Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 19:00   #1
pelsonik
Raczkowanie
 
Avatar pelsonik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 356

Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!


Byłam dziś u fryzjera i ściągąłam kolor. Kolor zdejmowany był rozjaśniaczem, potem nałozona farba blond na wyrównianie i kilka pasemek jaśniutkich u góry.
Włosy wcześniej miałam ciemno-brązowe. Dół włosów (od ucha w dół) był traktowany różnymi farbami np paletą. Góra już tylko u fryzjera, brąz nie był juz tak ciemny.
Efektem tego całego zamieszania jest kolor sarni! Niby jasne ale żółte!
Błagam pomóżcie, doradzcie co ja teraz mam zrobić! Na pewno u fryzjera ale chciałabym wiedzieć czy coś się jeszcze da.
Marzę o blondzie zimnym.
A-cha, po tych zabiegach włosy nie zniszczyły się za mocno. Mam takie mocne na szczęście.

A to zdjecia jak teraz wyglądam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A 028.jpg (45,4 KB, 172 załadowań)
__________________
PSZCZOŁA
pelsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 19:13   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Cytat:
Napisane przez pelsonik Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjera i ściągąłam kolor. Kolor zdejmowany był rozjaśniaczem, potem nałozona farba blond na wyrównianie i kilka pasemek jaśniutkich u góry.
Włosy wcześniej miałam ciemno-brązowe. Dół włosów (od ucha w dół) był traktowany różnymi farbami np paletą. Góra już tylko u fryzjera, brąz nie był juz tak ciemny.
Efektem tego całego zamieszania jest kolor sarni! Niby jasne ale żółte!
Błagam pomóżcie, doradzcie co ja teraz mam zrobić! Na pewno u fryzjera ale chciałabym wiedzieć czy coś się jeszcze da.
Marzę o blondzie zimnym.
A-cha, po tych zabiegach włosy nie zniszczyły się za mocno. Mam takie mocne na szczęście.

A to zdjecia jak teraz wyglądam:
Kochana schodziłam juz z czarnego kilka razy za kazdym udało mi się dojść do blondu, ostatnio do platyny. po pierwsze cierpliwośc, najczęsciej tak jednak wyglada etap przejściowy , po drugie znów cierpliwośći ! jesli będziesz działała zbyt często zniszczysz włosy doszczetnie. Moje rady sa takie : zakupo dobre kosmetyki regenerujace, w sensie uzupełniające brakujace "miejsca" we włosie np Loreal Absolut Repair. Do tego szampon tzn fioletowy a więc taki przeznaczony do włosów siwych lub blond zapewniający odcień zimny . Oczywiście teraz ten szampon mało zdziała , ale jednak przyda się jego stosowanie. Niestety obawiam się , że tę częwsc najciemniejsza i tak będzies zmusiała w przyszłosci sciac bo najbardziej zniszczy się w trakcie zabiegów. tobie polecam metodę schodzenia poprzez pasemka, bazę masz już dobrą . Postaw teraz na regenerację 9 nawet jesli teraz wydaje Ci się, że masz włosy w dobrym stanie 0 a za miesiąc udaj się na serię pasemei . Po dwóch trzech seriach ( w odpowiednich odstępach0 włosy powinny byc juz niemal całe jasne. Wówczas , by nadac im roznomierny kolor , znów w odpowiednich odstępach nakładaj farbe blond superrozjasniająca ( np Wella safira blask księzyca, jest jedna z najmocniejszych pod tym względem, czy Garnier nutrisse natea odcienie superrozjasniające, one rozjasniaja włosy o ok 2 - 3 tony i mniej więcej wyrównają Ci odcień, bo po pasemkach gdzieniegdzie i tak zostana ciemniejsze włoski) Natomiast odrosty doradzam farbowac juz u fryzjera, i w trakcie tego terażniejszego schodzenia proponuję regularnie podcinac włoski, bo rzeczywiscie wydaje mi się, że te najciemniejsze u dolu bardzo ucierpia mimo wszystko. jak znajdę wkleję zdjęcie moich włosów po tym wszystkim ( zajęło mi 4 miesiące przejście z czarnych do platynki, a własciwie niemal bieli , włosy w dobrym stanie dzieki odpowiedniej pielęgnacji, niestety szybko mi się znudziły i przeszłam do brązu) Tobie życze powowdzenia i cierpliwosci
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 19:23   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Znalazłam fotki, zdjęcie nr 1 w brazowej bluzce to moje włosy po trzech seriach pasemek ( z takich włosów jakie masz od góry do tych ciemnych- wyraznie jeszcze widac, że sa gdzieniegdzie ciemniejsze pasemka) a zdjęcie nr 2 było robione niecałe dwa miesiace pózniej po tych zabiegach wyrównujacych ( wyrownywałam kolor dwa razy poly briliance srebrztyty blond i ostatni raz wella safira blask księzyca) Mam włosy stosunkowo moce więc zabiegi powtarzałam co dwa , trzy tygodnie przetrwały to, używałam dobrych kosmetyków ( w tym codziennie myłam włosy i stosowałam maskę loreal absolut repair, co 5 dni wax, co tydzień myłam nerilem , )Na zdjęciach widac, że długosc niemal się nie zmieniła, bo systematycznie podcinałam włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (45,6 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (42,2 KB, 92 załadowań)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 20:05   #4
pelsonik
Raczkowanie
 
Avatar pelsonik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 356
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Dzieki Mariti. Teraz tylko pytanie kiedy najwcześniej mogę iść na te pasemka? Sama to nie podejmę się zrobienia ich.
__________________
PSZCZOŁA
pelsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 17:17   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Cytat:
Napisane przez pelsonik Pokaż wiadomość
Dzieki Mariti. Teraz tylko pytanie kiedy najwcześniej mogę iść na te pasemka? Sama to nie podejmę się zrobienia ich.
Myśle, że mimo, że uwazasz , że stan włosów jest dobry powinnas byc cierpliwa Może zastosuj zasadę,jaka stosuje się zazwyczaj przy farbowaniu- przerwa conajmniej 21 dni a w tym czasie mimo wszystko regeneruj włosy i przygotuj do następnego zabiegu. Oczywiście na upartego możesz skracac czas ,między zabiegami ( tak jak ja to robiłam 0 nie umiałam doczekac sie tego blondu) ale pamiętaj wtedy własnie o silnej regeneracji i naprawdę kontroluj stan włosa, jesli uznasz, że ich kondycja ulagła drastycznemu pogorszeniu powieksz przerwy między zabiegami.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:48   #6
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Może kup sobie płukankę do włosów, to kolor bedzie bardziej platynowy. Nie radzę przesadzać, bo inaczej będziesz miała fiolet na głowie.
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 19:28   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pomocy, zdjęłam kolor i jestem żółta!

Cytat:
Napisane przez blue berry Pokaż wiadomość
Może kup sobie płukankę do włosów, to kolor bedzie bardziej platynowy. Nie radzę przesadzać, bo inaczej będziesz miała fiolet na głowie.
problem w tym, że płukanki tak jak fioletowe szampony działaja w ten sposób, ż ejesli ma się zbyt dużą ilosc ciepłego , miedzianego barwnika to go jeszcze [podkreslaja ( o tym zdaje się informuje jedynie producent szamponu tego typu Farouk)Więc tam gdzie ilosc ciepłego barwnika jest minimalna płukanka zadziała jak powinna w innych miejscach wyjdzie piękna złocista marchewka.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.