mam męża i przyjaciela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-11, 10:10   #1
as220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5

mam męża i przyjaciela


Witam Was. Od 5 lat jestem z mężem były wzloty i upadki czasem miałam już dość ale mimo wszystko walczyłam , od 2 lat wznowiłąm kontakt z przyjacielem znam sie z nim juz 10 lat nie utrzymywalismy kontaktu bo on nie chcial sie narzucać bo widzial ze z kims jestem od 2 lat rozmawiamy ze sobą spotykamy sie po kryjomu tak żeby mąż nie wiedział wiem to chyba troche głupie ale boje sie reakcji męża :/ Wiem że gdy jest mi zle i smutno moge napisac lub zadzwonic do przyjaciela on zrobi wszystko zeby mi poprawic humor gdyby nie zazdrość mojego męża powiedziałabym mu juz dawno o tym ale boje sie... nie chce stracic męża ani przyjaciela co robić ?
as220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 10:14   #2
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez as220 Pokaż wiadomość
Witam Was. Od 5 lat jestem z mężem były wzloty i upadki czasem miałam już dość ale mimo wszystko walczyłam , od 2 lat wznowiłąm kontakt z przyjacielem znam sie z nim juz 10 lat nie utrzymywalismy kontaktu bo on nie chcial sie narzucać bo widzial ze z kims jestem od 2 lat rozmawiamy ze sobą spotykamy sie po kryjomu tak żeby mąż nie wiedział wiem to chyba troche głupie ale boje sie reakcji męża :/ Wiem że gdy jest mi zle i smutno moge napisac lub zadzwonic do przyjaciela on zrobi wszystko zeby mi poprawic humor gdyby nie zazdrość mojego męża powiedziałabym mu juz dawno o tym ale boje sie... nie chce stracic męża ani przyjaciela co robić ?
Dlaczego nie zrobi wszystkiego maż?


Jeśli wiesz, że mąż nie zaakceptuje twojej przyjaźni, to mu nie mow, jak dotąd i tyle.
Czy ta przyjaźń ma też podtekst romantyczny bądź erotyczny?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 10:26   #3
as220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: mam męża i przyjaciela

nie ma żadnego podtekstu ... lubię z nim przebywać i wiem że on ze mną też . Czy tak można okłamywać męża ?
as220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 10:37   #4
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: mam męża i przyjaciela

Jak uważasz. Już dwa lata tak żyjesz, nie mówiąc mu o kontakcie z przyjacielem. Czemu raptem teraz masz z tym problem?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:02   #5
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez as220 Pokaż wiadomość
nie ma żadnego podtekstu ... lubię z nim przebywać i wiem że on ze mną też . Czy tak można okłamywać męża ?
Nie ma podtekstu ale nie chciał ci się narzucać, bo z kimś byłaś-jesteś ? Jakiś marny przyjaciel widocznie.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:02   #6
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: mam męża i przyjaciela

Skoro nie ma w tym żadnego podtekstu, to dlaczego przyjaciel nie chciał się "narzucać" i dlaczego Ty ukrywasz go przed mężem? Skąd taki strach przed jego reakcją, skoro nic ponad koleżeństwo Was nie łączy? Grubymi nićmi to wszystko szyte.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:22   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: mam męża i przyjaciela

Różni są faceci. Poczytaj sobie choćby na wizażu, ilu facetów nie może zdzierżyć, że ich dziewczyna ma dobrego przyjaciela i są zazdrośni, chociaż żadnych podtekstów w tych przyjaźniach nie ma. Jeśli to taki właśnie typ, to rozumiem autorkę. Z tym, że ukrywać musi się dobrze, bo jak sprawa niezależnie od niej wyjdzie na jaw, to mąż ni cholery nie uwierzy, że tych podtekstów nie ma.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 11:39   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Różni są faceci. Poczytaj sobie choćby na wizażu, ilu facetów nie może zdzierżyć, że ich dziewczyna ma dobrego przyjaciela i są zazdrośni, chociaż żadnych podtekstów w tych przyjaźniach nie ma. Jeśli to taki właśnie typ, to rozumiem autorkę. Z tym, że ukrywać musi się dobrze, bo jak sprawa niezależnie od niej wyjdzie na jaw, to mąż ni cholery nie uwierzy, że tych podtekstów nie ma.
Rozumiem, ale z postu nie wynika, żeby mąż w ogóle miał pojęcie że jakikolwiek przyjaciel jest. Autorka i ten facet jakoś od początku się po prostu chowają, mąż w tym chyba nie ma żadnego udziału jak na razie... Albo autorka nie wszystko napisała.

