Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 22:40   #121
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
On wierzy w te wszystkie banialuki, które wygłasza. O gadce, dotyczącej strzelania do ludzi i nazywania ludzi, którzy mają inny kolor skóry 'kolorowymi', już się nawet szerzej pisać nie chce. Dramat.
ja juz wymiekam, to nie na moje nerwy za stara jestem...
-----------------------------------------------------------------------

rozmowa z Toba (imperialisto) to tak jakby innna rzeczywistosc, skaczesz chlopie z tematu na temat oby tylko podciagnac odlamki faktow pod swoj skrzywiony swiatopoglad
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:07   #122
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Z tymi zasiłkami to piłem do , że Polacy dostają te zasiłki bo pracują , zaś przybysze islamu nie są tak chętni do pracy. Czytałem link od Szien i nie widzę na tych wykresach dojenia UK przez Polaków.
Problem jest i Europa ma już dosyć pasożytnictwa tych , że przybyszów ,tylko Poprawność polityczna im zabrania , dlatego wolą pojechać po Polakach.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:34   #123
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość


Czyli nie mam prawa zabić złodzieja broniąc swojego dobytku, tylko mam czekać na policję?

Oczywiście, że nie masz. Nie wiedziałeś? To nie Teksas, maleńki, tu jest cywilizacja.

Ja wiem, że najchętniej chciałbyś strzelać nawet do tych, co Ci nadepną w tramwaju na stopę, ale chwala Zeusowi, te dzikie czasy już minęły.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:55   #124
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Z tymi zasiłkami to piłem do , że Polacy dostają te zasiłki bo pracują , zaś przybysze islamu nie są tak chętni do pracy. Czytałem link od Szien i nie widzę na tych wykresach dojenia UK przez Polaków.
Problem jest i Europa ma już dosyć pasożytnictwa tych , że przybyszów ,tylko Poprawność polityczna im zabrania , dlatego wolą pojechać po Polakach.
Mnie też te statystyki nie porażają. Anglicy mają z nami jakiś problem,ale chyba za bardzo sami nie potrafią określić o co chodzi.
Co do islamistów w Anglii to nie słyszałem żeby ostatnio robili takie chore akcje jak ich bracia w wierze w Niemczech ostatnio z policją szariatową. Społeczeństwo angielskie jest jakieś nie ten teges - gdy 2 islamistów ścięło głowę żołnierzowi w Londynie to nic praktycznie nie zrobili - ani ludzie ani Rząd.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 00:07   #125
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie masz. Nie wiedziałeś? To nie Teksas, maleńki, tu jest cywilizacja..
Cywilizacją jest to, że stary jubiler we Francji został sterroryzowany i po wyjściu bandyty z łupem szybko chwycił broń i go zastrzelił? Powinien iść siedzieć?
http://www.banzaj.pl/Francja-Zabil-z...nie-76437.html
Dla mnie temu dziadkowi należy się order Legii Honorowej, a nie więzienie!

Ach ten lewicowy punkt widzenia, gdzie tylko państwo (i bandyci) ma "monopol na przemoc", a ofiarą jest przestępca.

Znam inny przypadek, jak złodziej próbował się włamać do domu pewnej rodziny, ale miał pecha i w czasie próby pokonania ogrodzenia Pan Domu złapał go i "biedak" nadział się tyłkiem na ostry płot a potem spadł i sobie coś złamał. Potem Pan Domu był ciągany po sądach za uszkodzenie ciała, ale sędziowie na szczęście byli normalni.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Społeczeństwo angielskie jest jakieś nie ten teges - gdy 2 islamistów ścięło głowę żołnierzowi w Londynie to nic praktycznie nie zrobili - ani ludzie ani Rząd.
Gdyby to stało się w Polsce, prawdopodobnie byłby jakiś pogrom. Pamiętam jak po 11 września 2001 roku było kilka ataków i protestów przed meczetami, a przecież było to w Nowym Jorku.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 00:11   #126
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Ty jesteś niemożliwy wyjdź chłopie czasem z domu, spotkaj się z jakimiś ludźmi - może otwórz trochę umysł, bo będzie Ci coraz ciężej żyć we współczesnym świecie.

Aaa i dobre rady-mniej Cejrowskiego, Korwina, Gowina, Zawiszy i całej reszty oszołomów na dobre wyjdzie i Tobie i Twoim bliskim
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 06:55   #127
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Cywilizacją jest to, że stary jubiler we Francji został sterroryzowany i po wyjściu bandyty z łupem szybko chwycił broń i go zastrzelił? Powinien iść siedzieć?


http://www.banzaj.pl/Francja-Zabil-z...nie-76437.html


Dla mnie temu dziadkowi należy się order Legii Honorowej, a nie więzienie!





