Idziecie na wybory? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 01:09   #121
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Idziecie na wybory?

Okupanci PKW zostali wyprowadzeni przez policję (w końcu) - na co ci sędziowie tyle czasu czekali znowu
Wybory mogą być unieważnione i powtórzone. Decydować o tym nie będzie jednak SN a Sądy Okręgowe w danych województwach. Oczywiście raczej nie powtórzą w całym kraju,ale na Pomorzu czy w Małopolsce po tych istnych cudach wyborczych to będę bardzo zdziwiony jak utrzymają wyniki w mocy. Zresztą informatycy udowodnili,że da się zmanipulować wyniki
Czy nasze Państwo może się skompromitować jeszcze bardziej? Może. Program do liczenia głosów w wyborach prezydenckich będzie wybierany i wykonywany w styczniu. Czyli będzie jeszcze mniej czasu na próby niż było z tym szajsem. Można? Można.
Kto da gwarancję,że głosy na prezydentów miast policzono właściwie ? A jak tu też jest błąd w rachubach?
Ogólnie rzecz biorąc serce demokracji w naszym kraju właśnie dostało zawału i zmarło.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 09:13   #122
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Niemożliwe! Kraj jest w takim stanie rozkładu, że nie można wyborów przeprowadzić, a ty wymagasz, żeby policja interweniowała.

Wybory muszą być powtórzone.
Nie muszą, a nawet nie powinny
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 10:46   #123
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Kto da gwarancję,że głosy na prezydentów miast policzono właściwie ? A jak tu też jest błąd w rachubach?
W moim mieście jeden kandydat pewnie przeszedł do drugiej tury, a między dwoma pozostałymi różnica jest setnych procenta.. bodajże 260(zaokrąglając) głosów... Także bardzo mało. Początkowo jego partia chciała wnioskować o ponowne przeliczenie głosów, ale zrezygnowali z tego, bo niby prawnik stwierdził, że szanse na wygranie sprawy w sądzie są niewielkie? Czy coś takiego...

W każdym razie, dla mnie ponowne wybory byłyby korzystne - ci dwaj, którzy teraz przeszli do drugiej tury, to starzy wyjadacze, prezydentem miasta i jeden i drugi już był.. Właściwie pewnie ludzie głosowali na nich, bo nikogo więcej zwyczajnie nie znali (oprócz nich było trzech kandydatów) - dlatego na przykład ja jestem zdziwiona wysokim wynikiem mojego kandydata i myślę, że gdyby ponowili wybory, to więcej osób by na niego zagłosowało, bo po 1. ci, co go nie znali, zainteresowaliby się, kto to taki i co oferuje, że ma takie poparcie, a po 2. ci, co go znają, ale może nie poszli na wybory, by się zmotywowali widząc, że jest szansa na objęcie stołka przez niego
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 10:47   #124
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Idziecie na wybory?

Powinny zostać powtórzone. Jak dla mnie, już przez samo to, jak łatwo było dostać się do tego całego systemu informatycznego.

Co do PiS - owszem, od demonstrantów odciął się, ale proponuje skrócenie kadencji organów samorządowych ustawą. Uszanowanie zasad samorządności pełną gębą.
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:34   #125
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Idziecie na wybory?

Zobaczycie jaki cyrk będzie w 2015 roku na wyborach parlamentarnych.

PS. Szkoda, że wybory nie były przed 11 listopada.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 22:45   #126
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Idziecie na wybory?

Jakieś komentarze po drugiej turze?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 23:34   #127
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Idziecie na wybory?

Podobno Biedroń ma przewagę. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 00:16   #128
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Idziecie na wybory?

Biedroń wygrał w Słupsku.
A u mnie wygrał chyba kandydat PiS bez politycznego doświadczenia - świat się kończy.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 07:50   #129
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Biedroń wygrał w Słupsku.
A u mnie wygrał chyba kandydat PiS bez politycznego doświadczenia - świat się kończy.
Wygrał, wygrał Ponoć nawet w niemieckich gazetach o jego kandydaturze pisali Ja się cieszę, bo u nas wójt się na szczęście zmienił.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:06   #130
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Idziecie na wybory?

