Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 19:30   #3391
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Ten krem elixir 7.9 do cery mieszanej ma w składzie olej kokosowy, którego komedogenność to chyba milion procent! Byłam w szoku jak przeczytałam skład. Też się boję go przetestować, bo kokos jest bardzo mocnym potencjalnym zapychaczem. Do ciała, do ust, do cer dojrzałych - olej kokosowy może być bardzo dobrym natłuszczaczem, ale co on robi w kremie do cery mieszanej, młodej?

Za to bardzo polecam serum elixir 7.9, zwłaszcza młodym dziewczynom- leciutkie, koi, nawilża, ładnie pachnie, tylko opakowanie do bani.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:39   #3392
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kremy Sylveco polecam. wersje lekkie na dzien, nadaja sie pod makijaz. tluste na noc. sa jak smalec ale mnie nie zapchal a sporo kremow mi szkodzi. CS mi pasowal, a ten elixir 7.9 po jednej nocy zrobil mi poligon z twarzy. kaszka, gule i ropne na raz...
a u mnie odwrotnie - elixir się sprawdza na razie (używam ponad tydzień, a zwykle po 2-3 dniach miałam "efekty"), lekki nagietkowy Sylveko jest dla mnie za tłusty na dzień, poza tym wydaje mi się, że cera pogarsza się po jego użyciu
więc każdy musi na sobie spróbować
ja polecam też Nutritive Vegetal na dzień, na noc też był ok, ale nie odpowiadała mi masłowa konsystencja
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:20   #3393
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
ja polecam też Nutritive Vegetal
Ja również, mam cerę mieszaną.
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:23   #3394
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Ja również, mam cerę mieszaną.
I ja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:45   #3395
ofutrzona
Raczkowanie
 
Avatar ofutrzona
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Też skusiłam się na zamówienie z T, bardzo skusiłyście Nigdy nie miałam tych kosmetyków, popróbujemy zobaczymy

Również bardzo chwalę sobie Nutritive, zarówno krem na dzień jak i na noc, mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania się. Zauważyłam, że ogólnie takiej cerze dużo lepiej robią kosmetyki do cery suchej niż przeznaczone do mieszanej.
ofutrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:50   #3396
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Dziewczyny mam pytanie odnośnie zakupu jednorazowego (w celu ponownego użycia krok1), znalazłam tę opcję robiąc zakupy przez przeglądarkę IE, ale zastanawiam się czy w tych danych, które wpisuję może być ten sam email, czy muszę użyć innego i czy to zamówienie normalnie wskoczy do mojej historii? Nie będzie problemu z realizacją? Z góry dziękuję za odpowiedź.
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:55   #3397
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

musi być inny adres mail, u mnie wskoczyło w moją historię ale nie było problemów i KROK3 otrzymałam drugi raz
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 20:56   #3398
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

nosz mnie cos wezmie..anulowalam jedno zamowienie kilka dni temu telefonicznie i mailowo-mailowo wyslane..a tu dostaje maila,ze to telefonicznie takze wyslali!to po co przyjmuja rezygnacje, jak wysylaja
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:02   #3399
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

a ja czekam na jeszcze jedno z boucle.. i jedną reklamacyjną cue
wracając do CS mi krem b. podpasował, ale serum jeszcze bardziej

w ofercie DK przez @ nadal można sobie wybierać zniżki właśnie zrobiłam symulację

nowy podkład rozświetlająco-nawilżający podkreśla mocno suche skórki i przesuszone miejsca na twarzy.., po ok. 8h ściera się w niektórych miejscach, zimą mam ogólnie większy problem ze skórkami więc dam mu szansę wiosną... ale szału nie ma, zresztą na zagranicznych stronach w recenzjach również mu to zarzucano. PL zdecydowanie lepszy pod tym względem!
__________________



