pytanie do Pana Doktora- plastyka powiek vs thermage cpt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 09:08   #1
KdV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8

pytanie do Pana Doktora- plastyka powiek vs thermage cpt


mam problem z opadającą górną powieką. zastanawiam się poważnie nad plastyką ale ostatnio natknęłam sie na zdjęcia przed i po zabiegu thermage cpt. i mam pytanie- czy faktycznie efekt jest tak spektakularny jak po operacyjnej korekcie? bo cena jest taka sama więc jestem w rozterce....
bardzo prosze o porade
KdV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 08:46   #2
jagusia331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4
GG do jagusia331
Dot.: pytanie do Pana Doktora- plastyka powiek vs thermage cpt

Witam

Mam problen chciałabym zapytac się i szukam lekarza ,który mogł by robić operacje plastyki oka opadajaca powieka ,dodam ze syn jest chory na choroba recklinhausena ,jest po usuneciu nowotworu i częsciowej plastyce. Prosze o odpowieć dziekuję .Pozdrawiam

Edytowane przez jagusia331
Czas edycji: 2010-03-26 o 08:48
jagusia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:51   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pytanie do Pana Doktora- plastyka powiek vs thermage cpt

Cytat:
Napisane przez KdV Pokaż wiadomość
mam problem z opadającą górną powieką. zastanawiam się poważnie nad plastyką ale ostatnio natknęłam sie na zdjęcia przed i po zabiegu thermage cpt. i mam pytanie- czy faktycznie efekt jest tak spektakularny jak po operacyjnej korekcie? bo cena jest taka sama więc jestem w rozterce....
bardzo prosze o porade
Zabieg jest skuteczny tylko w okreslonym zakresie.
Jeżeli mamy do czynienia z typowym opadaniem powieki (wrodzonym, pourazowym lub innym neurogenym) to jedyni skutecznym sposobem korekcji jest korekcja chirurgiczna: skrócenie mięśnia dźwigacza powieki górnej lub podwieszenie powieki na paskach powięzi.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jagusia331 Pokaż wiadomość
Witam

Mam problen chciałabym zapytac się i szukam lekarza ,który mogł by robić operacje plastyki oka opadajaca powieka ,dodam ze syn jest chory na choroba recklinhausena ,jest po usuneciu nowotworu i częsciowej plastyce. Prosze o odpowieć dziekuję .Pozdrawiam
W takiej sytuacji polecam wykonanie operacji np. w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Wielospecjalistycznego w Polanicy Zdroju.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.