Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 16:11   #1
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114

Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz?


Witam!
Jestem zainteresowany 2 operacjami: odstających uszu i nosa. Za operację uszu bym zapłacił a za nos to mam skierowanie na operację, tylko musze wybrać gdzie. Ja miałem wypadek i mam nos zdeformowany, mam garba na nosie Czy ktoś może zna jakąs klinike/szpital gdzie mógłbym to zrobić? Zależy mi na czasie, myślicie że jak będe chciał zrobić w tym samym czasie uszy i nos (za uszy płace) to operacje będe miał o wiele szybciej? Bo wiem, że na operacje refundowane troche trzeba czekać...

Prosze pomóżcie, mam dopiero 18lat, bardzo mi zależy na wyglądzie :/ Na uczy to sam nazbierałem kaske, zbierałem ponad 2 lata a ostatnio dostałem na 18urodziny 1000zł na prawko ale nie poszedłem tylko uzbierałem na uszy Prosze pomóżcie jakie kliniki mają podpisaną umowe z NFZ?

DZIĘKUJE :|
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:10   #2
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz?

Prosze jak ktos wie to niech mi napisze, która klinika/prywatny szpital ma umowe z nfz Prosze pisanie nic nie kosztuje przeciez... a moze dzieki Tobie własnie spełnie swoje marzenie
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:15   #3
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz?

O ile mi wiadomo, jeżeli masz skierowanie na operację to nie usuną Ci garba a tylko wyprostują przegrodę. Nie jest to operacja plastyczna (która ma poprawić wygląd) a laryngologiczna, więc nie należy się nastawiać że nos będzie się różnił.
Operacje najczęściej wykonuje laryngolog a nie chirurg plastyk.

Ja również takie skierowanie mam, ale wolę zapacić, operować się prywatnie i mieć już prostowanie przegrody połączone z plastyką nosa.
innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:58   #4
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz?

a gdzie się wybierasz?
Ja jak prywatnie to planuje albo do Pana Wojciecha Jaska albo do Szymańskiego (chyba tak się Pan nazywa) pracuje w klinice "Medycyna Urody"
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:57   #5
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz?

Cytat:
Napisane przez kle Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem zainteresowany 2 operacjami: odstających uszu i nosa. Za operację uszu bym zapłacił a za nos to mam skierowanie na operację, tylko musze wybrać gdzie. Ja miałem wypadek i mam nos zdeformowany, mam garba na nosie Czy ktoś może zna jakąs klinike/szpital gdzie mógłbym to zrobić? Zależy mi na czasie, myślicie że jak będe chciał zrobić w tym samym czasie uszy i nos (za uszy płace) to operacje będe miał o wiele szybciej? Bo wiem, że na operacje refundowane troche trzeba czekać...

Prosze pomóżcie, mam dopiero 18lat, bardzo mi zależy na wyglądzie :/ Na uczy to sam nazbierałem kaske, zbierałem ponad 2 lata a ostatnio dostałem na 18urodziny 1000zł na prawko ale nie poszedłem tylko uzbierałem na uszy Prosze pomóżcie jakie kliniki mają podpisaną umowe z NFZ?



DZIĘKUJE :|
Witam Pana,

Jeżeli jest to pourazowe zniekształcenie nosa to istnieje szansa na korekcję w ramach NFZ. Bardzo dużo zależy od obecnego wyglądu nosa. Jeżeli jest to typowy garb to szanse sa małe. Natomiast jezeli po urazie pozostały mniej typowe zniekształcenia to jest taka szansa. Wykaz klinik chirurgii plastycznej mających podpisana umowę z NFZ powinien mieć najbliższy dla Pana Oddział NFZ.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:01   #6
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Prosze mi pomoc :( Jakie kliniki mają podpisaną umowę z nfz?

np. w szpitalu kolejowym we Wrocławiu - al. Wiśniowa
robią noski na NFZ

Edytowane przez dedede
Czas edycji: 2009-07-28 o 09:03
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.