Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-25, 18:56   #661
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Dewjani Poka¿ wiadomo¶æ
mnie nie razi
ale to mo¿e dlatego, ¿e bawimy siê z Pani± ze zdjêæ w to samo- odtwarzanie ¶redniowiecza.
Laseczka ma supera¶n± sukniê (co prawda mam identyczny krój), a w ¶redniowieczu królowa³a pe³na feria kolorów i ludzie wygl±dali zupe³nie jak têcza Tak wiêc dla mnie 100% na tak i nawet troszkê wiêcej. No ale koniec mojego OT
Mnie te¿ szalenie podoba siê jej suknia, w "odtwarzanie ¶redniowiecza" bawiê siê co prawda z raz na rok, ale mam sentyment Jednak w moim odczuciu pomarañcz do rudo¶ci - nie, nie, nie.

Fryzjer ze spaczonym gustem Ci siê trafi³
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:07   #662
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
Dewjani, ja bym nie wytrzyma³a u takiego fryzjera Jak najbardziej KULTURALNIE wyja¶ni³abym mu, ¿e to taka sama prawda jak heliocentryczna budowa naszego uk³adu, na koniec wsadzi³abym mu mieszade³ko na g³owê i wysz³a
ja równie¿ by³am bardzo zaskoczona, tym bardziej, ¿e go¶æ "robi" Laski z Grami i to nie s± byle jakie osóbki, bo wiadomo, ¿e np. bycie menad¿erem koncertu czy zespo³u wymaga perfekcyjnego wygl±du. a tu dupa!
zaproponowa³ mi baleja¿ w kolorze ciemnego popielatowego blondu..., ale wypracowali¶my kompromis i mam w po³owie to co ja chcia³am a w po³owie to co on


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ szalenie podoba siê jej suknia, w "odtwarzanie ¶redniowiecza" bawiê siê co prawda z raz na rok, ale mam sentyment Jednak w moim odczuciu pomarañcz do rudo¶ci - nie, nie, nie.
Fryzjer ze spaczonym gustem Ci siê trafi³
generalnie nale¿ê do rycerstwa, wiêc sukniê zak³adam kilkana¶cie razy na rok- kiedy tylko zaczynaj± siê turnieje (np. w³a¶nie Grunwald)

jestem osob±, która jest dosyæ asertywna i nawet zastanawia³am siê czy nie wyj¶æ od tego gostka, ale stwierdzi³am, ¿e mo¿e faktycznie lepiej dla mnie nie mieæ rudo¶ci, bo bêdê mieæ odrosty, a poza tym szybko siê one sp³ukuj± farbowa³am przez ca³e LO i pierwszy rok studiów na rudy i jednak po miesi±cu mia³am zupe³nie inny kolor ni¿ na pocz±tku farbowania
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania siê go kopiowaæ i/lub rozpowszechniaæ.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2009-02-26 o 08:09
Dewjani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:26   #663
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Ja mia³am takie w³osy jak na 3 pierwszych fotkach ale zdradzi³am rudy dla br±zu z rudym po³yskiem jak na ostatniej fotce:/

teraz znów marzy mi siê rudy, taki miedziany jak na pierwszej fotce ale nie wiem czy bedzie efekt na tym moim ¶rednim br±zie:/ my¶lê nad Feri± Czysta mied¼..bardzo lubi³am ten kolor..ale czy farba w ogóle z³apie na ciemniejszych w³osach:/ mo¿e poczekam a¿ troche kolor siê zmyje, aczkolwiek on zmywa siê do wyblak³ego br±zu wiêc nie wiem czy farba za³apie.