Biedroń wygrał czyli cała elita polityczna miasta powinna honorowo podać się do dymisji bo to dla nich jest czerwona kartka pokazująca że ludzie mają dość sitwy i układów skoro wybierają gościa niezwiązanego z miastem i na dodatek geja to mówi wszystko o tym jak mieszkańcy miasta postrzegali lokalnych polityków i że w końcu chcą zmian.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:19   #131
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Biedroń wygrał czyli cała elita polityczna miasta powinna honorowo podać się do dymisji bo to dla nich jest czerwona kartka pokazująca że ludzie mają dość sitwy i układów skoro wybierają gościa niezwiązanego z miastem i na dodatek geja to mówi wszystko o tym jak mieszkańcy miasta postrzegali lokalnych polityków i że w końcu chcą zmian.
W wielu miastach to zauważyłam I bardzo dobrze! W moim miejscu zamieszkania już przy pierwszej turze 36 letni koleś pokonał starego, który burmistrzem był 25 lat :P I układy nie pomogły, ludzie się zmobilizowali i zrobili swoje ;p Chociaż ten stary był pewny wygranej
W miejscowości mojego Tż to samo Wg mnie do dobrze, niech młodsi się wykażą.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 10:18   #132
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Idziecie na wybory?

U nas też dotychczasowy wójt nareszcie wyleciał. Ma parę spraw sądowych na głowie, więc się o niego nie martwię, na brak rozrywki nie będzie narzekał.
Z tego co czytałam na portalu lokalnym prawie w całym województwie dotychczasowej władzy społeczeństwo podziękowało. Można się było tego spodziewać
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:02   #133
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Biedroń wygrał czyli cała elita polityczna miasta powinna honorowo podać się do dymisji bo to dla nich jest czerwona kartka pokazująca że ludzie mają dość sitwy i układów skoro wybierają gościa niezwiązanego z miastem i na dodatek geja to mówi wszystko o tym jak mieszkańcy miasta postrzegali lokalnych polityków i że w końcu chcą zmian.
Otóż to, według mnie to bardzo dobrze, że nie będzie już Kobylińskiego i jego kolesi, bo ludzie ze Słupska uciekają- nic się nie dzieje, praca jest- w Biedronkach (nikogo nie urażając), na uczelniach kierunki po 6 osób na roku itd. itp.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:28   #134
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Idziecie na wybory?

Dzisiaj na uczelni było wesoło, ale chłopakom ze Słupska do śmiechu nie było!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:29   #135
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dzisiaj na uczelni było wesoło, ale chłopakom ze Słupska do śmiechu nie było!
Podejrzewam, że teraz takich sytuacji i głupich seksitowskich docinek będzie mnóstwo.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:38   #136
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że teraz takich sytuacji i głupich seksitowskich docinek będzie mnóstwo.
Dobrze, że mieszkamy w tolerancyjnym kraju i za takie żarty nie ma się żadnych nieprzyjemności. Są już zakłady kiedy będzie Tęcza przed ratuszem i w jakim miesiącu będzie homoparada.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:40   #137
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dobrze, że mieszkamy w tolerancyjnym kraju i za takie żarty nie ma się żadnych nieprzyjemności. Są już zakłady kiedy będzie Tęcza przed ratuszem i w jakim miesiącu będzie homoparada.
Tak, słyszałam już dzisiaj o tym. Skupiają się na orientacji Biedronia, a wałki Kobylińskiego są ok. Popłynął jak słupskie Trzy fale...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:40   #138
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Idziecie na wybory?

