Miłośniczki Mango! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 10:47   #4321
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
orientujecie się kiedy w mango będzie druga tura obniżek?
Słyszałam, że 28 czerwca, ale nie wiem czy są to sprawdzone informacje.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:10   #4322
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez yunann Pokaż wiadomość
a mam pytanie, bo zamawialam na mango.com z odbiorem do sklepu w galerii kazimierz w krakowie i w poniedzialek dostalam maila, ze paczka zostala wyslana a do dzis zero odzewu ze sklepu w kazmierz, ze cos doszlo;/ czy ktos tez mial taka sytuacje?? paczke zamowilam w czwartek tydzien temu i od razu zaplacilam karta kredytowa! a do sklepu w kazimierz nie moge sie dodzwonic;/
Zamawiając z dostawą do sklepu niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, mi od momentu wysyłki zamówienie nigdy nie szło tylko tydzień, teraz też mam podobną sytuację, przesyłka wysłana w poniedziałek i jeszcze nikt nie dzwonil
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:34   #4323
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Miłośniczki Mango!

[QUOTE=Iwonalodz;34850135]Ale ja też w sporej ilości ciuchów wyglądam koszmarnie i winię za to raczej mój typ sylwetki, a nie krój ubrań

Akurat mierzyłam ten sweterek i wyglądał interesująco nie mój styl, ale był ciekawy



Emeryckie i kloszardzkie?? Wszystko mogłabym o nim powiedzieć, ale nie to.
Ale ja już wieki temu skończyłam lat 30-ści, więc inaczej patrzę na większość ubrań
Mojej mamie spokojnie kupiłabym ten żakiet, nosiłaby go do jeansów albo do prostych czarnych spodni. Pod spód gładkie bluzki i obcas

Ja bym sporej ilości ubrań nie założyła/kupiła, bo nie są w moim stylu, są też takie, które mi się podobają, ale kiepsko na mnie wyglądają, ale nigdy o czymś, co nie jest z mojej bajki, nie powiedziałabym takich słów, jakich Ty używasz Zadziwia mnie to! Tym bardziej, że używasz bardzo skrajnych określeń, a pomiędzy nimi jest cała masa zupełnie neutralnych stwierdzeń.
I zaciekawia. Dlatego też jestem żywo zainteresowana takim strojem, który Tobie się podoba i Ty byś go założyła, nie nazywając go emeryckim i kloszardzkim Możesz pokazać coś z Mango?

O, widzę że "wyznajemy" podobne poglądy Może to kwestia "wieku" - bo jesteśmy w podobnym Pozdrawiam z Łodzi

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
U mnie po kilku dniach (bodajże 2-3 roboczych) przyszło zawiadomienie że zamówienie zostało wysłane, potem po kilku dniach zadzwoniła Pani ze sklepu (zamawiałam z odbiorem w sklepie) że mogę przyjść odebrać zamówienie. Na koniec po paru dniach dostałam jeszcze mail od Mango że zamówienie czeka w sklepie (choć dużo wcześniej już i tak je odebrałam )
To dobrze, że informują bo mam ten sam problem... Dostałam maila o wysyłce do sklepu we wtorek i na razie cisza. Tylko że mnie się właśnie nie spieszy; chcę odebrać zamówienie z Mango, Massimo Dutti i Zary jednym kursem

Edytowane przez bbss
Czas edycji: 2012-06-23 o 11:30
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:44   #4324
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Miłośniczki Mango!

[QUOTE=bbss;34882053]
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale ja też w sporej ilości ciuchów wyglądam koszmarnie i winię za to raczej mój typ sylwetki, a nie krój ubrań

Akurat mierzyłam ten sweterek i wyglądał interesująco nie mój styl, ale był ciekawy



Emeryckie i kloszardzkie?? Wszystko mogłabym o nim powiedzieć, ale nie to.
Ale ja już wieki temu skończyłam lat 30-ści, więc inaczej patrzę na większość ubrań
Mojej mamie spokojnie kupiłabym ten żakiet, nosiłaby go do jeansów albo do prostych czarnych spodni. Pod spód gładkie bluzki i obcas

Ja bym sporej ilości ubrań nie założyła/kupiła, bo nie są w moim stylu, są też takie, które mi się podobają, ale kiepsko na mnie wyglądają, ale nigdy o czymś, co nie jest z mojej bajki, nie powiedziałabym takich słów, jakich Ty używasz Zadziwia mnie to! Tym bardziej, że używasz bardzo skrajnych określeń, a pomiędzy nimi jest cała masa zupełnie neutralnych stwierdzeń.
I zaciekawia. Dlatego też jestem żywo zainteresowana takim strojem, który Tobie się podoba i Ty byś go założyła, nie nazywając go emeryckim i kloszardzkim Możesz pokazać coś z Mango?

