Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 08:44   #4111
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Matko Bosko dzisiaj widziałam 1/2 etatu w kiosku, pewnie nie spełniam wymogów ((
U mnie do kiosku przyjmują tylko emerytów/rencistów lub warunek to własna działalność gospodarcza. A szkoda chciałabym pracować w kiosku albo salonie prasowym.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:43   #4112
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Mam historię podobnego kalibru jak girlonthebridge Ale to takie rzeczy, że nie będę pisała na publicznym forum.

Lepiej sprawdzie sobie numerologię na 2014

Jeszcze was nie nadrobiłam.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:46   #4113
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

1/2 etatu w kiosku to spoko, ostatnio widziałam ogłoszenie typu:
Firma sprzątająca zatrudni osobę do sprzątania.
[wymagania]
Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy wysłać na maila.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:20   #4114
Laura_W
Raczkowanie
 
Avatar Laura_W
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 100
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Mam historię podobnego kalibru jak girlonthebridge Ale to takie rzeczy, że nie będę pisała na publicznym forum.
Opowiesz w klubie? Troszkę chociaż?
Laura_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:25   #4115
Chloe_7
Raczkowanie
 
Avatar Chloe_7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
"to nawet w galerii pracy dostać nie umiesz ??? Przecież tam to nawet wymagań nie mają to powinnaś się dostać"

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Tak nie mają wymagań, tylko osoby z wyższym wykształceniem bez doświadczenia w handlu (pracy w sklepie) koło 30 roku życia nie są jakoś chętnie zatrudnianie i zapraszane na rozmowy.
i status studenta
Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ale nasz klub będzie wyjątkowy :p

A najlepszy tekst "Widocznie się nie starasz jak składasz CV". Nie no k***a krzywo kartkę kładę

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ja też często powtarzam to samo co Ferdek.
Niestety mam taki zawód, który w praktyce wykonuje każdy kto chce. To niesprawiedliwe.
Pewnie tak jak ja. Jaki to zawód?
Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Matko Bosko dzisiaj widziałam 1/2 etatu w kiosku, pewnie nie spełniam wymogów ((
Pewnie nie jesteś emerytem/ nie masz orzeczenia
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
1/2 etatu w kiosku to spoko, ostatnio widziałam ogłoszenie typu:
Firma sprzątająca zatrudni osobę do sprzątania.
[wymagania]
Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy wysłać na maila.
uwielbiam

I kurde nie wiem GDZIE was czytać!!
Chloe_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:27   #4116
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Laura_W Pokaż wiadomość
Opowiesz w klubie? Troszkę chociaż?
Ktoś musi mnie do klubu zaprosić Tam mogę
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:30   #4117
Laura_W
Raczkowanie
 
Avatar Laura_W
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 100
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Ktoś musi mnie do klubu zaprosić Tam mogę
maggie_grace jest administratorką, jak się zjawi, to na pewno Cię zaprosi. Wczoraj zapraszała tylko osoby z ostatnich stron.
Laura_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 10:39   #4118
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
U mnie do kiosku przyjmują tylko emerytów/rencistów lub warunek to własna działalność gospodarcza. A szkoda chciałabym pracować w kiosku albo salonie prasowym.
U mnie tak samo, emeryci i renciści. A ja młoda pracy nie mam ale w sumie...po co mi? Będę zarabiać na PanDa
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:43   #4119
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ale spam idę nadrabiać!
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 11:23   #4120
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

ja wczoraj wylądowałam razem z Tż szefami-dyrektorami i ich żonami na kręglach i piwku.. a ja bezrobotna ... jak mi było wstyd ( bo się pytali co tam porabiam i jak tam z pracą i w ogóle wiecie wszyscy tam ludzie biznesu , nikt z nich nie powiedział mi nic czy był nie miły ale wiecie niefajne uczucie
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 11:31   #4121
Laura_W
Raczkowanie
 
