Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-13, 08:52   #121
Maradzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1
Kosmetyki po ciązy

Jakie kremy, preparaty stosować zaraz po porodzie, żeby skóra powróciła do normalnego stanu???
Maradzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 15:43   #122
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: Kosmetyki po ciązy

Nie z własnego doświadczenia, ale polecam, bo znam same pozytywne opinie o całej serii: Mustela 9 Miesięcy, Poporodowy żel regeneracyjny do ciała. To taki preparat wyszczuplający / antycellulitowy / ujędrniający, ale w odróżnieniu od zwykłych kosmetyków tego typu specjalnie przystosowany do okresu po porodzie. Można go stosować i karmić piersią, bo nie zawiera alkoholu ani kofeiny. Przywraca jędrność skóry, rewitalizuje i wspomaga powrót do właściwej sylwetki. Zawiera elastoregulator, genisteine, centella asiatica i perełkowiec japoński. Jest także w tej serii Intensywny krem na rozstępy i blizny, w odróżnieniu od zwykłego kremu na rozstępy ten nie tyle zapobiega, co regeneruje i zmniejsza istniejące rozstępy. Myślę, że się na nich nie zawiedziesz.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 16:00   #123
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Kosmetyki po ciązy

A ja mam pytanie troszkę inne- czy mozna zapobiec powstaniu rozstępów podczas ciąży? No bo chyba nie wszyscy je mają? Czy np jeżeli będzie się od samego poczatku stosowało kesmetyki to jest szansa, że nie będzie problemów ze skórą? A jeżeli tak, to czy mają to być specjalne jakies czy po prostu balsamy ujędrniające i zapobiegające rozstępom itd?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 23:58   #124
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Kosmetyki po ciązy

ula napisał(a):
> A ja mam pytanie troszkę inne- czy mozna zapobiec powstaniu rozstępów podczas ciąży? No bo chyba nie wszyscy je mają? Czy np jeżeli będzie się od samego poczatku stosowało kesmetyki to jest szansa, że nie będzie problemów ze skórą? A jeżeli tak, to czy mają to być specjalne jakies czy po prostu balsamy ujędrniające i zapobiegające rozstępom itd?

odpowiem krótko:
smarowałam zawzięcie, do 8 miesiąca byłam z siebie baardzo zadowolona - zero rozstępów,
w 8 miesiącu ... bach - w zasadzie nagle z dnia na dzień popękałam
wyglądam jakby traktor po mnie przejechał
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 07:46   #125
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Kosmetyki po ciązy

wystarczy natłuszczac skóre ,nawilzac ją zwykła oliwka dziecięcą ,a wszystkie kremy dla kobiet w ciazy to tylko napędzanie sprzedazy .
mozna sie smarowac od poczatku ciazy przez 9 miesiecy a i tak mozna miec rozstepy ,wszytsko zalezy od kondycji skóry i skłonnosci do rozstępów.
popytajacie swoich mam jakie miałay problemy ze skórą w ciazy.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-24, 17:07   #126
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Mam lat 18,175cm wzrostu i 62 kg,to chyba w miare normalna waga,nieprawdaż?Od 8 miesięcy biorę Diane 35,ponieważ miałam straszne problemy z cerą,jednak teraz żałuję,że tak szybko posłuchałam lekarza,by zażywać te świństwo-teraz jako 18 letnia dziewczyna musze pożegnać się na zawsze z plażą,krótkimi spódniczkami,ponieważ mam roztępy i celluit!:'(Nie mogę na siebie patrzeć,to jest strasznie widoczne,a czytając archiwum,ani kremy,ani tabletki-nic nie pomaga!!Błagam,przecież musi być jakiś sposób na todermatolog na rozstepy przepisala mi Fissan,a na celluit zaczęłam używać Vichy,tylko po co?skoro to pewnie nie pomoże...błagam o pomoc,i z góry bardzo dziękuję...
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-24, 18:15   #127
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