Ach ten lewicowy punkt widzenia, gdzie tylko państwo (i bandyci) ma "monopol na przemoc", a ofiarą jest przestępca.





Znam inny przypadek, jak złodziej próbował się włamać do domu pewnej rodziny, ale miał pecha i w czasie próby pokonania ogrodzenia Pan Domu złapał go i "biedak" nadział się tyłkiem na ostry płot a potem spadł i sobie coś złamał. Potem Pan Domu był ciągany po sądach za uszkodzenie ciała, ale sędziowie na szczęście byli normalni.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------







Gdyby to stało się w Polsce, prawdopodobnie byłby jakiś pogrom. Pamiętam jak po 11 września 2001 roku było kilka ataków i protestów przed meczetami, a przecież było to w Nowym Jorku.


Oczywiście, że powinien. Do ludzi się nie strzela, za wyjątkiem sytuacji, gdy ci ludzie bezpośrednio zagrażają czyjemuś życiu czy zdrowiu. Nie wtedy, kiedy zagrażają biżuterii! Jak Ty w ogóle chcesz to wartościować? Idąc tym tokiem myślenia- gapowicz też jest złodziejem, okrada mpk. Czy kanar ma wg Twoich dziwnych standardów moralne prawo do niego strzelić?

Drugi przypadek jest zupełnie inny, nie wiem, po do go przytaczasz.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 07:06   #128
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Imperialista - Jak mnie ktoś napadnie, pewnie w popłochu będę go walić gdzie popadnie, używając tego, co akurat znajdzie się pod ręką. Nie myśląc przy tym o konsekwencjach, tylko o sobie i swoim bezpieczeństwie. Dla mnie gadanie o przekroczeniu obrony koniecznej jest trochę z sufitu wzięte, kto o tym myśli w momencie poważnego zagrożenia.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:12   #129
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Z tymi zasiłkami to piłem do , że Polacy dostają te zasiłki bo pracują , zaś przybysze islamu nie są tak chętni do pracy. Czytałem link od Szien i nie widzę na tych wykresach dojenia UK przez Polaków.
Problem jest i Europa ma już dosyć pasożytnictwa tych , że przybyszów ,tylko Poprawność polityczna im zabrania , dlatego wolą pojechać po Polakach.
Jak juz pisalam, jak te statystyki byly tworzone to Polak mogl sobie przyjechac do UK i zarejestrowac sie jako bezrobotny i otrzymac benefity bez uprzedniej pracy w UK. A Ci przybysze z Islamu to o jakim kraju Ty konkretnie piszesz? Wbrew pozorom to nie tak latwo dostac sie do UK jezeli np. mieszka sie w Pakistanie czy Iranie.

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Mnie też te statystyki nie porażają. Anglicy mają z nami jakiś problem,ale chyba za bardzo sami nie potrafią określić o co chodzi.
Oczywiscie ze potrafia okreslic, ze zanizaja place, ze ciagna zasilki na wyimaginowane dzieci ktore tak naprawde siedza w PL lub ciagna inne benefity okrazajac system, itd. Co nie znaczy, ze Polacy maja zla opinie w Anglii, twierdzilabym ze wrecz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Co do islamistów w Anglii to nie słyszałem żeby ostatnio robili takie chore akcje jak ich bracia w wierze w Niemczech ostatnio z policją szariatową. Społeczeństwo angielskie jest jakieś nie ten teges - gdy 2 islamistów ścięło głowę żołnierzowi w Londynie to nic praktycznie nie zrobili - ani ludzie ani Rząd.
A czego Ty sie spodziewales? Co dwoch muzulmanow- oszolomow ma wspolnego z tymi, ktorzy chca normalnie zyc? Chciales zeby ludziom maczety palono? Bito ich?


Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Gdyby to stało się w Polsce, prawdopodobnie byłby jakiś pogrom. Pamiętam jak po 11 września 2001 roku było kilka ataków i protestów przed meczetami, a przecież było to w Nowym Jorku.
Pogrom a'la Jedwabne style? Tego bys chcial?

Chcialbys by niewinnych ludzi karano za przemoc innych?
Wiec jak Polak zabija swoja dziewczyne Brytyjke i pali jej cialo wraz z samochodem to spodziewasz sie by Anglicy ganiali kazdego Polaka jako potencjalnego morderce? A jak polska para morduje swoje dziecko, zneca sie nad nim w niewyobrazalnie okrutny sposob glodujac go i podtapiajac to potem opieka spoleczna ma zabierac kazdej polskiej parze dziecko bo wedlug Twojego toku myslenia polski rodzic nie nadaje sie do tej roli i jest potencjalnym zagrozeniem dla swojego dziecka.