Ogólnie Joanna ma ¶wietne farby z serii Multi Color Cream... jedyna farba,która trzyma mi siê na g³owie przez 2 miesi±ce prawie bez blakniêcia..ale w gamie kolorów ma tylko intensywn± czerwieñ i wi¶niê a ja wolê co¶ w odcieniach miedzi,czerwieni nie chce.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04125.jpg (10,8 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (26,7 KB, 88 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg REM_0478.jpg (9,1 KB, 108 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07556.jpg (15,3 KB, 67 za³adowañ)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-26, 11:20   #664
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Chii1986 ta trzecia fotka to Twoj kolor naturalny?
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:01   #665
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Dewjani, a po której farbie odrostów nie ma? Faktycznie, niektóre odcienie siê sp³ukuj±, ale np. taki miedziany mahoñ mia³am na g³owie prawie od farbowania do farbowania. A teraz, przy papryczce, faktycznie kolor nieco zblad³, ale ci±gle jest rudy
Mo¿e nastêpnym razem?

Chii, a czy wiesz, ¿e to w³a¶nie Ty sprowokowa³a¶ mnie do zmiany na kolor papryczki? Co prawda, na 17:30 mam fryzjera i wracam do mahoniu, ale tylko i wy³±cznie dlatego, ¿e odrosty szybko widaæ. Ale¿ by³am zadowolona przez pierwsze tygodnie nsozenia p³omiennej fryzury... istny ogieñ by³
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 07:10   #666
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=2]Dewjani, a po której farbie odrostów nie ma? Faktycznie, niektóre odcienie siê sp³ukuj±, ale np. taki miedziany mahoñ mia³am na g³owie prawie od farbowania do farbowania. A teraz, przy papryczce, faktycznie kolor nieco zblad³, ale ci±gle jest rudy
Mo¿e nastêpnym razem?
np. odrostów nie ma przy farbie, która pog³êbia tylko kolor naturalny tzn. teoretycznie s±, ale brdzo ma³o widocznie. ja ju¿ tak mia³am farbowane w³osy dwa razy i nikt nie zauwa¿a³ odrostów (no dopiero przy d³u¿szym przyjrzeniu siê )

mo¿e nastêpnym razem, owszem. Ale ja generalnie szukam czego¶ oryginalnego i lubiê zaszaleæ np. z dodatkowymi pasemkami w kontrastowym kolorze itd. A przy rudym pasma blond mog± dawaæ efekt... prostytutki
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania siê go kopiowaæ i/lub rozpowszechniaæ.


Dewjani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 08:00   #667
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez kapsel Poka¿ wiadomo¶æ
Chii1986 ta trzecia fotka to Twoj kolor naturalny?
nie to wyblakniêty rudy po ok 3 miesi±cach od farbowania w³a¶nie wtedy na ulicy s³ysza³am najwiêcej komplementów na temat koloru na tym zdjêciu wyszed³ trochê jak blond ale to by³ taki jasny rudy...

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=2]Dewjani, a po której farbie odrostów nie ma? Faktycznie, niektóre odcienie siê sp³ukuj±, ale np. taki miedziany mahoñ mia³am na g³owie prawie od farbowania do farbowania. A teraz, przy papryczce, faktycznie kolor nieco zblad³, ale ci±gle jest rudy
Mo¿e nastêpnym razem?
Mi³o mi ja nigdy nie wiem na któr± farbê siê zdecydowaæ...tyle ich jest marzy mi siê czysty miedziany rudy, nie podchodz±cy pod czerwieñ ani pod kasztan...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 08:15   #668
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Dewjani Poka¿ wiadomo¶æ
np. odrostów nie ma przy farbie, która pog³êbia tylko kolor naturalny tzn. teoretycznie s±, ale brdzo ma³o widocznie. ja ju¿ tak mia³am farbowane w³osy dwa razy i nikt nie zauwa¿a³ odrostów (no dopiero przy d³u¿szym przyjrzeniu siê )

mo¿e nastêpnym razem, owszem. Ale ja generalnie szukam czego¶ oryginalnego i lubiê zaszaleæ np. z dodatkowymi pasemkami w kontrastowym kolorze itd. A przy rudym pasma blond mog± dawaæ efekt... prostytutki

Ha, widzisz Co do rudego z blond pasemkami, wszystko chyba zale¿y od odcieni farby. My¶lê, ¿e taki jasny rudy da³by dobry efekt. Tylko pasemka musia³yby byæ drobne, prawie raz przy razie, a nie ka¿dy fryzjer potrafi.


