Islamizacja w Europie? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 17:43   #241
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Na pewno w koncu wszyscy sa winni tylko nie nasi multikulti bracia.
"Bo zasiłki są za niskie".
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:48   #242
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Kolego w jakim temacie się nie wypowiadasz to masz kiepskie rozeznanie.
Strzelałeś kiedyś z czegoś większego niż śrutówka?
Czy myślisz, że policja stoi na każdym rogu, masz pojęcia jaki na ogół jaest czas interwencji od momentu zgłoszenia.

Po za powyższym reakcja była bo jak widać była policja na miejscu a pierwsze co zrobili za nim wkroczyli do akcji to zgłosili do centrali i poprosili o wsparcie.
a co w Polsce nie nagrywają filmików? prędzej na facebooka wrzucą filmik ze skrojenia gościa w autobusie niż zareagują, tak to wygląda.

a z broni strzelałem w wojsku i poza wojskiem i to nie raz, nie dwa i nie była to broń na śrut.

a tak swoją drogą mam dziwne wrażenie że to wszystko ma związek z ISYS, przed świętami były informacje o szykowanych zamachach we Francji chociażby, a z Francji i Anglii najliczniej wspierają tych z ISYS.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:07   #243
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
a co w Polsce nie nagrywają filmików? prędzej na facebooka wrzucą filmik ze skrojenia gościa w autobusie niż zareagują, tak to wygląda.

a z broni strzelałem w wojsku i poza wojskiem i to nie raz, nie dwa i nie była to broń na śrut.

a tak swoją drogą mam dziwne wrażenie że to wszystko ma związek z ISYS, przed świętami były informacje o szykowanych zamachach we Francji chociażby, a z Francji i Anglii najliczniej wspierają tych z ISYS.
Kolego zareagowałeś kiedyś w obronie kogoś jeśli nie to się nie wypowiadaj.

Złapałem złodzieja(ukradł babce torebkę) nawet był większy ode mnie, z tym że coś tam trenowałem więc nie był dla mnie problemem. Jak go już troszkę uspokoiłem, to przybiegli ochroniarze z pobliskiego muzeum i poczekaliśmy na policję to był 2005 r.
Teraz w życiu bym tego nie zrobił bo mógłbym zarobić kosę pod żebra tak jak reagujący policjant św. p. Andrzej Struj(teraz to prawie każdy z kosą chodzi mam na myśli tych co mają praworządność w d...). Jestem pewny, że gdyby ten policjant miał broń i ich tylko postrzelił to miałby takie kłopoty, że głowa boli - raz z prokuratorem a dwa z prasą i ludźmi, którzy by się rozpisywali jaką to mamy złą policję co do grzecznych chłopców strzela.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Struj


Natomiast gdybym miał pozwolenie na noszenie broni krótkiej i co ważniejsze, prawo byłoby podobne do tego w USA to bym zareagował.


To ciekawe, że mówisz o braku reakcji ludzi posiadających broń podając przykład z lezącym na ziemi.
Wiem, że reakcja posiadających broń byłaby szybka a takich powinieneś znać strzelając poza wojskiem.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-01-07 o 18:09
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:56   #244
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Ciekawe, czy w nocy będą jakieś "walki" we Francji.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:58   #245
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

tak zareagowałem, gdy trzech gości zaczepiło chłopaka, autobus był pełen ludzi, do tego też trenowałem, więc czułem się pewnie i się przeliczyłem, bo poszli na mnie, a żaden z pasażerów nie zareagował, choć tuż obok siedzieli ludzie.
dlatego ja w cuda i reakcję ludzi przestałem wierzyć.

piszesz o broni jak to można by zareagować, ale nie zawsze zareagujesz a tym bardziej to działa w dwie strony, bo Ty masz broń i napastnik ma broń, a wtedy co drugi patol po osiedlu ganiałby z gnatem, a w Krakowie zamiast maczet to na glocki by szli niczym w westernach.
poza tym w stanach też mają broń, a do ilu masakr dochodzi? wpadają do kina i strzelają jak do kaczek i nikt nie reaguje, strzelają na ulicy i także brak reakcji, to się tak tylko mówi masz broń to reagujesz.

