Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 21:05   #451
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ech... kupiłam sobie tanią kawkę do peelingu - 1.30 zł za paczuszkę. Wcieram papkę w te moje galaretki, spłukuję, wycieram, macam i kwiczę ze zdziwienia!! Gdzie ta gładkość?? Pędzę do kuchni, czytam, a to mieszanka kawy zwykłej ze zbożową

No ale jak na kosmetyk za 1.30 zł, to i tak jest dobrze

A teraz muszę walczyć z Operą. Wzięła mi się krowa i zresetowała, zniknęły wszystkie skórki, cała historia, hasła, wszystkie linki do ćwiczeń!!! Wrrrr





( Mam już mniejszy cellulicik )
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:14   #452
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Czy tylko mi sie tak wydaje czy Wam tez, ze autorka wtaku jakos malo nam tutaj sie odzywa ? ..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:18   #453
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

no ladnie, na tamtych ciasteczkach sie nie skonczylo, aj tam juz nie przezywam jeden dzien najwyzej w plecy ale dzieki temu zaspokoilam moja mega ochote na cos slodkiego jestem gotowa do dalszej walki a zostalo jeszcze troszke...dobranoc myszki
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:14   #454
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez natalas5
no ladnie, na tamtych ciasteczkach sie nie skonczylo, aj tam juz nie przezywam jeden dzien najwyzej w plecy ale dzieki temu zaspokoilam moja mega ochote na cos slodkiego jestem gotowa do dalszej walki a zostalo jeszcze troszke...dobranoc myszki
Koko-dżambo i do przodu

Ja dzisiaj nagrzeszyłaaam ooooj... Poszłam do TŻta a tam fistaszki, lody truskawkowe, a potem 4 gryzy ()kanapki z makrelą od TŻta...
Przy tym zero ruchu... ja nie wiem o czym ja myslę...
Ale jutro z rana musze poćwiczyć, tylko mam problem, bo mam tchnienie na ksiązki, wsiąknęłabym wszystkie naraz i to żywcem, a ciezko pogodzić wymachy i te stojące w miejscu literki

E tam, pierdziele już. Ide sobie pościagać jakieś e-booki
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:17   #455
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez natalas5
dziekuje dziewczynki zaraz zabieram sie na odpracowanko tak jak Carrie mowi brzuszki i przysaidy tylko ja nie wiem ile ja tych ciasteczek zjadlam.. ciezkie jest bycie na diecie, ale te ciasteczka smakowaly jak nigdy heh.nie wiem czy uda mi sie ruszyc po tym objadaniu.buziaki dla was glodomorki hehe
Zobaczysz, po trzecim ciachu będziesz miała dość... przysiadów więc ciacha w kąt

EDIT: to samo musze wyegzekwować w stosunku do tych lodów, fistaszków i makreli od razu odechciewa mi sie jeść
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 08:13   #456
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez kasia_kasia
Ech... kupiłam sobie tanią kawkę do peelingu - 1.30 zł za paczuszkę. Wcieram papkę w te moje galaretki, spłukuję, wycieram, macam i kwiczę ze zdziwienia!! Gdzie ta gładkość?? Pędzę do kuchni, czytam, a to mieszanka kawy zwykłej ze zbożową

No ale jak na kosmetyk za 1.30 zł, to i tak jest dobrze

A teraz muszę walczyć z Operą. Wzięła mi się krowa i zresetowała, zniknęły wszystkie skórki, cała historia, hasła, wszystkie linki do ćwiczeń!!! Wrrrr





( Mam już mniejszy cellulicik )

ja juz uzywam papki z kawy hoho i powiem - najlepszy kosmetyk antycellulitowy!

a poza tym to od rana jestem na wodzie i kolorowych kanapeczkach na pelnoziarnistym chlebku
wczoraj troche lebrowalam - wypilam 3 piwa (mozecie mnie zbiczowac)

ale w zamian za to kupilam sobie Shape'a z dodatkiem - płaski brzuch w 31 dni
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 09:47   #457
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
Czy tylko mi sie tak wydaje czy Wam tez, ze autorka wtaku jakos malo nam tutaj sie odzywa ? ..
No tak, spryciula z niej: nas pogoniła do odchudzania, a sama czyta nasze posty chrupiąc czipsy i tylko chichocze

Moja waga stoi w miejscu. Pod umywalką

Spadam do nauki, papaty
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 19:53   #458
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

