Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 13:51   #3121
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Czy nie macie wrażenia, że nafta kosmetyczna wysusza włosy? Tak czytałam, gdzieś na wizażu, że przy dłuższym stosowaniu tak może być, też miałam takie wrażenie, ale jednak chcę znów ją kupić, bo takie fajne włosy są po niej...

dysk - śliczny avatar z Emily *.* !
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:10   #3122
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Czy nie macie wrażenia, że nafta kosmetyczna wysusza włosy? Tak czytałam, gdzieś na wizażu, że przy dłuższym stosowaniu tak może być, też miałam takie wrażenie, ale jednak chcę znów ją kupić, bo takie fajne włosy są po niej...
Nafta może, ale nie musi, wysuszać. Włosy mogą na nią różnie reagować i należy pamiętać, że nafta nie działa nawilżająco. Może wzmacniać włosy i sprawiać, że będą bardziej lśniące, hamować wypadanie, ale wątpię, czy znajduje się w nafcie coś nawilżającego No ale, niestety, ciocia Wikipedia nie ma w tym temacie zbyt dużo do powiedzenia.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:43   #3123
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Hej dziewczyny mogę dołączyć ??

Ja dziś powiedziałam dość bimbania . I porządnie zabieram się za moje hairy Sa takie marne ; cienkie i słabe wstyd rozpuścić 3 włoski na krzyż

Wiem ze jest tysiące informacji jak pogrubić włosy(buszuje na forum juz od pewnego czasu i wiem ze nic nie jest bardziej wkurzające niz jak ktos zamiast skorzystać z wyszukiwarki meczy innych pytaniami.:roll eyes:

Ale możne któraś możne polecić coś co jej na 100% pomogło:rolleye s:??
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:52   #3124
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Malczi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mogę dołączyć ??

Ja dziś powiedziałam dość bimbania . I porządnie zabieram się za moje hairy Sa takie marne ; cienkie i słabe wstyd rozpuścić 3 włoski na krzyż

Wiem ze jest tysiące informacji jak pogrubić włosy(buszuje na forum juz od pewnego czasu i wiem ze nic nie jest bardziej wkurzające niz jak ktos zamiast skorzystać z wyszukiwarki meczy innych pytaniami.:roll eyes:

Ale możne któraś możne polecić coś co jej na 100% pomogło:rolleye s:??
ooo Malczi witaj

o rany jak mnie dawno na tym wątku nie było, chyba już mnie nikt nie pamięta (bo i przez ten czas avek troche się zmienił)

Malczi, na gęstosć i nowe włoski wciereczki - jest osławiona wcierka Jolie, ja nie próbowałam - lenistwo, poza tym ja niepełnosprytna nie kumam co jest z tą skórka jabłka... czy to jakaś specjalistyczna czy zwykła - tzn biorę jabłko i obieram i mam skórkę

a na jakość tych włosków co juz masz to olejki, ale o tym wiesz, wiem że wiesz kupiłaś kokosowy??

a ja zakupiłam Lorysa czosnkowego, jutro wyprubuję a i jeszcze joanne miód i cytryne, hehe sie opkupiłam a poza tym mam zapas Glorii, duuuży zapas
więc po co mi ten lorysek i joanna
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:03   #3125
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ooo Malczi witaj

o rany jak mnie dawno na tym wątku nie było, chyba już mnie nikt nie pamięta (bo i przez ten czas avek troche się zmienił)

Malczi, na gęstosć i nowe włoski wciereczki - jest osławiona wcierka Jolie, ja nie próbowałam - lenistwo, poza tym ja niepełnosprytna nie kumam co jest z tą skórka jabłka... czy to jakaś specjalistyczna czy zwykła - tzn biorę jabłko i obieram i mam skórkę

a na jakość tych włosków co juz masz to olejki, ale o tym wiesz, wiem że wiesz kupiłaś kokosowy??

