Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45. - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-20, 16:07   #4621
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8555283 6]Z tym to jest trochę zabawy...
Jeśli nie zacina Ci się klawisz w klawiaturze, to włączył Ci się klawisz trwały. Na Windowsie 5-krotne wciśnięcie shift (ale chyba też i długie przytrzymanie) może to włączyć.

Na szybko znalazłam takie coś:
https://answers.microsoft.com/pl-pl/...c-c41b9ceb4e06
ale oczy krwawią od czytania [/QUOTE]

Dzięki, ale właśnie też nie w tym rzecz. Tę funkcję ogarniam i sprawdziłam - wyłączona.

Strasznie to upierdliwe, już trzeci raz w ciągu tygodnia. Piszę dużo i bardzo szybko, to musi być jakaś kombinacja, której nie jestem w stanie zidentyfikować.

Ale wielkie dzięki za odzew
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 16:10   #4622
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Zamknąć oczy i popryskac lakierem do włosów. Serio, makijaż trzyma się godzinami.
(proszę nie krzyczeć)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie czujesz sciagnietej skóry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 16:12   #4623
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
A nie czujesz sciagnietej skóry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie nie. Też robię to rzadko, ale naprawdę działa. Wcześniej normalnie krem nawilżający itp, podkład, róż czy co tam kto nakłada. Cienie też się świetnie trzymają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 16:29   #4624
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Chce założyć konto oszczędnościowe na które będę wpłacać kasę dzieciom (#beneficjentka500+)
Jakie konto? Żeby dało się założyć przez internet, bylo proste w obsłudze i najlepiej jakby logowanie nie składało się z mega długich ciągów dziwnych znaków. W moim banku nie mogę mieć więcej niż 1 konta oszczędnościowego w złotówkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 16:49   #4625
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Taka sytuacja:
Na białej sukience były żółte plamy, które nie zeszły w praniu. Odplamiacz też niewiele zdziałał. Potraktowałam je więc niezawodnym do tej pory wybielaczem - agentem z Biedry. I szok, namoczony w roztworze fragment materiału zrobił się różowy
Zna ktoś sposób jak to usunąć/ wybielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi pomogło użycie sodki i oxy (jakiejś podróby). Namoczyć i do prania.




Szukam jakiejś fajnej karmy (suchej i mokrej) dla 3 miesięcznej kotki, do zamówienia przez internet. Byłam na stronie zooplus, ale tamte karmy mi się średnio podobają... Szukam czegoś w "przystępnej" półce cenowej
Teraz miała Trainera, bo to mi wcisnęli w zoologicznym, ale je tak z musu, bardzo sępi wszystko inne, byle tego nie jeść.


Co możecie polecić?
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 16:57   #4626
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć co Ci się sprawdza i co Ci się nie sprawdziło?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sprawdził mi się True Match z Loreal, nie sprawdził Double Wear Estee Lauder, prawie wszystkie Rimmele, Revlon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 17:05   #4627
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

W laptopie poluźniły mi się zawiasy. Czy zrobią mi to od ręki? Konieczne jest jakieś rozkręcanie laptopa czy coś podobnego?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-20, 17:05   #4628
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Chce założyć konto oszczędnościowe na które będę wpłacać kasę dzieciom (#beneficjentka500+)
Jakie konto? Żeby dało się założyć przez internet, bylo proste w obsłudze i najlepiej jakby logowanie nie składało się z mega długich ciągów dziwnych znaków. W moim banku nie mogę mieć więcej niż 1 konta oszczędnościowego w złotówkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za bank, że tylko jedno konto można mieć. Wydawało mi się, że teraz banki już takich ograniczeń nie robią.

