Bukiety ślubne - cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 11:42   #1171
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Ja również poproszę o pomoc. Już powoli mam wyobrażenie na temat swojego wygladu ślubnego. Bardzo w dobrze odpowiednich butów czy biżuterii pomagają mi właśnie wizażanki. Mam jednak spory problem z wyborem bukietu. Dziewczyny podsyłają fantastyczne strony z pięknymi kwiatami...i szczerze mówiąc trochę się w tym wszytkim pogubiłam.

Na dole wklejam zdjęcie mojej sukienki ślubnej(jest jeszcze niedopasowana i nie będzie tak napompowana na górze). Jest bardzo lekka i zwiewna (z muślinu).
Jestem bardzo niska-mam 155cm. Mam ciemną cerę. Brązowe oczy. Ciemne włosy, krótkie jak na zdjęciu. Nie uda mi się ich zapuścić Zresztą chyba nawet bym nie chciała. Nie będę miała welonu. Jesli się uda, to wepnę kwiat we włosy,ale fryzjerka czarno to widzi, bo włosy chociaż geste-są proste i ten kwiat moze się w nich nie utrzymać. Narzeczony natomiast ma ok 176cm wzrostu, włosy długie i kręcone-=związane. Garnituru jeszcze nie ma -ale będzie to raczej kolor grafitowy (może cemno-szary wpadający w czerń.)
Chciałabym poprzez bukiet "wydłużyć" sylwetkę. Dość dobrze wyglądam i czuję się w zimnych kolorach: fiolet, lila,róż, fuksja, granat, kolor czerwieego wina, ale nie wiem czy przy tej skromnej sukience nie zdecydować się po prostu na kolor biały + zieleń.

Proszę poradźcie, jaki bukiet najbardziej by do mnie i do mojej skromniutkiej sukienki pasował? A może wybrać tylko 1 kwiat?

P.S. Ślub we wrześniu
mi się do tego stylu strasznie lilia podoba
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 12:39   #1172
123myszka
Raczkowanie
 
Avatar 123myszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 38
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Prosze o pomoc i opinie.
Cytat:
Napisane przez 123myszka Pokaż wiadomość
Witam was.
Może wy mi pomożecie jak wiekszość z was ja również nie wiem jaki wybrac bukiet do mojej sukni. jestem wysoka brunetka o śniadej cerze.Myślałam o takim bukiecie ale sama nie wiem.Co myslicie? co byscie doradziły? Kalle odpadają.
__________________
http://www.przewodnikmp.pl/img-251220060401.png


http://www.przewodnikmp.pl/img-300820080063.png



"Kocha się naprawdę i do końca
tylko wówczas gdy kocha się zawsze
w radości i smutku bez względu
na dobry czy zły los."
Jan Paweł II
123myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 13:54   #1173
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ja juz jesteśmy przy błękitach i fioletach
http://img267.imageshack.us/my.php?i...braz060vz6.jpg
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:16   #1174
saabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajcie, możecie mi doradzić jaki bukiet do takiej sukienki (kolor ecru)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dolce_m1_b.jpg (63,2 KB, 70 załadowań)
saabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:52   #1175
izabarti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez saabi Pokaż wiadomość
Witajcie, możecie mi doradzić jaki bukiet do takiej sukienki (kolor ecru)
Gdybym był tobą to bym dał bukiet z róż różowo ecri z dodatkami zielonymi normalny nie zwisający a gdybys chciala zwisajacy to bordowo bialy
izabarti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:20   #1176
tillo
Przyczajenie
 
Avatar tillo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: R.Śl
Wiadomości: 29
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez tillo Pokaż wiadomość
przejrzałam dokładnie obydwa wątki dotyczące bukietów i dalej nie mam pojecia jak powinien wyglądać mój
sukienka będzie mniej więcej w tym stylu:

Załącznik 1602457Załącznik 1602458

zmiany dotyczą tego, że nie będzie to bolerko a sukienka z rękawami (rozszerzanymi lekko) i odkrytymi ramionami. Włosy chciałabym mieć upięte w kok.
W planach jest też dłuuuuugi welon (równy z trenem).

Jestem średniego wzrostu, z obcasem wyjdzie ok. 1.70, dość szczupła (noszę rozmiar 36).

