Makijaż do ślubu - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 09:42   #421
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez modnakobieta Pokaż wiadomość
Co do utrwalaczy do makijazu,to polecam od Sephory,choc kosmetyczka powiedziala mi,ze nic nie daje 100% pewnosci i warto czasem przepudrowac nosek;-)
czy to jest utrwalacz właśnie tej marki Sephory? czyli w firmowym sklepie powinnam go znaleźć? nie mam dużego doświadczenia z Sephorą w Polsce, bo dopiero w ubiegłym tygodniu otworzyli u nas pierwszą a zagranicą nigdy nie przyszło mi do głowy kupować utrwalacz
czy on jest w pudrze?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 11:49   #422
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Makijaż Do ślubu

To bardzo się cieszę że udało ci się jeszcze z nią umówic. Mam nadzieję, że bedziemy zadowolone. POzdrawiam
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:42   #423
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Makijaż Do ślubu

oskar 82, ruda3d dziekuje dziewczyny za mile komplementy, chcialam sie was jeszcze tylko poradzic jaki kolor makijazu by mi pasowal najbardziej, bo jak mi kolezanka i nauczycielka powiedziala to najlepiej rozowy lub brazowy do oczu, hmmm mysle ze chyba ktorys z tych, a wy jak sadzicie?chyba nie wypada kilka roznych klorow brac prawda? jak juz to pod jeden kolor caly makijaz prawda?

: cmok:
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:21   #424
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
czy to jest utrwalacz właśnie tej marki Sephory? czyli w firmowym sklepie powinnam go znaleźć? nie mam dużego doświadczenia z Sephorą w Polsce, bo dopiero w ubiegłym tygodniu otworzyli u nas pierwszą a zagranicą nigdy nie przyszło mi do głowy kupować utrwalacz
czy on jest w pudrze?
Nie jest w pudrze,jest w sprayu i kupowalam go w Polsce. Kosztowal okolo 20 zl,jak sie nie myle.
Ma tez ladny zapach,taki kwiatowy....,ktory odrazu poprawia nastroj;-)
__________________
Kobieta to cud nad ktorym Bog sie ciezko napracowal
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 17:02   #425
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez modnakobieta Pokaż wiadomość
Nie jest w pudrze,jest w sprayu i kupowalam go w Polsce. Kosztowal okolo 20 zl,jak sie nie myle.
Ma tez ladny zapach,taki kwiatowy....,ktory odrazu poprawia nastroj;-)
o wow, to ja lecę jutro do Sephory
dzięki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:20   #426
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Makijaż Do ślubu

Kochane wizazanki mam do Was pytanie jakie kosmetyki polecicie (balsamy, pudry) do nadania ladnego swietlistego koloru lub wrecz brokatu na cialo i twarz. Kiedys widzialam swietny puder z firmy Briney Spears, ale kiedy po niego poszlam juz nie bylo i nie mogle go nigdzie w Polsce spotkac- wiec co polecacie?
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 08:02   #427
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
oskar 82, ruda3d dziekuje dziewczyny za mile komplementy, chcialam sie was jeszcze tylko poradzic jaki kolor makijazu by mi pasowal najbardziej, bo jak mi kolezanka i nauczycielka powiedziala to najlepiej rozowy lub brazowy do oczu, hmmm mysle ze chyba ktorys z tych, a wy jak sadzicie?chyba nie wypada kilka roznych klorow brac prawda? jak juz to pod jeden kolor caly makijaz prawda?

: cmok:
jeśli chcesz miec jasny makijaz, delikatny, to spróbuj może z tym różowym cieniem.
a jak chcesz miec mocniejszy bardziej wyrazisty to brąz będzie ok .

masz racje że makijaż oczu powinien pasowac do ust.
jak oczy mocno to usta błyszczykiem albo jakąś pomadka w kolorze naturalnym
natomiast jak usta malujesz na ciemno to oczy pomaluj lekko.

