Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 21:42   #841
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Helo ale tu pusto...
My po lekarzu Misio ma zapalenie gardla, temp. Skacze miedzy 39 a 38 . Takze poki co w domu siedzimy. Ja mam juz dosyca to dopiero 2 dzien .dzisiaj jiz pic nie chce a do rana zlopal po 0,5 l na raz. W domu skwar 30 st. Na dworzu to samo. Oby szybko mu przeszlo.

Nie mam weny na pisanie cos.. ehh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zdrowia dla Miśka, biedny chłopiec
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 21:58   #842
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Clo...powiesz mi czy jest tu jakieś świństwo:
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PROPYLENE GLYCOL, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE

ten Peg-6 to chyba jakiś badziew co? to płyn micelarny z biodermy.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Niestety jutro muszę ogarniać imprezę weekendową ... a upał tak niemiłosierny, że dzisiaj jechałyśmy autem, klima szalała, a dziecko i tak mokre wyszło, ehhh

Znowu dzisiaj mi się zaniosła 2 razy, psychicznie tego nie wytrzymam, ile razy dziennie można patrzeć jak dziecko sinieje ... W przyszłym tygodniu muszę się zapisać do innego lekarza, niech to ktoś w końcu gdzieś odnotuje i powie co z tym robić.
Mąż oczywiście uważa, że ona tak wymusza no niech se wyje i wymusza to przeczekuję i wyje dalej, ale jak sinieje to przecież nie da się udawać
Xal wiem co czujesz...Hela od jakiegoś czasu robi mi takie akcje z zanoszeniem :/ to jest straszne! ostatnio to już ją podrzucałam...nie no nie chcę sobie tego nawet przypominać
mój mąż też mi powiedział że ja przesadzam
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 04:41   #843
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Witam sie z bolacym zebem a raczej jego brakiem, ktory zbudzil mnie o swicie i nie chce dac spac

U nas standardowo sajgon, ciag dalszy robot na "budowie", do tego upal, do tego moj zab i jestem do du**y

Nuna- gratulacje, bo jeszcze nie mialam okazji

Marchewka- milo czytac o takim dniu w pracy, oby tak dalaj

w ogole ktos wie jak to jest z wyrwaniem zeba, stanem zapalnym i kp? dentysta mnie postraszyl, ze jak bedzie bardzo bolalo to za 3 dni


antybiotyk i koniec kp, na sama mysl w aucie polecialy mi lezki ehh...

---------- Dopisano o 05:41 ---------- Poprzedni post napisano o 05:34 ----------

a i Diabli come back moze juz, co? starczy Ci tego odwyku pisz jak czujesz sie z mlodym fasolkiem hihihi
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 05:38   #844
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

witam,
dzis z rana robota wre, jutro wyprawiamy urodziny młodego, tydzień szybciej
tak więc proszę o kciuki by tort wyszedł (trochę się zrobił zakalec na biszkopcie ale wycięłam go i nie widać )
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 06:54   #845
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Zdrowia dla Miśka, biedny chłopiec
Dzieki





Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Niestety jutro muszę ogarniać imprezę weekendową ... a upał tak niemiłosierny, że dzisiaj jechałyśmy autem, klima szalała, a dziecko i tak mokre wyszło, ehhh

Znowu dzisiaj mi się zaniosła 2 razy, psychicznie tego nie wytrzymam, ile razy dziennie można patrzeć jak dziecko sinieje ... W przyszłym tygodniu muszę się zapisać do innego lekarza, niech to ktoś w końcu gdzieś odnotuje i powie co z tym robić.
Mąż oczywiście uważa, że ona tak wymusza no niech se wyje i wymusza to przeczekuję i wyje dalej, ale jak sinieje to przecież nie da się udawać

a wczesniej nie zanosila ci sie? Ile trwa u niej ten bezdecg?




Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Clo...powiesz mi czy jest tu jakieś świństwo:
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PROPYLENE GLYCOL, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE

ten Peg-6 to chyba jakiś badziew co? to płyn micelarny z biodermy.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------


Xal wiem co czujesz...Hela od jakiegoś czasu robi mi takie akcje z zanoszeniem :/ to jest straszne! ostatnio to już ją podrzucałam...nie no nie chcę sobie tego nawet przypominać
mój mąż też mi powiedział że ja przesadzam
Wiem ze ciezko ale podrzucac nie mozna leliej dmuchnac w twarz lub zmienic pozycje . Moj juz ma mniej takich akcji i krotsze bezdechy.


