Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 18:33   #541
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
peach tree musze dobrac reszte mam albo leci, raw shugar takie ladne zloto wywalają i inne ze złotym odcieniem ... no coś podobnego?! No ale karaty coraz droższe w tym kryzycie
Dobrze, ze czujne jestescie- chyba Cathy peach tree lubi
No właśnie same odcienie, na które miałam chrapkę(((Ech Szczęściary te co dostają wypłatę pierwszego)))
P.S tylko nie wykupcie wszystkich, zostawcie coś dla biednego żuczka))))))
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:38   #542
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
peach tree musze dobrac reszte mam albo leci, raw shugar takie ladne zloto wywalają i inne ze złotym odcieniem ... no coś podobnego?! No ale karaty coraz droższe w tym kryzycie
Dobrze, ze czujne jestescie- chyba Cathy peach tree lubi
Z tego, co wiem, Peach Tree dla Cathy jest za pomarańczowy. A przynajmniej tak mówiła, bo się wymieniłyśmy - do Cathy poleciał ten róż, a ja dostałam korektor.
Mi się Peach Tree strasznie podoba, ale odcień zdecydowanie nie dla mnie.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:40   #543
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119780 0]Z tego, co wiem, Peach Tree dla Cathy jest za pomarańczowy. A przynajmniej tak mówiła, bo się wymieniłyśmy - do Cathy poleciał ten róż, a ja dostałam korektor.
Mi się Peach Tree strasznie podoba, ale odcień zdecydowanie nie dla mnie.[/quote]

A może nie chciało mi sie tak daleko wracac w postach, ale cien z nieo ładny może być
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:04   #544
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

też widziałam tę listę na forum edm, lubię morning cup jako cień...nie wiem czym go zastąpię, może trzeba zrobić zapas?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:22   #545
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Tranquil, ja jak glupia szukam tego lucent bronze bo mialam probke bez dokladnie opisanego odcienia (zamowilam juz omylkowo soft bronzer i everyday bronzer). Czy mozesz lekko opoznionej wkleic link do tego rozu ze strony edm? dzieki..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:24   #546
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119780 0]Z tego, co wiem, Peach Tree dla Cathy jest za pomarańczowy. A przynajmniej tak mówiła, bo się wymieniłyśmy - do Cathy poleciał ten róż, a ja dostałam korektor.
Mi się Peach Tree strasznie podoba, ale odcień zdecydowanie nie dla mnie.[/quote]

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
A może nie chciało mi sie tak daleko wracac w postach, ale cien z nieo ładny może być
peach tree to piękny odcień, ale niestety, nie dla mnie... u mnie wygląda na policzkach na mocno ceglany i raczej osobę w typie jesiennym bym w nim widziala. Na oczy też nie dam, bo mam tyle nowych pomarańczowo rudych cieni, że nie chciałabym ich dublować
Mój Peach Tree poleci chyba na wymiankowy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:24   #547
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziś przyszło moje zamówienie z 18.02 Jutro wkleję fotki bo dziś już za późno.

I znów radocha
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:42   #548
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy to jest przedszkole?

Mam pytanie do posiadaczek rozy Champagne i Natural - probowal ktos nakladac na oczy i to na mokro? Jaki jest efekt? Sam blysk czy daja troche koloru (na mokro)?
Ja nakladałam na mokro champagne (natural nie dysponuję), ale kładłam go na ciemne cienie (na room addition i na samba lesson) i mnie się efekt podobał, taki wielowymiarowy sie cień stawal ten ciemny i zmieniał ton, ale ja jak sroka lubię jak błyszczy , rozświetlałam champagne tez wewnetzrny kącik oka (to juz na sucho) ale efekt był hmm mało subtelny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madziar5 - kosmetyki z tym oznaczeniem (niebieski kwadrat) zostana wycofane w ciagu najblizszych dni, wiec jesli planujesz zamowienie, to spiesz sie. Prawdopodobnie wroca jeszcze kiedys do oferty EDM ale nigdy nic nie wiadomo, sa to kolory limitowane i EDM po wyprzedaniu zapasu wstrzymuje produkcje danych kolorow.
w sumie dobrze że w ogóle raczyli napisać co planuja wycofać - chyba nieprzychylne komentarze na forum dot. rezygnacji z eyeshadow kit (ja im wciąż nie wybaczyłam) i mini kit dały jakies efekty...
Ja 5 razy chciałam wziąc raspeberry sherbet i każdorazowo cos innego brałam i w końcu mi ucieknie...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:47   #549
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

