Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 12:37   #3121
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dylemat,nie wiem na jakie godz sie umawiac w dzien slubu,zeby bylo dobrze,zebym na spokojnie wszystko zdazyla zrobic, tj fryzjer,wizazystka.Slub mam na 16,w kosciele musze byc o 15,30.Kosciół mam na tym samym osiedlu i fryzjera takze.Macie podobne godziny moze?jak wy sie umawiałyscie??
tez mam ślub o 16, makijażystka przyjeżdża do mnie na 13, fryzjera jeszcze nie mam, ale myślę że tak 10-11 (zależy od fryzurki)
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:37   #3122
jedynaczkams
Raczkowanie
 
Avatar jedynaczkams
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

W związku z tym że sprawa przybrała taki obieg, sprawdziłam dokładnie źródło oraz dane personalne osób o których pisałam. W wyniku tego dowiedziałam się, iż osoby te pracowały jednocześnie w kilku lokalach a w Akropolu tylko dorywczo. I sytuacje o których slyszałam miały miejsce w innym lokalu, którego nazwy już nie podam ( jego temat nie był poruszany na forum). W związku z powyższym, zdarzenia które widziałam i słyszałam od kelnerów/ barmanów z powodu braku znajomości struktury i organizacji lokalu zostały przeze mnie pomylone. Indcydenty o których pisałam nie miały związku z lokalem Akropol, za pomyłkę i pochopność w opublikowanym osądzie przepraszam pracowników Akropolu. Powyższą wiadomość umieszczam również na forum, ponieważ informacje które podałam są bardzo krzywdzące dla personelu lokalu którego temat dotyczy. Zgłoszę również prośbę do moderatora o usunięcie krzywdzących wiadomości z forum.
jedynaczkams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:39   #3123
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Listę Ślubów przejmuje iovaa
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2011-03-17 o 13:54
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:41   #3124
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dylemat,nie wiem na jakie godz sie umawiac w dzien slubu,zeby bylo dobrze,zebym na spokojnie wszystko zdazyla zrobic, tj fryzjer,wizazystka.Slub mam na 16,w kosciele musze byc o 15,30.Kosciół mam na tym samym osiedlu i fryzjera takze.Macie podobne godziny moze?jak wy sie umawiałyscie??
Ja też ślubuję o 16:00
Mam fryzjerkę na 09:00 (poza mną czesze się jeszcze kilka pań z mojej rodzinki, więc konfiguracja dowolna), o 11:00 makijaż, też nas kilka będzie, więc podobnie jak pisała Ashyshqa, kto wyjdzie od fryzjerki, pójdzie prosto na makijaż, wszystko w obrębie 5-7 minut na piechotę od domu
Ja na początku protestowałam, że makijaż za wcześniej itd., ale makijażystka mnie przekonała, że bywają opóźnienia, a potem jakby co lepiej, żeby zostało więcej wolnego czasu, niż miałabym robić wszystko na styk i się dodatkowo niepotrzebnie denerwować
Więc zdążę się ze wszystkim wyrobić i jeszcze ogarnąć dom pełen gości, bo większość przyjezdnej rodzinki będzie pomieszkiwać u mnie w domu
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:33   #3125
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

My mamy ślub o 16:30 ale w kościele mamy być wcześniej aby wszystko po podpisywać (świadkowie wcześniej nie mogą). Fryzjera mam na 9, ale to dlatego ze na moje włosy trzeba dużo czasu - nie są w ogóle podatne na uczesania jakiekolwiek
Za ślub będziemy płacić przy spisaniu Aktu. Wczoraj podpisaliśmy umowę z firmą dekorującą salę mam nadzieję, że będę zadowolona bo jak nie
Boję się tylko, bo sala ma mieć zmieniony wystrój, właściciel zatrudnił ponoć jakąś architekt wnętrz... oby nie była kiepska ...
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:00   #3126
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Ja też ślubuję o 16:00
Mam fryzjerkę na 09:00 (poza mną czesze się jeszcze kilka pań z mojej rodzinki, więc konfiguracja dowolna), o 11:00 makijaż, też nas kilka będzie, więc podobnie jak pisała Ashyshqa, kto wyjdzie od fryzjerki, pójdzie prosto na makijaż, wszystko w obrębie 5-7 minut na piechotę od domu
Ja na początku protestowałam, że makijaż za wcześniej itd., ale makijażystka mnie przekonała, że bywają opóźnienia, a potem jakby co lepiej, żeby zostało więcej wolnego czasu, niż miałabym robić wszystko na styk i się dodatkowo niepotrzebnie denerwować
Więc zdążę się ze wszystkim wyrobić i jeszcze ogarnąć dom pełen gości, bo większość przyjezdnej rodzinki będzie pomieszkiwać u mnie w domu
mogłabyś mi powiedzieć, gdzie się czeszesz i malujesz w Opolu? bo ja też jestem tam zapisana na makijaz i fryzurke, więc moze sie wymienimy opiniami

