Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-13, 11:46   #4501
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon, ja bym chętnie za rok posłała Rysia do przedszkola, ale we wrześniu nie będzie miał jeszcze 2,5 roku wiec chyba jesteśmy bez szans, nie orientowałam sie jeszcze. U mnie są dwa przedszkola, jedno państwowe i jedno prywatne i tu i tu ogromne oblężenie.



Dracena, ale Igor uparciuszek z tymi butami. A próbowałaś kapcie z miękką podeszwą? Może od tego by zacząć. Teraz jak tak ciepło to od biedy mógłby w takich i po placu zabaw latać.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 12:28   #4502
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ja za dwa lata planuje posłać do przedszkola. Ciekawe jak będzie z miejscami... Ale nie będę się denerwować na zapas. Mam dwa pod blokiem i pewnie będę mogła pomarzyć. Podobnie jak ze żłobkiem

Wracamy z Sopotu

Maja wczoraj nam taki popis w restauracji zrobiła że szok. Spala w wózku, my zamówiliśmy szame. Zrobił się hałas bo tu statek, tu grajkowie zaczęli grać na ulicy i zaczęła się wybudzać. Wpadła w taka histerię że nie mogłam jej w żaden sposób uspokoić. wszystko przez sen a wrzask niesamowity. Jakby ją ze skóry obdzierali. Ewakuowalam się z nią na rękach i dopiero przy aucie się ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 17:15   #4503
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sunshine trzylatkowi gmina musi zapewnić miejsce (nie wiem, czy wchodzi to w tym roku, czy nastepnym) w przedszkolu.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 17:17   #4504
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon, wiem że musi zapewnić. Tylko nie urządza mnie przedszkole na drugim końcu miasta. Chodzi mi o to, że mamy dwa pod blokiem i pewnie do nich się nie dostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 21:14   #4505
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon ja bym chciała żeby Tymek poszedł do przedszkola od przyszłego roku ale on w październiku będzie miał 2.5 roku to nie wiem czy to przejdzie. i wtedy prywatne tylko wchodzi w grę bo państwowe od 3 lat jak dobrze kojarzę.

u nas ostatnio zwariowany tydzień. w środę przyjechali teściowie i zostali do czwartku, od czwartku do soboty rano była u nas moja przyjaciółka i wczoraj pojechaliśmy do przyjaciół do Gdańska i wróciliśmy dzisiaj
Tymkowi wyszły 2 dolne dwójki dzisiaj i marudny jak diabli. i od czwartku nie bardzo chce jeść tylko mleczko i nie wiem czy to wina upałów czy zębów

Midusia dzięki za polecenie książki chętnie przeczytam

Jakie san dałki kupujecie ? byłam w pt przymierzyć z Tymkiem i pani nam proponowala emele i primigi. na razie się zastanawiam bo liczyłam że upoluje jakieś na promo które nie będą kosztował 200 zł

Gosiu super że powrót do pracy udany ☺

Nowa kciuki za szybkie znalezienie nowej pracy. masz konto na linkedin ? ja w czwartek dostałam propozycję pracy przez ten portal i to którąś z kolei także warto się zarejestrować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 21:21   #4506
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

O dzięki za cynk sandrita! Zerknę sobie na to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 06:54   #4507
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon to już wchodziło w ubiegłym roku. Ale fakt ze ma zapewnić jakieś miejsce nie znaczy ze blisko domu. My mamy pod nosem i jak kiedy myślałam że to nie problem zawieść dziecko na koniec miasta tk teraz ciesze się ze mamy pod nosem przedszkole i zlobek

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 08:01   #4508
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

U nas w związku z niewiadomą przyszłością niczego jeszcze nie zakładamy, ale raczej nie będziemy się spieszyć z wysłaniem Pitula do przedszkola.

Nowa ja LinkedIn też gorąco polecam. Ostatnie 3 prace znalazły mnie właśnie przez ten portal

Sandrita ja miałam mega rozterki w związku z sandalkami, bo 21 jeszcze lekko za duże, a 20 na styk. Z kilku jakie mierzyłam praktycznie zdecydowaliśmy się na Fisher Price za 99zeta e Smyku (ale uwaga, bo tylko jeden model miał fajną, mięciutka podeszwę). Ostatecznie przypadek sprawił, że kupiłam takie same, ale z wzorem z poprzedniego sezonu za 20zeta na OLX, praktycznie bez śladów użytkowania. Na 2-3 tygodnie jeszcze wystarczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2018-05-14 o 08:03
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 08:17   #4509
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Hejo,my wczoraj korzystaliśmy z pięknej pogody nad morzem M przemierzała wzdluz i wszerz plaze teraz super jest bo turystów śladowe ilosci

