Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 11:57   #2551
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

O to dobrze, że są już te filtrowe nowości, mam nadzieję, że nie zmienili składu kremu. Mój się kończy, ale skoro już są, to nie muszę się chyba martwić gdzie go kupię.

Wyglądam jak monstrum z tym spuchniętym policzkiem.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 12:13   #2552
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to dobrze, że są już te filtrowe nowości, mam nadzieję, że nie zmienili składu kremu. Mój się kończy, ale skoro już są, to nie muszę się chyba martwić gdzie go kupię.

Wyglądam jak monstrum z tym spuchniętym policzkiem.
Teraz sezon na tego typu kosmetyki, więc apteki powinny być nieźle zaopatrzone. Skład nie wiem czy jest zmieniony.. Jak przepisywałam Hexxanie to wydawał sie znajomy, ale nie porównam bo stare pudełko wyrzuciłam. Pewnie niewiele zmienili, jeżeli już o zmiany się pokusili

Oj, ważne, że nie będziesz się z nim już męczyła dłużej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:13   #2553
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Organzzo w takim razie jak poużywasz to daj znać czy nie różni się właściwościami. Ja jeszcze swojej mam sporo. A właśnie na ile Ci starcza jedna tubka?

ice gratuluję odwagi

Postanowiłam, że w kwietniu licznik nie przekroczy 3 rzeczy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:30   #2554
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Teraz sezon na tego typu kosmetyki, więc apteki powinny być nieźle zaopatrzone. Skład nie wiem czy jest zmieniony.. Jak przepisywałam Hexxanie to wydawał sie znajomy, ale nie porównam bo stare pudełko wyrzuciłam. Pewnie niewiele zmienili, jeżeli już o zmiany się pokusili
W KWC powinien być skład.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ice gratuluję odwagi

Postanowiłam, że w kwietniu licznik nie przekroczy 3 rzeczy
Dzięki.

Kurcze, też sobie może zrobię licznik, ale nie wiem, czy mnie to zmotywuje do czegokolwiek, bo wynik może być wysoki, jak z Rzyrafką zamówimy Himalayę.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:34   #2555
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzzo w takim razie jak poużywasz to daj znać czy nie różni się właściwościami. Ja jeszcze swojej mam sporo. A właśnie na ile Ci starcza jedna tubka?
Działanie nie powinno się zmieniać.. dla mnie jest ważne, że też ma wyciąg z pestek dyni, który sprawia, że cera ładnieje. Oczywiście dam znać jak się bliżej poznamy

średnio na 2-3 miesiące (bliżej trzech), pewnie gdybym była filtromaniaczką starczałaby na miesiąc
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że w kwietniu licznik nie przekroczy 3 rzeczy
Ambitne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W KWC powinien być skład.
Nie wpadłam na to
Jednak trochę pozmieniali, kilka rzeczy dodanych, kilka zmieniło kolejność, kilka wypadło.. ciekawe co wyjdzie z tego ulepszenia
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-04-07 o 13:46
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 15:16   #2556
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

czesc

ja ostatnio jestem jak ten kroliczek Duracell - inne wysiadaja a ja wciaz mam sile do dzialania dzieje sie u mnie, istna karuzela wrazen

poza tym to dzisiaj doszla paczka z BU, puder bambusowy zapewnia mat absolutny ale przy tym troche plaski i jest taki jakis dziwny w uzyciu, nie trzyma sie pedzla, ofajdalam sobie cala bluzke nim przy probie pudrowania. mysle, ze zmieszam go z Lucidity
wieczorem bede testowac Neem, wyskoczylo mi troche pryszczy [tonik z PHA zaczyna dzialas konkretniej] i moze on je zagoi szybciej.

wydalam majatek na swiateczne drobiazgi w Almie i zaraz bede przyozdabiac chalupe

jutro ide do fryzjera bo moje wlosy doprowadzaja mnie juz do szalu. sa za dlugie i nie chca sie ukladac, sciecie powinno przywrocic na glowie porzadek. caly czas mysle nad dlugoscia, mam ochote sciac sie dosc krotko

