15 kosmetyków z witaminą C - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 10:08   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

15 kosmetyków z witaminą C


Twoja skóra jest szara, przebarwiona i pozbawiona blasku? Koniecznie zastosuj kurację z witaminą C, która genialnie rozświetla i odmładza! Jeśli jeszcze nie znalazłaś swojego ulubionego kosmetyku, sprawdź 15 kremów i serum wzbogaconych witaminą C. Stosujesz któryś z nich? Podziel się z nami swoją opinią! Jeśli nigdy nie używałaś takiego produktu sprawdź jak działa witamina C. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 12:32   #2
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

BOŻE, jakie ceny za durną witaminkę C...

Dla chcących tańszej alternatywy - dodawajcie do maseczek wit C w kropelkach, np. cebion, juvit c. Jest z sacharozą, dlatego tylko do maseczek, ale efekt rozjaśnienia będzie. Koszt but. 30-40 ml (juvit ma 40 ml) to około 10-15 zł, 100mg/ml.

ewentualnie - ziaja med, krem z wit c, ma mały filtr, ale wit c mniej, około 1%, cena ok 20 zł...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2014-10-28 o 12:34
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 18:33   #3
dadziaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

O faktycznie na bogato, lepiej w sklepie z półproduktami zamówić sobie witaminkę czy jakiś zestaw do zrobienia kosmetyku i wyjdzie taniej i porządnie tylko bez luksusowego opakowania
dadziaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 16:57   #4
falklanday
Przyczajenie
 
Avatar falklanday
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

Wit. C z apteki w kroplach typu Juvit C nie nadaje się jako zamiennik, bo jest tłusta i zapycha, ale za to mamy serum Flavo C z Biochemii Urody i serum Ava Aktywator młodości. W życiu nie zapłaciłabym stówy za buteleczkę antyoksydantu
falklanday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 13:23   #5
aadrianaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
GG do aadrianaa
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

Witamina C witaminie C nie równa. Proszę wczytać się w ulotki kosmetyków i tego co można nabyć w aptekach. Są dwie formy wit C 1) kwas askorbinowy i 2) kwas L-askorbinowy (tzn wit C lewoskrętna), a różnica między nimi tkwi w przyswajalności.
Kosmetyki np. z Biochemi Urody nie kryją się z posiadaniem tej 2 wit C w swoim składzie, co jest wielkim plusem.
Co do farmaceutyków to wit C lewoskrętną mają np. Neovit C Baby i Vitacea.
__________________
Pozdrawiam
Adriana
aadrianaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 19:08   #6
DagaMor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

Dziewczyny nie można porównać profesjonalnego kosmetyku z wodą z cytryną, poczytajcie o tym jak działają formuły dobrych kosmetyków. Nasze babcie używały kremu nivea i też jakoś sobie radziły, tylko że w wieku 50 lat wyglądały jak prawdziwe babcie a dzisiejsze 50 latki to niezłe laski. Ja używam is clinicala, tego w czerwonej buteleczce i widzę znaczną poprawe skóry. Jedyny minus to cena ale.....
DagaMor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 10:14   #7
zofija10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

Redermic c-mam juz chyba 4 opakowanie.Moja twarz po latach intensywnego opalania wygladala koszmarnie,zmarszczki,prz ebarwienia,szara,bez blasku. Teraz jasna,bez przebarwien,plam Jestem bardzo zadowolona Stosuje kazdego ranka ,na to filtr 50 niezaleznie od pory roku. Kremik starcza mi na okolo 2 miesiace. Polecam
zofija10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 13:08   #8
agamalinowa
Raczkowanie
 
Avatar agamalinowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 32
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

powiem tak : od wczesnej młodości stosuję kremy pod oczy , dbam o cerę , a że mam tłustą to wyglądam nieźle a jestem grubo po 40stce . Jednak zmary pod oczami i tak mam i żaden krem tego nie zmieni . Skóra traci jędrność i gęstość i szkoda pieniędzy na kosmetyki szczególnie takie drogie
agamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:54   #9
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

Cytat:
Napisane przez DagaMor Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie można porównać profesjonalnego kosmetyku z wodą z cytryną, poczytajcie o tym jak działają formuły dobrych kosmetyków. Nasze babcie używały kremu nivea i też jakoś sobie radziły, tylko że w wieku 50 lat wyglądały jak prawdziwe babcie a dzisiejsze 50 latki to niezłe laski. Ja używam is clinicala, tego w czerwonej buteleczce i widzę znaczną poprawe skóry. Jedyny minus to cena ale.....
A w którym miejscu jakaś wizażanka porównała kupny kosmetyk z wit. C do wody cytryną?
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 21:44   #10
Partycjapati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

Ja polecam Liposomowe Serum C-Vit Sesderma. Jest rewelacyjne pod każdym względem. Leciutka konsystencja, piękny zapach słodkich pomarańczy i super efekt, jeśli chodzi o działanie.
Partycjapati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 14:12   #11
Josia50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

A ja powiem tak . Mam 50 l i od zawsze stosowałam krem Nivea i nie narzekam nie narzekała tez moja babcia która go przez całe życie uzywała , co nie świadczy o tym że czas wypróbowac cos nowego , moze właśnie z witaminą C od zewnątrz
Josia50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 15:26   #12
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

A ja polecam zajrzeć na biochemię urody - można kupić bardzo dobrej jakości zestaw do samodzielnego przygotowania serum FlavoC. Patrząc na te kosmetyki - widzę jedno - ogromniastą cenę, która skutecznie zniechęca i odstrasza przeciętną Polkę.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 16:56   #13
koorekk8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: 15 kosmetyków z witaminą C

A ja od lat już stosuję witaminę C xxx wspartą sodą której zastosowanie w życiu codziennym przeznaczone jest do suplementowania organizmu co wskazane zwłaszcza jest u ludzi będących na diecie nisko sodowej (bez mięsnej), a ja właśnie taką osobą jestem. I nie mogę narzekać jestem zdrów jak ryba jak to się mawia.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-13 o 08:30 Powód: reklama
koorekk8 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 17:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.