Edytowane przez irlandia87
Czas edycji: 2014-02-12 o 21:10
irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:45   #3400
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Czy orientujecie się może co dalej będzie się działo z serią Sebo Specific? Dowiedziałam się w sklepie, że została wycofana i już nie będzie można nic kupić. Okropnie się wkurzyłam, bo raptem kilka miesięcy temu zaczęłam używać oczyszczającego kremu do mycia twarzy i bardzo mi podpasował. Owszem, jest dostępny w sklepie internetowym, ale pewnie już niedługo no i drogo - stacjonarnie kupowałam go za 15 - 20 złotych, teraz przy zamówieniu internetowym 33 ;|
Jestem wściekła na YR, bo to już nie pierwszy raz kiedy wycofują naprawdę udane kosmetyki. Co nimi kieruje? Nie lubią zarabiać pieniędzy?
Teraz czeka mnie żmudne poszukiwanie zastępstwa, może macie jakieś inne czyścidło do twarzy, które spisywałoby się równie dobrze?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:52   #3401
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się może co dalej będzie się działo z serią Sebo Specific? Dowiedziałam się w sklepie, że została wycofana i już nie będzie można nic kupić. Okropnie się wkurzyłam, bo raptem kilka miesięcy temu zaczęłam używać oczyszczającego kremu do mycia twarzy i bardzo mi podpasował. Owszem, jest dostępny w sklepie internetowym, ale pewnie już niedługo no i drogo - stacjonarnie kupowałam go za 15 - 20 złotych, teraz przy zamówieniu internetowym 33 ;|
Jestem wściekła na YR, bo to już nie pierwszy raz kiedy wycofują naprawdę udane kosmetyki. Co nimi kieruje? Nie lubią zarabiać pieniędzy?
Teraz czeka mnie żmudne poszukiwanie zastępstwa, może macie jakieś inne czyścidło do twarzy, które spisywałoby się równie dobrze?
z kodem CRI50 jeden wyjdzie za 16,50 zł więc nie tak źle , jeśli go lubisz to się zaopatrz
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 22:12   #3402
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Mam pytanie dotyczące świeczki waniliowej - warto? Ma intensywny zapach? Z góry dziękuję.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:15   #3403
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

do stacjonarki mam trochę drogi, więc orientujecie się czy pomadka Voile Brillance ma zielony punkt?? chciałabym wykorzystać na nią lutową ulotkę ale nie wiem czy nie ma tego durnego ZP - w esklepie nie ma
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:16   #3404
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
do stacjonarki mam trochę drogi, więc orientujecie się czy pomadka Voile Brillance ma zielony punkt?? chciałabym wykorzystać na nią lutową ulotkę ale nie wiem czy nie ma tego durnego ZP - w esklepie nie ma
Nie ma
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:17   #3405
justys040387
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Czy to możliwe, że w sobote składałam zamówienie w sprzedazy wysyłkowej, a oni nie widzą do dziś tego zamówienia? Prosiłam o maila od nich jak już je będą widziec. Zamawialam z YR pierwszy raz, ale nie spodziewalam sie takiego bajzlu. Pewnie jeszcze na przesylke poczekam z 2 tygodnie, a na prezent niespodzianke dostane jakiś bubel;/ ehh dałam się naciągnąć chyba;/
justys040387 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:18   #3406
annawanna5
Raczkowanie
 
Avatar annawanna5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się może co dalej będzie się działo z serią Sebo Specific? Dowiedziałam się w sklepie, że została wycofana i już nie będzie można nic kupić. Okropnie się wkurzyłam, bo raptem kilka miesięcy temu zaczęłam używać oczyszczającego kremu do mycia twarzy i bardzo mi podpasował. Owszem, jest dostępny w sklepie internetowym, ale pewnie już niedługo no i drogo - stacjonarnie kupowałam go za 15 - 20 złotych, teraz przy zamówieniu internetowym 33 ;|
Jestem wściekła na YR, bo to już nie pierwszy raz kiedy wycofują naprawdę udane kosmetyki. Co nimi kieruje? Nie lubią zarabiać pieniędzy?
Teraz czeka mnie żmudne poszukiwanie zastępstwa, może macie jakieś inne czyścidło do twarzy, które spisywałoby się równie dobrze?
Gama została zamieniona na Sebo vegetal. Z niej do mycia twarzy jest żel lub taki kremowy peeling- jego nie używałam, ale może będzie podobny do tamtego kremu do mycia z Sebo specific? Zmienili gamę, bo odkryli, że przy pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej puder z korzenia tarczycy bajkalskiej otrzymywany w jakimś superhiperdziwnym procesie jest lepszy niż sam sok z tarczycy. Więc teoretycznie gama niewiele się zmieniła, ale tak jak mówię, jeszcze nie próbowałam, więc ciężko powiedzieć...
__________________
http://feriabarw.blogspot.com/ Mój kosmetyczno- lakierowy blogasek
annawanna5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:21   #3407
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące świeczki waniliowej - warto? Ma intensywny zapach? Z góry dziękuję.
ja ją mam , jest mała , ale zapach ma intesnsywny zapalam na godzinke-dwie i zapach w całym pokoju także warto spróbować
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:38   #3408
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
A jak kremy z Tołpy?
Mnie zapchał nawilżający krem relaksujący, a nie mam zbytniej tendencji do zapychania...
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 23:07   #3409
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