My dalej z goraczka juz 3 dzien ;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Zanim psikne mu tantum verde to musi poliza pomacac i dopiero bez placzu kaze sobie psiknac hehe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:17   #846
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Witam sie z bolacym zebem a raczej jego brakiem, ktory zbudzil mnie o swicie i nie chce dac spac

U nas standardowo sajgon, ciag dalszy robot na "budowie", do tego upal, do tego moj zab i jestem do du**y

Nuna- gratulacje, bo jeszcze nie mialam okazji

Marchewka- milo czytac o takim dniu w pracy, oby tak dalaj

w ogole ktos wie jak to jest z wyrwaniem zeba, stanem zapalnym i kp? dentysta mnie postraszyl, ze jak bedzie bardzo bolalo to za 3 dni


antybiotyk i koniec kp, na sama mysl w aucie polecialy mi lezki ehh...

---------- Dopisano o 05:41 ---------- Poprzedni post napisano o 05:34 ----------

a i Diabli come back moze juz, co? starczy Ci tego odwyku pisz jak czujesz sie z mlodym fasolkiem hihihi

oj bidna jesteś, rozumiem, że musiałas teraz wyrywać? bo w tkai uapł nie powinno sie wyrywać możesz chyba ketonal przy kp? no i duzo zimnych okładów! nie mozna dobrać antybiotyku który nie zaszkodzi przy kp? ja miałam uwieziona 8mke to dotałam z automatu antybiotyk na tydzień, ale się pieknie goiło i zero bółu z tym, że było wtedy -20...
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:19   #847
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Banka wspolczuje choroby Miska oby szybko doszedł do siebie i juz więcej infekcji nie lapal.

Pawie oczko jak miałam robionego zęba kanałowo to dentysta mowool, ze gdyby był potrzebny antybiotyk to rzeczywiście trzeba zrezygnować z KP na ten czas. Zapytaj czy nie ma opcji antybiotyku, który można przy KP, a jeśli nie (w co trudno mi uwierzyć) to zapytaj jak długo trwa kuracja, bo jeśli kilka dni to przecież możesz odciągnąć mleko, żeby stymulować i po antybiotyku wrócić do karmienia. Powodzenia!

Xal, deb straszne te bezdechy. W jakich sytuacjach występują? Jak się dziecko uderzy, czy kiedy? Bo Sofia płacze tylko jak się zrani w jakiś sposob i wzięcie na ręce ja uspokaja bardzo szybko. Jak była mocno przeziebiona to mi płakała bo oddychać nie mogła, ale nie tak, żeby się zanosila... Wspolczuje Wam bardzo, to musi być mega stresujące. A mężów chyba trzeba doedukowac...

Sent from my Nexus 7 using Wizaz Forum mobile app
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 07:19   #848
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Niestety jutro muszę ogarniać imprezę weekendową ... a upał tak niemiłosierny, że dzisiaj jechałyśmy autem, klima szalała, a dziecko i tak mokre wyszło, ehhh

Znowu dzisiaj mi się zaniosła 2 razy, psychicznie tego nie wytrzymam, ile razy dziennie można patrzeć jak dziecko sinieje ... W przyszłym tygodniu muszę się zapisać do innego lekarza, niech to ktoś w końcu gdzieś odnotuje i powie co z tym robić.
Mąż oczywiście uważa, że ona tak wymusza no niech se wyje i wymusza to przeczekuję i wyje dalej, ale jak sinieje to przecież nie da się udawać
a w jakich sytuacjach histerii dostaje?
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:25   #849
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Helo ale tu pusto...
My po lekarzu Misio ma zapalenie gardla, temp. Skacze miedzy 39 a 38 . Takze poki co w domu siedzimy. Ja mam juz dosyca to dopiero 2 dzien .dzisiaj jiz pic nie chce a do rana zlopal po 0,5 l na raz. W domu skwar 30 st. Na dworzu to samo. Oby szybko mu przeszlo.

Nie mam weny na pisanie cos.. ehh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Biedny duzo zdrowia dla maluszka )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:44   #850
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Helo ale tu pusto...
My po lekarzu Misio ma zapalenie gardla, temp. Skacze miedzy 39 a 38 . Takze poki co w domu siedzimy. Ja mam juz dosyca to dopiero 2 dzien .dzisiaj jiz pic nie chce a do rana zlopal po 0,5 l na raz. W domu skwar 30 st. Na dworzu to samo. Oby szybko mu przeszlo.

