Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 18:41   #4081
wandac
Raczkowanie
 
Avatar wandac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 56
GG do wandac
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

lyra bea

lyra bea

Napisane przez Siala_Bala
Też chciałam taki wykres ale nie umiem
Jeśli tylko codziennie zapisujesz wagę, to nic prostszego. Podeślę Ci moje wpisy, wywalisz z tabelki co moje i zaczniesz wpisywać swoje i będziesz miała własny wykresik. Jak coś, zapraszam na PM. Podeślę mailem.

....lura bea.... z wielka niesmialoscia ....czy ja tez moglabym cie poprosic o ten wykres z exela....wczoraj usilowalam go zrobic sama- bo pomysl jest rewelacyjny- ale mam za male umiejetnosci jesli chodzi o exel...... a mysle, ze bardzo korzystnie zadziala na mnie zrobienie tego wykresu......
jutro z samego rana robie badania po 5 miesiacach stosowania diety..
wandac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:49   #4082
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pauledda Pokaż wiadomość
super te wykresiki pamietam jak kiedys taki robilam w zeszycie
ale czasy sie zmieniaja... hyhyyhyhy

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

fajne te placuszki, chyba jutro na sniadanie zrobie ja wlasnie zjadlam kanapeczki z serkiem do smarowania light chuda szyneczka i ogromnym plastrem pomidora w sumie ten plaster byl wiekszy od calej kanapki a jak wroce do domciu to czekaja na mnie hamburgery i brokuly mniam mniam...
a wiecie co jesli robicie kotlety mielone lub hamburgery i nie chcecie zeby w srodku byly takie suche to dodajcie troche jogurtu.... moze to rzadne odkrycie ale ja nie wiedzialam i wychodzily okropne te kotlety a teraz to palce lizac
no widzisz ja nie wiedziałam jak tylko uda mi sie zmielić mięsko to sobie zrobie

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka26111 Pokaż wiadomość
Witam
Ale tu się dzisiaj wywiązała dyskusja Na szczcie udało mi się wszystko nadrobic
U mnie dzisiaj spadek 400g ale zbiża się @ wiec pewnie niedlugo wzrost bedzie
Witam serdecznie wszystkie świeżynki
gratuluje
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:51   #4083
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziewczyny..
mam pytanko
dodam, że śledzę forum, czytałam "nie potrafię schudnąć" ze dwa razy, wiem, że rybkę wędzoną mogę jeść a co Dukan mówi w sprawie udka wędzonego z kurczaka? kupnego w sklepie
Jeśli było w książce to przeoczyłam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:56   #4084
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

dopisuję się do wątku.

jestem pierwszy dzien na tej diecie. było ciężko. przez kilka lat byłam wegetarianka i przywykłam do jedzenia dużej ilość warzyw (nawet gdy wróciłam do mięsa jadłam je tylko raz - dwa razy w tygodniu). ciężko mi sie przestawić.
zamierzam 1 fazę pociągnąć do niedzieli i od poniedziałku zacząć jeść warzywka w proporcji 1p/1pw

zamierzam schudnąć 6 kg. Niby to nie jest dużo, ale próbowałam już wielu diet, włącznie z MŻ (mniej żryć) i chudłam 1-2 kg i stop.
A gdy wracałam do normalnego jedzenia (po co mam się odchudzać skoro waga stoi w miejscu skoro jak jem normalnie też stoi). to wracałam do wagi sprzed diety (lub więcej).
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:01   #4085
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez naanahanae Pokaż wiadomość
dopisuję się do wątku.

jestem pierwszy dzien na tej diecie. było ciężko. przez kilka lat byłam wegetarianka i przywykłam do jedzenia dużej ilość warzyw (nawet gdy wróciłam do mięsa jadłam je tylko raz - dwa razy w tygodniu). ciężko mi sie przestawić.
zamierzam 1 fazę pociągnąć do niedzieli i od poniedziałku zacząć jeść warzywka w proporcji 1p/1pw

zamierzam schudnąć 6 kg. Niby to nie jest dużo, ale próbowałam już wielu diet, włącznie z MŻ (mniej żryć) i chudłam 1-2 kg i stop.
A gdy wracałam do normalnego jedzenia (po co mam się odchudzać skoro waga stoi w miejscu skoro jak jem normalnie też stoi). to wracałam do wagi sprzed diety (lub więcej).
witamy świerzynke
mam nadzieję że to do niedzieli wyszło Ci z testu
Jeśli zapoznałaś się z książeczką i vedemecum to napewno zejdzie 6 kg i nie wróci oczywiście trzeba stosować wszystkie 4 fazy.
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:05   #4086
myszka26111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 104
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez naanahanae Pokaż wiadomość
dopisuję się do wątku.

