zabiegi odmładzające - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 07:28   #91
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

dzięki za odpowiedź
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:58   #92
kasia-mk
Raczkowanie
 
Avatar kasia-mk
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: zabiegi odmładzające

co do mezoterapi mialam igłową (pod oczy) moja lekarka twierdzi że iglowa daje lepsze efekty
miałam 3 zabiegi a rezultaty są naprawdę widoczne
kasia-mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 07:40   #93
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: zabiegi odmładzające

Witajcie!
Ja chyba jestem prawdziwą weteranką mezoterapii. Właśnie rozpoczynam czwarty raz zabiegi - robię je co roku zawsze późną wiosną.
Podobnie jak poprzedniczka płacę bez zmian jak w zeszłym roku 150,- zł za zabieg.
Mam wspaniała Panią doktor te setki nakłuć w jej wykonaniu są prawie bezbolesne )
Nigdy nie miałam po wykonanym przez nią zabiegu zadnego siniaka, czasami tylko małe kreseczki od igły.
Efekty rewelacyjne - a chyba jestem najstarsza z Forowiczek tego wątku.
Żaden krem nie zdziała takich cudów
Zabieg mezoterapii ( z kwasami) poprzedzają u mnie zawsze dwa zabiegi peelingu wykonanego przez Panią doktor w odstepie dwutygodniowym.
Polecam wszystkim, a jak czytam ile płacicie za bezigłową .... to tymbardziej polecam.
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 22:54   #94
borys09876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: zabiegi odmładzające

slyszalem o bezinwazyjnym zabiegu.ta maszyna to focus rf.falami radiowymi dziala,prawdopodobnie efekty jak po liftingu.tylko ze bez skalpela i zupelniie bezbolesnie
borys09876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 09:11   #95
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: zabiegi odmładzające

ja też tylko o tym słyszałam, ale czy wiesz może coś więcej bo ten temat jest chyba wart zainteresowania ))
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 22:13   #96
borys09876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

jest firma ktora rozprowadza te maszyne w polsce.tam mozna zadzwonic i sie wiecej dowiedziec.mowia tez gdzie obecnie w polsce takie zabiegi wykonuja.ta firma to royal vital
www.royalvital.pl
borys09876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 08:38   #97
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

Toffikowa, a mozna wiedzieć, co to za lekarz? bo ja też chciałabym wziąc kilka zabiegów mezoterapii, co prawda na cellulit (bo na twarz już jestem umówiona), a na innym formu strasznie chwalą tę bezigłową - że taka jedynie skuteczna własnie na cellulit, przy czym z tego, co się orientowałam, to jeden zabieg na jeden obszar to 300 zł :-( drogo... (Warszawa) W kazdym razie na twarz jestem zapisana do dr bacz-malinowskiej, moze ktoś cos o niej slyszał? (a dziś idę do niej wlasnie na jakis peeling medyczny, czy kwasy, zobaczymy co mi zaproponuje
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 09:46   #98
kinja32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

Toffikowa a gdzie robisz mezo? Ja w Wwie u dr Ambroziaka zaplacilam 350 za sama twarz a u dr JAgielskiej 650 za twarz (bez czoła) i szyje. oczywiscie za jeden zabieg w obu przyapadkach! taka roznica? dziwne?
obydwa zabiegi mialam robione Mesolisem. dr ambroziak robi wiecej plytkich zastrzykow, dr JAgielska mniej ale glebszych (mialam grudki ok 4 dni po zabiegu).
wczoraj zrobilam Esthelisem bruzdy nosowe u JAgielskiej, bardzo ladnie to wyglada, moze tylko mala poprawka z jednej strony tuz kolo nosa bedzie potzrebna ale to zobacze za 2 tygodnie na kontroli.
kinja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:28   #99
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: zabiegi odmładzające

