Mamusie marcowe 2017 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 18:28   #811
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

No właśnie firanki już wieszalam ale nie wiedziałam że jestem w ciąży i kręciło mi się w głowie. Teraz niestety obowiązek przejmie mąż z moim nadzorem 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 19:07   #812
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A u mnie w rodzinie tylko śp. Moja Ukochana Prababcia najcudowniejsza zaraz po mojej mamie była barankiem i nikt inny juz się nie pojawił po Niej.
Gdy miałam 9 lat moja Prababcia zginęła w wypadku, do tego dnia to była moja bratnia dusza, spałam z nią od kiedy nauczyłam się chodzić, sama bieglam do babci po schodkach na górę. Nauczyła mnie papieża, codziennie głośno się modliłam, chodziłam z Nią do kościoła, bawiłysmy się, robiła mi kanapki z bananem które uwielbiałam, chodziła ze mną na plac zabaw, była wspaniała...
Jak byłam w ciąży pozamacicznej poszłam pomodlić się do babci na grób, i wtedy złapał mnie ostry ból po jednej stronie, nie mogłam się wyprostować, ledwo doszłam do samochodu. Tego dnia miałam wracać do Niemiec, tym sposobem wylądowałam na IP, uratowało mi to życie. Dwa razy wyszłam bez szwanku z ciężkich wypadków samochodowych, kiedyś prowadząc auto poczułam zimna rękę mojej Prababci, i usłyszałam " uważaj " zwolniłam a za zakrętem wykolejony tir. Gdybym nie zwolniła.... Nie wiem skąd wiem, ale po prostu wiem, że To była Ona, mój Anioł Stróż.
Do dziś mi jej bardzo brakuje, wiem ze byłam jej oczkiem w głowie, jej pupilkiem, wszystkie kuzynki mi zazdroscily, bo Prababcia mnie troszkę faworyzowala, bo byłam najmłodsza.
Tęsknię za nią, i czy to przypadek, że TP przypada dzień przed urodzinami mojej zmarłej Prababci? Prababcia była ur. 21.03 ja mam termin na 20.03. Tyle probowania i udało się akurat jak nie próbowaliśmy? Myślę, że Prababcia pomoże mi w donoszeniu maleństwa i urodzi się dzień później niż planuje moja gin.
Tylko nie myślcie, że jestem wariatka

Bardzo lubię czytać takie historie wierzę w pomoc z "innego świata". dobrze miec takiego Anioła Stróża

W ogóle trochę smutne to jest, jak wiele z nas jest po jakichś trudnych przejściach czy długich staraniach :/ Ale na szczęście się ty spotkałyśmy, więc już teraz powinno być tylko szczęśliwe zakończenie [/QUOTE]

Dzięki temu pewnie lepiej rozumiemy siebie nawzajem i łatwiej być dla siebie wsparciem teraz musi być dobrze
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 19:24   #813
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dziewczyny pisalam wczoraj posta i cos chyba nacisnelam bo wylaczylo mi subskrybcje...
Cos o mnie i o mezuboje mamy po 32 lata.w czerwcu mielismy I rocznice slubu.Starania zaczelismy tak w okolicy pazdzirenika,ale bez zadnego liczenia dmi plodnych,owulacji itp.tak szczerze to nawet nie wiem kiedy mialam owulacje
Musze Wam powiedziec ze po tym wyjsciu ze szpitala to jakas licha jestem.pojechalismy rano z mezem na zakupy i po powrocie musialam sie polozyc bo az mi w uszach dzwonilo...sprzatanie szlo mi jak krew z nosa.dopiero po poludniu troche lepiej sie poczulam.nie wiem czy to wina pogody czy jak...
Co do wiary w opowiesci jak u Pati to troche w to wierze,ale bardziej dlatego ze jak np.mojej babci sni sie dziadek to zawsze wydarzy sie cos zlego np.choroba
Strasznie to smutne ze tyle kobiet ma problemy z zajsciem w ciaze lub jej utrzymaniem.mnie ten moj pobyt w szpitalu troche wystraszyl i teraz naprawde staram sie uwazac na siebie.
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 20:20   #814
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Nie rozumiem fenomenu:" Nie przywitali mnie wszyscy", przecież to nie przedszkole. Piszemy tu wszystkie razem, jedne więcej, drugie mniej, ale po to aby podtrzymać siebie na duchu, cieszyć się szczęściem innych, swoim, dzielić się zmartwieniami, płakać i smucić się razem.