do mnie dotarły dzisiaj 2 paczuszkiale oczywiscie bez evidence mam nadzieje ze szybko dosla brakujace perfumiki..dzisiaj rowniez dostalam paczuszke z zamowioną przez allegro yrią,,,musze powiedziec ze zapach bardzo mnie rozczarował:jak dla mnie zapach mydlany i wywołał u mnie ból głowy.(DOBRZE ZE ZAMOWILAM TYLKO 5ML) a co Wy sądzicie o tym zapachu??
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 00:15   #3410
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justys040387 Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, że w sobote składałam zamówienie w sprzedazy wysyłkowej, a oni nie widzą do dziś tego zamówienia? Prosiłam o maila od nich jak już je będą widziec. Zamawialam z YR pierwszy raz, ale nie spodziewalam sie takiego bajzlu. Pewnie jeszcze na przesylke poczekam z 2 tygodnie, a na prezent niespodzianke dostane jakiś bubel;/ ehh dałam się naciągnąć chyba;/
Zamówienia są rejestrowane w systemie z opóźnieniem. Składałaś zamówienie z oferty wysyłkowej przez net czy w e-sklepie? BOK sam nie napisze Ci wiadomości, że paczka jest widoczna w systemie. Musisz pisać e-maile i się dopytywać ( nawet jeśli trzeba to każdy dzień ). Prezenty do większości ofert wysyłkowych są wypisane w pierwszych postach. No chyba że chodzi Ci o prezent niespodziankę z e-sklepu.. w tym miesiącu to krem.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 06:30   #3411
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Nie ma
dziękuję
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:05   #3412
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Nowy mailing z kodem POPART: klik
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:06   #3413
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

[1=cda1cf8dd8475ebf9b3fe10 d4f48bf009600b9f5_61807fa 4c74e6;45124915]do mnie dotarły dzisiaj 2 paczuszkiale oczywiscie bez evidence mam nadzieje ze szybko dosla brakujace perfumiki..dzisiaj rowniez dostalam paczuszke z zamowioną przez allegro yrią,,,musze powiedziec ze zapach bardzo mnie rozczarował:jak dla mnie zapach mydlany i wywołał u mnie ból głowy.(DOBRZE ZE ZAMOWILAM TYLKO 5ML) a co Wy sądzicie o tym zapachu??[/QUOTE]

Dla mnie Yria to dusiciel, zresztą tak samo jak Iirs, a Ode l'amour kojarzy mi się z syropem na kaszel dla dzieci. Ale ja nie lubię tych ciężkich klimatów. Lubię tą lżejszą stronę YR: Naturelle, starą zieloną Neonaturę, SEP,SE, i Flowerparty. Do cięższych zapachów mimo wieku 30+ jeszcze nie dojrzałam.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:08   #3414
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Nowy mailing z kodem POPART: klik
okazja mojego życia
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:31   #3415
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Nowy mailing z kodem POPART: klik
Hahaha niezla promocja ;-)

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mor3la Pokaż wiadomość
Dostałam katalog - zielona księga urody w stacjonarce:P i w załączniku dodałam rabaciki
Tez dostalam ;-) Bylam w stacjonarce wykorzystac wszystkie znizki ;-) M.in pieczatki za polecenie przyjaciolki, mini mleczko i plyn do demakijazu. Przy okazji wyniuchalam wszystkie perfumki i Evidence dalej mnie nie przekonuje, so elixir bardziej, a najbardziej SE Purple... Wody kolonskie sa bardzo nietrwale, wole kupic zielona herbate od Arden w drogerii na promo :-D
Poza tym jak zobaczylam te wszystkie ceny w stacjonarce i ogrom zielonych punktow, to tym bardziej sobie cenie zakupy w necie z fajnym kodem... Tylko zeby juz prezeny zmienili :-P

