Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 08:30   #4381
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość

Daga ja tez tak czesto mam ze albo mnei nie ma albo sobie zapomne i rzeczy mi przepadaja za jakies smboliczne kwoty... wczoraj przegapilam super buty Atmo ale za to kupilam sobie super glosniki w REALU wczoraj zobaczylam je w ofercie promocyjnej ktora wczoraj sie konczyla.... a ze brat ma takie same glosniki to kupilam bez zastanowienia bo to bardzo dobry sprzet, na ktory juz od bardzo dlugiego czasu chorowalam
to wystarczy snajpera ustawic i po sprawie! ja bardzo czesto w taki sposob wygrywam
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:55   #4382
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Oświećcie mnie proszę co oznacza TZ/TŻ bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. Oczywiście domyślam się, ale od czego jest ten skrót

A tak poza tym to wlazłam tu, bo i owszem do puszystych zaliczam się również. Diety stosowałam przeróżne i efekty też bardzo różne . Wszystko zależało od moich motywacji ...
W tej chwili też zamierzałam być na fajnej dietce ale . Nie potrafię z niektórych rzeczy zrezygnować . Chyba zacznę przyzwyczajać się do takiego stanu rzeczy
BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:58   #4383
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

nie chcą mnie do sprzedawania odzieży roboczej nie oddzwonili chamy ale za to jadę dzisiaj na kolejną rozmowę - trzymajcie kciuki proszę

TŻ to Towarzysz Życia a tak w ogóle to witamy BogaczKa
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:01
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:11   #4384
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

aaaaa! Tegomi właśnie brakowało

A jeśli chodzi o pracę to ja sobi jeszcze przeczekam wakacje robiąc nic. Miałam bardzo trudny ten rok, taki okres szpitalno - operacyjno - rehabilitacyjny mojej córci . W tej chwili wyszliśmy na prostą ale zafundowałam sobie (bo mój TŻ pracuje i to b.ciężko - jak każdy dziś), coby trochę odetchnąć od tych stresów. Kompletnie jednak nie wiem w którą stronę iść, gdzie szukać bo mam kilka papierów, kilka umiejętności, które gdiześ tam mogłabym wykorzystać ale nie wiem: czy iść w stronę biurową czy manualną...
BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:22   #4385
Zagadkowy Nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
to wystarczy snajpera ustawic i po sprawie! ja bardzo czesto w taki sposob wygrywam
Kasiamniam a co to za program o którymi piszesz. Pamiętam , ze już kiedyś o nim wspominałaś, ale nigdzie sie z czymś takim nie spotkałam...
__________________
Obawiać się trzeba nie tych co mają inne zdanie, lecz tych, co maja inne zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je wypowiedzieć.
Zagadkowy Nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:26   #4386
Ginger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Siedzie i rycze .....świat jest do bani.....wakacje ...moje zapowiadają sie rewelacyjnie ...2 przełożone egzaminy 2 poprawki...wlanie sie dowiedziałam , ze nie zdalam egzaminu....ale tyle sie do niego uczyłam....naprawde najwiecej ze wszystkich bo to mój ulubiony ..na ćwiczeniach zawsze dostawałm plusu i w ogóle ...../histeria/ ;(
Ginger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:28   #4387
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

eh praca... stale przewijający sie temat

ni studia ni checi nie wystarcza zeby sprzedawac majtki w sklepie...to jest wlasnie Polska..

Ginger trzymaj sie, bedzie dobrze zobaczysz
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 09:29   #4388
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zagadkowy Nick Pokaż wiadomość
Kasiamniam a co to za program o którymi piszesz. Pamiętam , ze już kiedyś o nim wspominałaś, ale nigdzie sie z czymś takim nie spotkałam...
http://www.snajper.net/
Taki program do strzałów gdy nie ma Ciebie w domu np. ustawiasz wszystko i za Ciebie licytuje np. ustawisz że 2 sekundy przed końcem aukcji dajesz kwotę 100zł. Też z niego kiedyś korzystałam

