Usuwanie blizn - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 15:10   #121
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

Zainteresuj się nowymi Laserami Fraxel...nie wiem skąd jesteś, napisz. Pozdrawiam
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:29   #122
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

Oparzyłam się jak miałam 1,5 roku. Teraz mam 17 lat. Mam bardzo dużą bliznę na ręce i kilka mniejszych na klatce piersiowej i szyi. Do tej pory miałam tylko usuwane przykurcze na ręce. Kiedy byłam mniejsza i blizny były świeże nikt nie chciał się nimi zająć. Najczęściej tłumaczony to tym, że jeszcze rosnę. Czy takie stare i duże blizny można jeszcze jakoś korygować, jeśli tak to gdzie, w jaki sposób i jakie są koszty ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 17:11   #123
Kamila12345
Przyczajenie
 
Avatar Kamila12345
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Mam 17 lat, w wieku 12 lat przechodziłam ospe wietrzna;( mimo iz nie nie drapałam strupków to blizny i tak pozostały na mojej twarzy..pewnie w czasie snu zachczyłam o strupek i odpadł...Od tamtej pory chodze cały czas w rozpuszzonych włosach poniewaz najwieksza i najgłebsza blizna jest na policzku i jest bardzo widoczna,bardzo sie jej wstydze...bardzo prosze o pomoc,Czy istnieje jakis dobry sposob na jej usuniecie,,laserowo czy tez w inny sposob?Mam tez inna blizne...jest to dosc duza szrama...niemiła pamiatka z dziecinstwa(pamietam,upad ław wtedy z drzewa i miałam duzy cienki strupek,mama nakładała mi rozne masci,zeby szybciej sie goiło,a ja i tak zdrapałamłam ten strupek,nie zdawajac sobie sprawy z tego jakie beda z teho konsekwencje.Prosze pomozcie mi,bo nie akceptuje swojej twarzy...nie chce tych blizn!!!;(;(;(
Kamila12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:15   #124
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Wszystko zalezy od tego jak głebokie są twoje blizny. w zaleznosci od tego można zastosować różne metody leczenia. na płytkie zmiany powinny wystaczyć zabiegi mikrodermabrazji czy peeningów medycznych, których należy wykonać kilka serii. Stopnioowe scieranie naskórka nie jest bardzo inwazyjne dla organizmu, jednak na efekty trzeba nieco poczekać. Do bardziej radykalnych metod należy w tym przypadku mezoterapia oraz szeroka kosmetyka twarzy. W skóre wstrzykuje sie wtedy substancje wypełniające blizny - restylane, surgiderm, czy wspomnianu już wyżej aquamid. Ostatnia najbardziej inwazyjną ale również przynoszaca najlepsze metody techniką wygładzania blizn jest laseroterapia. Zabiegi laserem stanowią najlepsze rozwiązanie problemów związanych z występowaniem blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, a także plam posłonecznych. Zastosowanie lasera jest bardzo szerokie i wszechstronne i można go dopasować indywidualnie do celowości leczenia. Minusem jest to, ze po zabiegu pacjent przez kilka dni jest wyeliminowany z normalnego zycia. jest to związane z wystapieniem obrzęku i zaczerwienienia, które po paru dniach ustępuje samoistnie. Przed zabiegiem nalezy skonsultować się z dermatologiem oraz ustalić czy występują jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania terapii.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 14:03   #125
Kamila12345
Przyczajenie
 
Avatar Kamila12345
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Bardzo dziekuje za udzielenie mi odpowiedzi Postanawiam cos zrobic z tymi bliznamii w najblizszym czasie wybiore sie do dermatologa i zobaczymy jaka metoda bedzie dla mnie najbardziej skuteczna
<ulga>
Kamila12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 16:46   #126
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
usuniecie blizny po kolczyku

witajcie!
Miałam kolczyka w wardze, po którym została mi nieestetyczna dziurka, mała bo mała-ale widać. Czy istnieje jakaś możliwość chirurgiczna, która pozwoli na usunięcie tej dziury, bez jakichkolwiek blizn i śladu? Tak samo rzecz ma się z dziurką po kolczyku w pępku. Na czym taki zabieg polega, czy jest skuteczny i jakie są mniejwięcej koszty? O wypowiedź prosiłabym najchętniej lekarza
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:17   #127
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

up up up !
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 00:09   #128
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

