Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 18:33   #511
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez margitta
Jestem całkiem podobna do ciebie z natury Tylko, że mam już od dawna rozjaśnione włosy w różnych wersjach. Tak właśnie chciało by się mieć taką mleczną, gładką cerę - wtedy to bladość naprawdę robi wrażenie Ale niestety np ja oprócz stada piegów mam jeszcze wiecznie czerwone policzki brrr.
Ba, nie tylko policzki (to akurat jestem w stanie "uspokoić" stosując tonik albo krem do cery naczynkowej) - ja zimą mam nos jak pijak
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 18:00   #512
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
A masz dobra pamiec mialam i bardzo mi pomogly. Najpierw, kiedy wygladalam naprawde nieciekawie, bylam w sumie na 5 zabiegach. Niestety pieniążki sie skonczyly i trzeba bylo zrobic przerwe i w tym czasie solidnie smarowalam sie Diacnealem na zmiane z Effaclarem K (smaruje sie nadal) i powiem jedno- kwasy to NIESAMOWITA rzecz jakies poltora miesiaca temu mialam jeszcze 3 zabiegi mikro i teraz za tydzien tez chce sie wybrac
Po kwasach i mikrodermabrazji jestem bielusieńka codziennie slysze rozne epitety/anegdotki (niemile przewaznie, niestety) odnosnie mojej bladosci, ale ja ja lubie i nie oddam
hihi a no pamietam bo wlasnie ciekawa bylam rezultatow super ze udalo ci sie!! musze uzbierac kase na jesien, zeby sie zajac tymi kwasami!
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 21:19   #513
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Witam wszystkie bledziochy

Cytat:
Napisane przez justyce
ja zimą mam nos jak pijak
Kurcze, wiem dobrze co to znaczy. Mam ładną, jasną cerę, dzięki filtrom praktycznie nie muszę już używać podkładu, tak mi się ładnie kolorek wyrównał. No a nad wszystkim dominuje wiecznie czerwony nochal. Zimą szczególnie. To wina naczynek, które pękają mi właśnie na grzbiecie nosa. Używam na niego podkład kryjący, próbowałam korektorów ale ta cholerna czerwień zawsze w końcu się przebije. Często też nos robi mi się czerwony na imprezie,po wypiciu nawet kilku łyków alkoholu. Okropna sprawa - człowiek się stara, wypindrzy się przed lustrem,wygląda elegancko i nagle na środku twarzy dostaje czerwonego wykwita
Rozgadałam się, ale to praktycznie mój jedyny kompleks...Jestem bardzo zadowolona ze swojej cery i gdyby nie czerwony nosek wszystko byłoby idealnie ....
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 12:20   #514
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
I ten i ten to Unifiance tylko jeden jest Optic smoothing a drugi Corrective kolorki te same, wersje dwie to jedyny podklad ktorego zuzylam juz 4 buteleczki (zawsze konczylo sie na jednej)
przepraszam ze tak mecze, ale jeszcze jedno pytanko tylko czy ten optic smoothing to jest ten w buteleczce, z dozownikiem? wersja do cery mieszanej i tlustej? bo tylko taki znalazlam w kwc. podobno ma alkohol w skladzie,nie wysusza za bardzo?

i jeszcze pytanie odnosnie gosha, exceptional wear. Macie jakies techniki nakladania go? wczoraj kupilam, dzis pierwszy raz probowalam nalozyc, ale chyba mi nie wyszlo...bo widac go na twarzy i nie pokryl wszystkiego rzeczywiscie, 12 troche zolty jest, ale znowu sprawdzalam w sklepie 11 to wydala mi sie straszliwie jasna, tzn biala prawie.

