Problemy z hormonami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 10:39   #1
SweetPinkBella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 28

Problemy z hormonami?


Hej dziewczyny. Mam 19 lat i od jakichś dwóch, może trzech tygodni dzieje się ze mną coś dziwnego. Okres spóźnia mi się 12 dni. Cały czas jestem zmęczona i śpiąca. Ciągle jestem głodna mimo, że stale coś jem. I najistotniejsze, huśtawki nastrojów. Czasami mnie to przeraża. Wygląda to tak że jest wszystko super fajnie, śmieje się i nagle mój śmiech przeradza się w płacz. Płacze tak bardzo że aż się zanosze i nie mogę się uspokoić. Po jakimś czasie wszystko przechodzi tylko że nadchodzi kolejna fala, tym razem złości. Chodzę taka wściekła jakbym zaraz miała wybuchnąć i gryźć wszystkich po kolei. Nie wiem co się ze mną dzieje. Ciążę wykluczam bo jestem singielką i nie współżyłam od kilku miesięcy. Czy to może być coś związanego z hormonami? Może też miałyście coś podobnego? Niby szukam dziury w całym ale ten ciągły płacz i zmęczenie jest uciążliwe.. Błagam o pomoc, poradę, cokolwiek..
SweetPinkBella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:51   #2
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Problemy z hormonami?

Cytat:
Napisane przez SweetPinkBella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam 19 lat i od jakichś dwóch, może trzech tygodni dzieje się ze mną coś dziwnego. Okres spóźnia mi się 12 dni. Cały czas jestem zmęczona i śpiąca. Ciągle jestem głodna mimo, że stale coś jem. I najistotniejsze, huśtawki nastrojów. Czasami mnie to przeraża. Wygląda to tak że jest wszystko super fajnie, śmieje się i nagle mój śmiech przeradza się w płacz. Płacze tak bardzo że aż się zanosze i nie mogę się uspokoić. Po jakimś czasie wszystko przechodzi tylko że nadchodzi kolejna fala, tym razem złości. Chodzę taka wściekła jakbym zaraz miała wybuchnąć i gryźć wszystkich po kolei. Nie wiem co się ze mną dzieje. Ciążę wykluczam bo jestem singielką i nie współżyłam od kilku miesięcy. Czy to może być coś związanego z hormonami? Może też miałyście coś podobnego? Niby szukam dziury w całym ale ten ciągły płacz i zmęczenie jest uciążliwe.. Błagam o pomoc, poradę, cokolwiek..
Radę mam jedną: idź do lekarza. Najpierw do internisty, on Cię pokieruje co dalej.
Po co się zadręczasz, szukaj konstruktywnej pomocy, w internecie jej nie znajdziejsz. Choćby dlatego, że mało kto tu jest lekarzem, a jak już, to nie ma jak Cię zbadać.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 15:23   #3
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Problemy z hormonami?

Dokładnie, to może być wszystko albo nic. Może tylko pogoda, a może zaburzenia hormonalne albo jeszcze coś innego.. stawiałabym jednak na hormony, ale od tego jest endokrynolog
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 16:23:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.