ING i Millennium jak się nic nie zmieniło, to można mieć kilka takich kont. Do logowania ing daje: trzy litery imienia i 3 nazwiska +cztery cyfry. Millenium daje nam liczb.
Ja jednak zawsze wszystkie konta obsługuje telefonem, tweyd nie trzeba pamiętać login, tylko ustawiam 4 cyfrowy pin, wygodnie, prosto i szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 17:10   #4629
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
W laptopie poluźniły mi się zawiasy. Czy zrobią mi to od ręki? Konieczne jest jakieś rozkręcanie laptopa czy coś podobnego?

Trzeba rozkręcać, ogółem dużo czasu to nie zajmuje, jak nie mają nic innego na głowie to spokojnie w pół h się zmieszczą.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 17:48   #4630
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Co to za bank, że tylko jedno konto można mieć. Wydawało mi się, że teraz banki już takich ograniczeń nie robią.

ING i Millennium jak się nic nie zmieniło, to można mieć kilka takich kont. Do logowania ing daje: trzy litery imienia i 3 nazwiska +cztery cyfry. Millenium daje nam liczb.
Ja jednak zawsze wszystkie konta obsługuje telefonem, tweyd nie trzeba pamiętać login, tylko ustawiam 4 cyfrowy pin, wygodnie, prosto i szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PKO. Można mieć więcej ale walutowych.
A założę je w 100% przez internet?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 17:53   #4631
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
PKO. Można mieć więcej ale walutowych.
A założę je w 100% przez internet?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak masz jakieś u nich produkt i dostęp do bankowości to na 100% przez neta założysz. Jak nie, to raczej też, ale głowy nie daje. Tutaj ING pokazuje, ze w 3 krokach założysz
https://e.ingbank.pl/konto-oko?CHANN...szczednosciowe
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-20, 17:54   #4632
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś fajnej karmy (suchej i mokrej) dla 3 miesięcznej kotki, do zamówienia przez internet. Byłam na stronie zooplus, ale tamte karmy mi się średnio podobają... Szukam czegoś w "przystępnej" półce cenowej
Teraz miała Trainera, bo to mi wcisnęli w zoologicznym, ale je tak z musu, bardzo sępi wszystko inne, byle tego nie jeść.

Co możecie polecić?
Co znaczy "przystępna cenowo"?
Moje jedzą tylko mokre- Mac`sa, czasem Cosmę. Wcześniej Animoda i Feringa, ale im się znudziło. (odkąd są 2 kupuję puszki 400g, jednak to też pewna oszczędność).
Suchej nie polecę konkretnej, bo moje zeżrą każdą w ramach przysmaczków. Ostatnio był Purizon.

Z marketowej chętniej jedzą Butchersa pomarańczowego.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 17:58   #4633
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Może hm coś zmienił, ale jeszcze niedawno trzeba było złożyć nowe zamówienie, nie dało się ponownie opłacić
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja w takiej sytuacji musiałam zamawiać od nowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Chyba faktycznie nie ma takiej możliwości - pewnie dlatego jest tak krótki czas na opłacenie zamówienie, aby w razie czego system szybko mógł je anulować. W nocy zamówienie zostało automatycznie anulowane. Dziś zamówiłam ponownie i udało się
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 18:09   #4634
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
W laptopie poluźniły mi się zawiasy. Czy zrobią mi to od ręki? Konieczne jest jakieś rozkręcanie laptopa czy coś podobnego?
Czasami to nie jest kwestia tylko dokręcenia ale całe zawiasy są do wymiany - jak nie mają pasujących, to trochę zajmie czekanie na same części.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 18:11   #4635
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Co znaczy "przystępna cenowo"?
Moje jedzą tylko mokre- Mac`sa, czasem Cosmę. Wcześniej Animoda i Feringa, ale im się znudziło. (odkąd są 2 kupuję puszki 400g, jednak to też pewna oszczędność).
Suchej nie polecę konkretnej, bo moje zeżrą każdą w ramach przysmaczków. Ostatnio był Purizon.

Z marketowej chętniej jedzą Butchersa pomarańczowego.

