Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 09:18   #241
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

czy mozesz przesłać dokładniejszy wygląd opisanych fryzurek?oto moj mail FAFUL@interia.pl
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 17:08   #242
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Talking Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

moim zdaniem takie fryzury wprost z katalogów nie zawsze dobrze się sprawdzają po wyjściu od fryzjera jest super,ale potem potrzeba sporo czasu żeby włosy ułożyć i odpowiednio pielęgnować. A co do tych fryzurek dla włosów rzadkich i cienkich nie polecam farbowania, nawet szamponem koloryzującym. Bardzo osłabia i włosy mogą więcej wypadać. najlepiej ściąć na krótko i nie obciążać cebulek.
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 19:39   #243
jatrwam
Przyczajenie
 
Avatar jatrwam
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Czestochowa/Chorzów
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Nie zgodzę się co do nie farbowania włosów-często efekt jest zaskakująco dobry np. różne odcienie blondu(co sprawia że wydaje się że włosów jest więcej, lub cieniutkie pasemka-to również dobrze wygląda. Zresztą lepiej mieć ładny, zadbany kolor niż często mysie, ciemne blond włosy:/
A co do fryzurek prosto z katalogów-te która pokazałam wcześniej NAPRAWDĘ nie wymagają siedzenia i modelowania-wystarczy im poświęcić parę minut i naprawdę nieźle się układają-sama mam włosy proste jak druty i to się sprawdza
jatrwam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 22:37   #244
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:21   #245
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

oglądnęłam fryzurki jakie tu proponujecie i dla mnie chyba tylko krótka fryzurka pasuje, długość dłuższa niż poza brodę oznacza dla mnie wygląd zmokłej kury, nawet jeśli jest super wycieniowana.

Eh noszę się z zamiarem powrotu do fryzurki na jeżyka. Tylko taka długość przysłuzyła się ich optycznemu zagęszczeniu.
Załączam fotkę sprzed 3 lat.
__________________

Matka Polka Superstar




Edytowane przez Zadymka
Czas edycji: 2008-06-23 o 22:48
Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 08:17   #246
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

a mnie zastanawia jak to naprawde jest z tymi cienkimi wlosami, moja siostra jako dziecko i nastolatka miala strasznie cienkie, liche wlosy, pozniej zaczela je scinac na dlugosc tak za uszy, duzo je farbowala, stylizowala itp, na studiach zaczela je zapuszczac i jakos z roku na rok robily sie gesciejsze, a gdy przez pare miesiecy nosila warkoczyki, to po ich sciagnieciu wylecialo jej mnostwo wlosow a i tak miala geste, ostatnio powiedziala, ze jej duzo daje dobre sciecie. ma je wycieniowane i uklada je na grubej szczotce juz bez zadnych utrwalaczy itp i jej te wlosy sie dobrze trzymaja caly dzien.ja z kolei robilam cuda i wianki a wlosy jakie byly kiepskie takie dalej sa, ale przyznam, ze juz sie przyzwyczailam i za namowa kolezanki zaczelam je regularnei podcinac po prostu, bo to zawsze je troche odzywia
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 14:29   #247
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Wink Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Ja też próbowałam różnych rzeczy typu pianki, żele, odżywki i maseczki,ale nic nie skutkuje. Dlatego po prostu ścinam te włosy na krótko i tyle!
Aha...moje zdj w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC00246.JPG (49,9 KB, 228 załadowań)

Edytowane przez efffkas
Czas edycji: 2007-06-11 o 14:31 Powód: dopisanie czegoś
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 18:13   #248
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Zawsze miałam cienkie włosy, teraz mam je pocieniowane i zapuszczam, zapuszczam... Wszyscy w domu mają zakaz pozwalania mi pójść do fryzjera, bo już nie raz miałam taką ochotę.
Nie wyobrażam sobie siebie we włosach krótszych niż do ramion (teraz mam trochę za ramiona).
Ostatnio się zagęściły, tak ludzie mówią... Ale właściwie nic specjalnego z nimi nie robię, często tylko karbuję włosy od spodu i wtedy wyglądają na bardzo puszyste. Zresztą lubię je, już nie narzekam na ich "cienkość", bo i tak całkiem fajnie wyglądają. Chyba.
Także nie ma co się przejmować, jak włosy są zadbane to bez różnicy czy cienkie czy gęste, i tak ładnie mogą wyglądać.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 21:31   #249
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Przyklapnięte włosy ... :(