ja mam ślub o 15:00, fyzjer o 9:00, a makijaż 11-11:30, bo moje wlosy są ciężkie do ułożenia.myślę, że w sam raz, bo ok 14 będzie już u mnie TŻ
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:03   #3127
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Podaje aktualną listę Ślubów na rok 2011


KWIECIEŃ

30 kwietnia
moni_ka.g- godz. 17.00 Parafia Matki Bożej Różańcowej
wesele - hotel Focus
nimportequoi - Parafia Cywilno-Wojskowa p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP


MAJ

28 maja
urszulac1 w Niedrzwicy Kościelnej
Tenaya24



CZERWIEC


4 czerwca
karolkya - godz. 16:30 - Parafia św. Agnieszki; wesele - BENSIP (ul. Budowlana, Lublin)

11 czerwca
kruczydło


25 czerwca
osia86- godz. 15.00; Parafia pw. Zesłania Ducha św. w Krasnobrodzie; wesele: Karczma Gwarek w Krasnobrodzie
psuj_a- Parafia NMP Matki Kościoła w Orchowcu,
wesele- "Karczma w Maciejowie"
monik_85 - godz 15:30; parafia św. Agnieszki

LIPIEC

2 lipca
La Cocinerita- Parafia w Krasieninie; wesele- Dwór Leśce

amantas_amaentes- Parafia św. Boboli w Lublinie;
wesele- BENSIP (Lublin, ul. Budowlana)
Ashyshqa- godz 17.00; Parafia św. Rodziny w Lublinie;
wesele-Dom Królewski na Abramowickiej


23 lipca
moniczkar_- godz 17:00; Archikatedra Lubelska; wesele- Dom Weselny Paradis Lubartów


30 lipca
ajak66- Parafia Dobrego Pasterza;
wesele - Zajazd pod kasztanami
daisym - godz. 16.00


SIERPIEŃ

6 sierpnia
Magda_84- Parafia Matki Bożej Różańcowej w Lublinie;
wesele- Dom Królewski
Niunia2011- Parafia w Niedrzwicy Dużej
_agatka

13 sierpnia
tweetek86
AneczkaS
Lotta_- Parafia pw. Andrzeja Boboli, wesele - Fiesta
basik_4- godz 16:00 Parafia Św. Kingi w Świdniku


20 sierpnia
Ewa121
Mag89
gosiaczek20004
margolka1986- godz 17:45; Archikatedra Lubelska;
wesele- Hotel Korona
kobieta1987 - Parafia na Poczekajce; wesele- Bosman
kffiatusheq


27 sierpnia
Kicur-Parafia NSJ w Bobach (ok. Kraśnika);
wesele- Hotel Bursztynowy, Józefów n. Wisłą.


WRZESIEŃ



3 września


-Olka_ - godz 16:00; Parafia Św.Krzyża w Lublinie;
wesele- Niedrzwica Kościelna "Jaśmin"
majka277 - Parafia tzw. Poczekajka godz. 13.30

10 września


malgosia_23 - Parafia pw Andrzeja Boboli w Lublinie;

wesele- Siedlisko Folkloru Marzanna w Niedrzwicy


iovaa- Parafia WNMP w Opolu Lubelskim; wesele - Dom Weselny

Ani@1987 - parafia NMP Matki Kościoła w Świdniku; wesele - Lokal "Notabene" w Świdniku


