MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 11:52   #1621
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
spodnica ma swietny grubszy material - swietnie na pewno bedzie z czarnymi grubymi rajstopami, jak chcesz moge potem wrzucic zdjecie

- przyszlo moje zamowienie - czarny krotki militarny plaszczyk......i to jego chyba zostawie....kurde musze wybrac albo ten czarny militarny krotki albo ten bufkowy......swietnie sie czuje w tym krotkim, boej sie ze w tym z bufkami znudza mi sie szybko te bufki a ten krotki jest taki prosty klasyczny....no i badz tu madra doradzicie?
- szary przyszedl - XS okazuje sie byc wielkie niczym M wiec potwierdza sie to co mowilam wczesniej - trzeba mierzyc po kilka modeli z tego samego rozmiaru - tak czy siak, zostawiam go na %
Gabi bierz krótki Wyglądasz w nim rewelacyjnie. W tym z bufkami nie wyglądzasz źle, ale przy tym militarnym gorzej, poważniej I mówię to ja, która nie bardzo lubi militarne fasony
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:56   #1622
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dzej lo Pokaż wiadomość
Dokładnie, w obu Ci bardzo ładnie
Musisz chyba przemyśleć, czy wolisz krotszy, czy jednak dłuższy więcej zakrywający
wolę krótszy, długą mam kurtkę puchówkę
Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
krótki militarny

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
a jakbys mogla to wrzuc zdjecia

...

co do plaszczy ja bym wybrala ten pierwszy - militarny sama go przymierzalam i jest po prostu boski swietnie lezy i do wszystkiego pasuje nawet mojemu TZ-owi sie bardzo spodobal a on tak bardzo nie lubi Zary co do drugiego to bufki mi sie nie podobaja.. wydaja mi sie takie "staroswieckie" , ale to tylko taka moja opinia
zdjęcie w załączniku
Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Gabi w krótkim militarnym wyglądasz bardzo dobrze Według mnie ma fason taki "na luzie". Jeśli nie masz takiego okrycia wierzchniego to zostaw go ,na spacery z wózkiem idealny chociaż teraz może być na niego już troszkę za zimno więc pozostaje tylko puchówka

Zastanawiam się jak będzie wyglądać cenowo jeśli chodzi o szary i beżowy na %
skoro teraz kosztuje 469 to ja obstawiam że w I turze zostanie przeceniony na 359
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,8 KB, 316 załadowań)
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:59   #1623
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Też zmierzyłam beżowy płaszcz...chyba jednak szary mimo, że oddałam bardziej mi się podoba...ten kolor trochę mnie rozczarował na żywo, taki bardziej śmietankowy jest...rozpięty na tak, zapięty nie do końca mi się podoba...
Narzekałam na ten szary jak przyszedł do mnie, że jest jak koc ale może dlatego że rozmiar był za duży...Postaram się na wyprzedaży go upolować bo na kolejny płaszcz (a mam już 4) szkoda mi płacić całej kwoty, szczególnie że wydaje mi się trochę jednosezonowy. Nie jestem pewna czy bym go nosiła za rok...
Kupiłam za to camelowy z bufkami...
Obie sukienki też mi się bardzo spodobały, ta sweterkowa bardziej na legginsy bo trochę krótka na mnie...ale nie kupiłam bo trochę gryzła
Świetnie wyglądasz w tych z bufkami

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
wszystkie płaszcze w tym sezonie lepiej wyglądają rozpięte niż zapięte
coś w tym jest
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:02   #1624
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Gabi a może na razie wstrzymaj się z zakupem płaszcza, w końcu za 3 tygodnie wyprzedaże więc jak coś to w I turze od razu coś kupisz
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:09   #1625
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
spodnica ma swietny grubszy material - swietnie na pewno bedzie z czarnymi grubymi rajstopami, jak chcesz moge potem wrzucic zdjecie

- przyszlo moje zamowienie - czarny krotki militarny plaszczyk......i to jego chyba zostawie....kurde musze wybrac albo ten czarny militarny krotki albo ten bufkowy......swietnie sie czuje w tym krotkim, boej sie ze w tym z bufkami znudza mi sie szybko te bufki a ten krotki jest taki prosty klasyczny....no i badz tu madra doradzicie?
- szary przyszedl - XS okazuje sie byc wielkie niczym M wiec potwierdza sie to co mowilam wczesniej - trzeba mierzyc po kilka modeli z tego samego rozmiaru - tak czy siak, zostawiam go na %
Gabi moją opinię już znasz, w obu czarnych świetnie, jak się lepiej czujesz w tym militarnym to bierz go (bo później i tak będziesz o nim myśleć i żałować )
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:29   #1626
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Ten szary płaszcz jest bardzo fajny, w camelowym dwurzedowym wygladasz super! Natomiast sukienki nie do końca mi się podobają..