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Wow. Wyszło ci to nieźle. Chciałabym zobaczyć oba oczka i w jednym, i w drugim odcieniu. Ten ceglasty (twoje lewe oko) ma ładniej, w porównaniu do beżowego, wyciągnięty w górę cień, ładniej też uwypukla kolor twoich tęczówek, i w ogóle ślicznie ci oko podkreśla. Widać to zresztą zarówno na miniaturce (prawe oko wygląda przy lewym jak nieumalowane). Zmieniłabym jednak do niego pomadkę na lekko cieplejszy odcień - jakaś brzoskwinia, coś podchodzącego pod ten środkowy cień.

Ale trzeba przyznać, że obie wersje kolorystyczne bardzo do ciebie pasują.
starałam sie
tylko mam problel bo mój luby nie lubi bardzo ostrych makijazy . a te są!
mam wyglądać prawie naturalnie- jak dla niego.
chciałabym ten ceglaty kolor ale niestety chyba sie niezdecyduje na niego bo jest mocny.
pokombinuje jeszcze z tym bezem. postaram sie wymodelowac oko tak jak przy tym drugim kolorze.
pozdrowionka dla ciebie Rav

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
zgadzam się w zupełności z rav12345
ten ceglasty kolor mocniej akcentuje oko, ale oba są bardzo ładnie umalowane

co do pudru - ja niestety nakładam i bazę, i podkład, korektor, puder i chciałabym jeszcze utrwalić właśnie fixatorem... gdybym nie miała trądzikowej mordki, tylko gładką buzie, wybrałabym bazę, lekki pół kryjący podkład i puder matujący, róż i jakiś rozświetlacz na niektóre partie twarzy,
a te krostki tu i tam sprawiają, że jednak zastanawiam się nad profesjonalnym makijażem u wizażystki... chociaz chciałam sama
dzięki że ci sie podoba.
spróbuj sama go zrobic (makijaż) i zamiesc fotki, to my ocenimy czy jest ok.

Cytat:
Napisane przez modnakobieta Pokaż wiadomość
To zalezy czy makijaz ten powinien byc na cale wesele czy tylko na sam slub...
Ja bez kompletnego makijazu sie raczej nie pokaze,nie zebym byla tak brzydka,ale mysle,ze z makijazem twarz wyglada piekniej i zawsze mozna zatuszowac wszystkie niedoskonalosci.
Jako podklad pod makijaz polecam: Garnier Czysta Skora- krem nawilzajaco-matujacy z glinka i cynkiem. Zwlaszcza gdy slub planujemy w lecie,bo wspaniale matuje i utrzymuje sie dosyc dlugo.Jest to dobre dla kobiet u ktorych z powodu nadmiaru sebum skora swieci sie.
Po nalozeniu na twarz czekam chwilke az weschnie w skore i potem dodatkowo uzywam pudru w kamieniu.
Co do utrwalaczy do makijazu,to polecam od Sephory,choc kosmetyczka powiedziala mi,ze nic nie daje 100% pewnosci i warto czasem przepudrowac nosek;-)
ma być na cały dzień.
czytam co piszecie i wiem juz jak mam nakładać te wszystkie warstwy makijażu . jednak to wcale nie jest takie easy?
myśłałam że umie sie malować!... a tu niespodzianka?

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-20 o 20:08 Powód: post pod postem
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 10:20   #428
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
dzięki że ci sie podoba.
spróbuj sama go zrobic (makijaż) i zamiesc fotki, to my ocenimy czy jest ok.
chciałabym, ale nie mam aparatu cyfrowego
ale w sobotę idę na wesele, przetestuję moja wersję makijażu, jak pożyczę od taty aparat, to wkleję fotki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:52   #429
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
Kochane wizazanki mam do Was pytanie jakie kosmetyki polecicie (balsamy, pudry) do nadania ladnego swietlistego koloru lub wrecz brokatu na cialo i twarz. Kiedys widzialam swietny puder z firmy Briney Spears, ale kiedy po niego poszlam juz nie bylo i nie mogle go nigdzie w Polsce spotkac- wiec co polecacie?
Na cialo sprobuj balsamy np.nivea albo dove,jednak poczekaj az sie wchlona bo moga brudzic ,szczegolnie jasne ubranie.
A,pudry do twarzy to najlepsze sa w kulkach,brazujace + mienia sie ladnie w promykach slonca.Kiedys kupilam z Avonu,lecz dzis dostaniesz w kazdej drogerii,wystarczy tylko spytac sprzedawce;-)
__________________
Kobieta to cud nad ktorym Bog sie ciezko napracowal
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 13:43   #430
ewelins
Raczkowanie
 
