Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 09:42   #421
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

A moze jakies zdjecia z podkladem na twarzy zeby pokazac efekt?
No nie , na moje zdjęcia to nie liczcie
po pierwsze nie wiem czemu , ale rozmiar fotek mam za duży i nie wklejają się na wizaz
po drugie swojej twarzyczki nie upublicznię .....musicie wierzyć mi na słowo, że pięknie wyglądam w minerałach

poza tym, EDM po całym dniu trochę gorzej wyglądały na mnie niż Lumiere, tzn. zniknęły częściowo ze strefy T ....testy trwają

pozdrowienia prawie weekendowe
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 11:34   #422
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Tak tak, ja się przyłaczam do prośby. Gdyby Agabil, której nowych makijazy niestety brak ostatnio, czego nie moge odżałowac, zechciała tak sie musnąc i uwiecznić i podzielić sie z nami...
nie mam czasu.
Ale moŻe dam radę w ten weekend, powinnam miec próbki EDM, Meow (reszteczki trzymane na wyjście ) i Bare
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 18:55   #423
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
No nie , na moje zdjęcia to nie liczcie
po pierwsze nie wiem czemu , ale rozmiar fotek mam za duży i nie wklejają się na wizaz
po drugie swojej twarzyczki nie upublicznię .....musicie wierzyć mi na słowo, że pięknie wyglądam w minerałach

poza tym, EDM po całym dniu trochę gorzej wyglądały na mnie niż Lumiere, tzn. zniknęły częściowo ze strefy T ....testy trwają

pozdrowienia prawie weekendowe

To wierzymy na slowo

Tez mi sie wydaje ze Lumiere wygladaja troszke lepiej na twarzy(u mnie EDM nie znikaja) ale Lumiere daja fajniejsze wykonczenie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 21:02   #424
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

nadrabiam watkowe zaleglosci i widze, ze szalejecie z probkami.
w zeszly piatek dostalam paczke z zamowionym zestawem, dodatkowo w ramach promocji otrzymalam pedzel do podkladu, szczoteczke/grzebyk do brwi i rzes oraz probke nowego rozu new car smell (kolor rozowo-brzoskwiniowy, dosc jasny na skorze). promocja obejmowala takze znizke dzieki promocyjnym kodom - zaplacilam ok. 5$ mniej.

wklejam zdjecie podkladow - moze przydadza sie chetnym na EDM kolory:

od gory od lewej - olive fair - bardzo jasny, dosc neutralny bez (z odrobina szarosci)
fawn - kolor dobry chyba jedynie dla azjatow - jasny, ale bardzo zolty (do mieszania z olive fair na lato, jest o ton ciemniejszy)

fairly light neutral - jasny bez z kapka brazu (jw)

golden fair - kolor dla mnie idealny - bardzo jasny, lekko zlotawy bez

finishing dust - goraco polecam, jest to jak nazwa wskazuje puder wykonczeniowy. mozna go aplikowac pod podklad (zeby zmatowic np. filtr) lub na w celu utrwalenia makijazu. puderek nie wysusza, matuje i daje efekt photoshopowania, ktory moglabym przyrownac do sypkich pryzm pastelowych (z tym, ze nie ma efektu rozswietlenia). trzeba uwazac z aplikacja - przy zbyt duzej ilosci cera jest nienaturalnie wygladzona

swietny jest takze plaski pedzel - jest bardzo miekki i nie drape skory a mozna nim idealnie rozrowadzic mineralki
niestety nie udalo mi sie zakupic rozu pink ribbon (dostalam info, ze trzeba byc zaproszonym na forum). a, przeprosilam sie z korektorem fairly light - aplikowany odpowiednim pedzlem jest niewidoczny na skorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM.jpg (35,3 KB, 100 załadowań)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 21:44   #425
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
nadrabiam watkowe zaleglosci i widze, ze szalejecie z probkami.
w zeszly piatek dostalam paczke z zamowionym zestawem, dodatkowo w ramach promocji otrzymalam pedzel do podkladu, szczoteczke/grzebyk do brwi i rzes oraz probke nowego rozu new car smell (kolor rozowo-brzoskwiniowy, dosc jasny na skorze). promocja obejmowala takze znizke dzieki promocyjnym kodom - zaplacilam ok. 5$ mniej.