a ja zakupiłam Lorysa czosnkowego, jutro wyprubuję a i jeszcze joanne miód i cytryne, hehe sie opkupiłam a poza tym mam zapas Glorii, duuuży zapas
więc po co mi ten lorysek i joanna
gdzie wy wszyscy znajdujecie tą joanne, u mnie nigdzie nie ma w zadnych rosmanach, naturach, no nigdzie
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:16   #3126
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
gdzie wy wszyscy znajdujecie tą joanne, u mnie nigdzie nie ma w zadnych rosmanach, naturach, no nigdzie
no w takich drogeriach też nie widziałam ale Joanne odkryłam dzięki Malczi właśnie bo napisała mi gdzie w naszym mieście jest Lorys, a ja zanim znalazłam Lorysa na półce to zobaczyłam maskę Joanny
i to było w zwykłym sklepie z kosmetykami, nie jakimś firmowym jak Natura czy Rossmann. Więc możliwe ze gdzieś niedaleko się jest, tylko musisz ją przyczaić
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:18   #3127
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
no w takich drogeriach też nie widziałam ale Joanne odkryłam dzięki Malczi właśnie bo napisała mi gdzie w naszym mieście jest Lorys, a ja zanim znalazłam Lorysa na półce to zobaczyłam maskę Joanny
i to było w zwykłym sklepie z kosmetykami, nie jakimś firmowym jak Natura czy Rossmann. Więc możliwe ze gdzieś niedaleko się jest, tylko musisz ją przyczaić
a może jesteśmy z jednego miasta?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 17:24   #3128
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
a może jesteśmy z jednego miasta?
nie wykluczone, a to skąd jesteś? Jesl będe mogła pomóc to dostaniesz info co gdzie kupić
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:44   #3129
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
nie wykluczone, a to skąd jesteś? Jesl będe mogła pomóc to dostaniesz info co gdzie kupić
woj. lubelskie
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:58   #3130
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
woj. lubelskie
W Lublinie w Olimpie Joanna jest na 100%.
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 18:38   #3131
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ooo Malczi witaj


Malczi, na gęstosć i nowe włoski wciereczki - jest osławiona wcierka Jolie, ja nie próbowałam - lenistwo, poza tym ja niepełnosprytna nie kumam co jest z tą skórka jabłka... czy to jakaś specjalistyczna czy zwykła - tzn biorę jabłko i obieram i mam skórkę
Hej zdolności mojego umysłu tez mi nie pozwalają na skonstruowanie takiej skomplikowanej wcierki Jedyna wcierka jaka jestem w stanie "sama zrobic " to zmieszanie wody brzozowej z wodą pokrzywową

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
no w takich drogeriach też nie widziałam ale Joanne odkryłam dzięki Malczi właśnie bo napisała mi gdzie w naszym mieście jest Lorys, a ja zanim znalazłam Lorysa na półce to zobaczyłam maskę Joanny
i to było w zwykłym sklepie z kosmetykami, nie jakimś firmowym jak Natura czy Rossmann. Więc możliwe ze gdzieś niedaleko się jest, tylko musisz ją przyczaić
Tak czasem w najbardziej niepozornym małym sklepiku można znaleźć coś naprawdę fajnego

No ja juz czekam na nałożenie tego oleju kokosowego (zakupionego dzieki smerfetce wiazazowa solidarność wlosomaniaczek popłaca tylko siostra musi zwolnic łazienke!!!!!!!!!
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 19:15   #3132
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Malczi, na gęstosć i nowe włoski wciereczki - jest osławiona wcierka Jolie, ja nie próbowałam - lenistwo, poza tym ja niepełnosprytna nie kumam co jest z tą skórka jabłka... czy to jakaś specjalistyczna czy zwykła - tzn biorę jabłko i obieram i mam skórkę
Specjalistyczna, gotowy ekstrakt
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:54   #3133
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

ile się trzyma kallosa latte na głowie? bo mi kupiłam ze zdartą etykietką i nie wiem i co ile się go nakłada?
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:05   #3134
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Specjalistyczna, gotowy ekstrakt
aaa, dziękuję to juz jestem bardziej doinformowana
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:24   #3135
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
W Lublinie w Olimpie Joanna jest na 100%.
W Naturze, w nowej części Olimpu? kurcze, dobrze wiedzieć
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:38   #3136
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
W Naturze, w nowej części Olimpu? kurcze, dobrze wiedzieć
I w naturze i w tej drogerii przy aptece też
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:41   #3137
Cherokee Rose
Raczkowanie
 
Avatar Cherokee Rose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ile się trzyma kallosa latte na głowie? bo mi kupiłam ze zdartą etykietką i nie wiem i co ile się go nakłada?
moje aktualne opakowanie też ma lekko zdartą etykietę a na poprzednim nie pamiętam co było napisane (chociaż zdaje mi się że '5-10 minut w zależności od stanu/ stopnia zniszczenia włosów' ale pewna nie jestem)

ale pod spodem na tym nowym opakowaniu są po angielsku i hiszpańsku (bo po włosku nie rozumiem)
"leave to act for the desired time", "dejar actuar durante el tiempo deseado" czyli trzeba pozostawić kallosa żeby mógł działać na włosach przez pożądany czas

ja osobiście uważam że efekty są dużo lepsze jak się trzyma 30min albo i dłużej co do częstotliwości to używam codziennie (z małymi wyjątkami bo czasem np. nie chce mi się myć głowy albo chcę użyć czegoś innego dla odmiany)
ogólnie używam kallosa latte już 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona w tej chwili nie wyobrażam sobie zastąpić go na dłużej czymś innym
__________________

