dobra w łóżku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 20:22   #1
brzoskwinka
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 39
Smile

dobra w łóżku


Witam Kochane!
Tak jak w tytule: jak sądzicie, co to znaczy być dobrą w łóżku?? Może jakieś porady, wskazówkiale przede wszystkim Wasza opinia na zadane przeze mnie (choć bardzo ogólne) pytanie.
Wypowiadajcie się-pozdrawiam
brzoskwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:43   #2
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: dobra w łóżku

Mi "dobra w lózku" wydaje sie bardzo durne ale skoro mam juz sprecyzowac znaczenie to wydaje mi sie,ze np kazda z nas zachowuje sie inaczej podczas seksu i jednemu mezszczyxnie jej zachowanie lub sposób w jaki to robi sie spodoba drugiemu zas nie wiec w sumie to takie wzglednedobra to moze tez doświadczona
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:13   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: dobra w łóżku

Krótko mówiąc "dobra w łóżku" to taka osoba, która potrafi w pełni zadowolic swojego partnera/partnerke, spełnic wszelkie jej oczekiwania itp....tez nie lubie tego okreslenia
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:59   #4
Chibusa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Chibusa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: dobra w łóżku

heh..mi to określenie kojarzy się z kobietą ktora spala z wieloma facetami ...nie wiem czemu..
Chibusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:12   #5
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: dobra w łóżku

Mi też się to określenie (dobra w łóżku) jakoś źle kojarzy Ale w pozytywnym znaczeniu to moim zdaniem przede wszystki aktywna, znająca swoje potrzeby i potrzeby partnera, ale przy tym też zaskakująca i z pomysłem
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:11   #6
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: dobra w łóżku

a ja nie mam złych skojarzeń. mnie sie wydaje, że czy kobieta czy mężczyzna to "dobry w łóżku" oznacza to samo - jesteś swobodny, nie skupiasz się na własnym zadowoleniu tylko myślisz o partnerze i jesteś otwarty na jego potrzeby.
kiedys rozmawiałam na ten temat z kolegami i wszyscy zgodnie twierdzą, że nienawidzą kiedy dziewczyna jest bierna, leży i czeka aż będzie fajnie. według ich oceny im atrakcyjniesza dziewczyna tym gorsza w łóżku. zapytałam o przypuszczalne powody i po głebszym zastanowieniu doszli do wniosku, że: atrakcyjne dziewczyny są najczęściej bardzo skupione na swoim wyglądzie. mają o sobie wysokie mniemanie i jakby daja do zrozumienia, że facet powinien się cieszyć, że ona w ogóle z nim do tego łóżka poszła. a poza tym są bardzo skupione na tym, żeby nie zdewastować sobie fryzury czy makijażu, nie wygladać głupio albo nie robić min, wiec siła rzeczy są spięte. te z kompleksami też są męczące, bo facet che się przyssać do udka a ona się zakrywa, bo celulit, on za biuścik, a ona nie bo za małe, wiszące itd.
najlepsze są dziewczyny przeciętnej urody, które zachowuja się najbardziej naturalnie i starają się, bo niejako czują potrzebę wykazania się, żeby zrekompensować braki urody - często wyimaginowane.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:18   #7
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

a ja może trochę z innej strony ugryzę temat ale zawsze to stwierdzenie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy no więc nie raz już słyszałam, że -przypuśćmy DZIEWCZYNA- która dobrze tańczy ( mam tu na myśli rytmiczne ruchy, zmysłowe kołysanie bioder etc ) to musi być "dobra w łóżku".... I co Wy na to ?????
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 10:39   #8
Anya_86
Raczkowanie
 
Avatar Anya_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: róznie to bywa
Wiadomości: 455
GG do Anya_86
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez k_rubia
a ja może trochę z innej strony ugryzę temat ale zawsze to stwierdzenie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy no więc nie raz już słyszałam, że -przypuśćmy DZIEWCZYNA- która dobrze tańczy ( mam tu na myśli rytmiczne ruchy, zmysłowe kołysanie bioder etc ) to musi być "dobra w łóżku".... I co Wy na to ?????
Tego to ja nie słyszałam a podobnoć ładnie się ruszam na parkiecie,co nie raz usłyszałam, ale zeby przez to usłyszeć że muszę byc "dobra w łóżku"??nie zdarzyło mi się
Anya_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:40   #9
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: dobra w łóżku