wklejam zdjecie podkladow - moze przydadza sie chetnym na EDM kolory:

od gory od lewej - olive fair - bardzo jasny, dosc neutralny bez (z odrobina szarosci)
fawn - kolor dobry chyba jedynie dla azjatow - jasny, ale bardzo zolty (do mieszania z olive fair na lato, jest o ton ciemniejszy)

fairly light neutral - jasny bez z kapka brazu (jw)

golden fair - kolor dla mnie idealny - bardzo jasny, lekko zlotawy bez

finishing dust - goraco polecam, jest to jak nazwa wskazuje puder wykonczeniowy. mozna go aplikowac pod podklad (zeby zmatowic np. filtr) lub na w celu utrwalenia makijazu. puderek nie wysusza, matuje i daje efekt photoshopowania, ktory moglabym przyrownac do sypkich pryzm pastelowych (z tym, ze nie ma efektu rozswietlenia). trzeba uwazac z aplikacja - przy zbyt duzej ilosci cera jest nienaturalnie wygladzona

swietny jest takze plaski pedzel - jest bardzo miekki i nie drape skory a mozna nim idealnie rozrowadzic mineralki
niestety nie udalo mi sie zakupic rozu pink ribbon (dostalam info, ze trzeba byc zaproszonym na forum). a, przeprosilam sie z korektorem fairly light - aplikowany odpowiednim pedzlem jest niewidoczny na skorze
Fajnie ze wkleilas fotki
Swietnie wyglada ten plaski pedzel
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 10:34   #426
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zaparłam się i postanowiłam ze spróbuję jeszcze raz Nałożyłam na polowe twarzy olive fair EDM a na drugą Meow fawless finish golden beige. Pod podkład nałożyłam primer Meow do mieszanej cery. Oglądałam się w lusterku 100 razy i z każdej strony, no i:

-jakimś cudem Meow wygląda dzis na mnie dobrze, wygładził skórę, nie podkreślił skórek, może trochę koło nosa, ale generalnie jest niewidoczny

-EDM wyraźnie się odróżnia na drugiej połowie twarzy, podkreśla fakturę skóry, Meow tego nie robi

Zobacze jeszcze jak bedzie dalej, kiedy moja skóre zacznie się tłuścić, ale może właśnie ten primer jest rozwiązaniem
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 14:12   #427
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
finishing dust - goraco polecam, jest to jak nazwa wskazuje puder wykonczeniowy. mozna go aplikowac pod podklad (zeby zmatowic np. filtr) lub na w celu utrwalenia makijazu. puderek nie wysusza, matuje i daje efekt photoshopowania, ktory moglabym przyrownac do sypkich pryzm pastelowych (z tym, ze nie ma efektu rozswietlenia). trzeba uwazac z aplikacja - przy zbyt duzej ilosci cera jest nienaturalnie wygladzona

swietny jest takze plaski pedzel - jest bardzo miekki i nie drape skory a mozna nim idealnie rozrowadzic mineralki
Finishing dust - to coś dla mnie, wpisuję na listę zakupów... i płaski pędzel
A ponieważ ostatnio cierpię na wybiórczą ślepotę, mogę prosić o padanie linka do strony, z której zamawiałaś
Mam podkład mineralny IsaDora, nie jestem z niego zadowolona a ponieważ podkłady mineralne przyciągają mnie do siebie jak magnez, mimo złych doświadczeń z Rhea i IsaDora, wczoraj kupiłam podkład Essence zapłaciłam 9,99PLN. Krycie ok, twarz jest trochę zbyt matowa i kolor mógłby być trochę jaśniejszy (dosypuję trochę IsyDory i jest lepiej ), ale znowu pojawiła się iskierka nadziei, że minerały mogą też być dla mnie
Mam pędzel kabuki IsaDora jest dobry jeśli chodzi o rozprowadzanie podkładu, ale gubi włoski