Żeby cena nie była kosmicznie wysoka, bo nie jestem w stanie z budżetu domowego odłożyć 100zł za 1.5kg karmy, a ostatnio mi ktoś znajomy taką polecił


Mam upatrzony taki pakiet z Animondy, żeby nie było ciągle to samo. Jak patrzę na składy innych karm i widzę 5-10% mięsa to zaczynam mocno wątpić, czy to się do jedzenia nadaje...

Żebym nad swoim menu się tak zastanawiała, jak nad kocim
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 18:29   #4636
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Ja moim daję mokrą Bozite, ale opinie o niej są różne. Moim smakuje, problemów zdrowotnych nie ma. Z suchej Applaws wychodzi korzystnie cenowo.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 18:47   #4637
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;85552981]https://www.mojewypieki.com/przepis/...asto-w-swiecie
tylko zamiast truskawek dać śliwki [/QUOTE]

Dzięki

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;85553006]Proste i szybkie ciasto z owocami z bloga Moje wypieki.
125 g masła, 10 łyżek cukru, 3 jajka, 10 łyżek mąki i 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia. Zmiksować, do formy, na to owoce (np. śliwki) i na 40-50 minut do 180 stopni. Robię je czasami co 2 dni, jeszcze nigdy nie miałam klapy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dziękuję a jakie masz wymiary blachy?
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 18:56   #4638
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Żeby cena nie była kosmicznie wysoka, bo nie jestem w stanie z budżetu domowego odłożyć 100zł za 1.5kg karmy, a ostatnio mi ktoś znajomy taką polecił


Mam upatrzony taki pakiet z Animondy, żeby nie było ciągle to samo. Jak patrzę na składy innych karm i widzę 5-10% mięsa to zaczynam mocno wątpić, czy to się do jedzenia nadaje...

Żebym nad swoim menu się tak zastanawiała, jak nad kocim

Póki miałam 1 kota, to brałam Animodę 200g. Jednak wychodzi nawet 5zł/kg puszka 200 a 400.

Pytanie jak Twoje zwierzę reaguje na jedzenie z lodówki. U mnie wychodzi zwykle ok doby, dłużej kręcą nosami i niechętnie jedzą. Obecnie Feringa i Mac pakiety 400g puszek wychodzą ok. 13zł/kg
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"

Edytowane przez thalia666
Czas edycji: 2018-08-20 o 18:57
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:01   #4639
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Żeby cena nie była kosmicznie wysoka, bo nie jestem w stanie z budżetu domowego odłożyć 100zł za 1.5kg karmy, a ostatnio mi ktoś znajomy taką polecił


Mam upatrzony taki pakiet z Animondy, żeby nie było ciągle to samo. Jak patrzę na składy innych karm i widzę 5-10% mięsa to zaczynam mocno wątpić, czy to się do jedzenia nadaje...

Żebym nad swoim menu się tak zastanawiała, jak nad kocim
Niestety, ciezko znalezc karme o dobrej jakosci w przystepnej cenie. To nie znaczy, ze najdrozsze sa najlepsze, ale wsrod najtanszych najlepszych tez sie nie znajdzie.
Z drugiej strony warto zainwestowac w karme, bo roznica w cenie i tak jest nizsza niz ewentualne koszty leczenia kota.
Jest tez roznica miedzy tym, czy w skladzie jest ''mieso i produkty odzwierzece'' (czy jakos tak) czy naprawde swieze/suszone mieso.
Takich lepszych skladowo karm je sie tez mniej, bo nie ma w nich wypelniaczy zbozowych, wiec zwierze szybciej sie najada (wiec na dluzsza mete moze to byc znowu oszczednosc).