Avatar Laura_W
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 100
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ja się dopiero co wszystkim chwaliłam, że pracę dostałam, a tu po dwóch tygodniach zwolnienie... :/ Ale szefostwo tam było straszne, może i dobrze się stało. Tak się pocieszam, bo i tak bym tam długo nie wytrzymała. Trochę mi wstyd teraz przed znajomymi, ale cóż, na szczęście nikt mi nie mówi przykrych rzeczy, wszyscy widzą winę w szefostwie, które mnie bezczelnie wykorzystało na okres walentynkowego szału (praca w kwiaciarni, odciski na stopach, poharatane ręce od kolców róż, najgorszą robotę dla nich robiłam, obiecywali mi cuda-wianki, a zaraz po Walentykach zwolnili...).
Laura_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 11:40   #4122
Chloe_7
Raczkowanie
 
Avatar Chloe_7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ja wczoraj wylądowałam razem z Tż szefami-dyrektorami i ich żonami na kręglach i piwku.. a ja bezrobotna ... jak mi było wstyd ( bo się pytali co tam porabiam i jak tam z pracą i w ogóle wiecie wszyscy tam ludzie biznesu , nikt z nich nie powiedział mi nic czy był nie miły ale wiecie niefajne uczucie
i żaden dyrektor nie znajdzie gdzieś pracy dla Ciebie ?

Właściwie to takie proszenie się....
Cytat:
Napisane przez Laura_W Pokaż wiadomość
Ja się dopiero co wszystkim chwaliłam, że pracę dostałam, a tu po dwóch tygodniach zwolnienie... :/ Ale szefostwo tam było straszne, może i dobrze się stało. Tak się pocieszam, bo i tak bym tam długo nie wytrzymała. Trochę mi wstyd teraz przed znajomymi, ale cóż, na szczęście nikt mi nie mówi przykrych rzeczy, wszyscy widzą winę w szefostwie, które mnie bezczelnie wykorzystało na okres walentynkowego szału (praca w kwiaciarni, odciski na stopach, poharatane ręce od kolców róż, najgorszą robotę dla nich robiłam, obiecywali mi cuda-wianki, a zaraz po Walentykach zwolnili...).
Pracdawcy zawsze obwiniają, że pracownik to taki i taki, że sie im zwalniają z dnia na dzień itp. , ale jak taka sytuacja zdarzy się odwrotnie to czuje się bez winy. Jak mój poprzedni pracodawca też zwalniał ludzi bez powiadomienia z dnia na dzień (z umowy o pracę), a jak ktoś mu w końcu wywinął taki numer (rzucił wypowiedzeniem z zachowaniem 2 tyg. okresu wypowiedzenia i poszedł na l4) to wszystkim mówił jaki to nieodpowiedzialny człowiek

Edytowane przez Chloe_7
Czas edycji: 2014-02-23 o 11:42
Chloe_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 11:49   #4123
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ja wczoraj wylądowałam razem z Tż szefami-dyrektorami i ich żonami na kręglach i piwku.. a ja bezrobotna ... jak mi było wstyd ( bo się pytali co tam porabiam i jak tam z pracą i w ogóle wiecie wszyscy tam ludzie biznesu , nikt z nich nie powiedział mi nic czy był nie miły ale wiecie niefajne uczucie
Wiem jak się czujesz. Też nie lubię przebywać w towarzystwie ludzi sukcesu...A skoro Twój tż tak dobrze z nimi żyje, to nie próbował zagadać o pracę dla Ciebie?

Podobno szukanie przez znajomych to najlepsza opcja, ja trochę pytam, poroszę, ale generalnie nie na jakąś wielką skalę. Wstyd mi tak przed każdym się obnażać jaka to jestem nieszczęśliwa, jak nie mogę pracy znaleźć. Tym bardziej, że dotychczas takie próby nie zakończyły się znalezieniem pracy...

Cytat:
Napisane przez Laura_W Pokaż wiadomość
Ja się dopiero co wszystkim chwaliłam, że pracę dostałam, a tu po dwóch tygodniach zwolnienie... :/ Ale szefostwo tam było straszne, może i dobrze się stało. Tak się pocieszam, bo i tak bym tam długo nie wytrzymała. Trochę mi wstyd teraz przed znajomymi, ale cóż, na szczęście nikt mi nie mówi przykrych rzeczy, wszyscy widzą winę w szefostwie, które mnie bezczelnie wykorzystało na okres walentynkowego szału (praca w kwiaciarni, odciski na stopach, poharatane ręce od kolców róż, najgorszą robotę dla nich robiłam, obiecywali mi cuda-wianki, a zaraz po Walentykach zwolnili...).