a nawiązując do śp. Andrzeja Struja to od dnia gdy go zamordowano z zimną krwią przestałem szanować kibiców z portalu kibice.net, do wtedy regularnie tam wchodziłem i tamtego dnia sporo komentarzy tam się pojawiło w jakimś wątku kpiących z jego śmierci, wtedy szacunek do tego środowiska zniknął całkowicie, ginie facet w cywilu a debile się cieszą, bo frajer kosę musi nosić aby czuć że coś w spodniach ma...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:18   #246
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
tak zareagowałem, gdy trzech gości zaczepiło chłopaka, autobus był pełen ludzi, do tego też trenowałem, więc czułem się pewnie i się przeliczyłem, bo poszli na mnie, a żaden z pasażerów nie zareagował, choć tuż obok siedzieli ludzie.
dlatego ja w cuda i reakcję ludzi przestałem wierzyć.

piszesz o broni jak to można by zareagować, ale nie zawsze zareagujesz a tym bardziej to działa w dwie strony, bo Ty masz broń i napastnik ma broń, a wtedy co drugi patol po osiedlu ganiałby z gnatem, a w Krakowie zamiast maczet to na glocki by szli niczym w westernach.
poza tym w stanach też mają broń, a do ilu masakr dochodzi? wpadają do kina i strzelają jak do kaczek i nikt nie reaguje, strzelają na ulicy i także brak reakcji, to się tak tylko mówi masz broń to reagujesz.
.
Teraz jest tak, że ktoś praworządny nie może nosić broni a przestępca może bo mu wisi pozwolenie i sobie może spokojnie kupić na czarnym rynku. Szerszy dostęp do broni nie oznacza, że każdy będzie mógł kupić sobie broń w markecie czy piekarni. Oznacza, że każdy zdrowy obywatel, który nie miał konfliktu z prawem oraz przejdzie badania psychologiczne dostanie pozwolenie jeśli o nie wystąpi. Więc chłopie skąd Ty bierzesz takie bzdurne teorie, że jacyś kibole latający z maczetami dostaliby pozwolenie.

A jeśli chodzi o USA to o dziwo do tych masakr dochodzi w tych Stanach w których broń jest reglamentowana!
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-01-07 o 19:21
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:52   #247
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w nocy będą jakieś "walki" we Francji.

Normalny ty jesteś?

Już 3 raz o tym wspominasz. Masz nadzieję, że jacyś "bohaterowie" Twojego pokroju będą lać przypadkowych ludzi w myśl zasady ząb za ząb?

Mam wrażenie, że Ty byś sobie dobrze przed tv robił jakby do takiej sytuacji doszło i jeszcze sprawozdanie na żywo by było.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:02   #248
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Teraz jest tak, że ktoś praworządny nie może nosić broni a przestępca może bo mu wisi pozwolenie i sobie może spokojnie kupić na czarnym rynku. Szerszy dostęp do broni nie oznacza, że każdy będzie mógł kupić sobie broń w markecie czy piekarni. Oznacza, że każdy zdrowy obywatel, który nie miał konfliktu z prawem oraz przejdzie badania psychologiczne dostanie pozwolenie jeśli o nie wystąpi. Więc chłopie skąd Ty bierzesz takie bzdurne teorie, że jacyś kibole latający z maczetami dostaliby pozwolenie.

