Czy każdy musi posiadać FB - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 13:04   #1
ZapomnianyTony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9

Czy każdy musi posiadać FB


Dziewczyny, co sądzicie osobie która nie ma konta na Facebooku lub ma konto ale z niego nie korzysta lub ma mało znajomych.
Czy przeszkadzałoby wam aby się poznać z kimś takim
ZapomnianyTony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:20   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

wątek poruszany pierdyliard razy.
brak, jak i posiadanie fb wcale nie jest takie wyjątkowe.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:21   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez ZapomnianyTony Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie osobie która nie ma konta na Facebooku lub ma konto ale z niego nie korzysta lub ma mało znajomych.
Czy przeszkadzałoby wam aby się poznać z kimś takim
Nie wiem w czym problem. Sama nie posiadam konta na fb i nie zamierzam mieć, bo do szczęścia mi niepotrzebne. Myślę, że posiadanie/nieposiadanie konta na fb nie ma żadnego wpływu na związek. Chyba, że jedna ze stron ciągle tam przesiaduje, komentuje i "lajkuje" czy też skrycie flirtuje albo są naciski by ustawić status na "w związku" by każdy wiedział.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:24   #4
kejtiiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 76
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Mam kolegę który nie ma fb i jest fajny. Czy mieć znajomych aby mieć i często ich nie znać jest ok? Moim zdaniem to priorytet dla gimb którzy nie mają nic do roboty.
Ja mam o wieele mniej niż 100 znajomych ( znam ich dobrze i utrzymuje komtakt) i co mam być gorsza?

Edytowane przez kejtiiq
Czas edycji: 2015-08-19 o 13:30
kejtiiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:38   #5
kamila88_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Sama nie mam FB. Oczywiście wiele osób się dziwi, były takie , które chciały mi założyć profil, część narzekała...Dla mnie trzeba być idiotą żeby uważać ,że ten kto nie ma FB nie zasługuje na przyjaźń, koleżeństwo albo miłość. Ja nie mam bo nie czuje potrzeby dzielenia się ze światem co robię, gdzie byłam albo z kim jestem.
kamila88_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:38   #6
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Ja usunęłam facebooka parę miesięcy temu i mimo gadania wielu ludzi - że jak ktoś miał to do tego wróci, że jak bez tego sobie daje radę, jak będziemy trzymać kontakt - nie wróciłam, a kontakt z ludźmi mam. Wcale mi tego nie brakuje bo i nie ma czego. Wolę życie przeżywać realnie i tak się spotykać ze znajomymi.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:54   #7
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Nie mam konta na FB i żyję
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 13:57   #8
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez ZapomnianyTony Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie osobie która nie ma konta na Facebooku lub ma konto ale z niego nie korzysta lub ma mało znajomych.
Czy przeszkadzałoby wam aby się poznać z kimś takim
Taka osoba świadomie odcina się od głównego nurtu komunikacji i nie powinna się potem dziwić, że jest poza obiegiem informacji. Dla mnie osobiście meh, niech sobie kto robi co chce, jest to po prostu swego rodzaju dziwactwo
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:03   #9
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez kejtiiq Pokaż wiadomość
Mam kolegę który nie ma fb i jest fajny.
Kłamiesz.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Taka osoba świadomie odcina się od głównego nurtu komunikacji i nie powinna się potem dziwić, że jest poza obiegiem informacji. Dla mnie osobiście meh, niech sobie kto robi co chce, jest to po prostu swego rodzaju dziwactwo
Serio?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
wątek poruszany pierdyliard razy.
brak, jak i posiadanie fb wcale nie jest takie wyjątkowe.
Dokładnie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:07   #10
__grinta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 20
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Alez tu nalezy zmienic sposob myslenia- dlaczego jakas aplikacja i jej uzywanie ma swiadczyc o osobie? Ja nie mam i nie bede miala konta na FB, nie oceniam, kazdy robi co chce ale uwazam,ze real jest weryfikacja zycia. Nie mozna czlowieka oceniac po intensywnosci uzywania FB...
__grinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:20   #11
MarzenkaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Nikt nie wymaga od Ciebie byś miała fb. Więc jak nie chcesz to nie zakładaj.
MarzenkaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 14:36   #12
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Taka osoba świadomie odcina się od głównego nurtu komunikacji i nie powinna się potem dziwić, że jest poza obiegiem informacji. Dla mnie osobiście meh, niech sobie kto robi co chce, jest to po prostu swego rodzaju dziwactwo
Ale jakich informacji?Serio, dostajesz tam jakieś ważne informacje?
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:38   #13
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Właśnie, ciekawa jestem cóż ważnego mnie omija, jakież to istotne informacje.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:42   #14
lorelei89
Przyczajenie
 