Hosenka pytala o ciasta ja pieke babke piaskowa cytrynowa, sernik, tort czekoladowy, robie pasche a matka zazyczyla sobie pijoka wiec wspolnymi silami zrobimy i to. do tego masa malych ciasteczek o cytrynowym aromacie juz sie ciesze na piatek spedzony w kuchni
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 16:27   #2557
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

ziz mogę się wprosić do Ciebie na Wielkanoc? Takie pyszności....

W ogóle to jestem zła, bo mnie wezwali do Urzędu Skarbowego A wszystko przez to, że jak tata wypełniał mojego PITa to przez przypadek wpisał zły numer domu i wczoraj jakaś baba dzwonila, że mam się udać do nich to wyjaśnić, ech Najgorsze, ze przez to później dostanę zwrot a liczyłam, że może jeszcze przed świętami kasa wpłynie.
Tak w ogóle to nienawidzę chodzić po urzędach, pewnie stracę na tym z pół dnia! Miałam zamiar jutro się zwolnić z pracy i iść to załatwić, ale nie dam rady, bo szykuje się dużo roboty żeby się wyrobić przed Wielkanocą(jak się wyrobimy to od czwartku będzie wolne).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 16:53   #2558
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć Dziewczyny
Widzę że zrobiło się u Was już bardzo świątecznie . Niestety ja spędzę całe święta w pracy , a co za tym idzie nie mam na nic ochoty. Moje okna straszą w opolskim rynku, mieszkanie zarasta brudem, a ja się wściekam na paczkonosza. W sobotę nie było mnie w domu i łoś zamiast zostawić awizo mojemu lokatorowi, albo wrzucić do skrzynki zatknął go w szparki domofonu. Kartka odfrunęła zapewne wraz z pierwszym podmuchem, a ja jak kretynka czekałam na paczkę z zamówionymi kosmetykami wsciekając się na sklep, w którym składałam zamówienie i nie mogąc się doczekać testów owej błędnie zamówionej maskary ( zresztą ogromniem ciekawa wszystkiego, co zamówiłam w ciemno).
Ponadto mój lokator miał mieszkać do końca marca, w niedzielę oświadczył, że zostaje min. do końca maja, a może nawet czerwca Obiecywałam sobie, że trzeci raz nie popełnię tego samego błędu, ale miast wyciągać wnioski powinnam chyba zastanowić się nad otwarciem przytułka .
W efekcie mój lokator panoszy się w mieszkaniu, a ja spędzam (nie powiem miło) noce u M.
Wymarzonych Kazarów oczywiście nie kupiłam, bo nie było mojego rozmiaru. Jutro wybiorę się jeszcze do ich salonu w nowym CH, może tam będą mieli.
Zamiast wiosennego płaszczyka kupiłam w Pabii jedwabną spódnicę i bluzkę w kolorze brudnego, pastelowego różu. Zastanawiam się jeszcze nad przepiękną sukienką-tubą w kolorze ecru z delikatnej, cieniutkiej wełny. Na lato powinna być w sam raz do pracy. Problem polega jednak na tym, że rozmiar 38 wisi na mnie jak worek, zaś 34 leży idealnie poza biustem, gdzie jest ciut przyciasnawa .
Poszukiawania jeansów zakończyłam z niczem, tj. M kupił idealne, zaś ja miałam odwieczny problem: jak cos dobre w pasie i biodrach to zbyt krótkie, a jak na długość dobre to za szerokie . Może któraś wie gdzie znajdę rozmiar W 26/27 L 34/35 ?
Szala też nadal szukam...