Zacznę od początku ... mam włosy cienkie i jest ich bardzo mało, ale za to są ciężkie ..- kazda fryzjerka mi to mowi. Nawet gdy robilam loki na jakąś tam okazje to uprzedzali ze dlugo nie wytrzymają i tak tez bylo.
Od dłuższego czasu zapuszczam wlosy gdyz w takich najlepiej sie czuje i wiele osob mi mowi,ze w takich mi ładniej.
Kiedyś miałam cieniowane i teraz dąże by je wyrównac i juz nie wiele brakuje.
Niestety moje włosą są co raz bardziej oklapniete Myję je codziennie rano gdyż mają sklonnosc do przetluszczania sie ... I nawet tuż po wysuszeniu (gdy normalnie powinny byc bardziej puszyste) moje wlosy odrazu są oklapnięte
Gdy oglądam zdjecia jak mialam krotsze wlosy, to widac ,ze byly bardziej uniesione u nasady a teraz są tragicznie 'przylizane' Dodam,że nie używam żadnych rzeczy do stylizacji (zero lakierow,pianek,żeli i innych), odżywke używam tylko ze splukiwaniem.
I teraz do Was pytanie. czy istnieje jakis zabieg w salonie fryzjerskim który uniesie troche wlosy u nasady ?
Czy jedynym ratunkiem jest ścięcie wlosy ? Zapewne polecicie tez by wycieniowac wlosy bo bedą wtedy lzejsze ... Jednak wtedy koncowki wlosow są przesuszone i mi tak odstają od glowy
Moja mama wymyslila, ze moze jakos od spodu je cieniowac i wtedy te z wierzchu bedą bardziej uniesione ... To jest realne ?

Zamieszczam zdjęcie z zeszlych wakacji gdy mialam wlosy krotsze oraz dwa teraźniejsze foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wakacje.jpg (29,8 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 038r.jpg (62,3 KB, 454 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 042r.jpg (74,5 KB, 354 załadowań)
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 11:52   #250
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

up up
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 12:51   #251
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Lekka trwała u nasady włosów? Coś takiego mi tylko przychodzi do głowy.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 13:49   #252
MANIAK90
Raczkowanie
 
Avatar MANIAK90
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 121
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Ja szczerze proponuje pianke Wella 2 dniowa objetosc, i stosowac według przepisu producenta. Sama dzis pierwszy raz uzyłam i jak dla mnie swietnie
__________________
Wyprężę swe rozpustne ciało,aby dyszeć na ciebie nienasyconym pragnieniem...
http://www.suwaczek.pl/cache/e7897b5cfd.png
MANIAK90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 15:00   #253
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Jakich kosmetykó do włosów używasz?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 15:13   #254
larela
Przyczajenie
 
Avatar larela
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cieniowanie może nie być dobrym pomysłem, bo włosy będą się wydawały jeszcze cieńsze niż są w rzeczywistości. Myślę, że lekka pianka powinna
załatwić sprawę.
A na suche, odstające końcówki odżywka, koniecznie ze spłukiwaniem
larela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 16:42   #255
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Jakich kosmetykó do włosów używasz?
Szampon Herban Essences- do włosów delikatnych lub normalnych (do takich zaleciła mi kiedy dermatolog). Objętość i blask. (jakos tego nie widze )
Natomiast odżywka Ziaja plantica- do włosów cienkich, delikatnych. Jest na niej napisane,ze przy wlosach zbyt obciażonych można spłukiwać, więc spłukuje.

Jutro pójdę kupić tą pianke Welli- moze ona cos pomoże.