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2008-02-04 o 12:47
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 17:17   #428
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Zaparłam się i postanowiłam ze spróbuję jeszcze raz Nałożyłam na polowe twarzy olive fair EDM a na drugą Meow fawless finish golden beige. Pod podkład nałożyłam primer Meow do mieszanej cery. Oglądałam się w lusterku 100 razy i z każdej strony, no i:

-jakimś cudem Meow wygląda dzis na mnie dobrze, wygładził skórę, nie podkreślił skórek, może trochę koło nosa, ale generalnie jest niewidoczny

-EDM wyraźnie się odróżnia na drugiej połowie twarzy, podkreśla fakturę skóry, Meow tego nie robi

Zobacze jeszcze jak bedzie dalej, kiedy moja skóre zacznie się tłuścić, ale może właśnie ten primer jest rozwiązaniem

Fajnie ze eksperymentujesz
Moim zdaniem duzo zalezy od bazy/kremu pod podklad.




Megan_77-a jak tam Twoje zamowienie-czy zamowilas juz EDM??
Dawno Cie nie bylo w watku
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:20   #429
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Amistad : everydaysminerals.com , lumierecosmetics.com

Do mnie dzisiaj dotarły Bare Minerale.Półka pęka w szwach
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:27   #430
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Amistad : everydaysminerals.com , lumierecosmetics.com

Do mnie dzisiaj dotarły Bare Minerale.Półka pęka w szwach

Czekamy na wrazenia z testowania

Do mnie wczoraj doszedl podklad Lumiere FF.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 19:06   #431
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Amistad : everydaysminerals.com , lumierecosmetics.com
Dziękuję
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 19:47   #432
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny, pstryknęłam dziś EDM dla Was. Rano zaraz po nałożeniu i po 4 godzinach. Wyglądają źle na mojej skórze, są widoczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm.jpg (112,2 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm1.jpg (103,9 KB, 108 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 20:39   #433
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Megan_77-a jak tam Twoje zamowienie-czy zamowilas juz EDM??
Dawno Cie nie bylo w watku[/QUOTE]

CzarnyElfie kochana jesteś, ze jeszcze o mnie pamiętasz
Zamówiłam minerałki EDM jakieś tydzień temu, wiec jeszcze czekam. Nie udzielałam się, bo nie mogę się jeszcze wypowiedzieć na temat pudrów, ale regularnie Was podczytuje, czyli jestem z Wami duchem
Po przeczytaniu opinii Agabil1 trochę nabieram obaw czy minerały w moim przypadku się sprawdzą, mam również problemy z cerą (nawracający trądzik, który po raz n-ty leczę), ale czekam na próbki i oczywiście jak je już przetestuję, to dam Wam znać.

Mocno Was ściskam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 20:49   #434
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czy moglybyscie dziewczyny podac linki do stron z ktorych zamawiacie probki?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 20:57   #435
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Czy moglybyscie dziewczyny podac linki do stron z ktorych zamawiacie probki?

wszystko jest w wątku

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Amistad : everydaysminerals.com , lumierecosmetics.com
http://www.everydayminerals.com/g?t=kits


http://www.monave.com/catalog/cosmet...ion-401-1.html

http://www.lilylolo.co.uk/home.php

http://www.amazon.com/gp/product/B00...=2VBZ37L1FA1TL

http://www.meowcosmetics.com/

http://www.lumierecosmetics.com/
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 21:14   #436
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzięki uprzejmosci gosiali : cmok:- wielkie dziękuję Gosiu- jestem po pierwszych probach z Meow.