Ja mam 30 lat, mąż 31, to będzie nasze pierwsze baby Jutro mija nam 6 rocznica ślubu no i Groszek chyba na ten czas sam planował nam zrobić niespodziankę Kiedyś się trochę staraliśmy, ale tak raczej bez spinania i bez patrzenia na dni, potem ja miałam problemy zdrowotne nie związane z płodnością i musieliśmy trochę odłożyć ten temat. Od niedawna jakieś pół roku chyba znowu zaczęliśmy, ale też chyba licząc na los na loterii, bo bez kalendarzyka, nie co 2 dni, tylko jak mieliśmy ochotę no i wyszło
Mąż bardzo się cieszy


Patipepe Twoje historie z babcią są zarówno smutne jak i cudowne. Ja wierzę w coś takiego, tym bardziej jak się jest z kimś tak bardzo związanym. I ta data... naprawdę daje dużo do myślenia będzie na pewno dobrze.

Edytowane przez Leili
Czas edycji: 2016-07-23 o 21:52
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 20:50   #815
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez maracujaa Pokaż wiadomość

Eve - zazdraszczam Mazur ! Milego wypoczynku
A dzięki pierwszy raz moj na mazurach. Dzis bylo szalenstwo w parku wodnym, mile chwile nad jeziorem, duzo spacerów,niestety mdli mnie ciagle i to mi psuje humor.

Ja sie przyznaje ze nie kazdej jestem w stanie odpisac, kazda przywitac, pogratulować pozytywnych badan itp. Czasami mam czas tylko czytac a zwłaszcza jak pisze z tel bo robie duzo błędów

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinowa_mamba13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
podzielę się z Wami moją radością ! Mój bąbelek ma 16mm i bardzo zdrowe szybko bijące serduszko po krwiaku ani śladu ! Pięknie się wszystko wchłonęło
No i takie wieści lubie Gratuluję!

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Patipee.To co napisałam wcześniej nie wyjełam z kapelusza, najpierw przeczytałam cały watek. I nikogo nie obgaduje za plecami, moje posty są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Co innego gdybym napisała to w klubie, gdzie nie macie dostepu. Tak samo pisałaście na mój temat, że się obrazilam za nic. Jednak w moim odczuciu było za co bo, przy takim olewatorskim podejsciu wasz wątek będzie omijany szerokim łukiem. Przywitałam się a odpowiedziały dwie osoby. Jakbyś się czuła wchodząc na grupę wsparcia np. AA, powiedziała Dzień dobry a wszyscy by cie olali? Raczej byś nie była skłonna do wynurzeń. Także poczułam jak się poczułam... przywitałam się u lutowych i sama możesz zobaczyć, jak tam się witają z nowymi mamami. Nie miałam zamiaru odnosić się do Waszych postów pełnych żalu do mnie, ale widze, że drążycie temat bez sensu. Wrzuccie na luz i się nie denerwujcie, żeby nie zaszkodzić fasolkom. Również pozdrawiam i życzę szczęśliwych 9 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? ??? Omg! Chyba juz stara sie robie...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
My również się meldujemy.
TP 31 marca lub 1 kwietnia różnie to wychodzi. Mam już jednego synka ma 6 lat więc czas najwyższy na drugie dziecko. Udało się przy pierwszym cyklu starań więc się cieszymy ale i trochę obawiamy. Dopiero zaczęłam piąty tydzień do lekarza wybieram się gdzieś za dwa tyg aby była już widoczna akcja serca.
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki z Norwegii do Polski więc jestem mega szczęśliwa. Wyjeżdżamy we wtorek 😀
Jeśli chodzi o mnie to mam na imię Kasia i mam 30 lat tak samo jak mój tz.
Witaj chyba najmłodsza ciąża na naszym watku ja dzis skonczylam 7tydzien

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
A myslalam że tylko ja taka przełomowa i pomiędzy jestem 😀