jestem pierwszy dzien na tej diecie. było ciężko. przez kilka lat byłam wegetarianka i przywykłam do jedzenia dużej ilość warzyw (nawet gdy wróciłam do mięsa jadłam je tylko raz - dwa razy w tygodniu). ciężko mi sie przestawić.
zamierzam 1 fazę pociągnąć do niedzieli i od poniedziałku zacząć jeść warzywka w proporcji 1p/1pw

zamierzam schudnąć 6 kg. Niby to nie jest dużo, ale próbowałam już wielu diet, włącznie z MŻ (mniej żryć) i chudłam 1-2 kg i stop.
A gdy wracałam do normalnego jedzenia (po co mam się odchudzać skoro waga stoi w miejscu skoro jak jem normalnie też stoi). to wracałam do wagi sprzed diety (lub więcej).
Witaj
Od razu na poczatku moja uwaga robisz za dluga pierwszą fazę jak na kilogramy które masz do zrzucenia. Wnioskuję ze nie robilaś testu ktory jest na 1 stronie watku.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
no widzisz ja nie wiedziałam jak tylko uda mi sie zmielić mięsko to sobie zrobie

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



gratuluje
Dziękuje

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny..
mam pytanko
dodam, że śledzę forum, czytałam "nie potrafię schudnąć" ze dwa razy, wiem, że rybkę wędzoną mogę jeść a co Dukan mówi w sprawie udka wędzonego z kurczaka? kupnego w sklepie
Jeśli było w książce to przeoczyłam
Moim zdaniem można jeść. Ja jadłam.Ale moze się wypowiedzą bardziej obeznane w temacie dziewczyny.
__________________
13.o9.2010r Początek
I faza U-7 dni - 4,5 kg
II faza 20.09 do 21.11 -11,5 kg
Cel 1 osiągnięty
Od 22.11 III faza
myszka26111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:13   #4087
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Ale tu się dzisiaj wywiązała dyskusja
oj cos mnie ominelo ide nadrabiac
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 19:16   #4088
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

myszka, skoro jadłaś i tak chudłaś to też zjem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:24   #4089
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziewczyny, tak na '' chłopski rozum ", to aż ciężko mi uwierzyć, że mogę schudnąć na tej diecie, bo jem teraz dwa razy więcej, niż zawsze, np. dzisiaj zjadłam:
jajecznicę na mleku i kawa z mlekiem
później chudy twaróg z cebulką
następnie mięso mielone indycze z jajecznicą
i teraz jeszcze wmusiłam w siebie pierś z kurczak z odrobiną cebuli w sosie czosnkowym <jogurt, troszkę czosnku w proszku etc.>

Czy to oby nie za dużo? Wiem, że dieta ta polega na jedzeniu jak najwięcej białka, ale ja wychodzę z założenia, że wszystko z umiarem, no i nie jestem przyzwyczajona do takiej aż ilości Krótko mówiąc chodzę ''obżarta''
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:30   #4090
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak na '' chłopski rozum ", to aż ciężko mi uwierzyć, że mogę schudnąć na tej diecie, bo jem teraz dwa razy więcej, niż zawsze, np. dzisiaj zjadłam:
jajecznicę na mleku i kawa z mlekiem
później chudy twaróg z cebulką
następnie mięso mielone indycze z jajecznicą
i teraz jeszcze wmusiłam w siebie pierś z kurczak z odrobiną cebuli w sosie czosnkowym <jogurt, troszkę czosnku w proszku etc.>

Czy to oby nie za dużo? Wiem, że dieta ta polega na jedzeniu jak najwięcej białka, ale ja wychodzę z założenia, że wszystko z umiarem, no i nie jestem przyzwyczajona do takiej aż ilości Krótko mówiąc chodzę ''obżarta''
też nie wierzyłam ale efekty widze jak jestes na czystych proteinkach ogranicz cebulke bo mozna ja uzywac jako przyprawy tak jak i ogorka konserwowego
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:38   #4091
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez wandac Pokaż wiadomość
lyra bea

lyra bea

Napisane przez Siala_Bala
Też chciałam taki wykres ale nie umiem
Jeśli tylko codziennie zapisujesz wagę, to nic prostszego. Podeślę Ci moje wpisy, wywalisz z tabelki co moje i zaczniesz wpisywać swoje i będziesz miała własny wykresik. Jak coś, zapraszam na PM. Podeślę mailem.

