zrezygnowałam.

Mierz Kochana, a jak już znajdziesz tą swoją jedyną to chwal się od razu.

Nie mam czasu na podczytywanie Was regularnie, tyle się tu dzieje, czasem nie wchodzę przez dwa dniu a tu tyle postów

W ten weekend idziemy na pierwsze nauki w naszej parafii, ale chyba będziemy szukać jakichś weekendowych, bo te u nas wypadają akurat w te dni kiedy TŻ ma zjazdy, a teraz sesja przed nim i nie damy rady, a sama chyba odbębnić ich nie mogę, hahaha
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 21:17   #1957
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczynki Kochane WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!

Całe święta do Was nie zaglądałam ale dziś nadrobiłam wszystkie wiadomości i jestem na bieżąco.
Podobnie jak większość też zaczynamy z TŻ myśleć o naukach, zaproszeniach, dekoracjach itd... Przeraża mnie ile jest jeszcze do zrobienia, a z drugiej strony nie mogę się doczekać końca sesji i wolnego czasu
Trzeba wykorzystać te ostatnie miesiące
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 11:16   #1958
kobitkalong
Raczkowanie
 
Avatar kobitkalong
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Witajcie w Nowym i mam nadzieje lepszym Roku. Nic nie odzywałam się, bo cały czas coś się działo. W końcu udało nam się zrobić zapoznanie rodziców Rodzice TŻ przyjechali do mnie na obiad. Na początku sztywno było,ale później wycałowali się na koniec,więc luzik W centrum uwagi zamiast nas był mój 2 letni siostrzeniec, ale to nic
Zaczęliśmy się rozglądać za fotografem i kamerzystą. Nie zdawałam sobie sprawy,że tak dużo sobie liczą! ale chce mieć pamiątkę, więc trzeba płacić:/
Miłego dzionka
__________________
14.02.2008 - Zakochani
31.07.2010 - Zaręczeni
04.08.2012 - Zaślubieni
kobitkalong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:41   #1959
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Pamiętam pierwsze spotkanie z rodzicami, stres ogromny potęgowany faktem, że były to również zaręczyny
Przyszłej teściowej aż się płaszcz zaciął i nie mogła zdjąć, ale teraz bardzo miło wspominamy tamten wieczór
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:46   #1960
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

nasi rodzice się jeszcze nie poznali oficjalnie, ale jak jechaliśmy obejrzeć salę, to zabraliśmy obie mamy a że wiedzieliśmy, że gdyby im o wyjeździe powiedzieć wcześniej to bardzo by się stresowały- zrobiliśmy im niespodziankę teraz, jak już mają za sobą wstępne zapoznanie, czekamy na część oficjalną, ale ani jednej, ani drugiej stronie się nie spieszy, więc pewnie odwlecze się to jakoś "aż śnieg stopnieje", czyli gdzieś do Wielkanocy;]
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:05   #1961
jestem_mrowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cześć dziewczyny,
jestem nowa na forum, w tym roku również wychodzę za mąż. Data naszego ślubu to 06. 08. 2011 r.
Mam kilka pytań odnoście nauk przedmałżeńskich, ze względu na moją pracę chcemy zrobić nauki na Staszica 16a przy kościele rektoralnym. Są to nauki weekendowe, odbywają się w 2 weekendy pod rząd.
Bierzemy ślub w kościele garnizonowym przy al. Racławickich, troche obawiam się czy ksiądz wyrazi zgodę na takie nauki.
Orientujecie się jak kościół garnizonowy zapatruje się na takie nauki?


Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Witajcie w Nowym Roku

My chyba się zdecydujemy na nauki w kościele na Kalinowszczyźnie, ze względu na godziny pracy, ani ja, ani mój TŻ nie możemy na tygodniu, a soboty nam trochę szkoda, bo czasem wyjeżdżamy gdzieś na weekendy, wtedy weekend taki rozbity... A na Kalinowszczyźnie nauki są w niedziele o 19:00. Więc tak akurat, nie za późno, w sam raz
Dla tych, co mają zjazdy w weekendy też byłby to alternatywa, bo w niedzielę, z tego co wiem, chyba aż tak późno zjazdy się nie kończą?