Kinja, ja jestem z Poznania
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:33   #100
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
Toffikowa, a mozna wiedzieć, co to za lekarz? bo ja też chciałabym wziąc kilka zabiegów mezoterapii, co prawda na cellulit (bo na twarz już jestem umówiona), a na innym formu strasznie chwalą tę bezigłową - że taka jedynie skuteczna własnie na cellulit, przy czym z tego, co się orientowałam, to jeden zabieg na jeden obszar to 300 zł :-( drogo... (Warszawa) W kazdym razie na twarz jestem zapisana do dr bacz-malinowskiej, moze ktoś cos o niej slyszał? (a dziś idę do niej wlasnie na jakis peeling medyczny, czy kwasy, zobaczymy co mi zaproponuje
Oczywiści, ze moge podać lekarza : to dr Wojnerowicz - Grajewska, zabiegi wykonuje w Klinice Chirurgii Plastycznej dr-a Bieleckiego na ul. Wyrzyskiej w Poznaniu.

Ja tam za mezo twarz + szyja płacę 150,- a wiem, że są straszne rówżnice cenowe; za taki zabieg życzą sobie nawet po 600,- !!@!! ZGROZO
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:57   #101
kinja32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

Toffikowa dziekuje za info, i przyznam zazdroszcze cen!
Za 150 pln masz ostrzykiwana buzia i szyje? gleboko czy plyciutko ( w sensie sa slady pozniej czy raczej nie?) boli???????
Pamietasz moze jaki preparat masz wstrzykiwany? Bo moze okaze sie, ze warto odwiedzic Poznan
ja ma fiola z oryginalościa czyt. jakoscia praparatów, zawsze ogladam ampułkę i spisuję nr seryjny. Nie dziele z nikim ampulek, zawsze dostaje nowa. teraz na 10 dni (mozna do 14) mam odlozona reszte ampulki esthelisu (z moim nazwiskiem na ewentulane poprawki tych bruzd nosowych robionych wcozraj szczerze mowiac jestem zachwycona tym zabiegiem)))))
aha cos wiecie o Cosmelanie? rozwazam.
kinja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 16:29   #102
halprus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: zabiegi odmładzające

Cześć dziewczyny!
Poradżcie mi bardzo Was proszę!!!!!!!W zeszłym roku po raz pierwszy wstrzyknęłam botox-na czółko i zmarszczki mim.-przyznam,ze oprócz niemożności zmarszczenia czoła(a marszczyło się BARDZO)rewelacji nie zauważyłam...,efekt "płyty chodnikowej" utrzymywał się około 1 m-ca.Robiłam to u specjalisty dermatologa,zapłaciłam 2tys.Teraz jestem umówiona na jakis zabieg ,na jakiś bo sama nie wiem co zrobić,a samopoczucie z dnia na dzień coraz bardziej dołujące .Z przyjemnoiścią czytam wątki,że jesteście zadowolone z zabiegów,że widzicie różnicę.Moja Pani dr też rozbudziła moją wyobrażnię,sugerując zmianę uczesania,że efekty będą aż tak widoczne....Może botox po prostu nie dla mnie?A jeśli nie botox to co?
halprus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:04   #103
kinja32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

Halprus - nie musisz wiedziec jaki zabieg jest potrzebny bo to rola lekarza, Ty masz wiedziec jaki problem chcesz rozwiazac!
Profesjonalista doradzi w jaki sposob pozbyc sie tego co Ci nie odpowiada!
Jesli chodzi o czolo, wydaje mi sie, ze botoks jest najlepszy. Z tego co piszesz efekt utrzymywal sie ok miesiaca? to troche krotko. u mnie to przynajmniej kilka miesiecy. oczywiscie w miare uplywu czasu czolo coraz bardziej sie marszczy ale nie ma utrwalonych zmarch i przychodzi czas na kolejny zastrzyk
Co do zadowolenia z zabiegu - u mnie efekt jest z reguly po 3 dniach od ostrzykania - czyli 3 dniach nie marszczenia - czolo gladziutkie, zmarszczki sa "rozprostowane".
czasem jak ogladam sie w lustrze mam wrazenie, ze jeszcze ciut wiecej botoksu by sie przydalo (bo tu kolo oka prawego jest mala zmarszcka jak sie szczerze od ucha do ucha) ale sama siebie mityguje, ze przeciez nie chce maski, tylko zywa twarz
kinja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 22:25   #104
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