A co tu dzisiaj taka cisza..? No co Wy dziewczynki, to juz nikt sie nie odchudza, nie cwiczy, nie chce sie pochwalic czy pomarudzic ?
Nie.. to nie ja pomarudze za Was..
Wiec dzisiaj zjadlam wafelka w czekoladzie o godiznie 20 i nic nie cwiczylam poza mala przymiarka do cwiczen przy kilku piosenkach.. ale mam usprawiedliwienie .. okres
Ale jakos sie zbytnio nie martwie, sciagnelam sobie dzisiaj filmik z tancem brzucha.. fajne nawet chociaz bardzo olne te cwiczenia, chyba musze poszukac czegos szybszego.. ech przydalby sie taniec brzucha z shakira ponoc sa i taki filmiki, a poza tym pochwale sie Wam, ze mam nowy cel, mianowicie szpagat.. tak tak.. powanzie SAciagnelam sobie nawet taki trening, ktory pozwala niby po miesiacu zrobic szpagat, a jesli nie szpagat to na pewno porzandnie rozciagnie nasze uda. jest w wordzie jest wiec bardzo malo. Jesli ktos by chcial to moge przeslac albo poszukac linka do niego
Mam nadzieje, ze uda mi sie zrobic szpagacik, nie spiesyz mi sie.. wiec wszystko powoli( jedna dziewczyna pisala nawte, ze troche sie chudnie podczas tego treningu) co prawda jest dosyc intensywny, laczy sie z bolem no i czasochlonny okolo godziny dziennie ale postaram sie wytrzymac. ponoc po tygodniu widac efekty rozciagniecia, wiec ile bym nie wytrzymala to bedzie dobrze. Pozdrawiam .. Nie wiem co mi jest, ale jeszcze miesiac temu nie odwazylabym sie nawet pomyslec ze ja kiedykolwiek bede chciala brac sie za szpagat
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:03   #459
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

O, są tu ludzie

Cały dzień spędziłam pisząc pracę (magisterską ), ale udało mi się przestrzegać diety, poza małym napadem na fistaszki. Jutro też piszę, a po południu do pracy

Camarilla, kurczę, fajne masz pomysły na trening Mi zupełnie brakuje wyobraźni i zawsze szybko się nudzę...

Pewnie dlatego jakoś wolno chudnę

pzdr i dobranocka
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:10   #460
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Jak chcesz to Ci wysle na maila to z tym szpagatem no chyba, ze potrafisz Ja nigdy nie umialam i nawte do tego nie podchodzilam mowiac "to nie dla mnie, to moga zrobic tylko bardzo chude..." A to jednak nie tak, duzo motywacji, checi i sie uda.
Ja tez sie szybko nudze np krecenie hula-hop juz nie dla mnie, nie wiem jak bedzie z tym treningiem ale to takie moje male marzenie wiec moze bede miala wiecej zapalu. To dzieki Wam mam takie pomysly.. wizaż działa na mnie inspirujaco To moje nowe uzaleznienie, jak narazie zaliczam je do pozytywnie zakreconych uzaleznien
Pozdrawiam
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 07:24   #461
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

ja umiem szpagat i to od klasy podstawowej. Mama sobie ćwiczyła przed telewizorem i ja też chciałam, więc zaczełam robić te szpagaty jak ta pani z telewiora, z początku nie wychodzilo, ale sie uwziełam i sie poprostu rozjechałam na boki i jakoś samo z siebie wyszło wiem że to nie najlepszy pomysł ale byłam młodsza i głupiutka a więc Camarillo życze powodzenia w tych ćwiczeniach
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 09:33   #462
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Czesc dziewuszki!! ja nie mam czym sie chwalic wczoraj sobie odpuscilam diete- bylam na to skazana!! Camarilla- moglabys mi tez wyslac te cwiczonka?? natalas5@tlen.pl hmm.. tez bym chciala umiec chociaz szpagat juz jakies osiagniecie jeszcze troche i moze bedziemu takie gietkie heh jak Madomna
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 10:05   #463
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Camarilla dawaj tego szpagata kasia.maruda@gazeta.pl

Nigdy nie umiałam, już czas najwyższy żeby coś z tym zrobić.