W każdym razie tam też można zacząć od dowolnego spotkania, tak mi powiedzieli, więc my chyba już się za to weźmiemy. Nauki są ważne rok, więc można je odbyć już teraz.

Z tymi zapowiedziami to nie do końca rozumiem. Czasem gdzieś je czytają, a czasem nie, są tylko wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Czy to jest wystarczające? U mnie w kościele się nie spotkałam z tym, żeby ktoś je czytał, ale u mojego TŻ-ta czasem czytali.

W innych kościołach chyba ani razu nie słyszałam, a przez 1/3 mojego życia miałam okazję być w dziesiątkach kościołów...
jestem_mrowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 14:33   #1962
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Witaj!
Z tego, co piszą na stronie do odbycia tego kursu potrzebne jest skierowanie od proboszcza, więc tak czy inaczej musicie do niego pójść myślę, że jak mu wytłumaczycie Waszą sytuację to Wam podpisze często bywam w kościele garnizonowym i wiele razy słyszałam zaproszenie do kościoła przy Staszica, więc chyba między tymi parafiami nie ma żadnych zatargów
a swoją drogą- do sierpnia jeszcze sporo czasu- nie wolicie zrobić "normalnego" kursu? albo takiego weekendowego np. u Dominikanów? zamiast "przyspieszonego", który jest raczej dla tych, którzy MUSZĄ szybko wziąć ślub...
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:41   #1963
jestem_mrowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Z chęcią byśmy zrobili normalny kurs, ale moje godziny pracy na to kompletnie nie pozwalają. Dzięki za informacje.
jestem_mrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:23   #1964
basienka666
Raczkowanie
 
Avatar basienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 207
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
...a swoją drogą- do sierpnia jeszcze sporo czasu- nie wolicie zrobić "normalnego" kursu? albo takiego weekendowego np. u Dominikanów? zamiast "przyspieszonego", który jest raczej dla tych, którzy MUSZĄ szybko wziąć ślub...
Już jako żonka i doświadczona przygotowaniami do ślubu powiem tak: te nauki na Staszica ją bardzo dobre. Normalni księża, mają dobre podejście i bardzo ciekawie prowadzone są te nauki....nam bardzo się podobały i polecamy. Moim zdaniem powinny być ogólno dostępne...bo człowiek po nich zaczyna się zastanawiać nad swoim zachowaniem - tak przynajmniej było w naszy przypadku. My poszliśmy na nie, bo ksiądz z mojego kościoła, w którym braliśmy ślub pozwolił nam na nie...dostaliśmy pozwolenie słowne.
A te normalne nauki często są beznadziejne....moja kolezanka rok przed nami miała ślub i robili sobie zwykłe...to co usłyszałam, to szok....babka z 5 dzieci, sama je wychowuje i na tych naukach mowiła, że wszystkie kłopoty to sprawka facetów...ogólnie można wysunąć wniosek, że "facet to zło".
__________________
10 lipiec 2010r.
basienka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:40   #1965
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

nie chodziło mi o to, że te nauki są złe, ale o to, że trzeba się bawić w jakieś zgody.. jakbym miała inne wyjście to by mi się nie chciało, bo Kicury z natury są leniwe
a rzeczywiście wiele razy się spotkałam z tym, że na takich zwykłych naukach jest beznadziejnie i albo wszystko skupia się na tym właśnie, że facet to zło, albo na kalendarzykowym "planowaniu" ciąży... tak pewnie byłoby w mojej parafii, więc musiałam poszukać alternatywy
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein

