zabiegi odmładzające - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 14:54   #151
gazela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Jestem po pierwszym zabiegu i musze przyznac, ze jestem przyjemnie zaskoczona. Ja mialam juz zabiegi laserowe wczesniej, ale bylo to 15 lat temu i chodzilam z ciemna plama na policzku przez rok. Udalo mi sie usunac to przebarwienie kremami ale niesty rumien zostal, na poczatku ledwo zauwazalny ale niestety z roku na rok robil sie coraz bardziej widoczny. Tym razem moja twarz kilka godzin po zabiegu wygladala normalnie a dzisaj jestem juz w pracy i z minimalna iloscia podkladu wygladam dobrze. Jestem taka rozjasniona a moze to tylko zludzenie? Ponoc efekty sa najbardziej widoczne po tygodniu, wtedy znikaja wszelkie plamki ktore teraz wyszly po wplywem ciepla. Jestem zapisana na nastepny zabieg za trzy tygodnie, mam miezc w sumie 3. Rumien w dalszym ciagu jest widoczny ale chyba stracil na intesywnosci bo tak jak mowila bardzo latwo go przykrylam. Oby nie zapeszyc poki co wyglada to dobrze.
gazela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 19:24   #152
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja mialam IPL i powiem szczerze, ze w moim przypadku byly to pieniadze wyrzucone w bloto...zero jakiegokolwiek efektu...
magsa s. wszytsko zależy jaki to był IPL i na jakich parametrach pracowała osoba obsługująca sprzęt. Wiele opinii odnośnie laserów i IPL jest nieprawdziwych, bo większość gabinetów pracuje na tańszej aparaturze i wówczas efekty są mizerne. Sama mialam robione przebarwienia Mini IPL a potem IPL Lumenis One i nie ma porownania w jakości obydwu zabiegów.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:04   #153
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: zabiegi odmładzające

nie pamietam parametrow...nawet nie wiem czy byly mi podane przez pania dermatolog...

robilam ten zabieg w renomowanym gabinecie u znanej pani dermatolog jakis miesiac (moze troche pozniej) po kwasach....moze to mialo wplyw na moj odbior IPL...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:38   #154
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
nie pamietam parametrow...nawet nie wiem czy byly mi podane przez pania dermatolog...

robilam ten zabieg w renomowanym gabinecie u znanej pani dermatolog jakis miesiac (moze troche pozniej) po kwasach....moze to mialo wplyw na moj odbior IPL...
Kwasy nie powinny mieć żadnego wpływu i to wykonane miesiąc wcześniej. Nie spotkałam się aby IPL nie bolał, a pracowałam już na trzech różnych.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:55   #155
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: zabiegi odmładzające

pisalam o efekcie (w zasadzie o jego braku) a nie o tym czy bolalo, czy nie...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:49   #156
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
pisalam o efekcie (w zasadzie o jego braku) a nie o tym czy bolalo, czy nie...
Rozumiem, ale ponieważ zabieg nie był bezbolesny podejrzewam, że jego efekt jest mizerny. Najwidoczniej albo IPL kiepskiej jakości, albo niskie parametry - to dwa główne czynniki determinujące jakości wykonanego zabiegu.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:21   #157
scorpiuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: zabiegi odmładzające

DevilInside, moglabys mi polecic dobry gabinet medycyny estetycznej w Krakowie? Nie moge znalezc postu o krakowskich gabinetach. Chcialabym wypelnic bruzdy nosowo-wargowe. A wiesz moze cos na temat tego preparatu do wypelnien VARIODERM SUBDERMAL? Z gory dziekuje za odpowiedz!
scorpiuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 13:56   #158
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: zabiegi odmładzające

witam
Czytam to forum (przyznam, ze nie od poczatku) i dużo jest tu na temat różnych urzadzeń odmładzających ( wtym o laserach). Ja przyznaję sie, że się bałam. Większość z tego typów zabiegów polega na uszkodzeniu skóry a chodzi przecież o jej poprawę odmłodzenie. Ja zdecydowałam sie na mezoterapię igłową i jestem już po dwóch sesjach. Efekt super. Skóra napięta, rozświetlona, wygładzily sie drobne zmarszczki. Efekt jest tak dobry, że znajomi pytają czy sie nie zakochałam bo odmłodniałam. Ja się cieszę z tej decyzji i mogę ją polecić do rozważenia, jak ktoś szuka odmłodzenia.
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:48   #159
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez lilasee Pokaż wiadomość
witam
Czytam to forum (przyznam, ze nie od poczatku) i dużo jest tu na temat różnych urzadzeń odmładzających ( wtym o laserach). Ja przyznaję sie, że się bałam. Większość z tego typów zabiegów polega na uszkodzeniu skóry a chodzi przecież o jej poprawę odmłodzenie.
W przypadku zabiegów laseroterapii , laser w sposób kontrolowany tworzy mikrosfery "przegrzania" otoczone zdrowymi, nienaruszonymi tkankami. Dzięki temu zabieg jest skuteczny bo w ekspresowym tempie następuje proces odnowy uszkodzonych tkanek. Wykonany prawidłowo jest naprawde spektakularnym zabiegiem poprawiającym nie tylko strukturę skóry, jej kolor, napięcie, elastyczność ale również likwidującym w znaczny sposób powstałe już zmarszczki i bruzdy.