I właśnie tu jest największe ryzyko - że jak mąż się dowie, to nie będzie żadnego argumentu za tym, że to faktycznie tylko przyjaciel.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 11:43   #9
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Skoro nie ma w tym żadnego podtekstu, to dlaczego przyjaciel nie chciał się "narzucać" i dlaczego Ty ukrywasz go przed mężem? Skąd taki strach przed jego reakcją, skoro nic ponad koleżeństwo Was nie łączy? Grubymi nićmi to wszystko szyte.
Bardzo grubymi + banalne oczywistości: wzloty i upadki, "ja walczyłam o związek" i na boku tak niewinnie: ON przyjaciel prawdziwy I wszystko po cichutku, na uboczu i skrycie. I tym bardziej nagle zaczyna się "przyjaciela" cenić, podziwiać, a potem wraca się do tego strasznego męża, o którego się "walczyło".

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2015-07-11 o 11:56
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:07   #10
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: mam męża i przyjaciela

Jeżeli to czysta przyjaźń, a mąż jest despotycznym zazdrośnikiem, to nie mów o niczym mężowi i trwaj w tych dwóch relacjach.

Tylko zastanawiam się, po co być w związku z kimś, przed kim trzeba trzymać w tajemnicy przyjaciela i komu nie można zwierzyć się z kłopotów. To chyba mąż powinien Cię wspierać, to chyba jemu w pierwszej kolejności powinnaś wieszać się na ramieniu, gdy brak Ci sił.. .

Z drugiej strony, nie do końca wierzę w tę "czystą" przyjaźń. Dlaczego ta "przyjaźń" się urwała, gdy miałaś faceta? Gdyby wszystko było neutralne, to nie byłoby problemu.
Potajemne schadzki z "przyjacielem". To nie jest uczciwe. I, jak już napisałam, o ile mąż nie jest furiatem, to nie widzę powodu do ukrywania takiej znajomości. (A jeżeli jest, to nie widzę sensu bycia z nim.)

Skoro to "przyjaciel" się odsunął, jak znalazłaś sobie kogoś, to stawiałabym na to, że z jego strony to nie jest tylko przyjaźń.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:12   #11
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: mam męża i przyjaciela

Jakbym ja sie dowiedziala ze moj maz od dwoch lat ma przyjaciolke o ktorej istnieniu ja nie wiem to dla mnie oczywiste byloby ze mnie z nia zdradza. Bo niby dlaczego ja by ukrywal?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 13:17   #12
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jakbym ja sie dowiedziala ze moj maz od dwoch lat ma przyjaciolke o ktorej istnieniu ja nie wiem to dla mnie oczywiste byloby ze mnie z nia zdradza. Bo niby dlaczego ja by ukrywal?

A ja nawet gdybym miała pewność, że to była tylko przyjaźń, bez podtekstów, czułabym się zraniona i zdradzona.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:21   #13
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: mam męża i przyjaciela

Dla mnie naruszona lojalność i zaufanie. Czyli fundamenty. Ja bym Cię Autorko z miejsca wystawiła za drzwi. Jedyna rada- w te pędy do męża i powiedz mu prawdę i módl się, żeby dowiedział się tylko od Ciebie, bo ja sie dowie od kogo innego to ...kiepsko
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:26   #14
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: mam męża i przyjaciela

Mąż i przyjaciel przecież się nie wykluczają, o ile obaj o sobie wiedzą. No jak mu teraz o nim powiesz, to się nie zdziw, że będzie zazdrosny. Też bym była, gdyby mi facet wyjechał z taką informacją. Z twojego opisu wynika, że mąż to mąż i nic więcej. Więc coś jest chyba nie halo.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:34   #15
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jakbym ja sie dowiedziala ze moj maz od dwoch lat ma przyjaciolke o ktorej istnieniu ja nie wiem to dla mnie oczywiste byloby ze mnie z nia zdradza. Bo niby dlaczego ja by ukrywal?
O dokładnie.
W związku szczerość to podstawa.
A jak facet jest aż tak zazdrosny,że kobieta musi ukrywać się po kątach jak się z przyjaciółmi spotyka- to po co komu taki facet?

No chyba,że jest to "przyjaciel" a nie przyjaciel..to wtedy i tak wypadało by powiedziec facetowi,ze jest ktoś inny i tyle.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:46   #16
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: mam męża i przyjaciela

Gdyby mój mąż przyznał się, że od dwóch lat ma przyjaciółkę, z którą może o wszystkim pogadać (a ze mną nie) i ukrywał ją przede mną, bo rzekomo jestem zazdrośnikiem, to doszłabym do wniosku, że moje małżeństwo nie ma sensu.