O, widzę że "wyznajemy" podobne poglądy Może to kwestia "wieku" - bo jesteśmy w podobnym Pozdrawiam z Łodzi

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



To dobrze, że informują bo mam ten sam problem... Dostałam maila o wysyłce do sklepu we wtorek i na razie cisza. Tylko że mnie się właśnie nie spieszy; chcę odebrać zamówienie z Mango, Massimo Dutti i Zary jednym kursem
Jeśli zamawiałaś z odbiorem w Manufakturze to Panie na pewno dzwonią, przynajmniej w mojej "karierze" 3 zamówień z Mango zawsze tak było
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:50   #4325
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Miłośniczki Mango!

[QUOTE=madziunia2;34882370]
Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość

Jeśli zamawiałaś z odbiorem w Manufakturze to Panie na pewno dzwonią, przynajmniej w mojej "karierze" 3 zamówień z Mango zawsze tak było
Tak, w Manufakturze.
Dziękuję Ci serdecznie za info
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:30   #4326
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Mango!

Iwonalodz - Jakoś to przeżyję, ale trochę szkoda, bo kurtka tania nie była i za tę cenę mogłabym kupić nową, mam nauczkę na przyszłość, żeby nic nie odwlekać na później.
Też nie lubię 'kopytek' i wszelkich adidasów i trampek na obcasie, coś strasznego
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:35   #4327
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja odczuwam lęk jak wchodzę na swoje konto, cały dzień się zazwyczaj do tego zbieram
Skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
U mnie po kilku dniach (bodajże 2-3 roboczych) przyszło zawiadomienie że zamówienie zostało wysłane, potem po kilku dniach zadzwoniła Pani ze sklepu (zamawiałam z odbiorem w sklepie) że mogę przyjść odebrać zamówienie. Na koniec po paru dniach dostałam jeszcze mail od Mango że zamówienie czeka w sklepie (choć dużo wcześniej już i tak je odebrałam )
Czasami niestety maile z informacją o wysyłce nie dochodzą, bo najprawdopodobniej ich czasami nie wysyłają. Mi już się kilka razy zdarzyło, że żadnego maila z taką informacją nie dostałam. O tym, że towar został dostarczony do sklepu też nigdy nie dostałam maila
Oni tam chyba niezły bałagan mają
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 19:16   #4328
pfu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki Mango!

Czy na zwrot towaru w Mango wciąż są tylko 3 dni? I czy mam liczyć jako pierwszy dzień ten, w którym kupiłam rzecz, czy dopiero następny?
pfu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 19:20   #4329
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Iwonalodz - Jakoś to przeżyję, ale trochę szkoda, bo kurtka tania nie była i za tę cenę mogłabym kupić nową, mam nauczkę na przyszłość, żeby nic nie odwlekać na później.
Też nie lubię 'kopytek' i wszelkich adidasów i trampek na obcasie, coś strasznego
A może powiedz, że zauważyłaś teraz, przy okazji porządków i pakowania w kartony zimowych rzeczy?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 19:40   #4330
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez pfu Pokaż wiadomość
Czy na zwrot towaru w Mango wciąż są tylko 3 dni? I czy mam liczyć jako pierwszy dzień ten, w którym kupiłam rzecz, czy dopiero następny?

