Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 12:10   #1861
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Właśnie ze Zmalowanej dowiedziałam się, że robiłyście burdę (to moje określenie) nt Maxineczki

Ja się do niej zraziłam po całej tej akcji z konkursem Sephory...
No ale, jak znalazłam, że brała udział w jakimś internetowym konursie miasta Łódź na Piękność z Sąsiedztwa, to przestałam mieć pytania...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:18   #1862
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zmalowana się zdenerwowała na fb
tzn?
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:20   #1863
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zmalowana się zdenerwowała na fb
link ?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:25   #1864
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

napisała, że forum na wizażu to chlewik i żeby teraz wszyscy pisali coś na temat wizażanek, to poczują jak czuła się maxi i patysia. usunęła już tą dyskusję
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:28   #1865
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

no nic nowego nie odkryła, przecież my same wiemy, że to chlewik ładnie sobie zdrobniłyśmy, nazwa zapożyczona od ciasteczkowego potwora
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:30   #1866
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
oglądam film szusz sprzed dwóch lat i okazuje się, że szusz niegdyś regulowała brwi... sama nie wiem, ale chyba wyglądało lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=GGi9UHBTSkU&feature=plcp
Zdecydowanie lepiej wyglądała z cieńszymi brwiami
Teraz te brwi rzucają się w oczy jako pierwsze, odwracają uwagę od makijażu itd.
Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
napisała, że forum na wizażu to chlewik i żeby teraz wszyscy pisali coś na temat wizażanek, to poczują jak czuła się maxi i patysia. usunęła już tą dyskusję
O rany, ale to płytkie było...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:34   #1867
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
napisała, że forum na wizażu to chlewik i żeby teraz wszyscy pisali coś na temat wizażanek, to poczują jak czuła się maxi i patysia. usunęła już tą dyskusję
A co nas obchodzi jak się one czuły?

edit
mam na myśli to, że żadna wielka tragedia się im nie stała i nie będziemy teraz ofiarnie się nad nimi użalać jak jakieś matki Teresy.

Edytowane przez Mother Hedgehog
Czas edycji: 2012-08-21 o 12:38
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 12:35   #1868
wolfik25
Rozeznanie
 
Avatar wolfik25
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 640
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Zmalowana była zazdrosna że o niej malo piszecie .Mówi że wizaż to chlewik i nic tu nie ma ale jak widac czyta !!!
wolfik25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:39   #1869
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

nie wiem tylko po co wkleja link do tego wątku i rozdmuchuje sprawę. chyba zdala sobie sprawę, że robi reklamę chlewikowi, skoro usunęła post :P
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:48   #1870
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Wiecie co? Przed chwilą na TLC leciała reklama programu Digital Girl i na 99% jestem przekonana, że było tam ujęcie różu Essence z Marble Manii Fajnie
Oo, to może być ciekawe. Ten róż jest dość trudny w obsłudze, może będzie można podpatrzyć jakąś dobrą technikę nakładania.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:52   #1871
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
napisała, że forum na wizażu to chlewik i żeby teraz wszyscy pisali coś na temat wizażanek, to poczują jak czuła się maxi i patysia. usunęła już tą dyskusję
usunęła, bo ludzie zaczęli po niej jechać
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 13:06   #1872
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Mam wrażenie, że niektóre youtubowiczki, jak i ich widzki znalazły sobie łatwy cel by w razie czego móc na co zwalać - czyli wizaż i co by nie było to wątek na wizażu jest taki straszny. Straszny ale każdy go czyta A najlepiej jeszcze samemu coś zacząć, samemu cos odwalić a później dziwić się, że to jest komentowane i można zwalić winę na wątek. Jak którejś cos się dzieje to wina wątku tak jakby ich nikt więcej nie oglądal tylko dziewczyny z wątku, a przecież ktos z ich widzów może cos zrobić i nie musi byc użytkownikiem tego forum. No ale najprościej krzyknąć to wina chlewiku na wizażu
Żeby nie było, nie twierdzę, że tu jest zawsze idealnie, bo bywają osoby co przeginają w tym co piszą, bywa, że ktoś kogoś podobno nie trawi a namiętnie go jednak ogląda i później dowala - jasne, to się zdarza.
Ale to jak wszędzie, te dziewczyny, które jeszcze nie moderują komentarzy bywa, że mają pod filmikami takie teksty, że ręce opadają, albo kłótnie między kimś kto coś pojechal ostro a obrońcą. Ale zły jest tylko wątek na wizażu.
Podsumowując uważam, że wrzucanie całego wątku do jednego wora i zawsze zwalnie winy na wątek jest dość słabe.