Tylko lasery działają dosyć drastycznie, ale za taki efekt jaki można dzieki nim uzyskać uważam, że warto pomęczyc się 30 min podczas zabiegu i te 3-4 dni w domu, ja przynajmniej jestem bardzo zadowolona z efektów frakcyjnego, który sobie zafundowałam, chcociaż wyglądałam jak befsztyk tuż po zabiegu i przez kolejne 24 godziny.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:50   #160
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: zabiegi odmładzające

oczywiście ja równiez polecam mezo igłową na nasze bolączki typu; cellulit czy odżywienie i ujędrnienie skóry. świetne efekty i na rezultat nie trzeba długo czekać-pięknie ujędrniona ,odżywiona i promienista skóra(kwestia tylko doboru odpowiedniego koktailu)
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:57   #161
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez scorpiuss Pokaż wiadomość
DevilInside, moglabys mi polecic dobry gabinet medycyny estetycznej w Krakowie?
A co z tego będe miała hehe Nie znam tego preparatu, gdzies mi się ta nazwa o uszy obiła i to na tyle , nie wiem jak jest usieciowany i nie znam nikogo kto by na nim pracował

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
oczywiście ja równiez polecam mezo igłową na nasze bolączki typu; cellulit czy odżywienie i ujędrnienie skóry. świetne efekty i na rezultat nie trzeba długo czekać-pięknie ujędrniona ,odżywiona i promienista skóra(kwestia tylko doboru odpowiedniego koktailu)
Endermologia + mezoterapia igłowa = miodzio. Również polecam.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 09:35   #162
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
oczywiście ja równiez polecam mezo igłową na nasze bolączki typu; cellulit czy odżywienie i ujędrnienie skóry. świetne efekty i na rezultat nie trzeba długo czekać-pięknie ujędrniona ,odżywiona i promienista skóra(kwestia tylko doboru odpowiedniego koktailu)
Witam
O cellulicie też słyszalam i dojrzewam. Ale podobno najlepsze efekty są jak po każdym zabiegu mezoterapii ud dodatkowo sie je masuje
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:58   #163
scorpiuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
DevilInside
A co z tego będe miała hehe Nie znam tego preparatu, gdzies mi się ta nazwa o uszy obiła i to na tyle , nie wiem jak jest usieciowany i nie znam nikogo kto by na nim pra



Chcialam sie tylko zapytac czy wiesz co to takiego, ale ja sie nie upieram zeby akurat tym wypelniaczem wypelnic zmarszczki, czy w takim razie mozesz polecic w Krakowie kogos, kto dobrze i najlepiej nie za drogo wykonuje zabiegi z Surgidrem 30XP?

Edytowane przez scorpiuss
Czas edycji: 2009-05-05 o 15:01
scorpiuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 01:01   #164
Ericass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: zabiegi odmładzające

Hej dziewczyny!
Mam pytanie czy moze jeszcze ktoras z was robila sobie usta w Zlotych Tarasach i moze mi powiedziec po jakim czasie kwas jej sie wchłonął?
Ja wybieram sie na zabieg, chce tylko gorna warge powiekszyc lekko bo generalnie nie mam waskich usta, ale chcialabym miec gorna warge uwydatnioną i planuje wstrzyknac sobie 0,5 ml, zastanawiam sie tez czy da mi cos taka dawka, ale nie chce narazie przesadzac, w linku zalaczam zdjecie moich ust, tak jak napisalam chodzi mi o uwydatnienie gornej wargi.
http://img268.imageshack.us/img268/1093/ustalrn.jpg
a chcialabym cos takiego:
http://img189.yfrog.com/img189/2060/...41500x500c.jpg
Ericass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:30   #165
Ericass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: zabiegi odmładzające

Sorry troch nie ten dzial
Ericass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 23:43   #166
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam. Czy żadna z Was nie miała jeszcze termoplastyki (therma RF)? Kosmetyczka mnie namówiła i umówiona jestem za tydzień. Głównie chodzi o owal twarzy i podbródek. Nie wiem bać się czy nie?
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:31   #167
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Smile Dot.: zabiegi odmładzające

własnie! ja też bardzo się interesuję tym zabiegiem. nie wiem który jest najskuteczniejszy, bo wszystkie wykorzystuje fale radiowe do podgrzewania włókien kolagenowych w skórze:
focus rf, zaffiro, thermage. w dodatku akademia urody do gali czytałam ,ze thermage jest najmocniejszy, a co za tym idzie???? don`t know...
który najskuteczniejszy? focus rf? zaffiro ? czy thermage rf????