Do pkola nie wysyłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 08:29   #4510
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Makwiska, super ze Jagoda dostała się do żłobka zazdroszczę...
Sun, a nie jest tak, że odpowiednikiem gminy w wawie jest dzielnica i muszą zapewnić miejsce w danej dzielnicy?
Ja w przyszłym roku jeszcze nie będę mogła składać do przedszkola, bo Ala dopiero na koniec października będzie miała 2.5 roku. Za rok chcę ją posłać do żłobka dopiero, no chyba że sie dostanie do panstowego (ha ha ) to wcześniej. Teraz z kolei sie zastanawiam czy nie zmniejszyć jednak etatu na jakieś 2-3 miesiące na początku, robiła tak któraś z was?
Raduska, nie planujesz w przyszłym roku czy w ogóle?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 08:33   #4511
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy gwarancji nie dam, ale w Krk mam 2 znajome, które w tamtym roku dostały się do pkola na drugim końcu miasta. Jakieś półtorej godziny dojazdu w jedną stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Aaa właśnie! Raduska co robicie. przedszkolem R.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 08:59   #4512
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Wiecie co żłobek żłobkiem - dziecko małe itp ale przedszkole dla mnie ma dużo plusów. Nowe znajomości nie tylko dzieci ale też rodziców. Ile ja koleżanek mam i to serio bardzo dobrych które proponują mi nawet odbieranie czy zabieranie dzieci do przedszkola. Wszyscy mieszkamy kolo siebie i na placu zabaw moje dziecko zawsze znajdzie jakaś koleżankę z którą wspólnie się bawi. Widzę ile zna piosenek i wierszyków ( nie mowie ze by nie znała) ale ja na pewno bym tyle czasu nie poświęcała na zabawę czy naukę. W przedszkolu mają tyle zabaw i eksperymentów które ja bym w domu nie przeprowadzila. Oczywiście wady tez widzę jeśli chodzi o zachowanie bo dzieci się obserwują na wzajem. Wiem też ze "aktywniej" spędzam z nią czas po przedszkolu niż jak całymi dniami przesiadujemy razem w domu/na dworze. Może mi się taki model trafił ale moje dziecko naprawdę cieszy się ze idzie do przedszkola.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 09:17   #4513
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia, ale padaka. Ja chyba złożę na wszelki wypadek gdzies w pobliżu pracy, tam może będzie łatwiej bo u mnie w dzielnicy tyle sie buduje teraz nowych osiedli ze czarno to widzę

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 09:44   #4514
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia ,maz pojechał ,kupił torcik ,pogadał i podziękował za poświęcony czas. R nie chce słyszeć o pkolu. Moze za jakis czas bedzie chciała
Mi sie nigdzie nie spieszy wiec spiny nie mamy.
Co do "zalet" przedszkolnych to akurat na fajny artykuł natrafiłam mówiący o tym ,ze poziom dziecka ktory chodzi do pkola niczym soe niw rozni od takiego ktorI nie chodzi a np umiejetnosci radzenia sobie z emocjami,agresja jest tym mniejsza im mniej czasu dziecko przebywa w placówce.

Co do znajomosci piosenek to moja zna baaaardzo duzo . Te dzieciece youtubowe to 90%, tych ktore sie niw podobaja to nie śpiewa. Ostatnio na tapecie arka Noego i hakuna matata w zeszłym roku śpiewała Grechutę po angielsku tez śpiewa, nazywamy kolory,podstawowe zwroty rzucone gdziws w trakcie dnia ktore od razu łapie. Mi akurat na piosenkach,wierszykach,pr zedstawieniach najmniej zalezy w sensie ,zw pkole miało by tego nauczyc..co do "społeczności" to ja widze ,ze moja lepiej odnajduje sie w małej grupie dzieci 2-3 z którymi moze zlapac realny kontakt. Zreszta ja tez tak miałam ,ze wolałam 1-2 kolezanki niz na pęczki.
Niewykluczone ze po wakacjach spróbujemy ponownie ale rownie bez spiny mi bardzo siw to podoba ,ze omija ja cały wyscig szczurów (chociaz w tym pkolu tego akurat nie było). W ogole maz zamienił słowo z dyr odnośnie rozwiązywania konfliktów przez jedna z pan i nie wiedziała co powiedziec,zamurowało ale nie wiadomo czy z powodu sposobu w jaki rozwiązywała tamta pani konflikt miedzy dziecmi czy z tego ,ze maz wie o takich rzeczach jak powinno sie to robic