Cherokee Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:51   #3138
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
I w naturze i w tej drogerii przy aptece też
Ale fajnie myślałam, że maski Joanny to w Lublinie towar deficytowy i zamawiałam w Inermisie, a tu proszę, jednak są Co prawda do Olimpu mam kawałek i raczej nie po drodze, ale jak mi się skończy maska miód&cytryna to nie omieszkam się wybrać

A ja dzisiaj odkryłam sklep z olejem kokosowym, mogę się podzielić informacją, jakbyś chciała
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:53   #3139
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

dołączam do Was (jesli można)
Mam włosy do ramion, cieniowane+końcówki rozdwajające się na 3 częsci ( ), siano od 3 letniego prostowania włosów.
Ostatnio obkupiłam się na helfy peel. Zakupiłam Parachute, Amle, olej kokosowy KTC (po fakcie przeczytałam na wizażu że nie warto go kupować- i to fakt- w niczym mi nie pomógł). Dzis jeszcze zakupiłam Lorysa snake i Glorie, zobaczę jakie będą efekty.
Próbowałam już 80% drogeryjnych masek: gliss kury, pantene, dove, Kallosa, WAXa... itp. i po każdej efekt utrzymywał się do następnego mycia.
Narazie moim królem w nawilżaniu i odżywianiu jest Amla dodatkowo myję już od 6 mies. szamponem Hipp- widać poprawę, ale końce są nadal w fatalnym stanie

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:54
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 23:29   #3140
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Końce trzeba będzie troszkę obciąć, bo to co się rozdwoiło to już się nie zlepi
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:36   #3141
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

wiem, ale szkoda mi bo i tak przy ostatnim podcinaniu za dużo scięła, a mi krótkie nie chcą się w ogóle układać. Muszę przeczekać
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:01   #3142
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

a te maski kallosa,to sa wloskiej firmy?tutaj nigdzie ich nie widzialam
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:45   #3143
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherokee Rose Pokaż wiadomość
ja osobiście uważam że efekty są dużo lepsze jak się trzyma 30min albo i dłużej co do częstotliwości to używam codziennie (z małymi wyjątkami bo czasem np. nie chce mi się myć głowy albo chcę użyć czegoś innego dla odmiany)
ogólnie używam kallosa latte już 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona w tej chwili nie wyobrażam sobie zastąpić go na dłużej czymś innym
tak długo go używasz z taką częstotliwością i nie masz wysuszonych włosów?? chodzi mi o to że stosując proteiny przez dłuższy czas można przekarmić nimi włosy, które stają się suche i nieprzyjemne w dotyku, ja ze strachu przed tym ograniczam się z kallosem, stosuję go raz na tydzień, a Ty jakie masz włosy? farbowane? rozjaśniene? czy naturalne?

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj odkryłam sklep z olejem kokosowym, mogę się podzielić informacją, jakbyś chciała
ja byłabym zainteresowana nie jestem z lublina, ale tam studiuję, a że kokos mi się kończy to niedługo będę się musiała w niego zaopatrzyć, tylko prosiłabym o dokładne informacje nazwa sklepu, ulicy, i najlepiej przystanku w pobliżu
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:59   #3144
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
tak długo go używasz z taką częstotliwością i nie masz wysuszonych włosów?? chodzi mi o to że stosując proteiny przez dłuższy czas można przekarmić nimi włosy, które stają się suche i nieprzyjemne w dotyku
Można, ale nie trzeba Z tego, co zauważyłam, duża część Wizażanek się nie ogranicza za bardzo, jeśli chodzi o proteiny
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:53   #3145
Cherokee Rose
Raczkowanie
 
Avatar Cherokee Rose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
tak długo go używasz z taką częstotliwością i nie masz wysuszonych włosów?? chodzi mi o to że stosując proteiny przez dłuższy czas można przekarmić nimi włosy, które stają się suche i nieprzyjemne w dotyku, ja ze strachu przed tym ograniczam się z kallosem, stosuję go raz na tydzień, a Ty jakie masz włosy? farbowane? rozjaśniene? czy naturalne?
w trakcie tych 8miesięcy poszalałam trochę z kolorami i w dość krótkim czasie poddawałam włosy koloryzacjom. jak zaczęłam używać kallosa to miałam wtedy farbowane na blond<przez jakieś ostatnie 4 lata>, później były rude(l'oreal casting) <przez 1,5 miesiąca>, czarne(również casting)<1,5 miesiąca>, później była dekoloryzacja na platynę u fryzjera <przez 2 miesiące>, następnie farbowanie odrostów na blond i wyrównanie koloru na długości (farbą loreal luo color) i teraz przez ostatnie kilka miesięcy tylko dofarbowuję odrosty tym samym odcieniem luo color