to moze i ja włącze swoje trzy grosze...
jesienią robiłam zabiegi fotoodmładzania, byłam 3 razy. dokładne wrażenia opisałam w wątku o fotoodmładzaniu ale na gorąco napisze że bolało jak cholera i kosztowało po 500zł każdy. najgorzej wyglądałam po pierwszym zabiegu, opuchlizna i mnóstwo czarnych kropek (przebarwienia). cera poprawiła się bardzo. wiem że miałam laser o sile napewno raz 33 raz 35 (ale o jakie jednostki chodzi nie wiem)

dzisiaj byłam z kolei na mezoterapii igłowej i tu z kolei wielka niespodzianka bo niektóre dziewczyny pisały że bardzo boli. mnie prawie nic nie bolało, jedynie ciutke koło oczu i ust, ale byłam znieczulona maścią emla dość długo z nią siedziałam przed zabiegiem. no i tak jak pisałam zero bólu. teraz wygladam niestety na razie fatalnie, krwiaczki, siniaczki itp. no ale to normalne. dodatkowo do domu dostałam czystą wit. C w żelu. zapłaciłam 600zł , ostrzykiwana byłam preparatem mesolis+. ciekawa jestem kiedy skóra się zagoi
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 22:29   #105
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

dodam jeszcze że ampułke z preparatem mesolis+ pani doktor otworzyła przy mnie, nalepke nalepiła na moją karte a ja do domu dostałam pudełko i ulotke pozostałe po preparacie.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 20:05   #106
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

A czy może robił sobie ktos mezo igłową w trójmiescie ??

I pytanie do znawczyń...czy ten zabieg wygładza zmarszczki wokół oczu i te bruzdy na czole i wokół ust na tyle dobrze by konkurować z botoxem ??

No i jeszcze 1 kwestia...na co zwracac uwagę w trakcie wizyty , bo sugerujecie wypowiedziami iż ważnym jest by 'pilnować' swojej ampułki?

Jest gdzies spis preparatów ,ktore słuzą do mezo i jakie daja efekty
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:10   #107
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
to moze i ja włącze swoje trzy grosze...
jesienią robiłam zabiegi fotoodmładzania, byłam 3 razy. dokładne wrażenia opisałam w wątku o fotoodmładzaniu ale na gorąco napisze że bolało jak cholera i kosztowało po 500zł każdy. najgorzej wyglądałam po pierwszym zabiegu, opuchlizna i mnóstwo czarnych kropek (przebarwienia). cera poprawiła się bardzo. wiem że miałam laser o sile napewno raz 33 raz 35 (ale o jakie jednostki chodzi nie wiem)

dzisiaj byłam z kolei na mezoterapii igłowej i tu z kolei wielka niespodzianka bo niektóre dziewczyny pisały że bardzo boli. mnie prawie nic nie bolało, jedynie ciutke koło oczu i ust, ale byłam znieczulona maścią emla dość długo z nią siedziałam przed zabiegiem. no i tak jak pisałam zero bólu. teraz wygladam niestety na razie fatalnie, krwiaczki, siniaczki itp. no ale to normalne. dodatkowo do domu dostałam czystą wit. C w żelu. zapłaciłam 600zł , ostrzykiwana byłam preparatem mesolis+. ciekawa jestem kiedy skóra się zagoi

a powiedz proszę w jakim mieście?
louix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:23   #108
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

somebody ?
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:31   #109
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: zabiegi odmładzające

Mam pytanie do wszystkich doświadczonych w mezoterapii.
Czy ten zabieg pomoże na opuchnięcia i podkrążone oczy? Jest to mój najpoważniejszy urodowy problem. Z preparatów kosmetycznych próbowałam już wszystkiego, teraz już chyba pora na wytoczenie mocniejszej artylerii
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 10:44   #110
Unsurpassed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: zabiegi odmładzające

