Spodnie z niższym krokiem - pumpy, baggy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 21:28   #1
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988

Spodnie z niższym krokiem - pumpy, baggy?


Jak mnie tu dawno nie było... strasznie się wszystko pozmieniało. Na lepsze rzecz jasna.

Ale do rzeczy. Choruję na spodnie jeansowe z obniżonym krokiem. Nie wiem czym się różnią pumpy od baggy i nie wiem czy aby na pewno takich szukam, ale może znajdę tu pomocną dłoń w tej kwestii.
Od dawna podobają mi się tego typu spodnie, ale nigdy w takich nie chodziłam i nie potrafię ani sobie takich znaleźć ani tym bardziej się w nich ocenić. Tydzień temu byłam na zakupach w Ptaku (dla niewtajemniczonych jest to wielkie centrum handlowe). Swoją drogą wieki tam nie byłam, bo ostatni raz bodajże w podstawówce. Nieważne. Znalazłam swoje wymarzone spodnie, przymierzyłam, właściwie już byłam zdecydowana, bo widząc je na Pani sprzedającej przekonałam się co do kroju, ale...cena...330 zł. Nie no, wszystko rozumiem, ale spodnie za 3 stówki hm...trochę mnie zmroziło.
Chciałam je potem wyszukać na allegro, ale nie znam ani marki ani nic co by mi pomogło. Na pewno nie była to polska firma. Może jakaś włoska? Pojęcia nie mam. Może znacie jakieś sklepy internetowe z tego typu spodniami?
Dziewczyny, a czy w zwykłych sieciówkach jest szansa na znalezienie takich spodni? Może któraś z Was takie nosi i mogłaby poradzić gdzie szukać, jak przymierzać i jak w nich dobrze wyglądać, stylowo. Będę wdzięczna za pomoc. Przykładowe foto załączam (aczkolwiek te, które przymierzałam były booooskie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (35,9 KB, 38 załadowań)
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 22:02   #2
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: Spodnie z niższym krokiem - pumpy, baggy?

Takie spodnie dostałam w Pull&Bear, ale jakieś 3 lata temu... Teraz nie wiem, gdzie je dostaniesz. Kiedyś takie modele były w Bershce, może tam zajrzyj?
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 09:22   #3
leofel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Spodnie z niższym krokiem - pumpy, baggy?

Oryginalne spodnie typu baggy są tylko od duńskiego prekursora Humor. Można jest dostać na Allegro u sprzedawcy dziarskibaca888. Na zdjęciach są mężczyźni jednak jest to unisex, uwielbiany przez kobiety za granicą.
Pozdrawiam
leofel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 14:38   #4
szalona257
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 35
Dot.: Spodnie z niższym krokiem - pumpy, baggy?

Dokładnie można je znajsc na allegro
tez je tam widzialam
szalona257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 15:38:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.