Cytat:
Napisane przez galaksy Pokaż wiadomość
Witam. Czy żadna z Was nie miała jeszcze termoplastyki (therma RF)? Kosmetyczka mnie namówiła i umówiona jestem za tydzień. Głównie chodzi o owal twarzy i podbródek. Nie wiem bać się czy nie?
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:07   #168
Magiablond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam Wizażanki.
Od dłuższego czasu interesuję się zabiegami odmładzajacymi. Jutro ide na zabieg na twarz i szyje liftingujacy aparatem beautytek. Osobiście nie jestem przekonana , ale nieinwazyjność i cena 150 pln przekonały mnie do próby.
Nie mniej jednak myślę o Zaffiro po Nowym Roku. Thermage jest bardzo mocny, jest jeszcze Radiage , Zafiro i Focus. Jakiś czas temu przeczytałam wywiad z jedną z aktorek ,,Gotowych na wszystko"-Kim Cartral( nie wiem czy dobrze napisałam) i ona własnie opowiadała, ze ufa metodzie Zafiro.
Ponadto przeczesałam tu kilka watków o medycynie estetycznej, kremach i preparatach przeciwzmarszczkowych itp.
Mam wszakze jedną prośbę- aby Panie piszące na te tematy ujawniały swój wiek.
Szczerze mówiąc, jak czytam o 18-stce chcącej stosować botoks, nie wiem, co myśleć. Mam 33 lata. Myślę o urodzie, ale narazie niczego inwazyjnego nie stosowałam. Gdy o kremie przeciwzmarszczkowym pisze 18-stka i daje ocenę 5 gwiazdek, to czy to jest miarodajny wynik??? Powinna byc chyba specjalna rubryka z wiekiem. Nie ma sie co wstydzić, jesteśmy tu po to, aby sobie pomagac i uczyć sie od siebie nawzajem. Pozdrawiam
Magiablond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:44   #169
klaviatoorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: park
Wiadomości: 8
Dot.: zabiegi odmładzające

Słusznie piszesz, magiablond, ale też możesz wkażdej chwili sprawdzic profil wystawiającej opinię wizażanki. Ja jestem wlaśnie po botoksie i dwóch miesiącach stosowania serii:
1.peeling kawitacyjny +ampułka,+ultradźwieki, +grzebień laserowy- 6 zabiegów
2.bella therma (radiofrekfencja),+ ampułka,+ laser (nie wiem,jaki), +maska algowa
-5 zabiegów
Twarz jest rozjasniona i lepiej nawilżona, kremy lepiej się wchłaniają, wygładziły sie drobne zmarszki, wydaje sie, że bruzdy nos.-warg. też, podniosły się minimalnie opadające powieki
klaviatoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 21:10   #170
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: zabiegi odmładzające

Hej dziewczynyInteresuje mnie ZafiroKusi ale raz cena u nas 1400 jeden dwa nie wiem czy efekt faktycznie jest dobry..znacie osobe ktora robiła ów zabieg???Całusy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:27   #171
Magiablond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: zabiegi odmładzające

Byłam na beautyteku. Powiem tak- bez rewelacji. To taki lepszy mazaż twarzy. Twarz jest wypoczęta i odświeżona przez dzień, dwa. Płaciłam 150 pln. Teraz myślę, ze lepiej było sobie zrobić mikrodermabrazję i nałożyć maseczkę odżywczą. Pewnie dłuższe efekty by były. Zatem sprawdziłam i wiecej nie pójdę.
Magiablond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:14   #172
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: zabiegi odmładzające

Marzy mi się :
Spłycenie blizn potrądzikowych (ubytkowych)
Odświeżenie (rozświetlenie) skóry
Efekt przeciwsmarszczkowy

Czy to możliwe, że jest jednemzabieg na powyższe marzenia ?
Mam trochę ponad 30 lat

Co do kasiorki, to mogę wydać do 2 tys. ale , żeby efekt był przynajmniej na rok
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-11-21 o 17:16
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 16:41   #173
laurabiagoti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: zabiegi odmładzające