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi³o mi ja nigdy nie wiem na któr± farbê siê zdecydowaæ...tyle ich jest marzy mi siê czysty miedziany rudy, nie podchodz±cy pod czerwieñ ani pod kasztan...
Ja tam za ka¿d± wizyt± w Rossmannie pierwsze kroczki stawiam zawsze na prawo od drzwi i nie ma si³y, ¿ebym przesz³a spokojnie obok farb Rude mi z daleka ¶wiec±. A w L'OREAL Feria nie ma podobnego koloru?


Jestem mahoniowo ruda
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:28   #669
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Moj naturalny kolor to wlasnie taki miedziany blond wlasciwie sredni blopnd z miedzianymi refleksami. Marze o takim kolorku jak na zdjeciach. ¯eby nie by³ ani czerwony ani pomarañczowy.
Takie rzeczy to chyba tylko z pomieszania farb:P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury737.jpg (13,5 KB, 159 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rs-scotia-main2.jpg (39,2 KB, 113 za³adowañ)
__________________
!!!Manchester United!!!

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2009-02-27 o 11:34
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:32   #670
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez kapsel Poka¿ wiadomo¶æ
Moj naturalny kolor to wlasnie taki miedziany blond wlasciwie sredni blopnd z miedzianymi refleksami. Marze o takim kolorku jak na zdjeciu - moze ciut jasniejszym. ¯eby nie by³ ani czerwony ani pomarañczowy.
Takie rzeczy to chyba tylko z pomieszania farb:P
o w³a¶nie dok³adnie o takim kolorze marzê albo takim jak mia³a Ashley Simpson...

Mini, w avatarku to ten nowy kolor..czy dawny rudy? Bo bardzo ³adny

z Ferii jest moja ukochana mied¼ ale nie wiem czy za³apie na br±zie...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:44   #671
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Chii1986 ja wlasnie (zainspirowana Twoimi zdjeciami ) idê dzisiaj do sklepu po ferie^^ tylko boje siê, ¿e mied¼ wyjdzie troche hmm... zbyt jaskrawo. Z drugiej strony nie chce farbowaæ ca³o¶ci tylko zrobiæ sobie takie malutkie, cienkie pasemeczka ¿eby podbiæ mój naturalny kolor. Podoba mi siê efekt na tym zdjeciu ale czy ten kolor nie jest przypadkiem mocniejszy? (bo widze ze fotka przy s³abym o¶wietleniu robiona)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2juuu.jpg (7,8 KB, 164 za³adowañ)
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:56   #672
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Chii, to mo¿e najpierw dekoloryzacja?
Tak, na avatarze jest nowy, chocia¿ przek³amany ciut, bo bawi³am siê kontrastem W za³±czniku pierwszy jest stary, sprany nieco a dwa nastêpne to miedziany mahoñ w³a¶nie. Wybacz te ma³o artystyczne bazgro³y na zdjêciach

Kolor z drugiego za³±cznika kapsla cudowny

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2010-12-10 o 18:36
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:01   #673
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez kapsel Poka¿ wiadomo¶æ
Chii1986 ja wlasnie (zainspirowana Twoimi zdjeciami ) idê dzisiaj do sklepu po ferie^^ tylko boje siê, ¿e mied¼ wyjdzie troche hmm... zbyt jaskrawo. Z drugiej strony nie chce farbowaæ ca³o¶ci tylko zrobiæ sobie takie malutkie, cienkie pasemeczka ¿eby podbiæ mój naturalny kolor. Podoba mi siê efekt na tym zdjeciu ale czy ten kolor nie jest przypadkiem mocniejszy? (bo widze ze fotka przy s³abym o¶wietleniu robiona)

kolor by³ taki jak na fotce..zaraz poszukam innych zdjêæ z tym kolorem
Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
Chii, to mo¿e najpierw dekoloryzacja?
Tak, na avatarze jest nowy, chocia¿ przek³amany ciut, bo bawi³am siê kontrastem W za³±czniku pierwszy jest stary, sprany nieco a dwa nastêpne to miedziany mahoñ w³a¶nie. Wybacz te ma³o artystyczne bazgro³y na zdjêciach

