Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczyło? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 13:45   #61
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

W pierwszym ważnym związku pomieszkiwaliśmy z chłopakiem od początku, a zamieszkaliśmy razem po ok. pół roku. Przekonalam się, jak bardzo dobrze się dogadujemy, nawet nie musieliśmy się docierać. On też wiele razy mówił, że jest zaskoczony, jak mu się ze mną dobrze żyje.
Rozstaliśmy się po dwóch latach, z zupełnie innego powodu.

W ostatnim ważnym związku chłopak przez dwa lata nawet nie chciał przespać ze mną jednej wspólnej nocy,ani u mnie, ani u niego. Wolał mieszkać z rodzicami, mieć wszystko posprzątane, podstawione pod nos. Dlatego odeszłam.

Wspólne mieszkanie jest wspaniałą szansą na rozwinięcie związku ludzi, którym na sobie nawzajem zależy. I doskonale pokazuje, kiedy ludziom NIE zależy.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 15:03   #62
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

po 4 miesiącach, niebawem minie mam 7 lat mieszkania, trochę się chrzaniło i możliwe, że jeszcze nie raz się pochrzani , teraz ów pan jest mężem i powiększyła nam się rodzina o małego szkraba.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 16:37   #63
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po 3 latach związku i 4 znajomości, (TŻ był na to gotów po roku, ale ja z tych "powolnych" ). Po kolejnych 2,5 wzięliśmy ślub. Na ślub bez wcześniejszego wspólnego mieszkania nie zdecydowałabym się.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 16:42   #64
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po 8 miesiącach znajomości i związku. Mieszkamy razem ponad rok i nie wyobrażam sobie bym mogła dokonać innego wyboru.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:47   #65
aveeline
Raczkowanie
 
Avatar aveeline
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 79
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

ja zamieszkałam z moim chłopakiem po 4 miesiącach związku, a po 7 miesiącach znajomości. obecnie jesteśmy razem rok i miesiąc i nadal mieszkamy razem. na pewno nie zmieniło się nic na gorsze ja ciągle, z dnia na dzień coraz bardziej się cieszę Nim .
aveeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:49   #66
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
A ile jesteście po ślubie?
O będzie już 6 lat
__________________
Razem od: 19.11.2006

Jest nas troje
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 20:38   #67
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Poznaliśmy się końcem czerwca 2011 a w maju 2012 się do mnie wprowadził. Teraz myślę, że to było szybko, zwłaszcza, że w ciągu tego niecałego roku ja studiowałam w innym mieście więc widywaliśmy się weekendami Myślę, że ta decyzja była przyspieszona rodzicami męża - bardzo im się nie podobało, że u mnie nocuje przed ślubem ciągle były o to spięcia, więc w końcu jak się usamodzielnił to podjęliśmy decyzję, że razem zamieszkamy.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 20:44   #68
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

My po 5 latach ale dlatego, że wcześniej kończyliśmy oboje technikum. Zamieszkaliśmy razem jak wyjechaliśmy oboje na studia do innego miasta. I tak sobie mieszkamy 2,5 roku i jest nam razem cudownie, nie musieliśmy się docierać. Jakoś tak, przyszło nam to naturalnie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 21:20   #69
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po 2 tygodniach od poznania sie.
Obecnie 9 lat razem, 3 lata po slubie, 2 dzieci
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 07:37   #70
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

po 3 miesiącach od poznania, oboje byliśmy po poważnych związkach i mieszkaniu z poprzednimi partnerami, jesteśmy prawie 4 lata razem, w październiku pobieramy się
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 08:21   #71
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po 2 latach, teraz stuknie 6. Z dystansu widzę, że to była dobra decyzja, umacniająca wręcz, jednak bywało różnie. Ja tam jestem zdania, że warto, w miarę możliwości, zamieszkać z ukochaną osobą wcześniej, niż potem po latach mieć 'szok termiczny'
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 09:22   #72
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

po 2,5 roku. mieszkamy razem już 6 lat, za rok ślub.
nic mnie nie zdziwiło, bo i nie udawaliśmy kogoś innego przed sobą nawzajem. myślę, że jeśli jest dobrze dwóm osobom ze sobą, to do tego nie jest niezbędne mieszkanie przed ślubem. my po prostu chcieliśmy być ze sobą stale, nie chcieliśmy już randek. ale absolutnie w żadnym aspekcie nie okazało się, że oto on jest inny niż się wydawało czy też ja jestem inna. Teraz, z upływem czasu, stwierdzę raczej, że jeśli są różnice, to na plus. Bardziej dbamy o nasz wspólny dom niż o mieszkanie, które dzieliliśmy z rodzicami
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:48   #73
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Zamieszkałam z mężem dopiero po ślubie, czyli po niecałych 4 latach związku. Nie żałuję swojej decyzji Dziś postąpiłabym tak samo.