Generalnie to się denerwuje bo pierwsza ciążę miałam obumarla druga z synkiem przebiegła dość problemowi bo okazało się że mam cholestaza ciążowa i 6 tyg spędziłam przed porodem w szpitalu więc mam nadzieję że teraz będzie ok. Ogólnie nie mogę się wizyty u giną doczekać bo mam wiele pytań no syna rodzicami przez cc i ciekawe jakie są obecnie procedury co do drugiego porodu czy też cc czy naturalnie
Zazwyczaj drugie tez cc. Ja mam problem bo pierwsze sn a drugie zdecydowanie chce cc ale koszt prywatnie mnie przeraza. Ale to temat na przyszłość; )

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za troskę Bardzo bym chciała, żeby tym razem wszystko poszło dobrze, ale bardzo się boję i jestem przygotowana (a przynajmniej tak mi się wydaje) również na tą druga opcję nie chcę się zbytnio ekscytować ciążą, nie potrafię zresztą się nią cieszyć tak jak za pierwszym razem.



Święte słowa! teQiba uważaj na siebie jak tylko możesz



Wooow ale duże !!



A mnie się wątek bardzo podoba taki jaki jest. Na większości ciążowych wątków przesiadują ciążowe maniaczki, które nadmiernie się wszystkim ekscytują, planują całą wyprawkę już od 3 miesiąca ciąży (tak, spotkałam się z tym), a ich życie kręci się tylko wokół tego jednego tematu. To jest strasznie męczące i szczerze mówiąc, gdyby ten wątek tak wyglądał, to bym pewnie z niego zrezygnowała.

Brałam już udział w wątku gdzie wszyscy wszystkich hucznie witali, ale gdy napisałam, że straciłam dzieci, to zostałam całkowicie usunięta z tej magicznej pierwszej strony jakby nigdy mnie tam nie było... Na mój post odpowiedziało mi wtedy raptem 2-3 osoby z tego co pamiętam i zostałam całkiem zapomniana.

Nie ma się co przejmować to jest NASZ wątek i nic do tego jak wygląda osobom, które mają przecież SWÓJ. Szczerze mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy, żeby czytać wątki dziewczyn, które mają inny termin... Nie widziałam też, żeby na "poczekalni" był jakiś regulamin jak ma wyglądać wątek
Ja tez sie az tak nie ciesze jak pierwsza ciąża. Chyba to normalne ? Hmm

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez milena2690 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam że wam przerwę ale są tu już mamusię więc są doświadczone . Dziś pogoda sprzyja więc chcialam umyć okna,babcia mnie na straszyła że mam nie myć bo dziecko owija się pępowina ,nie wiem czy to prawda ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zabobon

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Serio o coś takiego się obraziłaś i poszłaś na inny wątek ponarzekać? Bez przesady, jesteśmy dorosłe, przedszkole już dawno za nami. Ja nawet nie zwróciłam uwagi, ile osób mnie przywitało. Nie jestem królową angielską, żeby każdy mi się kłaniał [COLOR="Silver"]
Moze nie dla wszystkich przedszkole się skonczylo

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez milena2690 Pokaż wiadomość
No właśnie firanki już wieszalam ale nie wiedziałam że jestem w ciąży i kręciło mi się w głowie. Teraz niestety obowiązek przejmie mąż z moim nadzorem 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam wszystko robie. Jakbym miała na męża czekac to bym sie nie doczekala. W poprzedniej ciazy w 6 miesiacu mielismy generalny remont mieszkania. Tyyyle sprzątania, tylko dluzej trwalo bo z brzuchem trzeba byli sie nagimnastykowac sprzątając np. w szafkach
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 21:22   #816
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
gratulacje!

kana a pamiętasz który preparat pharmacerisa używałas?ja planowałem kupić ta bezzapachowa wersję podwójnie działającego kremu musteli bo Panie bardzo go chwalily u mnie w aptece z tym że niestety koszt trochę duży, pharmaceris wychodzi taniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używałam i musieli i Vichy i nic nie pomogło a od samego początku używałam i jestem jak zebra po drugiej ciąży planuje plastyka brzucha