Acana ma fajny sklad, ale dosyc wysoka cene. Jest taka karma Wilderness Real Nature, tez ma fajny sklad, dosyc niska cene, ale jej chyba w Polsce nie ma. Ogolnie szukaj karmy, ktora nie ma wypelniaczy typu jakies zboza, w skladzie nie ma jakis maczek i innych takich, tylko jak najwiecej miesa, troche warzyw i ziol.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-20, 19:14   #4640
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Ja moim daję mokrą Bozite, ale opinie o niej są różne. Moim smakuje, problemów zdrowotnych nie ma. Z suchej Applaws wychodzi korzystnie cenowo.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Póki miałam 1 kota, to brałam Animodę 200g. Jednak wychodzi nawet 5zł/kg puszka 200 a 400.

Pytanie jak Twoje zwierzę reaguje na jedzenie z lodówki. U mnie wychodzi zwykle ok doby, dłużej kręcą nosami i niechętnie jedzą. Obecnie Feringa i Mac pakiety 400g puszek wychodzą ok. 13zł/kg
[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8555691 6]Niestety, ciezko znalezc karme o dobrej jakosci w przystepnej cenie. To nie znaczy, ze najdrozsze sa najlepsze, ale wsrod najtanszych najlepszych tez sie nie znajdzie.
Z drugiej strony warto zainwestowac w karme, bo roznica w cenie i tak jest nizsza niz ewentualne koszty leczenia kota.
Jest tez roznica miedzy tym, czy w skladzie jest ''mieso i produkty odzwierzece'' (czy jakos tak) czy naprawde swieze/suszone mieso.
Takich lepszych skladowo karm je sie tez mniej, bo nie ma w nich wypelniaczy zbozowych, wiec zwierze szybciej sie najada (wiec na dluzsza mete moze to byc znowu oszczednosc).

Acana ma fajny sklad, ale dosyc wysoka cene. Jest taka karma Wilderness Real Nature, tez ma fajny sklad, dosyc niska cene, ale jej chyba w Polsce nie ma. Ogolnie szukaj karmy, ktora nie ma wypelniaczy typu jakies zboza, w skladzie nie ma jakis maczek i innych takich, tylko jak najwiecej miesa, troche warzyw i ziol.[/QUOTE]




Mała póki co nie jest wybredna, bo wszystkie mokre karmy jakie dostaliśmy od rodziny w prezencie (po saszetce/puszce jak przyjechali w odwiedziny) wsuwała bez zająknięcia, tylko ta sucha jej tak nie podeszła.



Póki co jesteśmy z tżem na tak zwanym dorobku, więc nie stać mnie na te drogie karmy, a przygarnięcie Miśki po prostu nastąpiło, bez naszej większej ingerencji


Zamówiłam na próbę Feringę, Purizona i Animondę, bo miały jakoś tych % mięsa. Jestem przerażona, jak to wygląda w tych mega popularnych karmach, poniżej 10% mięsa i reszta zboża... Z każdym zamówieniem będę trochę bardziej ogarnięta.


Btw. moja kotka z domu rodzinnego była chowana właśnie na takich gorszych jakościowo karmach, bo po prostu się na tym nie znaliśmy i na szczęście zdrowo się trzyma. Inaczej bym padła na wyrzuty sumienia chyba, już zamówiłam do niej też jakieś na wypróbowanie.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:21   #4641
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Lottie, najgorsze sa wlasnie takie popularne whiskasy, royal caniny itd. I sa drogie nie wiedziec czemu. Czasem bardzo tanie karmy z biedronki czy aldiego maja lepszy sklad niz taka popularna jak whiskas czy kitekat.
(PS ja sie wymadrzam, a moj pies na wszystkie karmy dobrej jakosci kreci nosem i jadlby najchetniej cesara, ktory jest bardzo kiepski, wiec wiesz
Mysle, ze zamowilas calkiem przyzwoite karmy.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:25   #4642
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