BogaczKa witaj

Ginger zdarza się...trzymaj się mocno, wkrótce będzie lepiej

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:39
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:40   #4389
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ginger21 Pokaż wiadomość
Siedzie i rycze .....świat jest do bani.....wakacje ...moje zapowiadają sie rewelacyjnie ...2 przełożone egzaminy 2 poprawki...wlanie sie dowiedziałam , ze nie zdalam egzaminu....ale tyle sie do niego uczyłam....naprawde najwiecej ze wszystkich bo to mój ulubiony ..na ćwiczeniach zawsze dostawałm plusu i w ogóle ...../histeria/ ;(
Ginger az sobie przypomnialam jak bedac juz na wakacyjnym wyjezdzie zadzwonilam do kumpeli jak tam wyniki z Fizyki, bylam pewna ze zdalam i to myslalam ze conajmneij na 4... a ona do mnei z tekstem "nie wiem jak ci to powiedziec.. tylko ty z calej paczki nie zdalas" takie traumatyczne przezycie ze chyba go nie zapomne nigdy... i ryczlama 2 dni potem

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

ale do dzis jestem przekonana ze wyniki z tego egzaminu to byla loteria, zdali kumple ktorzy poszli na "zywca" na ten egzamin co w zasadzie wykluczalo zdanie... a profesorka ulotnila sie na cale lato i nawet na egzamin poprawkowy pod koniec wrzesnia asystentow wyslala tak ze nie bylo szans wgladu do prac

nie raz sie przekonalam jak co poniektorzy wystawiaja oceny z kolosow i egzaminow... po tej fizyce bylam tak zawzieta ze jesli uwazalam ze powinnam miec lepsza ocene zawsze szlam sie pytac dlaczego dostalam tyle albo czemu nie zdalam.... i zawsze sie okazywalo ze profesor "czegos nie zauwazyl"
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:43
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:03   #4390
Ginger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Dzięki Dziewczyny
czuje sie jak totalny półgłupek ...jeszcze się dowiedziałam, ze moja koleżanka dostała 4,5 ;( siedziałyśmy koło siebie ...ona tez jest zdziwinona bo na wszystkie pytania odpowiedziałam , sprawdziłam rzeczy których nie byłam pewna i wiem , ze w nich sie nie pomyliłam ...okaże się ze gdzieś jest jedno słowo nie tak pewnie ;(
ach nie mam do tego siły.....mam ochotę pirzgnąć i jedne i drugie studia w cholere...
Ginger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:31   #4391
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Wróciliśmy wczoraj ze szpitala. Mój syn miał problemy jelitowe. Dzisiaj byliśmy na kontroli w szpitalu i nie jest dobrze jeszcze .
Jutro mamy 4 rocznicę ślubu i z tej okazji w sobotę idziemy na kolacje i do kina. Znów tradycyjnie otworzyłam szafę i stwierdziłam, że nie mam w czym iść . Chyba dzis naciagnę meża na kolejna parę butów. Mierzyłam ostatnio takie jedne, tylko wydawały mi się drogie . Plusy są dwa: są wygodne i są takie zwykłe, bez żadnych przeszyć i ozdób i będa pasować do wszystkiego. Zwykle to lubię kupować buty, który rzucają się w oczy


Ginger, ja czesto miałam pecha na studiach. Normalne było, że jak się uczyłam to nie zdawałam a osoby, które poszły nie przygotowane (i np skserowały sobie sciagi tuż przed egzaminem) to zdawały.
Żeby zdać to musiałam wykuć i już, bo ściągać nie potrafiłam, robię sie od razu jak burak i miałam wrażenie, że wykładowca od razu wiedział .

MrsVargas, dzięki za snajpera, pewnie nie raz z niego skorzystam. Nie mam pamięci co do aukcji.
__________________



Edytowane przez Dorka_Sz
Czas edycji: 2009-07-09 o 10:33
Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 11:24   #4392
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

podusia, wiesz, zmartwiłaś mnie trochę tym, że urząd pracy nie ma pieniędzy na staże płatne.. bo ja wykombinowałam w tym roku taki plan, że kończę studia za rok i od razu w lipcu idę do urzędu pracy i proszę o wysłanie mnie na staż płatny do urzędu miasta gdzie chciałam w tym roku praktyki robić (ale uczelnia mi to uniemożliwiła... ). ale widzę, że to wcale nie takie kolorowe...