Avatar lorelei89
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

A czy każdy musi lubić marchewkę z groszkiem? Albo czy każdy musi mieć piegi?
Nie, nie każdy musi mieć FB, ponieważ nie istnieje żaden zewnętrzny przymus, by go mieć.
Ja FB mam. Bo chcę. Część moich znajomych ma, część nie ma, moja przyjaciółka mieszkająca na stałe w Niemczech nie ma, bo nie chce, a kontakt z przyjaciółmi z Pl jej się jakoś nie urwał. Istnieją także inne kanały komunikacji...
__________________
"Życie jest krótkie, co będę łbem trykać o mur..." Z. Stryjeńska
lorelei89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:47   #15
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

ani ja ani maz nie mamy fb, nie mielismy i nie czujemy potrzeby, by miec w przyszlosci
utrzymujemy kontakty ze znajomymi w realu i tak tez dzielimy sie informacjami
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:48   #16
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Nie, nie każdy. Co kto lubi.

Mnie osobiście fb bardzo się przydał w trakcie studiów - najszybciej właśnie tam pojawiały się informacje.
__________________
P
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:59   #17
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Właśnie, ciekawa jestem cóż ważnego mnie omija, jakież to istotne informacje.
Informacje ze wszystkich stron, jakie mnie interesują, w jednym miejscu. Nie muszę rano wchodzić na pierdyliard stron, żeby zrobić prasówkę, tylko przeglądam swój newsfeed.
Wśród moich znajomych ludzie bez fb wyróżniają się tym, że potrafią się ekscytować jakąś wiadomością albo śmiesznym obrazkiem kilka miesięcy po tym, jak był/a aktualna/y

Odpowiadając stricte na pytanie "Czy każdy musi posiadać FB" - nie, nie każdy. Tak samo jak nie każdy musi posiadać telefon komórkowy albo dzwonek do drzwi.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.

Edytowane przez WhySoSerious
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:01
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:10   #18
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Jakie CIEBIE interesują.,poza tym, serio? Ekscytowanie się śmiesznym obrazkiem jako argument, że omijają nas super ważne informacje?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:15   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Ci co nie mają Iphone'a to frajerzy i totalni biedacy, których nie stać na prawdziwy smartfon. Nie warto w ogóle się z nimi przyjaźnić.
Posiadacze Szajsungów pewnie jeżdżą fiatami i nazywają je samochodami. Ha.Ha.
A przecież każdy wie, że prawdziwy samochód to BMW czy Audi.
No sorry, ale przecież to obciach podjeżdżać do klubu fiatem. Żaden selekcjoner takiego wiochmeństwa do środka nie wpuści.

to mówiłam ja, Dżessika.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

swoją drogą przeraża mnie poziom umysłowy pewnych grup społecznych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 15:17   #20
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Ja przez dlugi czas nie mialam fejsa. Założyłam go, by miec możliwość dołączenia do grupy założonej przez ludzi z mojego kierunku. Słowo na określenie tego portalu nasuwa mi sie jedno - irytujący. Naprawde g- mnie obchodzi , ze moj znajomy zawarł znajomosc z jakimś innym znajomym, ile dostał lajkow i na ile to imprez sie nie zapisał. Śmieszy mnie to, ze w liceum pewna grupa osob bardzo mi dokuczała, a inni dawali na to nieme przyzwolenie. A teraz? Nagle wszystkie te osoby wysłały mi zaproszenia na fb. I co, powinnam ich przyjąć?
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."


Edytowane przez Windermere
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:19
Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:20   #21
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Jakie CIEBIE interesują.,poza tym, serio? Ekscytowanie się śmiesznym obrazkiem jako argument, że omijają nas super ważne informacje?
No ja mam takie, jakie mnie interesują, a ktoś ma takie, jakie jego interesują. Wydawało mi się to oczywiste
Obrazek podałam jako jeden z przykładów OBOK wiadomości ze świata o polityce, literaturze i innych bieżących sprawach.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.