3 dni liczone od następnego
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 19:46   #4331
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
A może powiedz, że zauważyłaś teraz, przy okazji porządków i pakowania w kartony zimowych rzeczy?
Jest chyba 20dni na reklamacje, trzeba było mówić, ze dwa dni temu zauwazylas. Jeśli podaje sie wiecej to ... Z automatu reklamacja nie jest rozpatrzona pozytywnie. Idź do innego Mango.
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 20:04   #4332
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez pfu Pokaż wiadomość
Czy na zwrot towaru w Mango wciąż są tylko 3 dni? I czy mam liczyć jako pierwszy dzień ten, w którym kupiłam rzecz, czy dopiero następny?
tam gdzie ja pytałam liczą od dnia zakupu, najlepiej zadzwonic i sie zapytać
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 20:34   #4333
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jest chyba 20dni na reklamacje, trzeba było mówić, ze dwa dni temu zauwazylas. Jeśli podaje sie wiecej to ... Z automatu reklamacja nie jest rozpatrzona pozytywnie. Idź do innego Mango.
Nie, 2 miesiące: "W ciągu 2 lat od wydania nam towaru możemy sprzedawcy składać reklamację. Należy jednak pamiętać, że w przypadku stwierdzenia wady musimy zgłosić reklamację najpóźniej w ciągu 2 miesięcy od chwili, gdy towar wykazał swoją wadliwość. Przekroczenie tego terminu spowoduje utratę uprawnień, co oznacza, że sprzedawca nie będzie ponosił odpowiedzialności."
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 21:21   #4334
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Nie, 2 miesiące: "W ciągu 2 lat od wydania nam towaru możemy sprzedawcy składać reklamację. Należy jednak pamiętać, że w przypadku stwierdzenia wady musimy zgłosić reklamację najpóźniej w ciągu 2 miesięcy od chwili, gdy towar wykazał swoją wadliwość. Przekroczenie tego terminu spowoduje utratę uprawnień, co oznacza, że sprzedawca nie będzie ponosił odpowiedzialności."
Słyszałam, ze chętniej rozparuja jak sie powie mniej dni ) ja zawsze mówię Maksymalnie 7dni temu
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:15   #4335
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak ubrałabym Oczywiście, że są i ładniejsze i są też i brzydsze . Ta jest dość oryginalna w moim odczuciu tego słowa

Dzięki za odpowiedź Ładne te sukienki, ale żadnej bym nie kupiła

Rozmowa o gustach to jak rozmowa o niczym ktoś kocha rosół i nie może zrozumieć, że ktoś go nie cierpi No, jak to?! On jest taki pyyyszny!

Ja nie rozumiem fenomenu zarowego itp. szopera, butów tzw. kopytek i masy innych rzeczy. Może mi się nie podobać, mogę uważać, że to nie ma klasy, stylu itp. itd. i dlatego po prostu nie kupuję tego Ale mam charakter taki, że żyję i daję żyć innym i nie uważam, że moje zdanie, mój gust, były jedynymi prawdami objawionymi na świecie, bo tak nie jest. No i życie byłoby po prostu nudne
Rozumiem, że pewne rzeczy nie podobają Ci się, akceptuję to Jednak nie pasuje mi udowadnianie wyższości jednego gustu nad drugim przez hmm, mało delikatną krytykę


Aaaa. No fakt, ja zazwyczaj mówię, że zobaczyłam to wczoraj Ale w przypadku zimowej kurtki, latem, jednak ciężko by było
Przykro mi

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Mnie się te torebeczki podobają rozmyślam nad malinową albo niebieską, a żółta wygląda, jak na zdjęciu z modelką, a nie na tych pojedynczych. http://shop.mango.com/PL/p0/mango/ba...=1340359777562
Nie można regulować paska, niestety Moim zdaniem ładnie wykonane, typowe mangowe torebki
Przypomnij mi jak te buty wyglądają, bo wiem, że kiedyś to wiedziałam, ale wyleciało mi z głowy .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:24   #4336
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki Mango!

Chyba chodzi o zamszowe, wiązane botki na koturnach
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 15:24   #4337
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Miłośniczki Mango!

Iwonko, dziękuję chyba muszę się jej przyjrzeć.

LadyI to jeśli masz czas to po prostu poczekaj do zimnych dni i już, po temacie. Szkoda, że teraz się nie udało z reklamacją, ale na sezon zimowy - będzie na zimowe wyprzedaże, nic straconego

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2012-06-24 o 15:25
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 17:04   #4338
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Miłośniczki Mango!

Z góry przepraszam jeśli pytanie się powtórzy. Nie posiadam karty kredytowej czy jest jakaś inna możliwość zamówienia ze sklepu online mango ? Np. w systemie paypal ?
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 17:19   #4339
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam jeśli pytanie się powtórzy. Nie posiadam karty kredytowej czy jest jakaś inna możliwość zamówienia ze sklepu online mango ? Np. w systemie paypal ?
Karta nie musi być kredytowa, ja płaciłam zwykłą kartą do bankomatu.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 18:50   #4340
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Bywszy w mieście i upolowawszy kolejne zdobycze. Szare dżinsy, pomarańczową jedwabną koszulę, i białą kurtkę stylizowaną na motor.
grubo! a podeślesz link do tej białej kurtki? Rozglądam się za jakąś jasną skórą. W Massimo były takie ale źle na mnie leżały (wąskie ramionka, workowata talia)

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja wszystkie bluzki kupuję XS, bo te ostatnie modele to straszne wory, dla kogo to jest projektowane? Dla kobiet w ciąży, dla osób bardzo grubych, z kompleksami? Nie można normalnej, kobiecej, kształtnej bluzki zaprojektować?
Z kolei XS mają wąskie ramiona
Takie coś sobie kupiłam ale zwróciłam po domowych przymiarkach. Nie widać tego na zdjęciu, ale strasznie jest ta bluzka workowata. Nie chciałam żeby była obcisła ale to jest dosłownie namiot. Szkoda, bo ma twarzowy kolor.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Wiesz, że w piątek zaczyna się wyprzedaż w Massimo Dutti? Jak nie wiesz, to Ci mówię
Dzięki za cynk. Jak tak dalej pójdzie to ogłoszę upadłość konsumencką.