W ogóle to podpisuję się pod tym, co napisały Cava i madana. To nie jest tak, że nie da się poznać człowieka bez uprzedniego zamieszkania z nim pod jednym dachem.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 10:01   #74
ilovekilling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Wink Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Ja z moim zamieszkaliśmy razem prawie od razu, nie było to planowane, nie było zamierzone, tak po prostu wyszło. Dopiero przeprowadził się do nowego lokum, wpadłam na parapetówkowe piwko, zostałam na noc, bo tak wyszło, potem już zostałam zaproszona oficjalnie na noc i na kolejna i kolejna. Potem tak wyszło że tych nocy u niego było więcej niż tych spędzonych u siebie. Nie żałuję tego wcale, bardzo szybko się okazało że żyje nam się razem wspaniale
ilovekilling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 12:02   #75
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

My jesteśmy 2,5 roku razem, mieszkamy razem od wakacji. Jest w porządku, nie ma jakiś wojen o styl bycia, sprzątanie, zdarzają się drobne spięcia np. ja jestem dość wyrozumiała jeżeli chodzi o to, że czasem po 9h pracy może się nam nie chcieć po prostu ogarniać mieszkania w stu procentach ale już w weekend czy wolny dzień lubię posprzątać raz a porządnie a mojemu facetowi się czasem zdarza coś zrobić "byle szybciej" i trochę się wtedy zawsze złoszczę no bo po co dwa razy sprzątać/poprawiać.
Mam nadzieje, że będzie się bardzo dobrze układało dalej.
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 12:41   #76
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
W ogóle to podpisuję się pod tym, co napisały Cava i madana. To nie jest tak, że nie da się poznać człowieka bez uprzedniego zamieszkania z nim pod jednym dachem.
jako osoba, która mieszka od lat bez ślubu - potwierdzam.

wspólne mieszkanie może być testem siebie i związku, jeśli jest się niepewnym. dla osób, które się kochają i znają jak łyse konie, dzielenie wspólnie lokum to tylko i aż krok naprzód. tak myślę
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:02   #77
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po ok. 2 latach bycia

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 07:20
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:09   #78
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

jesteśmy para od czerwca 2012, zaręczyliśmy się po pół roku i razem zamieszkaliśmy.
Planujemy ślub w 2015r.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A jak rozwiazac sytuacje wspolnego mieszkania gdy para mieszka w tym samym miescie, maja wlasne mieszkania?
W jednym zamieszkać, drugie wynająć. Znajomi tak zrobili.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 15:28   #79
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ze swoim ex zamieszkalam jakos ok. 2 lata bycia ze soba. Nigdy wiecek nie zamieszkam z zadnym facetem bez wyznaczonej daty slubu.
dlaczego?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 15:31   #80
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

to ja chyba jestem największym hardcorem mój TŻ wprowadził się do mnie następnego dnia po tym jak zaczęliśmy być razem minął już ponad rok a za 3 tyg przeprowadzamy się za granicę

z ex.. po 9,5 roku zwiazku nie mieszkalismy nadal razem, wiec ex..
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 16:00   #81
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Mieszkamy razem od pierwszego dnia naszego związku, a nawet dłużej. Także od początku wiedziałam co biorę
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 00:51   #82
Janex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 69
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Jak dziewczypisały powyżej. Ja poznałam mojego przypadkiem ale bardzo pasujemy do siebie. Poznaliśmy się od naturalnej strony. Nic nas chyba nie zaskoczy. Tylko boję się, nie wiem dlaczego... Że ten związek nie przetrwa.. A bardzo chcę by przetrwał.. Bardzo go kocham.. Zakochanie minęło dawno. Bardzo się dogadujemy i każde z nas wierzy i chce się ze sobą zestarzec. Tylko jak się słyszy ze np związki po 5 a nawet 15 latach się rozwalaja aż mi się smutno robi i ogarnia mnie strach.
Janex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 11:56   #83
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
dlaczego?
Mam nieprzyjemne doswiadczenie z ex. Zamieszkalismy razem,on wiedzial,ze dla mnie to sprawdzenie sie i po roku max. 1,5 roku wyzaczenie daty slubu. Bo na co czekac jesli dogadujemy sie? Niby mial takie samo zdanie. A okazalo sie cos zupelnie innego. Dlatego stwierdzilam,ze zamieszkam z facetem wtedy gdy bedziemy juz mief konkretne ustalenia. Nie wyobrazam sobie zycia x lat na kocia lape.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:05   #84
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