jmw - a czy ten champagne nada się jako rozświetlacz na dekolt np w lato czy jest za bardzo błyszczący??
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:53   #550
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
jmw - a czy ten champagne nada się jako rozświetlacz na dekolt np w lato czy jest za bardzo błyszczący??
Champagne jest strasznie, przeraźliwie błyszczący. Ale jak się da go tyci, tyci i zrobi to odpowiednim pędzlem, to może i ładnie wyjść.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:55   #551
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Champagne jest strasznie, przeraźliwie błyszczący. Ale jak się da go tyci, tyci i zrobi to odpowiednim pędzlem, to może i ładnie wyjść.
ok dziękuję no to nie zamawiam go dużego tylko sampelek hehe wystarczy mi sampelek
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:55   #552
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
jmw - a czy ten champagne nada się jako rozświetlacz na dekolt np w lato czy jest za bardzo błyszczący??
zgadzam sie z tym, co napisała frantic.. To jeden z najbardziej błyszcząco- rozświetlających proszków, jakie widziałam Nie wyobrażam go sobie nakładania innym pędzlem niż duo fiber, dzięki któremu nieco łagodnieje.. Ale tak sobie myślę, że jakby go może zmieszać z jakimś balsamem, to móglby wyjśc ciekawy efekt.. Lecę do łazienki po balsam sprawdzać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:56   #553
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ooooch, jak mnie Sunprince przygarnie do zamowienia to biorę duże opakowanie Champagne... Zakochałam się w tym rozświetlaczy, chyba przebił moje ukochane AOH... A myślałam, że to niemożliwe.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:00   #554
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja właśnie myślę, czy opłaca mi się brać róż w dużym opakowaniu. Patrząc na to, że używam takich rzeczy raz, góra dwa razy w tygodniu, to zużywać będę chyba do końca życia.
Napiszecie mi coś o Finishing Dust?
Przeszukałam poprzedni wątek i tak średnio byłyście z niego zadowolone, hm.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-27 o 20:02
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:02   #555
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny, melduję, że dodałam kapkę champagne do pół łyżeczki balsamu l'oreala Nutrilift i machnęłam na dekolt.. W sztucznym świetle łazienki moja skóra opalizuje pięknym blaskiem.. A drobinki nie spadają, tylko jakby wtopiły się w skórę.. Chyba znalazłam nowy balsam rozświetlajacy Połączenie mojego ulubionego mleczka i rozświetlenie w jednym
dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłam

cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:03   #556
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119960 9]
Napiszecie mi coś o Finishing Dust? [/quote]
Ja się z nim nie polubiłam. Trzeba uważać przy nakładaniu, bo jak się nawet trochę przesadzi, to efekt mąki i każdy włosek podkreślony. Frantic też tak z nim ma.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:08   #557
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, melduję, że dodałam kapkę champagne do pół łyżeczki balsamu l'oreala Nutrilift i machnęłam na dekolt.. W sztucznym świetle łazienki moja skóra opalizuje pięknym blaskiem.. A drobinki nie spadają, tylko jakby wtopiły się w skórę.. Chyba znalazłam nowy balsam rozświetlajacy Połączenie mojego ulubionego mleczka i rozświetlenie w jednym
dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłam

oo to chyba jednak zamówię duży champagne i będę dodawać do balsamów kremów itp a mogłabyś foto zrobić jak to mniej więcej wygląda ?
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:11   #558
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
oo to chyba jednak zamówię duży champagne i będę dodawać do balsamów kremów itp a mogłabyś foto zrobić jak to mniej więcej wygląda ?
duży champagne na pewno nie będzie Ci potrzebny, bo ja dodałam dosłownie tyle, co łepek od szpilki
Sprobuję pstryknąć fotkę, ale nie wiem, czy coś mi się uda uchywcić, bo mój aparat woli światło dzienne
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:12   #559
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
jmw - a czy ten champagne nada się jako rozświetlacz na dekolt np w lato czy jest za bardzo błyszczący??
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Champagne jest strasznie, przeraźliwie błyszczący. Ale jak się da go tyci, tyci i zrobi to odpowiednim pędzlem, to może i ładnie wyjść.
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zgadzam sie z tym, co napisała frantic.. To jeden z najbardziej błyszcząco- rozświetlających proszków, jakie widziałam Nie wyobrażam go sobie nakładania innym pędzlem niż duo fiber, dzięki któremu nieco łagodnieje.. Ale tak sobie myślę, że jakby go może zmieszać z jakimś balsamem, to móglby wyjśc ciekawy efekt.. Lecę do łazienki po balsam sprawdzać