Avatar ewelins
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnów, małopolska
Wiadomości: 61
GG do ewelins Send a message via Skype™ to ewelins
Dot.: Makijaż w Tarnowie

Czesc!! Ja swoj slubny makijaz wykonywalam u Kasi w salonie kosmetycznym Katrin przy ul. Krakowskiej (wchodzi sie tak jak do Frazessa). Bardzo mila i godna polecenia kosmetyczka. Mysle, ze moglabys z nia porozmawiac na temat wykonania makijazu w niedziele. Wedlug mnie to kwestia prywatnych ustalen z kosmetyczka. Pozdrawiam!!
ewelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 17:12   #431
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Makijaż Do ślubu

dziewczyny a co powiecie o którymś z tych makijaży?
wiem, wiem.... zamęczam was
ale strasznie przezywam ten mój ślub! maluje się sama i chce żeby to wyszło jakoś fajnie
ale pewnie będzie kicha!
poniewaz jak myśle o sobocie 28 lipca to mi słabo! i jeszcze jak zdam sobie sprawe że będe robić makijaż pare godzin przed ślubem to mdleje na samą myśl.
jejuśku!!! ale mam cykora!!!
00.JPG01.JPG
1. różowe cienie + błyszczyk,
02.JPG03.JPG
2. kreska nad rzęsami i brązowo-ceglana szminka
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 20:36   #432
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
wow... to zdjęcie trzecie z kolei to po prostu wow...
pięknie Ci w takich włosach podniesionych i upiętych w takim artystycznym nieładzie
makijaże też fajne, te różowe cienie fajne, ale chyba jeszcze bardziej podoba mi się szminka
sama nie wiem, który mi się bardziej podoba, bardzo ładnie - na pewno dasz sobie radę, ja wcześniej.... 14 lipca

ja kupiłam utrwalacz z sephory i bazę matującą (poszłam do wielkiej Plazy, otwartej w ubiegłym tygodniu tylko po te sephorowe gadżety) - będzie testowanie

Cytat:
Napisane przez agi_kn Pokaż wiadomość
Kochane wizazanki mam do Was pytanie jakie kosmetyki polecicie (balsamy, pudry) do nadania ladnego swietlistego koloru lub wrecz brokatu na cialo i twarz. Kiedys widzialam swietny puder z firmy Briney Spears, ale kiedy po niego poszlam juz nie bylo i nie mogle go nigdzie w Polsce spotkac- wiec co polecacie?
ja miałam fajny krem z firmy flos-lek, taka seria słoneczna, krem nie jest na szczęście brązujący, a ma drobinki złote brokatowe, całkiem fajny i dobrze nawilża,
jest jeszcze taki balsam z avona chyba - Celebre - z serii zapachowej - nie ma może takich wyraźnych drobinek, ale dość widoczną złotą poświatę
nie wiem, co jeszcze... acha gdzieś na forum czytałam o brokacie do ciała z inglota
__________________



Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-20 o 20:08 Powód: post pod postem
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 20:56   #433
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Makijaż Do ślubu

oskar-82 ja bym troszke bardziej wycieniowła oko i mocniej rozczesała rzesy i nie panikuj tak bardzo jeszcze masz duzo czasu - mi zostalo 19 dni- az sie trzese na sama mysl!!
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 08:03   #434
Beti192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż w Tarnowie

Myslalam ze juz nikt sie nie odezwie! Dzieki!
Beti192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:00   #435
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Makijaż Do ślubu

Oskar-82 spróbuj połączyć cienie z kreską. Same cienie są dla mnie wogóle nie widoczne, natomiast sama kreska nie jest delikatna. I polecałabym zmienić tusz do rzęs - jak dla mnie są za mało rozdzielone i podkręcone. Używasz jednego koloru różu na oczy? Może spróbuj najpierw narysować kreskę, a później jasnym różowym pomalować całą powiekę tak żeby delikatnie rozetrzeć kreskę, a w zewnętrznych kącikach pomalować ciemniejszym kolorem. Naprawdę o wiele lepiej wygląda wtedy oko. A używasz podkładu?

