mieszkanie samemu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-16, 21:58   #31
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez Pomaranczorange Pokaż wiadomość
Fajna sprawa,więcej zalet,tylko jak nie przypilnujesz porządku to się z deka syfiasto robi w błyskawicznym tempie
Przynajmniej sama jedna za ten syf odpowiadasz. Bo jak mieszka się z kimś, kto syfi, ale mu nie przeszkadza, to nerwicy można się nabawić...
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 22:13   #32
deszczowa_nimfa
Raczkowanie
 
Avatar deszczowa_nimfa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 342
Dot.: mieszkanie samemu

Nie wyobrażam sobie mieszkania samej, nawet jak siedze dzień/dwa sama w domu to źle się w nim czuje.
deszczowa_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 00:28   #33
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: mieszkanie samemu

Nie jestem zbyt 'stadna', lubię być sama. Mogłabym spokojnie mieszkać sama, ale rzecz jasna, wolę z chłopakiem
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 10:09   #34
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: mieszkanie samemu

Tylko sama. Uwielbiam, kocham, to jest dla mnie RAJ. Lubię spokój i ciszę.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 10:12   #35
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: mieszkanie samemu

Nie miałam problemów z mieszkaniem samej. Lubię to
A z facetem jest dobrze mieszkać gdy się układa, bo tak to nie czujesz, ze dom jest azylem i miejscem odpoczynku.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 10:42   #36
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: mieszkanie samemu

Moja hierarchia "jak najlepiej mieszkać":

1. z facetem i ewentualnie wspólnymi dziećmi
2. sama
3. z rodzicami
4. ze współlokatorami albo na stancji

O ile do rodziców byłabym jeszcze w stanie wrócić, gdybym nie miała pracy, kasy, faceta ani niczego, to z obcymi ludźmi (pkt 4) za nic w świecie bym już nie zamieszkała. Wolałabym już chyba wynając najtańszą kawalerke na zadupiu i dojeżdżać wszędzie dwie godziny.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 11:36   #37
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: mieszkanie samemu

Dokładnie ja mieszkam z rodzicami. Za pare lat chcialabym sie wyprowadzic ale nie wyobrazam sobie mieszkania z kimś obcym nie miałabym prywatności

Edytowane przez unachica17
Czas edycji: 2015-03-17 o 11:41
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 11:49   #38
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: mieszkanie samemu

Mnie nawet nie chodzi o prywatność, żaden normalny współlokator w końcu nie wchodzi do cudzego do pokoju ani do zajętej łazienki tylko raczej o to, że jak się mieszka z obcymi, to zwyczajnie nie jest się zupełnie u siebie - nawet jak wynajmujemy mieszkanie od osoby trzeciej na równych warunkach.
Np. - chcę, żeby wpadła do mnie koleżanka w odwiedziny na tydzień - wypada uprzedzić współlokatorkę. Chcę pobawić się w koci hotel i przyjąć na tydzień kota koleżanki, która wyjeżdża - współlokatorka musi się zgodzić. Mam trudny okres w pracy i zwyczajnie nie mam czasu sprzątac łazienki, mimo że moja kolej - gotowy zgrzyt.
Oczywiście nie mówię, że jak mieszkam z facetem, to sprowadzam do nas koleżanki i koty bez pytania tylko jednak inaczej wygląda rozmowa z TŻetem niż z obcą dziewczyną. No i mój facet zrozumie i posprząta za mnie tę łazienkę, itp. Po prostu - inny poziom komfortu życia
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 12:07   #39
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
mieszkanie samemu

Ja chyba nie chcialabym mieszkac sama. Mieszkam z tz i z dZieckiem, ale jesli bym z nim nie mieszkala to z przyjaciolka bym mogla mieszkac. Sama jakos bym sie bala :p ale juz miec obcego wspollokatora to odpada.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 12:08   #40
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Moja hierarchia "jak najlepiej mieszkać":

1. z facetem i ewentualnie wspólnymi dziećmi
2. sama
3. z rodzicami
4. ze współlokatorami albo na stancji

O ile do rodziców byłabym jeszcze w stanie wrócić, gdybym nie miała pracy, kasy, faceta ani niczego, to z obcymi ludźmi (pkt 4) za nic w świecie bym już nie zamieszkała. Wolałabym już chyba wynając najtańszą kawalerke na zadupiu i dojeżdżać wszędzie dwie godziny.
A u mnie -