Po mezoterapii na pewno zobaczysz efekty. Może na wrażliwe okolice wokół oczu pomyśl o mezoterapii bezigłowej??? Jest bezpieczniejsza i mniej bolesna. Ale wtedy pamiętaj, że na rynku jest bardzo dużo podróbek zabiegów mezoterapii bezigłowej. Czasem zwykłą jonoforezę próbują sprzedać jako mezoterapię. Najlepiej sprawdź technologię jaką masz mieć robioną mezo bezigłową, szczególnie jeśli cena jest podejrzanie niska. Na rynku są dwie opatentowane i sprawdzone naukowo metody. I tych warto się trzymać, bo wtedy masz gwarancję, że nie wyrzucisz pieniędzy w błoto. Mnie na przykład lekarz dermatolog polecił Mezoterapię TMT System.
Powodzenia!
__________________
Pozdrawiam
- Unsurpassed -
Unsurpassed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 18:54   #111
dominika2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Witaj Chodzi ci o zabiegi Rf czyli wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce wykonuje takie zabiegi efekty rewelacyjne.Pozdrawiam Poczytaj i zobacz film na www.ambasadaurody.pl u mnie koszt 300 zł na twarz
dominika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 00:27   #112
blondbimbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Ostatnio w porannym programie TVNu usłyszałam fragment wypowiedzi o jakimś cudownym urządzeniu, które potrafi cofnąć wiek naszej skóry o ok. 10 lat metodą bezinwazyjną. Niestety nie dosłyszałam więcej informacji w tym nazwy tego cudownego wynalazku....
Czy ktoś wie o jakie urządzenie / zabieg chodzi ?
nie ma jeszcze takich cudow, zapytaj uczciwego lekarza dermatologa..TYLKO chirurg plastyk z super wprawa jest w stanie pomoc wygladac mlodziej.
do tego kosztu nalezy dodac ,super figure i fajne ciuchy oraz razny, sliczny chod!!!!!!!!!!!!!!!!
zalecam robienie operacji okolo 40.. a nie po 60-tce. krok po kroku!
oczy na sam poczatek i moze osiagie pani sukces ,czego serdecznie zycze
blondbimbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 00:44   #113
blondbimbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: zabiegi odmładzające

naprawde TYLKO operacje daja rezultaty,plus botox plus fillers..i na male zmarszczki Retin A 0,1 %

prosze o opinie UCZIWEGO lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem chemikiem..kremy to oszustwo, NIE USUWAJA zmarszczek.

....ale mlody wyglad to nie tylko twarz i szyja, biust(czytaj moze byc dobry stanik), brak brzucha i caly styl.
znam pewna pania niezwylke zamozna zyjaca za morzami za gorami.zaplacila za nowa buzie $35 000 ,ale zapomniala o reszcie. ma 62 lata i nadal na tyle wyglada,bo nadwaga i te klasyczne ,drogie garsonki od Chanel( tylko chyba na zamowienie,bo wielkie) bardzo ja postarzaja.
blondbimbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:58   #114
figa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: zabiegi odmładzające

Bardzo proszę o poradę, bo nie odnajduję się w gąszczu tych zabiegów... Moja mama ma 47 lat, nigdy nie chodziła na żadne zabiegi odmładzające i kremów właściwie też nie stosowała. Jej twarz zaczyna być wiotka i widać głównie zmarszczki mimiczne. Namawiam ją żeby jakos bardziej o siebie zadbała. Proszę doradźcie jakieś zabiegi. Takie za kilka tysięcy nie wchodzą w grę raczej. Myślałam o mikrodermabrazji bo o tym coś czytałam, ale może polecicie coś innego skutecznego? Widzę, że dużo jest tu dobrych opinii o mezoterapii. Znam jedno day spa w krakowie gdzie to robią ta metodą TMT-ktoś pisał, że jest dobra. Czy należy to robic tylko u lekarza? Bradzo proszę o pomoc.
figa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 11:51   #115
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Wydaje mi się, że mezoterapia będzie doskonała. Należy tylko pamietać, że należy zaserwowac sobie całą serię, najlepiej twarz + szyję, często na ten obszar wystarcza jedna ampułka. Efekty na pwno będą widoczne, skóra się wygładzi, będzie gęstsza i nawilżona. Osobiscie preferuję mezoterapię igłową preparatami NCTF. Mam 37 lat i nikt mi tyle nie daje. Co do tego, gdzie takie zabiegi wykonywać zdania pewnie będą podzielone. Moje zdanie - u lekarza. I nie zapominajmy o oklicy pod oczkami! Tam też robimy mezo Od siebie jeszcze dodam, że w każdym wieku warto gimnastykować mięśnie twarzy, żeby zatrzymać obsów w dół. Działa!
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 21:10   #116
blondbimbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

moj kolega prof chirurg plastyczny, tez robi zabiegi mezo....ale to trzeba powtarzac i jest nie tanie.