Zaczne od minusów. Najwiekszym dla mnie sa kolory. Gosiala wysłała mi aż 7 kolorów niektore z nich były dokladnie tymi , które sobie wybrałam przy składaniu zamówienia ( ale zakonczylo sie ono niepowodzeniem z przyczyn technicznych). Wszystkie sa dla mnie za zimne, niektóre sa wrecz ziemiste, mimo, ze bezowe, a jeden z nich wręcz szary (!). Zdecydowałam sie pokazac ludziom we Frisky Chartreux (wersja Pampered Puss)- jest dla mnie za jasny i zbyt zimny jak i inne, przydałaby sie w nim kropelka słonecznego bezu lub bezowej zółci. Wysypując z próbkowego woreczka na kartkę zauwazyłam w sztucznym świetle, ze ma w sobie polyskujace drobinki, co mnie zaskoczyło i nieźle przeraziło (kto ma skóre z rozszerzonymi porami ten wie co oznaczaja drobinki w podkladzie dla takiej cery).
Kolej na plusy. Rozprowadzałam zwyklym, niezbyt dobrym pedzlem do pudru sypkiego i niezbyt wprawnie chyba.Zdecydowałam sie na lekką polerkę. Nie kładłam pod to korektora, tylko w miejsca przebarwien po wypryskach polozylam odrobine podkladu Kanebo. Efekt moze mnie nie zwalił z nóg (ale to pewnie wina mojej paskudnej cery), ale mile zaskoczyl. Krycie- srednie, ale sam podklad nie tyle niewidoczny, co bardzo subtelny, matowo-satynowy . Puder sypki Clinique, który ostatni kłade na twarz bez podkładu to zaprawa murarska w porównaniu z nim.Trwałośc- nosilam od godziny 14 do 20 wiec niedługo. Po 2-3 godzinach zaczął sie swiecić, ale nie jakoś paskudnie. Po zmyciu nie miałam przesuszonej skory jak po uzyciu w.w. sypkiego Clinique, czy po minerałkach Rhea.
Generalnie oceniam pozytywnie. Niestety nie wiem czy przetestuję w warunkach ekstremalnych - praca, bo kolorystyka próbek nadaje mi nieco zmeczony wyraz. Gdybym była pewna, ze nie spowoduja u mnie wysypu- kupiłabym juz dziś.
Zastanawiam się nad kupnem kabuki, moze efekt byłby jescze lepszy. Czy kabuki mozna uzywac rowniez do normlanego pudru sypkiego ? ???Pytanie na wypadek gdyby jednak minerałki okazały sie niewypałem.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 23:08   #437
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny,
a widziałyście to:
http://stores.ebay.com/Bare-Beauty-M...QQfsubZ1723462

Czarny Elfie, może miałaś okazję już wypróbować?
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 00:57   #438
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pstryknęłam dziś EDM dla Was. Rano zaraz po nałożeniu i po 4 godzinach. Wyglądają źle na mojej skórze, są widoczne
Niewiem czy dobrze widze ale po 4 godzinach tak jakby sie przemieszczal po twarzy i sie swieci? na co nakladalas?

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Megan_77-a jak tam Twoje zamowienie-czy zamowilas juz EDM??
Dawno Cie nie bylo w watku
CzarnyElfie kochana jesteś, ze jeszcze o mnie pamiętasz
Zamówiłam minerałki EDM jakieś tydzień temu, wiec jeszcze czekam. Nie udzielałam się, bo nie mogę się jeszcze wypowiedzieć na temat pudrów, ale regularnie Was podczytuje, czyli jestem z Wami duchem
Po przeczytaniu opinii Agabil1 trochę nabieram obaw czy minerały w moim przypadku się sprawdzą, mam również problemy z cerą (nawracający trądzik, który po raz n-ty leczę), ale czekam na próbki i oczywiście jak je już przetestuję, to dam Wam znać.

Mocno Was ściskam [/quote]

No pewnie ze pamietamy.No i czekamy na wrazenia jak juz wyprobujesz EDM

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
a widziałyście to:
http://stores.ebay.com/Bare-Beauty-M...QQfsubZ1723462

Czarny Elfie, może miałaś okazję już wypróbować?
Nie ,nie probowalam-fajne te zestawy



Wrobel-tak kabuki mozna uzywac i do zwyklego sypiego pudru-ja swojego uzywalam do nakladania EL Lucidity.

Dzisiaj testowalam odcien Light Beige Lumiere na gola twarz-odcien fajnie dopasowal sie do mojej skory- ale pod filtr wygladalby chyba troche za jasno-dlatego pod filtr lepiej wyglada ten Light Medium Beige.