I nie wiadomo co gorsze- praca obóz, czy bezrobocie
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 12:30   #4124
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Matko bosko kochano, czy Wam już się do końca w tych PUP-kach poprzewracało? Dzień mnie nie było, a tu tyle stron do nadrabiania Ale za to humor poprawiony chyba już do końca dnia

Z ZOMO taki specjalista od HRu, że jak wysłałam swoje CV, oferowała swoją pomoc, ale do dziś odpowiedzi nie dostałam. Chyba zbiera tylko dane

Czy i ja mogę liczyć na zaproszenie do klubu? Piję teraz pepsi, a wczoraj jadłam frytki, to znaczy, że chyba się nadaję, co nie?

Unperfect rozwaliłaś mnie tekstem: "Jaki kraj, taki Farrel". Lepiej już się czujesz? Mam nadzieję, że tak
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 12:31   #4125
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Mój ulubiony tekst - przecież jest pełno ogłoszeń, na pracuj.pl patrzyłaś?
Nie kurde, pierwsze słyszę...
pracuj.pl a co to jest

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
"to nawet w galerii pracy dostać nie umiesz ??? Przecież tam to nawet wymagań nie mają to powinnaś się dostać"
taaaaa
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 12:47   #4126
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Dwa kebaby koło mnie mają ogłoszenie, ale co z tego jak książeczki nie mam może i powinnam wyrobić, ale skąd wziąć kasę
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 12:57   #4127
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Matko bosko kochano, czy Wam już się do końca w tych PUP-kach poprzewracało? Dzień mnie nie było, a tu tyle stron do nadrabiania Ale za to humor poprawiony chyba już do końca dnia

Z ZOMO taki specjalista od HRu, że jak wysłałam swoje CV, oferowała swoją pomoc, ale do dziś odpowiedzi nie dostałam. Chyba zbiera tylko dane

Czy i ja mogę liczyć na zaproszenie do klubu? Piję teraz pepsi, a wczoraj jadłam frytki, to znaczy, że chyba się nadaję, co nie?

Unperfect rozwaliłaś mnie tekstem: "Jaki kraj, taki Farrel". Lepiej już się czujesz? Mam nadzieję, że tak
Nie zdziw się jak w związku z wysłaniem cv do specjalistki od HR zaczniesz dostawać telefony z marketingu:p , niezłą bazę danych z wizażu skolekcjonowała

Maggie zarządza klubem, więc jak się pojawi na pewno podeśle Ci zaproszenie. Fakt, nadajesz się, bezczel pełną gębą-frytki, pepsi...

Co do mojego samopoczucia, to dziękuję ;* Wczoraj rozrywało mi głowę, ale dzisiaj ładna pogoda i już jest lepiej. Poza tym, jestem bezrobotna, a więc przywykłam do tego, że raz na jakiś czas mi sie dostaje kijem po plecach, jakieś wiadro wylanych pomyj...padam, wstaję i tak w kołko, wyjścia nie mam Jeszcze nie raz usłyszę gorsze rzeczy...
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:08   #4128
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość

Co do mojego samopoczucia, to dziękuję ;* Wczoraj rozrywało mi głowę, ale dzisiaj ładna pogoda i już jest lepiej. Poza tym, jestem bezrobotna, a więc przywykłam do tego, że raz na jakiś czas mi sie dostaje kijem po plecach, jakieś wiadro wylanych pomyj...padam, wstaję i tak w kołko, wyjścia nie mam Jeszcze nie raz usłyszę gorsze rzeczy...
Mnie też zawsze głowa boli od płaczu. Niestety, ostatnio często tak mam. Co nas nie zabije, to nas wzmocni, prawda? Nie będę pocieszać, bo sama doskonale wiem, że dopóki same w sobie siły nie znajdziemy, to takie słowa otuchy mogą wręcz denerwować.