1. z facetem i ewentualnie wspólnymi dziećmi
2. sama
3. ze współlokatorami, ale mam osobny pokój
4. z rodzicami
5. ze współlokatorami i dzielę z kims pokój - najgorsza opcja

Rodzice przegrali, bo jednak wolę mieszkać z obcymi ludźmi, którzy się do mnie nie wtrącają, bo w zasadzie ich nie obchodzę.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 12:11   #41
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez konwaliowa_eu Pokaż wiadomość
Czy chciałybyście mieszkać same?
Uważacie, że ma to więcej zalet czy wad?
Ja mieszkam sama i ma to same plus.
W życiu nie zamieniłabym tego na mieszkanie ze współlokatorami! Już mam doświadczenia w tym temacie...
Z facetem zamieszkałam i też było źle..
Póki co mieszkam sama i jest mi idealnie.
Ups, nie sama z moją labradorką
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 13:25   #42
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja chyba nie chcialabym mieszkac sama. Mieszkam z tz i z dZieckiem, ale jesli bym z nim nie mieszkala to z przyjaciolka bym mogla mieszkac. Sama jakos bym sie bala :p ale juz miec obcego wspollokatora to odpada.


Czasami zamieszkanie z przyjacielem/przyjaciółka to najgorsze co mozna zrobic
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 13:38   #43
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: mieszkanie samemu

ja bym nie mogla mieszkac z wspollokatorami,szczegoln ie tej samej plci.
Jestem osoba ktora nienawidzi pozyczania i ruszania cudzych rzeczy.
Mieszkalam kilka miesiecy we Wroclawiu i dla mnie to byl horror.
Wprawdzie pokoj mialam tylko dla siebie ale nie dalam rady uzyczac moich ciuchow,gdy z mojej szafki w kuchni znikalo jedzenie,gdy moj kubek do kawy byl zawsze zajety,recznika nie moglam zostawic w lazience bo zawsze ktos z niego skorzystal.Nie,lepiej mieszkac samemu.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 13:56   #44
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: mieszkanie samemu

Dlatego kiedy sie bede wyprowadzac z rodzinnego domu biore pod uwage mieszkanie samemu lub chłopakiem ( jak sie znajdzie)
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 17:25   #45
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: mieszkanie samemu

Ja mieszkam sama w 4-pokojowym mieszkaniu i jest mi bardzo dobrze, nawet lepiej, niż mieszkając z facetem, choć tamto też było ok Uwielbiam swobodę jaką teraz mam, mogę robić co zechcę i nie muszę nikim się nie przejmować.

Z kolei bardzo źle wspominam wszelkie studenckie stancje, nawet mając jednoosobowy pokój źle się czułam.

Edytowane przez Ruwi
Czas edycji: 2015-03-17 o 19:29
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 18:25   #46
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Mnie nawet nie chodzi o prywatność, żaden normalny współlokator w końcu nie wchodzi do cudzego do pokoju ani do zajętej łazienki tylko raczej o to, że jak się mieszka z obcymi, to zwyczajnie nie jest się zupełnie u siebie - nawet jak wynajmujemy mieszkanie od osoby trzeciej na równych warunkach.
Np. - chcę, żeby wpadła do mnie koleżanka w odwiedziny na tydzień - wypada uprzedzić współlokatorkę. Chcę pobawić się w koci hotel i przyjąć na tydzień kota koleżanki, która wyjeżdża - współlokatorka musi się zgodzić. Mam trudny okres w pracy i zwyczajnie nie mam czasu sprzątac łazienki, mimo że moja kolej - gotowy zgrzyt.
Oczywiście nie mówię, że jak mieszkam z facetem, to sprowadzam do nas koleżanki i koty bez pytania tylko jednak inaczej wygląda rozmowa z TŻetem niż z obcą dziewczyną. No i mój facet zrozumie i posprząta za mnie tę łazienkę, itp. Po prostu - inny poziom komfortu życia
100% racji. Ze wspollokatorami to jest tak, ze wszyscy maja to zasrane prawo do uzywania mieszkania, ale nikt tak nie drazni, jak obcy ludzie panoszacy sie po domu
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 21:42   #47
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: mieszkanie samemu