Nie chcialabym robic trwałej przy nasadzie, bo wydaje mi sie,ze to moze zniszczyć wlosy
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 18:21   #256
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Ja równiez mam ten sam problem.... Proponuje pianke wella. Ja oprócz tego podnosze włosy na grubej szczotce, a jak nie mam zbyt wiele czasu na modelowanie to uzywam suszarki z dyfuzorem.
Ale jest taki zabeg w salonie który podnosi włosy- ostatnio mi fryzjerka proponowała. Ten zabieg jest odrazu z farbowaniem włosów i podobno nie niszczy włosów bardzo. koszt ok. 300 zł . Ale sa moze jeszcze jakies inne zabiegi. Poprostu musisz isc do fryzjera i sie dowiedziec. A może jakieś inne kosmetyki na podniesienie włosów u nasady....
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 18:51   #257
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

a probowalam moze suszyc wlosy glowa w dol<co>...to podobno pomaga a z pianka chyba tym bardziej PS masz sliczny kolorek wlosow zawsze o takim marzylam wiec nawet troche przyklapniete wygladaja super
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:12   #258
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Szampon Herban Essences- do włosów delikatnych lub normalnych (do takich zaleciła mi kiedy dermatolog). Objętość i blask. (jakos tego nie widze )
Natomiast odżywka Ziaja plantica- do włosów cienkich, delikatnych. Jest na niej napisane,ze przy wlosach zbyt obciażonych można spłukiwać, więc spłukuje.

Jutro pójdę kupić tą pianke Welli- moze ona cos pomoże.

Nie chcialabym robic trwałej przy nasadzie, bo wydaje mi sie,ze to moze zniszczyć wlosy
Miałam ten sam problem, z tym że mam gęściejsze włosy, mniej więcej do łopatek (mniej )
Musisz używać tego szamponu ze względu na wypadanie włosów lub coś podobnego, czy to była tylko sugestia dermatolog?
Ja osobiście polecam szampon z HB tyle że dla włosów normalnych lub przetłuszczających się, objętość (żółty), na mnie działał lepiej niż ten.
Bardzo fajna jest też odżywka Matrixa z pompką amplify volumizing system, ostatnio używam odżywki w sprayu frederica fekkai volume, a wcześniej używałam innej (ze spłukiwaniem) z tej serii i też jestem b. zadowolona. Niestety minusem jest cena ( matrix ok. 30 zł, fekkai niestety ok. 90 zł), w porównaniu do ziaji to już w ogóle. Jeżeli chodzi o odżywki, które są w sklepach to lubie pantene gęste i mocne (maska i odżywka ze spłukiwaniem), intensywna regeneracja, gliss kur z jedwabiem (maska), wella do włosów cienkich i pozbawionych objętości, wszystkie w jakiś sposób pomogły mi uzyskać efekt podniesionych, sypkich włosów. Raz na jakiś czas używam waxa, robie ziołowe płukanki i efekt jest naprawdę bardzo dobry. Obawiam się jednak że nie obędzie się bez stopniowania, masz cieniutkie włosy, jeżeli są one jeszcze przyklapnięte i długie to wyglądają nieładnie. Lekkie stopniowanie może być praktycznie niewidoczne a bardzo dużo daje. A jeżeli chodzi o pianki to polecam niebieską sunsilk.
Mam nadzieję że troszkę pomogłam
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:30   #259
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
a probowalam moze suszyc wlosy glowa w dol<co>...to podobno pomaga a z pianka chyba tym bardziej PS masz sliczny kolorek wlosow zawsze o takim marzylam wiec nawet troche przyklapniete wygladaja super
dziekuje ale na 1szym (starszym) zdjeciu sa farbowane.. niestety.
a teraz to nie widac na zdjeciu, ale mam juz spore odrosty bo nie chce juz farbowac, chce naturalne takie jak widac -jak mi odrastaja