No a tak w ogole to chyba kazdy rodzic dając dziecko do pkola czego innego oczekuje
Super jak dziecku sie podoba to i lzej na sercu
W domu bedac z R i M akurat nie mam poczucia ,zw wiecej by sie gdziws nauczyły ( mowa o R bo M ma troche inne teraz priorytety:p)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Co do M to napewno niw planuje za rok a co bedzie kiedys to nie wiem. Zycie pokaze



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Co do przebywania Z dziecmi to wczoraj na plazy bawiliśmy sie z naszymi pannami i na doczepkę przyszedł 5letni chłopiec. Takze była okazja spr jak to jest z 3 dzieci żartuje ,ale rodzice co rusz go wołali jednocześnie nic niw robiąc by zatrzymać go przy ich obozowisku tylko tyłki wywaliło i opalanko ,krzycząc co jakis czas "Jasiu chodz!" . Jasiu juz pozniej udawał chyba ,ze ich nie słyszy, ciagle cos tam pokazywał "a patrz to,a patrz co robie ,a Patrz tamto, a moge z wami" . Juz pozniej jak sie Zbierali to ciagle do nas przybiegał a matka "to idz sobie do tamtej rodziny papa" no i Jasiu został z nami a matka jak przyszła po syna to ani dzien dobry ani nic.. moze przesadzam ale chyba jak siw do kogos podchodzi tymbardziej jak dziecko jej bawi sie z nami to wypada sie przywitać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez raduska
Czas edycji: 2018-05-14 o 10:08
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 10:24   #4515
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy,a w sumie to nie wiem bo się aż tak nie interesowałam... Ale to by było chyba zbyt piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 13:38   #4516
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

M wychodza dwie dolne czwórki,bulwy straszne,marud maks,kaszel,pełno wydzieliny nie do odciągnięcia i juz nie wiem czy to jakis wirus ,czy od zebow czy alergiczne .. bo niedawno miała to samo..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 14:36   #4517
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cześć.

U mnie zęby na pęczki wychodzą. Już straciłam rachubę, a ślina, katar, marudzenie już mnie dobijają.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 14:45   #4518
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduska, u nas to samo. Marudzenie, kałuże śliny, katar i przedwczoraj to nawet gorączkę miała...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 15:22   #4519
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

U nas zębów mamy 6 i idą kolejne dwójki u góry.

Raduska fajnie że nie musisz posylac dzieci czy to do żłobka czy do przedszkola. Ja sama mając możliwość zosyanka w domu nie posllaabgm małego do żłobka. Gdy będę w ciąży to planuje mieć go w domu i spedzac z nim jak najwięcej czasu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

I Raduska zazdroszczę plażowania! Ale pocieszam się że my za tydzień też tak będziemy!


Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy proszę o kckuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 15:41   #4520
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa kciuki za rozmowe! I za powiększenie rodzinki

Oj Leoś bedzie w siódmym niebie

Ciesze sie z takiej mozliwosci jaka mam,naprawde to cos wielkiego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 20:20   #4521
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa trzymam kciuki!!!!

Raduska ale wam fajnieeeee, wypoczywajcie ☺ co do przedszkola, to masz rację że na siłę nie ma co, R. jak będzie chciała to pójdzie jak nie musi, to tylko się cieszyć z tej sytuacji, że możesz z nimi być!

Sun, Copy faktycznie nieciekawie jak będzie trzeba przez całe miasto wozić do zlobka/pkola oby udało się jak najbliżej coś znaleźć!

Właśnie zaczyna u nas padać...

Współczuję zebowego marudzenia... U nas chwila przerwy, bo czwórki z góry już prawie całe przebite, ale dolne też już na wylocie.... katar jakby ustepowal, więc jest nadzieja

Ejda gdzieś zniknęła, pewnie w pracy się spełnia, Megan to samo i Zuzolki coś nie widać??
Ja też dużo rzadziej, ale dużo jesteśmy na dworze, a ten czas co jesteśmy w domu to zawsze coś do zrobienia... teraz pranie prosi się o złożenie, a ja robię pazury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 20:29   #4522
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, powodzenia na rozmowie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 21:14   #4523
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