Kolor z drugiego za³±cznika kapsla cudowny
dekoloryzacja nie wchodzi w grê fajny ten miedziany mahoñ.. u mnie by teraz wyszed³ ciemny, chyba skuszê siê na Feriê i zaryzykujê
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:12   #674
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

fotki tego koloru... du¿o zale¿y od zdjêcia np. te dwie fotki gdzie mam zielon± kurtkê by³y robione tego samego dnia..kolor po ok miesi±cu.. na jednym zdjêciu wyszed³ blado a na drugim nie, w rzeczywisto¶ci bardziej odpowiada temu drugiemu...
na innych zdjêciach(szczególnie tych robionych w domu z lamp± b³yskow±) kolor wyszed³ do¶æ jaskrawy ale w rzeczywisto¶ci by³ bardziej spokojny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03901.jpg (20,0 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC04359.jpg (28,5 KB, 99 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05274.jpg (14,9 KB, 68 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05355.JPG (26,4 KB, 101 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05577.jpg (19,4 KB, 67 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05649.jpg (24,6 KB, 89 za³adowañ)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:14   #675
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Mini007 pewnie ju¿ gdzie¶ mówi³a¶ ale jaka to farba ?^^
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:28   #676
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Ja mia³am z Ferii te dwa kolory zaznaczone kó³kiem- ten z modelk± w krótkich w³osach to w³a¶nie mied¼ o której pisa³am i wrzuca³am fotki przed chwil±, a pani z grzywk± to chyba bursztynowy br±z czy mahoñ w ka¿dym razie na pocz±tku br±zoworudy a potem zmywa³ siê do rudego.

Mini, wyczyta³am,¿e mia³a¶ z Ferii bardzo intensywn± miedz i mam pytanie o któr± konkretnie farbê chodzi z tych na drugiej fotce? Jedna to mango ale nie wiem czy mia³a¶ t± czy inn±...

bo tak sobie my¶lê,¿e mo¿e ta intensywna mied¼ na moim br±zie chwyci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2096d.jpg (14,8 KB, 190 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3072_1.jpg (20,5 KB, 128 za³adowañ)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:50   #677
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

dziêki wielkie za zdjecia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7335665.jpg (26,7 KB, 150 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7818683.jpg (30,7 KB, 202 za³adowañ)
__________________
!!!Manchester United!!!

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2009-02-27 o 12:54
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:41   #678
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Smile Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Dewjani Poka¿ wiadomo¶æ

mo¿e nastêpnym razem, owszem. Ale ja generalnie szukam czego¶ oryginalnego i lubiê zaszaleæ np. z dodatkowymi pasemkami w kontrastowym kolorze itd. A przy rudym pasma blond mog± dawaæ efekt... prostytutki
Hej przeczyta³am ca³y w±tek i strasznie zrobi³am siê dumna ze zafarbowa³am w³osy na rudo Wcze¶niej mia³am w³a¶nie pasemka rudo(p³omienny feniks palette) - blond (cieniutkie) i wygl±da³o to bardzo fajnie, bez efektu "prostytutki" Jak to nazwa³a¶. Jednak zapragnê³am byæ ca³a ruda i teraz mam z³ocistomiedziany blond garniera.

Gdzie¶ wyczyta³am tak¿e ze szukacie szamponu który podkre¶li wam kolor. Jesli ¿aden wam nie daje efektów to mo¿e ja wam napisze swój sposób na podkreslenie koloru . Otórz wystarczy zmieszaæ szampon koloryzuj±cy w waszym odcieniu (ja mieszam Deliê kolor nr 2 Rudy 6-8 myæ) ze swoim ulubionym szamponem (w proporcji 1:2 lub 1:3, zalezy jaka komu intensywno¶æ pasuje) przelaæ do buteleczki i myj±c tym g³owê, najpierw spieniæ, potem zostawic 5-10 minut i dopiero zmyæ. U mnie siê sprawdza, farba d³u¿ej zachowuje kolor i odrostów tak bardzo nie widaæ.