Probowalam suszyc z glowa w dol ale niestety zero efektu. Wogole moje wlosy sa malo podatne na rozne ulozenia ..
Jutro pojde po tą pianke Welli i moze ona przyniesie jakis efekt
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 19:33   #260
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem, z tym że mam gęściejsze włosy, mniej więcej do łopatek (mniej )
Musisz używać tego szamponu ze względu na wypadanie włosów lub coś podobnego, czy to była tylko sugestia dermatolog?
Ja osobiście polecam szampon z HB tyle że dla włosów normalnych lub przetłuszczających się, objętość (żółty), na mnie działał lepiej niż ten.
Bardzo fajna jest też odżywka Matrixa z pompką amplify volumizing system, ostatnio używam odżywki w sprayu frederica fekkai volume, a wcześniej używałam innej (ze spłukiwaniem) z tej serii i też jestem b. zadowolona. Niestety minusem jest cena ( matrix ok. 30 zł, fekkai niestety ok. 90 zł), w porównaniu do ziaji to już w ogóle. Jeżeli chodzi o odżywki, które są w sklepach to lubie pantene gęste i mocne (maska i odżywka ze spłukiwaniem), intensywna regeneracja, gliss kur z jedwabiem (maska), wella do włosów cienkich i pozbawionych objętości, wszystkie w jakiś sposób pomogły mi uzyskać efekt podniesionych, sypkich włosów. Raz na jakiś czas używam waxa, robie ziołowe płukanki i efekt jest naprawdę bardzo dobry. Obawiam się jednak że nie obędzie się bez stopniowania, masz cieniutkie włosy, jeżeli są one jeszcze przyklapnięte i długie to wyglądają nieładnie. Lekkie stopniowanie może być praktycznie niewidoczne a bardzo dużo daje. A jeżeli chodzi o pianki to polecam niebieską sunsilk.
Mam nadzieję że troszkę pomogłam

Oj to drogie te odzywki ktore mi zaproponowalas
Tez czasem stosuje Wax albo nakladam olejek rycynowy.
Do dermatologa chodze w sprawie cery i kiedys przy okazji mowilam o moich zniszczonych wlosach i przetluszczajacych sie. I polecila wlasnie uzywanie olejku rycynowego raz w tygodniu oraz szampony do wlosow delikatnych, w zadnym wypadku do wlosow przetluszczajacych gdyz mi wysuszą skóre glowy.
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:40   #261
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Dziewczyny, ja mam podobny problem, który dopiero niedawno dostrzeglam bo wcześniej nie zwracałam na to uwagi...U mnie przyklapnięta zawsze, kilka godzin po myciu jest samo pasmo grzywki( grzywka jest długa, zachodzi za ucho, nie opada na czolo), a reszta włosow ( falująco-kręcąco-puszące) nie są takie ! Coś okropnego ! Czy pianka nie obciążyłaby dodatkowo włosów? i w jaki sposob je modelować, szczotka by pomogła ? proszę o rady
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:54   #262
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Oj to drogie te odzywki ktore mi zaproponowalas
Tez czasem stosuje Wax albo nakladam olejek rycynowy.
Do dermatologa chodze w sprawie cery i kiedys przy okazji mowilam o moich zniszczonych wlosach i przetluszczajacych sie. I polecila wlasnie uzywanie olejku rycynowego raz w tygodniu oraz szampony do wlosow delikatnych, w zadnym wypadku do wlosow przetluszczajacych gdyz mi wysuszą skóre glowy.
Tak, tyle że ten szampon nie jest typowym przesuszaczem. Przy odpowiednich odżywkach nie będzie pobudzał skóry do produkowania łoju, a nada lekkości
Są dość drogie, ale przejżyj opinie tych sklepowych. Większość z nich nie jest przeznaczona do objętości, ale jakimś cudem ją zwiększa .
Pozatym pantene i gliss kur nawilżą Ci włosy i jeżeli zdecydujesz się na stopniowanie to nie będziesz miała problemów odstających kosmyków
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:58   #263
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Tak, tyle że ten szampon nie jest typowym przesuszaczem. Przy odpowiednich odżywkach nie będzie pobudzał skóry do produkowania łoju, a nada lekkości
Są dość drogie, ale przejżyj opinie tych sklepowych. Większość z nich nie jest przeznaczona do objętości, ale jakimś cudem ją zwiększa .
Pozatym pantene i gliss kur nawilżą Ci włosy i jeżeli zdecydujesz się na stopniowanie to nie będziesz miała problemów odstających kosmyków
Kurcze ale troche 'boje sie' tych roznych nawilzających kosmetykow do wlosow ... ze bede miala przy nasadzie tluste i jeszcze bardziej oklapnięte
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:17   #264
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Kurcze ale troche 'boje sie' tych roznych nawilzających kosmetykow do wlosow ... ze bede miala przy nasadzie tluste i jeszcze bardziej oklapnięte
Nie używaj ich od nasady, tylko od połowy włosów, no i oczywiście wybierz jedną
Jeżeli wybrałabyś spray to rozpylaj go w dość sporej odległości.
Po każdym myciu spłukuj włosy zimną wodą, płucz je czasami w rumianku, i przetestuj ten szampon. Nie powinno być wtedy żadnych problemów z przełuszczaniem sie.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:41   #265
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Kupilam dzis pianke Welli 2dniowa objętosc i jutro użyję i zobacze co z tego wyjdzie.