Nie ma możliwości usunięcia w/w zmian na skórze tak, aby skóra wygladała jakby nigdy nic się wczesniej nie stało.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 06:39   #129
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

Cytat:
Napisane przez pskupin Pokaż wiadomość
Nie ma możliwości usunięcia w/w zmian na skórze tak, aby skóra wygladała jakby nigdy nic się wczesniej nie stało.
to niedobrze
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 13:40   #130
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

A czy istnieje możliwosc "zasklepienia "tej dziurki po kolczyku?
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 14:24   #131
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

Eh, eh, mam dokładnie ten sam problem z dziurką po kolczyku w wardze. W środku wszystko pięknie zarosło, tylko dziurka jest..

Pozdrawiam

Help
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 22:40   #132
mia100k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Hej troszkę czasu już nikt nie piasał, ale ja właśnie jestem po zabiegu usuwania blizn, po trądziku co prawda ale zawsze blizny.
Zabieg był wykonywany w Warszawie laserem frakcyjnym ProFractional. Miałam znieczulenie maścią emla , 2 ibupromy i chłodzenie podczas zabiegu, ale i tak bardzo nie przyjemny i bolesny. Po zabiegu jak sie zobaczyłam poprosiłam narzeczonego by się ewakułował z domu, bo wygląda się strasznie. Krew na twarzy zastyga w małych strupkach i jest sie fioletowo-purpurowym.

Ale dlaczego o tym piszę, pani wykonująca zabieg tłumaczyła, że laser ten jest najcześciej wykorzystywany do redukcji blizn pooperacyjnych i rozstępów. Podobno ma bardzo dobre rezultaty, dużo lepsze niż Fraxel.

Jeżeli ktoś chciałby więcej informacji, to piszcie. Może komuś pomoże.
Pozdrawiam i 3mam kciuki za swoje i wasze efekty.

ps. Co do Fraxela, to wybrałam się w zeszłym roku na zabieg aż do Czętochowy bo kosztował 800 zł na twarz, a w Wwa 2000. Obiecywano naprawde duzo... A efekt ? Zaden.... i też bolało
mia100k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 10:06   #133
Agalife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Wykonałam laserem frakcyjnym "MOSAIC" kilka zabiegów, powierzchnia skóry nie była duża, miało to usunąć mi bliznę po kolczyku w brwi-niestety, nie widzę rezultatów, może powinnam nadal próbowac, innymi laserami..Jeśli jakiś polecacie, piszcie!!
pozdrawiam
Agalife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:45   #134
maupiatqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 226
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

Witaj. Nie wiem czy jeszcze interesuje Cię sposób usuwania blizn pooparzeniowych. Jeśli miałabyś jakieś pytania to może się na coś przydam - jestem po serii czterech zabiegów laserem, więc z chęcią opowiem o kosztach, gojeniu oraz skuteczności tej metody.

pozdrawiam.
__________________
Wciąż uczę się żyć na własnej skórze i płacę jak umiem ten dziwny rachunek.
maupiatqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:17   #135
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

Ponawiam! ;-)
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:47   #136
weronika787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

Cytat:
Napisane przez monia_88_09 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Jeszcze małe pytanko: Jaki jest koszt poszczegolnych zabiegow??
Przesylam zdj mojej blizny. Z proponowanych mi zabiegow, ktory by Pan dr polecil?? Z gory dziekuje za odpowiedz =)
Pozdrawiam
wiesz co mam podobną bliznę ale w okolicach klatki piersiowej zależalo by mi na tym jakbyś napisała metodę jaką próbujesz się leczyć i jej skutki mi zależało by na calkowitym usunięciu blizny inny mnie nie bedzie satysfakcjonował za długo z tym żyję i kryję pod golfami i bluzkami
weronika787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 00:12   #137
Beatrisia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Blizna po przeszczepie skóry