Pozrawiam wszystkie rudow³ose na tym forum
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:22   #679
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomo¶ci: 1 011
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am z Ferii te dwa kolory zaznaczone kó³kiem- ten z modelk± w krótkich w³osach to w³a¶nie mied¼ o której pisa³am i wrzuca³am fotki przed chwil±, a pani z grzywk± to chyba bursztynowy br±z czy mahoñ w ka¿dym razie na pocz±tku br±zoworudy a potem zmywa³ siê do rudego.

Mini, wyczyta³am,¿e mia³a¶ z Ferii bardzo intensywn± miedz i mam pytanie o któr± konkretnie farbê chodzi z tych na drugiej fotce? Jedna to mango ale nie wiem czy mia³a¶ t± czy inn±...

bo tak sobie my¶lê,¿e mo¿e ta intensywna mied¼ na moim br±zie chwyci

Sama farbujê w³osy w³a¶nie tym mango, swoje naturalne mam bardzo ciemno br±zowe i mi chwyta . Wiêc mogê poleciæ
__________________
". . tylko podaruj mi co¶ czego nie zdobêdê sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:43   #680
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Mo¿e która¶ z was mia³a styczno¶æ z tym odcieniem? To L'oreal Recital Preference, odcieñ castillane. Zastanawiam siê, czy nie wychodzi on przypadkiem czerwony, bo tego bardzo bym nie chcia³a, a ciekawi mnie ta farba.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg LO20_298_5050_4812d75ac50ae.jpg (33,8 KB, 64 za³adowañ)
__________________


*Antoinette* jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:02   #681
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Je¶li nie chcesz odcienia czerwonego to poszukaj cos z jasniejszej gamy preference np kiedys mialam L'oreal Recital Preference Florence Jasny Blond Z³ocisto-Miedziany
(Florence to jasny, morelowy blond, roz¶wietlony subtelnymi refleksami w odcieniu miedzi, który podkre¶li naturalne ciep³o Twoich w³osów i cery-Opinia producenta)na jasnych wlosach wychodzi troche bardziej intensywny i co najwa¿niejsze bez czerwonych pasemek.
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:33   #682
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Jasne rudo¶ci z kolei mi nie pasuj±. Szukam czego¶ ciemnorudego, ale w³a¶nie bez czerwieni. Zastanawiam siê te¿ nad Feri± Pure Copper, ale opinie o tej farbie na KWC nie s± najlepsze :P Wybredna jestem, wiem.
__________________


*Antoinette* jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:14   #683
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez eternal_a Poka¿ wiadomo¶æ
Sama farbujê w³osy w³a¶nie tym mango, swoje naturalne mam bardzo ciemno br±zowe i mi chwyta . Wiêc mogê poleciæ
to fajnie...mo¿e siê skuszê a jaki rudy Ci wychodzi? Bo chyba nie taki intensywny jak na opakowaniu,pewnie na ciemnych w³osach wychodzi trochê inny?

Ja kupi³am wczoraj miedz z Garniera 100procent color ale tyle siê z³ego naczyta³am o tej farbie i jej trwa³o¶ci,¿e chyba zrezygnujê i oddam mamie;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:47   #684
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Hej przeczyta³am ca³y w±tek i strasznie zrobi³am siê dumna ze zafarbowa³am w³osy na rudo Wcze¶niej mia³am w³a¶nie pasemka rudo(p³omienny feniks palette) - blond (cieniutkie) i wygl±da³o to bardzo fajnie, bez efektu "prostytutki" Jak to nazwa³a¶. Jednak zapragnê³am byæ ca³a ruda i teraz mam z³ocistomiedziany blond garniera.