Cytat:
Napisane przez sygine Pokaż wiadomość
Moje dziecko (lat 5) idzie spac 22:30-23:00, wstaje o 7 i jeszcze w nocy potrafi się budzić... w ogóle boję się powtórki z rozrywki bo młody prawie do 4 rż nie przespal ani jednej nocy... budził się po 4-5 razy... taka jego uroda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to jednak szczesciara byłam mój syn jak miał miesiąc spał już całą noc czasem później się raz budził więc teraz jestem przerażona jak to będzie

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny.ja niestety wyladowalam dzisiaj w szpitalu.zaczelam troche plamic w pracy i wystraszylam sie ze cos sie dzieje.Kolega podrzucil mnie dz szpitala.Mam malego krwiaka.na szczescie nie jest grozny.pewnie zostawia mnie do piatku.mam nadzieje ze bede mogla jechac na wakacje w przyszlym tygodniu...
Dobrze że już jesteś w domu i trzymam kciuki żeby było wszystko ok

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
A dzięki pierwszy raz moj na mazurach. Dzis bylo szalenstwo w parku wodnym, mile chwile nad jeziorem, duzo spacerów,niestety mdli mnie ciagle i to mi psuje humor.

Ja sie przyznaje ze nie kazdej jestem w stanie odpisac, kazda przywitac, pogratulować pozytywnych badan itp. Czasami mam czas tylko czytac a zwłaszcza jak pisze z tel bo robie duzo błędów

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



No i takie wieści lubie Gratuluję!

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



Serio? ??? Omg! Chyba juz stara sie robie...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Witaj chyba najmłodsza ciąża na naszym watku ja dzis skonczylam 7tydzien

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Zazwyczaj drugie tez cc. Ja mam problem bo pierwsze sn a drugie zdecydowanie chce cc ale koszt prywatnie mnie przeraza. Ale to temat na przyszłość; )

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



Ja tez sie az tak nie ciesze jak pierwsza ciąża. Chyba to normalne ? Hmm

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------



Zabobon

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------


Moze nie dla wszystkich przedszkole się skonczylo

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



Ja tam wszystko robie. Jakbym miała na męża czekac to bym sie nie doczekala. W poprzedniej ciazy w 6 miesiacu mielismy generalny remont mieszkania. Tyyyle sprzątania, tylko dluzej trwalo bo z brzuchem trzeba byli sie nagimnastykowac sprzątając np. w szafkach
No chyba najmłodsza jestem ciążowo 😀
Ja w ciąży w piątym mc też sprzątalam cały dom po generalnym remoncie i przeprowadziliśmy się do niego więc była masa roboty a nogi miałam spuchniete później jak balony
Teraz też jestem przerażona bo we wtorek wyjeżdżamy dopiero w środę późnym popołudniem będziemy w polsce i najpierw czeka nas remont bo kupiliśmy mieszka ie w stanie deweloperskim i zaczynamy budowę domu więc na głowie będzie sporo jedyne co to nie będę pracowała.

My też myślimy o urlopie we wrześniu a w sierpniu polskie morze na kilka dni

Ja jestem z województwa lubuskiego
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 21:23   #817
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Hmmm widzę że niektórym hormony szkodzą... obrazić się o brak powitania... no cóż kobietom w ciąży chyba się wybacza
A ja dziś dzień na pełnych obrotach bo młodemu urodziny wyprawialiśmy więc padam na pysk...
W ogóle ostatnio najchętniej bym spała a młody jakoś nie zamierza popuścić... chodzi spać o 23 a wstaje o 7...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 22:54   #818
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez sygine Pokaż wiadomość
Hmmm widzę że niektórym hormony szkodzą... obrazić się o brak powitania... no cóż kobietom w ciąży chyba się wybacza
A ja dziś dzień na pełnych obrotach bo młodemu urodziny wyprawialiśmy więc padam na pysk...
W ogóle ostatnio najchętniej bym spała a młody jakoś nie zamierza popuścić... chodzi spać o 23 a wstaje o 7...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie hormony nam buzują więc można wszystko wybaczyć 😀
Mój tz mnie wkurza jak coś się uniosła a on mówi co hormony buzuja 😎 a to dopiero po tym tekście zaczynają mi budować
Mój syn też z lipca 14 ale 2010 😀