Edytowane przez Kicur
Czas edycji: 2011-01-04 o 19:48
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:36   #1966
jestem_mrowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Właśnie też nie bardzo uśmiecha mi się iść do swojego kościoła, w którym bierzemy ślub i prosić księdza o zgodę na takie nauki. Tym bardziej, że ksiądz ze Staszica powiedział mi dziś przez telefon, że musi to być zgoda pisemna więc trzeba iść z gotowym formularzem do podpisania przez księdza. Można sobie taki formularz wydrukować na str internetowej.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na "normalne nauki" w kościele u Salezjanów na Kalinie.
Jakby któraś dziewczyna wiedziała jak tam jest, ogólnie atmosfera itp. to dajcie znać.
Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
nie chodziło mi o to, że te nauki są złe, ale o to, że trzeba się bawić w jakieś zgody.. jakbym miała inne wyjście to by mi się nie chciało, bo Kicury z natury są leniwe
a rzeczywiście wiele razy się spotkałam z tym, że na takich zwykłych naukach jest beznadziejnie i albo wszystko skupia się na tym właśnie, że facet to zło, albo na kalendarzykowym "planowaniu" ciąży... tak pewnie byłoby w mojej parafii, więc musiałam poszukać alternatywy
jestem_mrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:16   #1967
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez basienka666 Pokaż wiadomość
Już jako żonka i doświadczona przygotowaniami do ślubu powiem tak: te nauki na Staszica ją bardzo dobre. Normalni księża, mają dobre podejście i bardzo ciekawie prowadzone są te nauki....nam bardzo się podobały i polecamy. Moim zdaniem powinny być ogólno dostępne...bo człowiek po nich zaczyna się zastanawiać nad swoim zachowaniem - tak przynajmniej było w naszy przypadku. My poszliśmy na nie, bo ksiądz z mojego kościoła, w którym braliśmy ślub pozwolił nam na nie...dostaliśmy pozwolenie słowne.
A te normalne nauki często są beznadziejne....moja kolezanka rok przed nami miała ślub i robili sobie zwykłe...to co usłyszałam, to szok....babka z 5 dzieci, sama je wychowuje i na tych naukach mowiła, że wszystkie kłopoty to sprawka facetów...ogólnie można wysunąć wniosek, że "facet to zło".
Pocieszyłaś mnie My jesteśmy zmuszeni do odbycia weekendowych nauk. Mój TŻ nie jest z Lbn i ciężko byłoby chodzić co tydzień tego samego dnia i na jedną godzinę Mam tylko nadzieję, że proboszcz wyrazi na to zgodę.
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:19   #1968
SKL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

.

Edytowane przez SKL
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:35
SKL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:38   #1969
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez SKL Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Proszę Was o pomoc w znalezieniu zespołu na 06.08.2011r, byliśmy umówieni z zespołem na podpisanie umowy po Nowym Roku i okazało się, że w święta podpisali umowę z inną parą... Jestem załamana... siedzę w internecie i słucham różnych zespołów, ale większość ma zajęte terminy... Będę wdzięczna za opinię o różnych zespołach.

hejka a skąd chcesz mieć ten zespół???
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 09:40   #1970
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez SKL Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Proszę Was o pomoc w znalezieniu zespołu na 06.08.2011r, byliśmy umówieni z zespołem na podpisanie umowy po Nowym Roku i okazało się, że w święta podpisali umowę z inną parą... Jestem załamana... siedzę w internecie i słucham różnych zespołów, ale większość ma zajęte terminy... Będę wdzięczna za opinię o różnych zespołach.
kurde nieciekawa sytuacja

ja moge polecić zespół jaki grał u nas, nazywa się hilo była super zabawa, sprawdzili się w 100 procentach. niestety nie wiem jak z terminami u nich
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:40   #1971
SKL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
hejka a skąd chcesz mieć ten zespół???
.