Cytat:
Napisane przez Ginger21 Pokaż wiadomość
Siedzie i rycze .....świat jest do bani.....wakacje ...moje zapowiadają sie rewelacyjnie ...2 przełożone egzaminy 2 poprawki...wlanie sie dowiedziałam , ze nie zdalam egzaminu....ale tyle sie do niego uczyłam....naprawde najwiecej ze wszystkich bo to mój ulubiony ..na ćwiczeniach zawsze dostawałm plusu i w ogóle ...../histeria/ ;(
biedactwo.. wiem, jakie to okropne uczucie bo ja też przez takie sytuacja przeszłam przynajmniej 2 razy uczysz się, jesteś pewna, że super wszystko wiesz, a potem dostajesz "w twarz", bo ty nie zdajesz, a osoby który się w ogóle nie uczyły zdają.. w tym roku miałam podobnie. wprawdzie zdałam, ale tyle kułam, że byłam pewna, że będzie 5 albo ew. 4. a było 3. a 5 dostała banda ludzi, którzy nie chodzą na wykłady, nie uczą się w ogóle itp

Dorka, współczuję sytuacji z synkiem. mam nadzieję, że szybko poczuje się lepiej i sprawa się wyjaśni
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:35   #4393
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

dziewczyny czy wiecie cos moze o aktualnych promocjach w empiku?? ma moze ktos kod do sklepu internetowego i zechcialby sie podzielic?
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:52   #4394
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Djana, szalenie podobają mi się Twoje podpisy Ja też się pod nimi podpisuję rękami i nogami
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:08   #4395
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Muszę w swoich papierach poszukać kiedy praktyki miałam, szkoły pokończyłam itp. żeby w cv to napisać. Ale podania o prace pisać? no bo przykładowo ponosze te cv po urzedach czy jakis biurach i co napisac w podaniu jak nie wiem na jakie stanowisko chcę? bo pójdę na takie jakie by mieli.
Bianeczka powiem ci że mnie przeraża to wszystko bo pamiętam jak moja kumpela rok temu skończyła licencjat tak jak ja w tym czasie a dopiero w marcu tego roku staż znalazła bo do pracy nigdzie jej nie chcieli
Chyba się przedźwigałam bo ta pachwina boli wogóle przemęczona po tym remoncie jestem, rano krew trochę z nosa mi leciała.
TŻ od jutra 7dni urlopu ma, kasy nie ma żeby gdzieś pojechać więc nie wiem co będziemy robić jeśli będzie padac jak od paru dni.
Podusiu, zobacz tutaj, a nóż znajdziesz coś dla siebie. Zgdonie z opisami stanowisk pracy (takie głupoty, które wymyśla prezes rady ministrów), wymagania muszą być najniższe - więcz często gęsto na stanowiska sekretarskie bądź ewidencyjne wykształcenie jest średnie i wymagania nie jakieś straszne, nie mówie tego żeby zaniżyć Wasze morale czy też kwalifikacje itd, ale po prostu, czasem przechodzą obok nosa naprawdę fajne stanowiska więc www.dsc.kprm.gov.pl, ogłoszenia zamieszcza tu administracja wszelaka, głownie rządowa wszelkie sztaby, urzedy wojewódzkie itp.