Edytowane przez WhySoSerious
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:21
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:22   #22
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Informacje ze wszystkich stron, jakie mnie interesują, w jednym miejscu. Nie muszę rano wchodzić na pierdyliard stron, żeby zrobić prasówkę, tylko przeglądam swój newsfeed.
Wśród moich znajomych ludzie bez fb wyróżniają się tym, że potrafią się ekscytować jakąś wiadomością albo śmiesznym obrazkiem kilka miesięcy po tym, jak był/a aktualna/y

Odpowiadając stricte na pytanie "Czy każdy musi posiadać FB" - nie, nie każdy. Tak samo jak nie każdy musi posiadać telefon komórkowy albo dzwonek do drzwi.
Wiesz ja zauważyłam, że jak zlikwidowałam konto to niektórzy popadli w panikę "jak my się teraz będziemy kontaktować". Śmieszne to było w XXI wieku kiedy można się tak łatwo kontaktować ze sobą. Najbardziej panikująca jak się okazuje ma gorsze kontakty ze znajomymi, mniej osób pamięta by ją informować o spotkaniach niż mnie. Rozbawia mnie to jak wiele osób mających fb nie wyobraża sobie życia bez tego, chociaż jest to trochę smutne.
To, że są tam jakieś informacje ciekawe dla Ciebie nie jest argumentem za tym, że jest to faktycznie centralne miejsce informacji i reszta coś traci.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:26   #23
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Wiesz ja zauważyłam, że jak zlikwidowałam konto to niektórzy popadli w panikę "jak my się teraz będziemy kontaktować". Śmieszne to było w XXI wieku kiedy można się tak łatwo kontaktować ze sobą. Najbardziej panikująca jak się okazuje ma gorsze kontakty ze znajomymi, mniej osób pamięta by ją informować o spotkaniach niż mnie. Rozbawia mnie to jak wiele osób mających fb nie wyobraża sobie życia bez tego, chociaż jest to trochę smutne.
To, że są tam jakieś informacje ciekawe dla Ciebie nie jest argumentem za tym, że jest to faktycznie centralne miejsce informacji i reszta coś traci.
Nie, nie jest to centralne miejsce informacji. Natomiast jest to platforma pozwalająca zgromadzić wiele informacji w jednym miejscu, żeby nie trzeba było tracić od kilkudziesięciu minut do godziny albo i więcej dziennie na szukanie po sieci interesujących nas newsów.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:26   #24
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

WhySoSerious z Twojej wiadomości wyłania sie obraz fejsika jako portalu o muzyce, sztuce i kulturze, spersonalizowanego i użytecznego. Prawda jest taka, ze fejsbuk to śmietnik, a wszelkie te informacje, zmieszane z pierdyliardem innych, kompletnie Ci do szczęścia niepotrzebnych, sprawiają ze spędzisz tam o wiele wiecej czasu niz gdybys rzeczywiście buszowala po internecie w poszukiwaniu interesujących Cie informacji. Oczywiście, ustawienia ustawieniami, ale nie uchronisz sie przed pięcioma reklamami, dwunastoma postami sponsorowanymi, jakimiś wielce uzytecznymi informacjami w stylu kto zawarł znajomosc z kims albo kto polajkowal cos , etc. Owszem, mozesz poznac dzieki temu czyjeś gusta, ale po co nowo dodany znajomy ma miec podane jak na tacy jaki lubisz kolor , co czytasz i o co pokłóciłas sie z byłym, to takie płytkie, nie uważasz?
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."