Lumiere FF (light beige)-nalozony na gola skore.Nalozylam minimalna ilosc podkladu.
Sorry za potargane wlosy ale prosto po farbowaniu i jeszcze nie wysuszone.


zdjecia w poscie 468

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:32 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 07:19   #439
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wrobel-tak kabuki mozna uzywac i do zwyklego sypiego pudru-ja swojego uzywalam do nakladania EL Lucidity.
Dzięki za odpowiedźNiestety nie moge otworzyc Twoich zdjęć

Czy rozni sie on czyms w nakładaniu ZWYKŁEGO pudru sypkiego od przeznaczonego do tego pędzla? Czy faktycznie podkład mineralny nałozony nim lepiej wygląda?Na co powinnam zwrócic uwage wybierając Kabuki? czy lepiej kupić taka zupelnie plaską jak np Short Handled Luxury Flat Top , Meow :
http://www.meowcosmetics.com/brushes.htm
czy raczej taka okrąglejszą u góry jak ten Inglot (trzeba kliknąć w zdjecie przy recenzji, Kabuki to 25 ss)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=205779 ?

Jeszcze potestuję te Meow i jak będzie ok to kupie pełnowymierowe opakowanie, tylko te kolory...Gosiala przekazała mi jesczze oily skin promer, tylko jest on tak bialy, ze boje się go nałożyć pod i tak trupioblade na mnie podkłady.

Czy ktoś miał może bronzery z Meow lub róże?


Bardzo mi zalezy na znalezieniu swojego podkładu mineralnego, bo jak odstawiłam ostatnio plynne [podkłady to moja cera się poprawila , choć moze to zbieg okoliczności...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 10:10   #440
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Niewiem czy dobrze widze ale po 4 godzinach tak jakby sie przemieszczal po twarzy i sie swieci? na co nakladalas?
Elfie, one jest juz widoczny i zbiera się w takie skupiska zaraz po aplikacji. Po tych 4 godzinach jest jeszcze bardziej widoczny i twarz bardzo się świeci.
Nakładałam na mój niezbędnik poranny-serum z wit. C oraz filtr. Po zaaplikowaniu filtra czekałam 15 minut i przed minerałem przyciskałam do twarzy chusteczkę by zebrac nadmiar.
Na tym samym podłożu Meow czy Bare spisują się zupełnie inaczej.

Chciałabym jeszcze jakiś fajny matowy jasny i raczej chłodny bronzer znaleźc
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:42   #441
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hej, a ja zakupilam na ebay'u Sobare. Jak tylko dojdzie i przetestuję - dam znać.
Caly czas stosuję swoje Bare - próbuje coś im zarzucić, ale się nie da.. wszystko Ok.
Poza tym, mam EDM - zmieszałam jasne kolorki (dzięki wielkie Reese;*) z natural tan. I tez niczego nie moge zarzucić. Jest efekt lekkiego glow, ale taki "normalny", bez matu. (podklady nakładam na sercum z wit C, idealista, SVR 50 tonujący.. czasem bez tego tonującego i tez efekt jest ok) aa (Cere mam 'po przejściach' - jako nastolatka - mieszana z trądzikiem, po urodzeniu baby - sucha, czasem napięta, ale niespodzianka tez wyskoczy, mimo że trądziku już nie mam). Mam tez te baze pod mineraly - skin rev-er upper, zachwalają go bardzo, że zawiera same witaminy i nawilżacze. Podam skład:
woda, PPG-14 butyl ether, cetyl dimethicone, methylgluceth-20, salicylic acid, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, avena sativa (oat), kernel extract, saponaria officnalis extract, vitus vinifera (grape), fruit extract, honey extract, retinyl palmitate (vit A palmitate), tocopheryl acetate (vit E acetate), sodium hylauronate, panthenol, bisabolol, allantoin, peg-100 stearate, ceteareth -20glycolic acid, magnesium aluminum silicate, sodium hydroxide, xanthan gum, diazolidinyl urea, tetrasodium edta, methylparben, propylparaben..