Dziewczyny wszystko pieknie wyłuszczyły - moge tylko dodać że minimalna ilośc pokrywa całe biurko więc na pewno będzie wydajny
.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:13   #560
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny - robiłam zamówienie "na sucho", dałam płatność Paypal, bo wiedziałam, że mam tam tylko niecałego dolara Oczywiście zamówienie mi odrzuciło, ale przysłali maila ( tzn EDM), z numerem zamówienia, listą tego, co zamówiłam:confu sed: Mam nadzieję, że nic nie przyjdzie??????????? Mam stracha - weszłam na konto, a tam numer zamówienia i wszystko W archiwum Paypala nie mam takiej płatności.

Mam ostrego stresa
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-02-27 o 20:17
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:15   #561
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tranquil, ja jak glupia szukam tego lucent bronze bo mialam probke bez dokladnie opisanego odcienia (zamowilam juz omylkowo soft bronzer i everyday bronzer). Czy mozesz lekko opoznionej wkleic link do tego rozu ze strony edm? dzieki..
ojej właśnie sprawdziłam na stronie
EDM i nie ma go już

ja go dostałam z wymianki juz jakiś czas temu...chyba wiec wycofali..szkoda taki śliczny delikatny kolorek
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:19   #562
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, melduję, że dodałam kapkę champagne do pół łyżeczki balsamu l'oreala Nutrilift i machnęłam na dekolt.. W sztucznym świetle łazienki moja skóra opalizuje pięknym blaskiem.. A drobinki nie spadają, tylko jakby wtopiły się w skórę.. Chyba znalazłam nowy balsam rozświetlajacy Połączenie mojego ulubionego mleczka i rozświetlenie w jednym
dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłam
Cathy spryciula jesteś. Ale jak balsam się już wchłonie, to nie opadają drobinki?

Niby mogłabym sama to sprawdzić, ale wolę Cię spytać, skoro już masz go na sobie.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja się z nim nie polubiłam. Trzeba uważać przy nakładaniu, bo jak się nawet trochę przesadzi, to efekt mąki i każdy włosek podkreślony. Frantic też tak z nim ma.
Potwierdzam słowa Dominki. Do siebie jednak dodam, że ja nie wiem jak z nim NIE przesadzić, bo choćbym nie wiem jak mało go dała, to powyższy efekt mam na buzi. Dla mnie to koszmarny puder, ale czytałam już o nim bardzo pochlebne opinie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:20   #563
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - robiłam zamówienie "na sucho", dałam płatność Paypal, bo wiedziałam, że mam tam tylko niecałego dolara Oczywiście zamówienie mi odrzuciło, ale przysłali maila ( tzn EDM), z numerem zamówienia, listą tego, co zamówiłam:confu sed: Mam nadzieję, że nic nie przyjdzie??????????? Mam stracha - weszłam na konto, a tam numer zamówienia i wszystko W archiwum Paypala nie mam takiej płatności.

Mam ostrego stresa

bez płacenia nici z zamówienia. myślę że najlepiej napisać z prośbą o anulowanie - i tak anulują sami po jakimś czasie ale zawsze grzeczniej
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:21   #564
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
bez płacenia nici z zamówienia. myślę że najlepiej napisać z prośbą o anulowanie - i tak anulują sami po jakimś czasie ale zawsze grzeczniej

Dziękuję, zaraz coś skrobnę)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:22   #565
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - robiłam zamówienie "na sucho", dałam płatność Paypal, bo wiedziałam, że mam tam tylko niecałego dolara Oczywiście zamówienie mi odrzuciło, ale przysłali maila ( tzn EDM), z numerem zamówienia, listą tego, co zamówiłam:confu sed: Mam nadzieję, że nic nie przyjdzie??????????? Mam stracha - weszłam na konto, a tam numer zamówienia i wszystko W archiwum Paypala nie mam takiej płatności.