eh no co Ci poradzic...Nie sadze żeby rozstepy były winą Diane..a cellulit to owszem- bardzo czesto przy pigułkach jest Jesli rozstepy sa swieze szukaj dobrego dermatologa-radze isc prywtanie wydasz 50 zł ale dostaniesz recepte na dobre leki..Moja obecna dermatolog słyszac, ze kilka lat temu gdy zaczeły mi sie robic rozstepy (szybko urosłam) inna dermatolozka stwierdziła, ze "nic sie z tym nie da zrobic" robi wielkie oczy bo na czerwone i rozowe rozstepy stosuje sie masci ktore "sciagaja" z nich barwnik i zalepiają uszkodzenia i po rozstepach nie ma sladu!!! Moje sa juz niestety białe a na te to faktycznie juz tylko wyciecie skory chyba Nie znam niestety nazwy preparatu ale na pewno taki jest.Jesli masz białe rozstepy..no coz..mozna sparwic, ze beda mniej widoczne a tak poza tym..jeszcze na zadnej plazy w Europie nie widziałam ANI JEDENEJ kobiety(czyli 15 lat w gore) która by nie miała rozstepów...nie wiem czy to pocieszenie czy nie..
a cellulit..zajrzyj na KWC..z mojego doświdczenia dobre są Dermedic, Eris aktywne serum i z drozszych Galenic
pozdro
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-26, 10:41   #128
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Hej, ja też łykam Diane wiele lat (z przerwami i zmianami preparatów) ale w sumie celulit zrobił mi się dopiero 2 lata temu. Wiem, że pastylki się do tego przyczyniły. Coś-za-coś. Rozstępów natomiast nie mam wcale. U ciebie prawdopodobnie powstały na skutek zmiany wagi. Niektórym osobom wystarczy nagły skok wagi o 2kg, by pojawiły się rozstepy.
Ja też walczę z cellulitem, ale pastylek się nie wyrzeknę, bo nie widzę alternatywy (spiralki nie mogę mieć, bo jeszcze nie rodziłam). Ale tak sczerze, to większość moich kumpli pyta, co to jest cellulit. Oni tego nie widzą! Naprawdę tego nie widzą! Chyba, że jest to już cellulit w skrajnej postaci, co tak naprawdę rzadko się zdarza...

Ja przestałam sie krępować. Jak wychodzę na plażę, to widzę, że może 1 dziewczyna na 100 nie ma cellulitu. Rzeczywistość to nie "słoneczny patrol", więc nie przejmuj sie tak bardzo
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 17:21   #129
mmgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 34
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

No niestety ale rozstępy moga byc po tabletkach ja stosuje Logest i po poł roku brania zrobily mi sie rozstepy na udach, posladkach i biuscie i to nie wina wagi bo waze dalej tyle samo 50kg, nie przytylam ani grama, To wina hormonów drogie panie. Szkoda tylko ze lekarz zanim mi je przepisal nie zrobil badan hormonlanych. Niby logest ma najmniejsza dawke hormonow ale jak dla mnie to wystarczylo. Nikgo nie namawiam ale mikrodermabrazja pomaga usunac rozstepy oczywisice nie jedne zabieg ale pomaga i niestey sa dosc dorgie. Jak chcesz sie wiecej czegos dowiedziec to tu masz link do tematu o rozstepach na innym forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4015
mmgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 19:00   #130
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Dzieki za link już się kiedys z tym forum zapoznałam Ok no moze i po pigułkach te rozstepy..konsultowałam się z kiloma lekarzami mówili, ze nie ma związku..no ale..A mikrodermabrazja mnie tez chodziła po głowie..a od pomysłu odciagnęła mnie moja ciocia, ktora jest kosmetologiem i prowadzi gabinet współpracując z dermatologiem( leczą np. najgorsze postacie trądziku...).Powiedziała, że zabieg jest bardzo nieprzyjemny, krew sie leje( de facto zdziera się skórę) a efekty niestety nie zawsze są zadowalające.A mnie to w ogole odradziła bo mam tak delikatną skóre, ze nawet jak mi mały pryszcz wyskoczy albo komar mnie ugryzie a ja to rozdrapię, robi się blizna O cenie nie wspominam nawet..I cóż...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 21:15   #131
mmgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 34
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

ALe to chyba Dermabrazja a nie Mikrodermabrazja bo to jest bardzo duza roznica. I to nie mozesz akurat zaszkodzic.
http://www.wizaz.pl/images/maga/mikr...azja/index.php
wiem tez ze teraz jest cos takiego jak Mezoterapia ale nie znam nikogo kto to stosował. Na tamtum forum jest taka osoba >>rozstępy a fu<< wlasnie bierze zabiegi mikrodermabrazjii i moze sie pochwalic ze juz prawie sie ich pozbyła. ja na kremy juz nie licze. jeszcze jedno widzisz kazdy do tej pory myslal ze rozstepy dostaje sie tylko podczas ciazy albo przytycia okazuje sie ze mozna sie ich nabawic chudnac, cwiczac coraz wiecej facetow ma rozstepy szczegolnie tych ciwczacych na silowni obecnie 1 facet na 2.5 kobiety ma rozstepy a jeszcze 10 lat temu bylo 1 na 10 kobiet. Ja mam rozstepy dopiero od 1.5 roku a chyba wiem juz o nich wszystko. (http://www.bio-med.pl/rozstepy.html) U mnie to wynik tzw. predyspozycji genetycznej - głupi hormon
mmgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-27, 22:01   #132
anel_adgam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 14
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