Jem właśnie dietetyczne śnadanko (2 jajka plus suróweczka), zaraz spadam do nauki.


i miłego dnia!!
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 13:49   #464
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Hej Chudzinki
Co tam u Was? U mnie ciagle pada i mam jeszcze wiekszy apetyt
Plik z cwiczeniami rozciagajacymi na szpagat juz wam wyslalam.. tylko teraz zaczynam miec watpliwosci. W kazdym przeczytanym artykule pisza co innego. Jedni uwazaja, ze niemozliwe jest zrobienie szpagatu po 30 dniowym rozciaganiu, ze nie powinnismy rozciagac sie codziennie bo to grozi kontuzja, a z nastepnego artykulu mozna sie dowiedziec, ze jak rozciaganie to koniecznie codziennie najlepiej rano i wieczorem.. juz mam niezly metlik w glowie...
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:05   #465
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

heh wlasnie przed chwila tez to czytalam to na watku ,, szpagat" ja tez jem i jem wiedzialam ze cos nie tak ze od paru dni sie objadam noi prosze znalazla sie przyczyna: wstapila we mnie krwawa merry
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:14   #466
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Ja sie staram opanowac.. Pamietacie, ze mierzenie juz niedlugo ? Ciekawa jestem Waszych i swoich rezultatow Penwie sie znow zmotywuje jak zobacze, ze ktoras z Was stracila np 5 cm w pasie
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:32   #467
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
Ja sie staram opanowac.. Pamietacie, ze mierzenie juz niedlugo ? Ciekawa jestem Waszych i swoich rezultatow Penwie sie znow zmotywuje jak zobacze, ze ktoras z Was stracila np 5 cm w pasie
5cm w pasie ciekawe czy se wśród nas znajdzie taka szczęściara
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:32   #468
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
Ja sie staram opanowac.. Pamietacie, ze mierzenie juz niedlugo ? Ciekawa jestem Waszych i swoich rezultatow Penwie sie znow zmotywuje jak zobacze, ze ktoras z Was stracila np 5 cm w pasie
5cm w pasie ciekawe czy sie wśród nas znajdzie taka szczęściara
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:50   #469
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Dziewczyny, ale jestem happy. Na 98% nie jestem w ciąży.
Mam tydzien zaległosci w diecie,od jutra WRACAM
Nie będę się teraz z wami mierzyc,bo tylko się zdołuje,ale dopiero w następnym terminie
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 16:47   #470
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez kas!a
5cm w pasie ciekawe czy sie wśród nas znajdzie taka szczęściara
Mowie Ci, ze autorka watku dlatego nie zaglada tutaj zeby nie tracic czasu bo ciagle cwiczy i cwiczy wyskoczy nam z fotkami w srode ze nam szczeki opadna
Probuje ktoras ze mna te cwiczenia rozciagajace na wykonanie szpagatu..? Ja mam mieszane uczucia..
Dzisiaj naczytalam sie duzo o wielkich efektach po callanetics.. tu jest link
http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php
jakby ktoras chciala poczytac.. a moze probowalyscie juz tych cwiczen? slyszalam ze doskonale rzezbia cale cialo, a pierwsze efekty widoczne sa po 2 tygodnia, mozna cwiczyc codziennie albo co drugi dzien.. hm podoba mi sie
Sama siebie zadziwiam jaka jestem niezdecydowana co do tych cwiczen.. chociaz dobrze, ze chociaz cos wymyslam sobie..
Kurcze od 2 dni prawie w ogole sie nie ruszam, zastalam sie.. Od jutra koniecznie musze to zmieniec.. moze wlasnie ten callanetics.. pomysle
A Wy co teraz cwiczycie pochwalcie sie.. czy tez sie obijacie tak jak ja ?
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 16:57   #471
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

ja bym se znalazla jakis dobry zestaw cwiczen, co ja teraz bede robic hmm.. za chwilke przyjdzie do mnie moj boy juz mi pisal eska ze cos se zamowimy do jedzonka, aj tam kiedys mozna mam okres i muszese poprawic humor
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:10   #472
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Bo ja wlasnie mam duzo zapalu, duzo pomyslow, ale dochodzi co do czego to zostaje albo przy skakance albo przy kilkunastu minutach jakiegos areobiku i wychodzi, ze tego ruchu jest mniej niz to sobie obiecalam..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:18   #473
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

oj checi to ja tez mam ogromne bo glownie moim marzeniem jest jedrne lekko umiesnione cialko schudnac to tylko z 3kg bym chciala, dlatego tak poszukuje jakis cwiczen fajnych tylko jedno mnie zdziwia ze jak ja cokolwiek cwicze to nigdy sie nie poce owszem jest mi goraco ale to tyle.. moze zamalo sie staram i dlatego nie widze efektow(
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:22   #474
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