17 września


cindi- godz 15:00; Archikatedra Lubelska; wesele- Dworek Graffa



pucia_aga- Parafia św. Maksymiliana Kolbe;



wesele- Dworek Arkadia w Piotrowicach



24 września

Tanitka- godz 15.00; wesele- Bełżyce






alonka00- godz 14:00 Parafia pw. Jana Chrzciciela;


wesele w Janowie Lubelskim





PAŹDZIERNIK



1 października

angelika987- ślub w Nałęczowie;
wesele- "Zajazd Czerniecówka" Wojciechów





LISTOPAD



5 listopada

lila26 - Parafia św. Barbary w Łęcznej; wesele Zajazd w Urszulinie


***




Lista Ślubów na rok 2012


KWIECIEŃ

14 kwietnia
malwus20 - USC w Chełmie; przyjęcie: Diana II w Chełmie

MAJ

19 maja

jagodzia133 - godz. 16:30 Kościół św.Antoniego w Lublinie; przyjęcie: Sala Bankietowa Anastazja w Lublinie

LIPIEC

14 lipca
(kicia) - godz. 17:00 parafia św Barbary w Łęcznej; wesele Zajazd w lesie w Ciechankach
21 lipca
tenebrosa - godz. 17:00 Parafia pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku; wesele Impuls w Świdniku

28 lipca
Chatka - godz. 17:00 ślub: parafia Chrystusa Króla w Trawnikach; wesele: Zajazd Regionalny w Pełczynie

SIERPIEŃ

4 sierpnia
kobitkalong - godz. 16:00 Kościół pw. Św. Stanisława B i M; Sala Bankietowa Dys300

20 sierpnia
klaudusk_a - ślub w parafii Bełżyce; wesele w lokalu Wroński w Bełżycach

WRZESIEŃ

1 września

kasiamniam - godz. 17 Kościół p.w Chrystusa Odkupiciela w Chełmie; przyjęcie - Dworek Pan Tadeusz w Żółtańcach

Edytowane przez iovaa
Czas edycji: 2011-08-03 o 19:02 Powód: dopisanie kolejnej wizażanki :)
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 15:34   #3128
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

dzieki dziewczeta za pomoc
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:01   #3129
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość


mogłabyś mi powiedzieć, gdzie się czeszesz i malujesz w Opolu? bo ja też jestem tam zapisana na makijaz i fryzurke, więc moze sie wymienimy opiniami

ja mam ślub o 15:00, fyzjer o 9:00, a makijaż 11-11:30, bo moje wlosy są ciężkie do ułożenia.myślę, że w sam raz, bo ok 14 będzie już u mnie TŻ
Czesanie - fryzjerka na pięterku, tam na Ogrodowej, na rogu, na przeciwko starego Małego Targu, na dole jest butik, na górze buty, fryzjerka, manicure itd. Nie pamiętam nazwiska, ale słyszałam że nieźle czesze. Polecano mi jeszcze tę fryzjerkę co ma zakład na dole w Karczmie i jeszcze jedną na Popijarskiej. Ale metodą eliminacji została tamta
Co do makijażu, będzie mnie malować Urszula ze Starego Rynku (co ma sklep kosmetyczny niedaleko domu towarowego).
A bukiet zamawiam u tej Pani Irenki, co ma ten mały kiosk z kwiatami tuż obok kościoła, ta Pani ma bardzo dobry gust i talent, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę
Tylko do strojenia kościoła nie mam jeszcze nikogo, bo czekam aż ksiądz da namiary na pozostałe PM-ki, to się z nimi skontaktuję, zawsze to taniej wyjdzie za wystrój kościoła, niż płacić całość samemu.
A stroik samochodu chcę kupić w Plastusiu, bo tam są najtańsze, jakie do tej pory widziałam i ładne
Kotyliony też chcę kupić w Opolu, również wychodzą najtaniej.
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:30   #3130
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczyny powiedzcie mi proszę w jaki sposób (w jakich godzinach) można się skontaktować z Karolem Brzyskim? Od 3 dni próbuje się dodzwonić z nadzieją, że będzie miał wolny mój termin i niestety nie odbiera.
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:53   #3131
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę w jaki sposób (w jakich godzinach) można się skontaktować z Karolem Brzyskim? Od 3 dni próbuje się dodzwonić z nadzieją, że będzie miał wolny mój termin i niestety nie odbiera.
asioks a nie masz możliwości przejścia się do jego salonu? ja się zapisywałam osobiście (z tym że do Ireny - może spróbuj do niej zadzwonić...?)
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 18:16   #3132
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
asioks a nie masz możliwości przejścia się do jego salonu? ja się zapisywałam osobiście (z tym że do Ireny - może spróbuj do niej zadzwonić...?)
Jutro spróbuję do Ireny, a jak się nie uda to wpadnę do salonu-nie będą mieli wyjścia, będą musieli ze mną porozmawiać dzięki
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:19   #3133
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę w jaki sposób (w jakich godzinach) można się skontaktować z Karolem Brzyskim? Od 3 dni próbuje się dodzwonić z nadzieją, że będzie miał wolny mój termin i niestety nie odbiera.
Karol nie odbiera telefonów. Trzeba tam pójść i tyle.... innej możliwości zapisania się nie ma.
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:27   #3134
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Czesanie - fryzjerka na pięterku, tam na Ogrodowej, na rogu, na przeciwko starego Małego Targu, na dole jest butik, na górze buty, fryzjerka, manicure itd. Nie pamiętam nazwiska, ale słyszałam że nieźle czesze. Polecano mi jeszcze tę fryzjerkę co ma zakład na dole w Karczmie i jeszcze jedną na Popijarskiej. Ale metodą eliminacji została tamta
Co do makijażu, będzie mnie malować Urszula ze Starego Rynku (co ma sklep kosmetyczny niedaleko domu towarowego).
A bukiet zamawiam u tej Pani Irenki, co ma ten mały kiosk z kwiatami tuż obok kościoła, ta Pani ma bardzo dobry gust i talent, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę
Tylko do strojenia kościoła nie mam jeszcze nikogo, bo czekam aż ksiądz da namiary na pozostałe PM-ki, to się z nimi skontaktuję, zawsze to taniej wyjdzie za wystrój kościoła, niż płacić całość samemu.
A stroik samochodu chcę kupić w Plastusiu, bo tam są najtańsze, jakie do tej pory widziałam i ładne
Kotyliony też chcę kupić w Opolu, również wychodzą najtaniej.