Edytowane przez Ralphkaa
Czas edycji: 2012-08-21 o 13:20 Powód: poprawka ;)
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 13:23   #1873
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Właśnie ze Zmalowanej dowiedziałam się, że robiłyście burdę (to moje określenie) nt Maxineczki

Ja się do niej zraziłam po całej tej akcji z konkursem Sephory...
No ale, jak znalazłam, że brała udział w jakimś internetowym konursie miasta Łódź na Piękność z Sąsiedztwa, to przestałam mieć pytania...
gDZIE??
JA NIE WIDZĘ?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 13:42   #1874
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Wink Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Właśnie ze Zmalowanej dowiedziałam się, że robiłyście burdę (to moje określenie) nt Maxineczki

Ja się do niej zraziłam po całej tej akcji z konkursem Sephory...
No ale, jak znalazłam, że brała udział w jakimś internetowym konursie miasta Łódź na Piękność z Sąsiedztwa, to przestałam mieć pytania...
a co to za akcja? bo pamiętam, ze prosiła by na nią głosować i chyba ten konkurs wygrała...

z ciekawości, jak jej poszło w wyborach na "piękność z sąsiedztwa"?
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:06   #1875
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że niektóre youtubowiczki, jak i ich widzki znalazły sobie łatwy cel by w razie czego móc na co zwalać - czyli wizaż i co by nie było to wątek na wizażu jest taki straszny. Straszny ale każdy go czyta A najlepiej jeszcze samemu coś zacząć, samemu cos odwalić a później dziwić się, że to jest komentowane i można zwalić winę na wątek. Jak którejś cos się dzieje to wina wątku tak jakby ich nikt więcej nie oglądal tylko dziewczyny z wątku, a przecież ktos z ich widzów może cos zrobić i nie musi byc użytkownikiem tego forum. No ale najprościej krzyknąć to wina chlewiku na wizażu
Żeby nie było, nie twierdzę, że tu jest zawsze idealnie, bo bywają osoby co przeginają w tym co piszą, bywa, że ktoś kogoś podobno nie trawi a namiętnie go jednak ogląda i później dowala - jasne, to się zdarza.
Ale to jak wszędzie, te dziewczyny, które jeszcze nie moderują komentarzy bywa, że mają pod filmikami takie teksty, że ręce opadają, albo kłótnie między kimś kto coś pojechal ostro a obrońcą. Ale zły jest tylko wątek na wizażu.
Podsumowując uważam, że wrzucanie całego wątku do jednego wora i zawsze zwalnie winy na wątek jest dość słabe.
Też mnie to powoli wkurza gdy ktoś niby nie lubi a ogląda jak fanatyk jakiś.
Zauważyłam też, że ostatnio zaczęła mnie wkurzać AC. Te jej minki, cieniutki głosik, sposób bycia, ba nawet twarz i dziwne nadymanie ust i policzków do niby kawaii zdjęć (a jeszcze niedawno za piękną kobietę ją uważałam). Ale jak mnie wkurza to zwyczajnie jej nie oglądam. Ostatnio próbowałam obejrzeć jej najnowszy filmik ale jak znowu usłyszałam to piskliwe i niewyraźne HEEEEEEJ KOOOCHANI blah blah!!!!!!! i zobaczyłam te jej soczewki to mnie zmierziło i szybko wyłączyłam. Kurde, parę miesięcy temu to był mój ulubiony kanał! Teraz wolałabym, żeby jej mąż prowadził własny o podobnej tematyce bo jakoś przyjemniej się patrzy (a wbrew pozorom nie jest w moim typie)