W jaki sposob Polak -morderca rozni sie od Muzulmaniny -mordercy? Ten zabija i ten zabija. Ale oczywiscie od skazania Polaka -mordercy jest sad a od Muzulmaninia-mordercy samosad? lincz?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ach ten lewicowy punkt widzenia, gdzie tylko państwo (i bandyci) ma "monopol na przemoc", a ofiarą jest przestępca.
Ktory/a z nas napisal/a, ze obrona konieczna to cos zlego? Gdzie Ty to wyczytales?

Czy Twoj swiat dzieli sie tylko na lewo i prawo? Bo jak narazie Twoj jedyny kontrargument to "A to lewacy, z nim nie da sie dyskutowac". Czy Ty potrafisz myslec indywidualnie? Czy tylko bezmyslnie powtarzasz co Ci koledzy na zebraniu mlodziezowek mowia?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2014-10-20 o 11:00
szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:47   #130
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Przeraża mnie myślenie - zrobi coś złego ktoś od nich to zrobimy pogrom. Jest mnóstwo relacji co robiono muzułmanom w USA po 11 września, czemu muzułmanin, który mieszka w USA ma płacić (bywało, że swoim życiem) za czyny obrzydliwych fanatyków.

I nie wiem czemu wszystkich muzułmanów wrzuca się do jednego worka, to tak jakby wrzucono wszystkich chrześcijan. I tu nie chodzi mi o to, że bywają źli i dobrzy, ale o to, że to bardzo różne nacje. Inni są muzułmanie z Pakistanu, inni Arabowie (ale są różnice między tymi z północnej Afryki, a tymi z bliskiego wschodu, inni są także ci ze środkowego wschodu), inni Turkowie, inni Indonezyjczycy, inni Persowie, a jeszcze inni Ci z Somalii. To państwa o bardzo różnych kulturach, wyznają różne odłamy Islamu bo to nie wygląda tak prosto, że są Szyici i Sunnici.
Poza tym udowodniono już setki razy, że wykluczenie i dyskryminacja prowadzą do zamykania się w swojej społeczności, a to prowadzi w końcu do radykalizmu. Więc sposobem na to, aby zaakceptowali "nasze" zasady, nie jest okazywanie im niechęci na każdym kroku.

Co do Polaków na zasiłkach, tak na szybko znalazłam: http://ujagny.blog.pl/2014/01/13/zyc...kach-w-anglii/, http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...Brytanii_.html
I akurat my jako naród, który chetnie korzysta z socjalu w innych państwach, nie powinniśmy oceniać tych tajemniczych "muzułmanów" (bo w sumie nie wiem o kogo w końcu chodzi, bo równie dobrze mogę uznać, że o tych z AS i Kataru).
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 14:17   #131
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Przeraża mnie myślenie - zrobi coś złego ktoś od nich to zrobimy pogrom. Jest mnóstwo relacji co robiono muzułmanom w USA po 11 września, czemu muzułmanin, który mieszka w USA ma płacić (bywało, że swoim życiem) za czyny obrzydliwych fanatyków.

I nie wiem czemu wszystkich muzułmanów wrzuca się do jednego worka, to tak jakby wrzucono wszystkich chrześcijan. I tu nie chodzi mi o to, że bywają źli i dobrzy, ale o to, że to bardzo różne nacje. Inni są muzułmanie z Pakistanu, inni Arabowie (ale są różnice między tymi z północnej Afryki, a tymi z bliskiego wschodu, inni są także ci ze środkowego wschodu), inni Turkowie, inni Indonezyjczycy, inni Persowie, a jeszcze inni Ci z Somalii. To państwa o bardzo różnych kulturach, wyznają różne odłamy Islamu bo to nie wygląda tak prosto, że są Szyici i Sunnici.
Poza tym udowodniono już setki razy, że wykluczenie i dyskryminacja prowadzą do zamykania się w swojej społeczności, a to prowadzi w końcu do radykalizmu. Więc sposobem na to, aby zaakceptowali "nasze" zasady, nie jest okazywanie im niechęci na każdym kroku.
moze to wynika z niewiedzy?

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Co do Polaków na zasiłkach, tak na szybko znalazłam: http://ujagny.blog.pl/2014/01/13/zyc...kach-w-anglii/, http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...Brytanii_.html
I akurat my jako naród, który chetnie korzysta z socjalu w innych państwach, nie powinniśmy oceniać tych tajemniczych "muzułmanów" (bo w sumie nie wiem o kogo w końcu chodzi, bo równie dobrze mogę uznać, że o tych z AS i Kataru).
zgadadzm sie, rozsmieszyl mnei komentarz jerr

Cytat:
Z tymi zasiłkami to piłem do , że Polacy dostają te zasiłki bo pracują , zaś przybysze islamu nie są tak chętni do pracy. Czytałem link od Szien i nie widzę na tych wykresach dojenia UK przez Polaków.
Ze niby jak polak dostaje zasilek to mu sie nalezy bo on taki pracowity (tak w ogole jak ktos dostaje zasilek dla bezrobotnych to juz NIE pracuje) ale jak muzulmanin jest na zasilku dla bezrobotncyh to pewnie tylko i wylacznie dlatego, ze to len i nie pracuje z wyboru.