anel_adgam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 08:28   #133
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Wiesz co głowy sobie uciąc nie dam bo rozmowa była dosc dawno temu, w każdym razie mówiła o zabiegu, w czasie ktorego zdziera sie jakims urzadzeniem wierzchnia warstwe skóry az do tej w której sa rozstępy..poczytam o tej dziewczynie i efektach dzięki
pozdro
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 10:24   #134
Nutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 26
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Wydaje mi się, że 18-latka nie powinna brać Diane-35. Twoje zaburzenia hormonalne, są absolutnie naturalne w tym wieku, a tabletki hormonalne to poważna ingerencja w młody organizm. Co innego gdyby problem zaburzeń hormonalnych pojawił się u Ciebie tak za 10 lat.
Myślę, że powinnaś się skonsultować z innym lekarzem-ginekologiem.
Jeśli zamierzasz nadal brać Diane-35, to absolutnie nie możesz wystawiać swojego ciała na promieniowanie słoneczne! Zwłaszcza twarzy na której mogą zostać trwałe ślady w postaci plam. Ochrona filtrem 60, byłaby bardzo wskazana. Trudno mi powiedzieć, czy rozstępy i cellulit wystąpiły u Ciebie na skutek brania tych dość silnych hormonów, to może być sprawa bardzo indywidualna dla danego organizmu, ale może to być też na skutek silnego procesu wzrostu w krótkim czasie(jesteś przecież wysoka) i może też ograniczonej pracy mięśni.
Nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 10:32   #135
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

dlaczego odpowiadasz mnie skoro to nie ja jestem autorką pierwszego wątku? mam 22 latka ale mając 17 brałam Diane i nic złego z tego powodu mi się nie stało.Rozstępy miałam dużo wcześniej..pozdro
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 11:08   #136
Nutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 26
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

sorrki, sorrki, to z rozpędu.
Pozdrawiam
Nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 13:33   #137
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

dzieki niektorym dziewczynom za slowa otuchyzaciekawil mnie zabieg mikrodermabrazji,poniewaz mam blizny potradzikowe,czy wiecie ile taki zabieg kosztuje?oh i czy solarium moze w jakis sposob zle wplynac na celluit i rozstepy?kupie sobie galenic na rozstepy i dax cosmetics na celluit,wczoraj zaczelam jogging,zobaczymy czy beda jakies efekty...pozdrawiam!
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 13:48   #138
mmgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 34
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Cena zależy od miasta w większych miastach wiadomo będzie drożej z tego co się zorientowałam np: cała twarz kosztuje od 200-300zł jeden zabieg. A jeśli chodzi o ciało to cena jest uzgadniana indywidualnie. ( wpisze np:w google mikrodermabrazja wyszukam wam kilkanascie stron salonów oferujących taki zabieg)
mmgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 13:54   #139
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

*Sylvia* napisał(a):
> czy solarium moze w jakis sposob zle wplynac na celluit i rozstepy?

rozstępy na pewno będą na opalonej skórze bardziej widoczne (biale kreski), co do cellulitu to trudno powiedziec

> kupie sobie galenic na rozstepy i dax cosmetics na celluit,wczoraj zaczelam jogging,zobaczymy czy beda jakies efekty...pozdrawiam!

powodzenia
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-28, 21:39   #140
Zex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1
GG do Zex
Re: Depresja jest blisko,błagam pomocy:'(

Słuchaj wiem co czujesz bo moja Laska dostała tego gówna! ma To na posladka i teraz wstydzi sie isc z zemną na basen co mam począc! Mowie jej ze to ma na poslatkach a nie na nogach wiec niewiem oco jej chodzi kupiłem jej bokserki damskie do pływania ale ona sie wstydzi pomuz mi PROSZE moje gg 4205479
Zex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-20, 15:00   #141
andri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 18
ciąża a cellulitis

Jestem w osmym miesiacu ciazy.Juz w pierwszym miesiacu przestalam uzywac kremow na cellulitis (bo podobno nie mozna)czego efektem jest ze moje uda i tylek wygladaja okropnie!Chce sie dowiedziec czy to prawda,ze nie mozna stosowac tych kremow i jezeli tak to czy potem w okresie karmienia moge ich juz uzywac?(uzywalam vichy liposyne)
andri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-21, 08:06   #142
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: ciaza a cellulitis