uff, niektore te składniki, to nawet smakowite, ale reszta? czy mnie nie zapcha? Czasem używalam tej bazy na noc czy dzien, ale jak odkrylam idealista el, to stoi na półce..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:52   #442
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Siedzę sobie w kuchni ( najlepsze światło) i testuję Bare. Zaraz zrobię zdjęcia , ale na razie wrażenia.
Mam zestaw Bare Minerals Get started kit , kolory Medium Beige i Medium, Warmth to chyba jako brązer i Mineral Veil.Do tego 3 pędzle i emulsja Skin rev-er upper.
Kolory - o dziwo IDEALNE! Medium na teraz , Medium beige troche ciemnejszy bedzie na wczesne lato.Pędzle - Full coverage kabuki - fajny , mięciutki , może być .Drugi - Flavless face - ałaa!Nałożyłam z namaszczeniem tą emulsję na twarz , poczekałam az się wchłonie no i zaczynam buff buff buff .Taaaaa , twarz sucha jak pustynia , nie wiedziałam , że mam takie pory, jakos tak się rozjechaly...Drugą stronę twarzy posmarowałam Aqualanem i tez po chwili buff buff buff .Tu trochę lepiej , ale po chwili tez widac wszystkie pory, tyle , że zapchane pudrem.Poczekam chwile i przetestuję wersję - Aqualan , emulsja i dopiero maltretowanie twarzy pędzlem.Ale najważniejsze , że puder nie jest tak suchy jak Meow no i kolorki ach super!Ciąg dalszy za godzinę , twarz musi mi odpocząć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT10702.jpg (107,0 KB, 208 załadowań)
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2008-02-03 o 22:43 Powód: zdjecie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 17:38   #443
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

złożyłam kolejne zamówienie na EMD...mam nadzieję, że tym razem kolory lepiej dobrałam no i przesyłka może będzie szybciej niż ostatnio

zestaw za 30 $ to aż 6 produktów do wyboru, łącznie z pędzlami, więc oferta bardzo atrakcyjna, tylko te kolorki ...jak wreszcie dobiorę do aktualnego odcienia cery to przyjdzie wiosna i ....trochę zciemnieję
z pewnością będę brała 2 kolory, żeby ewentualnie mieszać. No i wzięłam również formułę semi-matte. Jak szukać ideału to na całego

pozdrawiam szczęsciary, której już ideał odnalazły i te ciągle poszukujące
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 17:40   #444
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie moge dolaczyc zdjecia....W edycji widac , a potem juz nie? O co chodzi?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 17:48   #445
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Nie moge dolaczyc zdjecia....W edycji widac , a potem juz nie? O co chodzi?
jakis problem z database-ja tez swoich nie moge dolaczyc-nie moge skasowac-wczoraj wkleilam dwa a widze jedno....a teraz sie nie otwiera...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Elfie, one jest juz widoczny i zbiera się w takie skupiska zaraz po aplikacji. Po tych 4 godzinach jest jeszcze bardziej widoczny i twarz bardzo się świeci.
Nakładałam na mój niezbędnik poranny-serum z wit. C oraz filtr. Po zaaplikowaniu filtra czekałam 15 minut i przed minerałem przyciskałam do twarzy chusteczkę by zebrac nadmiar.
Na tym samym podłożu Meow czy Bare spisują się zupełnie inaczej.

Chciałabym jeszcze jakiś fajny matowy jasny i raczej chłodny bronzer znaleźc
To jednak EDM nie dla Ciebie-no ale jak widac odpowiadaja Ci Meow(przypuszczam ze u mnie by sie nie sprawdzily-wszystko zalezy od cery)


Wrobel-kabuki jest wygodniejszy i pozwala kontrolowac lepiej ilosc nakladanego podkladu-daje tez bardziej naturalny efekt na twarzy.Podobno lepsze sa sciete na plasko-daja bardziej photoshopowy efekt-przy wybieraniu pedzla zwroc uwage zeby byl miekki-ostatnio czytalam ze lepsze z syntetycznego wlosia-te naturalne lubia gubic wloski.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:33 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 18:29   #446
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
...przy wybieraniu pedzla zwroc uwage zeby byl miekki-ostatnio czytalam ze lepsze z syntetycznego wlosia-te naturalne lubia gubic wloski.