Widzisz dojenie systemu przez muzulmanow ale nie przez Polakow ktorzy przoduja w statystykach?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 01:05   #132
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Przeraża mnie myślenie - zrobi coś złego ktoś od nich to zrobimy pogrom. Jest mnóstwo relacji co robiono muzułmanom w USA po 11 września, czemu muzułmanin, który mieszka w USA ma płacić (bywało, że swoim życiem) za czyny obrzydliwych fanatyków.

I nie wiem czemu wszystkich muzułmanów wrzuca się do jednego worka, to tak jakby wrzucono wszystkich chrześcijan. I tu nie chodzi mi o to, że bywają źli i dobrzy, ale o to, że to bardzo różne nacje. Inni są muzułmanie z Pakistanu, inni Arabowie (ale są różnice między tymi z północnej Afryki, a tymi z bliskiego wschodu, inni są także ci ze środkowego wschodu), inni Turkowie, inni Indonezyjczycy, inni Persowie, a jeszcze inni Ci z Somalii. To państwa o bardzo różnych kulturach, wyznają różne odłamy Islamu bo to nie wygląda tak prosto, że są Szyici i Sunnici.
Poza tym udowodniono już setki razy, że wykluczenie i dyskryminacja prowadzą do zamykania się w swojej społeczności, a to prowadzi w końcu do radykalizmu. Więc sposobem na to, aby zaakceptowali "nasze" zasady, nie jest okazywanie im niechęci na każdym kroku.

Co do Polaków na zasiłkach, tak na szybko znalazłam: http://ujagny.blog.pl/2014/01/13/zyc...kach-w-anglii/, http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...Brytanii_.html
I akurat my jako naród, który chetnie korzysta z socjalu w innych państwach, nie powinniśmy oceniać tych tajemniczych "muzułmanów" (bo w sumie nie wiem o kogo w końcu chodzi, bo równie dobrze mogę uznać, że o tych z AS i Kataru).
Nikt nie chce żadnego pogromu. Duża część muzułmanów niedokładnie i wybiórczo interpretuje Koran,bo jakoś ciężko mi uwierzyć,że religia jakakolwiek sankcjonuje zabijanie rodaków za odmowę zmiany wiary jeśli zwiążą się np. z chrześcijaninem lub kamienuje za zdradę małżeńską. Szariat to śmiertelnie groźna broń w rękach fanatyków.
Piszesz,że inni są muzułmanie ze względu na miejsce zamieszkania - nie zgadzam się. Są bardzo podobni - Boko Haram, Bractwo Muzułmańskie, ISIS, Policje libijskie, Strażnicy Rewolucji - różne części świata a przesłanie i działania te same - szariat w najgorszym wydaniu, terror, zastraszanie społeczeństwa, uwstecznienie kultury, upadek edukacji, nie licząc Iranu kompletna anarchia w Państwie. Niemcy już się przekonują kogo wpuścili do siebie,Anglia niedługo też się przekona...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 02:59   #133
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
I nie wiem czemu wszystkich muzułmanów wrzuca się do jednego worka, to tak jakby wrzucono wszystkich chrześcijan.
Zastanawiałem się nad tym jeżdżąc z nimi jednym wagonem metra i pociągu i doszedłem do wniosku ,że to dlatego bo wszyscy wyznają zbrodniczą książkę zwaną koranem .

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Widzisz dojenie systemu przez muzulmanow ale nie przez Polakow ktorzy przoduja w statystykach?
Widzę dojenie przez wszystkich , przecież nie mówię , że Polacy tak nie robią.Tu trzeba też powiedzieć , że niektórzy przybysze mają obywatelstwa , dlatego ich może być tam mniej w tych statystykach niż na prawdę jest. Z tego linku co wstawiłaś wynika ,że Polacy są dopiero nr.7

