Wodzirej Łukasz Bednarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 19:41   #1
marlenka8611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4

Wodzirej Łukasz Bednarz


Witajcie! Drogie wizażanki proszę o opinie o wodzireju panu Łukaszu Bednarz - dobrywodzirej.com. Czy któraś z was korzystała z jego usług? Lub miała przyjemność uczestniczyć w weselu przez niego prowadzonym?

A może możecie polecić jakiegoś sprawdzonego wodzireja + Dj?
marlenka8611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:31   #2
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Witaj, tego DJa niestety nie znam. Jednak sądząc po filmiku zamieszczonym na stronie, ten wodzirej sprawdza się całkiem nieźle w swojej roli: parkiet jest pełen, bawią się i młodsi i starsi, są różne zabawy taneczne i nie tylko, do tego bardzo różnorodna muzyka - moim zdaniem może być to całkiem dobry wybór Ale na pewno trzeba by się z nim spotkać na żywo, bo dopiero wtedy można sprawdzić czy się dogadasz z taką osobą. Jak by nie było, podczas ślubu i wesela bardzo ważne jest, aby czuć się komfortowo w towarzystwie wszystkich usługodawców, którzy będą tego dnia dla nas pracować.

Natomiast co do polecenia kogoś sprawdzonego, to nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale my będziemy mieć na swoim weselu tych braci, DJ + wodzirej: http://wodzirejnawesele.ovh.org/video.html
Chłopaki są z lubelskiego, ale jeżdżą po całej Polsce. Nasze wesele co prawda dopiero w przyszłym roku, ale ja mogę już ich z całego serca polecić. Przy spotkaniu wrażenie fantastyczne, nie mieliśmy praktycznie wątpliwości, że ich wybierzemy. Przed podpisaniem umowy zrobiłam też spory research wśród par u których grali na weselach i nie spotkałam osoby, która nie byłaby zadowolona w 100% z ich usług. A pozytywnych opinii ciągle przybywa, co tylko utwierdza mnie w tym, że dokonaliśmy dobrego wyboru
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:48   #3
marlenka8611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

tenebrosa wielkie dzięki za podpowiedź!

Drogie wizażanki proszę o jeszcze więcej opinii lub propozycji sprawdzonych wodzirejów.

Jestem z województwa lubuskiego więc fajnie by było, gdyby wodzirej pochodził z zachodniej lub centralnej Polski.
marlenka8611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 19:13   #4
barbara100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 82
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

A co sądzicie o Dj Rafał Kupisz czy ktoś go zna?
barbara100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 07:49   #5
weronika8921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

W zeszłym roku miałam wesele i mogę z własnego doświadczenia polecić DJ Marcina z Poznania. Impreza bardzo udana, potrafił nawiązać kontakt z gośćmi a oni mogli zamawiać swoje ulubione piosenki
marlenka8611 myślę że i z dojazdem do lubuskiego nie byłoby problemu, to niedaleko
jego nr tel. 781 746 142

Edytowane przez weronika8921
Czas edycji: 2011-06-08 o 08:02
weronika8921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:33   #6
marlenka8611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

weronika8921 a ten wasz Dj Marcin prowadził równeiż jakieś zabawy? Prowadził wszystko sam?
marlenka8611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:30   #7
weronika8921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Tak prowadzi wszystko sam, prowadzi również zabawy oczepinowe, potrafi nawiązać kontakt z gośćmi, dużo mówi i dobrze rozumie się z gośćmi. Potrafi wyczuć jaką muzykę lubią goście i jakie zabawy im się spodobają.
weronika8921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 12:29   #8
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

a ile płacicie za usługi wodzireja? bo się poważnie zastanawiam nad taką opcją, bo zespół można spotkać wszędzie a wodzirej to coś wyjątkowego myślę nad Łakomymi Wodzirejami- ktoś może coś powiedzieć? będę wdzięczna za wszelkie info może być na PW
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:27   #9
weronika8921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Uważam, że DJ jest lepszą opcją, ponieważ muzykę zawsze może dostosować do zapotrzebowania, cały czas gra a z zespołami jest różnie, muszą odpocząć, robią przerwy...
od nas DJ Marcin wziął 700 zł i ta cena nie jest wysoka w porównaniu z innymi a było warto;-)
weronika8921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 15:12   #10
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
a ile płacicie za usługi wodzireja? bo się poważnie zastanawiam nad taką opcją, bo zespół można spotkać wszędzie a wodzirej to coś wyjątkowego myślę nad Łakomymi Wodzirejami- ktoś może coś powiedzieć? będę wdzięczna za wszelkie info może być na PW