A jeśli chodzi o USA to o dziwo do tych masakr dochodzi w tych Stanach w których broń jest reglamentowana!
a Ty tylko teoria i teoria, jakby prawa nie można było obejść i go nigdy nie obchodzono, ludzie już znaleźliby odpowiedni sposób aby dostać taką broń.
lepiej aby u nas ten dostęp był taki jak jest obecnie i tak mamy już chore prawo które i tak nie pozwala człowiekowi się bronić a co dopiero jakby człowiek miał pistolet, zabijesz czy zranisz poważnie w samoobronie i dostaniesz wyrok jak za zabójstwo z dożywociem włącznie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:14   #249
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w nocy będą jakieś "walki" we Francji.
Ucieszył byś się pewnie co? Gdyby podpalono kilka meczetów z ludźmi w środku, powieszono jakiegoś Araba albo gwałcono kobiety w chustach. A potem znowu odwet muzułmanów... Ach walki na ulicach Paryża takie ciekawe...
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:18   #250
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
a Ty tylko teoria i teoria, jakby prawa nie można było obejść i go nigdy nie obchodzono, ludzie już znaleźliby odpowiedni sposób aby dostać taką broń.
lepiej aby u nas ten dostęp był taki jak jest obecnie i tak mamy już chore prawo które i tak nie pozwala człowiekowi się bronić a co dopiero jakby człowiek miał pistolet, zabijesz czy zranisz poważnie w samoobronie i dostaniesz wyrok jak za zabójstwo z dożywociem włącznie.
Widzę, że masz problem z logicznym myśleniem, skoro goście z maczetami mają w d... prawo to spokojnie mogą sobie kupić broń na czarnym rynku. Dodatkowo wytłumacz po co kibolowi broń rejestrowana, po użyciu której Policja będzie od razu znała właściciela.

Jak można obejść prawo oznacza to nie mnie nie więcej, że teraz też można obejść i dostać pozwolenie więc Ci z maczetami dawno, już powinni się zabijać przy pomocy broni miotającej a nie śmiesznych maczet.

A trzecie najlepsze każdy może sobie kupić rewolwer czarno-prochowy a uszkadza tak samo dobrze jak glock.
https://www.youtube.com/watch?v=jvYeaBDE5rM

Na koniec nawet prawa nie znasz, dożywcie można dostać tylko za morderstwo. Za przekroczenie obrony dostaje się niskie wyroki, choć to i tak chore.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-01-07 o 20:23
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:49   #251
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Na koniec nawet prawa nie znasz, dożywcie można dostać tylko za morderstwo. Za przekroczenie obrony dostaje się niskie wyroki, choć to i tak chore.
ostatnio w mediach był przypadek faceta, bronił się i pchnął nożem napastnika, facet zmarł i grozi mu 25 lat, niedługo wyrok.
inny przypadek facet bronił auta i pchnął nożem napastnika i też ma poważne problemy mimo że napastnik przeżył.
do tego dziadek w Lipnie napadany przez dresiarzy, zaczął nosić scyzoryk, gdy go użył do samoobrony i zranił dresa to teraz ma spore problemy i musi będąc inwalidą meldować się na policji bo tak zadecydował prokurator, tak jakby dziadek miał pewnie uciec.

a skoro w takich przypadkach trzeba się sporo namęczyć aby udowodnić że się faktycznie broniło i to był wypadek, to przy broni palnej nie miałbyś szans udowodnić że nie chciałeś skrzywdzić napastnika.

tak więc nie patrz na to co mówi prawo, bo ono jest chore tak jak chory jest wymiar sprawiedliwości z ubecją od lat siedzącą w strukturach tego aparatu.

dobra ale to nie temat o broni, tylko o muzułmanach.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:55   #252
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
ostatnio w mediach był przypadek faceta, bronił się i pchnął nożem napastnika, facet zmarł i grozi mu 25 lat, niedługo wyrok.
W mediach to można wiele "mądrości" przeczytać.
Weź sobie w wujka Google wpisz "przekroczenie obrony koniecznej wyroki" to zobaczysz jakie są a nie co żeś w mediach przeczytał. A dodatkowo sobie sprawdź KK i maksymalny wymiar kary za przekroczenie obrony koniecznej.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-01-07 o 20:57
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 21:04   #253
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Już 3 raz o tym wspominasz. Masz nadzieję, że jacyś "bohaterowie" Twojego pokroju będą lać przypadkowych ludzi w myśl zasady ząb za ząb?

Mam wrażenie, że Ty byś sobie dobrze przed tv robił jakby do takiej sytuacji doszło i jeszcze sprawozdanie na żywo by było.
Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Ucieszył byś się pewnie co? Gdyby podpalono kilka meczetów z ludźmi w środku, powieszono jakiegoś Araba albo gwałcono kobiety w chustach. A potem znowu odwet muzułmanów... Ach walki na ulicach Paryża takie ciekawe...
Oczywiście, żebym się ucieszył. Z kilku powodów:
1) Kolejny dowód, że Europa Zachodnia na tle Polski się cofa.
2) Kolejny dowód, że z muzułmanami nie można normalnie współżyć (bo oni są stroną agresywną).