Ja to wogole się zastanawiam jak to będzie z tą ciąża bo pierwsza porażka druga z synem to musiałam się dużo oszczędzać bo od początku była zagrożona później niby było ok i w 30tc wyladowalam w szpitalu bo dostałam przedwczesnego skurczy. Trochę mnie potrzymali jak się uspokoi lotnisko wyszłam do domu i się okazało że mam cholestaza ciążowa więc ostatnie 6tyg spędziłam w szpitalu czego teraz sobie nie wyobrażam mając jedno dziecko już w domu. Więc mam nadzieję że będzie wszystko ok. Mój pierwszy syn miał 4570gram i był 58cm długi liczę że drugie będzie ciut mniejsze albo że jeśli faktycznie by było cc (choć to odległe plany puki co aby wszystko było dobrze) to że zrobią je troszkę wcześniej 😀
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 23:35   #819
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Talking Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

[COLOR="DarkGreen"[/COLOR]Witam Dziewczynki
Dołączam również do marcóweczek(chyba termin dokladnie jeszcze nie wyliczony)
Chciałam się tylko przywitać:cmo k:
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 00:15   #820
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dziewczyny co tak na szybko na zapalenie pęcherza?? Tak mnie rozbolał ze nie mogę zasnąć
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:12   #821
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

PatiPee żurawinę są jakiej tabletki z żurawiną ale nazwa mi.wyleciała...
Anoxa ja z pierwszą ciążą nie miałam żadnych problemów młody urodził się 5 dni po terminie i do końca byłam na chodzie jeszcze parę godzin przed porodem lazilam po centrum handlowym mlody miał 3430 i 59 cm i cieszę się że nie więcej bo sobie drogę sam utorowal więc trochę szwów mi musieli pozakladac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 07:41   #822
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
[COLOR="DarkGreen"[/COLOR]Witam Dziewczynki
Dołączam również do marcóweczek(chyba termin dokladnie jeszcze nie wyliczony)
Chciałam się tylko przywitać:cmo k:
Witam i gratuluję
Cytat:
Napisane przez sygine Pokaż wiadomość
PatiPee żurawinę są jakiej tabletki z żurawiną ale nazwa mi.wyleciała...
Anoxa ja z pierwszą ciążą nie miałam żadnych problemów młody urodził się 5 dni po terminie i do końca byłam na chodzie jeszcze parę godzin przed porodem lazilam po centrum handlowym mlody miał 3430 i 59 cm i cieszę się że nie więcej bo sobie drogę sam utorowal więc trochę szwów mi musieli pozakladac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczesciara ale syn długi był jak mówię że mój 58cm to mówią że długi ale twój mały faktycznie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:50   #823
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

No ma po kim ja mam 177 cm a mąż 190 więc raczej od początku wysoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:02   #824
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dzień dobry
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:25   #825
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
[COLOR="DarkGreen"[/COLOR]Witam Dziewczynki
Dołączam również do marcóweczek(chyba termin dokladnie jeszcze nie wyliczony)
Chciałam się tylko przywitać:cmo k:
Witamy gorąco

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sygine Pokaż wiadomość
PatiPee żurawinę są jakiej tabletki z żurawiną ale nazwa mi.wyleciała...
Anoxa ja z pierwszą ciążą nie miałam żadnych problemów młody urodził się 5 dni po terminie i do końca byłam na chodzie jeszcze parę godzin przed porodem lazilam po centrum handlowym mlody miał 3430 i 59 cm i cieszę się że nie więcej bo sobie drogę sam utorowal więc trochę szwów mi musieli pozakladac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję kochana, u nas dzisiaj wszystkie sklepy zamknięte ale jutro lecę po żurawine wiem ze jest żurawit, siostra mi za kilka dni z Polski przywiezie

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinowa_mamba13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
No heeej

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

A w nocy pomogły ciepłe, grube skarpetki i dwie kołdry
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:45   #826
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez Malinowa_mamba13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
podzielę się z Wami moją radością ! Mój bąbelek ma 16mm i bardzo zdrowe szybko bijące serduszko po krwiaku ani śladu ! Pięknie się wszystko wchłonęło
Świetne wieści

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za troskę Bardzo bym chciała, żeby tym razem wszystko poszło dobrze, ale bardzo się boję i jestem przygotowana (a przynajmniej tak mi się wydaje) również na tą druga opcję nie chcę się zbytnio ekscytować ciążą, nie potrafię zresztą się nią cieszyć tak jak za pierwszym razem.