to się wyżaliłam
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:21   #1876
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Wiecie co? Przed chwilą na TLC leciała reklama programu Digital Girl i na 99% jestem przekonana, że było tam ujęcie różu Essence z Marble Manii Fajnie
Chętnie bym obejrzała, ale nie mam tego kanału Może gdzieś w sieci się te odcinki pojawią...
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:22   #1877
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Też mnie to powoli wkurza gdy ktoś niby nie lubi a ogląda jak fanatyk jakiś.
A mi się wydaje, że nie do końca jest tak jak piszesz. Masa osób ogląda takie osoby tylko wtedy jak ktoś tutaj wklei linka. Sama tak robię, przecież nie będę się katować i oglądać kogoś kogo nie lubię pół dnia tylko po to żeby potem przeżywać i hejtować na wizażu Jak się coś dzieje i któraś rzuci linkiem to zerknę tylko żeby zobaczyć o co chodzi i to wszystko.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:29   #1878
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Fajnie, że digital będzie mieć swój program - nadaje się do tego
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:37   #1879
MissesEdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk, Polska
Wiadomości: 9
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
oglądam film szusz sprzed dwóch lat i okazuje się, że szusz niegdyś regulowała brwi... sama nie wiem, ale chyba wyglądało lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=GGi9UHBTSkU&feature=plcp
zdecydowanie, jej brwi kiedyś były o niebo lepsze...
MissesEdzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 15:02   #1880
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Też mnie to powoli wkurza gdy ktoś niby nie lubi a ogląda jak fanatyk jakiś.
Zauważyłam też, że ostatnio zaczęła mnie wkurzać AC. Te jej minki, cieniutki głosik, sposób bycia, ba nawet twarz i dziwne nadymanie ust i policzków do niby kawaii zdjęć (a jeszcze niedawno za piękną kobietę ją uważałam). Ale jak mnie wkurza to zwyczajnie jej nie oglądam. Ostatnio próbowałam obejrzeć jej najnowszy filmik ale jak znowu usłyszałam to piskliwe i niewyraźne HEEEEEEJ KOOOCHANI blah blah!!!!!!! i zobaczyłam te jej soczewki to mnie zmierziło i szybko wyłączyłam. Kurde, parę miesięcy temu to był mój ulubiony kanał! Teraz wolałabym, żeby jej mąż prowadził własny o podobnej tematyce bo jakoś przyjemniej się patrzy (a wbrew pozorom nie jest w moim typie)

to się wyżaliłam
Ja też jej ostatnio nie oglądam, jest za słodka dla mnie. I jakoś wydawało mi się, że strasznie się oburzyła, jak jej pod jednym filmikiem ktoś skomentował, że jak ma 27 lat, przyjechała do Singapuru w 2008, to miała tylko licencjat zrobiony, a ona oburzona że ma 2x mgr. Może to z mojej strony pierdoła i czepianie się, ale jakoś mnie to do niej zraziło. Wydaje mi się, że lubi podkreślać, że jest inteligentna i jest specjalistą w swojej dziedzinie, ja tego nie lubię.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:03   #1881
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36018619]http://www.youtube.com/watch?v=uYJsI...&feature=g-u-u