Ja co prawda idę malować się do wizażystki (chociaż na codzień maluję się sama), ale do małych poprawek i na poprawiny kupiłam parę kosmetyków które mogę zdecydowanie polecić - podkład Revlon, kamuflaż i puder ArtDeco, błyszczyk IsaDora (jest naprawde bardzo bardzo trwały).
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:12   #436
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co powiecie o którymś z tych makijaży?
wiem, wiem.... zamęczam was
ale strasznie przezywam ten mój ślub! maluje się sama i chce żeby to wyszło jakoś fajnie
ale pewnie będzie kicha!
poniewaz jak myśle o sobocie 28 lipca to mi słabo! i jeszcze jak zdam sobie sprawe że będe robić makijaż pare godzin przed ślubem to mdleje na samą myśl.
jejuśku!!! ale mam cykora!!!
Załącznik 957768Załącznik 957770
1. różowe cienie + błyszczyk,
Załącznik 957771Załącznik 957772
2. kreska nad rzęsami i brązowo-ceglana szminka
Oscar, jestes naprawde sliczna dziewczyna. Tez oko wycieniowalabym bardziej, bo na trezcim zdjeciu widac, jakbys byla zaspana (przepraszam, ale pytasz o opinie - mam ten sam problem i tak mi powiedziala wizazystka). Sprobuj bardziej wycieniowac oko, polaczyc kolory. W rozu bardzo Ci do twarzy i pocieniowanie go podniosloby oko. Szminka sliczniutka
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 20:13   #437
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
wszystkie uwagi przeczytałam uwaznie
jeśli chodzi o podkład to na zdj. mam z GOSH-a podkład nawilżający lekko kryjący.
przyznaje że rzęsy nie są ładnie pomalowane. jakoś nie zawsze mi wychodzi
nie mam nic do rezczesywania ich, a często sklejają mi się przy malowaniu(dlatego rzadko je maluje).same widzicie jak to wyszło.
nie mam podkręcającego tuszu, mam kupić?
pomadka z Avon- i nie żaden brąz(tak napisałam- sorki) tylko Sunset Rose- mocna ale ja ją rozcieram, że jest tak prawie w sam raz!

zakodowałam uwagi! postaram sie żeby mi wyszlo ok- ale to jeszcze musicie poczekac na fotki- bo to dopiero po 4 lipca, jak sie zwale do polski. tam kupie wszystkie potrzebne w miarę ok kosmetyki.

jakie cienie mi polecacie do tej szminki?
bo chyba zostane przy tym kolorze ust.
i czy kreskę, kredką czy tym pisaczkiem -(nie wiem jak sie to fachowo nazywa sorki!) no i wogóle jakie pudry są naprawde ok.

BUZIAKI dla każdej WIZAŻANKI za odpowiedzi i uwagi, czasem i komplementy : cmok:

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
oskar-82 ja bym troszke bardziej wycieniowła oko i mocniej rozczesała rzesy i nie panikuj tak bardzo jeszcze masz duzo czasu - mi zostalo 19 dni- az sie trzese na sama mysl!!
masz racje! wszystko sie uda. buźka dla ciebie Evellinka
najpierw trzymie kciuki za Was- te co będą przede mną ślubowac

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-20 o 20:09 Powód: post pod postem
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 07:22   #438
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

oskar-82, jeżeli nie masz nic do rozczesywania rzęs, to najlepiej jest umyć szczoteczkę po starym tuszu, albo jeszcze lepiej umyć szczoteczkę po odżywce do rzęs (łatwiej ja umyć, niż tusz),
ja mam jeszcze taką szczoteczkę do rozczesywania po jakiejś wizycie w sephorze - tam jest masa tych gadżetów do próbnych makijaży (myślę, że w Belgii nawet więcej niż w Polsce)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:45   #439
czarodziejka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 47
Dot.: Jaki makijaż?