A propos zakupów kosmetycznych - obiecałam sobie, że w kwietniu kupię jeszcze tylko niezbędniki: różane tonik i micel Nuxe, Active C, avenkowy filtr i 2-3 balsamy ujędrniające (chyba skuszę się na Nuxe - ten w żółtym słoiczku). Ta nuxomania to efekt moich rozmów i "wymianek" z Gayenką - ona dzięki mnie popadła w clarinsomanię, a ja nuxomanię .
Staram się też dzielnie zużywać twarzowe zapasy. Seria nawilżająco-matująca Clarins okazała się strzałem w 10, zwłaszcza serum zwężające pory i maseczka z różową glinką. Zaś totalnym nieporozumieniem okazał się klinikowy zestaw Repairwear. Krem pod oczy nie radzi sobie ze skutkami zarywanych nocy, krem na dzień ma konsystencję masła, kiepsko się wchłania, kiepsko nawilża i powoduje, że makijaż po kilku godzinach dosłownie spływa mi z twarzy, zaś krem do mycia niemiłosiernie mnie wysusza i podrażnia . Oczywiście ja durna kupiłam pod wpływem promocji od razu dwa zestawy, więc jeden pewnie powędruje do siostry.
W kolejce na zużycie (i przetestowanie) czeka jeszcze serum Lancome Primordiale Cell Defense, ale zabiorę się za niego dopiero po zużyciu feralnych kliników. Będę dzielna, o!
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:06   #2559
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej Aga Jejku, święta w pracy? Okropne
Napisałaś o kremie pod oczy i przy okazji przypomniało mi się, że ja chyba muszę się zaopatrzyć w jakiś porządny(taki, który nieco rozświetli i nawilży - tylko jaki?), bo ostatnimi czasy pojawiły mi się jakieś zmarszczki Muszę zadbać o okolice oczu. Koniecznie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:25   #2560
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej Aga Jejku, święta w pracy? Okropne
Napisałaś o kremie pod oczy i przy okazji przypomniało mi się, że ja chyba muszę się zaopatrzyć w jakiś porządny(taki, który nieco rozświetli i nawilży - tylko jaki?), bo ostatnimi czasy pojawiły mi się jakieś zmarszczki Muszę zadbać o okolice oczu. Koniecznie.

Oswoiłam się juz z myślą, że święta przesiedzę w pubach. Za to 17.04 przyjadą domnie rodzice i zrobimy sobie świąta II .
No i co raz bliżej majowego urlopu . Wyjeżdżam na Słowację, do SPA w Rajeckich Teplicach. Kolejny urlop mam zaplanowany (przez szefów) na wrzesień. Wtedy wybieram się gdzieś, gdzie jest cieplej .
Co do kremu - nie wiem co Ci doradzić . Może kojąco-nawilżająca Avenka? Tobie, nawet jeśli pojawiają się już jakieś drobne zmarszczki powinna wystarczyć jedynie porządna dawka nawilżenia Ja mam z racji wieku (jak to brzmi ) nieco inne wymagania. Nie wystarczają mi już lekkie nawilżacze, chętnie wróciałabym do Shiseido Future Solution, ale mimo wszystkich zalet, a w obliczu innych wydatków skutecznie powstrzymuje mnie jego cena. Może jak dolar wreszcie spadnie...
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:31   #2561
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
No i co raz bliżej majowego urlopu . Wyjeżdżam na Słowację, do SPA w Rajeckich Teplicach.
ja tez na slowacje jade robimy sobie z TZem Tour de Tatry na rowerach, ten czlowiek chce mnie zawczasu zajechac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 17:34   #2562
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Aguś No ja myślę, że porządne nawilżenie wystarczy, bo jak nie to się załamię. Mam kilka zmarszczek obok siebie, ale nie są głębokie. Wyglądają właśnie na takie, które powstają od wysuszonej skóry
A wyjazdu do SPA zazdroszczę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:43   #2563
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja tez na slowacje jade robimy sobie z TZem Tour de Tatry na rowerach, ten czlowiek chce mnie zawczasu zajechac