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mor3la Pokaż wiadomość
Dostałam katalog - zielona księga urody w stacjonarce:P i w załączniku dodałam rabaciki
Tez dostalam ;-) Bylam w stacjonarce wykorzystac wszystkie znizki ;-) M.in pieczatki za polecenie przyjaciolki, mini mleczko i plyn do demakijazu. Przy okazji wyniuchalam wszystkie perfumki i Evidence dalej mnie nie przekonuje, so elixir bardziej, a najbardziej SE Purple... Wody kolonskie sa bardzo nietrwale, wole kupic zielona herbate od Arden w drogerii na promo :-D
Poza tym jak zobaczylam te wszystkie ceny w stacjonarce i ogrom zielonych punktow, to tym bardziej sobie cenie zakupy w necie z fajnym kodem... Tylko zeby juz prezeny zmienili :-P
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:33   #3416
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Szukałam dezodorantu na stronie YR, żeby dobić do zamówienia i znalazłam ciekawy opis:
http://www.yves-rocher.pl/dezodorant..._z_aloesem_bio
"Opis produktu Dezodorant chroni skórę i zapewnia jej świeżość.
- Szanuje naturalne mechanizmy pocenia się skóry
- Chroni ją od wilgoci
- Pozostawia skórę delikatnie pachnącą
- Zapewnia jej uczucie świeżości Jego"

Zastanawiam się na czym ten szacunek polega...
A swoją drogą to polecacie jakiś dezodorant w kulce z YR?
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:37   #3417
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez annawanna5 Pokaż wiadomość
Gama została zamieniona na Sebo vegetal. Z niej do mycia twarzy jest żel lub taki kremowy peeling- jego nie używałam, ale może będzie podobny do tamtego kremu do mycia z Sebo specific? Zmienili gamę, bo odkryli, że przy pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej puder z korzenia tarczycy bajkalskiej otrzymywany w jakimś superhiperdziwnym procesie jest lepszy niż sam sok z tarczycy. Więc teoretycznie gama niewiele się zmieniła, ale tak jak mówię, jeszcze nie próbowałam, więc ciężko powiedzieć...
Tak, zorientowałam się, że zmienili sebo vegetal na coś innego, sęk w tym, że ten krem do mycia twarzy był przy okazji bardzo dobrym peelingiem na co dzień, natomiast ten nowy zamiennik jest po prostu zwykłym śliskim żelem, ja takich rzeczy nie lubię. Dostałam w sklepie próbkę płynu micelarnego z ten nowej serii i muszę powiedzieć, że jeśli pozostałe produkty są taką porażką, to nie wróżę tym kosmetykom dużej popularności. Mam normalną, zdrową cerę, której naprawdę nic nie jest w stanie podrażnić ani uczulić, ale po przemyciu twarzy tym płynem sebo vegetal skóra zaczęła mnie szczypać i zrobiła się czerwona. Jako, że takie rzeczy mi się nigdy nie zdarzają, to nie wiedziałam co robić i wpadłam w popłoch podobno przedstawienie było przednie

xxxescapismxxx - dzięki za radę z tymi kodami, niestety nie mam pojęcia o czym mówisz i nie mam czasu czytać całego forum żeby się doinformować
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:39   #3418
kruuszek
Raczkowanie
 
Avatar kruuszek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 117
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
i ja też

Dziewczyny próbowała któraś zamówić w tej ofercie z Naturelle puder sypki (starą wersję)? tam wchodzi do koszyka transparentny beż za 39,90
ja zamówiłam dwa dni temu właśnie starą wersję pudru sypkiego 20 gram za 39,90 i paczkę mam już nadaną, jutro pewnie dotrze i nie wiem czego się spodziewać Naturelle na pewno waga paczki 0,456 jak sądzicie będzie Naturelle plus puder wagowo?
kruuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:44   #3419
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kruuszek Pokaż wiadomość
ja zamówiłam dwa dni temu właśnie starą wersję pudru sypkiego 20 gram za 39,90 i paczkę mam już nadaną, jutro pewnie dotrze i nie wiem czego się spodziewać Naturelle na pewno waga paczki 0,456 jak sądzicie będzie Naturelle plus puder wagowo?
Daj znać co w niej będzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:47   #3420
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIII

Na profilu YR na FB laski wrzucaja linki do blogów z recenzjami własnie miedzy innymi tej nowej serii sebo vegetal i widzę same ochy i achy nie wiem czy to spowodowane jest tym że YR daje blogerkom za darmo te produkty do testowania Ja na razie swoje testuje trzeci dzień co do żelu do mycia twarzy mogę powiedzieć że tubka bardzo nie wygodna ,bo żel jest bardzo rzadki z czego przy nabieraniu dużo go wypływa z czego szybko sie zużywa ,lepszy byłby gdyby posiadał pompkę ,a co do reszty za krótko zeby napisać coś więcej ;0
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 18:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.