Edytowane przez jerr
Czas edycji: 2014-10-21 o 03:03
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 18:57   #134
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Oczywiście, że powinien. Do ludzi się nie strzela, za wyjątkiem sytuacji, gdy ci ludzie bezpośrednio zagrażają czyjemuś życiu czy zdrowiu. Nie wtedy, kiedy zagrażają biżuterii! Jak Ty w ogóle chcesz to wartościować? Idąc tym tokiem myślenia- gapowicz też jest złodziejem, okrada mpk. Czy kanar ma wg Twoich dziwnych standardów moralne prawo do niego strzelić?
Facet bronił swojego majątku jak lew i nie strzelał do niewinnej osoby, tylko złodzieja. Gdyby do sklepu wszedł złodziej, nastraszyłby mnie i wziąłby się za rabunek a ja po cichu wyjąłbym broń i bym go zranił/zabił to też powinienem iść siedzieć? A jeśli chodzi o sytuację z kanarami uważam, że powinni mieć prawo siłą kogoś zatrzymać do czasu przybycia policji. Były żołnierz w Polsce zabił dwóch złodziei którzy wtargnęli do jego domu i dostał 25 lat, to jest chore, że ofiary dostają takie wyroki.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Pogrom a'la Jedwabne style? Tego bys chcial?

Chcialbys by niewinnych ludzi karano za przemoc innych?
Wiec jak Polak zabija swoja dziewczyne Brytyjke i pali jej cialo wraz z samochodem to spodziewasz sie by Anglicy ganiali kazdego Polaka jako potencjalnego morderce?
Jedwabne właśnie było takim rewanżem, bo jego mieszkańcy świetnie pamiętali postawę Żydów jak weszła tam Armia Czerwona w 1939 roku. Uważam, że prawo musi być prawem i państwo w polityce wewnętrznej musi być neutralne. Jedynie co może zrobić to zamknąć granicę i wydalić wszystkich którzy nie mają obywatelstwa. Natomiast obywatele powinni się nie bać politycznej poprawności i ostro mówić to co sądzą o muzułmanach. A jeśli zajdzie potrzeba, to przystąpić do takich organizacji jak Angielskiej Ligi Obrony, jeśli państwo nie jest w stanie zapewnić im bezpieczeństwa. Dlaczego na Zachodzie powstaje meczet za meczetem a na Wschodzie burzą chrześcijańskie kościoły, które są o wiele starsze niż ich zachodnie odpowiedniki?

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Poza tym udowodniono już setki razy, że wykluczenie i dyskryminacja prowadzą do zamykania się w swojej społeczności, a to prowadzi w końcu do radykalizmu. Więc sposobem na to, aby zaakceptowali "nasze" zasady, nie jest okazywanie im niechęci na każdym kroku.
Okazywanie niechęci może pomóc im wyjechać bądź przyjęcia naszego stylu życia "dla świętego spokoju". Niestety to Europejczycy godzą się na ich styl życia "dla świętego spokoju". A nam jako:
1) gospodarzom
2) wyższej cywilizacji (dla tolerancyjnych czytaj: "innej")
nie wolno ustępować.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:02   #135
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Okazywanie niechęci może pomóc im wyjechać bądź przyjęcia naszego stylu życia "dla świętego spokoju". Niestety to Europejczycy godzą się na ich styl życia "dla świętego spokoju". A nam jako:
1) gospodarzom
2) wyższej cywilizacji (dla tolerancyjnych czytaj: "innej")
nie wolno ustępować.
Czyli dręczmy, aż wyjadą albo zaczną na zewnątrz udawać naszych?
To tak nie działa. Nie wyjadą bo tam czeka na nich wojna albo skrajna bieda, a czasem jedno i drugie. A zmuszenie ich do udawania prowadzi właśnie to budowania się ruchów oporu.
Trzeba być otwartym, właśnie to prowadzi do asymilacji.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:03   #136
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Facet bronił swojego majątku jak lew i nie strzelał do niewinnej osoby, tylko złodzieja. Gdyby do sklepu wszedł złodziej, nastraszyłby mnie i wziąłby się za rabunek a ja po cichu wyjąłbym broń i bym go zranił/zabił to też powinienem iść siedzieć? A jeśli chodzi o sytuację z kanarami uważam, że powinni mieć prawo siłą kogoś zatrzymać do czasu przybycia policji. Były żołnierz w Polsce zabił dwóch złodziei którzy wtargnęli do jego domu i dostał 25 lat, to jest chore, że ofiary dostają takie wyroki.











Jedwabne właśnie było takim rewanżem, bo jego mieszkańcy świetnie pamiętali postawę Żydów jak weszła tam Armia Czerwona w 1939 roku. Uważam, że prawo musi być prawem i państwo w polityce wewnętrznej musi być neutralne. Jedynie co może zrobić to zamknąć granicę i wydalić wszystkich którzy nie mają obywatelstwa. Natomiast obywatele powinni się nie bać politycznej poprawności i ostro mówić to co sądzą o muzułmanach. A jeśli zajdzie potrzeba, to przystąpić do takich organizacji jak Angielskiej Ligi Obrony, jeśli państwo nie jest w stanie zapewnić im bezpieczeństwa. Dlaczego na Zachodzie powstaje meczet za meczetem a na Wschodzie burzą chrześcijańskie kościoły, które są o wiele starsze niż ich zachodnie odpowiedniki?