@Lottie69

Dobre karmy wybrałaś. Dla mojej kici zamawiam Feringe i Mac na zmienę i Purizon jako suchą.
Pocieszę Cię, że dobrej karmy kot je mniej niż jakiegos Kitekata czy Whiskasa, więc wcale nie wychodzi wiele drożej.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:37   #4643
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Wow, kupiłam kallosa do włosów i jestem w szoku, że 1000 ml odżywki może kosztować 12 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:44   #4644
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie. Też robię to rzadko, ale naprawdę działa. Wcześniej normalnie krem nawilżający itp, podkład, róż czy co tam kto nakłada. Cienie też się świetnie trzymają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko, wypróbuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:53   #4645
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wow, kupiłam kallosa do włosów i jestem w szoku, że 1000 ml odżywki może kosztować 12 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze sobie szampon kup - chyba 9 zł ostatnio w Hebe dałam za butlę 1000ml, a moim włosom robi dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 19:56   #4646
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wow, kupiłam kallosa do włosów i jestem w szoku, że 1000 ml odżywki może kosztować 12 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kallos jest tani, ale do moich wlosow sie nie nadaje. Sklad tez nie jest jakis swietny
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 20:00   #4647
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

To ja jeszcze wspomnę, że jak Ci się pojawią krosty na plecach to to może być wina kallosa
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 20:01   #4648
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8555735 1]Lottie, najgorsze sa wlasnie takie popularne whiskasy, royal caniny itd. I sa drogie nie wiedziec czemu. Czasem bardzo tanie karmy z biedronki czy aldiego maja lepszy sklad niz taka popularna jak whiskas czy kitekat.
(PS ja sie wymadrzam, a moj pies na wszystkie karmy dobrej jakosci kreci nosem i jadlby najchetniej cesara, ktory jest bardzo kiepski, wiec wiesz
Mysle, ze zamowilas calkiem przyzwoite karmy.[/QUOTE]
Ja na początku też dawałam Felixa - myślę, że Ruda do tej pory by mnie sprzedała za saszetkę. W ramach przysmaku dostają Cosmę z kurczaka, ale to bez supli, więc nie jest jako bytowa, tylko właśnie dodatek.
Oprócz tego mięcho i podroby - mocno tłusta wołowina, pierś z kurczaka, serca, wątróbki. Moje słabo sobie radzą z mięsem na kości, a to najlepsze na zęby, więc dodatkowo takie przysmaczki zielone na czyszczenie zębów.

Dodatkowo tłuszcz(u nas gęsi, 1-2x/tydzień)na kłaczki(Ruda je trawę, Batman nie i ona nigdy nie miała kłaczka, on czasem ma)
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 20:57   #4649
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Kallos jest tani, ale do moich wlosow sie nie nadaje. Sklad tez nie jest jakis swietny
A jakaś typowo nawilżająca odżywka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-20, 21:23   #4650
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 45.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Chce założyć konto oszczędnościowe na które będę wpłacać kasę dzieciom (#beneficjentka500+)
Jakie konto? Żeby dało się założyć przez internet, bylo proste w obsłudze i najlepiej jakby logowanie nie składało się z mega długich ciągów dziwnych znaków. W moim banku nie mogę mieć więcej niż 1 konta oszczędnościowego w złotówkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sporo takich kont jest poniżej inflacji :/
Ja mam konto Nest rodzinne oszczędności - tylko mam je już prawie rok i nie wiem czy promocja na nie nadal obowiązuje. Poza kontami jest jeszcze opcja obligacji skarbu państwa (nie wchodziłam w szczegóły tych powiązanych z 500+, ale może warto rozważyć).

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Sprawdził mi się True Match z Loreal, nie sprawdził Double Wear Estee Lauder, prawie wszystkie Rimmele, Revlon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z tego co wymieniłaś u mnie TrueMatch najlepiej się sprawuje, ale to jeszcze nie to. Przebrnęłam dodatkowo przez Vichy, LRP, kilka Bourjois, inglota, atelier Paris i kilka azjatyckich bb kremów. I cały czas szukam ideału
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-26 18:00:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.