....lura bea.... z wielka niesmialoscia ....czy ja tez moglabym cie poprosic o ten wykres z exela....wczoraj usilowalam go zrobic sama- bo pomysl jest rewelacyjny- ale mam za male umiejetnosci jesli chodzi o exel...... a mysle, ze bardzo korzystnie zadziala na mnie zrobienie tego wykresu......
jutro z samego rana robie badania po 5 miesiacach stosowania diety..
Pewnie, jutro podeślę Ci linka z tabelką do wykresu.
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny..
mam pytanko
dodam, że śledzę forum, czytałam "nie potrafię schudnąć" ze dwa razy, wiem, że rybkę wędzoną mogę jeść a co Dukan mówi w sprawie udka wędzonego z kurczaka? kupnego w sklepie
Jeśli było w książce to przeoczyłam
Można, ale uwaga na tłustą skórę. Koniecznie ją ściągnij. Ja kilka razy sobie zaserwowałam wędzone udko, ale jeszcze byłam tak mądra, że nogę po ściągnięciu skóry umyłam w ciepłej wodzie. Dobrze, że nie umyłam jej w płynie do mycia naczyń
Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak na '' chłopski rozum ", to aż ciężko mi uwierzyć, że mogę schudnąć na tej diecie, bo jem teraz dwa razy więcej, niż zawsze, np. dzisiaj zjadłam:
jajecznicę na mleku i kawa z mlekiem
później chudy twaróg z cebulką
następnie mięso mielone indycze z jajecznicą
i teraz jeszcze wmusiłam w siebie pierś z kurczak z odrobiną cebuli w sosie czosnkowym <jogurt, troszkę czosnku w proszku etc.>

Czy to oby nie za dużo? Wiem, że dieta ta polega na jedzeniu jak najwięcej białka, ale ja wychodzę z założenia, że wszystko z umiarem, no i nie jestem przyzwyczajona do takiej aż ilości Krótko mówiąc chodzę ''obżarta''
Na chłopski rozum. Tak właśnie działa TA dieta. A do tego z czasem przychodzi świadomość, że nie dosyć, że jesz, to chudniesz i znika poczucie winy z powodu białkowego łakomstwa... uwielbiam moje napady głodu, które mogę bezkarnie zajadać nawet późną porą wieśniaczkiem
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 19:43   #4092
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
też nie wierzyłam ale efekty widze jak jestes na czystych proteinkach ogranicz cebulke bo mozna ja uzywac jako przyprawy tak jak i ogorka konserwowego
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość

Na chłopski rozum. Tak właśnie działa TA dieta. A do tego z czasem przychodzi świadomość, że nie dosyć, że jesz, to chudniesz i znika poczucie winy z powodu białkowego łakomstwa... uwielbiam moje napady głodu, które mogę bezkarnie zajadać nawet późną porą wieśniaczkiem
Ahh czuję się rozgrzeszona i szczęśliwa
Jeść bez ograniczęn i chudnąć... dzięki Ci Boże za Doktorka Dukana
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:07   #4093
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak na '' chłopski rozum ", to aż ciężko mi uwierzyć, że mogę schudnąć na tej diecie, bo jem teraz dwa razy więcej, niż zawsze, np. dzisiaj zjadłam:
jajecznicę na mleku i kawa z mlekiem
później chudy twaróg z cebulką
następnie mięso mielone indycze z jajecznicą
i teraz jeszcze wmusiłam w siebie pierś z kurczak z odrobiną cebuli w sosie czosnkowym <jogurt, troszkę czosnku w proszku etc.>

Czy to oby nie za dużo? Wiem, że dieta ta polega na jedzeniu jak najwięcej białka, ale ja wychodzę z założenia, że wszystko z umiarem, no i nie jestem przyzwyczajona do takiej aż ilości Krótko mówiąc chodzę ''obżarta''
Tez ciezko mi bylo na poczatku uwiezyc ze mozna jesc i chudnac. a teraz...dzisiaj tez jestem na P i obstawiam ze zjadlam spokojnie 1.5x tego co ty
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:24   #4094
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez wszelak Pokaż wiadomość
Dunkanki kochane dziękuję za radę w sprawie młynka, mam już kilka odłożonych. Jesteście nieocenione.
Nie ma sprawy służę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:21   #4095
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16



---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------


Napisane przez Emilia 25

Serio łatwiej jest przeczytać milion wypowiedzi na forum niż jedną (niezbyt grubą książkę)?