recenzja revitalash u zmalowanej i jej udowadnianie w komentarzach, że olej rycynowy może nam popsuć wzrok [/QUOTE]
prawie efektów nie widać, u mnie były i w sumie jeszcze są zdecydowanie bardziej widoczne
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:16   #1882
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja też jej ostatnio nie oglądam, jest za słodka dla mnie. I jakoś wydawało mi się, że strasznie się oburzyła, jak jej pod jednym filmikiem ktoś skomentował, że jak ma 27 lat, przyjechała do Singapuru w 2008, to miała tylko licencjat zrobiony, a ona oburzona że ma 2x mgr. Może to z mojej strony pierdoła i czepianie się, ale jakoś mnie to do niej zraziło. Wydaje mi się, że lubi podkreślać, że jest inteligentna i jest specjalistą w swojej dziedzinie, ja tego nie lubię.
Przyznam że trochę się naśmiewałam w duchu gdy była tutaj malutka wymiana zdań na temat tego, że ona tak zawzięcie broni innych kultur, dopóki sama nie skomentowała mojej wypowiedzi, takie ot luźnej na temat ideałów piękna w Korei. Zaczęła swoją już chyba wyuczoną gadkę o otwarciu umysłu, szacunku do odmienności, nie wrzucaniu do jednego wora i o czymś tam jeszcze. To ja sobie w żartach napisałam, że te niektóre wymogi piękna to już się nawet linii włosów tyczą a ta się oburzyła, jakby chciała z pazurami do mnie. I między innymi po tym tym bardziej unikam jej stron.
Nie traktuję jej już poważnie.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:18   #1883
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny, bardzo dziekuje za mile slowa
Ciesze sie, ze moje "produkcje" sie Wam spodobaly
Spodziewalam sie, ze mnie skrytykujecie , ale nie ukrywam, ze ciesze sie bardzo, ze nic zlego nie napisalyscie

Ja wcale nie uwazam, ze ten watek to cos zlego.
Kazda z Was ma prawo cos napisac, jezeli jej dana osoba sie nie podoba.
Ja to rozumiem.
Tak jak juz pisalam, podczytuje Was i zauwazylam, ze wiekszosc dziewczyn udzielajacych sie tutaj, krytykuje "na poziomie", a jak ktos napisze cos chamskiego, to jest odrazu sprowadzany do pionu.
Nie mowiac juz o naprawde sympatycznych wpisach, gdzie mowicie za co dana osoba lubicie. (przyklad-ankieta)
Dziwi mnie jedynie to, ze nieraz jakas youtubowiczka ma pretensje , ze o niej w negatywny sposob piszecie, skoro sama napedza ta machine
Jezeli robi glupoty, mowi bzdury , a potem ma zal, ze o tym napiszecie ,to sorry..
I po czesci zgadzam sie z tym, ze negatywne opinie ,oraz kciuki w dol, dostajemy od konkurencji..

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2012-08-21 o 15:20
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:28   #1884
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez wolfik25 Pokaż wiadomość
Zmalowana była zazdrosna że o niej malo piszecie .Mówi że wizaż to chlewik i nic tu nie ma ale jak widac czyta !!!
a gdzie tak mowi?Jak ja tej baby nie trawie (nie nie jestem hejterem)

Poza tym teraz wszystkie wrzucane filmiki trwaja najmniej 20 min
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach

Edytowane przez Maschenka
Czas edycji: 2012-08-21 o 15:35
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:30   #1885
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja też jej ostatnio nie oglądam, jest za słodka dla mnie. I jakoś wydawało mi się, że strasznie się oburzyła, jak jej pod jednym filmikiem ktoś skomentował, że jak ma 27 lat, przyjechała do Singapuru w 2008, to miała tylko licencjat zrobiony, a ona oburzona że ma 2x mgr. Może to z mojej strony pierdoła i czepianie się, ale jakoś mnie to do niej zraziło. Wydaje mi się, że lubi podkreślać, że jest inteligentna i jest specjalistą w swojej dziedzinie, ja tego nie lubię.

właśnie wpadłam na ciekawy komentarz basi.