stwierdzilam,ze najlepszy odcien to chyba bylby taki bezowy, nie zolty, nie rozowy. Kurcze, ciekawe czy sie uda cos znalezc
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 12:54   #515
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska
stwierdzilam,ze najlepszy odcien to chyba bylby taki bezowy, nie zolty, nie rozowy. Kurcze, ciekawe czy sie uda cos znalezc
Spawdz jeszcze kolory podkladu Givenchy Subli'mine. Z tego co pamietam, byly 4 b. jasne kolory, kazdy w innym odcieniu. No i ogolnie to chyba najlepszy podklad z jakim sie zetknelam
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 12:56   #516
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja chyba zamówię podkład z Oriflame, o którym pisała wcześniej ANKA20 Kusi tym bardziej, że jest w promocji
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:59   #517
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Spawdz jeszcze kolory podkladu Givenchy Subli'mine. Z tego co pamietam, byly 4 b. jasne kolory, kazdy w innym odcieniu. No i ogolnie to chyba najlepszy podklad z jakim sie zetknelam
dzieki
wlasnie poczytalam o nim na kwc, tylko ze dziewczyny pisza, ze slabo kryje. A mi na kryciu przebarwien wlasnie najbardziej zalezy ale kolorki ma swietne
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 14:03   #518
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
A ja chyba zamówię podkład z Oriflame, o którym pisała wcześniej ANKA20 Kusi tym bardziej, że jest w promocji
Lukrecjo, ja swojego mam próbkę, zamówiłam na allegro razem z próbkami perfum. Wypróbuj tak, wtedy nie wydasz dużo. Ja polecam Aqua surge i Flawless, zresztą oba mają dobre oceny na KWC
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:07   #519
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez margitta

Jasne, żółte podkłady, sprawdzone przeze mnie:
- Rimmela odiceń Ivory (więkdzość rodzajów ma ten kolor)
- Max Factora Lasting Performance zamówiłam na Allegro wersję amerykańską Light Champagne - nr 3
- Avonu Personal Match - Nude (bardzo polecam jeżeli tylko ktoś nie ma problemów z cerą)
margitta, od kogo na allegro zamowilas ta amerykanska wercje lasting performance? moglabys mi napisac, albo dac linka? bardzo mi zalezy, bo podklad lubie, tylko w polskiej wersji nie ma odpowiedniego dla mnie koloru. Bede bardzo wdzieczna jak dasz znac
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:37   #520
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska
margitta, od kogo na allegro zamowilas ta amerykanska wercje lasting performance? moglabys mi napisac, albo dac linka? bardzo mi zalezy, bo podklad lubie, tylko w polskiej wersji nie ma odpowiedniego dla mnie koloru. Bede bardzo wdzieczna jak dasz znac
To była taka jednorazowa oferta raczej. Ktoś sprzedawał, bo mu kolor nie pasował. Ale z tego co pamiętam widziałam jeszcze kilku sprzedawców - czasem się pojawiają te amerykańskie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:40   #521
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Lukrecjo, ja swojego mam próbkę, zamówiłam na allegro razem z próbkami perfum. Wypróbuj tak, wtedy nie wydasz dużo. Ja polecam Aqua surge i Flawless, zresztą oba mają dobre oceny na KWC
Koleżanka- konsultantka mówiła mi, że odcień Porcelain jest rzeczywiście jasny, ale nie wpada w róż(jak Ivory) , ani w żółty( jak Beige), tylko jest dosyć neutralny? Potwierdzisz?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 15:52   #522
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez margitta
To była taka jednorazowa oferta raczej. Ktoś sprzedawał, bo mu kolor nie pasował. Ale z tego co pamiętam widziałam jeszcze kilku sprzedawców - czasem się pojawiają te amerykańskie.
aaaa to szkoda przeszukalam, ale nikt nie ma no coz, moze jeszcze sie trafi. Dzieki
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:57   #523
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska
przepraszam ze tak mecze, ale jeszcze jedno pytanko tylko czy ten optic smoothing to jest ten w buteleczce, z dozownikiem? wersja do cery mieszanej i tlustej? bo tylko taki znalazlam w kwc. podobno ma alkohol w skladzie,nie wysusza za bardzo?
A męcz mnie ile wlezie tak, to ten z dozownikiem, cera mieszana i tlusta ano ma brzydal maly alkohol, nie moge zrozumiec czemu LRP ciagle pcha go do skladow:[ chociaz musze powiedziec, ze oprocz zapaszku, to ten ich alk mi nie przeszkadza. Filtrow tez uzywam od La Roche'a, tez maja alkohol, ale tez nie wyszuszaja no a jak sie buzia troche przesuszy od kwasow, to wtedy pod filtr klade cos bardziej tresciwego, albo na noc wczesniej kremik Avene, ktory cudownie nawilza i problem znika.
Pozdrawiam
Kurcze, troche boje sie lata i tego, ze lada dzien powinnam odstawic kwasy.. doprowadzily mi buzie do tak ladnego stanu, ze nie chcialabym tego zaprzepascic
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:08   #524
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Koleżanka- konsultantka mówiła mi, że odcień Porcelain jest rzeczywiście jasny, ale nie wpada w róż(jak Ivory) , ani w żółty( jak Beige), tylko jest dosyć neutralny? Potwierdzisz?