Serio, już rozpoczęłaś sezon puchówkowo-kożuchowy? U mnie póki co temp. nie spada poniżej -3 stopni, więc spokojnie daję radę w zarowych płaszczach




No właśnie, też mnie zaskoczyła ta informacja, chyba nie o Zarę chodzi...
tak w Zarze
tyle ze ja mieszkam w München i było już sporo rzeczy po przecenianych jak pisałam sukienki, swetry, buty nie jest to chyba ta wielka przecena która zaczyna się u nas również po świętach ale trochę tego było mi się spodobała ta sukienka którą miała nasza miss (taka biała wydaje mi się ze to ta sama), foto są na pudelku kosztowała 19,95e albo 29,95e (nie jestem teraz pewna na 100%) ale nie było już mojego rozmiaru.

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
spodnica ma swietny grubszy material - swietnie na pewno bedzie z czarnymi grubymi rajstopami, jak chcesz moge potem wrzucic zdjecie

- przyszlo moje zamowienie - czarny krotki militarny plaszczyk......i to jego chyba zostawie....kurde musze wybrac albo ten czarny militarny krotki albo ten bufkowy......swietnie sie czuje w tym krotkim, boej sie ze w tym z bufkami znudza mi sie szybko te bufki a ten krotki jest taki prosty klasyczny....no i badz tu madra doradzicie?
- szary przyszedl - XS okazuje sie byc wielkie niczym M wiec potwierdza sie to co mowilam wczesniej - trzeba mierzyc po kilka modeli z tego samego rozmiaru - tak czy siak, zostawiam go na %
wow Ty mogłabyś być żywą reklama tego sklepu bo wyglądasz w każdym : love: a nawet lepiej ale jak dla mnie wygrywa militarny a pozniej szary z czarnymi re kawami w nich najlepiej


Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
Mam zapach Oriental, trwałość b. dobra, psiknę się rano, to wieczorem jeszcze je czuje
dziękujęto teraz mam dylemat Zara czy Lancome bo na oba sobie już pozwolić nie mogę chyba by mnie TZ z torbami pościł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 77a14a76d38a277a73549fd76a6250d6852660be.jpg (52,6 KB, 195 załadowań)

Edytowane przez Ansday
Czas edycji: 2012-12-05 o 12:41
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:32   #1627
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
tak w Zarze
tyle ze ja mieszkam w München i było już sporo rzeczy po przecenianych jak pisałam sukienki, swetry, buty nie jest to chyba ta wielka przecena która zaczyna się u nas również po świętach ale trochę tego było mi się spodobała ta sukienka którą miała nasza miss (taka biała wydaje mi się ze to ta sama), foto są na pudelku kosztowała 19,95e albo 29,95e (nie jestem teraz pewna na 100%) ale nie było już mojego rozmiaru.


O, dzięki za tę wiadomość Będę w przyszłym tygodniu w Niemczech, więc jeśli znajdę czas, to zajrzę do Z. na rekonesans
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 14:38   #1628
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość


wow Ty mogłabyś być żywą reklama tego sklepu bo wyglądasz w każdym : love: a nawet lepiej ale jak dla mnie wygrywa militarny a pozniej szary z czarnymi re kawami w nich najlepiej



dziękujęto teraz mam dylemat Zara czy Lancome bo na oba sobie już pozwolić nie mogę chyba by mnie TZ z torbami pościł
wow jaki komplement dziękuję
Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
Gabi moją opinię już znasz, w obu czarnych świetnie, jak się lepiej czujesz w tym militarnym to bierz go (bo później i tak będziesz o nim myśleć i żałować )
masz rację, dziękuję za wszystko
Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Gabi a może na razie wstrzymaj się z zakupem płaszcza, w końcu za 3 tygodnie wyprzedaże więc jak coś to w I turze od razu coś kupisz
już za późno właśnie wróciłam ze spaceru, jejciu ten płaszcz jest suuuuper do % nie wytrzymałabym na pewno
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:09   #1629
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
ten szary na Tobie