dziewczyny, doradzcie jaki powinnam miec slubny makijaz: mam białą suknię i bladoróżowe albo biale kwiaty (jeszcze sie nie zdecydowalam) i nosze okulary, delikatne, tylko gorna ramka (w dniu slubu tez bede je miala). Mam dlugie, do polowy plecow wlosy z pasemkami (jasno-ciemne) i krótką grzywką ulozoną na bok. Na codzień preferuje dosc mocny makijaz oczu (cienie khakil ub czekoladowe z czarną kreską przy linni górnych rzęs albo czasami łososiowe - natomiast ust nie maluje bo nie lubie), dlatego raczej zle bede sie czula w pastelowym makijażu, z bardzo jasnymi perlowymi cieniami (gdy tak sie umaluje mam wrazenie ze moje oczy sa niewidoczne zza szkieł). Do tego mam bardzo tlusta cere z rozszerzonymi porami. Przy okazji czy ktos zna sprawdzone kosmetyki ktore wytrzymaja upal no i nieszczęsną tłustą cere?
__________________
Miłość to dwie dusze w jedną całość złączone...
I wzniesione do nieba i na ziemię rzucone...
czarodziejka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 16:23   #440
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

czarodziejka, ja tez mam tłustą cerę i szybko mi sie błyszczy, dla mnie dobrym rozwiązaniem jest podkład revlona colorstay, softfelx dla cery tłustej i mieszanej, kupiłam do tego bazę pod podkład matującą z sephory i mam zamiar przetestować w najbliższą sobotę na weselu
ale muszę powiedzieć, że ten podkład nawet na codzień bez bazy sprawdza się dość dobrze, oczywiście nosek można przypudrować co kilka godzin, ale to niestety standard przy takiej cerze

hmmm, jeżeli nosisz szkła minusy, powiedziałabym Ci, że najlepsze są jednak jasne kolory, które optycznie powiększają oczy, ale jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocnego ciemnego makijażu, lepiej tego nie zmieniać na ten jeden dzień
jeżeli lubisz brązy i złamane zielenie, może dobrze prezentowałyby się cienie złotawe - jasne złoto, połączone z ciemniejszym starym złotem, wtedy pod łukiem brwiowym można dać jakiś ciepły beżyk? myslę, że taki złotawy makijaż nie powinien się "gryźć" z różowymi kwiatami na sukience....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 07:06   #441
czarodziejka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 47
Dot.: Makijaż Do ślubu

ruda3d, dzieki za profesjonalna odpowiedź.Napisz jak ten podklad Revlona sprawdził sie na weselu, to może i ja spróbuję. Ja mam podklad Maybeline Fresh Matte i baze matująca Vipera (skusilam sie po opiniach innych dziewczyn) asle dla mnie do niczego

sprobuje zrobić sobie taki makijaż, powinien być ok
__________________
Miłość to dwie dusze w jedną całość złączone...
I wzniesione do nieba i na ziemię rzucone...
czarodziejka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 13:08   #442
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez oskar-82 Pokaż wiadomość
buźka dla ciebie Evellinka
najpierw trzymie kciuki za Was- te co będą przede mną ślubowac
dzieki ja tez o Tobie nie zapomne...teraz jakby tego bylo malo taki goracy okres w pracy - ryczałam chyba z 3 godziny z totalnej bezsilnosci i zmeczenia- mam juz dosyyyyyc
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:00   #443
oskar-82
Raczkowanie
 
Avatar oskar-82
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 319
GG do oskar-82
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
dzieki ja tez o Tobie nie zapomne...teraz jakby tego bylo malo taki goracy okres w pracy - ryczałam chyba z 3 godziny z totalnej bezsilnosci i zmeczenia- mam juz dosyyyyyc
uszy do góry nie płacz bo za niedługo twój dzien
oskar-82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 07:25   #444
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
dzieki ja tez o Tobie nie zapomne...teraz jakby tego bylo malo taki goracy okres w pracy - ryczałam chyba z 3 godziny z totalnej bezsilnosci i zmeczenia- mam juz dosyyyyyc
kurcze, nie wiem o co chodzi, ale mam to samo, mam sajgon w pracy a na dokładkę szykuje mi się wyjazd służbowy, i dwudniowe szkolenie też wyjazdowe,
jakbym nie miała co robić czasem marzę tylko o tym, żeby usiąść na kanapie i leniuchować bez ruchu....