Jest bardzo neutralny, minimalnie widzę róż. Zdaj relację jak już wypróbujesz
Ja na razie mam próbkę, ale zamierzam sobie zamówić, w końcu wpisowe 1 zł
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:19   #525
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Jest bardzo neutralny, minimalnie widzę róż. Zdaj relację jak już wypróbujesz
O, to fajnie. Co do koloru- jestem spokojna, że nie okaże się zły. Skoro Tobie pasuje- dla mnie na pewno nie będzie zbyt ciemny
Dzięki za info
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 17:21   #526
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
A męcz mnie ile wlezie tak, to ten z dozownikiem, cera mieszana i tlusta ano ma brzydal maly alkohol, nie moge zrozumiec czemu LRP ciagle pcha go do skladow:[ chociaz musze powiedziec, ze oprocz zapaszku, to ten ich alk mi nie przeszkadza. Filtrow tez uzywam od La Roche'a, tez maja alkohol, ale tez nie wyszuszaja no a jak sie buzia troche przesuszy od kwasow, to wtedy pod filtr klade cos bardziej tresciwego, albo na noc wczesniej kremik Avene, ktory cudownie nawilza i problem znika.
Pozdrawiam
Kurcze, troche boje sie lata i tego, ze lada dzien powinnam odstawic kwasy.. doprowadzily mi buzie do tak ladnego stanu, ze nie chcialabym tego zaprzepascic
hihi fajnie ale mozesz jeszcze tego pozalowac :P no wlasnie, tez przez to lato nie moglam nic zrobic, bo mi dermatolog nie chciala zrobic zadnych kwasow w maju :/ i kazala czekac do jesieni, a kto wie, gdzie mnie wtedy wywieje...
kurcze, troche mnie przeraza ten alkohol w skladzie, bo wlasnie staram sie nawilzyc skore, chociaz i tak mi nie wychodzi. Ale skoro mowisz, ze dobry jest, i ze kryje, to chyba az zaryzykuje
dzieki
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 00:26   #527
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ojjj zta czerwonoscia to tez mam tak samo.Wystarczy ze nie zrobie makijazu i wypije np piwko albo cos goracego- od razu jestem czerwona-i nie daj Boze zeby mi ktos zdjecie zrobil wtedy-wychodze czerwoniutka cala.

Fajna jest baza pod podklad lub korektor w kolorze pistacjowo-zielonkawym na ukrycie czerwonosci.

Co do kolorow ubran to najlepiej mi w niebieskim albo w zimnym turkusie,dobrze w rozu i bialym-najgorzej wygladam w czerwonym.
Niemoge sie przekonac do fioletu a w czarnym wygladam jak smierc
Ogolnie moja cera to mieszanka kosci sloniowej+roz.

Zalaczam moje zdjecie z lutego-makijaz ust czesciowo zjedzony bo imprezowalam-na twarzy mary kay full coverage foundation i troche meteorytow Winter Radiance-zaluje ze je kupilam-uczulaja mnie niestety
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 11:01   #528
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny mam pytanie odnośnie tego przemywanie twarzy cytryną bo niedosć że mówicie że rozjasnia to np koleżance dermatolog polecił na trądzik przemywać i zaczełam wczoraj ale mam jakieś obawy przed tymCzy można to przyrównac do kuracji kwasami??Próbowałyście może tej metody na tradzik??Pozdrawiam
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 13:57   #529
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

"i jeszcze pytanie odnosnie gosha, exceptional wear. Macie jakies techniki nakladania go? wczoraj kupilam, dzis pierwszy raz probowalam nalozyc, ale chyba mi nie wyszlo...bo widac go na twarzy i nie pokryl wszystkiego rzeczywiscie, 12 troche zolty jest, ale znowu sprawdzalam w sklepie 11 to wydala mi sie straszliwie jasna, tzn biala prawie."