Nie mam weny na pisanie cos.. ehh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
biedny Michaś zdrówka

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Znowu dzisiaj mi się zaniosła 2 razy, psychicznie tego nie wytrzymam, ile razy dziennie można patrzeć jak dziecko sinieje ... W przyszłym tygodniu muszę się zapisać do innego lekarza, niech to ktoś w końcu gdzieś odnotuje i powie co z tym robić.
Mąż oczywiście uważa, że ona tak wymusza no niech se wyje i wymusza to przeczekuję i wyje dalej, ale jak sinieje to przecież nie da się udawać
mam nadzieję że kolejny lekarz wam coś poradzi..
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:48   #851
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
oj bidna jesteś, rozumiem, że musiałas teraz wyrywać? bo w tkai uapł nie powinno sie wyrywać możesz chyba ketonal przy kp? no i duzo zimnych okładów! nie mozna dobrać antybiotyku który nie zaszkodzi przy kp? ja miałam uwieziona 8mke to dotałam z automatu antybiotyk na tydzień, ale się pieknie goiło i zero bółu z tym, że było wtedy -20...

dzięki musiałam, to już stara sprawa była, leczyłam go w ciąży kanałowo i kilka dni temu ukruszył się tak, że już nic z tym nie dało się zrobić, poza tym już jakiś stan zapalany się chyba wdał i nie było co ratować.. czytałam że czasem lepiej usunąć niż na siłę zatrzymać chorego zęba więc dlatego zdecydowałam się na to, z resztą to 7demka była nie wiem czy można dobrać taki antybiotyk, bo szczerze powiedziawszy nie miałam siły już pytać go o to, ten zębista to straszna gaduła, wystarczy zacząć jakiś temat a ten nie może skończyć, jak zaczął gadać mi o znieczuleniu jakie mi podaje, które było włoskiej firmy to skończył na gadce o włoskich mafiach

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Pawie oczko jak miałam robionego zęba kanałowo to dentysta mowool, ze gdyby był potrzebny antybiotyk to rzeczywiście trzeba zrezygnować z KP na ten czas. Zapytaj czy nie ma opcji antybiotyku, który można przy KP, a jeśli nie (w co trudno mi uwierzyć) to zapytaj jak długo trwa kuracja, bo jeśli kilka dni to przecież możesz odciągnąć mleko, żeby stymulować i po antybiotyku wrócić do karmienia. Powodzenia!

mam nadzieje, że obędzie się bez antybiotyku, bo jakby trochę przestało boleć , zostaje dziś w domu i się obijam dzięki za myśl, w sumie proste rozwiązanie a ja od razu panika
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 07:57   #852
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
w ogole ktos wie jak to jest z wyrwaniem zeba, stanem zapalnym i kp? dentysta mnie postraszyl, ze jak bedzie bardzo bolalo to za 3 dni


antybiotyk i koniec kp, na sama mysl w aucie polecialy mi lezki ehh...i
ja jak kp, miałam wyrywaną 8. wcześniej był stan zapalny, i dostałam antybiotyk który umożliwiał mi kp. jedyne co to I. na początku dostał kolek, ale jak zamiast dicofloru zaczęłam mu przy moim antybiotyku podawać jakiś pre/probiotyk w proszku to wszytsko było już ok. także są antybiotyki przy których można kp

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
witam,
dzis z rana robota wre, jutro wyprawiamy urodziny młodego, tydzień szybciej
tak więc proszę o kciuki by tort wyszedł (trochę się zrobił zakalec na biszkopcie ale wycięłam go i nie widać )


aaa I wczoraj skończył 11 m-cy także jeszcze chwila i mały niemowlaczek stanie się małym chłopcem.

i byli wczoraj moi rodzice i tata stwierdził że I. jest obtłuszczony i on by mu zafundował dietę nieważne że dziecię na diecie prawie bez soli i prawie bez cukru

i w auchan jest bebiko za 11 zł paczka 350 g. kupiłam 3 bananową i 3r, potem sprawdziłam a tam w każdym składzie cukier..mm 3 generalnie zawiera cukier? bo w takim wypadku wolę zostać na 2 (mm I. pije tylko w nocy/nad ranem ok 2-3 razy, i z tego względu wolałabym coś lekkiego bez cukru). poza tym dziadek zaleca dietę
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:09   #853
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Dzieki








a wczesniej nie zanosila ci sie? Ile trwa u niej ten bezdecg?






Wiem ze ciezko ale podrzucac nie mozna leliej dmuchnac w twarz lub zmienic pozycje . Moj juz ma mniej takich akcji i krotsze bezdechy.