trzymam kciuki, że wkrótce się poprawi i u Ciebie evellina1980 i u mnie...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:19   #445
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Makijaż Do ślubu

tak nasz dzień już niedługo - ja jeszcze tylko poniedziałek i od pracy mam spokój do końca sierpnia
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:46   #446
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Makijaż Do ślubu

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
kurcze, nie wiem o co chodzi, ale mam to samo, mam sajgon w pracy a na dokładkę szykuje mi się wyjazd służbowy, i dwudniowe szkolenie też wyjazdowe,
jakbym nie miała co robić czasem marzę tylko o tym, żeby usiąść na kanapie i leniuchować bez ruchu....

trzymam kciuki, że wkrótce się poprawi i u Ciebie evellina1980 i u mnie...
o to widze ze nie jestem sama. Ale wlasnie konczy sie sezon jeszcze tylko 1,5 tygodnia i bedzie troszke spokojniej ale o paru dniach urlopu moge zapomniec a zanosi sie ze i w nastepny weekend (caly!!!!!) bede pracowac :[
i jak to na spokojnie wszystko zalatwiac brrrrr
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 19:00   #447
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Makijaż Do ślubu

Wczoraj byłam na weselu i matująca baza z Sephory sprawdziła się świetnie! Położyłam na nią Colorstay, rozprowadzał sie bardzo "tępo" konieczna była gąbeczka, ale przypudrowana Rimmelem Stay Matt przetrwała całą noc. Tylko dwa razy przypudrowałam twarz w łazience. Co więcej, ponieważ położyłam tą bazę tez delikatnie na powieki - to cienie, wcale nie najdroższe (bo Inglot, Bell i jakiś nawet Miss Rose), bardzo ładnie się trzymały
Skończony makijaż spryskałam też utrwalaczem z Sephory, wiec myślę, że i on się przyczynił do trwałości makijażu. Ale bazę mogę polecić
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 22:35   #448
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Makijaż Do ślubu

Witajcie
ja jestem blondynka o zielonych oczach, slub mam w sierpniu tego roku. prosze podajcie mi przyklady makijazy dla mnie. Nie moge isc do wizazystki bo w moim miescie takowych nie ma (kedzierzyn-kozle}. Normalnie nosze okulary ale na slub bede miala soczewkik. Nie mam zdjecia zeby wkleic bo nie mam aparatu. Myslalam o jakims ciemnym makijazu z elementami srebra. Cos jakby ten smoky eyes, szukalam takiego ale nie moge znalezc, zeby byly kaciki oczu bialo-srebrne, zewnetrzne kaciki ciemne, sztuczne rzesy w kepkach. jak cos macie to udostepnijcie mi. dziekuje
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:08   #449
luska.k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: Makijaż Do ślubu

Ja też chcę smołka
Nawet juz sobie coś znalazłam, ale czy pasuje?
Włoski mam ciemny brąz, oczy też, karnacja - no taka trochę już opalona, ale bez przesady. Suknia ecri.

p.s. Agatez - ja swoje foto wynalazłam na forum - jest cały wątek z smoky eye
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...# post1030760
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15mm.jpg (55,3 KB, 296 załadowań)
luska.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:43   #450
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Makijaż Do ślubu

dziewuszki ja byłam na probnym dwa razy po pierwszym rzie jak wybrałam sobie smołkę to byłam zdruzgotana - na zywca niby ok ale na fotach wygladałam jak zajać po tygodniowym przepiciu- jak chora - serio(choc maluje sie tak baaardzo czesto), dzis bylam drugi raz pani zrobila mi bardzo siwezy make-up i nawet jestem zadowolona.
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.