Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 17:39   #1
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Question

Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)


Witam. Wiem, że zaśmiecam, ale czy jest tu część forum przeznaczona zdrowiu, ale w sensie choroby, kontuzje? Po prostu jest tak dużo wątków, że znaleźć nie mogę.

Chodzi mi o poradę, a mianowicie: doznałam dzisiaj kontuzji kciuka. Graliśmy w siatkówkę i odbiłam piłkę samym kciukiem. Przeszył mnie ból, potem zrobiło mi się słabo i ciemno przed oczami. Myślę: "co się dzieje".
Co mam zrobić, bo nie chcę wyjść na mięczaka, wrażliwą dziewczynkę, która sobie kuku w paluszek zrobiła. Boli mnie, nie mogę pisać na klawiaturze, pisać piórem, a jak coś boli, to człowiek automatycznie działa tak, aby nie bolało, czyli np. stara się nie nadwyrężać części ciała, która boli, uległa kontuzji. Czy jeśli nie przestanie mnie boleć, powinnam udać się do chirurga? Po kontuzji zwróciłam uwagę, że palec drżał, nie jest napuchnięty, może odrobinkę się różni od drugiego kciuka.

Wiecie niby banalna sprawa, ale czasem takie banalne sprawy kończą się poważnymi komplikacjami. Oceńcie, czy nie przesadzam i jak co, to proszę o usunięcie tego postu.
Pozdrawiam
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:53   #2
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

obity,praiwe wybity,naciagniety,itd.
oklad(kazda apteka ma swoje wlasne metody i polecane masci-zapytaj, rodzina tez ma fdomowe sposoby na oklady) i czekac.(siedzi i mysli ile razy miala przez sport wybite palce lub potluczone i przeraza sie ze jeszcze pisze na klawiaturze..)
nie przejdzie w tydzien-do lekarza ogolnego-on skieruje dalej.
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:29   #3
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

Miałam kiedyś coś takiego. Graliśmy w koszykówkę na w-fie i niefortunnie uderzyłam jednym palcem w piłkę. Bolało mnie ( nie mogłam zgiąc , lekko mi spuchnął) wiec pojechałam do pobliskiej przychodni do lekarza. Tam zrobili mi prześwietlenie- okazało się ze mam wybity palec i w rezultacie dostałam na 3 tygodnie rękę w gips
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:36   #4
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

Cytat:
Napisane przez Sendiri Pokaż wiadomość
Witam. Wiem, że zaśmiecam, ale czy jest tu część forum przeznaczona zdrowiu, ale w sensie choroby, kontuzje? Po prostu jest tak dużo wątków, że znaleźć nie mogę.

Chodzi mi o poradę, a mianowicie: doznałam dzisiaj kontuzji kciuka. Graliśmy w siatkówkę i odbiłam piłkę samym kciukiem. Przeszył mnie ból, potem zrobiło mi się słabo i ciemno przed oczami. Myślę: "co się dzieje".
Co mam zrobić, bo nie chcę wyjść na mięczaka, wrażliwą dziewczynkę, która sobie kuku w paluszek zrobiła. Boli mnie, nie mogę pisać na klawiaturze, pisać piórem, a jak coś boli, to człowiek automatycznie działa tak, aby nie bolało, czyli np. stara się nie nadwyrężać części ciała, która boli, uległa kontuzji. Czy jeśli nie przestanie mnie boleć, powinnam udać się do chirurga? Po kontuzji zwróciłam uwagę, że palec drżał, nie jest napuchnięty, może odrobinkę się różni od drugiego kciuka.

Wiecie niby banalna sprawa, ale czasem takie banalne sprawy kończą się poważnymi komplikacjami. Oceńcie, czy nie przesadzam i jak co, to proszę o usunięcie tego postu.
Pozdrawiam
usztywnić. jeśli jest opuchlizna to do tego okład z octu.
a jeśli ból jest bardzo dokuczliwy, opuchlizna nie schodzi to na przeswietlenie.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:07   #5
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

jedz na izbe przyjec, tam zrobia przeswietlenie i bedziesz wiedziec co i jak jezeli nie chcesz to tak jak radza dziewczyny - rob oklady, np z altaceu i poczekaj, jesli nie przejdzie to wtedy do lekarza.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:31   #6
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

Mi jak się wybije palec na treningu to koleżanka go łapie i z całej siły ciągnie do siebie . I po bólu.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:44   #7
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
jedz na izbe przyjec, tam zrobia przeswietlenie i bedziesz wiedziec co i jak jezeli nie chcesz to tak jak radza dziewczyny - rob oklady, np z altaceu i poczekaj, jesli nie przejdzie to wtedy do lekarza.
zgadzam sie, jesli bardzo boli to jedz do szpitala
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:10   #8
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Mi jak się wybije palec na treningu to koleżanka go łapie i z całej siły ciągnie do siebie . I po bólu.
Ale z Ciebie Twardzielka wow

Jesli okłady Ci nie pomogą- jedz do szpitala
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2009-02-26 o 21:12
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:46   #9
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Proszę o pomoc (nie wiem jak zatytułować)

ale ona pisze ze nie napuhcnal wiec ni ejest wybity wiec metoda na wyciaganie i poprzez to nastawianie wybitego palca nie zadziala na niewybitego a jedynie sobie bol zada
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.