Jedyne co wiem, to fakt, że bukiet powinien mieć bordowe akcenty - pan młody będzie ubrany w czarny smoking z bordowym pasem i muszką.

Będę bardzo wdzięczna za rady.

przepraszam, że podbijam swój własny post, ale naprawdę jestem zagubiona.

mnie zawsze podobały się bukiety okrągłe i skromne.
Siostra przekonuje, że przy takiej sukni okrągły bukiecik się zgubi i namawia mnie na coś kaskadowego.

Bardzo Was proszę o radę...
tillo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 09:51   #1177
kejti85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 273
Question Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Bardzo Was proszę o radę... jaki bukiet wybrać? mam 2 typy... z tym że zrezygnowałabym z różowych róż, na rzecz biało - zielonych... Który wybrać? Jakie kwiaty są w bukiecie nr 2? czy idzie go zrobić teraz?
Doradźcie czy kształt pasuje

(mam 173 wzrostu, rozmiar 38 suknia biała z delikatną platyną, TŻ garnitur czarny krawat srebrny)

zapomniałam dodać, że rękawki będą tylko do kościoła no i że chciałabym wyglądać klasycznie (będe miała gładki kok, pisze gdyby to miało znaczenie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja kedane.jpg (57,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja kedane2.jpg (41,5 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet!!!.jpg (52,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet!!!2.jpg (99,7 KB, 102 załadowań)
__________________
Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
kejti85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 14:09   #1178
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Witam wszystkie wizażanki.
Chciałabym was prosic o pomoc w doborze bukietu do sukni.
Problem polega na tym ze podobaja mi sie róże w odcieniu zieleni z dodatkiem białych kwiatów np. gożdzików itp. ale nigdzie nie moge znaleźc czegos co mi sie podoba i czy to wogole bedzie pasowało do sukni. Suknia jest skromna i myslałam o kulce ale z delikatnym wypuszczeniem kilku zwisajacych kwiatków - czyli taki widoczny ale delikatny akcent. Jestem romantyczka nie lubie nowoczesnych form.

Mam nadzieje ze mi pomozecie ślub mam w październiku i niewiem jak bedzie z dostepnoscia kwiatów .

Bardzo prosze was o pomoc

dodam jeszcze ze suknia jest biała i ze wzgledu na pore roku bedzie jeszcze bolerko ale materiałowe do tego, na zasadzie zakietu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01541.JPG (44,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01540.JPG (31,0 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-07-31 o 22:49 Powód: proszę nie pisać post pod postem!
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 15:25   #1179
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kejti85 Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę o radę... jaki bukiet wybrać? mam 2 typy... z tym że zrezygnowałabym z różowych róż, na rzecz biało - zielonych... Który wybrać? Jakie kwiaty są w bukiecie nr 2? czy idzie go zrobić teraz?
Doradźcie czy kształt pasuje

(mam 173 wzrostu, rozmiar 38 suknia biała z delikatną platyną, TŻ garnitur czarny krawat srebrny)

zapomniałam dodać, że rękawki będą tylko do kościoła no i że chciałabym wyglądać klasycznie (będe miała gładki kok, pisze gdyby to miało znaczenie )
Widzę, że mamy podobny problem - od zawsze podobały mi się bukiety w stylu - białe kwiaty i do tego dużo zieleni A teraz jak przyszyło co do czego i mam zamawiać bukiet (właściwie to zamówiłam dla starszej, butonierkę dla starszego i dekorację na samochód, tylko w miejscu mojego bukietu pusto ) to zaczęłam się zastanawiać nad odcieniami różu
Suknia ślubna ma kolor biały - garnitur Tż czarny
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:32   #1180
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajcie,

nie mogę się zdecydować na bukiet do mojej sukni. Załączyłam zdjęcia mojej sukienki, buty jakie będę miała i prawdopodobnie też taki makijaż jak modelka na zdjęciu. Załączyłam też 3 zdjęcia bukietów, najbardziej podobają mi się te dwa z róż, ale ten trzeci jest też ciekawy. Poradźxie mi proszę, żeby nie było ani mdło ani za bardzo pstrokato.
Tak w ogóle to może wiecie jak nazywają się te białe małe kwiatki pomiędzy różami w tym bukiecie na dole? Te kwiatki, które mają perełki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizja.jpg (81,7 KB, 147 załadowań)
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 17:40   #1181
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