Święte słowa! teQiba uważaj na siebie jak tylko możesz



Wooow ale duże !!



A mnie się wątek bardzo podoba taki jaki jest. Na większości ciążowych wątków przesiadują ciążowe maniaczki, które nadmiernie się wszystkim ekscytują, planują całą wyprawkę już od 3 miesiąca ciąży (tak, spotkałam się z tym), a ich życie kręci się tylko wokół tego jednego tematu. To jest strasznie męczące i szczerze mówiąc, gdyby ten wątek tak wyglądał, to bym pewnie z niego zrezygnowała.

Brałam już udział w wątku gdzie wszyscy wszystkich hucznie witali, ale gdy napisałam, że straciłam dzieci, to zostałam całkowicie usunięta z tej magicznej pierwszej strony jakby nigdy mnie tam nie było... Na mój post odpowiedziało mi wtedy raptem 2-3 osoby z tego co pamiętam i zostałam całkiem zapomniana.

Nie ma się co przejmować to jest NASZ wątek i nic do tego jak wygląda osobom, które mają przecież SWÓJ. Szczerze mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy, żeby czytać wątki dziewczyn, które mają inny termin... Nie widziałam też, żeby na "poczekalni" był jakiś regulamin jak ma wyglądać wątek
Na pewno nie ma obowiązku tworzenia listy
Ja niestety też nie ogarnę czasowo listy i w sumie mi na niej nie zależy, więc nawet się cieszę że trafiłam w takie grono, które tez nie zwariowalo na punkcie spraw 'okolociazowych'

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A u mnie w rodzinie tylko śp. Moja Ukochana Prababcia najcudowniejsza zaraz po mojej mamie była barankiem i nikt inny juz się nie pojawił po Niej.
Gdy miałam 9 lat moja Prababcia zginęła w wypadku, do tego dnia to była moja bratnia dusza, spałam z nią od kiedy nauczyłam się chodzić, sama bieglam do babci po schodkach na górę. Nauczyła mnie papieża, codziennie głośno się modliłam, chodziłam z Nią do kościoła, bawiłysmy się, robiła mi kanapki z bananem które uwielbiałam, chodziła ze mną na plac zabaw, była wspaniała...
Jak byłam w ciąży pozamacicznej poszłam pomodlić się do babci na grób, i wtedy złapał mnie ostry ból po jednej stronie, nie mogłam się wyprostować, ledwo doszłam do samochodu. Tego dnia miałam wracać do Niemiec, tym sposobem wylądowałam na IP, uratowało mi to życie. Dwa razy wyszłam bez szwanku z ciężkich wypadków samochodowych, kiedyś prowadząc auto poczułam zimna rękę mojej Prababci, i usłyszałam " uważaj " zwolniłam a za zakrętem wykolejony tir. Gdybym nie zwolniła.... Nie wiem skąd wiem, ale po prostu wiem, że To była Ona, mój Anioł Stróż.
Do dziś mi jej bardzo brakuje, wiem ze byłam jej oczkiem w głowie, jej pupilkiem, wszystkie kuzynki mi zazdroscily, bo Prababcia mnie troszkę faworyzowala, bo byłam najmłodsza.
Tęsknię za nią, i czy to przypadek, że TP przypada dzień przed urodzinami mojej zmarłej Prababci? Prababcia była ur. 21.03 ja mam termin na 20.03. Tyle probowania i udało się akurat jak nie próbowaliśmy? Myślę, że Prababcia pomoże mi w donoszeniu maleństwa i urodzi się dzień później niż planuje moja gin.
Tylko nie myślcie, że jestem wariatka
Ja też wierze ze moja Mama czuwa nade mną..