Jak wczoraj usłyszałam kto wygrał w Słupsku, to przyznaję szczerze - byłam w szoku.
Choć kapcie mi nie spadły.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:42   #139
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Jak wczoraj usłyszałam kto wygrał w Słupsku, to przyznaję szczerze - byłam w szoku.
Choć kapcie mi nie spadły.
No właśnie, ale z czego wynikał Twój szok? Z jego orientacji seksualnej czy poglądów politycznych? Bo co to ma do polityki, że woli facetów i mówi o tym otwarcie?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 13:56   #140
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Idziecie na wybory?

U mnie też zmiana na burmistrza z poza układu
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 14:08   #141
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Tak, słyszałam już dzisiaj o tym. Skupiają się na orientacji Biedronia, a wałki Kobylińskiego są ok. Popłynął jak słupskie Trzy fale...
Media same robią z tego sensację. Dla mnie bardziej drażliwą kwestią jest pochodzenie Biedronia niż jego orientacja. Widocznie Kobyliński doprowadził ludzi do desperacji.

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
No właśnie, ale z czego wynikał Twój szok? Z jego orientacji seksualnej czy poglądów politycznych? Bo co to ma do polityki, że woli facetów i mówi o tym otwarcie?
Zawsze miałem Słupsk za czerwone miasto, ale nigdy za tęczowe. W każdym razie Kaszuby się śmieją.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 14:30   #142
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Media same robią z tego sensację. Dla mnie bardziej drażliwą kwestią jest pochodzenie Biedronia niż jego orientacja. Widocznie Kobyliński doprowadził ludzi do desperacji.
ze co?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Zawsze miałem Słupsk za czerwone miasto, ale nigdy za tęczowe. W każdym razie Kaszuby się śmieją.
zazwyczaj tak jest jak sie nei ma innych argumentow
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:05   #143
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
ze co?
Biedroń nie ma nic wspólnego ze Słupskiem. Pochodzi z Podkarpacia i studiował w Olsztynie. Z jednej strony ma to swoje plusy, ale poważnie bym zastanowił się nad wyborem na wójta kogoś spoza mojej gminy.

PS. Pewnie inny rodzaj pochodzenia miałaś na myśli.

Cytat:
zazwyczaj tak jest jak sie nei ma innych argumentow
A nie jest tak? U mnie to jest niezły powód do żartów. Nie uważam, że Biedroń będzie złym prezydentem. Spodziewam się, że po Kobylińskim gorzej już nie będzie,
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:26   #144
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Idziecie na wybory?

Imperialisto i co z tego że ten człowiek jest z innego miasta?
widać że tamtejsza elita polityczna doprowadziła do sytuacji że ludzie wolą pedała z innego miasta niż swojego hetero.
widziałem jakiś czas przed wyborami w TVP Info wypowiedzi ludzi ze Słupska na temat startu Biedronia i tam nawet starsze kobiety były za nim bo jak mówiły jest spoza układu i on prędzej może rozruszać miasto niż obecnie miastem rządzący.
widać desperacja mieszkańców była na tyle wysoka że wolą pedała niż hetero.
ciekawe czy lokalni politycy wexmą lekcję i ruszą do pracy, a nie tylko będą dalej kręcić lody bo kto wie za cztery lata może dojść do sytuacji że w radzie miasta same geje będą dzięki Biedroniowi jeśli się pokaże jako dobry gospodarz.

a że się śmieją, to niech się śmieją, to tylko świadczy o niskim poziomie ludzi nabijających się z ludzi o innej orientacji.
bo mądry człowiek nie śmieje się z ludzi o innej orientacji, innym wyglądzie itd
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:48   #145
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Imperialisto i co z tego że ten człowiek jest z innego miasta?
widać że tamtejsza elita polityczna doprowadziła do sytuacji że ludzie wolą pedała z innego miasta niż swojego hetero.
Trochę znam Słupsk i słyszałem o tamtejszym betonie, dlatego nie dziwię się mieszkańcom, że wybierają kogoś niezwiązanego z regionem.