Okazywanie niechęci może pomóc im wyjechać bądź przyjęcia naszego stylu życia "dla świętego spokoju". Niestety to Europejczycy godzą się na ich styl życia "dla świętego spokoju". A nam jako:


1) gospodarzom


2) wyższej cywilizacji (dla tolerancyjnych czytaj: "innej")


nie wolno ustępować.


Pytasz, czy za zabicie człowieka powinieneś ponieść karę?

Twoi rodzice sporo spieprzyli wychowując Cię.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:09   #137
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

A za zachęcanie do tworzenia takich organizacji jak EDL powinien być ban bo to promowanie neonazizmu i przemocy. Nakłanianie do demolowania, a w skrajnych przypadkach morderstw jest obrzydliwe.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

O właśnie przeczytałam, że Breivik w swoich manifestach też powoływał się na EDL. Tak zaczynał...
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:14   #138
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Pytasz, czy za zabicie człowieka powinieneś ponieść karę?

Twoi rodzice sporo spieprzyli wychowując Cię.
Odróżniam pojęcie "zabicia" od pojęcia "obrony". Czy mieszkańcy Teksasu spieprzają życie swoich dzieci wychowując w przekonaniu, że kara śmierci to normalna sprawa, a użycie broni w obronie majątku to nic takiego?

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
A za zachęcanie do tworzenia takich organizacji jak EDL powinien być ban bo to promowanie neonazizmu i przemocy. Nakłanianie do demolowania, a w skrajnych przypadkach morderstw jest obrzydliwe.
EDL to legalnie działająca organizacja w Wielkiej Brytanii. Gdzie tutaj widzisz promowanie faszyzmu i neonazizmu? Nie dają przejąć ulic muzułmanom i nie ma co się dziwić, skoro Ci na angielskich ulicach zaczęli obcinać głowy.

Cytat:
O właśnie przeczytałam, że Breivik w swoich manifestach też powoływał się na EDL. Tak zaczynał...
Breivik wymieniając "dobre" organizacje w Europie wymienił również PiS. Czy PiS to faszyści?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:19   #139
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Gdzie burzy się chrześcijańskie kościoły na Wschodzie?
Komu i kiedy odcięto głowę na angielskiej ulicy?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 19:26   #140
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Nie dajemy przejąć angielskich ulic. Niszczymy meczety, sklepy i domy. Bijemy losowego muzułmanina, jego żonę i dzieci w ramach obrony naszych wartości. Tylko podziwiać.

Wyrzućmy z Polski wszystkich kibiców Cracovii, oni też zabijają maczetami. To, że muzułmanie dokonują przestępstw i są wśród nich chorzy ludzie, nie znaczy, że powinno się dręczyć tych niewinnych.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:32   #141
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Odróżniam pojęcie "zabicia" od pojęcia "obrony". Czy mieszkańcy Teksasu spieprzają życie swoich dzieci wychowując w przekonaniu, że kara śmierci to normalna sprawa, a użycie broni w obronie majątku to nic takiego?


Oczywiście, że tak.

A mieszkańcy Teksasu (i nie tylko oni) to jak tak dalej pójdzie zasiądą na osobnej gałęzi drzewa ewolucji, bo coraz bardziej odstają od zachodniej cywilizacji, zarówno mentalnie jak i intelektualnie.

Przerabianie Polski na wzór Teksasu to degradacja i cofanie się w rozwoju.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:48   #142
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;48647971]Gdzie burzy się chrześcijańskie kościoły na Wschodzie?
Komu i kiedy odcięto głowę na angielskiej ulicy?[/QUOTE]

Irak, Syria, Egipt.
Lee Rigby, Londyn, 22 Maj 2013 roku.

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Nie dajemy przejąć angielskich ulic. Niszczymy meczety, sklepy i domy. Bijemy losowego muzułmanina, jego żonę i dzieci w ramach obrony naszych wartości. Tylko podziwiać.
Może jeszcze członkowie EDL obcinają głowy muzułmanom? Po prostu kiedy muzułmanie mają demonstracje przychodzą i rzeczywiście ich prowokują. Jednak to zwykle muzułmanie pierwsi na nich się rzucają.