I wypraszam sobie - nie jestem radykalnym muzułmaninem, że lubię zabijać, gwałcić i palić. Ciekawe, ile procent zyska partia Pani Le Pen?

PS. Co działoby się w Polsce gdyby do czegoś takiego doszło?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 22:09   #254
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

jako ciekawostkę podać można że dwójka zamachowców to bracia (znowu, ci od ataku podczas maratonu w Bostonie także byli braćmi), a to jasno pokazuje że jak karać to karać całe rodziny bo cała rodzinka może być niebezpieczna i wywalać je na zbity pysk z europy.
a do tego od dawna jeden z zamachowców był znany jako ten który organizował wysyłki dżihadystów do Iraku, czyli Francja wiedziała czym się zajmuje i nie reagowała.

moim zdaniem to początek, oni już dłuższy czas się szykowali, najpierw jeden strzelał w mieście, inny rozjeżdzał ludzi autem a ci mordowali, czekać tylko pozostaje na kolejne ataki.

i pomyśleć że lata temu, ba wieki temu dla wielu problemem byli żydzi, a żydzi przy tych arabach to były potulne owieczki siedzące na uboczu, nie biegające obwieszone bombami, z karabinami i nie patrzące dzikim wzrokiem na białe kobiety.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 23:36   #255
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
jako ciekawostkę podać można że dwójka zamachowców to bracia (znowu, ci od ataku podczas maratonu w Bostonie także byli braćmi), a to jasno pokazuje że jak karać to karać całe rodziny bo cała rodzinka może być niebezpieczna i wywalać je na zbity pysk z europy.
Wiesz jakie mam poglądy, ale jako zwolennik teorii takiej, że człowiek jest samodzielną jednostką jestem wrogiem wiązania rodziny z danym osobnikiem. W ZSRR i III Rzeszy rodziny obrywały za członków swoich rodzin, dzisiaj ten proces jest w Korei Północnej i jest to bardzo obrzydliwe.

Każdy kto ma obywatelstwo jakiegoś kraju europejskiego i jest muzułmaninem (oczywiście zakładam, że nie rozrabia) jest dla mnie nietykalny. Natomiast można nie przedłużać wiz świeżym imigrantom oraz nie wydawać zgody na imigrację i przyjmowanie uchodźców z niektórych krajów.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 01:22   #256
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Islamizacja w Europie?

Czytałem,że we Francji trwa właśnie reforma służb bezpieczeństwa wewnętrznego mająca na celu połączenie wszystkich ich rodzajów w jedną służbę. Czyli bałagan i wyłom w ochronie Państwa został przez zabójców wykorzystany w odpowiednim momencie. Ciekawe czy napastnicy o tym wiedzieli czy to przypadek,że uderyli akurat teraz
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 10:35   #257
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Islamizacja w Europie?

Sprawa znów gorąca z uwagi na plany przyjmowania uchodźców-emigrantów... Wiem, że nie każdy Arab to radykalny islamista, terrorysta itd., ale sytuacja nauczyła nas, że sporo z nich owszem. I tak robią sporo problemów w większych miastach UK, Francji czy Szwecji. Widziałem porównanie, że Ameryka przyjęła Europejczyków w trakcie II WŚ, a my nie chcemy teraz przyjmować Arabów. Ale zaraz, przyjmujemy i co? Robią masę problemów społecznych, organizują mniejsze i większe grupki terrorystyczne, nie asymilują się ani nie cywilizują (wiem, że zaraz to samo ktoś powie o Polakach na emigracji, ale to jednak zupełnie inna skala). Ciekawe jak się sprawa rozwiąże i co dalej będzie robić UE by zwalczać radykalistów islamskich. Daleko mi do głoszenia, że już za późno, że muzułmanie zaleją Europę i że za 50 lat cywilizacja europejska wyginie itd., problem na pewno wyolbrzymiany jest w Internecie do dużo większych rozmiarów, ale trzeba przyznać, że problem faktycznie istnieje, że tam gdzie muzułmanie, tam więcej różnych przestępstw, ataków terrorystycznych, patologii społecznych, życia na zasiłkach.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2015-06-02 o 10:41
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 10:41   #258
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islamizacja w Europie?