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie proszę co oznacza TZ/TŻ bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. Oczywiście domyślam się, ale od czego jest ten skrót

A tak poza tym to wlazłam tu, bo i owszem do puszystych zaliczam się również. Diety stosowałam przeróżne i efekty też bardzo różne . Wszystko zależało od moich motywacji ...
W tej chwili też zamierzałam być na fajnej dietce ale . Nie potrafię z niektórych rzeczy zrezygnować . Chyba zacznę przyzwyczajać się do takiego stanu rzeczy
Witaj Bogaczka

Cytat:
Napisane przez Ginger21 Pokaż wiadomość
Siedzie i rycze .....świat jest do bani.....wakacje ...moje zapowiadają sie rewelacyjnie ...2 przełożone egzaminy 2 poprawki...wlanie sie dowiedziałam , ze nie zdalam egzaminu....ale tyle sie do niego uczyłam....naprawde najwiecej ze wszystkich bo to mój ulubiony ..na ćwiczeniach zawsze dostawałm plusu i w ogóle ...../histeria/ ;(
Ginger, kampania wrzesniowa to nic strasznego Ja też jeden egzamin zawaliłam w tamtym semestrze, swięcie przekonana ze go zdałam ... i to na ocene abrdzo dobrą. Najgorsze jest to, że dużo ludzi od nas ściągało i oni zdali, a my nie pozniej, po wglądzie do swojej pracy okazalo sie ze brakło 1- go puntu .. jeszcze bardziej sie dobiłam

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
podusia, wiesz, zmartwiłaś mnie trochę tym, że urząd pracy nie ma pieniędzy na staże płatne.. bo ja wykombinowałam w tym roku taki plan, że kończę studia za rok i od razu w lipcu idę do urzędu pracy i proszę o wysłanie mnie na staż płatny do urzędu miasta gdzie chciałam w tym roku praktyki robić (ale uczelnia mi to uniemożliwiła... ). ale widzę, że to wcale nie takie kolorowe...
No niestety, Urząd Pracy zostaje zasilany środkami straszliwie ograniczonymi od roku 2007/2008, generalnie pieniądze maja w styczniu i w pazdzierniku/listopadzie, gdy przychodzi im rezerwa na nowy rok kalendarzowy. Limo w lipcu bedzie bardzo bardzo ciężko o staż płatny niestety, ja właśnie dziś dostałam odmowną odpowiedź o przedłużenie stażu dla naszych obecnych stażystów. Liczę jednak na jedną osobę, bo moj szefuncio ma z Pania Dyrektor UP dobre układy i ma coś wysępić.
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:23   #4396
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

uh, w Rossmannie też mnie nie chcą.. do 16 koleś miał dzwonić szkoda

za to jadę pod koniec lipca na 1 dzień do Gdańska, bo akurat tam rodzice będą a stamtąd lecę do Kopenhagi na 2 dni
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:33   #4397
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

ooooo bosko Kopenhaga jest świetna ale syrenka przereklamowana :P

Choco - dzięki za info. hm, no to najwyżej będę się ubiegała o staż na jesieni.. a tak to załapię się na jakaś tymczasową pracę (oby :P )
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:10   #4398
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

no coż dziewczyny, niedługo idę spać i rano (eee w nocy :P ) wyjeżdżam wracam 24.07 nie piszcie za dużo (już widzę - dodatkowe 100 stron do nadrobienia w 2 tygodnie ) trzymajcie się wszystkie dobrze, nie rozrabiajcie, nie wpadajcie w dołki!
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:41   #4399
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

mmmmmm.... Kopenhaga, Bułgaria, Chorwacja... jak ja wam dziewczyny zazdroszczę !!! A ja tylko nad nasze brudne i zimne morze do mamusi... i to na sam koniec sierpnia...
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 21:49   #4400
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Ja nigdzieee. Nie licząc tego ze może pod koniec miecha wpadnę do kuzynki do Włocławka i w sierpniu do Stargardu Szczecińskiego może do rodziny... Czyli żadnych jeziorek chyba nie będzie...
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane

Edytowane przez synesthesia
Czas edycji: 2009-07-09 o 21:50
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:30   #4401
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Limo trzymaj się i miłego wywczasu
Bogaczka proszę nie obrażać naszego pięknego Morza Bałtyckiego, bo mnie się podoba najbardziej ze wszystkich, które widziałam!! wcale brudne nie jest...zimne owszem, ale i to ma swoje uroki