Cytat:
widziałem jakiś czas przed wyborami w TVP Info wypowiedzi ludzi ze Słupska na temat startu Biedronia i tam nawet starsze kobiety były za nim bo jak mówiły jest spoza układu i on prędzej może rozruszać miasto niż obecnie miastem rządzący.
Moim zdaniem powodem jeszcze była sława Biedronia. Wprawdzie nie ośmielę się odnieść do Schwarzenegera i Kalifornii, ale często ludzie głosują na kogoś bo jest znany.

Cytat:
ciekawe czy lokalni politycy wexmą lekcję i ruszą do pracy, a nie tylko będą dalej kręcić lody bo kto wie za cztery lata może dojść do sytuacji że w radzie miasta same geje będą dzięki Biedroniowi jeśli się pokaże jako dobry gospodarz.
Sam jestem ciekawy jak mu pójdzie. Mam nadzieję, że zajmie on się najważniejszą rzeczą, czyli gospodarką. Może nie pójdzie w stronę Tęcz i Homoparad.

Cytat:
a że się śmieją, to niech się śmieją, to tylko świadczy o niskim poziomie ludzi nabijających się z ludzi o innej orientacji.
bo mądry człowiek nie śmieje się z ludzi o innej orientacji, innym wyglądzie itd
Zapomniałeś o żartach z nazwisk, one są zawsze na propsie!

Żarty z homoseksualistów są takie same jak z Żydów, Murzynów, blondynek, księży, pedofili, nazwisk, Rosjan, Cyganów, rudych czy wzrostu. Tylko homolobby próbuje ludziom zamykać usta, pozostałe grupy (chyba nawet Żydzi) nie protestują. Na szczęście mieszkam w najbardziej tolerancyjnym państwie w Europie.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 00:28   #146
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Idziecie na wybory?

Biedroń ma chociaż doświadczenie jako polityk. A jakie doświadczenie polityczne ma wydawca lokalnej prasy A taka będzie sytuacja u mnie w mieście za kilka dni. Teoretycznie to można dużo napisać,ale praktyka to już inna bajka...
A niektórzy to chyba dalej myślą,że to prezydent zakłady pracy buduje. Już widzę tych inwestorów pchających się na wschód drzwiami i oknami...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 07:53   #147
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Idziecie na wybory?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Imperialisto i co z tego że ten człowiek jest z innego miasta?
widać że tamtejsza elita polityczna doprowadziła do sytuacji że ludzie wolą pedała z innego miasta niż swojego hetero.
widziałem jakiś czas przed wyborami w TVP Info wypowiedzi ludzi ze Słupska na temat startu Biedronia i tam nawet starsze kobiety były za nim bo jak mówiły jest spoza układu i on prędzej może rozruszać miasto niż obecnie miastem rządzący.
widać desperacja mieszkańców była na tyle wysoka że wolą pedała niż hetero.
ciekawe czy lokalni politycy wexmą lekcję i ruszą do pracy, a nie tylko będą dalej kręcić lody bo kto wie za cztery lata może dojść do sytuacji że w radzie miasta same geje będą dzięki Biedroniowi jeśli się pokaże jako dobry gospodarz.

a że się śmieją, to niech się śmieją, to tylko świadczy o niskim poziomie ludzi nabijających się z ludzi o innej orientacji.
bo mądry człowiek nie śmieje się z ludzi o innej orientacji, innym wyglądzie itd
O tak, zdesperowani byli niesamowicie, ponieważ nawet bardzo katolickie babcie koło kościoła Mariackiego mówiły, że idą na niego głosować. U mnie w pracy dziwili się jak to powiedziałam, a teraz po wyborach niektórym mina zrzedła. W urzędzie miasta też już ponoć trzęsą portkami... No, zobaczymy, gorzej jak z Kobylińskim to już raczej nie będzie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 10:00   #148
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Idziecie na wybory?

Ja bym się z oceną wstrzymała przez kilka miesięcy przynajmniej. Co prawda ja nie ze Słupska, ale podoba mi się to, co Biedroń mówi. Będzie się koncentrować na tym, żeby miasto się rozwijało, żeby żyło się lepiej ponieważ od tego jest właśnie prezydent.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 11:00:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.