Tak, popieram. Z naturalnego włosia własnie wyprałam i okropnie włoski wyłażą.. mam tez z EDM sztuczny (dłuższe włosie, równo ścięty - z białymi końcówkami) baaaaaaaaardzo miekki, ale nakładać nim jakoś mi ciężko ;/ imho, kabuki jest łatwiejszy w obsłudze.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 20:13   #447
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Red face Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wrobel-kabuki jest wygodniejszy i pozwala kontrolowac lepiej ilosc nakladanego podkladu-daje tez bardziej naturalny efekt na twarzy.Podobno lepsze sa sciete na plasko-daja bardziej photoshopowy efekt-przy wybieraniu pedzla zwroc uwage zeby byl miekki-ostatnio czytalam ze lepsze z syntetycznego wlosia-te naturalne lubia gubic wloski.
Elfie, czy własnie takim ściętym posługujesz się nakładając normalny puder sypki? Dopytuje bo jeszcze nie jestem pewna czy minerały na stale zagoszcza w mojej kosmetyczce i wolalabym miec cos co przyda sie i do normalnego pudru. Chociaż jak cos jest do wszytskiego to jest do niczego

Elfie i Efelko,co do włosia- teraz to mam dopiero mętlik w głowie jak mówicie , ze lepszy syntetyczny. Dla mnie zawsze lepsze wydawały sie z wlosia naturalnego, bo syntetyczne kojarzyłam z "drapiacymi". Cóz, człowiek uczy sie całe zycie
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 20:30   #448
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Elfie, czy własnie takim ściętym posługujesz się nakładając normalny puder sypki? Dopytuje bo jeszcze nie jestem pewna czy minerały na stale zagoszcza w mojej kosmetyczce i wolalabym miec cos co przyda sie i do normalnego pudru. Chociaż jak cos jest do wszytskiego to jest do niczego

Elfie i Efelko,co do włosia- teraz to mam dopiero mętlik w głowie jak mówicie , ze lepszy syntetyczny. Dla mnie zawsze lepsze wydawały sie z wlosia naturalnego, bo syntetyczne kojarzyłam z "drapiacymi". Cóz, człowiek uczy sie całe zycie
Ja mam taki lekko zaokraglony-nie sciety na prosto(wklejalam kiedys tu jego zdjecie)
Ja tez myslalam ze naturalne sa bardziej miekkie a teraz okazuje sie ze syntetyczne moga byc mieksze-fakt czlowiek uczy sie cale zycie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 20:49   #449
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mam taki lekko zaokraglony-nie sciety na prosto(wklejalam kiedys tu jego zdjecie)
Ja tez myslalam ze naturalne sa bardziej miekkie a teraz okazuje sie ze syntetyczne moga byc mieksze-fakt czlowiek uczy sie cale zycie.
Dokładnie!!Ja też mam kolekcję naturalnych, ale to co oni teraz potrafią wyczarować ze sztucznych.. cud miód. TYLKO nie każde sztuczne będą dobre - ja stawiam tylko na te od minerałów. BTW, wyczytałam na jakiejś ulotce, że z włosiem sztucznym proponuja wówczas, gdy ktoś miesza minerały z kremem do twarzy - bo nie bardzo umie posługiwać się wersją sypką. A naturalne - do minerałów w stanie sypkim..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 20:58   #450
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Dokładnie!!Ja też mam kolekcję naturalnych, ale to co oni teraz potrafią wyczarować ze sztucznych.. cud miód. TYLKO nie każde sztuczne będą dobre - ja stawiam tylko na te od minerałów. BTW, wyczytałam na jakiejś ulotce, że z włosiem sztucznym proponuja wówczas, gdy ktoś miesza minerały z kremem do twarzy - bo nie bardzo umie posługiwać się wersją sypką. A naturalne - do minerałów w stanie sypkim..

Chyba sie skusze tez na syntetyczny(Lumiere albo EDM)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.