Cytat:
Napisane przez pskupin Pokaż wiadomość
Obecnie pozostaje tylko masowanie z uciskiem. W przypadku twardnienia okolicy przeszczepu można zastosować przez pewien czas 1x dziennie maść Flucinar.
Również dwa miesiące temu miałam robioną przeszczep skóry w okolicy goleni prawej, najpierw usunęli mi znamię tzw "myszkę" i pobrano z uda skórę do przeszczepu. W związku z tym skóra goi się dosyć dziwnie, jest różowa, w niektórych miejsca czuć uwypuklenia a szczególnie martwi mnie to, że to kolor nie jest równomierny, jest różowy, zmieszany z fioletem i lekkim brązem?
Smaruję maścią Alantan , ale wątpie już czy to wogóle pomoże?
Więc co mam robić?
Beatrisia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:12   #138
dominika87gd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

witajcie,
we wtorek moja corcia poparzyla sie goraca herbata ma glebokie poparzenie II stopnia klatki piersiowej. szyji, brody i ramienia strasznie sie boje by jej blizny nie zostaly powiedzcie mi co jest skutecznie - niewazne koszta, wazna skutecznosc. moze ma ktos jakies zdjecia przed i po
dominika87gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:56   #139
hana24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez lulalu Pokaż wiadomość
No cóz, ja usunęłam bliznę po oparzeniu, bliznę ktora miała w sumie ponad 30 lat.
Chirurgicznie, w znieczuleniu miejscowym została wycięta, skóra naciągnięta, na razie wciąż mam szwy, a właściwie jeden duży, około 30 cm szew i mase stripów, może się nie rozejdzie
Wcześniej próbowałam kremów i żaden nie pomógł wygładzić i rozjaśnić tej blizny. A była spora 30 cm pas, szerokości od 4 do 8 cm.
Teraz tylko żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Jeśli kogoś interesuję coś wiecej, chętnie opowiem ze szczegółami.

Witam.napisz gdzie miałaś tą operację i jaki lekarz ją wykonywał?
hana24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 07:00   #140
aniula12091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Question Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Proszę doradzcie mi jak mam pozbyc sie bliz??? 21 lutego miałam mały wpadek:-(( Zemdlałam i upadłam prosto na szybe miałam przecięty nos, czoło i podbrudek narazie mam te blizny czerwone. Goją się, ale ja nie wiem jakie są skuteczne preparaty:-(( Każdy mowi co innegi. Inni mówią że żel silikonowy a inni że masć ale jakie??? ja nie znam żadnej. Czytałam tu o jakiś plastrach na blizny??? proszę pomóżcie mi.... będę wdzieczna....



A na cole ta blizna zaczyna sie od włosów aż do brwi i ma lekkie zgrubienia.
Na nosie to miałam na wylot przecięty. tam gdzie sie nosi kolczyk.
I podbrudek to mam dwie blizny i tez mają zgrubienia i są czerwone.
Jeszcze mam po między brwiami na cm. długosci i 1-2mm szerokosci i tez jest czerwona. Prosze pomóżcie.....
aniula12091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:47   #141
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Cytat:
Napisane przez aniula12091 Pokaż wiadomość
Proszę doradzcie mi jak mam pozbyc sie bliz??? 21 lutego miałam mały wpadek:-(( Zemdlałam i upadłam prosto na szybe miałam przecięty nos, czoło i podbrudek narazie mam te blizny czerwone. Goją się, ale ja nie wiem jakie są skuteczne preparaty:-(( Każdy mowi co innegi. Inni mówią że żel silikonowy a inni że masć ale jakie??? ja nie znam żadnej. Czytałam tu o jakiś plastrach na blizny??? proszę pomóżcie mi.... będę wdzieczna....



A na cole ta blizna zaczyna sie od włosów aż do brwi i ma lekkie zgrubienia.
Na nosie to miałam na wylot przecięty. tam gdzie sie nosi kolczyk.
I podbrudek to mam dwie blizny i tez mają zgrubienia i są czerwone.
Jeszcze mam po między brwiami na cm. długosci i 1-2mm szerokosci i tez jest czerwona. Prosze pomóżcie.....
Witaj aniula. Jest taka masc na blizny o nazwie CEPAN. Smaruje sie nia zagojone rany, nie pachnie przyjemnie, bo czuc zapach cebulu ale podobno skutecznie! Pozdrawiam
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:16   #142
mjudziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Moj synek mial wypadek i ma teraz czerwona blizne pod okiem. Lekarz zalecil mu stosowac Bio oil. Nie wiem czy pomoze, ale smaruje.T
o jest na zasadzie olejku.
mjudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:29   #143
aniula12091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Question Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