Rozumiem przyjąć Syryjczyków jeśli są chrześcijanami i będzie nad nimi kontrola, ale żadnych muslimów nie chcę w Polsce, za duże ryzyko podrzucenia terrorysty.
Zresztą po co nam ludzie którzy nie lubią się asymilować? Mamy cyganów i oni pięknie pokazują że jest Polska i są oni, więc jeszcze kolejna grupa która stworzy sobie państwo w państwie nam nie jest potrzebna.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 11:07   #259
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Islamizacja w Europie?

To i na przykładach innych państw widać, w Paryżu czy Londynie.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 13:17   #260
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Polska mogła wynegocjować z Unią, że chce przyjmować tylko chrześcijan.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:37   #261
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Islamizacja w Europie?

Jak będą sprawdzać czy ktoś jest chrześcijaninem?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:38   #262
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Islamizacja w Europie?

Mi żal tych imigrantów. Ale my mamy problemy z Ukrainą. Mimo, że nie jesteśmy bezpośrednio zaangażowani, to jednak wielu Ukraińców u nas ląduje. W moim mieście w ciągu ostatnich dwóch lat ich liczba wzrosła kilkukrotnie, a mieszkam w zachodniej Polsce, więc daleko od Ukrainy. Europa Zachodnia powinna wziąć to pod uwagę i sama zająć się tamtymi imigrantami (lub nie). Ludzie przybywający do Europy zwykle ciągną do swoich, do miejsc, gdzie jest już ich rodzina, sąsiedzi, albo przynajmniej pobratymcy. Czyli najbardziej pasują im i tak kraje Europy południowej. Poza tym imigranci raczej będą woleli kraj, w którym się dogadają. Z europejskich języków w krajach Afryki i Azji najbardziej znany jest angielski i francuski.

Poza tym uważam, że powinny być jakieś kryteria w stosunku do napływającej ludności. Uważam, że powinno im się dać powiedzmy 5 lat na opanowanie języka, poznanie ważniejszych praw i zwyczajów na terenie danego państwa, znalezienie jakiejś pracy. Jeśli to oleją to wypad. Niech sobie jadą z powrotem.

Niestety mam wrażenie, że w UE próbują bardzo wychodzić przed szereg, pokazywać, jacy to są otwarci, tolerancyjni, jaka to Europa jest cywilizowana, światła, humanitarna i humanistyczna. Tak się w tym zatracają, że po drodze gubią zdrowy rozsądek i asertywność.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:48   #263
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Jak będą sprawdzać czy ktoś jest chrześcijaninem?
Wyznanie wiary powinno wystarczyć. Raczej dostępu do ksiąg parafialnych nie mamy dostępu. Wiem, że jestem skrajny, ale chrześcijanie z Bliskiego Wschodu to dobry sposób na łatanie dziury demograficznej.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;51616916]Mi żal tych imigrantów. Ale my mamy problemy z Ukrainą. Mimo, że nie jesteśmy bezpośrednio zaangażowani, to jednak wielu Ukraińców u nas ląduje. W moim mieście w ciągu ostatnich dwóch lat ich liczba wzrosła kilkukrotnie, a mieszkam w zachodniej Polsce, więc daleko od Ukrainy.[/QUOTE]

Ukraińcy mogą sobie do nas przyjeżdżać, bo zazwyczaj pracują i szybko się asymilują. Przerażające jest tylko to, że rząd Polski im pomaga. Widzę w akademiku, ile dostają od naszego państwa - miejsca w akademikach, wyższe stypendia. A podobno na niektórych uczelniach wręcz nie muszą płacić czesnego, mają już zajęcia w swoim języku i dostają całe akademiki (czy piętra) dla siebie.

Cytat:
Ludzie przybywający do Europy zwykle ciągną do swoich, do miejsc, gdzie jest już ich rodzina, sąsiedzi, albo przynajmniej pobratymcy. Czyli najbardziej pasują im i tak kraje Europy południowej.
Współczuje Włochom. Gdybym miał władzę, to w końcu użyłbym Marynarki Wojennej i nie dopuszczałbym do przekraczania granicy.