Zamierzam zabrać ze sobą rower, ale czy bedę sie na nim poruszać

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aguś No ja myślę, że porządne nawilżenie wystarczy, bo jak nie to się załamię. Mam kilka zmarszczek obok siebie, ale nie są głębokie. Wyglądają właśnie na takie, które powstają od wysuszonej skóry
A wyjazdu do SPA zazdroszczę
Wystarczy
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:09   #2564
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Aguś zazdroszcze Tobie tego SPA


Wrócilam od fryzjera skróciłam mocno włosy teraz mam takiego boba dłuższegoCo to odmienianie się na wiosne robi z człowiekiem

Lece teraz na henne potem wpadne i poczytam dokładniej co tam naskrobałyście
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:11   #2565
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
poza tym to dzisiaj doszla paczka z BU, puder bambusowy zapewnia mat absolutny ale przy tym troche plaski i jest taki jakis dziwny w uzyciu, nie trzyma sie pedzla, ofajdalam sobie cala bluzke nim przy probie pudrowania. mysle, ze zmieszam go z Lucidity
Ooo ja sobie zamówilam ten puder, ale z dodatkiem jedwabiu. Mam nadzieję, że zmatuje trochę mają wiecznie tłusta i świecącą się skórę.
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Poszukiawania jeansów zakończyłam z niczem, tj. M kupił idealne, zaś ja miałam odwieczny problem: jak cos dobre w pasie i biodrach to zbyt krótkie, a jak na długość dobre to za szerokie . Może któraś wie gdzie znajdę rozmiar W 26/27 L 34/35 ?
Szala też nadal szukam...
Rzuć okiem w Zarze, oni mają bardzo długie dżinsy, które zawsze muszę skracać
Myślę, że w Levisie też może coś być.

Miałam nie kupować nic w kwietniu, a już od rana popełniłam Allegro zakup kosmetyczny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:14   #2566
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Aguś zazdroszcze Tobie tego SPA


Wrócilam od fryzjera skróciłam mocno włosy teraz mam takiego boba dłuższegoCo to odmienianie się na wiosne robi z człowiekiem

Lece teraz na henne potem wpadne i poczytam dokładniej co tam naskrobałyście
Witam w klubie bobków
Ja muszę po świętach iść mojego podciąć, bo się coś nie chce ładnie na końcach układać(nadal mam zniszczone włosy i puszą mi się). Dopóki nie zetnę tej poniszczonej części włosów nie dojdę z nimi do ładu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:48   #2567
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzuć okiem w Zarze, oni mają bardzo długie dżinsy, które zawsze muszę skracać
Myślę, że w Levisie też może coś być.
W zarze sprawdzałam, nic pasującego na mnie nie ma
Levisa nie mamy w Opolu, a ja nie mam kiedy wybrać się np. do Katowic Rozważałam zakup przez neta, ale co jak co, dżinsy muszę zmierzyć.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:05   #2568
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ooo ja sobie zamówilam ten puder, ale z dodatkiem jedwabiu. Mam nadzieję, że zmatuje trochę mają wiecznie tłusta i świecącą się skórę.
wlasciwosci matujace ma dobre. pudrowalam sie okolo 13 i az do teraz jestem matowa musze tylko opracowac technike nakladania i pasowaloby go przesypac do jakiegos wygodnego pojemniczka, bo ten sloiczek to totalny niewypal.