Gdzie¶ wyczyta³am tak¿e ze szukacie szamponu który podkre¶li wam kolor. Jesli ¿aden wam nie daje efektów to mo¿e ja wam napisze swój sposób na podkreslenie koloru . Otórz wystarczy zmieszaæ szampon koloryzuj±cy w waszym odcieniu (ja mieszam Deliê kolor nr 2 Rudy 6-8 myæ) ze swoim ulubionym szamponem (w proporcji 1:2 lub 1:3, zalezy jaka komu intensywno¶æ pasuje) przelaæ do buteleczki i myj±c tym g³owê, najpierw spieniæ, potem zostawic 5-10 minut i dopiero zmyæ. U mnie siê sprawdza, farba d³u¿ej zachowuje kolor i odrostów tak bardzo nie widaæ.

Pozrawiam wszystkie rudow³ose na tym forum
wow! Ju¿ Ciê polubia³m: nie dosæ ze¶ oryginalna to jeszcze pomys³owa

dziêki za odpowied¼! Ostatnio ogl±da³am odcinek Trinny i Susannah o w³a¶cicielkach psów i tak jedna z w³a¶cicielek ma³ych piesków mia³a rude w³osy i blond czê¶æ grzywki. Wiem- beznadziejnie brzmi±cyy opis, ale wygl±da³o to super!!!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania siê go kopiowaæ i/lub rozpowszechniaæ.


Dewjani jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:06   #685
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez kapsel Poka¿ wiadomo¶æ
Mini007 pewnie ju¿ gdzie¶ mówi³a¶ ale jaka to farba ?^^
Ta ostatnia? Miedziany mahoñ Palette Deluxe

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
dekoloryzacja nie wchodzi w grê
Czemu? ;>

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Mini, wyczyta³am,¿e mia³a¶ z Ferii bardzo intensywn± miedz i mam pytanie o któr± konkretnie farbê chodzi z tych na drugiej fotce? Jedna to mango ale nie wiem czy mia³a¶ t± czy inn±...
Nie, mango nie. Pure Paprika, zdaje siê. Ta babka z krótszymi w³osami

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Hej przeczyta³am ca³y w±tek i strasznie zrobi³am siê dumna ze zafarbowa³am w³osy na rudo
S³usznie

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie¶ wyczyta³am tak¿e ze szukacie szamponu który podkre¶li wam kolor. Jesli ¿aden wam nie daje efektów to mo¿e ja wam napisze swój sposób na podkreslenie koloru . Otórz wystarczy zmieszaæ szampon koloryzuj±cy w waszym odcieniu (ja mieszam Deliê kolor nr 2 Rudy 6-8 myæ) ze swoim ulubionym szamponem (w proporcji 1:2 lub 1:3, zalezy jaka komu intensywno¶æ pasuje) przelaæ do buteleczki i myj±c tym g³owê, najpierw spieniæ, potem zostawic 5-10 minut i dopiero zmyæ. U mnie siê sprawdza, farba d³u¿ej zachowuje kolor i odrostów tak bardzo nie widaæ.

Ja bym siê ba³a, ¿e mi plamy na g³owie wyjd±




Tak szuka³am tych opakowañ farb i patrzcie, jaki boski odcieñ znalaz³am Mo¿e na lato sobie zrobiê...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg miedzianymahoñ.jpg (5,6 KB, 74 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg purepaprika.jpg (18,0 KB, 76 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg intensywnamiedzianaczerwieñ.jpg (29,4 KB, 186 za³adowañ)
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:26   #686
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Mini, dekoloryzacja odpada bo po pierwsze nie chce sobie niszczyæ w³osów i dla mnie dekoloryzacja to ju¿ ostateczno¶æ np. jak kto¶ ma ciemne w³osy a chce blond a po drugie szkoda mi siana na fryzjera;-)

ten ostatni kolor z Palette Deluxe jest boski... o taki mi chodzi, ale u mnie Palette odpada... ja muszê mieæ farbê,która ma pozytywne opinie i której ufam...a Palette do takich nie nale¿y;-)