My zamieszkaliśmy z sobą bardzo późno, chciałam dopiero po zaręczynach ale wyszło wcześniej. Po kilku miesiącach Tż się oświadczył, dziś jesteśmy już po ślubie. Zamieszkanie razem nie przyniosło żadnych zaskakujących odkryć, nie było "dogrywania się". No ale my znaliśmy się już kilka lat, trudno żeby coś nas miało we wspólnym mieszkaniu zaskoczyć.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:31   #85
Cherie_Currie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 317
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Zamieszkaliśmy razem szybko, a nawet szybciej - po około 2 tygodniach od poznania się, po tygodniu bycia w związku. Decyzja nie była trudna, bo mieszkaliśmy w akademiku, a ja miałam okropną współlokatorkę.. Wolałam zaryzykować, bo wiedziałam że nawet jakbyśmy się rozstali to lepiej się dogadam z nim niż z tamtą babą.
Jesteśmy po ślubie, w tym roku stuknie nam 8 rocznica związku. Mieszkanie razem w niczym nam nie przeszkodziło, a wręcz przeciwnie - ja lubię od razu wiedzieć na czym stoję, jak partner zachowuje się w codziennych sytuacjach i czy wytrzymuje dzielenie lokum ze mną, bo mam swoje wady (nie zasnę bez absolutnej ciszy, jak muszę wyjść z domu o 9 to wstaję o 6, żeby się wygrzebać i wszystko mi leci z rąk, hałasuję tym bardziej im bardziej staram się być cicho, nie pozwalam rano włączyć muzyki bo doprowadza mnie do szału itp.). Nie znalazłabym kompromisu w wielu sytuacjach i wolałam wiele rzeczy wiedzieć wcześniej. Jakby się okazało, że mój facet np. chrapie i nie zamierza tego leczyć, a ja dowiedziałabym się o tym po roku to chybabym go udusiła poduszką...
Cherie_Currie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:12   #86
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

My zamieszkaliśmy razem po niecałym roku . I tak mieszkamy 8 lat. Tylko teraz na swoim a nie na studenckich stancjach. Nic się nie zmieniło, a wręcz było lepiej. Mieliśmy kryzys, ale nie miało to związku ze wspólnym wynajmowaniem. Potoczyło to się tak, że 4 lata po studiach wzięliśmy ślub a teraz czekamy na małą dziewczynkę, która jest w brzuszku .

A wiadomo jak to w związku jak był gorszy czas to czepiało się o śmieci albo o naczynia ale to życie po prostu.
__________________
Mała Juleczka <3 !!
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:48   #87
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po 2 tygodniach związku (a kilku miesiącach znajomości). Jesteśmy razem 4,5 roku, na zmiany się nie zapowiada. Uważam, że dobranej parze szybkie zamieszkanie razem niczego nie utrudni, wspominam to wszystko bardzo ciepło
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:12   #88
Apolinka
Zadomowienie
 
Avatar Apolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po niecałych dwóch latach. Dopiero pierwszy miesiąc za nami, więc cud miód, ale mam nadzieję, że i dalej tak będzie
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."- Maya Angelou
Apolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:54   #89
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Apolinka Pokaż wiadomość
Po niecałych dwóch latach. Dopiero pierwszy miesiąc za nami, więc cud miód, ale mam nadzieję, że i dalej tak będzie
Spokojnie, jak by miało się coś dziać to właśnie na początku mieszkania razem bo wtedy wychodzi np. zostawianie kubków w pokoju co drugiej osobie może przeszkadzać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:09   #90
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po ślubie. U nas był okres "docierania" ale w sumie o jakieś głupoty. Mnie przeszkadzalo głównie balaganiarswo Tz. Teraz jest dobrze zdecydowanie.
Villga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 13:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.