Chwilę temu słyszałam reklamę w TV. Polecali tabletki na uspokojenie, a spot brzmiał: Czy wiesz, że w Polsce 2 z 3 osób bezrobotnych stresuje się przed poniedziałkiem?
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:13   #4129
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
U mnie do kiosku przyjmują tylko emerytów/rencistów lub warunek to własna działalność gospodarcza. A szkoda chciałabym pracować w kiosku albo salonie prasowym.
U mnie identycznie.
Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Mam historię podobnego kalibru jak girlonthebridge Ale to takie rzeczy, że nie będę pisała na publicznym forum.
:
Czekam w klubie

Pierwszy dzień w klubie i moja psycha zryta KOCHAM WAS!
i taki mały offtop "Noście śpiwór dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny!
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 13:18   #4130
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Gołąb uratowany ))))
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:29   #4131
redangels
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 134
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Nie jadam frytek, bo boje się , że od nich utyję Cole piję rzadko. I tak się zastanawiam czy pasuje do klubu Dziś jadłam dopiero raz . Barszczyk czerwony z jajkiem. Lekkie danie. Na wieczór mam świeżą bułeczkę. Byłam w południe w sklepie po nią. Do tego skusiłam się w sklepie i kupiłam sobie czerwoną herbatę z cytryną. Mimo, że w biodrach noszę M a w pasie przeważnie bluzki mam S a z dwie może M, a cycek to już wogóle nie ma, to uważam, że muszę przy moim wzroście schudnąć. Może jak będę dużo chudsza, to dostanę pracę Zgrzeszyłam dziś, bo bezrobotnemu nie wolno kupować przecież świeżych bułeczek i dobrych herbat. Trzeba się z tego wyspowiadać.

Edytowane przez redangels
Czas edycji: 2014-02-23 o 13:31
redangels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:32   #4132
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Gołąb uratowany ))))


Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
Nie jadam frytek, bo boje się , że od nich utyję Cole piję rzadko. I tak się zastanawiam czy pasuje do klubu Dziś jadłam dopiero raz . Barszczyk czerwony z jajkiem. Lekkie danie. Na wieczór mam świeżą bułeczkę. Byłam w południe w sklepie po nią. Do tego skusiłam się w sklepie i kupiłam sobie czerwoną herbatę z cytryną. Mimo, że w biodrach noszę M a w pasie przeważnie bluzki mam S a z dwie może M, a cycek to już wogóle nie ma, to uważam, że muszę przy moim wzroście schudnąć. Może jak będę dużo chudsza, to dostanę pracę Zgrzeszyłam dziś, bo bezrobotnemu nie wolno kupować przecież świeżych bułeczek i dobrych herbat. Trzeba się z tego wyspowiadać.
Stać Cię na buraki??? JAJKA???

ŻAL...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:36   #4133
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
Nie jadam frytek, bo boje się , że od nich utyję Cole piję rzadko. I tak się zastanawiam czy pasuje do klubu Dziś jadłam dopiero raz . Barszczyk czerwony z jajkiem. Lekkie danie. Na wieczór mam świeżą bułeczkę. Byłam w południe w sklepie po nią. Do tego skusiłam się w sklepie i kupiłam sobie czerwoną herbatę z cytryną. Mimo, że w biodrach noszę M a w pasie przeważnie bluzki mam S a z dwie może M, a cycek to już wogóle nie ma, to uważam, że muszę przy moim wzroście schudnąć. Może jak będę dużo chudsza, to dostanę pracę Zgrzeszyłam dziś, bo bezrobotnemu nie wolno kupować przecież świeżych bułeczek i dobrych herbat. Trzeba się z tego wyspowiadać.

Żal mi Ciebie...Zastanów się czy jesteś arystokratką czy bezrobotną. Bo jeśli ta drugą, to nie bułeczki są dla Ciebie, a chleb stary i suchy jak dla koni...Połamiesz zęby? Cóż, do pracy i tak nas nie chcą więc brak przednich zębów różnicy nie zrobi.