Ja właśnie sobie "wyjaśniam" wszystko z przyjaciółką. Ostatnio ciężka atmosfera była a akurat weszła na gg i zaczęła się rozmowa no i poszło. Chyba wszystko wyjaśnione, ale jeszcze na pewno będziemy o tym rozmawiać jak się spotkamy. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym się nie poryczała.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 23:24   #4402
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Bogaczka proszę nie obrażać naszego pięknego Morza Bałtyckiego, bo mnie się podoba najbardziej ze wszystkich, które widziałam!! wcale brudne nie jest...zimne owszem, ale i to ma swoje uroki
Sorry Dagusiac, ale z tych mórz i oceanów, które ja widziałam to właśnie Bałtyk jest najbrzydszy i najbrudniejszy . Piszę tak pomimo, że pochodzę znad morza i niemal każde wakacje w dzieciństwie spędzałam właśnie nad Bałtykiem
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 08:45   #4403
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

czesc dziewcyny

bogaczka witaj te opisy... samo zycie

ehh.... mam takiego paskudnego dola ogolnoustrojowego
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 09:56   #4404
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Sorry Dagusiac, ale z tych mórz i oceanów, które ja widziałam to właśnie Bałtyk jest najbrzydszy i najbrudniejszy . Piszę tak pomimo, że pochodzę znad morza i niemal każde wakacje w dzieciństwie spędzałam właśnie nad Bałtykiem
z jakim obcokrajowcem nie rozmawialam to byla jedna opinia, Bałtyk ma cos w sobie- no i nawet amerykanskim windsurferom sie podobaly fale juz nie wspomne o dziewczynach
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
czesc dziewcyny

bogaczka witaj te opisy... samo zycie

ehh.... mam takiego paskudnego dola ogolnoustrojowego
ja tez trzym sie Mała i nie załamuj

Jezu drogi głowa mi pęka od rana
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 11:39   #4405
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Witaj Bogaczka
Choco dzięki za link
Limo kochana milusich wakacji
Ja juz po "absolutorium" z jednej strony fajnie, pamiętam jak narzekałam w szkole tak mi źle było tam czasami. 3 lata to w sumie nie dużo, dopiero w tym ostatnim roku zżyłam się z kilkoma osobami i mimo że każdy obiecuje że się spotykać będziemy to wiadomo jak to jest, zwłaszcza że każdy z innej miejscowości. Może się z kims na dalszych studiach spotka ale to tez nie wiadomo.
Trochę się za lekko chyba ubierałam bo za ciepło ni było i sa efekty, katar, kaszel, i wogóle zdechłe samopoczucie, a TŻ na chama chce mnie do siebie ciągnąć na 2 dni mimo że najchetniej bym poleżała i pospała.
Laptop wreszcie naprawił. Kupił samochód sobie i dumny jak paw chodzi, faceci mnie rozwalaja czasem.
Znalazłam dzis na mieście ogłoszenie o pracy sezonowej-zbieranie truskawek. Zadzwoniłam i jakiś gburowaty właściociel tego ze mną gadał i powiedział że bab to on nie chce bo to słabizna i tylko czasu na nie szkoda bo 1 dzień popracuja i rzucaja w ****u robote i nie chce. Zatkało mnie dosłownie. To trzeba było dopisać na ogłoszeniu że bab nie chcą.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:14   #4406
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

dzien dobry

ale byla suuper impreza urodzinowa psiapsióły i jej mena jeszcze sie nie skonczyła w sumie idę leczyć kaca z innymi
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 18:06   #4407
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Zakochalam sie w tym wykonaniu i klipie, doskonały na doła

http://www.youtube.com/watch?v=wZFkX...eature=related
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:13   #4408
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Daria wszystkiego najlepszego
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:40   #4409
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Daria wszystkiego najlepszego
dziękuję

prawie wszyscy znajomi o mnie zapomnieli... gdyby nie ta impreza, na której o północy rzuciłam hasło, że teraz to moje urodziny, to bym w ogóle nie zauważyła, że to dzisiaj
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:43   #4410
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

http://www.sfora.pl/Oto-najzdrowsze-...-swiecie-a8889
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.