My sobie grillowalismy z rodzicami a Maja śpi tego mi właśnie brakuje w mieszkaniu w bloku... Własnego ogródka, podwórka. Najadłam się i napiłam za wszystkie czasy
🤣


Ja jak wpuściłam Majkę na plażę to wstąpił w nią jakiś szogun koniecznie chciała się wykąpać w morzu, a nie było zachęcające bo był jakiś żółty pyłek. No i leciała do łabędzi. Ryczala niemiłosiernie jak ja zabieraliśmy

Nowa, trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:02   #4524
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Huehue... Piosenki nic nie wspominam tak źle z czasów przedszkolnych i szkolnych, jak akademii i prezentowania przed "publicznością" wyuczonych piosenek (czy mielismy na to ochote, czy nie), wszyscy w strojach galowych, stojąc równo w rzędzie. Brrrrry ale co kto lubi
Innymi słowy ja też uważam, że przedszkole żadnemu dziecku do szczęścia nie jest potrzebne.
Ja, eżeli tylko środki finansowe by nam na to pozwoliły, poszłabym chętnie w edukację alternatywną dla swojego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Nowa dawaj znać, jak poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 12:06   #4525
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cześć dziewczyny

Wybaczcie ze tak mnie tu mało ale ostatnio dużo się dzieje

Ja chce żeby Franko szedł do przedszkola jak będzie mieć 3latka do tej pory jest ze mną odpuściłam trochę z praca i staram się jemu poświęcać jak najwiecej czasu i uwagi.

U nas teraz etap taki ze podchodzi do mnie łapie mnie za rękę i oprowadza po mieszkaniu i pokazuje różne rzeczy 🤣 jest taki kochany ze poprostu tez nie mogę. W piątek zaczynamy maraton wieczoru panieńskiego mojej siostry i w sobotę Franko jedzie ze mną na panieński do spa

Ja siedzę właśnie u fryzjera. Przyszła mi wczoraj ta kiecka co wam kiedyś pokazywałam na ślub i mi Się nie podoba muszę szukać czegoś nowego. Gdzie kupie coś fajnego stylowego jak dla druhny? Poratujcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Nowa, kciuki! Daj znać jak tam

Odnośnie linked in to tak ja mówią dziewczyny warto mieć fajny profil.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 12:52   #4526
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

u nas też zębowa masakra do tego w żłobie słabo bo nadal ryk na wejście i wyjście. wczoraj go do wózka nie mogłam wsadzić jaj go odbierałam a dzisiaj jak zobaczył budynek to ryk jutro i w czwartek TZ odwozi. później już jest spoko i bawi się z dziećmi ale mi serce pęka jak go takiego płaczącego zostawiam.

Midusia dzięki za info o sandałkach. sprawdze je. wczoraj upolowałam primigi w tk maxx
Nowa kciuki za rozmowę ja mam jutro videorozmowe a jeszcze żadnego researchu nie zrobiłam
Jakieś pomysły możecie podsunąć na dzień dziecka dla dziewczynki ? Tymkowi kupimy albo kask rowerowy albo basen ale nie mam pomysłu dla tz bratanicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 13:28   #4527
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sandrita a w jakim wieku bratanica ?
Moze zjezdzalnia ? Cos do piachu ? Huśtawka (jesli maja gdzie zawiesić)?

Megi na zalando sobie zobacz,od groma takich kiecek.
Moja nie potrafi sama chodzic ale bierze mnie za rece lub prowadzi krzesło .


Midusia ja biore pod uwage ed,ale pożyjemy zobaczymy. Bede obserwować i wychodzić na przeciw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 13:41   #4528
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduśka bratanica 7 msc starsza od Tymka. Huśtawkę ma ale się jej boi. Do piasku nie chodzą bo brudny. Zjeżdżalnia niebezpieczna i nie mają gdzie wstawić...
Megi co do sukienek to ja polecam showroom i primafashion albo asos jak masz troche czasu ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 13:57   #4529
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sandrita hm a jeżdżą nad jezioro czy tez brudne ?;p bo mozna wtedy cos dmuchanego do pływania a wiesz co lubi robic ? Książeczka? (Kicia kocia jest rewelacyjna juz od tego wieku). Malowanka Taka na wode? Np melissa&doug? Puzzle takie 2-3el? Fajne ma trefl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez raduska
Czas edycji: 2018-05-15 o 13:59
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 16:06   #4530
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Megi, oprócz tego co poleciły już Raduska i Sandrita, zerknij sobie na Lou i Manifiq&co 😊
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.