Pocieszył mnie ten wątek Myślałam, że jestem jakaś okropna, nielubiąca ludzi, niepotrafiąca się dostosować i wredna, że marzę o mieszkaniu samej, a jednak wychodzi na to, że to dość normalne
Mieszkam z rodzicami i 2 rodzeństwa i jest mi coraz gorzej, duszę się, praktycznie na ma ani chwili, żebym była w tym domu sama, zawsze ktoś jest... chcę pobyć sama w kuchni, pogotować sobie spokojnie na następny dzień itd, zawsze ktoś przychodzi... nawet moje ulubione poranki są coraz gorsze, jak wstawałam o cudnej 5:40 to aż do wyjścia byłam sama co prawda nie mogłam hałasować ale trudno. Teraz wstaję po 6 i zwykle ojciec się budzi, nie dogadujemy się a z rana nie mam tolerancji na nic.
A najgorzej jest ze spaniem oni wszyscy mogą spać ile wlezie więc siedzą do późna, z kolei ja bardzo chciałabym się kłaść ok 22-23 bo wstaję wcześnie a nawet lekarz kazał mi się wysypiać... ale nie mogę, nawet jeśli oni są cicho to nie mogę zasnąć jak inni nie śpią to jest jakieś chore ale tak mam, nawet jeśli jestem zmęczona albo nie wiem, że ktoś inny nie śpi - po prostu nie zasnę. A w momencie jak ostatnia osoba zamknie za sobą drzwi i pójdzie spać to zasypiam... od razu. Ktoś z Was też tak ma?

Chciałabym zamieszkać sama i wpadać do rodziny (albo oni do mnie) i cieszyć się tymi spotkaniami, teraz bardziej mnie wkurzają bo brak mi przestrzeni.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 22:09   #48
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Pocieszył mnie ten wątek Myślałam, że jestem jakaś okropna, nielubiąca ludzi, niepotrafiąca się dostosować i wredna, że marzę o mieszkaniu samej, a jednak wychodzi na to, że to dość normalne
Mieszkam z rodzicami i 2 rodzeństwa i jest mi coraz gorzej, duszę się, praktycznie na ma ani chwili, żebym była w tym domu sama, zawsze ktoś jest... chcę pobyć sama w kuchni, pogotować sobie spokojnie na następny dzień itd, zawsze ktoś przychodzi... nawet moje ulubione poranki są coraz gorsze, jak wstawałam o cudnej 5:40 to aż do wyjścia byłam sama co prawda nie mogłam hałasować ale trudno. Teraz wstaję po 6 i zwykle ojciec się budzi, nie dogadujemy się a z rana nie mam tolerancji na nic.
A najgorzej jest ze spaniem oni wszyscy mogą spać ile wlezie więc siedzą do późna, z kolei ja bardzo chciałabym się kłaść ok 22-23 bo wstaję wcześnie a nawet lekarz kazał mi się wysypiać... ale nie mogę, nawet jeśli oni są cicho to nie mogę zasnąć jak inni nie śpią to jest jakieś chore ale tak mam, nawet jeśli jestem zmęczona albo nie wiem, że ktoś inny nie śpi - po prostu nie zasnę. A w momencie jak ostatnia osoba zamknie za sobą drzwi i pójdzie spać to zasypiam... od razu. Ktoś z Was też tak ma?

Chciałabym zamieszkać sama i wpadać do rodziny (albo oni do mnie) i cieszyć się tymi spotkaniami, teraz bardziej mnie wkurzają bo brak mi przestrzeni.
Rozumiem Cię Tak, mieszkanie samej o wiele bardziej daje wolność i możliwość swobody. Ale przede wszystkim spokój wewnętrzny.
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 06:51   #49
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: mieszkanie samemu

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Czasami zamieszkanie z przyjacielem/przyjaciółka to najgorsze co mozna zrobic

No tak, to zalezy z kim tez ja w sumie juz przerobilam wszystkie opcje oprocz mieszkania z kims obcym.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 07:51   #50
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: mieszkanie samemu

Wanress : u mnie też zawsze ktoś jest w domu a sama chciałabym troche pobyć:P
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 08:51:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.