Cytat:
Poza tym imigranci raczej będą woleli kraj, w którym się dogadają. Z europejskich języków w krajach Afryki i Azji najbardziej znany jest angielski i francuski.
Gdyby w Polsce był większy socjal niż w Anglii czy Francji, to staraliby się do nas trafić.

Cytat:
Poza tym uważam, że powinny być jakieś kryteria w stosunku do napływającej ludności. Uważam, że powinno im się dać powiedzmy 5 lat na opanowanie języka, poznanie ważniejszych praw i zwyczajów na terenie danego państwa, znalezienie jakiejś pracy.
Należy możliwie jak najbardziej utrudnić sposoby na zdobycie obywatelstwa danego kraju.

Cytat:
Niestety mam wrażenie, że w UE próbują bardzo wychodzić przed szereg, pokazywać, jacy to są otwarci, tolerancyjni, jaka to Europa jest cywilizowana, światła, humanitarna i humanistyczna. Tak się w tym zatracają, że po drodze gubią zdrowy rozsądek i asertywność.
No cóż, dawno w Europie nie było wojny religijnej. Całe szczęście, że Polska raczej będzie ją oglądać jako kibic.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 16:34   #264
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Islamizacja w Europie?

Natrafiłem dzisiaj na taki wpis blogerki w tym temacie: http://politykawkolczykach.blogspot....ska-w-tle.html i myślę że to też jest warta uwagi strona tej sytuacji.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 17:46   #265
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Islamizacja w Europie?

Mieszkałem w Barcelonie tam są dzielnice pełne Marokańczyków . Slamsy ,biedota niebezpieczne miejsca.O dziwo oni tak jak wielu Katalończyków nienawidzą Hiszpanów i chcieliby aby Katalonia oddzieliła się od Hiszpanii. Są enklawy w których nie można się dogadać po hiszpańsku. Podobnie we Francji. Jednak uważam, że wielkość człowieka widać po tym jak postępuje wobec innych. Nie wrzucam wszystkich muzułmanów do jednego wora.Są dobrzy i źli. Źle napisałem ci z ISIS to nie są muzułmanie dla nich religia jest tylko pretekstem
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 22:01   #266
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez CDN2015 Pokaż wiadomość
Mieszkałem w Barcelonie tam są dzielnice pełne Marokańczyków . Slamsy ,biedota niebezpieczne miejsca.O dziwo oni tak jak wielu Katalończyków nienawidzą Hiszpanów i chcieliby aby Katalonia oddzieliła się od Hiszpanii. Są enklawy w których nie można się dogadać po hiszpańsku. Podobnie we Francji. Jednak uważam, że wielkość człowieka widać po tym jak postępuje wobec innych. Nie wrzucam wszystkich muzułmanów do jednego wora.Są dobrzy i źli. Źle napisałem ci z ISIS to nie są muzułmanie dla nich religia jest tylko pretekstem
To kim są?
lomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 06:17   #267
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Islamizacja w Europie?

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
To kim są?
chodziło mi o to, że nie są prawdziwymi muzułmanami -bo to religia pokojowa jak każda tylko ludzie wykorzystują ją do swoich celów tak jak w czrześcijaństwie
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 10:35   #268
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Islamizacja w Europie?

Ciekawy tekst w temacie: http://www.listyznaszegosadu.pl/nowy...m-walki-z-isis
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 12:10   #269
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Islamizacja w Europie?

Nie można patrzeć na wszystkich Arabów przez pryzmat al-Kaidy czy ISIS. To są terroryści. Oni maja swoje radykalne poglądy, ale są one sformułowane przez ludzi, którym chodzi nie o islam lecz o władzę. Powtarzane 1000 razy kłamstwo staje się faktem. Zwłaszcza wśród osób słabo wyedukowanych i łatwych do manipulacji.
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 11:24   #270
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Islamizacja w Europie?

Kolejny atak terrorystyczny islamistów we Francji:
http://natemat.pl/146743,atak-terror...owe-mezczyznie
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-25 10:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.