chyba wybiorê Mango albo inny rudy z Ferii

zrobi³am test na pasemku Garnierem 100% color czerwona miedz i na moich br±zowych w³osach nic nie wysz³o...nadal br±z:/
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:24   #687
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym siê ba³a, ¿e mi plamy na g³owie wyjd±
Mini007 raczej nie ma szans ¿eby wysz³y plamy bo jak to wymieszasz z szamponem, to nie chwyta mocno jak szamponetka, tylko podkresla kolor przynajmniej u mnie tak jest

Dewjani A dziekuje bardzo Bo rudy z akcentem blondu, dobrze zrobiony nie wyglada zle, no a jak ktos eksperymentuje sam, to róznie bywa

Chii1986 A mo¿e poszukasz w tych farbach ktore rozjasniaja i koloryzuja w jednym?? Z palette sa takie, no a jak nie chcesz z palette to widzialam te¿ garniera ktore rozjasniaja o 1-2 tony?
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:30   #688
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Mini007 raczej nie ma szans ¿eby wysz³y plamy bo jak to wymieszasz z szamponem, to nie chwyta mocno jak szamponetka, tylko podkresla kolor przynajmniej u mnie tak jest

Dewjani A dziekuje bardzo Bo rudy z akcentem blondu, dobrze zrobiony nie wyglada zle, no a jak ktos eksperymentuje sam, to róznie bywa

Chii1986 A mo¿e poszukasz w tych farbach ktore rozjasniaja i koloryzuja w jednym?? Z palette sa takie, no a jak nie chcesz z palette to widzialam te¿ garniera ktore rozjasniaja o 1-2 tony?
tak w³a¶nie chce zrobiæ.. pamietam,¿e na opakowaniu Ferii jak kupowa³am kiedy¶ "rude" kolory to te¿ by³a informacja,¿e nadaje siê do ciemnych w³osów bo rozja¶nia ale nie wiem jak jest teraz.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:52   #689
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
ten ostatni kolor z Palette Deluxe jest boski... o taki mi chodzi, ale u mnie Palette odpada... ja muszê mieæ farbê,która ma pozytywne opinie i której ufam...a Palette do takich nie nale¿y;-)

chyba wybiorê Mango albo inny rudy z Ferii
Mi Palette bardzo podpasowa³o W ogóle nie widzê tego zniszczenia w³osów a niczym ich prawie nie od¿ywiam. Dopiero teraz znowu zaczynam ze skrzypem, bo wiosennie liniejê.
Pamiêtam, ¿e Feria mnie tak okropnie swêdzia³a, ¿e zastanawia³am siê, czy nie powiedzieæ fryzjerce i patrzy³am w lusterko, czy jeszcze mam w³osy ale kolor wyszed³ bosko odblaskowy, zw³aszcza na odrostach, wiêc przesz³o ulgowo.


Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Mini007 raczej nie ma szans ¿eby wysz³y plamy bo jak to wymieszasz z szamponem, to nie chwyta mocno jak szamponetka, tylko podkresla kolor przynajmniej u mnie tak jest
Mo¿e kiedy¶ spróbujê... Tak czy siak, po szamponie by³yby rude, wiêc mniej bólu By³abym rud± krow±, ¿e tak powiem
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:32   #690
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 305
Red face rudy

mnie interesuje taki rudy
niestety dla rudych fajnego watku nie ma a powinien byc taki zeby podyskutowac o odcieniach, popolecac fryzjerki itd

moz ektoras z was miala taki na glowce?
jak bede mogla wkleic swoje zdjecie powiecie mi, czy do mnie pasuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude0.jpg (14,2 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Rude_piekne_2678052.jpg (23,8 KB, 111 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Rude_piekne_2678050.jpg (19,1 KB, 128 za³adowañ)
__________________
Od dzi¶ rado¶æ i pozytywne my¶lenie!



CherieK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.