patrzcie jakie mam krolaki cudaki zakochalam sie w nich od pierwszego wejrzenia sa jeszcze fantastyczne kurki i inne kroliki, takie bardziej ciapowate niz te krole-jajca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krulaki.jpg (26,4 KB, 38 załadowań)
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-04-07 o 20:44
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 20:42   #2569
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Miałam nie kupować nic w kwietniu, a już od rana popełniłam Allegro zakup kosmetyczny
Co kupiłaś?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 21:47   #2570
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Poza tym, nie miało się takich wymagań jak teraz Przynajmneij mnie zadowalało wszystko. Nie wiem, moze nie wiedziałam ze moze być coś lepszego, a moze nie zwracałam tak bardzo na to uwagi jak teraz czy np. szminka wysusza a balsam nie jest za słaby?
Mam podobne odczucia. Kiedyś aż tak nie przywiązywałam uwagi do jakości, a teraz przeciwnie. Jak coś nie spełnia moich wymagań w 99%, to out

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niedługo u nas na rynku wyrosną jak grzyby po deszczu ogródki piwne. Uwielbiam tam przesiadywać. Tylko cholerka Samiec nie lubi plątać sie po knajpach (bo "za dużo ludzi" a on nie lubi tłoku, woli sokój i cisze) a alkohol pije raz na ruski rok Co za egzeplarz mi sie trafił
To tak jak mój i w sumie się z tego cieszę.W zamierzchłych czasach naszej przeszłości to w ogóle nie pił, podobnie jak ja, ale przez te lata rozłąki każde z nas trochę się pić nauczyło Ale i tak ja częściej i więcej piję niż on chociaż uważam, że piję b. mało.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
W domu to ja jestem mistrzem kuchni ale w tym roku skromnie. Z ciast będzie moja ukochana babka piaskowa i ciasto z nutellą i śliwkami plus mama jakieś ma sobie wybrać dowolne.
Proszę o przepis na to ciasto z nutellą i śliwkami Musi być pyszne!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę uraczyć Samca żadną innną sałatką niż owocową - nie lubi wielu warzyw (szybciej by było wymienić te co lubi, a byłoby ich moze z 5), sera żółtego, tuńczyka, śmietany, majonezu i innych dodatków sałatkowych
Mój twierdził, że nie lubi tuńczyka, a odkąd spróbował warstwowej sałatki tuńczykowej, to jak mówię, że mam sałatkę, pyta czy aby nie tą, tak mu posmakowała Niemniej jednak dalej utrzymuje, że tuńczyka nie lubi

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem żywa i zupełnie zadowolona. Zabieg usunięcia ósemki poszedł sprawnie i dość szybko, z gabinetu wyszłam uśmiechnięta (co strasznie rozbawiło TŻ, któremu się 2 dni temu rozpłakałam, że boję się zabiegu i spodziewał się, że po też nie będzie mi wesoło), dzisiaj nic nie boli już, jedyny problem jest taki, że strasznie spuchłam i wyglądam jak chomik. Tak więc jest ok i za miesiąc usuwam kolejny ząb.
Gratulacje, byłaś dzielna.
Jak to dobrze, że moje wszystkie cztery ósemki w miarę spokojnie sobie wyrosły i żadnych szkód nie narobiły. Bo jak się czasem słyszy jakie przejścia ludzie z nimi mają, to wcale Ci się nie dziwię, że tak bałaś. No ale teraz będzie już z górki


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kurcze, też sobie może zrobię licznik, ale nie wiem, czy mnie to zmotywuje do czegokolwiek, bo wynik może być wysoki, jak z Rzyrafką zamówimy Himalayę.
A ja chyba jednak odpuszczę. Przejrzałam ofertę i tam dla mieszańco-suchelców mało co jest. Przynajmniej z maseczek same oczyszczacze prawie, a ja w sumie mam Logonę.
A Ty co bierzesz?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ambitne
Wyjęłaś mi to z ust

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja tez na slowacje jade robimy sobie z TZem Tour de Tatry na rowerach, ten czlowiek chce mnie zawczasu zajechac
Fajne plany macie. Zazdroszczę i podziwiam, ja bym chyba podziękowała po pierwszym dniu. Pamiętam jak kiedyś do TŻ na rowerze pojechałam, spod mojego domu pod jego dom jest chyba 20km. Oczywiście wracałam już pksem