no to bedziemy malować sie u tej samej pani, wlasnie sprawdzilam wizytówke, jak ma na imie Ja czesze się u Anny, ma nowy salon kolo ery, malowalam u niej wlosy, przez wiele lat pracowala u Kingi z Poniatowej, więc jej ufam a wiązanke bedzie robić nam ciocia TŻ, ma swoją kwiaciarnie bodajze na piłsudskiego, taką w kamienicy, nie wiem jak Ci wytłumaczyć, bo ja słabo znam opole. A jeśli chodzi o kosciół, to pani Krystyna Białek bedzie nam dekorować, wstepnie sie juz z nią umówilam, zarezerowowalam termin, na pewno bedzie sie skladac z nami 1 para (nasi znajomi) a czy bedzie jeszcze ktoś to okaze się, jak pojdziemy do księdza
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:41   #3135
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Ja czesze się u Anny, ma nowy salon kolo ery, malowalam u niej wlosy, przez wiele lat pracowala u Kingi z Poniatowej, więc jej ufam
a my będziemy się czesać u tej samej pani czesała moją mamę na wesele jej chrześniaka i było ślicznie a mnie czesała na metek na studiach i pierwszy raz w życiu fale wytrzymały mi do samego rana więc myślę, że będę zadowolona, zwłaszcza, że lubi robić warkocze a ja właśnie chciałabym warkocz na ślub
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:03   #3136
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

La Cocinerita - zaproszenia fajne, jesli nie prawdziwe pawie piórko to moze nadruk? jak XX lecie miedzywojenne to ludowe akcenty jak najbardziej, jak by nie było to 'wesele' własnie z miedzywojnia

te butki ze strony laboda.pl to gdzie mozna kupic, bo na stronie to jak rozumiem tylko hurtowo

iovaa - proszę o dopisanie mnie do listy slubów pod 6 sierpnia, narazie tylko tyle zdradzę
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:18   #3137
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
a my będziemy się czesać u tej samej pani czesała moją mamę na wesele jej chrześniaka i było ślicznie a mnie czesała na metek na studiach i pierwszy raz w życiu fale wytrzymały mi do samego rana więc myślę, że będę zadowolona, zwłaszcza, że lubi robić warkocze a ja właśnie chciałabym warkocz na ślub
Hehe Tanitka, Kicur, jaki ten świat mały