A co sądzicie o pellingach i zabiegach oczyszczających na skórę glowy ? Ktoraś z Was to robiła ?
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:51   #266
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Moim zdaniem masz śliczne włosy w takiej prostej fryzurze bardzo Ci do twarzy. Popatrz na Scarlett Johanson w 'Między słowami"- fryzura podobna do Twojej, tylko ona ma jeszcze dwa razy bardziej przyklapnięte włosy i odrastającą grzywkę i wygląda super-o taki look jej widać chodziło. Ja zetniesz albo zcieniujesz, to będziesz żałować. ja bym tylko raz na jakis czas podcinała końcówki, stosowała na nie jedwab fryzjerski (do kupienia w salonach fr. ), a na górę ew. piankę.
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 16:26   #267
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Cytat:
Napisane przez wholelottalove Pokaż wiadomość
Moim zdaniem masz śliczne włosy w takiej prostej fryzurze bardzo Ci do twarzy. Popatrz na Scarlett Johanson w 'Między słowami"- fryzura podobna do Twojej, tylko ona ma jeszcze dwa razy bardziej przyklapnięte włosy i odrastającą grzywkę i wygląda super-o taki look jej widać chodziło. Ja zetniesz albo zcieniujesz, to będziesz żałować. ja bym tylko raz na jakis czas podcinała końcówki, stosowała na nie jedwab fryzjerski (do kupienia w salonach fr. ), a na górę ew. piankę.

Dziękuje bardzo
Nie widzialam Scarlett w tym filmie ale zaraz poszukam jakieś jej zdjecia
Jedwab czasem uzywalam by nie sterczaly mi pojedyncze kosmyki
Jaki bedzie efekt z pianką to przekonam się jutro
Koncowki podcinam regularnie co 2 miesiące
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 17:26   #268
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

wertusia... szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby cokolwiek Ci jakoś bardzo mogło pomóc.

sama mam identyczny problem, z tym, że mam te moje kłaczki gęstsze i niezniszczone.

przetestowałam chyba wszystko co tylko było możliwe, łącznie z jakimiś tam domowymi sposobami i... nic. łacznie z tym, że ponieważ nie mam ani przesuszonych włosów, ani wrażliwej skówy głowy to mogę sobie pozwolić na ładowanie na tą moją głowę naprawdę WSZYSTKIEGO.

jedyne co, to czasem kręce.. ale nie lokówką, nie, nie (żadne pianki, żele włosom moim rady nie dają), po prostu robię warkoczyki, papiloty, czy co tam, na mokrych włosach i kładę się spać.. no tylko, że wtedy to sa takie 'niby' kręcone a nie puszyste, więc chyba nie do końca o to chodzi...

fryzjerzy tłuką mi do głowy, ze mam piękne zdrowe włosy, takie lejące się, cieżkie(!) bla, bla, bla, ale nic z nimi nie zrobią.
jedna fryzjerka mi zaproponowała zabieg na NISZCZENIE włosów. podobno wtedy stają sie delikatniejsze i można cos z nimi zrobić - nie wiem wolałam nie testować


pocieszam sie tym, ze teraz jest moda na proste włosy (no i widac na nich każde ścięcie)

a w tych włoskach swoich naprawdę ładnie wygladasz
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 14:23   #269
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

No i niestety .. użylam dziś pianki Welli 2dniowa objętośc ... suszylam glową do dołu ,ale niestety nie widać rezultatu
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 14:33   #270
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

A może powinnaś układać włosy na okrągłą szczotke? Czasami to daje efekty.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.