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
patrzcie jakie mam krolaki cudaki zakochalam sie w nich od pierwszego wejrzenia sa jeszcze fantastyczne kurki i inne kroliki, takie bardziej ciapowate niz te krole-jajca
Śliczne są

*******************
Mam dziś jakiś kiepski dzień. W pracy mi się nic nie chciało, pokłóciłam się trochę z TŻ przez telefon, a właściwie to niepotrzebnie sama focha strzeliłam i teraz mi głupio. Potem już w domu przechodząc obok szafki felernie sobie zadarłam skórkę w torebce Nowej torebce, która chyba tydzień ma I jeszcze mi się pobrudziła od brązowej kurtki zamszowej I jeszcze okazało się, że UC przysłał mi laurkę zamiast paczki z Tru. Oczywiście na jakieś głupie Łączyny mam wysyłać wszystko poleconym, a nie mailowo, jak to było jak mieszkałam w Krk i obsługiwał mnie UC Bytom.

Na pocieszenie zeżarłam właśnie pół czekolady Nussbeiser, którą wręczył mi dziś klient, bo ja taka miła i w ogóle Miło, nie powiem. Zwłaszcza, że jak wczoraj czytałam, że Isa sobie ją kupiła, to smaka miałam

No i kupiłam sobie blaszkę Bodymax Plus, od jutra od rana biorę i mam nadzieję, że w końcu będę normalnie funkcjonować, bo od paru ładnych dni chodzę taka przymulona, że sama siebie tym denerwuję Nawet niedużo za nią dałam, bo 21zł, a to akurat 30 tabletek na 30dni. Tylko się zastanawiam czy można je łączyć z pigułkami Ulotki nie mam, z racji zakupu li i tylko 1 blaszki, a nieprzytomna nie zapytałam Wracałam z fitnesssu i nawet godzina ćwiczeń nie pobudziła mnie wystarczająco, by zachować przytomność umysłu. A swoją drogą dziś w końcu byłam zadowolona z zajęć, a byłam na Fit Ball'u. Szkoda tylko, że tak naprawdę fuksem się tam dostałam, bo akurat mało osób przyszło, a normalnie nie ma miejsc Ćwiczenia wydają się proste i łatwe, ale czuć mięśnie i o to chodzi. No i zawsze to miła odmiana po pół roku samego stepa.

W ogóle to z tej całej mojej dzisiejszej rozlazłości i przymulenia miałam ochotę sobie coś kupić. No ale w sumie stwierdziłam, że za dużo ciuchów zaczynam znów do domu znosić i zamiast sobie, to kupiłam koszulkę TŻ W Housie, taką z królikiem Bugsem na celowniku Podobał mu się wzór, ale były tylko żółte, a tu się dziś okazało, że są i zielone, więc wzięłam. Będzie miał na królika na Zająca
A tak serio, to właśnie nie chcę, żeby sobie pomyślał, że to na Zająca ani też, że to w przeprosinach za dzisiejszego focha i nie wiem kiedy mu ją dam... Bo chciałam ot, tak. Już o niej myślałam odkąd ją zobaczyłam, ale nie wiedziałam czy mu się spodoba. W sobotę ją widział i marudził na kolor, ale na zielony marudzić na pewno nie będzie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 22:03   #2571
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fajne plany macie. Zazdroszczę i podziwiam, ja bym chyba podziękowała po pierwszym dniu. Pamiętam jak kiedyś do TŻ na rowerze pojechałam, spod mojego domu pod jego dom jest chyba 20km. Oczywiście wracałam już pksem
ostro trenujemy w niedziele bylismy na rowerach to autentycznie mnie zajechal. gdzies tak w polowie trasy powrotnej chcial zrobic przerwe, jednak ja uznalam, ze jak chociaz na chwile stane to juz na rower nie wsiade jak wrocilismy to padlam jak mucha, przez pol godziny lezalam sztywna na fotelu
nawet nie pytalam o to, ile kilosow ma ta trasa wokol Tatr, wole chyba nie wiedziec