no nic tylko kusic bioderkami hahahaha
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:42   #10
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: dobra w łóżku

mnie to sie kojarzy z jednym slowem-AKTYWNA
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:44   #11
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: dobra w łóżku

ja słyszałam ze jak ma sie taka "sciezke" od pepką pionowo w dol biegnaca to to znaczy ze sie bedzie dobrym w łozku bo ja mam talka i tak mi kolezanka powiedziala ale jak dla mnie to "być dobrym w lozku" bo byc poprostu dobrym/ą kochanką
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 10:48   #12
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez Anya_86
Tego to ja nie słyszałam a podobnoć ładnie się ruszam na parkiecie,co nie raz usłyszałam, ale zeby przez to usłyszeć że muszę byc "dobra w łóżku"??nie zdarzyło mi się
Twój taniec nie ma prowokować do takich stwierdzeń ale co najwyżej ma "sygnalizować" Twoją umiejętność...hmmmm.....b ycia elastyczną i zmysłową. No bo nawet jeśli stwierdzenie "dobra w łózku" nam się nie podoba to chyba tzw. "kłoda" nie jest w stanie wiele z siebie wykrzesać....
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:46   #13
Anya_86
Raczkowanie
 
Avatar Anya_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: róznie to bywa
Wiadomości: 455
GG do Anya_86
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez k_rubia
Twój taniec nie ma prowokować do takich stwierdzeń ale co najwyżej ma "sygnalizować" Twoją umiejętność...hmmmm.....b ycia elastyczną i zmysłową. No bo nawet jeśli stwierdzenie "dobra w łózku" nam się nie podoba to chyba tzw. "kłoda" nie jest w stanie wiele z siebie wykrzesać....
Wiecie co chyba większość z znas wolałaby usłyszeć od faceta że jest dobra w łóżku jak to ze jestesmy jak kłoda Bynajmniej ja bym wolała to stwierdzenieCo do sygnalizacji n aprarkiecie, to to całkiem możliwe
Anya_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:52   #14
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

jasne, ze wolałabym stwierdzenie "dobra w łóżku" niż jakaśtam kłoda.... a o tym tańcu wspomniałam mimochodem, bo faktycznie takie stwierdzenie słysze juz któryś raz z kolei... No to Dzwiewuszki !!! Do tańca !!!!
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:05   #15
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: dobra w łóżku

to niekoniecznie prawda gdyz ja w ogole i nie tancze a nie chce sie chwalic...... cicha woda brzegi rwie..oj rwie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:09   #16
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez bess
to niekoniecznie prawda gdyz ja w ogole i nie tancze a nie chce sie chwalic...... cicha woda brzegi rwie..oj rwie
To znaczy nie tańczysz czy nie umiesz tańczyć ???? Dla mnie Twoje stwierdzenie nie jest dokładne Wiesz, ja z kolei mam wrażenie , że nie umiem tańczyć w tzw. "parach" i jak kroi mi się jakaś zabawowa impreza z takimi tańcami to aż mnie w dołku ściska. Ale za to solo........ !!!!!!!!!!!!! oj dzieje sie, dzieje....
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:10   #17
Man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: dobra w łóżku

Moim skromnym zdaniem to taka kobieta ktora jest przede wszystkim aktywna.otwarta na nowe propozycje (np:pozycje, nikt nie lubi sie kochac tylko w 1-2 pozycjach) umiejaca wyczuc czego facet pragnie i co go kreci, czasami delikatna romantyczna a czasami agresywna i dynamiczna(wyczucie klimatu)spontaniczna i zwariowana z lozkowym poczuciem humoru (seks rowniez moze byc zabawa nie musi byc smiertelnie powazny)
Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:11   #18
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez Man
Moim skromnym zdaniem to taka kobieta ktora jest przede wszystkim aktywna.otwarta na nowe propozycje (np:pozycje, nikt nie lubi sie kochac tylko w 1-2 pozycjach) umiejaca wyczuc czego facet pragnie i co go kreci, czasami delikatna romantyczna a czasami agresywna i dynamiczna(wyczucie klimatu)spontaniczna i zwariowana z lozkowym poczuciem humoru (seks rowniez moze byc zabawa nie musi byc smiertelnie powazny)