Ps. do jakiej instytucji idziecie w poniedziałek, żeby "pracować" na korytarzach? Ja idę na jakąś uczelnie, pomogę studentom, wpadnę do dziekanatu na herbatkę. Może zaproponuja mi zrobienie doktoratu i karierę naukową.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:39   #4134
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Żal mi Ciebie...Zastanów się czy jesteś arystokratką czy bezrobotną. Bo jeśli ta drugą, to nie bułeczki są dla Ciebie, a chleb stary i suchy jak dla koni...Połamiesz zęby? Cóż, do pracy i tak nas nie chcą więc brak przednich zębów różnicy nie zrobi.


Ps. do jakiej instytucji idziecie w poniedziałek, żeby "pracować" na korytarzach? Ja idę na jakąś uczelnie, pomogę studentom, wpadnę do dziekanatu na herbatkę. Może zaproponuja mi zrobienie doktoratu i karierę naukową.
Przywołuję Cię do porządku zanim zrobią to pewne służby na literkę Z
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:48   #4135
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Dziewczyny, mogę do Was dołączyć?

Szukam pracy od nowego roku. Zmieniłam metodę, bezpośrednio zostawiam CV u potencjalnego pracodawcy, chociaż nie wszyscy chcą przyjąć. Napisałam kilka wersji CV/listów motywacyjnych pod różne branże i czekam na odzew. Teraz niestety wyjeżdżam na kilka dni z miasta i mam schizy, że a nuż ktoś zadzwoni i okazja mi przeleci koło nosa...

A wiecie co mnie najbardziej rozwala? Jest u nas kilka firm, gdzie pracę można dostać po znajomości tylko, nawet na szkoleniu bhp przed stażem gościu to powiedział I przyjdzie taka koleżanka, która ma kontakty (mamę kierowniczkę itp) i mówi ''nie przejmuj się, ja w końcu znalazłam pracę to i ty znajdziesz''.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:50   #4136
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

ja dzisiaj zjadłam kanapkę z miodem lipowym i serkiem caprese (taki jakiś mozarellopodobny :P) popiłam to herbatą zieloną i właśnie sobie przypomnialam, ze nie wziełam leków brawo ja!

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę do Was dołączyć?

Szukam pracy od nowego roku. Zmieniłam metodę, bezpośrednio zostawiam CV u potencjalnego pracodawcy, chociaż nie wszyscy chcą przyjąć. Napisałam kilka wersji CV/listów motywacyjnych pod różne branże i czekam na odzew. Teraz niestety wyjeżdżam na kilka dni z miasta i mam schizy, że a nuż ktoś zadzwoni i okazja mi przeleci koło nosa...

A wiecie co mnie najbardziej rozwala? Jest u nas kilka firm, gdzie pracę można dostać po znajomości tylko, nawet na szkoleniu bhp przed stażem gościu to powiedział I przyjdzie taka koleżanka, która ma kontakty (mamę kierowniczkę itp) i mówi ''nie przejmuj się, ja w końcu znalazłam pracę to i ty znajdziesz''.
ja zanim se narobię znajomości to ona juz na emeryturze będzie
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 14:33   #4137
redangels
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 134
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Oglądacie ugotowani na tvn ? Kiedyś w niedzielę obejrzałam ten program i mi się spodobał? I się zastanawiam czy dziś nie obejrzeć, ale to już by była za duża rozpusta Bezrobotnemu rozrywka w postaci tv nie przysługuje.
redangels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 14:35   #4138
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez redangels Pokaż wiadomość
Oglądacie ugotowani na tvn ? Kiedyś w niedzielę obejrzałam ten program i mi się spodobał? I się zastanawiam czy dziś nie obejrzeć, ale to już by była za duża rozpusta Bezrobotnemu rozrywka w postaci tv nie przysługuje.
Ja czasami oglądam, a czasami jak mam pusto w lodówce to nie oglądam bo po tym programie mam różne smaki później
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:30   #4139
Laura_W
Raczkowanie
 
Avatar Laura_W
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 100
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja czasami oglądam, a czasami jak mam pusto w lodówce to nie oglądam bo po tym programie mam różne smaki później
Ja do wszelkich programów kulinarnych zawsze muszę mieć coś do jedzenia, bo mi takiego smaka robią.
Laura_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:55   #4140
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Maggie jak będziesz tutaj to mnie dodaj.

Oj chyba nie za ciekawie trafiłam z tą pracą
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 00:21:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.