dziękuje, ja też słyszałam o Contracubex nie wiem czy jest skuteczna??? Stosuje ją ale jak smaruje te blizny to czuje swędzenie. Nie wiem czy to normalne???? Stosuję ją od kilku dni.... Czy ktoś może stosował te maść i jakie były efekty????
aniula12091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:11   #144
mjudziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Najlepiej wpisz w wyszukiwarke google nazwe leku i wyswietli Ci duzo o nim informacji.Duzo jest tego na zagranicznych forach.Nie wiem jak z Twoim angielskim.Ale przytaczam np odpowiedz:"contracubex is effective. it really does erase my sister's scars from her rashes on her legs. kate-jones luz cream also has good reviews."Mysle ze warto poszukac. Pozdrawiam.
mjudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 06:46   #145
aniula12091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Dziękuje tak troche rozumie... i napewno coś poszukam... pozdrawiam
aniula12091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 10:57   #146
nila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Stosowałam contratubex na dość stara bliznę i faktycznie trochę się zmniejszyła,tzn stała się mniej widoczna (bledsza). Ale niestety jest dość duża i mocno wypukła, więc zdecydowałam się na laserowe usuwanie. Za 2 tyg mam pierwsze podejście. Widziałam efekty tych zabiegów i mam nadzieję,że i w moim przypadku będą tak spektakularne. Troszkę to kosztowne i trwa dość długo (bo trzeba to powtórzyć 2 a czasem więcej razy), ale wierzę, że będzie warto. A w sprawie Twoich blizn, to najlepiej umów się do chirurga plastyka na konsultacje,żeby je zobaczył i polecił Ci coś do stosowania. Kto jak kto,ale oni najlepiej się na tym znają
__________________
"Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia"
nila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:49   #147
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Contratubex i Cepan oba stosowaalm.
Cepan nadal stosuje (potoczna nazwa Cebularz ze wzgledu na wyciag z cebuli i charakterystyczny zapach)

Bez wzgledu jaka to masc jedno jest najwazniejsze SYSTEMATYCZNOSC!!! nie wystarczy raz posmarowac. po contratubeksie blizny na mostu prawie wogole nie widac....
Natomiast Cepan (raz posmarowałam 3 razy zapomniałam ) blizna jaka była taka jest ;/ im wczesniej zaczniesz tym lepiej i masuj kolistymi ruchami wcieraj ....

Contratubex ok 65 zł
Cepan 22 zł
dobre sa zwykłe masci natłuszczajace zmiekczajace naskorek typu Linomag

ja mam 3 spore blizny i juz sie do niech przyzwyczaiłam choc ciezko mi było je zaakceptowac myslałam ze z bikini to sie juz pozegnałam.....
Moj facet uswiadomił mi ze nawet blizny moga byc sexy i teraz jakas sie nei przejmuje tak
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:08   #148
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

Ja stosuje aktualnie Cepan. Tylko trzeba pamiętać, że rana musi być zagojona. Także za wcześnie lepiej nie smarować, gdyż Cepan zmiękcza blizny i jeśli skóra nie jest zagojona może się blizna rozszerzyć. Zanim blizna się zagoi można smarować zwykłym Alantanem, który zawiera alantoinę, która działa przeciwzapalnie i przyśpiesza regenerację skóry.
Mam bliznę na szyi i ja widzę różnicę przy stosowaniu ww. kremów.
O Contratubexnie słyszałam, ale może kupię skoro daje dobre efekty.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:31   #149
aniula12091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

ta maść którą teraz używam jest bardzo dobra i te blizny są bladsze... a nawet teraz zaczełam te blizny naświetlacz lampą bioprom i tez działa.... wiec wszystkim bardzo dziękuje pewnie te zgrubienia na bliznach dalej bebde miała???? pozdrawiam cieplutko
aniula12091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:34   #150
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Jak pozbyć sie blizn na twarzy????

ja nie widze zadnej mocy w Bioptronie ani w laserze..... ale byc moze mi sie tylko tak wydaje. Takze przeszłam serie (nawet kilkanascie serii) naswietlan i z wszystkich tych rzeczy jednak najlepiej oceniam Contratubex
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 14:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.