ja wolalabym jakas Tunezje, Maroko czy od biedy Bulgarie... no ale on sie mocno na to napalil... cieply kraj zalicze w wakacje z przyjaciolka
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-04-07 o 22:05
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:36   #2572
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Co kupiłaś?
Ekhmmm ten no... róż....Diora...paskowany. ...Spicy Desert.... bo mój ma wielką dziurwę a ja go kocham nooo!
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:41   #2573
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Proszę o przepis na to ciasto z nutellą i śliwkami Musi być pyszne!
Przywiozę razem z przepisem na ciasteczka rozgrzewające.

Zaraz przyjedzie TŻ
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:05   #2574
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zaraz przyjedzie TŻ
zazdroszczę

MagJa chodzi Ci o tabletki anty? w takim razie wydaje mi się, że raczej z Bodymaxem nie powinny sobie na wzajem przeszkadzać, bo to tylko witaminy ale może lepiej na wszelki wypadek się dopytać w aptece albo u ginekologa

ja ciągle nic nie kupiłam żyję trochę jak w transie.. wczoraj o 21 miałam prezentację, zaraz mam następną. chyba nie mówić 'jak bardzo' jestem przygotowana

jest jutro warszawskie spotkanie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:44   #2575
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

jest jutro warszawskie spotkanie?
Hej nosku, jutro chyba miałyśmy nie robić, Izy nie ma, Karolina też pisała, że ten tydzień jej nie pasuje, u mnie też trochę roboty przed świętami nie wiem jak pozostałe dziewczyny, dziś z Madzią jedziemy zaszaleć ciuchowo to się zapytam
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:45   #2576
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej wszystkim NK

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

ja ciągle nic nie kupiłam
brawo ja w tym miesiącu kupię tylko krem do twarzy z filtrem; zastanawiam się nad Avene z SPF20 do skóry suchej i obawiam się że może być za bogaty

Powodzenia z prezentacją.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:46   #2577
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
żyję trochę jak w transie.. wczoraj o 21 miałam prezentację, zaraz mam następną. chyba nie mówić 'jak bardzo' jestem przygotowana
nosku Ty masz zajecia o 21? toz to masakra jakas...

ubylo mi chyba z 10kg wlosow czuje sie tak lekko i wiosennie

mieszanka pudru bambusowego z Lu bardzo mi sie podoba. pudrowalam sie o 6:00 i do tej pory jestem amtowa, a po tylu godzinach juz zaczynalam sie lekko swiecic.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:52   #2578
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej nosku, jutro chyba miałyśmy nie robić, Izy nie ma, Karolina też pisała, że ten tydzień jej nie pasuje, u mnie też trochę roboty przed świętami nie wiem jak pozostałe dziewczyny, dziś z Madzią jedziemy zaszaleć ciuchowo to się zapytam
szkoda

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
brawo ja w tym miesiącu kupię tylko krem do twarzy z filtrem; zastanawiam się nad Avene z SPF20 do skóry suchej i obawiam się że może być za bogaty


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nosku Ty masz zajecia o 21? toz to masakra jakas...
do 21 też nie przepadam za wtorkami i środami
Cytat:
Napisane przez zizou
ubylo mi chyba z 10kg wlosow czuje sie tak lekko i wiosennie
pokaż
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:57   #2579
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
pokaż
ide w plener po poludniu to poprosze TZa, zeby mnie ofocil jakos znosnie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:24   #2580
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ide w plener po poludniu to poprosze TZa, zeby mnie ofocil jakos znosnie
Tak tak tak


A tak w ogóle to dzień dobry Ide zaraz na kosmetyczne zakupy bo pokończyło mi sie duzo rzeczy
Czuje sie strasznie dziwnie bez tych moich wlosów ledwo teraz kitke robie
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.