Po pierwsze co to za związek, w którym jedna ze stron boi się przyznać, że z kimś się przyjaźni? Co z fundamentalnymi zasadami jak szczerość i szacunek? Po drugie coś chyba już od dawna szwankuje, skoro szuka zrozumienia u przyjaciela/przyjaciółki, a nie u współmałżonka, który powinien być najbliższą osobą.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2015-07-11 o 13:49
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 14:00   #17
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: mam męża i przyjaciela

Małżeństwo = lojalność. Jeśli tego nie ma, jest już źle.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:09   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: mam męża i przyjaciela

Jeżeli post zaczyna się od "były wzloty i upadki", coś o walce, to już wszystko jasne.

Po co Ci to małżeństwo? Żeby samej rachunków nie płacić?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:13   #19
ephillip91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: mam męża i przyjaciela

Ja bym mimo wszystko powiedziała mężowi. Wyjaśnij mu całą sytuacje tak jak nam tutaj na forum. Nie życzę Ci, żeby dowiedział się tego od kogoś innego albo przez przypadek, bo wtedy może wydarzyć się dopiero jakieś nieszczęście. Pozostaje Ci szczera rozmowa.
ephillip91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 20:08   #20
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: mam męża i przyjaciela

Ja chyba zupełnie inaczej rozumiem słowo "przyjaciel". Dla mnie o przyjaźni można mówić tylko, jeśli:

1. Relacja trwa w sposób ciągły, niezależnie od bycia któregokolwiek z przyjaciół w związku lub nie, zakochania w kimś lub nie,
2. Relacja nie jest przed nikim ukrywana, obie osoby wręcz chcą się nią chwalić,
3. Nie ma w tej relacji żadnej zazdrości, roszczeń i chęci zapewnienia wyłączności
4. Nie ma w tej relacji żadnych elementów romantycznych i erotycznych,
5. Przyjaciół łączy szczera i bezinteresowna miłość.

Mam wrażenie, że co najmniej kilka punktów w tej przyjaźni nie jest spełnionych...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:48   #21
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: mam męża i przyjaciela

Ty lepiej weź się za naprawianie relacji z mężem, rozmowę a nie szukasz pocieszenia u 'przyjaciela'.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 19:53   #22
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: mam męża i przyjaciela

Jak dla mnie:

mąż = przyjaciel kochanek i partner w jednym.

Dziwi mnie fakt, że boisz się o tym powiedzieć mężowi. Też mam kolegów bliższych czy dalszych i przedstawiłam ich mężowi. Obecnie dogadują się świetnie i nawet nabijam się, że teraz to jego koledzy . Jeżeli nie ma tam podtekstów nie powinnaś się obawiać, ale to, że przyjaciel nie chciał się narzucać jest co najmniej dziwne... Myślę, że za tym kryje się coś innego niż przyjaźń przynajmniej ze strony tego faceta.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 00:06   #23
NoRaczejNie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 63
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Nie ma podtekstu ale nie chciał ci się narzucać, bo z kimś byłaś-jesteś ? Jakiś marny przyjaciel widocznie.
Raczej porządny bo nie zawracał kobiecie głowy. Zajmij się swoim mężem i nie traktuj przyjaciela jakby był najważniejszy na świecie.

1. Relacja trwa w sposób ciągły, niezależnie od bycia któregokolwiek z przyjaciół w związku lub nie, zakochania w kimś lub nie,
2. Relacja nie jest przed nikim ukrywana, obie osoby wręcz chcą się nią chwalić,
3. Nie ma w tej relacji żadnej zazdrości, roszczeń i chęci zapewnienia wyłączności
4. Nie ma w tej relacji żadnych elementów romantycznych i erotycznych,
5. Przyjaciół łączy szczera i bezinteresowna miłość.

Bo to przyjaźń kobiety z mężczyzną, więc nigdy te punkty nie będą spełnione.
NoRaczejNie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:08   #24
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez NoRaczejNie Pokaż wiadomość
Bo to przyjaźń kobiety z mężczyzną, więc nigdy te punkty nie będą spełnione.
Jeśli ma być przyjaźń, to muszą być spełnione te punkty i pewnie jeszcze kilka innych, które mi teraz do głowy nie przychodzą.
Płeć nie ma znaczenia, przyjaźń to przyjaźń...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:21   #25
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez NoRaczejNie Pokaż wiadomość
Raczej porządny bo nie zawracał kobiecie głowy. Zajmij się swoim mężem i nie traktuj przyjaciela jakby był najważniejszy na świecie.

1. Relacja trwa w sposób ciągły, niezależnie od bycia któregokolwiek z przyjaciół w związku lub nie, zakochania w kimś lub nie,
2. Relacja nie jest przed nikim ukrywana, obie osoby wręcz chcą się nią chwalić,
3. Nie ma w tej relacji żadnej zazdrości, roszczeń i chęci zapewnienia wyłączności
4. Nie ma w tej relacji żadnych elementów romantycznych i erotycznych,
5. Przyjaciół łączy szczera i bezinteresowna miłość.