Cytat:
Wyrzućmy z Polski wszystkich kibiców Cracovii, oni też zabijają maczetami. To, że muzułmanie dokonują przestępstw i są wśród nich chorzy ludzie, nie znaczy, że powinno się dręczyć tych niewinnych.
Dyskretna różnica jest taka, że pewna grupa Cracovii (o sympatycznej nazwie "Jude Gang") walczy na terenie Krakowa z Wiślakami. Z tego co wiem, "Krakusy" nie używają noży i maczet przeciwko kibicom innych drużyn. Oczywiście, że nie można pałować każdego kibica Cracovii i każdego muzułmanina, ale rodowity Anglik czy Francuz mają prawo mówić "nie chcę muzułmanina za sąsiada".

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak.

A mieszkańcy Teksasu (i nie tylko oni) to jak tak dalej pójdzie zasiądą na osobnej gałęzi drzewa ewolucji, bo coraz bardziej odstają od zachodniej cywilizacji, zarówno mentalnie jak i intelektualnie.

Przerabianie Polski na wzór Teksasu to degradacja i cofanie się w rozwoju.
Wiesz, ja chciałbym żeby w Polsce żyło się ludziom tak jak w Teksasie.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:50   #143
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Nikt Ci nie broni wynieść się do Teksasu.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:01   #144
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Irak, Syria, Egipt.
Z naszej perspektywy o tych miejscach mówi się Bliski Wschód.
Cytat:
Lee Rigby, Londyn, 22 Maj 2013 roku.
Nie przypominam sobie, żeby mu odcięto głowę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 23:17   #145
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Jedwabne właśnie było takim rewanżem, bo jego mieszkańcy świetnie pamiętali postawę Żydów jak weszła tam Armia Czerwona w 1939 roku.
jestes obrzydliwym czlowiekiem
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 23:38   #146
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
jestes obrzydliwym czlowiekiem
Stwierdziłem tylko fakt, że Żydzi po 17 września 1939 roku masowo zaczęli kolaborować ze Rosjanami po wejściu Armii Czerwonej do Wschodniej Polski. Tatuś Adama Michnika, Ozjasz Szechter, siedział przed wojną za za próbę zmiany przemocą ustroju Państwa Polskiego i zastąpienia go ustrojem komunistycznym oraz oderwania od państwa polskiego południowo-wschodnich województw.

I oczywiście brzydzę się tym, co stało się w Jedwabnym. Jednak nie boję się mówić prawdy o relacjach polsko-żydowskich, bo to nie było tak, że byli źli Polacy i dobrzy Żydzi.

Czy obrzydliwością jest podawanie faktów?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 00:27   #147
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Stwierdziłem tylko fakt, że Żydzi po 17 września 1939 roku masowo zaczęli kolaborować ze Rosjanami po wejściu Armii Czerwonej do Wschodniej Polski. Tatuś Adama Michnika, Ozjasz Szechter, siedział przed wojną za za próbę zmiany przemocą ustroju Państwa Polskiego i zastąpienia go ustrojem komunistycznym oraz oderwania od państwa polskiego południowo-wschodnich województw.

I oczywiście brzydzę się tym, co stało się w Jedwabnym. Jednak nie boję się mówić prawdy o relacjach polsko-żydowskich, bo to nie było tak, że byli źli Polacy i dobrzy Żydzi.

Czy obrzydliwością jest podawanie faktów?
Wchodzisz na cienki lód,bardzo cienki lód.
Sytuacja z Polakami i Żydami nie była zero-jedynkowa. To bardziej skomplikowane niż Ci się wydaje. Z tą kolaboracją to ja ich trochę nawet rozumiem. Gdyby 1 nacja Ciebie mordowała to też szukałbyś pomocy w osobach żołnierzy innego Państwa. Żydzi byli tak zaszczuci przez Niemców,że ich działania choć niefajne to są usprawiedliwione.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 01:13   #148
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Żydzi byli tak zaszczuci przez Niemców,że ich działania choć niefajne to są usprawiedliwione.
Skoro Niemcy mordowali Żydów, to dlaczego podlizując się Sowietom łagodnie mówiąc nie okazali się fair wobec Polaków. Co im takiego zrobili Polacy, że jak władza radziecka się pojawiła, to niczym Niemcy na Pomorzu czy Śląsku, to Żydzi mieli często przygotowane odpowiednie listy na bardziej znaczących Polaków? Żeby zrozumieć skąd się wzięło Jedwabne należy poznać historię tego miasteczka od września 1939 do czerwca 1941. Żydzi nie tylko witali chlebem i solą wchodzącą Armię Czerwoną, ale stworzyli "milicję" i wydawali polską inteligencję i ziemian, żeby mogli podziwiać piękno Syberii. Do dzisiaj żyją ludzie ze wschodu (konkretnie urodzeni na Białorusi), którzy twierdzą, że okupacja niemiecka była lżejsza od sowieckiej.