Witaj Emilko 25, my sie jeszcze nie znamy, ale podczytuje Was od 1 watku. Popieram w stu procentach. Kiedy zaczynalam diete i bylo widac poczatkowe efekty, kilkoro z moich znajomych chcialo sie przylaczyc i tez schudnac. Chcialam pozyczyc im ksiazke, a oni na to, ze nie maja czasu czytac, zebym im po krotce napisala zasady diety.Jedna osoba powiedziala, ze slyszala od kolezanki o tej diecie i sie jej zapyta dokladnie o co chodzi. W rezultacie ich diety trwaly moze 3 dni-max tydzien. Jednak 'porzadek musi byc', i trzeba sie jakiegos szkieletu lub kregoslupa trzymac, a inne informacje traktowac jako lekture uzupelniajaca.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
no cycki mi opadają

Ale te kurczakowe

Edytowane przez d666666
Czas edycji: 2010-11-04 o 21:17
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:22   #4096
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość

Witaj Emilko 25, my sie jeszcze nie znamy, ale podczytuje Was od 1 watku. Popieram w stu procentach. Kiedy zaczynalam diete i bylo widac poczatkowe efekty, kilkoro z moich znajomych chcialo sie przylaczyc i tez schudnac. Chcialam pozyczyc im ksiazke, a oni na to, ze nie maja czasu czytac, zebym im po krotce napisala zasady diety.Jedna osoba powiedziala, ze slyszala od kolezanki o tej diecie i sie jej zapyta dokladnie o co chodzi. W rezultacie ich diety trwaly moze 3 dni-max tydzien. Jednak 'porzadek musi byc', i trzeba sie jakiegos szkieletu lub kregoslupa trzymac, a inne informacje traktowac jako lekture uzupelniajaca.
Otóż to!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:22   #4097
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

czyli mogę zjeść udko z kurczaka na uderzeniówce czy raczej zostać przy piersiach z kurczaka przez te 3 dni?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:31   #4098
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
W takim razie poczekamy i zobaczymy ile razy Ty będziesz cierpliwie i mega grzecznie i uprzejmie odpowiadać na niektóre durnoty. Nie chcę być złośliwa ale wykaż nieco zrozumienia dla tych, które milion razy piszą to samo co chwila. Każdemu po jakimś czasie ciśnienie skoczy.
A moim zdaniem forum jest po to by się udzielać, poczytać to mogę książkę.
Megi jest akurat bardzo długo na forum i zawsze chętnie pomaga. Naprawdę tego nie widzisz?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:37   #4099
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Megi jest akurat bardzo długo na forum i zawsze chętnie pomaga. Naprawdę tego nie widzisz?
Może jestem jeszcze zbyt krótko by akurat to zauważyć. Tu proszę o wybaczenie, niesłusznie pomyślałam, że jest jedną z osób, które się czepiają innych, że one się czepiają a sama nic nie pomoże
Miskuza i biję pokłony
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 21:39   #4100
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Może jestem jeszcze zbyt krótko by akurat to zauważyć. Tu proszę o wybaczenie, niesłusznie pomyślałam, że jest jedną z osób, które się czepiają innych, że one się czepiają a sama nic nie pomoże
Miskuza i biję pokłony
Spoko, po prostu nie trafiłaś w odpowiednią osobę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:52   #4101
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Spoko, po prostu nie trafiłaś w odpowiednią osobę.
Tak, nieświadomie wrzuciłam ją do złego "wora".

Megi - bardzo przepraszam. Kurcze trza było mnie opindolić, żem niegodna rzemyków u Twych sandałów wiązać a usiłuję coś tu uskuteczniać.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 23:09   #4102
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
czyli mogę zjeść udko z kurczaka na uderzeniówce czy raczej zostać przy piersiach z kurczaka przez te 3 dni?
możesz jeść praktycznie każdą część kurczaka, byle bez skóry
Dukan też nie poleca skrzydełek, bo są stosunkowo tłuste, ponieważ mają mało mięsa, a dużo tłustej skóry. Ale nie przeszkadza mu to w umieszczaniu w swoich książkach przepisów na dania ze skrzydełek
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 00:57   #4103
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziewczyny, dziś dzień u mnie bez chwalenia się.
Mam problem.