My dalej z goraczka juz 3 dzien ;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Zanim psikne mu tantum verde to musi poliza pomacac i dopiero bez placzu kaze sobie psiknac hehe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a dlaczego nie wolno podrzucać? tzn ja nią nie rzucam hehe, tylko tak lekko hop do góry, tak żeby coś się "działo" że załapała oddech i może to głupie ale działa u nas też chowanie się za firankę w oknie...

Edit: zapomniałam napisac że dmuchanie w twarz nic nie pomaga dlatego już nawet nie próbuje tylko ratuję się innymi sposobami które działają.

Helcia lubiła tantum verde

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Xal, deb straszne te bezdechy. W jakich sytuacjach występują? Jak się dziecko uderzy, czy kiedy? Bo Sofia płacze tylko jak się zrani w jakiś sposob i wzięcie na ręce ja uspokaja bardzo szybko. Jak była mocno przeziebiona to mi płakała bo oddychać nie mogła, ale nie tak, żeby się zanosila... Wspolczuje Wam bardzo, to musi być mega stresujące. A mężów chyba trzeba doedukowac...

Sent from my Nexus 7 using Wizaz Forum mobile app
U nas występuje po uderzeniu i gdy chce cycka np. karmię ją z łyżeczki, a ona ni z tego ni z owego ryk, jak nie dam cycka od razu tylko dalej próbuje jej dawać jedzenie z łyżeczki zaczyna się zanosić
no i wiadomo, jak się gdzieś mocniej uderzy to też się zaniesie ale tak było 3 razy...póki co
a o cycka to z kilkanaście już się zaniosła w różnych sytuacjach nieraz widać ewidentnie że liczy na cycka i zanosi się bo go nie dostaje, a nie raz może to jest z innego powodu ale cycek ją uspokaja?

Pierwszy raz zaniosła się jak miała 3 dniówkę w marcu. Potem był spokój i od jakiegoś czasu....z miesiąc, może półtorej zaczęła się zanosić. Nie jest to częste. Ale jest i mega stresuje

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Pawie - współczuje Ci bólu i tej niepewności :/ będę trzymać kciuki by udało się bez większego bólu zęba wyleczyć czy wyrwać... no i by kp trwało nadal!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja jak kp, miałam wyrywaną 8. wcześniej był stan zapalny, i dostałam antybiotyk który umożliwiał mi kp. jedyne co to I. na początku dostał kolek, ale jak zamiast dicofloru zaczęłam mu przy moim antybiotyku podawać jakiś pre/probiotyk w proszku to wszytsko było już ok. także są antybiotyki przy których można kp




aaa I wczoraj skończył 11 m-cy także jeszcze chwila i mały niemowlaczek stanie się małym chłopcem.

i byli wczoraj moi rodzice i tata stwierdził że I. jest obtłuszczony i on by mu zafundował dietę nieważne że dziecię na diecie prawie bez soli i prawie bez cukru

i w auchan jest bebiko za 11 zł paczka 350 g. kupiłam 3 bananową i 3r, potem sprawdziłam a tam w każdym składzie cukier..mm 3 generalnie zawiera cukier? bo w takim wypadku wolę zostać na 2 (mm I. pije tylko w nocy/nad ranem ok 2-3 razy, i z tego względu wolałabym coś lekkiego bez cukru). poza tym dziadek zaleca dietę
taa jakoś nie wierzę że malutki Ignaś się obtłuszczył co też ten jego dziadek wygaduje
Brawo za 11 miesięcy!

Nie wiem jak z mm bo ja dalej kp....choć wolałabym mieć takie zmartwienia jak Ty
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:10   #854
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Deb to masz dopiero osobista terrorystke laktacyjna wspolczuje ale na Twoim miejscu dawalabym cycka jak najszybciej moze to byc wynik proby odstawiania poczula,ze ma ograniczony dostep do piersi a nie jest jeszcze na to gotowa i domaga sie swojego w taki desperacki sposob?

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:22   #855
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
U nas występuje po uderzeniu i gdy chce cycka np. karmię ją z łyżeczki, a ona ni z tego ni z owego ryk, jak nie dam cycka od razu tylko dalej próbuje jej dawać jedzenie z łyżeczki zaczyna się zanosić
no i wiadomo, jak się gdzieś mocniej uderzy to też się zaniesie ale tak było 3 razy...póki co
a o cycka to z kilkanaście już się zaniosła w różnych sytuacjach nieraz widać ewidentnie że liczy na cycka i zanosi się bo go nie dostaje, a nie raz może to jest z innego powodu ale cycek ją uspokaja?