włosy mam w całkiem niezłym stanie (jak na te wszystkie przejścia), wysuszone są tylko na końcach. dodam że od czasu dekoloryzacji tylko raz je podcinałam bo bardzo zależy mi na długości (są do pasa - już po podcięciu; i zapuszczam dalej). poza tym niszczyłam je tylko chemicznie, natomiast nie niszczę ich termicznie (nie używam suszarki, prostownicy itp), może to też ma jakiś wpływ.

Nadmiar protein z kallosa mi zupełnie nie szkodzi. Chwilowe wysuszenie obserwuję po "przedawkowaniu" spray'u mojej roboty (hydrolizat keratyny+ proteiny jedwabiu+ woda), dlatego nie używam go częściej niż raz/kilka razy na miesiąc.

Do suchości, łamliwości włosów a także do wypadania najbardziej przyczyniają się diety w których brakuje składników odżywczych i wszelkie głodówki. Niestety przekonałam się na własnej skórze
__________________


Edytowane przez Cherokee Rose
Czas edycji: 2010-02-02 o 13:37
Cherokee Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:33   #3146
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Można, ale nie trzeba Z tego, co zauważyłam, duża część Wizażanek się nie ogranicza za bardzo, jeśli chodzi o proteiny
Cytat:
Napisane przez Cherokee Rose Pokaż wiadomość
Nadmiar protein z kallosa mi zupełnie nie szkodzi. Chwilowe wysuszenie obserwuję po "przedawkowaniu" spray'u mojej roboty (hydrolizat keratyny+ proteiny jedwabiu+ woda), dlatego nie używam go częściej niż raz/kilka razy na miesiąc.
skoro tak to spróbuję częściej używać kallosa, ja go raczej nakładam przed myciem, bo moje włosy obciąża, ale są po nim miękkie i w ogóle super teraz w niewielkich ilościach będę go dodawać do odżywki po myciu i zobaczymy co z tego wyjdzie

ps. Cherokee Rose to rzeczywiście poszalałaś z kolorami, ja nie wiem czy moje włosy by to przeżyły

Edytowane przez fenomena
Czas edycji: 2010-02-02 o 11:34
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:05   #3147
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
ja byłabym zainteresowana nie jestem z lublina, ale tam studiuję, a że kokos mi się kończy to niedługo będę się musiała w niego zaopatrzyć, tylko prosiłabym o dokładne informacje nazwa sklepu, ulicy, i najlepiej przystanku w pobliżu
Można go kupić w Wegetarianinie na Narutowicza w wątku Offtopowym zamieściłam mapkę i zdjęcie dla jednej z Wizażanek. Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4183
Na przystanku po tej samej stronie, po której jest Wegetarianin na pewno zatrzymują się autobusy: 2, 7, 9, 13, 55. Chyba też 51 i 52... nazwa: Plac Wolności
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2010-02-02 o 12:07
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:18   #3148
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

otako ślicznie Ci dziękuję po takiej instrukcji i z mapką powinnam tam trafić
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 13:34   #3149
Cherokee Rose
Raczkowanie
 
Avatar Cherokee Rose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
skoro tak to spróbuję częściej używać kallosa, ja go raczej nakładam przed myciem, bo moje włosy obciąża, ale są po nim miękkie i w ogóle super teraz w niewielkich ilościach będę go dodawać do odżywki po myciu i zobaczymy co z tego wyjdzie

ps. Cherokee Rose to rzeczywiście poszalałaś z kolorami, ja nie wiem czy moje włosy by to przeżyły
ostatnio też nakładałam przed myciem tzn. było OMO (kallos+babydream+kallos) , chociaż zazwyczaj u mnie OMO wyglądało tak: seboradin balsam do zniszczonych + babydream+ kallos

w takim razie życzę Ci udanych eksperymentów z kallosem
__________________

Cherokee Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 14:10   #3150
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1689728 8]a te maski kallosa,to sa wloskiej firmy?tutaj nigdzie ich nie widzialam [/QUOTE]

Nie wiem, czy Kallos tam jest dostępny, ale powinny być kosmetyki firmy Pettenon. Ja mam mleczną maskę, skład bardzo podobny do Kallosa mlecznego, moja nazywa się Crema al Latte, ale występuje też pod nazwą Dolce Latte (od różnych dystrybutorów, stąd różne nazwy). To jest włoska firma.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.