Bo to przyjaźń kobiety z mężczyzną, więc nigdy te punkty nie będą spełnione.

Mam przyjaciela- faceta- i każdy z wymienionych punktów "odchaczam" ptaszkiem.
Ja jestem kobietą, on jest mężczyzną. Punkty są spełnione. Magia?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:56   #26
as220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: mam męża i przyjaciela

Czytając wasze komentarze spodziewałam że takie będą odpowiedzi, nie którzy mają racje nie pisałam całej prawdy chciałam wiedzieć jak ludzie zareagują na taką relacje a prawda jest taka , mąż mnie nie szanował poniżał i ciągle krytykował raz nawet ( jak on to ujął " poniosło go " ) i mnie uderzył do tego chciał okraść moją mamę , mamy dziecko wiec postanowiłam mu to wybaczyć ale nie zapomnieć bo takiego czegoś sie nie zapomina ! obiecał że się zmieni i faktycznie zmienił się i chyba jest już inaczej . ale nigdy nie bedzie tak samo ! Mój przyjaciel był wtedy przy mnie gdy moj mąż mnie poniżał on wtedy był wiedziałam że mnie wesprze . Teraz możecie komentować i na pewno bedą komentarze typu : po co z nim jestes skoro cie bije i poniża itp.
as220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:59   #27
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: mam męża i przyjaciela

Uwaga masz rację: no to po co z nim jesteś
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:00   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez as220 Pokaż wiadomość
Czytając wasze komentarze spodziewałam że takie będą odpowiedzi, nie którzy mają racje nie pisałam całej prawdy chciałam wiedzieć jak ludzie zareagują na taką relacje a prawda jest taka , mąż mnie nie szanował poniżał i ciągle krytykował raz nawet ( jak on to ujął " poniosło go " ) i mnie uderzył do tego chciał okraść moją mamę , mamy dziecko wiec postanowiłam mu to wybaczyć ale nie zapomnieć bo takiego czegoś sie nie zapomina ! obiecał że się zmieni i faktycznie zmienił się i chyba jest już inaczej . ale nigdy nie bedzie tak samo ! Mój przyjaciel był wtedy przy mnie gdy moj mąż mnie poniżał on wtedy był wiedziałam że mnie wesprze . Teraz możecie komentować i na pewno bedą komentarze typu : po co z nim jestes skoro cie bije i poniża itp.
- tak, fajna emotka, jest się z czego cieszyć. Nikt Ci z mężem być nie każe. Serio, serio. W tym momencie sama sobie robisz w życiu źle, a nie że mąż zły. Jeżeli małżeństwo ma wyglądać tak, że są jazdy, a potem mszczenie się za te jazdy, 0 szczerości, czy szacunku, to cóż, widać oboje "lubicie" te klimaty. Tylko kiedyś spojrzysz za siebie i może się okazać, że zmarnowałaś sobie życie.

Tylko dziecka szkoda, że ma takich rodziców. Bo ono na tym cierpli, nawet jeżeli Ci się wydaje, że guzik widzi, czy słyszy, czy czuje.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-07-13 o 11:06
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:00   #29
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: mam męża i przyjaciela

Dalej bez sensu. Jesteś z furiatem. I swojemu dziecku fundujesz ciulowe dzieciństwo, a twoim problemem jest sekretny przyjaciel? Priorytety masz zrypane.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:03   #30
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: mam męża i przyjaciela

Cytat:
Napisane przez as220 Pokaż wiadomość
Czytając wasze komentarze spodziewałam że takie będą odpowiedzi, nie którzy mają racje nie pisałam całej prawdy chciałam wiedzieć jak ludzie zareagują na taką relacje a prawda jest taka , mąż mnie nie szanował poniżał i ciągle krytykował raz nawet ( jak on to ujął " poniosło go " ) i mnie uderzył do tego chciał okraść moją mamę , mamy dziecko wiec postanowiłam mu to wybaczyć ale nie zapomnieć bo takiego czegoś sie nie zapomina ! obiecał że się zmieni i faktycznie zmienił się i chyba jest już inaczej . ale nigdy nie bedzie tak samo ! Mój przyjaciel był wtedy przy mnie gdy moj mąż mnie poniżał on wtedy był wiedziałam że mnie wesprze . Teraz możecie komentować i na pewno bedą komentarze typu : po co z nim jestes skoro cie bije i poniża itp.
Ha!Wiedziałam,że to nie jest wszystko.
to niemal jak zdobywanie nowego levela
takie zbieranie doświadczenia xD


A tak na serio- skoro znasz nasze odpowiedzi to po uj ten wątek?
Po co zadawać pytanie jeśli zna się na nie odpowiedź?


eh Rasowa baba...
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 16:19:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.