A co do torebki faktycznie Aniess miała racje z około 5 wystawionych na sklepie każda była porysowana choć wyglądałY na solidnie wykonana ale jednak to nie to i nie kupiłam, kupiłam za to HM taka "ala" z ćwiekami czarna w kształcie szopera ale na zamek i puki co jestem bardzo zadowolona - choć miała być bez udziwnień ale tak jakoś od pierwszego wejrzenia mi sie spodobała ze stwierdziłam muszę ja mieć co mi się ostatnio nie zdarza, a wręcz przeciwnie ciągle sie zastanawiam kupić nie kupić, później żałuje rozmyślam, wracam a tego już nie ma itd

A i nie wiem jak u Was ale u nas już sporo rzeczy na przecenie, buty, dużo sukienek, bluzki i swetry wiem ze to jeszcze nie taka wielka przecena ale już bym sporo dla siebie wybrała gdyby tylko nie perspektywa swiat i prezentów...
No i strasznie spodobał mi się perfum Black Amper ale tak się zastanawiam jak z trwałością tych zarowych perfum? Na mojej licie jest jeszcze ten nowy Lancome i tak się zastanawiam nad tym Zarowym macie jakieś doświadczenia z perfumami Zary?
moj TZ kupil perfumy z Zary, zapach jest zabojczy, a co najlepsze trzyma tak długo, ze ja czuje cały cZas ten zapach na jego ubraniach, takich trwałych perfum nigdy nie spotkałam http://www.punmiris.com/images/secundar/o.20400.jpg

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość


No właśnie, też mnie zaskoczyła ta informacja, chyba nie o Zarę chodzi...
chodzi o to pewnie, ze za granica sa juz przeceny, u mnie tez
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:22   #1630
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
spodnica ma swietny grubszy material - swietnie na pewno bedzie z czarnymi grubymi rajstopami, jak chcesz moge potem wrzucic zdjecie

- przyszlo moje zamowienie - czarny krotki militarny plaszczyk......i to jego chyba zostawie....kurde musze wybrac albo ten czarny militarny krotki albo ten bufkowy......swietnie sie czuje w tym krotkim, boej sie ze w tym z bufkami znudza mi sie szybko te bufki a ten krotki jest taki prosty klasyczny....no i badz tu madra doradzicie?
- szary przyszedl - XS okazuje sie byc wielkie niczym M wiec potwierdza sie to co mowilam wczesniej - trzeba mierzyc po kilka modeli z tego samego rozmiaru - tak czy siak, zostawiam go na %
w obu wyglądasz super te krótki militarny jest inny i bardziej mi się podoba ale też bym poczekała do wyprz
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:54   #1631
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

gabi zdecydowanie militarny. Wyglądasz super.


Rzeczywiście na stronie niemieckiej jest już zakładka Sale.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 15:56   #1632
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
gabi zdecydowanie militarny. Wyglądasz super.


Rzeczywiście na stronie niemieckiej jest już zakładka Sale.
w usa tez w sklepie na wieszakach jest co wybierac
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:59   #1633
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
w obu wyglądasz super te krótki militarny jest inny i bardziej mi się podoba ale też bym poczekała do wyprz
pewnie macie rację, ale bałam się, że na % nie dorwę go w moim rozmiarze - teraz były tylko w manu a i tak nie było xs.... na resztę będę polowac
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:19   #1634
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Polecicie jakąś klasyczną czarną spódnicę z Zary?
Kupiłam tą: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...3DNICA%20BASIC
a myślę jeszcze nad tą http://www.zara.com/webapp/wcs/store...UBEJ%20TKANINY
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:45   #1635
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
w usa tez w sklepie na wieszakach jest co wybierac
ah zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
pewnie macie rację, ale bałam się, że na % nie dorwę go w moim rozmiarze - teraz były tylko w manu a i tak nie było xs.... na resztę będę polowac
hehe, moja taktyka będzie siedzenie do 24 i wyczekiwanie wyprzedaży haha
a jak nie będzie czegoś na stronie, to będę liczyć na Waszą koleżeńko-wizażową pomoc
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:54   #1636
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
hehe, moja taktyka będzie siedzenie do 24 i wyczekiwanie wyprzedaży haha
a jak nie będzie czegoś na stronie, to będę liczyć na Waszą koleżeńko-wizażową pomoc
Pamiętam,że w roku ubiegłym tak było. Sporo Wizażanek czekało do 24.00, natomiast kiedy nadeszła nasza godzina okazało się,że obniżki były koszmarne - stosunkowo wysokie ( w dalszym ciągu) ceny i kiepski wybór asortymentu. Zła poszłam spać. Najbardziej irytuje mnie fakt,że nie ma już tur. Ceny obniżane są sukcesywnie w różnych odstępach czasu. Chcąc zobaczyć czy oczekiwana rzecz jest przeceniona,wychodzę z masą ciuchów. Dobrze,ze jest sklep online.
Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Tak, tego czarnego bowlinga drapnelam Niech zyja aukcje Jedna rzecz mniej na liscie wyprzedazowej
Pozazdrościć. Mnie usilnie powstrzymuje cena.
Twoja spodnie czarne w kwiatki są jeszcze na stronie? Nie mogę ich zlokalizować.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-12-05 o 21:42
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:41   #1637
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

