nieestetyczny biust- pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 15:26   #1
complex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1

nieestetyczny biust- pomocy


Witam wizazystki.
Moj problem polega na nieestetycznym biuscie, stwierdzajac to mam na mysli to, iz moj biust od dziecinstwa juz roznil sie od biustu kolezanek ( 13 lat), po pierwsze rosl on w dol, piersi byly widocznie od siebie oddalone, a otoczki brodawek ogromne. Moje piersi zaczely rosnac dosc szybko, w wieku 15 lat mialam rozmiar 75D. Zawsze bylam osoba o zdrowych ksztaltach, ale nigdy nie nalezalam do osob grubych. Oczywiscie skoki wagi zdarzaly sie, gdyz czesto drastycznie sie odchudzalam, ale to juz nic ni zmienialo, bo majac 13, 14 lat moj biust juz byl obwisly i brzydki.
Kompleks mialam odkad pamietam, nigdy nie rozbieralam sie wsrod kolezanek i czulam ogromny ''lek'' przed partnerem i choc jestesmy ze soba juz 1.5 roku on nigdy nie widzial mnie nago, a milosc uprawiamy przy zgaszonym swietle. Mam w sobie tak ogromny lek iz nie potrafie juz z tym dluzej zyc. Uwazam tez ze majac obecnie 22 lata dojrzalam do tej decyzji i uwazam, ze gdyby zabieg sie udal zmieniloby to moje zycie na lepsze i napewno zycie seksualne. Bo jak mozna osiagnac satysfakcje seksualna, gdy czuje sie obrzydzenie do samej siebie.

Mam wiec ogromna prosbe o pomoc, gdyz jestem zdecydowana na podjecie operacji, ale nie znam nikogo kto wczesniej mialby przeprowadzana taka operacje, ciezko mi sie rowniez zdecydowac na jakas klinike czy doktora, bo wiem ze bardzo ciezko znalezc kogos kto zadba o nas i kto wykona operacje prawidlowo, w zwiazku z tym mam ogromna prosbe, aby ktos po operacji wypowiedzial sie na temat i podal mi adresy dobrych klinik. Mam tez prosbe do Pana Doktora, aby wypowiedzial sie w tej kwesti i cos mi poradzil. Pozdrawiam.
complex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:07   #2
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: nieestetyczny biust- pomocy

Cytat:
Napisane przez complex Pokaż wiadomość
Witam wizazystki.
Moj problem polega na nieestetycznym biuscie, stwierdzajac to mam na mysli to, iz moj biust od dziecinstwa juz roznil sie od biustu kolezanek ( 13 lat), po pierwsze rosl on w dol, piersi byly widocznie od siebie oddalone, a otoczki brodawek ogromne. Moje piersi zaczely rosnac dosc szybko, w wieku 15 lat mialam rozmiar 75D. Zawsze bylam osoba o zdrowych ksztaltach, ale nigdy nie nalezalam do osob grubych. Oczywiscie skoki wagi zdarzaly sie, gdyz czesto drastycznie sie odchudzalam, ale to juz nic ni zmienialo, bo majac 13, 14 lat moj biust juz byl obwisly i brzydki.
Kompleks mialam odkad pamietam, nigdy nie rozbieralam sie wsrod kolezanek i czulam ogromny ''lek'' przed partnerem i choc jestesmy ze soba juz 1.5 roku on nigdy nie widzial mnie nago, a milosc uprawiamy przy zgaszonym swietle. Mam w sobie tak ogromny lek iz nie potrafie juz z tym dluzej zyc. Uwazam tez ze majac obecnie 22 lata dojrzalam do tej decyzji i uwazam, ze gdyby zabieg sie udal zmieniloby to moje zycie na lepsze i napewno zycie seksualne. Bo jak mozna osiagnac satysfakcje seksualna, gdy czuje sie obrzydzenie do samej siebie.

Mam wiec ogromna prosbe o pomoc, gdyz jestem zdecydowana na podjecie operacji, ale nie znam nikogo kto wczesniej mialby przeprowadzana taka operacje, ciezko mi sie rowniez zdecydowac na jakas klinike czy doktora, bo wiem ze bardzo ciezko znalezc kogos kto zadba o nas i kto wykona operacje prawidlowo, w zwiazku z tym mam ogromna prosbe, aby ktos po operacji wypowiedzial sie na temat i podal mi adresy dobrych klinik. Mam tez prosbe do Pana Doktora, aby wypowiedzial sie w tej kwesti i cos mi poradzil. Pozdrawiam.
Hej, co mogę Tobie doradzić:
w zależności od tego jak mocno piersi są obwisłe można:
-umieścić odpowiedniej wielkości (i o odpowiedniej projekcji) implant
-podwiesić piersi bez umieszczania implantu
-umieścić implanty+podwiesić piersi

Ale o odpowiedniej dla ciebie metodzie na pewno zadecyduje chirurg plastyk. Nie wiem skąd jesteś - więc ciężko mi polecić dobrego chirurga

W wątku "Powiększenie piersi cz. 2" są dwie dziewczyny, które miały podwieszenie piersi wraz z umieszczeniem implantów (tzn. Kubuś i VidaS)

Mogę ci natomiast polecić forum:
http://www.beautywpolsce.com/forum/index.php
Kopalnia wiedzy
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:38   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: nieestetyczny biust- pomocy

Na tym etapie, jezeli piersi mają wielkość ok. 75D i podobny do opisywanego kształt, to warto zastanowić się nad podniesieniem piersi. Podczas tego zabiegu ulegną również zmniejszeniu otoczki brodawek. Piersi nie zmniejszą się, ale dzięki temu będzie możliwe karmienie piersia w przyszłości. Zmniejszenie piersi niestety uniemozliwia karmienie piersią.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.