Pierwszy raz zaniosła się jak miała 3 dniówkę w marcu. Potem był spokój i od jakiegoś czasu....z miesiąc, może półtorej zaczęła się zanosić. Nie jest to częste. Ale jest i mega stresuje

taa jakoś nie wierzę że malutki Ignaś się obtłuszczył co też ten jego dziadek wygaduje
Brawo za 11 miesięcy!

Nie wiem jak z mm bo ja dalej kp....choć wolałabym mieć takie zmartwienia jak Ty
no proszę z Heleny jest silna kobieta i wie czego chce. i dobrze że w tak stresującej sytuacji masz niezawodną metodę uspokojenia jej

a Ignacy rośnie że hej, i rzeczywiście pojawił mu się śliczny wystający brzuszek (coby się więcej jedzenia mieściło, a w wersji mężowskiej to przygotowanie do dorosłości i miejsce na piwo ) i urocze wałeczki, ale to wszystko w granicach normalności. mojemu tacie pewnie ciężko już nosić I. i tyle

a z mm sobie poradzimy zużyjemy co mamy, i powoli będziemy eksperymentować z mlekiem krowim w nocy albo jakimś roślinnym. teraz jeszcze jest ciepło więc pobudki będą głównie na picie wody/herbatki
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:30   #856
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej Dawno mnie nie było Odnosnie zanoszenia to Paweł też tak ma od urodzenia. teraz mam wrażenie, że robi to specjalnie. Jak go odłoże to zaczyna wyć, a potem się "wyłącza" nie oddycha do momentu aż go nie wezmę na ręce jak biorę na ręce to łapie oddech i wyje. I nie da się go przetrzymać, bo sinieje. Pytałam lekarki i też mnie spławiła mówiąc, ze niektóre dzieci tak mają

W środę byłam z moimi dzieciakami z przedszkola na wycieczce całodniowej. Wyszlam z domu o 5 rano wróciłam o 18. Mój syn spisał się dzielnie, ale jak wróciłam do domu to był mega obrazony i nie chciał iść do mnie na ręce. Szybko mu przeszłlo na szczęście Moje cyce zniosły to trochę gorzej, ale też już jest ok! no więc pierwsza taka dluga przerwa za nami
vujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:48   #857
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Deb to masz dopiero osobista terrorystke laktacyjna wspolczuje ale na Twoim miejscu dawalabym cycka jak najszybciej moze to byc wynik proby odstawiania poczula,ze ma ograniczony dostep do piersi a nie jest jeszcze na to gotowa i domaga sie swojego w taki desperacki sposob?

Sent from my XT1032 using Tapatalk
też sobie myślę że może to przez próbę odstawienia bo tak mniej więcej czasowo to by się zgadzało. Ale zawsze myślałam że kp dopóki obie strony tego chcą i się dobrze z tym czują...a tu klops
Póki co nie mam wyjścia za bardzo tylko dawać jej cycka bo co zrobię

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no proszę z Heleny jest silna kobieta i wie czego chce. i dobrze że w tak stresującej sytuacji masz niezawodną metodę uspokojenia jej

a Ignacy rośnie że hej, i rzeczywiście pojawił mu się śliczny wystający brzuszek (coby się więcej jedzenia mieściło, a w wersji mężowskiej to przygotowanie do dorosłości i miejsce na piwo ) i urocze wałeczki, ale to wszystko w granicach normalności. mojemu tacie pewnie ciężko już nosić I. i tyle

a z mm sobie poradzimy zużyjemy co mamy, i powoli będziemy eksperymentować z mlekiem krowim w nocy albo jakimś roślinnym. teraz jeszcze jest ciepło więc pobudki będą głównie na picie wody/herbatki
uuu Ignaś i fałdeczki my to mamy fałdy a nie fałdki
ja robię czasem ryż na mleku krowim, a tak to jedynie przetwory mleczne serwuję. Mleka krowiego tak do picia póki co dawać nie będę. Choć z przetworami też tak mówiłam więc czas pokaże

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Hej Dawno mnie nie było Odnosnie zanoszenia to Paweł też tak ma od urodzenia. teraz mam wrażenie, że robi to specjalnie. Jak go odłoże to zaczyna wyć, a potem się "wyłącza" nie oddycha do momentu aż go nie wezmę na ręce jak biorę na ręce to łapie oddech i wyje. I nie da się go przetrzymać, bo sinieje. Pytałam lekarki i też mnie spławiła mówiąc, ze niektóre dzieci tak mają