A propos, macie jakieś przykładowe fryzurki upatrzone?
Wrzućcie jakieś fotki do pooglądania, szukam inspiracji
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:50   #3138
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ona911 a czemu Ty zniknęłaś z listy ślubów? Zauważyłam, bo ślubujemy tego samego dnia
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:57   #3139
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Karol nie odbiera telefonów. Trzeba tam pójść i tyle.... innej możliwości zapisania się nie ma.
mi się w zeszłym roku udało i odebrał ale miałam "do wyboru" tylko godzinę 7 rano więc zapisałam się do Ireny
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 20:16   #3140
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ona911 a czemu Ty zniknęłaś z listy ślubów? Zauważyłam, bo ślubujemy tego samego dnia
Widzę, że wytropiłaś tak jakoś się wykasowałam ale ślub nadal jest tak jak był

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
mi się w zeszłym roku udało i odebrał ale miałam "do wyboru" tylko godzinę 7 rano więc zapisałam się do Ireny
No to miałaś wieeelkie szczęście Moja siostra dzowniła naście razy i nic :/ W końcu się tam wybrała i po sprawie
A ja byłam zapisana do niego ale okazało się po miesiącu, że ma czyjś ślub w rodzinie i przeniosłam się do P. Irenki Byłam tam ostatnio podciąć sobie włosy. Strzygł mnie P. Karol i jestem bardzo zadowolona Jak wróciłam do pracy to wszyscy prawili mi komplementy a w sumie mało zmieniłam bo przecież przed ślubem to poszaleć nie można..ale już się nie mogę doczekać wizyty po ślubie
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2011-03-17 o 20:19
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:14   #3141
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczyny mam dylemat. Nie wiem czy dołączać do zaproszeń prośbę o pieniądze zamiast prezentów. W sumie nigdy nie chciałam takiej notki dodawać, bo zawsze możemy powiedzieć przy zapraszaniu, że wolimy pieniądze, ale co jeśli takie pytanie nie padnie? Skąd Ci ludzie mają wiedzieć co wolimy. Niby zdrowy, chłopski rozum podpowiada, że kasa się młodym bardziej przyda, ale ludzie czasem są przywiązani do tradycji.
Anglojęzyczne zaproszenia poszly już co prawda w świat, ale tu się za bardzo nie obawiamy, bo nikt nam prezentów z zagranicy tachać nie będzie.
Z polskimi jednak mamy problem.Z jednej srony nie chcę, żeby to wyszło nieelegancko, ale z drugiej nie chcę dostać masę rzeczy, których sama bym nie kupiła... A co Wy myślicie o takiej notce na zaproszeniu?
Zastanawiam się nad tymi dwoma:


Będzie dla nas największą radością
jeśli zaszczycicie nas swą obecnością
Gdybyście jednak chcieli prezentem nas uraczyć
miło nam będzie banknocik w kopercie zobaczyć


Drodzy Goście
aby ulżyć wam w udręce,
co za paczkę dać w prezencie
Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi
By w kopertę włożyć grosik
Tyle ile każdy może,
za co z góry SZCZĘŚĆ WAM BOŻE.

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2011-03-17 o 21:17
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:24   #3142
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Widzę, że wytropiłaś tak jakoś się wykasowałam ale ślub nadal jest tak jak był


No to miałaś wieeelkie szczęście Moja siostra dzowniła naście razy i nic :/ W końcu się tam wybrała i po sprawie
A ja byłam zapisana do niego ale okazało się po miesiącu, że ma czyjś ślub w rodzinie i przeniosłam się do P. Irenki Byłam tam ostatnio podciąć sobie włosy. Strzygł mnie P. Karol i jestem bardzo zadowolona Jak wróciłam do pracy to wszyscy prawili mi komplementy a w sumie mało zmieniłam bo przecież przed ślubem to poszaleć nie można..ale już się nie mogę doczekać wizyty po ślubie
ślub swojej siostry