Wiem, że mamy żreć ile wlezie na tej diecie, ale ja po prostu nie umiem.
Zrobił mi się jakiś wstręt do jedzenia, że jak coś biorę do ust, to mnie na wymioty bierze

Wchodzą mi jedynie serki homo, wieśniaki i wędlina i mleko. Jajko mi już zbrzydło. I boję się też jeść jajek za dużo, bo mama na mnie wrzeszczy, że cholesterol. Staram się jeść 2 jajka co 2 dni.
Zrobiłam sobie wczoraj sałatke z tuńczyka w sosie własnym, jajka i 2 małych kiszonych ogórków. Odstawiłam do lodówki, żeby się 'przegryzła', wyciągłam wieczorem, żeby kolacyjke zjeść, no i co? wzięłam łyżkę do ust, po chwili wszystko wyplułam i wywaliłam do kosza.
Dziś na obiad miałam duszoną wątróbkę. Zjadłam trochę, ale też niewiele, bo była wg mnie jakaś dziwna, mimo, że moja mama zjadła cały tależ w 2 minuty, bo tak jej smakowało. A ja zjadłam tylko troszkę, jakąś 1/3 z tego co miałam. Cebulkę całą zjadłam z tego i tyle.
Nie chcę wpaść w jakąś anemię, czy bóg wie co....


HELP!!!
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 05:39   #4104
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dzień dobry U mnie ciemno za oknem i deszczowo ale za to humorek nawet dopisuje a waga pokazała -300 więc już chyba się ruszyło i jeszcze 800 a zobaczę 6 z przodu
Od dziś PW ale mam nadzieje, że jakiś wielkich wzrostów z tego powodu to nie będzie.
asio może jesz zbyt monotonnie i jedzonko Ci się znudziło? A może to jakieś przeziębienie Cię dopada albo chandra? Jakim trybem idziesz? Może potrzebujesz więcej witamin czyli warzyw. Kochana trzeba jeść... Zrób sobie ptasiankę i sernik dukanowy - słodkie zawsze lepiej wchodzi
Miłego dzionka!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 05:49   #4105
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Hej laski poczytuję Was ale się nie udzielam, ponieważ za bardzo nie mam czasu
Witam nowe Dukające
U mnie spoko, waga waskazała 62,3kg czyli jakieś 2 kg do III fazy. Pomyślałam sobie że jeszcze listopad pociągnę a potem w grudniu wchodzę na III fazę
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 05:53   #4106
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witam
Karmeelekgratuluje
Sparta fajnie na święta być w 3 fazie
no ale cóż zaczełabym wcześniej to bym też mogła a jak odkładałam to sama sobie winna jestem
Ciekawe jak tam pogoda dzisiaj będzię mama robi imieninki ale zrobiłm sobie roladki więc wezmę ze sobą i nie bedę patrzyła jak inni się opychają
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 06:18   #4107
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Witaj Emilko 25, my sie jeszcze nie znamy, ale podczytuje Was od 1 watku. Popieram w stu procentach. Kiedy zaczynalam diete i bylo widac poczatkowe efekty, kilkoro z moich znajomych chcialo sie przylaczyc i tez schudnac. Chcialam pozyczyc im ksiazke, a oni na to, ze nie maja czasu czytac, zebym im po krotce napisala zasady diety.Jedna osoba powiedziala, ze slyszala od kolezanki o tej diecie i sie jej zapyta dokladnie o co chodzi. W rezultacie ich diety trwaly moze 3 dni-max tydzien. Jednak 'porzadek musi byc', i trzeba sie jakiegos szkieletu lub kregoslupa trzymac, a inne informacje traktowac jako lekture uzupelnia
Dokladnie, ludzie chca zaczynac od zaraz bez zadnego przygotowania i konczy sie na tym ze jedza np "dietetyczne" budynie ktorych sklad pozostawia wiele do zyczenia
A przeciez w ksiazce (bodajze tej dla blondynek ) njest piekna lista w tabelce wszystkich prodoktow - ktora od 4 miesiecy wisi u mnie nad biurkiem zebym zawsze mogla sobie looknac chociaz znam juz ja od dawna na pamiec

Pozdrawiam dziewczynki tak pozatym w ten brzydki deszczowy poranek, na szczescie zaraz weekendzik
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 06:42   #4108
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Nie wyobrażam sobie być na II fazie w wigilię i to na proteinach sesesesesesee
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 06:51   #4109
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie być na II fazie w wigilię i to na proteinach sesesesesesee
ja też nie i to będzie chyba mój pierwszy dzień gdzie zgrzeszę pierożkiem
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 07:28   #4110
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Mam serek wiejski Pilosa - ma więcej białka niż reszty. Ale tłuszczu ma aż 6g. Czy mogę zjeść serek z tłuszczem 6g (białko 12g, węgle 2,5g)?

No właśnie się zastanawiam jak to będzie na święta i sylwestra. Będę na II etapie. Czy jeśli zjem coś spoza diety lub wypiję alkohol to zepsuję całą dietę?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.