  • Nie sądziłam, że to powiem, ale.... Lepiej Ci bez soczewek powiększających !! Wyglądasz o wiele bardziej naturalnie i .. ludzko? W każdym razie bardziej mi się podoba bez

    concravanti 1 tydzień temu 19




  • `Tyle, ze nawet przed zalozeniem tych duzych czarnych soczewek, tez mam soczewki powiekszajace. Nie pokazalabym sie bez soczewek, bo wiem, ze to tylko sposoduje nawal nagonki na bycie naturalnym.. Cos ostatnio mi sie obserwuje, ze wiele osob bedzie komplementowac wszystko co jest (lub wydaje sie byc) naturalne, bez wzgledu na to jak naprawde wyglada...





jaka nagonka? o co jej chodzi ?
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:31   #1886
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dorcia83 - tak już się po prostu przyjęło, żeby mówić, że jesteśmy chlewem. Wiadomo, każdej czasem zdarzy się powiedzieć coś niemiłego, ale tych sympatycznych komentarzy jest naprawdę dużo, tylko o tym się nie mówi. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek w tym wątku powiedział złe słowo na temat niisiax83, karoliny ze stylizacji, kornelii55, aneczu, czy np. kiediski, bo są to mądre i wyważone youtuberki, które nie dają powodów do sensjacji, myślą nad tym, co mówią. Reszta ma gdzieś swoją prywatność i stąd biorą się problemy. Trzeba trochę myśleć.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:32   #1887
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dorcia83 jak dla mnie jesteś ok lecisz do sub

u maxi nic mnie już nie zaskoczy

zmalowanej raczej nie oglądam
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:37   #1888
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Przyznam że trochę się naśmiewałam w duchu gdy była tutaj malutka wymiana zdań na temat tego, że ona tak zawzięcie broni innych kultur, dopóki sama nie skomentowała mojej wypowiedzi, takie ot luźnej na temat ideałów piękna w Korei. Zaczęła swoją już chyba wyuczoną gadkę o otwarciu umysłu, szacunku do odmienności, nie wrzucaniu do jednego wora i o czymś tam jeszcze. To ja sobie w żartach napisałam, że te niektóre wymogi piękna to już się nawet linii włosów tyczą a ta się oburzyła, jakby chciała z pazurami do mnie. I między innymi po tym tym bardziej unikam jej stron.
Nie traktuję jej już poważnie.
Bo z tą tolerancją jest tak, że zwykle nam się zarzuca jej brak i wymaga się jej od nas, ale już od tych, którzy są "przedmiotami" naszej tolerancji nie

Wydaje mi się, że w ogóle mało którą dziewczynę na YT można traktować poważnie. Ja sama bardzo lubię Alinę Brunetkę, Megi i Digital. Mimo, że dwie pierwsze są też "słodkie" to nie mdli mnie od nadmiaru lukru i cukier nie zgrzyta mi między zębami
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:41   #1889
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo dziekuje za mile slowa
Ciesze sie, ze moje "produkcje" sie Wam spodobaly
Fajny filmik z termolokami.
Fajnie się ciebie ogląda i przede wszystkim słucha,mówisz wyraźnie i masz przyjemny głos.

Co do jedwabiu przed zabiegiem termicznym- kręcenie prostowanie itp..Fryzjerka i dziewczyny na wizażu niejednokrotnie mnie przestrzegały aby nie używać jedwabiu przed takimi zabiegami,bo włosy się dosłownie smażą jak na oleju.
Tutaj miałaś termo loki w prawdzie ale najbardziej niebezpieczny podobno jest jedwab w połączeniu z prostownicą.

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2012-08-21 o 15:42
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:42   #1890
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Jeżeli już o tym mowa to ... ja się o Was dziewczyny dowiedziałam dopiero jak ciasteczko Was "zareklamowała"
Długoooo wcześniej oglądałam youtuberki, ale o tym wątku na wizażu nie wiedziałam.
Na początku nawet do głowy mi nie przyszło, że ciasteczko mega to wyolbrzymiła... byłam pewna, ze faktycznie chlew musi tu być...
WYSTARCZY JEDNAK ZAPOZNAĆ SIĘ Z WĄTKIEM aby mieć zupełnie odmienne zdanie! Dlatego też największy chlew robią te które usłyszą o Nas w jakimś filmiku (typu filmik ciacha) albo przeczytają na fb u którejś "mądrej" i wchodzą tu robiąc właśnie chlew, który my potem długo sprzątamy, a i tak chlewem jesteśmy i pewnie będziemy amen
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.