kejti85 te rekawki dodają Twojej sukni wiecej uroku. Ja bym je zostawiła.
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 17:58   #1182
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Ja również poproszę o pomoc. Już powoli mam wyobrażenie na temat swojego wygladu ślubnego. Bardzo w dobrze odpowiednich butów czy biżuterii pomagają mi właśnie wizażanki. Mam jednak spory problem z wyborem bukietu. Dziewczyny podsyłają fantastyczne strony z pięknymi kwiatami...i szczerze mówiąc trochę się w tym wszytkim pogubiłam.

Na dole wklejam zdjęcie mojej sukienki ślubnej(jest jeszcze niedopasowana i nie będzie tak napompowana na górze). Jest bardzo lekka i zwiewna (z muślinu).
Jestem bardzo niska-mam 155cm. Mam ciemną cerę. Brązowe oczy. Ciemne włosy, krótkie jak na zdjęciu. Nie uda mi się ich zapuścić Zresztą chyba nawet bym nie chciała. Nie będę miała welonu. Jesli się uda, to wepnę kwiat we włosy,ale fryzjerka czarno to widzi, bo włosy chociaż geste-są proste i ten kwiat moze się w nich nie utrzymać. Narzeczony natomiast ma ok 176cm wzrostu, włosy długie i kręcone-=związane. Garnituru jeszcze nie ma -ale będzie to raczej kolor grafitowy (może cemno-szary wpadający w czerń.)
Chciałabym poprzez bukiet "wydłużyć" sylwetkę. Dość dobrze wyglądam i czuję się w zimnych kolorach: fiolet, lila,róż, fuksja, granat, kolor czerwieego wina, ale nie wiem czy przy tej skromnej sukience nie zdecydować się po prostu na kolor biały + zieleń.

Proszę poradźcie, jaki bukiet najbardziej by do mnie i do mojej skromniutkiej sukienki pasował? A może wybrać tylko 1 kwiat?

P.S. Ślub we wrześniu
Witam,
wg mnie aż się prosi bukiet, który ożywi Ciebie w tej pieknej, skromnej sukience. Toć to ślub. 1 kwiat to zbyt skromnie.
Niezbyt duży bukiecik w kolorystyce, jaką preferujesz.
Wklejam kilka przykładów (patrz fotografie)
Pozdrawiam - Jola D.

PS. Zapomniałam dodać, że możesz lekko z przodu zwiesić bukiet i nie może być zbyt duży, żeby Cię nie przytłoczył.

Cytat:
Napisane przez saabi Pokaż wiadomość
Witajcie, możecie mi doradzić jaki bukiet do takiej sukienki (kolor ecru)
Saabi przecież to Ty idziesz do ślubu a nie suknia. Brunetka czy blondynka, wysoka czy niska, dodatki wybranka, Twoje upodobania...
Suknia romantyczna, wybrałabym coś kolorowego z wiejskiego ogródka, choć nie za bardzo sielskiego, ale za mało wiem o Tobie.
Pozdrawiam, jesli coś zasugerujesz i uchylisz rąbka tajemnicy o swej osobie - postaram się pomóc w wyborze - Jola D.

Cytat:
Napisane przez Juulkaa21 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny [ Mam taki dylemat....może to troszkę nie na temat, ale w końcu chodzi też o dekorację z kwiatów, tyle że na samochód a więc bukiet ślubny już wybrałam (wklejam fotkę niżej) będzie od ciut zmieniony, ale ogólnie chodzi o kolorystykę. Zastanawiam się nad kolorystyką dekoracji samochodu, bardzo podoba mi się ten zestaw na zdjęciu ale w jakim kolorze miałby być żeby pasował i do bukietu i do sukienki, która jest śnieżnobiała?? Myślę, że jeśli sukienka jest biała to szarfy też powinny być białe, a stroik zielony i ecru pasuje do białego, a może coś z pomarańczem, jak w wiązance??
Zdjęcie przedstawia dekorację z białej szarfy i stroików ecru-zielony...czy według Was ten zestaw pasuje?? Czy może inna kombinacja?? wszelkie kolory dozwolone, byle by tylko ładnie wszystko pasowało.