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisalam wczoraj posta i cos chyba nacisnelam bo wylaczylo mi subskrybcje...
Cos o mnie i o mezuboje mamy po 32 lata.w czerwcu mielismy I rocznice slubu.Starania zaczelismy tak w okolicy pazdzirenika,ale bez zadnego liczenia dmi plodnych,owulacji itp.tak szczerze to nawet nie wiem kiedy mialam owulacje
Musze Wam powiedziec ze po tym wyjsciu ze szpitala to jakas licha jestem.pojechalismy rano z mezem na zakupy i po powrocie musialam sie polozyc bo az mi w uszach dzwonilo...sprzatanie szlo mi jak krew z nosa.dopiero po poludniu troche lepiej sie poczulam.nie wiem czy to wina pogody czy jak...
Co do wiary w opowiesci jak u Pati to troche w to wierze,ale bardziej dlatego ze jak np.mojej babci sni sie dziadek to zawsze wydarzy sie cos zlego np.choroba
Strasznie to smutne ze tyle kobiet ma problemy z zajsciem w ciaze lub jej utrzymaniem.mnie ten moj pobyt w szpitalu troche wystraszyl i teraz naprawde staram sie uwazac na siebie.
W domu też staraj się jak najwięcej odpoczywać. Jak tam w ogóle te plamienia u Ciebie, ustaly?

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
[COLOR="DarkGreen"[/COLOR]Witam Dziewczynki
Dołączam również do marcóweczek(chyba termin dokladnie jeszcze nie wyliczony)
Chciałam się tylko przywitać:cmo k:
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:49   #827
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dark green witaj !!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Możecie cytować posty używając tapatalk? Mi wyskakuje błąd, że w temacie są emoji i nie można dodać posta :/


Dziś rano mnie obudziły bóle macicy jak na @ , też tak macie ? Trochę się wystraszyłam, że to CP, ale wtedy bóle były znacznie mocniejsze. No i plamień na szczęście nie ma.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:54   #828
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dzien dobry!

Sandrunia Niepon
Witam i gratuluję

Kochane pomóżcie. Od wczoraj chyba czymś się zatrulam,boli mnie żołądek , spałam może dwie godziny,jest mi bardzo słabo i nie mogę zjeść niczego. Macie jakieś sprawdzone metody na ból żołądka ?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:02   #829
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Say hello ja tez nie mogę cytować w apce...
Co do żołądka milena to jedyne co mi na myśl przychodzi to rumianek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 09:03   #830
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Ja mogę cytowac, ale ja korzystam z tej Wizazowej apki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:04   #831
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

O, nawet nie wiedziałam, ze jest wizażowa apka muszę sobie ściągnąć. Dzięki !

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:05   #832
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Sygine
Dziękuję spróbuje. Wszędzie piszą ranigast itd ale wszystko pod konsultacja lekarzy. A ja nie mam na to czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:42   #833
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny co tak na szybko na zapalenie pęcherza?? Tak mnie rozbolał ze nie mogę zasnąć
Femisept uro
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:37   #834
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Na żołądek to chyba tylko mięta i rumianek można też renni ale to bardziej na zgaga bo miałam w poprzedniej ciąży okropna i sobie nimi pomagałam

A właśnie odnośnie Apek na tel macie jakąś fajną ciążowa apke?
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:21   #835
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Smile Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dzień doberek ciężaróweczki
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:11   #836
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

ja używam womanlog pregnancy oblicza czas ciąży i co tydzień pokazuje info jak rozwija się dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:18   #837
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dark green witaj !!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Możecie cytować posty używając tapatalk? Mi wyskakuje błąd, że w temacie są emoji i nie można dodać posta :/


Dziś rano mnie obudziły bóle macicy jak na @ , też tak macie ? Trochę się wystraszyłam, że to CP, ale wtedy bóle były znacznie mocniejsze. No i plamień na szczęście nie ma.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kochana ja mam tak od samego początku,są takie momenty, że boli tak aż łzy lecą,ale to raz na dwa -trzy dni i trwa ok 1-2min.
Nie panikuje -nie panikuje
Jeśli nie ma plamien jest ok, brzuch może boleć i cala ciążę. .