Edytowane przez SKL
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:32
SKL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:45   #1972
jestem_mrowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

My właśnie zastanawialiśmy się nad tym Hilo, nawet byliśmy słuchać jak śpiewają, oglądaliśmy kasety itp.
No i prawie byliśmy na nich zdecydowani ale w końcu znaleźliśmy inny zespół , główną rolę zagrało to, że był po prostu z polecenia.

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
kurde nieciekawa sytuacja

ja moge polecić zespół jaki grał u nas, nazywa się hilo była super zabawa, sprawdzili się w 100 procentach. niestety nie wiem jak z terminami u nich
jestem_mrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:08   #1973
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez SKL Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Proszę Was o pomoc w znalezieniu zespołu na 06.08.2011r, byliśmy umówieni z zespołem na podpisanie umowy po Nowym Roku i okazało się, że w święta podpisali umowę z inną parą... Jestem załamana... siedzę w internecie i słucham różnych zespołów, ale większość ma zajęte terminy... Będę wdzięczna za opinię o różnych zespołach.
Współczuję Ci bardzo tej sytuacji. Ja tak ostatnio szukałam fotografa, bo nasz się wycofał. Co prawda z powodów rodzinnych, ale mimo wszystko przysporzyło to nam trochę stresu.
Mogę Ci zaproponować zespół Avangard z Lublina, będą grali na moim weselu. Nie słyszałam ich na żywo ale poleciła mi ich nasza koleżanka, u której grali na weselu, ponoć wszyscy byli zachwyceni, a cena dość zachęcająca - bo to 3 osoby, i nie są bardzo rozreklamowani. Dlatego myślę, że mogą mieć wolne terminy na lato. Jak do tej pory wsółpraca z nimi przebiega bez żadnych problemów, więc przynajmniej są rzetelni. Mają też w ofercie dodatkowe atrakcje, jeśli bylibyście zainteresowani. Powodzenia!
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:49   #1974
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Też współczuję chyba bym się załamała, jakbym się znalazła w takiej sytuacji. Mogę polecić nasz zespół- exAngel. Mają swoją stron w necie, są tam przykładowe mp3, więc możesz posłuchać-jak włączyłam kiedyś playlistę i poszłam się kąpać to mnie współlokatorka pytała, co to za radio nastawiłam Oni grali na weselu siostry mojego Tż z polecenia i wszyscy byli zachwyceni, a ja słyszałam ich jeszcze na innym weselu i też mi się podobali. Jak dzwoniliśmy to mówili, że mają sierpień zajęty, ale może coś się zmieniło warto spróbować. Są z Kraśnika, ale do najtańszych nie należą Trzymam mocno kciuki, żeby Ci się udało uszy do góry będzie dobrze
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:54   #1975
Bridella
Raczkowanie
 