POZDRAWIAM
Witam, ja tu szarf nie widzę tylko tiul udrapowany między bukiecikami. Dobierz kolorystykę ze swojego bukietu i ew. bukietu świadkowej.
Pozdrawiam - Jola D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2kdff35f07a7.jpg (15,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 392.jpg (17,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k6075d1c541.jpg (13,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2kb61485de78.jpg (58,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 348.jpg (21,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukietfioletsm2.jpg (24,7 KB, 42 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-07-19 o 20:31 Powód: 3 posty pod sobą
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 19:02   #1183
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez tillo Pokaż wiadomość
przepraszam, że podbijam swój własny post, ale naprawdę jestem zagubiona.

mnie zawsze podobały się bukiety okrągłe i skromne.
Siostra przekonuje, że przy takiej sukni okrągły bukiecik się zgubi i namawia mnie na coś kaskadowego.

Bardzo Was proszę o radę...
Witam,
Twoje zdanie jest ważniejsze, a poza tym moja pierwszą myślą były pąsowe róże do Twej kreacji - spory okrągły bukiet.
Mi podoba się coś w tym stylu (patrz fotografie)
Pozdrawiam - Jola D.

Cytat:
Napisane przez kejti85 Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę o radę... jaki bukiet wybrać? mam 2 typy... z tym że zrezygnowałabym z różowych róż, na rzecz biało - zielonych... Który wybrać? Jakie kwiaty są w bukiecie nr 2? czy idzie go zrobić teraz?
Doradźcie czy kształt pasuje

(mam 173 wzrostu, rozmiar 38 suknia biała z delikatną platyną, TŻ garnitur czarny krawat srebrny)

zapomniałam dodać, że rękawki będą tylko do kościoła no i że chciałabym wyglądać klasycznie (będe miała gładki kok, pisze gdyby to miało znaczenie )
Witam, lubię, jak coś już jest wybrane z ogromu tych bukietów.
Suknia prześliczna, trafny wybór bukietu - wg mnie bdb. Problem z kwiatami, ale da radę. Brak bzu białego, ciemiernika, jaskra, kaliny - kwiatów wiosennych, ale zamiennie zastosowałabym hortensję zieloną i ew. białą, kwiaty śniedka, eustomę lub różę (zielona lub białą).
Kwiaty eucharis-u - osiągalne, róże białe - też. Z zielonych można zastosować chryzantemę Rocky - zieloną lub zieloną eustomę, sedum i wiele innych.
Nie powinnaś mieć problemu z realizacją bukietu w tej kolorystyce.
Pozdrawiam - Jola D.

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Witajcie,

nie mogę się zdecydować na bukiet do mojej sukni. Załączyłam zdjęcia mojej sukienki, buty jakie będę miała i prawdopodobnie też taki makijaż jak modelka na zdjęciu. Załączyłam też 3 zdjęcia bukietów, najbardziej podobają mi się te dwa z róż, ale ten trzeci jest też ciekawy. Poradźxie mi proszę, żeby nie było ani mdło ani za bardzo pstrokato.
Tak w ogóle to może wiecie jak nazywają się te białe małe kwiatki pomiędzy różami w tym bukiecie na dole? Te kwiatki, które mają perełki.
Witam, a jesteś blondynką czy brunetką, wysoka, szczupła?
Czekam na podpowiedzi.
Pozdrawiam - Jola D.
PS. Białe kwiatki to stephanotis, u nas roslina doniczkowa, b. trwałe - wykorzystuje sie tylko kwiatki przyczepiając do mikrofonu długimi szpilkami (lekko można podkleić klejem do żywych kwiatów).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2007021726ts.jpg (61,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3049_big_YwgA.jpg (59,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W15-3459.jpg (16,1 KB, 31 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-07-19 o 20:30 Powód: 3 posty pod sobą - proszę używać opcji EDYTUJ!!!
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 20:22   #1184
saabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Saabi przecież to Ty idziesz do ślubu a nie suknia. Brunetka czy blondynka, wysoka czy niska, dodatki wybranka, Twoje upodobania...
Suknia romantyczna, wybrałabym coś kolorowego z wiejskiego ogródka, choć nie za bardzo sielskiego, ale za mało wiem o Tobie.
Pozdrawiam, jesli coś zasugerujesz i uchylisz rąbka tajemnicy o swej osobie - postaram się pomóc w wyborze - Jola D.
wysoka brunetka z dodatków to jedynie mam welon wybrany - taki jak na zdjęciu, długi do kolan. Biżuterii jeszcze nie mam. Moje faworyty bukiecików:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02bb13125oz4.jpg (15,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (51,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 400_F_239584_nUWoluiNSGYVwk3ZVRXhU4b2BzexlY.jpg (41,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1313b.jpg (30,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezje1_146.jpg (34,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sluby_gwiazd_1966325.jpg (61,6 KB, 97 załadowań)
saabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 20:36   #1185
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez saabi Pokaż wiadomość
wysoka brunetka z dodatków to jedynie mam welon wybrany - taki jak na zdjęciu, długi do kolan. Biżuterii jeszcze nie mam. Moje faworyty bukiecików:
Kolorystyka 2. idealna dla Ciebie, bukiet z róż zawsze na czasie, ale 4. jest b. ciekawy, ja obstawiam 4.
Pozdrawiam serdecznie - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 21:41   #1186
sylwiasob13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Przeglądnij galerię tej pary w linku, który załączam. dziewczyna ma sliczny bukiet w interesującej Cię kolorystycei zdjęcia robione są jesienią