czy któraś z Was widziała tę torbę na żywo?

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ASIC%20SHOPPER

waham się między tą powyżej a tą:

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...E%20CITY%20BAG

jest dość duża różnica w cenie, a tej tańszej jeszcze nigdzie nie widziałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tor.jpg (15,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torr.jpg (15,1 KB, 42 załadowań)
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:46   #1638
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Pozazdrościć. Mnie usilnie powstrzymuje cena.
Twoja spodnie czarne w kwiatki są jeszcze na stronie? Nie mogę ich zlokalizować.
Sa tutaj http://www.zara.com/webapp/wcs/store...RINTED%20JEANS
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:49   #1639
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Migotka, pisałaś jakiś czas temu o perfumach. Czy może były to Black Amber?
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 20:56   #1640
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Migotka, pisałaś jakiś czas temu o perfumach. Czy może były to Black Amber?
Tak, tak. Już jakaś wizażanka o nich wspomniała. Dzięki za pamięć. Te perfumy cały czas siedzą mi w głowie, nie jadę do zary w najbliższym czasie, a boję sie, że już ich nie kupię. Szkoda, że nie ma perfum w naszym sklepie online.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:29   #1641
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Tak, tak. Już jakaś wizażanka o nich wspomniała. Dzięki za pamięć. Te perfumy cały czas siedzą mi w głowie, nie jadę do zary w najbliższym czasie, a boję sie, że już ich nie kupię. Szkoda, że nie ma perfum w naszym sklepie online.
Bardzo ładnie pachną, też mi się dzisiaj spodobały i kupiłam je
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:33   #1642
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
O, dzięki za tę wiadomość Będę w przyszłym tygodniu w Niemczech, więc jeśli znajdę czas, to zajrzę do Z. na rekonesans

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
moj TZ kupil perfumy z Zary, zapach jest zabojczy, a co najlepsze trzyma tak długo, ze ja czuje cały cZas ten zapach na jego ubraniach, takich trwałych perfum nigdy nie spotkałam http://www.punmiris.com/images/secundar/o.20400.jpg

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

chodzi o to pewnie, ze za granica sa juz przeceny, u mnie tez
to nie są jeszcze te właściwe przeceny tak myślę ale pomału sie zaczyna i myślę ze można już sobie coś dla siebie wybrać przynajmniej na OEZ nie wiem jak to wygląda na Marienplatzu.
A co do perfumy to na razie muszę sie zastanowić ale dziękuję bardzo za info. bo dziś byłam w pobliżu centrum i wstąpiłam (nabyłam buty i spodnie z zamkami prawie takie jak w załączniku ale nie w Zarze tym razem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_maes5xS68q1qasnrqo1_1280_large.jpg (39,5 KB, 213 załadowań)
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:37   #1643
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Pamiętam,że w roku ubiegłym tak było. Sporo Wizażanek czekało do 24.00, natomiast kiedy nadeszła nasza godzina okazało się,że obniżki były koszmarne - ceny i wybór kiepski wybór asortymentu. Zła poszłam spać.
Ja się nie nastawiam na kupowanie przez stronę. Podejrzewam, że wiele rzeczy nie będzie. Ruszę tyłek i pojadę do sklepu.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 22:29   #1644
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
- przyszlo moje zamowienie - czarny krotki militarny plaszczyk......i to jego chyba zostawie....kurde musze wybrac albo ten czarny militarny krotki albo ten bufkowy......
Jeśli zostawiłaś krótki militarny, to dobrze wybrałaś. Fajniejszy jest
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 23:40   #1645
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wow jaki komplement dziękuję