Ja polecam radiofrekwencję, jestem po 4 zabiegach i cera odzyskała elastyczność a spodziewany efekt miał się uwidocznić po 3-4 miesiącach.Same zmarszczki też się spłyciły,ale przede wszystkim podniósły mi się kąciki ust,linia szczęki widoczna,wypełniły się policzki.Sama jestem kosmetologiem więc bardzo krytycznie byłam do tego nastawiona,tym bardziej że robiłam to u "konkurencji" ale nie ma co reklamować,efekty są i myślę że dam się jeszcze namówić na brzuch,ale nie wiem jak to sobie poradzi z dużym pomarszczeniem.Myślę że trzeba szukać aparatury firmowej,bo koleżanka miała robione na urządzeniu z dolnej półki i efekt był zaraz po zabiegu i po kilku dniach schodził,tak jakby schodziła opuchlizna.
laurabiagoti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:53   #174
agadonatello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: zabiegi odmładzające

ja robiŁam sobie zabieg focusem rf 3 razy mam 40 lat generalnie zabieg ten Ładnie napina skóre podnosi owal twarzy także spŁyca zmarszczki i bruzdy ale nie likwiduje ich zupeŁnie mi bardzo poprawiŁo się ogólne napięcie skóry która byŁa trochę zwiotczaŁa mam bardziej napiętą skórę i w związku ztym mniejsze zmarszczki i bruzdy zastanawiam się teraz nad odżywieniem skóry dodatkowo np mezoterapią ale bezigŁową bo tylko taką robią w moim mieście .
agadonatello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:32   #175
iskierka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: zabiegi odmładzające

Czesc.
Zrobiłam pierwszy zabieg mezoterapii igłowej u gr wojnerowicz-grajewskiej w Poznaniu. Mam 29 lat i zalezalo mi na mocnym nawilzeniu oraz profilaktyce przeciwzmarszczkowej. Ampułka zawierała 30% kwasu hialuronowego a reszta to witaminy i mikroelementy. Ten kwas hialuronowy ma inny skład (konsystencje) niz ten stosowany do wypełniaczy.
Na razie mam podziurawioną twarz i dekold oraz czerwone kreseczki od nakłuć. Zapłaciłam 300 zł a zabiegów trzeba zrobic 3 w odstepach 2 tygodniowych.
Pani dr mówiła ze moge dotknąc skory i czy widze efekt. Powiedziałam ze jest bardziej napieta ale mysle że to efekt nakłuć i opuchniecia twarzy niż substancji. Dam znać jak wyfgladam po całej kuracji. Bardzo zalezy mi na poprawie skóry na dekolcie i jeśli będa większe zmiany będę szczęśliwa.

Pani dr poleciła mi jesienia zrobic peeling jessnera. Czy ktoś miał ten zabieg?
iskierka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 14:50   #176
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: zabiegi odmładzające

Słuchajcie a jeszcze tak w nawiązaniu do zabiegów-czy któras z Was miała moze wykonywany lifting bez skalpela metoda Titan?
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:36   #177
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Ostatnio w porannym programie TVNu usłyszałam fragment wypowiedzi o jakimś cudownym urządzeniu, które potrafi cofnąć wiek naszej skóry o ok. 10 lat metodą bezinwazyjną. Niestety nie dosłyszałam więcej informacji w tym nazwy tego cudownego wynalazku....
Czy ktoś wie o jakie urządzenie / zabieg chodzi ?
Najprawdopodobniej chodzi o Zaffiro. Pisałam w innym wątku czy któraś próbowała ale jakoś bez odzewu To nowość w Polsce i pewnie dlatego. Ja wybieram się w ten piątek i pewnie wtedy będę mogła coś więcej napisać.
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:02   #178
marcepanowa_panienka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

witam i zapraszam beautystrefa.cba.pl/forum
marcepanowa_panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 11:12   #179
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: zabiegi odmładzające

Jeśli chodzi o twarz to ja bardzo polecam zabiegi mikrodermabrazji diamentowej.
Bardzo skutecznie oczyszcza twarzy i wygładza zmarszczki.

Jest to mechaniczna metoda złuszczania naskórka.
Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest odnowa komórkowa, generalna regeneracja skóry a także widoczny efekt gładkości. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie kosmetyki, jest lepiej odżywiona nawilżona. Jednym słowem wygląda piękniej i młodziej!


Zabieg nie jest drogi bo kosztuje to ok. 170zł
ja jednak znalazłam ten zabieg w cenie 70zł w okazyjnej cenie na stronie jakiś zakupów grupowych wartorazem.pl

Polecam ten zabieg
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 22:57   #180
katiusza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: zabiegi odmładzające

Mój program na jesień:
- 3 zabiegi mikrodermobrazji
- 3 zabiegi peelingu migdałowego
- 3 zabiegi mezoterapii bezigłowej
Oprócz 20% promocji dostałam zniżkę jalo stała klientka. Akurat skończę zabiegi do Świąt i na szczęście mogę płacić na bieżąco a nie z góry za zabiegi.
katiusza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.