Edytowane przez Windermere
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:28
Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:28   #25
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez Windermere Pokaż wiadomość
WhySoSerious z Twojej wiadomości wyłania sie obraz fejsika jako portalu o muzyce, sztuce i kulturze, spersonalizowanego i użytecznego. Prawda jest taka, ze fejsbuk to śmietnik, a wszelkie te informacje, zmieszane z pierdyliardem innych, kompletnie Ci do szczęścia niepotrzebnych, sprawiają ze spędzisz tam o wiele wiecej czasu niz gdybys rzeczywiście buszowala po internecie w poszukiwaniu interesujących Cie informacji. Oczywiście, ustawienia ustawieniami, ale nie uchronisz sie przed pięcioma reklamami, dwunastoma postami sponsorowanymi, jakimiś wielce uzytecznymi informacjami w stylu kto zawarł znajomosc z kims albo kto polajkowal cos , etc.
Uchronisz się, wystarczy adblock, fb purity i odpowiednie zarządzanie listami znajomych i lubianymi fanpejdżami. Ale rozumiem, że nie każdemu się chce. Dla mnie to bardzo użyteczne narzędzie i dlatego dziwi mnie odrzucanie go, ale przecież napisałam, że broń borze nie uważam, aby każdy MUSIAŁ posiadać tam konto.
Ja nie piszę na fejsie, o co się pokłóciłam z byłym, a jak ktoś z moich znajomych pisze takie bzdury, to leci do limbo "Dalsi znajomi", których posty nie pojawiają mi się w feedzie i problem znika
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.

Edytowane przez WhySoSerious
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:30
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:32   #26
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez ZapomnianyTony Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie osobie która nie ma konta na Facebooku lub ma konto ale z niego nie korzysta lub ma mało znajomych.
Czy przeszkadzałoby wam aby się poznać z kimś takim
A nad czym to rozkimniać? FB to tylko jakiś głupi portal. Nie oceniam ludzi po tym czy mają konto na facebooku czy też nie. Dziecinada.
Ja mam wszystko zablokowane i dla znajomych i dla obcych.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 09:25
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:36   #27
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Nie da sie całkowicie wyłączyć reklam ani postów sponsorowanych na fb- jedynie dana reklamę, i mowie to czytając pomoc techniczna fb. Owszem, moge zablokowac, dodać do dalszych znajomych ludzi, ktorych posty mnie irytują, ale takie filtrowanie tez wymaga ode mnie nakładów czasu i energii. Ja nie neguje fb jako platformy komunikacji, ale nigdy nie przyrownalabym go do dzwonka do drzwi czy telefonu i podzielam opinie, ze ludzie po prostu nie dorośli do fb. Nie chce zyc w świecie, w ktorym opinie o kims uzależnia sie od tego czy ma konto na jakims portalu społecznościowym albo ilu ma tam znajomych czy lajkow pod profilowka, tfu tfu. Mam nadzieje, ze moda na fejsbunia szybko minie.
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."


Edytowane przez Windermere
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:38
Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:36   #28
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Ważne informacje to można znaleźć w radio, TV albo dowolnym portalu informacyjnym. Naprawdę nie potrzeba do tego fb.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:37   #29
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Cytat:
Napisane przez Windermere Pokaż wiadomość
Nie da sie całkowicie wyłączyć reklam ani postów sponsorowanych na fb- jedynie dana reklamę, i mowie to czytając pomoc techniczna fb. Owszem, moge zablokowac, dodać do dalszych znajomych ludzi, ktorych posty mnie irytują, ale takie filtrowanie tez wymaga ode mnie nakładów czasu i energii. Ja nie neguje fb jako platformy komunikacji, ale nigdy nie przyrownalabym go do dzwonka do drzwi czy telefonu i podzielam opinie, ze ludzie po prostu nie dorośli do fb.
Da się, właśnie wyżej wspomnianą wtyczką fb purity, social fixer też pomaga. Nie mam ani jednej reklamy.
Ale masz rację, porównanie do dzwonka było przesadzone.

Cytat:
Ważne informacje to można znaleźć w radio, TV albo dowolnym portalu informacyjnym. Naprawdę nie potrzeba do tego fb.
Do wiadomości w radio i TV podchodziłabym z rezerwą (chociaż też zależy, czy mowa o kanałach niezależnych, czy mediach głównego ścieku). Informcje na portalach informacyjnych waro weryfikować w kilku miejscach. Nie, nie potrzeba do tego fb, ale jest to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu nie muszę skakać po dziesiątkach portali. I tyle
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.

Edytowane przez WhySoSerious
Czas edycji: 2015-08-19 o 15:40
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 15:38   #30
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy każdy musi posiadać FB

Na marginesie. Ja nie mam dzwonka do drzwi. Jakoś żyjemy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-20 22:54:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.