masz rację, dziękuję za wszystko

już za późno właśnie wróciłam ze spaceru, jejciu ten płaszcz jest suuuuper do % nie wytrzymałabym na pewno
nie ma za co
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 07:57   #1646
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wolę krótszy, długą mam kurtkę puchówkę



zdjęcie w załączniku

skoro teraz kosztuje 469 to ja obstawiam że w I turze zostanie przeceniony na 359
dziekuje za zdj
Piekna ta spodniczkaswietnie na Tobie lezy, ale Ty jestes szczupla i wysoka, wiec paski Ci krzywdy nie robia.
Jak bede w ten weekend w Zarze to musze ja koniecznie przymierzyc, moze jednak cos z tego bedzie.. Strasznie podobaja mi sie te paski bialo- czarne jak dla mnie sa super chic i wprowadzaja duzo swiezosc w stylizacje. Ogolenie mam dosc szaro-burych ubran na zime..
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:11   #1647
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

kiedy te sukienki były w sprzedazy i ile mniej wiecej kosztowały?
kupilam za smieszne pieniadze na allegro z mysla o sylwestrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara-czarna-sukienka-przod1.jpg (106,7 KB, 114 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:33   #1648
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Witam MA ktoras z was ta kurteczke? Jak lezy? Nadaje sie na takie cieplejsze zimowe dni do grubego swetra??
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...A%20DWUSTRONNA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0398207800_1_1_3.jpg (17,5 KB, 17 załadowań)
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:40   #1649
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wolę krótszy, długą mam kurtkę puchówkę



zdjęcie w załączniku

skoro teraz kosztuje 469 to ja obstawiam że w I turze zostanie przeceniony na 359
pięknie wyglądasz w tej spódniczce
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:20   #1650
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość

[/COLOR]chodzi o to pewnie, ze za granica sa juz przeceny, u mnie tez
Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
w usa tez w sklepie na wieszakach jest co wybierac


Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
to nie są jeszcze te właściwe przeceny tak myślę ale pomału sie zaczyna i myślę ze można już sobie coś dla siebie wybrać przynajmniej na OEZ nie wiem jak to wygląda na Marienplatzu.
Dzięki, już wszystko rozumiem Swoją drogą wpadłam dziś na moment do Z. i u nas w PL też trochę rzeczy poprzecenianych (mało...) ale np. te buty zamszowe, długie na kwadratowym obcasie (czarne, beżowe i rude) są po 199zł, zwróciłam na nie uwagę, bo jakiś miesiąc temu kupiłam je za 329 Tak samo botki z ćwiekami na pięcie 199zł

Poza tym udało mi się zmierzyć płaszcz-pelerynę.. jest bardzo duży, mierzyłam S-kę, bo XS nie było, ale mam obiekcje czy i w XS bym nie utonęła, więc odpuszczam.

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Pamiętam,że w roku ubiegłym tak było. Sporo Wizażanek czekało do 24.00, natomiast kiedy nadeszła nasza godzina okazało się,że obniżki były koszmarne - stosunkowo wysokie ( w dalszym ciągu) ceny i kiepski wybór asortymentu. Zła poszłam spać. Najbardziej irytuje mnie fakt,że nie ma już tur. Ceny obniżane są sukcesywnie w różnych odstępach czasu. Chcąc zobaczyć czy oczekiwana rzecz jest przeceniona,wychodzę z masą ciuchów. Dobrze,ze jest sklep online.
W tym roku też tak pewnie będzie (czekanie do 24 ) mam tylko nadzieję, że ceny okażą się korzystniejsze ja się nastawiam na zakupy online na początku wyprzedaży, te tłumy w sklepach 27.12 to nie na moje nerwy, w zeszłym roku się tak załatwiłam, że wyjeżdzałam z parkingu w galerii chyba 2 godzin, nie wspominając o kolejkach do kas i przymierzalni...
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.