W środę byłam z moimi dzieciakami z przedszkola na wycieczce całodniowej. Wyszlam z domu o 5 rano wróciłam o 18. Mój syn spisał się dzielnie, ale jak wróciłam do domu to był mega obrazony i nie chciał iść do mnie na ręce. Szybko mu przeszłlo na szczęście Moje cyce zniosły to trochę gorzej, ale też już jest ok! no więc pierwsza taka dluga przerwa za nami
wow ale długa rozłąka świetnie że ją przetrwaliście

A co do zanoszenia...dla mnie to jedna wielka maskara. Myślałam że skoro nie działo się tak jak była malutka to nam to nie grozi
W każdym razie współczuje Ci...dobrze żę wzięcia na ręce pomaga.
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:50   #858
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja jak kp, miałam wyrywaną 8. wcześniej był stan zapalny, i dostałam antybiotyk który umożliwiał mi kp. jedyne co to I. na początku dostał kolek, ale jak zamiast dicofloru zaczęłam mu przy moim antybiotyku podawać jakiś pre/probiotyk w proszku to wszytsko było już ok. także są antybiotyki przy których można kp




aaa I wczoraj skończył 11 m-cy także jeszcze chwila i mały niemowlaczek stanie się małym chłopcem.

i byli wczoraj moi rodzice i tata stwierdził że I. jest obtłuszczony i on by mu zafundował dietę nieważne że dziecię na diecie prawie bez soli i prawie bez cukru

i w auchan jest bebiko za 11 zł paczka 350 g. kupiłam 3 bananową i 3r, potem sprawdziłam a tam w każdym składzie cukier..mm 3 generalnie zawiera cukier? bo w takim wypadku wolę zostać na 2 (mm I. pije tylko w nocy/nad ranem ok 2-3 razy, i z tego względu wolałabym coś lekkiego bez cukru). poza tym dziadek zaleca dietę
Na pewno sa jakies antybiotyki przy ktorych można kp ja jak miałam po porodzie zapalenie błony śluzowej macicy to tez mialam antybiotyk przu ktorym moglam kp




Co do zanoszenia to na szczęście Filip tak nie ma . Córka mojej siostry sie zanosila czesto kiedys zaniosla sie tak ze cala sina byla i leciala z rąk normalnie koszmar a docucic jej nie szlo moja siora przezyla koszmar wtedy czula sie jak by miala zwloki na rekach ((

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:11   #859
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Clo...powiesz mi czy jest tu jakieś świństwo:
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PROPYLENE GLYCOL, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE

ten Peg-6 to chyba jakiś badziew co? to płyn micelarny z biodermy.
no powiedzmy, ze peg i propylene glycol nie sa fajne, ale to micel i jakies rozpuszczalniki potrzebuje... do tego na pomaranczowo "takie se" konserwanty. moje osobiste zdanie na temat tego micela - meczyl mnie nie moglam go skonczyc. slabo zmywal makijaz i do tego czulam, ze musze po nim umyc twarz i tak.
moze sprobuj so'bio aloesowy? albo cattier? nie pamietam, co polecaja z miceli, ale so'bio mam i daje rade, jest naturalny, kompletnie bez syfu, i do tego cenowo spoko
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 09:25   #860
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no powiedzmy, ze peg i propylene glycol nie sa fajne, ale to micel i jakies rozpuszczalniki potrzebuje... do tego na pomaranczowo "takie se" konserwanty. moje osobiste zdanie na temat tego micela - meczyl mnie nie moglam go skonczyc. slabo zmywal makijaz i do tego czulam, ze musze po nim umyc twarz i tak.
moze sprobuj so'bio aloesowy? albo cattier? nie pamietam, co polecaja z miceli, ale so'bio mam i daje rade, jest naturalny, kompletnie bez syfu, i do tego cenowo spoko
Dzieki wielkie za ocene skladu i polecenie...zobacze sobie to so'bio
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:32   #861
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Hej Dawno mnie nie było Odnosnie zanoszenia to Paweł też tak ma od urodzenia. teraz mam wrażenie, że robi to specjalnie. Jak go odłoże to zaczyna wyć, a potem się "wyłącza" nie oddycha do momentu aż go nie wezmę na ręce jak biorę na ręce to łapie oddech i wyje. I nie da się go przetrzymać, bo sinieje. Pytałam lekarki i też mnie spławiła mówiąc, ze niektóre dzieci tak mają

W środę byłam z moimi dzieciakami z przedszkola na wycieczce całodniowej. Wyszlam z domu o 5 rano wróciłam o 18. Mój syn spisał się dzielnie, ale jak wróciłam do domu to był mega obrazony i nie chciał iść do mnie na ręce. Szybko mu przeszłlo na szczęście Moje cyce zniosły to trochę gorzej, ale też już jest ok! no więc pierwsza taka dluga przerwa za nami
a co tam u drugiego maleństwa?