Jak to? To niemożliwe. Gosh jest akurat takim podkladem co to się świetnie nakłada i stapia ze skóra.Hmmm bardzo dziwne, bo mialam wiele podkładów juz i ten jest naprawde świetny. Mam po nim jednolitą gładką skóre i to obojetnie czy nałoże więcej czy mniej. Może to potwierdza fakt, że jak komuś cos super pasuje to drugiemu wręcz przeciwnie( można to zaobserwować na kwc) Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i czasami nie warto się sugerować opiniami innych. A co do techniki nakładania...to tak jak inne podkłady - dokładnie rozsmarowac.Pozdrawiam.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 19:14   #530
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny, a mi jest potrzebny podkład w tonacji różowej nadający się do stosowania z filtrami z parsolem. Polecicie coś takiego?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:46   #531
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pogodo, a True Match? Próbowałaś?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 07:44   #532
klarcia
Raczkowanie
 
Avatar klarcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja mam bardzo ważne pytanie które jeszcze nie padło,ponieważ wszyscy pytają tyklo o podkłady,a ja pytam ;
Jaki puder sypki lub w kamieniu -polecacie dla bardzo jasnej cery?
__________________
klarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 14:08   #533
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

klarcia prasowany Golden Rose nr 405, wrzucałam go do wątku "Nieśmiała propozycja"
jest niemal biały, chłodny (czyli baardzo lekko różowawy)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 19:48   #534
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Pogodo, a True Match? Próbowałaś?
Problem właśnie w tym, że do tej pory nie próbowałan nic - nigdy jeszcze nie używałam żadnego podkładu, jak już to tylko pudru.
Więc w tym temacie jestem zielona

Ten True Match na biodermę się nadaje?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 20:45   #535
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

W filtrowym wątku dziewczyny, jako podkłady bez talku i miki- wymieniają m.in. True Match- a że ma on sporą gamę odcieni, to powinnaś znaleźć dobry dla siebie Z innych zapamiętałam Dermablend Vichy, Matt Touch Lumene i City Matt Erisa, jeszcze chyba Wonder Finish Maybelline? Ale nie wiem, jak tam z tonacją( u mnie np. Eris odpada- za ciemne i za żółte). Dermablend brzmi nieźle, ale też nie znam palety kolorów
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 21:10   #536
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Popieram kwestię True Match'a - również mam bardzo jasną cerę w różowawym odcieniu, miałam odcień C1 i był idealny Gdyby nie obecna nadwrażliwość mojej skóry na wszelkie silikony, na pewno stosowałabym go nadal. Lumene też ma jasne odcienie, choć nie używałam, ale w drogerii owszem, przyglądałam się - jaśniutki w tonacji różowawej był odcień Pale Moon (010), bo następny w kolejności, czyli Spring Mist, jest żółtawy.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 21:24   #537
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Wielkie dzięki
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 22:15   #538
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez klarcia
A ja mam bardzo ważne pytanie które jeszcze nie padło,ponieważ wszyscy pytają tyklo o podkłady,a ja pytam ;
Jaki puder sypki lub w kamieniu -polecacie dla bardzo jasnej cery?
Sypki - 1) Lumene, odcień transparentny, 2) Vipera odbijający światło, 3) Rimmel.
Prasowany - 1) też Lumene, ten sam odcień, 2) Manhattan Soft&Natural Look (czy jakoś tak), odcień transparentny, 3) Rimmel Stay Matte.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:55   #539
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

matujący sypki Vipery też jest spoko i polecam prasowany Joko - w puderniczce z lusterkiem - ja miałam odcien 103, a mam bladziutką cerę i mi pasował
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 19:25   #540
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Moonlight
matujący sypki Vipery też jest spoko i polecam prasowany Joko - w puderniczce z lusterkiem - ja miałam odcien 103, a mam bladziutką cerę i mi pasował
oj, to Ty wcale blada nie jesteś dla mnie 103 Joko jest jakieś 2 tony za ciemny
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.