http://slub.onet.pl/fiaw8,jk2fs,2gpz...e.html#i=fiaw4

Powyższa odpowiedź jest do viki_22_83

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-07-31 o 22:50 Powód: proszę nie pisać post pod postem!
sylwiasob13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:07   #1187
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witam, a jesteś blondynką czy brunetką, wysoka, szczupła?
Czekam na podpowiedzi.
Pozdrawiam - Jola D.
PS. Białe kwiatki to stephanotis, u nas roslina doniczkowa, b. trwałe - wykorzystuje sie tylko kwiatki przyczepiając do mikrofonu długimi szpilkami (lekko można podkleić klejem do żywych kwiatów).
Przepraszam zapomnialam zupelnie tego napisac Jestem naturalną blondynką, odcień koloru włosów jest jasny podobny jak ta modelka w sukni na zdjęciach, które załączyłam. Jestem wysoka (177cm) i budowy normalnej.Zastanawiam się jeszcze nad kwiatem we włosach i tutaj też mam dylemat. Róże nie do końca mi się podobają we włosach, bardziej storczyki i kwiaty o tego typu kielichu, ale z kolei nie spodobał mi się żaden bukiet z tych kwiatów :/
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:47   #1188
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

:)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002_primary.jpg (44,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pw2p.jpg (14,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pw9p.jpg (40,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding%20bouquet103.jpg (136,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding-Bouquet_ezr.jpg (12,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white-lilies.jpg (37,2 KB, 24 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 11:45   #1189
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Sorry, coś się generalnie skiepściło w pisaniu moich postów.
Mały Aniołku te bukiety z pąsowych róż to propozycje dla Zioła.
Twój wybór jest trafiony idealnie. Mi szczególnie podoba się ten bukiet przy bucikach. Wtedy we włosy róża; nie wiem co masz przeciwko róży we włosach?
Bukiet delikatny jak Twoja uroda. Jestem za!
Pozdrawiam - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 15:46   #1190
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Miałam ogromną przyjemność wykonać bukiet dla fantastycznej Dziewczyny, zresztą Wizażanki. Ponieważ nie uzgodniłam czy mogę pokazać jej zdjęcie w pełnej krasie (ślub to jednak uroczystość bardzo prywatna) zaprezentuję jedynie wiązankę. Zapewniam że Panna Młoda wyglądała olśniewająco.
Berełko było świadkowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7180275.jpg (86,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180274.jpg (88,6 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180235.jpg (65,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180242.jpg (55,9 KB, 58 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 15:51   #1191
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewaleno bukiet piekny Mistrzowski mogłabym rzec berelko dla swiadkowej też urzekajace

w bukiecie PM widze storczyki, róze a te kwiaty u góry bukietu to jakie?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 17:48   #1192
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Ewaleno bukiet piekny Mistrzowski mogłabym rzec berelko dla swiadkowej też urzekajace