Avatar Bridella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej dziewczęta Jako nowa uczestniczka tego forum witam Was serdecznie
Wraz z moim TŻ zaplanowaliśmy ślub w Wielkanoc 2011 i ...."zaplanowaliśmy" to jest chyba zbyt duże słowo, bo po prostu stwierdziliśmy miesiąc temu, że nie chce nam się czekać i chcemy jak najszybciej wziąć ślub Mam nadzieję, ze w 4 miesiące nam się uda wszystko załatwić . Oczywiście liczę na Wasze wsparcie i pomoc. Kosciół i sale juz mamy zamówione, oprawa muzyczna w kościele zapewniona przez zaprzyjazniony kwartet smyczkowy i trębacza, znajomy dj tez zaoferował się na weselu zagrać, więc póki co jest bezstresowo i mam nadzieję, że będzie tak dalej
Bridella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:10   #1976
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Witajcie w Nowym Roku!
Dla poszukujących nauk mogę polecić te, na których my byliśmy. Nauki weekendowe (5 godzin w sobotę i 5 godzin w niedzielę) w Ustroniu w Beskidach. Nauki prowadzone metodą warsztatową, prowadzone były zarówno przez osoby duchowne i świeckie - w zależności od tematu. Może się wydawać, że 10 godzin to bardzo niewiele, ale zajęcia były tak skonstruowane, że poruszane tematy były tylko punktem wyjścia do dalszej wspólnej pracy narzeczonych. Po tych naukach zostaje się z całą listą pytań i zagadnień do omówienia. Także my do tej pory mamy jeszcze sporo spraw do przedyskutowania. Ze swojej strony bardzo polecam. Dodatkową dla mnie istotną sprawą była możliwość oderwania się od codziennych spraw i wyjazdu, żeby ten czas przeżyć tylko we dwójkę.
Gdyby któraś z Was miała jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Ja dziś odwiedziłam parę salonów w poszukiwaniu sukni. Spodobały mi się 2 modele i teraz stoję przed trudnym wyborem - który z nich. Nie robiłam zdjęć więc nie mogę ich zamieścić.
Polecam nowy salon Estelle na Narutowicza. Piękne suknie, można znaleźć zarówno klasyczne jak i oryginalne, przystępne ceny, miła i fachowa obsługa.
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:44   #1977
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Bridella Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta Jako nowa uczestniczka tego forum witam Was serdecznie
Wraz z moim TŻ zaplanowaliśmy ślub w Wielkanoc 2011 i ...."zaplanowaliśmy" to jest chyba zbyt duże słowo, bo po prostu stwierdziliśmy miesiąc temu, że nie chce nam się czekać i chcemy jak najszybciej wziąć ślub Mam nadzieję, ze w 4 miesiące nam się uda wszystko załatwić . Oczywiście liczę na Wasze wsparcie i pomoc. Kosciół i sale juz mamy zamówione, oprawa muzyczna w kościele zapewniona przez zaprzyjazniony kwartet smyczkowy i trębacza, znajomy dj tez zaoferował się na weselu zagrać, więc póki co jest bezstresowo i mam nadzieję, że będzie tak dalej
Witaj Napisz coś więcej - np. jaka to sala.
PS. Świetny avatar ! )

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Witajcie w Nowym Roku!
Dla poszukujących nauk mogę polecić te, na których my byliśmy. Nauki weekendowe (5 godzin w sobotę i 5 godzin w niedzielę) w Ustroniu w Beskidach. Nauki prowadzone metodą warsztatową, prowadzone były zarówno przez osoby duchowne i świeckie - w zależności od tematu. Może się wydawać, że 10 godzin to bardzo niewiele, ale zajęcia były tak skonstruowane, że poruszane tematy były tylko punktem wyjścia do dalszej wspólnej pracy narzeczonych. Po tych naukach zostaje się z całą listą pytań i zagadnień do omówienia. Także my do tej pory mamy jeszcze sporo spraw do przedyskutowania. Ze swojej strony bardzo polecam. Dodatkową dla mnie istotną sprawą była możliwość oderwania się od codziennych spraw i wyjazdu, żeby ten czas przeżyć tylko we dwójkę.
Gdyby któraś z Was miała jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Ja dziś odwiedziłam parę salonów w poszukiwaniu sukni. Spodobały mi się 2 modele i teraz stoję przed trudnym wyborem - który z nich. Nie robiłam zdjęć więc nie mogę ich zamieścić.
Polecam nowy salon Estelle na Narutowicza. Piękne suknie, można znaleźć zarówno klasyczne jak i oryginalne, przystępne ceny, miła i fachowa obsługa.
Ja poproszę więcej info nt. nauk - marzą nam się takie "wyjazdowe"
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:56   #1978
Bridella
Raczkowanie
 