Mam ostrego stresa
Rozumiem, że pisząc o koncie masz na myśli konto na stronie EDM? Jak nie miałaś kasy na PP to nie zapłaciłaś za zamówienie, ale fizycznie je złożyłaś i teraz EDM będzie czekać na zapłatę. Powinnaś napisać do nich maila z prośbą o anulowanie zamówienia.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:23   #566
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1119960 9]A ja właśnie myślę, czy opłaca mi się brać róż w dużym opakowaniu. Patrząc na to, że używam takich rzeczy raz, góra dwa razy w tygodniu, to zużywać będę chyba do końca życia.
Napiszecie mi coś o Finishing Dust?
Przeszukałam poprzedni wątek i tak średnio byłyście z niego zadowolone, hm.[/quote]
No wlasnie widziałam jak frantic go potraktowała brutalnie w kitach mineralowych - a ja tymczasem lubie FD, ale mnie generalnie bardzo słuzy skrobia kukurydziana....wydaje mi się że jak ktos lubił Dry-flo z mazidel nie powinien byc rozczarowany i to i to zmodyfikowana kukurydzianka...
Uzywam Sunlight FD, robi co do niego nalezy (trzyma mat) i daje mile wykończenie, krzemionka daje jeszcze gładsze, ale jakoś u mnie gorzej sobie radzi (ale wciąz szukam na nia optymalnego sposobu)
A i sunlight mi ociepla minimalnie ton podkładu, fair wręcz przeciwnie (w związku z tym przerobiłam fair na sunlight - domieszałam puder wykonczeniowy mais (mocno zółty) z buff'd i działa )
Edit: nie nakładam go LH Kabuki, uzywam TBS do pudru

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-27 o 20:34 Powód: dopisek aplikacyjny
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:29   #567
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozumiem, że pisząc o koncie masz na myśli konto na stronie EDM? Jak nie miałaś kasy na PP to nie zapłaciłaś za zamówienie, ale fizycznie je złożyłaś i teraz EDM będzie czekać na zapłatę. Powinnaś napisać do nich maila z prośbą o anulowanie zamówienia.
Dokładnie Idę sklecić coś moją mocno przykurzoną angielszczyzną Dziękuję za pomoc
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:31   #568
Layla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja po drugim dniu z Golden Light stwierdzam, że być może jasność jest dobra, ale on ma chyba za dużo pomarańczu jak dla mnie. Tu chyba nie chodzi o żółć i stopień jasności, ale o ten pomarańcz w moim przypadku... Hmm... Zobaczymy jak będzie z linen.
Koniecznie potrzebuję też jakiegoś primera, bo świecę się bardzo.
Layla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:44   #569
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
ojej właśnie sprawdziłam na stronie
EDM i nie ma go już

ja go dostałam z wymianki juz jakiś czas temu...chyba wiec wycofali..szkoda taki śliczny delikatny kolorek
Cholernicy.. nic dziwnego ze nie moglam znalezc. Zastanawiam sie czy sparkle bronze bedzie podobny - ktos mial?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:58   #570
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
oo to chyba jednak zamówię duży champagne i będę dodawać do balsamów kremów itp a mogłabyś foto zrobić jak to mniej więcej wygląda ?
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy spryciula jesteś. Ale jak balsam się już wchłonie, to nie opadają drobinki?

Niby mogłabym sama to sprawdzić, ale wolę Cię spytać, skoro już masz go na sobie.
No to wklejam zdjęcia champagne dodananego do mleczka l'oreala..
Dziewczyny, przepraszam za pornografię na forum, ale na dekolcie miałam ten balsam
drobinki nie osypały mi się na bluzkę, a mam dziś ciemną, więc byłoby od razu widac przy świetle lampy...
Chyba pomyślę o zamowieniu probki do balsamu
Nie wiem, czy coś będzie widać na fotkach, ale tak jak mówiłam, ciężko na zdjęciu uchwycić ten efekt, lampa raczej wyłapała pojedyńcze drobinki i je rozświetliła, ale na żywo to raczej jednolisty blask niż pojedyńcze drobiny brokaciku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg champagne.jpg (32,9 KB, 215 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.