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość

uuu Ignaś i fałdeczki my to mamy fałdy a nie fałdki
ja robię czasem ryż na mleku krowim, a tak to jedynie przetwory mleczne serwuję. Mleka krowiego tak do picia póki co dawać nie będę. Choć z przetworami też tak mówiłam więc czas pokaże
I. przetwory je często i z przyjemnością (ogólnie jak przypadkiem coś mu nie smakuje to wystarczy dodać jogurt lub banana i zjada chętnie), kaszkę też gotuję na mleku a instant robię jak nie mam czasu/ochoty na gotowanie.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:36   #862
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Clo to ten plyn:http://www.ekodrogeria.pl/product-po...na-500-ml.html
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:41   #863
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

tort zrobiony, aż się wzruszyłam że to już rok minął, najcudowniejszy rok..
mały śpi, potem przyjeżdza moja mama zająć się nim, bo nie dam rady nic robić mając mojego robaczka przy nogach

strasznie macie z tym zanoszeniem, Niko też tak czasami płacze i nie oddycha chwile ale nie sinieje, xal szukaj dobrego pediatry!

vulka co u okruszka?
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:47   #864
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
a dlaczego nie wolno podrzucać? tzn ja nią nie rzucam hehe, tylko tak lekko hop do góry, tak żeby coś się "działo" że załapała oddech i może to głupie ale działa u nas też chowanie się za firankę w oknie...

Edit: zapomniałam napisac że dmuchanie w twarz nic nie pomaga dlatego już nawet nie próbuje tylko ratuję się innymi sposobami które działają.

Helcia lubiła tantum verde

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------


U nas występuje po uderzeniu i gdy chce cycka np. karmię ją z łyżeczki, a ona ni z tego ni z owego ryk, jak nie dam cycka od razu tylko dalej próbuje jej dawać jedzenie z łyżeczki zaczyna się zanosić
no i wiadomo, jak się gdzieś mocniej uderzy to też się zaniesie ale tak było 3 razy...póki co
a o cycka to z kilkanaście już się zaniosła w różnych sytuacjach nieraz widać ewidentnie że liczy na cycka i zanosi się bo go nie dostaje, a nie raz może to jest z innego powodu ale cycek ją uspokaja?

Pierwszy raz zaniosła się jak miała 3 dniówkę w marcu. Potem był spokój i od jakiegoś czasu....z miesiąc, może półtorej zaczęła się zanosić. Nie jest to częste. Ale jest i mega stresuje

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Pawie - współczuje Ci bólu i tej niepewności :/ będę trzymać kciuki by udało się bez większego bólu zęba wyleczyć czy wyrwać... no i by kp trwało nadal!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------


taa jakoś nie wierzę że malutki Ignaś się obtłuszczył co też ten jego dziadek wygaduje
Brawo za 11 miesięcy!

Nie wiem jak z mm bo ja dalej kp....choć wolałabym mieć takie zmartwienia jak Ty
Haha nie wim jakos mi sie skojarzylo z potrzasaniem dzieckiem hehe a nie z hop do gory hii
Tak zanoszenie sie w wiekszosci przypadkow jest wymuszaniem ale bywa ze jest efektem tez chorob jakis z tego co mi neurolog mowila to padaczki zap. Opon mozgowo- rdzeniowych. Moj ma od urodzenia a teraz tez widze ze nieraz demonstruje tym ze on tu powinien rzadzic albo chce tym spowodowac ze ulegne mu ale przy upadku jest identycznie wiec to chyba taki sposob placzu troche..

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:12   #865
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
a wczesniej nie zanosila ci sie? Ile trwa u niej ten bezdecg?

Wiem ze ciezko ale podrzucac nie mozna leliej dmuchnac w twarz lub zmienic pozycje . Moj juz ma mniej takich akcji i krotsze bezdechy.