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat. Nie wiem czy dołączać do zaproszeń prośbę o pieniądze zamiast prezentów. W sumie nigdy nie chciałam takiej notki dodawać, bo zawsze możemy powiedzieć przy zapraszaniu, że wolimy pieniądze, ale co jeśli takie pytanie nie padnie? Skąd Ci ludzie mają wiedzieć co wolimy. Niby zdrowy, chłopski rozum podpowiada, że kasa się młodym bardziej przyda, ale ludzie czasem są przywiązani do tradycji.
Anglojęzyczne zaproszenia poszly już co prawda w świat, ale tu się za bardzo nie obawiamy, bo nikt nam prezentów z zagranicy tachać nie będzie.
Z polskimi jednak mamy problem.Z jednej srony nie chcę, żeby to wyszło nieelegancko, ale z drugiej nie chcę dostać masę rzeczy, których sama bym nie kupiła... A co Wy myślicie o takiej notce na zaproszeniu?
Zastanawiam się nad tymi dwoma:


Będzie dla nas największą radością
jeśli zaszczycicie nas swą obecnością
Gdybyście jednak chcieli prezentem nas uraczyć
miło nam będzie banknocik w kopercie zobaczyć


Drodzy Goście
aby ulżyć wam w udręce,
co za paczkę dać w prezencie
Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi
By w kopertę włożyć grosik
Tyle ile każdy może,
za co z góry SZCZĘŚĆ WAM BOŻE.
Jeśli uważacie, że nie jesteście pewni swoich gości (my byliśmy pewni, , choć tylko kilka osób nas spytało się co chcemy a dostaliśmy 3 rzeczy ale jako dodatek do kasy i jeden prezent o który byliśmy pytani i nam odpowiadał bardzo) i mogą się pojawić prezenty, to posłużcie się wierszykiem. Te dwa, które wkleiłaś są bardzo fajne i nie obraziłabym się, jakbym taką wskazówkę dostała.
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:28   #3143
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Hehe Tanitka, Kicur, jaki ten świat mały

A propos, macie jakieś przykładowe fryzurki upatrzone?
Wrzućcie jakieś fotki do pooglądania, szukam inspiracji
ja chciałabym warkocz dobierany z tyłu (mniej więcej jak na pierwszym zdjęciu) z powpinanymi kwiatami tak, żeby to wyglądało jak półwianek, jak tłumaczyłam pani fryzjerce to się ciut nie zrozumiałyśmy- ona pomyślała, że chcę coś takiego, jak na 2. zdj , ale o takim nawet nie marzę, bo moje włosy na pweno tak długie do ślubu nie będą (kto mógł przypuszczać, że rok po zrobieniu sobie raczej drastycznej asymetrii będę wychodzić za mąż)- proponowała doczepienie, ale ja już się pogodziłam z myślą, że będzie coś z półdługich, więc jeśli się nie uda warkocz to całkiem zetnę i poproszę o uczesanie jak na zdj nr 3. Chyba, że pani fryzjerka będzie miała inne propozycje to przemyślę, bo ma kobieta oko
a Wy jakie macie pomysły? im więcej podpowiedzi tym łatwiej dokonać właściwego wyboru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warkocze_213.jpg (30,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img14595.fryzury-dlugie.16498.jpg (16,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie,b,5900_39010,.jpg (24,1 KB, 17 załadowań)
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:47   #3144
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Kicur śliczna ta 2 fryzurka ! tez bym chciała coż z zapleceniem ...
ale now łasnie mam problem z feyzjerem- nie mam nikogo az tak sprawdzonego i ulubionego.. zapisałam sie do fryzjerki najbliżej domu (chwaloneJ0 ze względu na odelgłość i wygode.. chciała teraz dopisac świadkowa okazało sie że z różnych względów sie nie da.. a że świadkowa z Lublina a właściwie z Londynu bo tam na stałe mieszka to chciałysmy czesać sie razem...

ma ktoś kogoś godnego polecenia w Lublinie lub świdniku ?
przeglądam fora ale oprócz karola brzyskiego malo konkretnych namiarów ... a czas leci..
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 22:30   #3145
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Wiem o tych perłach, ale jak bym tak słuchała wszystkich przesądów to bym pewnie z domu nie wychodziła poza tym nie decydowałam się na kryształy których w efekcie nie lubię i mi się nie podobają tylko dla zabobonu...