Już nie mówię o tym, że po 17 września 1939 roku miały miejsca takie wydarzenia jak żydowska dywersja w Grodnie, przemilczana przez historię, ale porównywalna z niemiecką w Bydgoszczy. Polacy szybko ją stłumili, ale niestety kilka dni później Sowieci wkroczyli do Grodna i polowano na polskich obrońców miasta. Takie sceny miały miejsce w całej wschodniej Polsce.

Największym paradoksem jest to, że przed wojną prawie każdy znaczący polski komunista miał pochodzenie żydowskie i w zasadzie było tak do 1956 roku. I wbrew temu co napisałeś, Żydzi w Polsce ciągnęli ku komunizmowi na długo przed Hitlerem.

http://blogmedia24.pl/node/51865

http://niezaleznemediapodlasia.pl/pr...bronia-w-reku/

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5162013

Czyli podsumowując prześladowania i w jakiś sposób zdradę wobec Polaków części polskich Żydów można usprawiedliwiać strachem przed hitlerowskimi Niemcami?

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2014-10-24 o 01:23
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 03:07   #149
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Jak królem miałby zostać ktoś taki jak strażnik texasu to jestem za monarchią
Nie uważam teksańczyków za odstępujących od zachodu.Wręcz przeciwnie wyprzedzają zachód.Pozbyli się pasożytów obcinając socjal , nie wymagają też podatku dochodowego. To są dwie rzeczy , których nie ogarniam , ale podziwiam , że gdzieś tak się da.Przedstawiają ich jak zacofanych wieśniaków nie wspominając już o tym , że są najbogatszym stanem na zmianę z Californią i jednym z najbardziej tolerancyjnych stanów w Usa ( np . w stosunku do pracujących tam meksykanów.) Jestem za prawem do użycia broni palnej przeciwko złodziejom .Uważam , że ten facet z przykładu Imperialnego nie powinien ponosić kary.Fajne w teksasie jest też to,że mają karę śmierci , a nie jakieś prawa człowieka , a gdzie prawa ofiary ?!

Kalini piszesz , że powinien być ban za pisanie o organizacji EDl bo to promocja nazizmu .Natomiast w wątku " ludzkie zachowania ... cz.20 " piszesz , że członkowi NSZ " może mu się należało " ( śmierć). Dziwne to trochę. Twoja tolerancja jest tak jakby tylko w jedną stronę.

Edytowane przez jerr
Czas edycji: 2014-10-24 o 03:12
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 03:53   #150
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czy waszym zdaniem byłoby lepiej gdyby Polska była monarchią?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Jak królem miałby zostać ktoś taki jak strażnik texasu to jestem za monarchią
Nie uważam teksańczyków za odstępujących od zachodu.Wręcz przeciwnie wyprzedzają zachód.Pozbyli się pasożytów obcinając socjal , nie wymagają też podatku dochodowego. To są dwie rzeczy , których nie ogarniam , ale podziwiam , że gdzieś tak się da.Przedstawiają ich jak zacofanych wieśniaków nie wspominając już o tym , że są najbogatszym stanem na zmianę z Californią i jednym z najbardziej tolerancyjnych stanów w Usa ( np . w stosunku do pracujących tam meksykanów.) Jestem za prawem do użycia broni palnej przeciwko złodziejom .Uważam , że ten facet z przykładu Imperialnego nie powinien ponosić kary.Fajne w teksasie jest też to,że mają karę śmierci , a nie jakieś prawa człowieka , a gdzie prawa ofiary ?!

Kalini piszesz , że powinien być ban za pisanie o organizacji EDl bo to promocja nazizmu .Natomiast w wątku " ludzkie zachowania ... cz.20 " piszesz , że członkowi NSZ " może mu się należało " ( śmierć). Dziwne to trochę. Twoja tolerancja jest tak jakby tylko w jedną stronę.
W tamtym wątku już to wyjaśniłam, oczywiście nie należała mu się śmierć (tak jak w ogóle nikomu), ale wątpię, aby był cudownym bohaterem.

I jeszcze wytłumaczę czemu Teksas jest bogaty, nie dlatego. że mieszkają tam geniusze. Teksas jest bogaty w surowce. A co za tym idzie jest największym producentem energii elektrycznej. Z tych powodów opłaca się na tej ziemi produkować. I dzięki temu mogą mieć niskie podatki. To taka Arabia Saudyjska USA

Jeśli uważacie, że strzelenie do złodzieja jest ok to znaczy, że przedkładacie swój majątek nad ludzie życie. A mnie się to nie mieści w głowie. A w Teksasie można nawet zabić za to, że ktoś tylko wejdzie na twoją posesję, przerażające.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-25 01:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.