My dalej z goraczka juz 3 dzien ;(
Wcześniej czasami, rzadko, ale nie siniała.
Trwa tyle, że jak tylko zauważam, że nie nabiera oddechu i zaczyna sinieć to reaguję.
Biedny Michaś
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Xal, deb straszne te bezdechy. W jakich sytuacjach występują? Jak się dziecko uderzy, czy kiedy? Bo Sofia płacze tylko jak się zrani w jakiś sposob i wzięcie na ręce ja uspokaja bardzo szybko. Jak była mocno przeziebiona to mi płakała bo oddychać nie mogła, ale nie tak, żeby się zanosila... Wspolczuje Wam bardzo, to musi być mega stresujące. A mężów chyba trzeba doedukowac...
Sytuacje nazwijmy to "głupie" bo jak zaliczyła czołem glebę na podjeździe u rodziców i krew się lała to podobno szybko doszła do siebie, pokwękała i już. A zanosi się przykładowo wczoraj ją przebieram, zakładam pieluchę a ona chce mi iść i się obraca. To ja ją przytrzymuję i szybko zapinam pieluchę, ale się wyrywa, prawie spada na ziemię bo "musi" no i płacze bo wkurzona, chce a nie może. Kładę ją na plecy szybko zapinam a ta cała czerwona i bezdech. Druga sytuacja też wczoraj, chcę wychodzić, biorę małego wędrownika na kolana żeby zakładać buty ona nie chce i się wyrywa, chwilękombinuję jak to szybko założyć, a młoda się wyrywa i krzyczy i nagle cisza, ja już wiem, że trzeba szybko patrzeć co i jak a moja mama tylko woła "szybko do góry nogami". Tak więc niby nic się nie dzieje a ona się zanosi, żaden ból, głupie codzienne sytuacje, które muszą być ...

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Deb z micelarnych to Ci podpowiem, że ja nie mogłam z daxa bodajże. Miałam wrażenie tłustej, niedomytej skóry. Fajny był z AA ten zielony. Teraz mam jakiś z biedronki i też fajny, ale na upały to często potrzebuję się przemyć więc wystarcza cokolwiek lepszego niż woda.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:20   #866
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hejo info dla ciężarówek... kupiłam fajny stanik do karmienia, nada się idealnie do szpitala http://www.carriwell.pl/seamless/nursing_bra.asp Bardzo wygodny, bo jest taki jak top sportowy, a dzięki wkładkom cyce też ładnie wyglądają dodają też przedłużkę do obwodu jestem bardzo zadowolona, nie chciałam kupować w ciemno na allegro Allesów, bo trzeba je raczej zmierzyć przed zakupem, a ten jest bardzo łatwo dobrać dzięki opisowi rozmiaru na stronie ja mam L. Z Antkiem w szpitalu pamiętam, że miałam jakiś beznadziejny stanik do karmienia z allegro, cienki, sutki przebijały i na dodatek jakiś dziwny niedopasowany rozmiarowo... więc chodziłam bez stanika i źle się przez to czułam :/
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:42   #867
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 17:29   #868
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

hej

Czytalam że mowa o osemkach była.
Własnie w środe wyrwalam dwie ósemki zatrzymane w kości. Biore antybiotyk amoksiklav i nie kończe kp. Tzn ja bym była za skonczeniem ale Nina nie bardzo. Ograniczam karmienie, i do piersi dopuszczam jak jest nakarmiona bo inaczej nie zasnie. Wzielam ze 3 razy ketonal ale juz nie potrzebuje wiec luz. Tylko wyglądam jak ofiara przemocy domowej
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 19:13   #869
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hejo info dla ciężarówek... kupiłam fajny stanik do karmienia, nada się idealnie do szpitala http://www.carriwell.pl/seamless/nursing_bra.asp Bardzo wygodny, bo jest taki jak top sportowy, a dzięki wkładkom cyce też ładnie wyglądają dodają też przedłużkę do obwodu jestem bardzo zadowolona, nie chciałam kupować w ciemno na allegro Allesów, bo trzeba je raczej zmierzyć przed zakupem, a ten jest bardzo łatwo dobrać dzięki opisowi rozmiaru na stronie ja mam L. Z Antkiem w szpitalu pamiętam, że miałam jakiś beznadziejny stanik do karmienia z allegro, cienki, sutki przebijały i na dodatek jakiś dziwny niedopasowany rozmiarowo... więc chodziłam bez stanika i źle się przez to czułam :/
o ja chyba taki mam ale nie kojarzę wkładek M. go wygrał na akademii mama pyta używałam w szpitalu i aż do czasu kiedy się troszkę laktacja nie unormowała, teraz na noc
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 19:44   #870
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jeszcze raz dzięki

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Ja kupiłam przed porodem najtańszy stanik do karmienia jaki znalazłam na allegro zjechałam go totalnie
Jakoś po miesiącu kupiłam sobie allesa i kostar i tak kupuję co chwilę (ale ja mam fajne ceny bo u mamy w sklepie).
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.