5 marca były na UP targi biżuterii i upominków, były tam tez materiały do robienia biżuterii, to własnie tam. nie wiem kiedy teraz będą
Witam dawno mnie mnie było ale siedzę na wątku dla PMek 2012 ale podczutuję was
dla zainteresowanych targi Klejnot dla ewy (czyli kamieni) odbędą się na UP za dwa tygodnie. Wiem bo kilka razy pracowałam tam u różnych wystawców a mój TŻ pracuje tam dorywczo. Rozstawia stoły i rozwozi plakaty. Więc ma informacje z pierwszej ręki od swojego szefostwa czyli organizatorów.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:46   #3146
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

To ja też wstawie kilka zdjęć.Może komuś się coś spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 509912.jpg (28,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 509921.jpg (27,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9001283.jpg (19,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 545085.jpg (38,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6806.jpg (38,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img116444.fryzury-slubne.574752.jpg (23,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg woalka3.jpg (61,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nyc2.jpg (73,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1013644 (1).jpg (25,5 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez moniczkar_
Czas edycji: 2011-03-18 o 08:53
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:16   #3147
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

ja tez juz mam fryzure wybraną mam zdjęcie PM więc nie wiem czy by sobie zyczyla zebym wkleila na forum, ale jesli ktoś chce to wyślę na meila u mnie będzie też warkocz zrobiony z loków, na poczatku mial być tylko z boku, ale wyszlo chyba, że bedzie na calej glowie. Ale to zobaczymy na najbliższym malowaniu wlosów, czy będzie pasować do mnie.
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:39   #3148
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat. Nie wiem czy dołączać do zaproszeń prośbę o pieniądze zamiast prezentów. W sumie nigdy nie chciałam takiej notki dodawać, bo zawsze możemy powiedzieć przy zapraszaniu, że wolimy pieniądze, ale co jeśli takie pytanie nie padnie? Skąd Ci ludzie mają wiedzieć co wolimy. Niby zdrowy, chłopski rozum podpowiada, że kasa się młodym bardziej przyda, ale ludzie czasem są przywiązani do tradycji.
Anglojęzyczne zaproszenia poszly już co prawda w świat, ale tu się za bardzo nie obawiamy, bo nikt nam prezentów z zagranicy tachać nie będzie.
Z polskimi jednak mamy problem.Z jednej srony nie chcę, żeby to wyszło nieelegancko, ale z drugiej nie chcę dostać masę rzeczy, których sama bym nie kupiła... A co Wy myślicie o takiej notce na zaproszeniu?
Zastanawiam się nad tymi dwoma:


Będzie dla nas największą radością
jeśli zaszczycicie nas swą obecnością
Gdybyście jednak chcieli prezentem nas uraczyć
miło nam będzie banknocik w kopercie zobaczyć


Drodzy Goście
aby ulżyć wam w udręce,
co za paczkę dać w prezencie
Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi
By w kopertę włożyć grosik
Tyle ile każdy może,
za co z góry SZCZĘŚĆ WAM BOŻE.
też mam ten problem, wiadomo że pieniądze przydadzą się bardziej, jednak też nie jestem pewna czy wypada taki wierszyk umieszczać na zaproszeniu...
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:53   #3149
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
też mam ten problem, wiadomo że pieniądze przydadzą się bardziej, jednak też nie jestem pewna czy wypada taki wierszyk umieszczać na zaproszeniu...
Ja też miałam ten problem. Nawet miałam wszystko wybrane itd ale jak pytałam ludzi z bliskiego mi otoczenia co o tym myślą, to tak trochę kręcili nosem, że nie wypada :/ więc ja zrezygnowałam. Wolę uniknąć tych krzywych spojrzeń na swoim ślubie (że zaprosiliśmy ich dla kasy czy coś). Większość i tak daje pieniądze a jak pojawi się kilka prezentów to też nic się nie stanie.
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:01   #3150
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczynki, czy z USC potrzebne jest tylko zaświadczenie, że się nie jest/nie było w związku małżeńskim? Czy coś jeszcze? Bierzemy ślub konkordatowy. To zaśw. jest ważne 3 mies. tak?
Wiem, że to pytanie padało juz tysiąc razy, ale w pracy jestem i nie mam jak szukać
A ślub tuż tuż bo 28 maja Więcej szczegółów napiszę w wolnej chwili

A odnośnie wierszyków z prośbą o pieniążki. Uważam, że to fajny pomysł. W końcu na wesele prosi się rodzinkę, więc myślę że nie ma się co krępować
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2011-03-18 o 10:06
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.