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez milena2690 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Sandrunia Niepon
Witam i gratuluję

Kochane pomóżcie. Od wczoraj chyba czymś się zatrulam,boli mnie żołądek , spałam może dwie godziny,jest mi bardzo słabo i nie mogę zjeść niczego. Macie jakieś sprawdzone metody na ból żołądka ?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może gorzka herbatka i delikatna głodówka, choć nie wiem czy w ciąży tak można.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Femisept uro
Ja mam urofuraginum ale nie wolno w ciąży, a ten femisept jest dozwolony?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
Na żołądek to chyba tylko mięta i rumianek można też renni ale to bardziej na zgaga bo miałam w poprzedniej ciąży okropna i sobie nimi pomagałam

A właśnie odnośnie Apek na tel macie jakąś fajną ciążowa apke?

Ja mam "moja ciąża" ale średnio mi się podoba, musze inna wypróbować




Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Dzień doberek ciężaróweczki
Bry
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:25   #838
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Milena sprobuj napic sie coca coli lub pepsi takiej mocno gazowanej.mnie zawsze ratowaly krople zoladkowe ale to kurde na spirytusie jest maz z kolei zawsze pije miete pieprzowa na bol brzucha.
Teqiba tak naprawde to plamienie mialam tylko w srode s pracy.podczas badania w szpitalu juz nic nie bylo widac.Oszczedzam sie jak tylko moge.Maz wszystko za mnie dzwiga dziwnie mi z tym bo np.moja mama dzwiga wiadra z woda na dzialke zeby podlac warzywa albo ciagnie wode ze studni a ja nie moge jej pomoc
Anoxa ja uzywam bellybestfriend.mozna tam wpisywac nastroj kazdego dnia i inne informacje.ja uzywam go tylko raczej pogladowo.
Co do zapalenia pecherza to jest jeszcze Furagin ale nje wiem czy kobiety w ciazy moga brac.
Dziewczyny jak macie takie bole jak podczas @ to bierzcie nospe.ja teraz w szpitalu 3 x dziennie bralam.
Teraz znowu cisnienie mi leci w dol choc i tak mam niskie.ledwo dzisiaj w kosciele wystalam.musze zaczac chodzic wczesniej zeby usiasc bo teraz wystac 1h to nie lada wyczyn dla mnie...
Witaj Sandrunia.Mam nadzieje ze wystarczajaca lic,ba osob Cie przywitala
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:30   #839
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Milena sprobuj napic sie coca coli lub pepsi takiej mocno gazowanej.mnie zawsze ratowaly krople zoladkowe ale to kurde na spirytusie jest maz z kolei zawsze pije miete pieprzowa na bol brzucha.
Teqiba tak naprawde to plamienie mialam tylko w srode s pracy.podczas badania w szpitalu juz nic nie bylo widac.Oszczedzam sie jak tylko moge.Maz wszystko za mnie dzwiga dziwnie mi z tym bo np.moja mama dzwiga wiadra z woda na dzialke zeby podlac warzywa albo ciagnie wode ze studni a ja nie moge jej pomoc
Anoxa ja uzywam bellybestfriend.mozna tam wpisywac nastroj kazdego dnia i inne informacje.ja uzywam go tylko raczej pogladowo.
Co do zapalenia pecherza to jest jeszcze Furagin ale nje wiem czy kobiety w ciazy moga brac.
Dziewczyny jak macie takie bole jak podczas @ to bierzcie nospe.ja teraz w szpitalu 3 x dziennie bralam.
Teraz znowu cisnienie mi leci w dol choc i tak mam niskie.ledwo dzisiaj w kosciele wystalam.musze zaczac chodzic wczesniej zeby usiasc bo teraz wystac 1h to nie lada wyczyn dla mnie...
Witaj Sandrunia.Mam nadzieje ze wystarczajaca lic,ba osob Cie przywitala
Ja musiałabym być non stop na nospie musze pogadać o tym z lekarzem. Oszczędzaj się ile wlezie!
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:43   #840
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

dziewczyny sciagnelam teraz Nowa apke pregnancy+. co prawda wszystko po angielsku Ale dla tych co znaja język wydaje się być spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 08:48:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.