My za duet DJ + wodzirej płacimy 3000zł za jeden dzień.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 09:53   #11
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

to chyba przyzwoita cena dzięki tenebrosa
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 22:57   #12
meli555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
My za duet DJ + wodzirej płacimy 3000zł za jeden dzień.
mozesz powiedziec co to byli za wodzireje?
pozdrawiam
meli555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:20   #13
pomocypomocy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 52
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Witajcie Dziewczynki
My planujemy wesele na czerwiec 2014, ale muzyka jest dla mnie najważniejsza. Ostatnio byliśmy na takim wesele, na którym był super DJ-wodzirej, jedzenie słabiutkie, ale impreza dzięki niemu super!!! My planujemy duże wesele na ok 200 osób, dlatego chcemy DJ+wodzirej. Robię powoli research, bo na początku roku chcę już zarezerwować salę, którą i tak mamy upatrzoną od dawna Sala + DJ, to musimy dokonać już na początku stycznia 2013, żeby potem nie było problemu.
Rozważam Mocną Grupę Wodzirejów- mają genialne opinie. Cena ok 4tys. ale podobno są genialni.
podam Wam strony wodzirejów, których biorę pod uwagę, jeżeli tylko coś o nich wiecie to piszcie, będę niezmiernie wdzięcza!!!


http://www.wodzirej.eu/index.php?id=p&str=fotogaleria

http://www.wodzirejeimprez.pl/start.html

http://www.wodzireje.pl/

http://wodzirejnawesele.ovh.org/kontakt.html
pomocypomocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 22:05   #14
Malwa696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Witaj, tego DJa niestety nie znam. Jednak sądząc po filmiku zamieszczonym na stronie, ten wodzirej sprawdza się całkiem nieźle w swojej roli: parkiet jest pełen, bawią się i młodsi i starsi, są różne zabawy taneczne i nie tylko, do tego bardzo różnorodna muzyka - moim zdaniem może być to całkiem dobry wybór Ale na pewno trzeba by się z nim spotkać na żywo, bo dopiero wtedy można sprawdzić czy się dogadasz z taką osobą. Jak by nie było, podczas ślubu i wesela bardzo ważne jest, aby czuć się komfortowo w towarzystwie wszystkich usługodawców, którzy będą tego dnia dla nas pracować.

Natomiast co do polecenia kogoś sprawdzonego, to nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale my będziemy mieć na swoim weselu tych braci, DJ + wodzirej: http://wodzirejnawesele.ovh.org/video.html
Chłopaki są z lubelskiego, ale jeżdżą po całej Polsce. Nasze wesele co prawda dopiero w przyszłym roku, ale ja mogę już ich z całego serca polecić. Przy spotkaniu wrażenie fantastyczne, nie mieliśmy praktycznie wątpliwości, że ich wybierzemy. Przed podpisaniem umowy zrobiłam też spory research wśród par u których grali na weselach i nie spotkałam osoby, która nie byłaby zadowolona w 100% z ich usług. A pozytywnych opinii ciągle przybywa, co tylko utwierdza mnie w tym, że dokonaliśmy dobrego wyboru
No niestety ja mam trochę inne zdanie na temat Wodzireja Łukasza Bednarza. Mianowicie owy Pan jest Konińskim fotografem-kamerzystą pracującym w zakładzie swego ojca. Nagrywając wesela podglądając zespoły i didżeji pewnego dnia stwierdził ,że zostanie... didżejem bo to zawsze dodatkowa kasa można zagrać wesele a w międzyczasie zrobić-polecić foto i video ze swego zakładu. Jak pomyślał tak zrobił z tym ,że teraz od ok półtorej roku obwołał się Wodzirejem.... (nawet kupił sobie frak) Tak się złożyło ,że z kręgu moich znajomych wiele osób nie trawi zespołów i byłam na kilku imprezach z didżejami czy wodzirejami niestety Wodzirej Bednarz wypadł przy nich bardzo blado. Wesele poprowadzone chaotyczne i niedopracowane. Moja mama by powiedziała - "Brak klasy" Ja na pewno na dzień dzisiejszy na swoje wesele bym go nie wzięła... Ale trening czyni mistrza i może za parę lat będzie dobry ... zresztą co to znaczy dobry
Malwa696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:18   #15
Karolina198105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wodzirej Łukasz Bednarz

Wodzirej Łukasz Bednarz prowadził nam wesele w sierpniu 2013 roku w Poznaniu. Był po prostu kapitalny! Świetne zabawy, którymi sypał z rękawa, bardzo dobrze dobrana muzyka do bawiących się gości, super oczepiny do których zachęcił większość gości. Obdarzyliśmy go dużym zaufaniem i nie zawiódł nas w żadnym stopniu. Wiele gości mówiło nam, że to najlepsze wesel w ich życiu. Polecamy z całego serca i czystym sumieniem. Karolina
Karolina198105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 21:18:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.