Z tego co mi wiadomo, to można używac niektórych preparatów. Są nawet specjalne kremy dla kobiet w ciąży i po ciąży - przeciw cellulitisowi i rozstępom, dostępne w aptekach, np. firmy Mustella (Chyba tak sie to pisze).
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-21, 08:18   #143
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: ciaza a cellulitis

Dosyć często wykonuje masaż ciążowy. Owszem Mustella jest dobra, ale tu chodzi raczej o pielęgnacje skóry, nawilzanie i lekki ale regularny masaż. Sa kremy, preparaty to fakt na których pisze ze nie ma przeciwwskazań do stosowania w okresie ciąży, ale to moim zdaniem stanowczo chyba za mało.

Wspomniana tu np, Mustella jest jednym z niewielu preparatów dostępnych na Polskim rynku stworzonych właśnie dla kobiet w okresie ciąży. Ale to nie jeden krem lecz kilka. Jedne stosujesz w trakcie ciąży inne w okresie karmienia.

Wiele kobiet narzeka na ceny tych produktów, ale cóż się nie robi dla urody kobiet.

Wmasowanie kremów ma także duże walory profilaktyczne dla skóry, powoduje mniejsze ryzyko wystepowania rozstępów.

Swoja drogą chodzi tu raczej o kremy na cellulit a nie cellulitis (stan zapalny skóry).
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 09:40   #144
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
rozstępy :(((

mam 20 lat i już mam rozstępy :/ wyglądam jak kobieta po 5 ciążach ;/ może znacie jakiś specyfik który sprawi, że staną się niewidoczne ? może jakiś kosmetyk ? ja się zastanawiam nad kremem na rozstępy z Avonu ale nie wiem czy to jest dobre
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 11:34   #145
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: rozstępy :(((

hej nie jestes jedyna z tym paskudztwem,ja mam 19 lat a rozstepy od bodajze 16 jedynie co mnie pociesza to ze inne dziewczyny tez to maja i ze nie jestem jedyna... ale bardzo bym sie chciala tego pozbyc,takze podbijam watek.
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 11:37   #146
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: rozstępy :(((

ja tez mam! Mam na udach, biodrach, pupie i troche na piersiach! Mam 23 lata... No i mam cellulit! Nie jesteś sama!
Dziewczyny z rozstępami łaczcie sie! Kto jeszcze ma rozstepy??!! MOże jak sie przyznamy to bedzie nam raźniej!?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 11:56   #147
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
Re: rozstępy :(((

to wszystko przez to, że mam siedzącą pracę i dużo czasu spędzam także przed kompem więc także siedzę bo przecież na stojąco nie będę tego robić :P rozstępy rozstepami ale zauważyłam na udach też efekt pomarańczowej skórki. Teraz się zastanawiam nad kupnem kosmetyków, żeby sie tego pozbyć chociaż w minimalnych stopniu. Z Avonu są kremy dostępne na rozstępy i typowo antycellulitowe, ale skoro ja mam te dwa problemy, to chyba oznacza, że muszę się zaopatrzyć w oba kosmetyki. A może jest taki który ma właściwości takie i takie ? no Dziewczyny !! łączmy się :P
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:01   #148
Moniurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6
Re: rozstępy :(((

A ja mam 22 lata a rozstępy towarzyszą mi chyba od 3 czy 4 lat, prawdziwy koszmar. Tylko niektóre te kosmetyki sa takie drogie, może znacie jakieś tańsze i skuteczne.
Moniurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:06   #149
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: rozstępy :(((

ja tez mam juz kilka lat zaczely sie w okresie dojrzewania kiedy roslam a potem szybko schudlam juz sie do nich przyzwyczailam,no przeciez sie nie potne

Jedyne co moge powiedziec na pocieszenie to to ze celulitis znacznie gorzej wyglada:P

A do dziewczyn z celulitisem ,nie obrazcie sie bo pozytywne jest to ze wy mozecie celulitis zlikwidowac,z rozstepami niestety nie jest tak latwo.


Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:15   #150
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: rozstępy :(((

Ja tez mam.... Juz sie tez przyzwyczailam bo przeciez sie nie bede wieszala z tego powodu Ostatnio chodze na silownie zeby skupic sie na innych czesciach ciala , zeby wygladaly efektowniej a te rozstepy " pies tańcował" jak to mawiała moja prababcia
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.