A moze masz dobra kondycje..?
Ja jak poskacze 15 minut bez przerw na skakance to nie moge powiedziec ze sie nie poce..
Ja sie przekonalam do callanetics wszyscy pisza wlascie o ujedrnieniu ciala, o ubywnaiu centymetrow, o polepszeniu kondycji to chyba to czego szukam, a poza tym mozna sie niezle porozciagac. Dzisiaj koncze lenistwo od jutra ostro cwicze..
P.S Chyba za duzo pisze za malo robie Pogoncie mnie stad do nauki
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:42   #475
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Cytat:
Napisane przez Camarilla
P.S Chyba za duzo pisze za malo robie Pogoncie mnie stad do nauki
ja cie pogonie: Camarilla do nauki! co to ma znaczyć, takie obijanie sie przed komputerem? hę? a od jutra prosze mi tu ćwiczyć! jak chcesz mieć jędrne ciałko tu musisz sie pomęczyć [czyt.poćwiczyć]

chyba zostane jakimś oficerem wojskowym czy czymś w tym stylu, bo całkiem nieźle mi idzie to poganianie

a co do ćwiczeń to ja lubie sie wyskakać tzn. podobają mi sie ćwiczenia w stylu 'pump it up' lub 'hip-hop workout' i mimo że callientis jest podobno efektowny to dla mnie jest zbyt nudny i chyba bym nie wytrzymała za długo przy tych ćwiczeniach ale obiecuje, ze kiedyś spróbuje
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:51   #476
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Dobra dobra juz ide.. jak mnie wyganiacie
Odwiedze Was wieczorkiem. Buziaczki
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:47   #477
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Uff, ja wróciłam od teściowej. Oczywiście nasłuchałam się że nie wolno się odchodzać i tym podobne, dzielnie walczyłam przed talerzem z obiadem.
Idę spać zadowolona bo przećwiczyłam wszystkie części Deanne Bery.


A co to za objadanie się ciastkami?? Hę? Nieładnie
Zaraz wyciągnę pasa i zbiję leniwe pupcie
Od poniedziałku nie ma to tamto, do roboty, raz raz
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:17   #478
kasia_kasia
Raczkowanie
 
Avatar kasia_kasia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 280
Send a message via Skype™ to kasia_kasia
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Hello dziubdziusie

Kurczę, chciałabym się czymś pochwalić. Że ćwiczyłam, ze dietowałam, ze nie wiem co... A tu nic Siedzę od soboty przed komputerem i pisze i piszę i piszę. Oczy mi już wypływają, klawiatura ledwo się trzyma, a tu tylko 5 stron!! Do tego jeszcze wrąbałam tosta, lody i frytki: przecież to jakiś koszmar!!!

Aż mi wstyd zapodawać wagę w środę, pewnie stoi w miejscu. Jeśłi chodzi o wymary, niestety nie mam miarki, ale poradziłam sobie inaczej. Mam taki cienki pasek do spodni, który sobie zapięłam na siłę w najszerszym miejscu. No i dążę do tego, żeby po założeniu mi spadał

Ok, koniec tego marudzenia przed monitorem. Teraz to już na poważnie łzy mi kapią.

Buziaki dla wszystkich!!

PS. Callanetics jest świetny, mi po samym rozciąganiu przez kilka dni zniknęło trochę tego wstretnego tłuszczu, który trzęsie się jak machamy łapką
__________________
1. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, jak to powiedział pewien Chińczyk, którego skazali na powieszenie.
2. Unless otherwise stated, I've no idea what I'm talking about.
kasia_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:25   #479
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

Hehe. Kasia to możemy sobie 5-tke przybić

Też cały weekend sie obijałam, tzn w sobote pracowałam, potem wieczorkiem skoczyłam na drina i piwko jakies, a w niedziele wstałam o 12 i nic mi sie nie chciało. Przy tym od piątku sie obiadałam, bo mielismy gosci a tak to wiadomo, że żarło takie mniami

Dzisiaj dresiaki do mnie doszły i pasują, jak ulał. Wiec dzisiaj ide biegac
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 14:24   #480
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Kto się przyłącza? od dzisiaj 14.05.06

a ja dzis sie obijam, moze wieczorkiem wezme sie do cwiczen ale mam takiego lenia, tylko bym spala
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.