No !!!!!!! Wreszcie jakies meskie spojrzenie na temat !!!!!!!!!!!!!
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:24   #19
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: dobra w łóżku

Uwazam, ze kobieta dobra w lozku jest wtedy, kiedy to ona nie on, przejmuje inicjatywe nad prowadzeniem tej "gierki" seksualnej. A co najwazniejsze, nie moze byc znudzona, lezec biernie i czekac, az jej partner osiagnie orgazm. Aktywna kobieta to tak, ktora chce sprawic nie tylko jemu, ale i sobie przyjemnosc. Ma ochote na wiecej pozycji niz 1-2. Musi byc to kobieta "kocica" - raz delikatna, mila, wdzieczna, a raz agresywna, ostra namietna.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 12:38   #20
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: dobra w łóżku

Moi koledzy pieją z zachwytu gdy słyszą,że dziewczyna jest mocno rozciągnięta, wygimnastykowana Od razu pobudza im się wyobraźnia

A z tym tańcem to też słyszałam to stwierdzenie I pewno to się wiążę z tym że jak dziewczyna tańczy bez zażenowania (yyy nie mówię o jakimś sprośnym tańcu) to poprostu faceci odbierają to jako,że taka dziewczyna jest aktywna i nie będzie ta "kłodą"
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:55   #21
Man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: dobra w łóżku

mysle ze tu chodzi o to wygiecie w tali ktore sprawia ze mezczyzna wariuje.jak dla mnie jest to chyba jedna z najbardziej seksownych rzeczy.
Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:04   #22
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez Man
mysle ze tu chodzi o to wygiecie w tali ktore sprawia ze mezczyzna wariuje.jak dla mnie jest to chyba jedna z najbardziej seksownych rzeczy.
hmmmm....czyli jednym słowem elastyczna talia ????
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:09   #23
Man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: dobra w łóżku

dokladnie tak.jezeli sie zaglebic w temat to to ma spory wplyw na sam stosunek.w opisie wielu pozycji jest napisane ze kobiety np:przez prace bioder reguluja niektore rzeczy.. mysle ze najwieksze wrazenie robi to podczas pozycji tylnich. gdy potraficie stworzyc takie cudowne zaglebienie miedzy biodrami a plecami.(mam nadzieje ze wiecie o co chodzi)nie latwo to wyjasnic
Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:11   #24
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: dobra w łóżku

to sie zgadzam !!!! ale jakoś tego wgłębienia nie umiem sobie wyobrazić........
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:14   #25
Man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: dobra w łóżku

hmmm nie wiem jak to wytlumaczyc.ale sprobuje
jak masz pozycje tylna to biodra masz wypiete talie masz w dol i tworzy sie wtedy takie fajne wygiecie.bardzo seksowana sprawa
Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:15   #26
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: dobra w łóżku

Cytat:
Napisane przez k_rubia
To znaczy nie tańczysz czy nie umiesz tańczyć ???? Dla mnie Twoje stwierdzenie nie jest dokładne Wiesz, ja z kolei mam wrażenie , że nie umiem tańczyć w tzw. "parach" i jak kroi mi się jakaś zabawowa impreza z takimi tańcami to aż mnie w dołku ściska. Ale za to solo........ !!!!!!!!!!!!! oj dzieje sie, dzieje....
nie tancze i z czasem ta zdolnosc mi zanikla heh jedno wiem na pewno, nie lubie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:16   #27
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: dobra w łóżku

a jak kobieta jest dajmyna to baaardzo szczupla to tez sie tworzy?nie wiem czy tak mam bo nie mam jak sie ogladac z tamtej strony
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:17   #28
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: dobra w łóżku

Chodzi o taki dołeczek w okolicach krzyża, gdy kobieta jest na czworaczkach i wypina pupę. Mój TŻ też bardzo lubi to miejsce i czasami sie w nie wpatruje i głaszcze
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:20   #29
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: dobra w łóżku

takie dolki nad pupa to ma kazdy nawet jak stoi prostono to juz wiem
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:22   #30
Man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: dobra w łóżku

nie chodzi o dwa doleczki nad pupa hehe. chpodzi o ksztalt ciala ktory mozna przybrac. jezeli ktos ma wyobraznie to mozna to porownac do litery M badz U
pupa wypieta do gory brzuszek w dol
Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.