nie znam cen polskich ale przypuszczam,ze produkty maja ceny podobne .roznice sa zawsze w cenie uslug.
botox uzywam sama i restaline ale to wydadek co 4 miesiace. ja wygladam 15 lat mlodziej niz wiek biologiczny ale " wybralam " dobrych rodzicow.
kolezanka uzywa zabiegow laserowych..po czym nie moze wyjsc z domu i bierze urlop na 2 tygodnie i juz powtarza 3 raz...ma tylko 40 lat!
blagam wszystkie panie, sprawdzie ten RETIN A ,albo Stieva A..to ten sam produkt tylko inny wytworca. stosuje od wielu lat, rezultaty wysmienite. do nabycia tylko w aptekach na recepty .
nie wolno stosowac gdy planuje sie ciaze!!!!!!!!!
blondbimbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 14:21   #117
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: zabiegi odmładzające

Proszę o pomoc. Zrobiła mi się pionowa bruzda między brwiami-wszystko od "marszczenia się". Co można z tym zrobić? Co polecacie? Również denerwują mnie bruzdy policzkowo-nosowe, są coraz głębsze. Jestem po 30. Skóra jest jak pergamin. używam kremów przeciwzmarszczkowych ale poza ogołacaniem portfela nic nie dają :-(
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 13:07   #118
wwwAnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Witam a moze to chodzi o "Macrolane"? w krakowie jest
http://www.derm-art.pl
sprawdz na stronie ich zabiegi, ja mialam jedynie zamykane pory.
wwwAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:10   #119
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez louix Pokaż wiadomość
a powiedz proszę w jakim mieście?
trochę późno na odpowiedź ale może się przyda. Kołobrzeg
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:37   #120
martappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Talking Dot.: zabiegi odmładzające

Witam was wszystkie muszę bardzo podziękować toffikowej za namiary na dr, która robi mezoterapię igłową na twarz. Zrobiła to wciągu 15 minut i jestem bardzo zadowolona. Zrobiłam już 2x i widzę efekty, mój mąż niby też widzi efekty
Zrobiła mi bez znieczulenia ale robiła to tak expresowo, że nie było czuć żadnego bólu a jestem bardzo bardzo czula na tym pkt. 150 zł a w tym przetarcie kwasem glikolowym. Naprawdę szczerze polecam mezoterapię igłową mam 27 lat i cerę przesuszoną, zmęczoną prowadzę bardzo aktywny tryb życia. od 7 lat ma 2 dzieci i rodzina, praca, praca, studia były już skończone na szczęście no i dalej praca późne chodzenie spać i wczesne wstawanie picie kawy i tak dale zaczełam badać różnice pomiędzy mezoterapią igłową a bez igł. naprawdę cały internet chyba przekopałam i przeprowadzilam rozmowy tel. z wszystkimi salonami kosmetycznymi i dr od mezo i po podsumowaniu za i przeciw wyszło, że najlepiej na twarz mezoterapię igłową natomiast na "cellulit" mezo bezigłowa ale tam gdzie produktu podają najwięcej i najdłużej jest on podawany- ponieważ przy zapodaniu odp. składników bardzo ważny jest masaż, który dzięki mezo bez igł. jest. No więc podzieliłam się z wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję, że wielu z was pomogłam bo mi zebranie tych inf i przekonanie się do odp metody zajęło 7 m-cy no ale jestem bardzo zadowolona zmarszczki zmniejszone nawilżenie widoczne przebarwienia mniejsze a pory, a co to jest naprawdę polecam Poznań namiary poleca toffikowa ale inni też zrobią pewnie dobrze choć
Pozdrawiam serdecznie
martappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.