Avatar Bridella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Witaj Napisz coś więcej - np. jaka to sala.
Wesele będzie w Hotelu Europa, jeśli macie jakieś informacje na temat wesel w tym lokalu to chętnie posłucham Byłam tam kiedyś na weselu i bardzo mi się podobało, a skoro mieli wolny termin, to nawet się nie zastanawialiśmy
Myśleliśmy alternatywnie o Kmicicu w Zemborzycach, ale pan menadżer tego lokalu skutecznie mnie zniechęcił swoją osobą do organizowania tam imprezy. Trochę się zdziwiłam jak usłyszałam, że większość osób zamawia salę na wesele z rocznym wyprzedzeniem, bo nam udało się wszystko załatwić jednego dnia;D
ps. dziękuję za skomplementowanie avataru

mam pytanie odnośnie nauk przedmałżeńskich, ślub będziemy brać w kościele, który nie jest kościołem parafialnym ani moim ani mojego TŻ, gdzie polecacie nauki, chciałabym żeby nie był to stracony zupełnie czas i jaką poradnię polecacie, bo czytam tutaj, że można trafić na niezłych freaks

Edytowane przez Bridella
Czas edycji: 2011-01-05 o 18:00
Bridella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:06   #1979
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Bridella Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta Jako nowa uczestniczka tego forum witam Was serdecznie
Wraz z moim TŻ zaplanowaliśmy ślub w Wielkanoc 2011 i ...."zaplanowaliśmy" to jest chyba zbyt duże słowo, bo po prostu stwierdziliśmy miesiąc temu, że nie chce nam się czekać i chcemy jak najszybciej wziąć ślub Mam nadzieję, ze w 4 miesiące nam się uda wszystko załatwić . Oczywiście liczę na Wasze wsparcie i pomoc. Kosciół i sale juz mamy zamówione, oprawa muzyczna w kościele zapewniona przez zaprzyjazniony kwartet smyczkowy i trębacza, znajomy dj tez zaoferował się na weselu zagrać, więc póki co jest bezstresowo i mam nadzieję, że będzie tak dalej
Witaj Bridella! Gratuluję tak szybkiego załatwiania wszystkich spraw. Wybraliście fajny termin - w tym roku święta są dość późno, więc powinno być juz w miarę ciepło, a nie jest to jeszcze typowy "sezon ślubny", więc wiele usługodawców ma ten termin wolny - tak więc wszystko powinno się udać! Trzymam kciuki!

Zaciekawiła mnie informacja o oprawie muzycznej ślubu. Mi się marzy duet trąbka&skrzypce. Czy Twoi znajomi generalnie oferują takie usługi? Jesli tak to chętnie bym się do nich uśmiechnęła W Lublinie wszystko co mogłam znaleźć to jedna firma, która się tym zajmuje i nie powiem, liczą sobie dość sporo. Więc będę wdzięczna za wszelkie info!

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2011-01-05 o 18:08
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:24   #1980
Bridella
Raczkowanie
 
Avatar Bridella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Zaciekawiła mnie informacja o oprawie muzycznej ślubu. Mi się marzy duet trąbka&skrzypce. Czy Twoi znajomi generalnie oferują takie usługi? Jesli tak to chętnie bym się do nich uśmiechnęła W Lublinie wszystko co mogłam znaleźć to jedna firma, która się tym zajmuje i nie powiem, liczą sobie dość sporo. Więc będę wdzięczna za wszelkie info!
Nie wiem czy świadczą usługi na ślubach, bo to są po prostu nasi dobrzy przyjaciele i u nas chcieli zagrać, mają kwartet 3xskrzypce i wiolonczela, mogę zapytać o granie na ślubach Kolega z trąbką nie należy do zespołu a jest naszym dobrym znajomym i bardzo chciał zagrać, więc mamy duży wybór, wszyscy grają na codzień w teatrze muzycznym.
Podpowiedzcie mi co można zagrać na "wyjście" z kościoła, zamiast oklepanego Mendelssohn'a? Ja myślałam o Marszu Triumfalnym z Aidy Verdiego , który mógłby całkiem dobrze wybrzmieć na organach , trąbce i skrzypcach

Edytowane przez Bridella
Czas edycji: 2011-01-05 o 18:26
Bridella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.