w bukiecie PM widze storczyki, róze a te kwiaty u góry bukietu to jakie?
Oj, jesteś spostrzegawcza "bestia" - kwiat jest moim zdaniem piękny, a nazywa się scabiosa są tam jeszcze gożdziki w kolorze pistacji i eustoma. Dzięki za uznanie
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 18:50   #1193
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Oj, jesteś spostrzegawcza "bestia" - kwiat jest moim zdaniem piękny, a nazywa się scabiosa są tam jeszcze gożdziki w kolorze pistacji i eustoma. Dzięki za uznanie
Ewaleno, ja wiem, że to może wyglądać na wzajemne kadzenie sobie, ale bukiet PM prześliczny, lubię niesymetryczne bukiety, dodatki w postaci kryształków trafione w 10. Bukiet ze smakiem, niepowtarzalny.
Pozdrawiam Cię serdecznie - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:59   #1194
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Ewaleno, ja wiem, że to może wyglądać na wzajemne kadzenie sobie, ale bukiet PM prześliczny, lubię niesymetryczne bukiety, dodatki w postaci kryształków trafione w 10. Bukiet ze smakiem, niepowtarzalny.
Pozdrawiam Cię serdecznie - Jola D.
Dziękuję
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 01:19   #1195
magias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez magias Pokaż wiadomość
Załącznik 1592521Dziewczynki! A jaki bukiet do tej sukni? Kolor: ecru + złote aplikacje. Myślałam o różach, eustomach. Mam koncepcję, aby ten sam kwiatowy motyw z bukietu pojawił się w postaci naturalnej we włosach. Tylko co wybrać, aby wytrwało do rana? Włosy planuję rozpuszczone, lekko zebrane z tyłu, w artystycznym nieładzie. Jeszcze nie odwiedziłam florystki, na razie z pasją zwiedzam to forum
Moje Drogie, ponawiam prośbę Jaki bukiet do tej sukni? Suknia - ecru + złote dodatki, mam ciemną karnację, włosy raczej rozpuszczone, wzrost 164 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.JPG (20,7 KB, 32 załadowań)
magias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:17   #1196
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dziewczyny już kiedyś prosiłam o radę co do bukietu, ale niestety nikt mi nie pomógł Więc przypominam się jeszcze raz:
ślub 16 sierpnia, fotka sukni poniżej (nie mam zdjęcia na sobie ) i kilka sztuk bukietów, które wpadły mi w oko - jesli chodzi o kwiaty to najbardziej podobają mi się bukiety z różami, ale też bukiety mieszane - kolorystyka - mieszxanka różnych odcieni różowego, gdzieniegdzie jakiś jaśniejszy kwiat, ewentualnie fiolet
Mam 160 cm wzrostu, włosy ciemny brąz, suknia biała, Tż 190 cm, garnitur koloru czarnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg papamichel.dakota.jpg (9,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02-bouquet-b.jpg (43,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2108.jpg (72,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62026678_FK8Ki0AF.jpg (42,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81516978_4XHStx0C.jpg (73,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQG002m.jpg (42,5 KB, 23 załadowań)
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:19   #1197
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

I ciąg dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg delikatny różyk.jpg (26,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinks_roses.jpg (11,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz i fiolet (17).jpg (32,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz i fiolet (41).jpg (14,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róze i frezje.jpg (5,2 KB, 754 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uy.jpg (36,6 KB, 25 załadowań)
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:20   #1198
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

I jeszcze trzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uy.jpg (36,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w 29.jpg (21,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed8.jpg (17,5 KB, 30 załadowań)
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 10:28   #1199
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

miss.hot ten jest sliczny https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1216624603
w dodatku wydaje mi się,że pasowałby do twojej sukni,bo ta najniżej zwisająca gałązka przypomina mi troche ten ornamencik,który masz w sukni przy dekoldzie i na spódnicy
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 12:33   #1200
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam dziewczyny.
jakiś czas temu radziłam się was w sprawie bukietu, teraz moge wkleić mój własny ślubny bukiet
Może dla kogoś będzie on inspiracją
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 846fce17ef798a44.jpg (35,1 KB, 56 załadowań)
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.