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mam to samo. Głównie z koszulami. Mój normalny rozmiar w ramionach wąski, a w talii wór, że dwa razy mogłabym się okręcić dlatego często mam problem z zakupem ubrań u nich o dziwo takich problemów nie mam z marynarkami

Pisałam już też o tym, że swetry u nich mają wąskie rękawy przynajmniej te które ja mierzyłam

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------


Już nie przesadzajmy że S noszą osoby bardzo grube. Zresztą mam wrażenie że rozmiarówka mango jest mniejsza niż w innych sklepach.
Mam dokładnie to samo. Bary ledwo się wciskają a wokół talii - wisi wszystko. To nie jest oversize tylko dziwna rozmiarówka.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Bo w sumie tak uażam. Bo ubrania oversize nawet w rozmiarze XS są szyte jak na słonia. Nie rozumiem skąd wzięła się idea na oversize, bo moim zdaniem każdy wygląda w workowatym ubraniu beznadziejnie i nikomu to nie pasuje. I ubolewam nad tym, że ostatnio w sieciówkach jest mały wybór normalnie skrojonych ubrań.
Oj tam. Jeżeli umiejętnie się manewruje takim ubraniami (np tylko góra luźna lub tylko dół) to nie wygląda to źle.. Byłoby nudno gdyby wszyscy chodzili w obcisłych marynarkach, dopasowanych sukienkach itp.

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten kto preferuje ten styl ubierania, oprócz ślepego podążania za modą i ukrywania czegokolwiek, ceni wygodę?
Otóż to.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tusza to nie grzech, na forum o Ditach podobno dają dużo dobrych rad
..ale obżarstwo - już tak
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dziewczyny, rozglądam się za mała żółtą torebeczką. Co o niej sądzicie? czy nie wygląda "plastikowo"? jak z kolorem, jakością, na zywo itd...
wg mnie trochę tak wygląda.. tzn widać na pierwszy rzut oka że to poliuretan a nie skóra. Ale ma ładny kolor i kształt.
W Massimo widziałam też niewielką żółtą torebkę
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że za tydzień. Chociaż w sumie ja już nie mam co kupować, bo zostały tylko worki i żakardy
Czekam na Zarę w czwartek. Bo dziś w Massimo to bida z nędza, no i też głównie worki i żakardy.
Ależ. Ja kupiłam jedwabną, różową koszulę z czerwonymi wykończeniami (niestety nie mogę znaleźć linku)
...i szafirową koszulę lekko oversize
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:22   #4341
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Miłośniczki Mango!

Witam

Mam wielką prośbę, chciałabym prosić o pomoc w zakupie czarnego lakierowanego kuferka, słyszałam, że są jeszcze w sklepach

do sklepu mam 2 godz. drogi
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:25   #4342
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Witam

Mam wielką prośbę, chciałabym prosić o pomoc w zakupie czarnego lakierowanego kuferka, słyszałam, że są jeszcze w sklepach

do sklepu mam 2 godz. drogi
ja jutro jadę do mango,jak będzie to mogę pomoć. Tylko zastanów się dobrze czy go chcesz bo te czarne nie są takie ładne jak z poprzednich kolekcji
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:40   #4343
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
ja jutro jadę do mango,jak będzie to mogę pomoć. Tylko zastanów się dobrze czy go chcesz bo te czarne nie są takie ładne jak z poprzednich kolekcji
masz na myśli kolor, że nie jest czarny tylko grafitowy ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:50   #4344
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
ja jutro jadę do mango,jak będzie to mogę pomoć. Tylko zastanów się dobrze czy go chcesz bo te czarne nie są takie ładne jak z poprzednich kolekcji
Czy ja wiem... Kwestia gustu, przez grafitowy kolor i tę specyficzną fakturę wygląda na mniej "lateksowy" niż ten z sezonu zimowego

A poza tym kuferki bywają ostatnio często dokładane, więc jeśli nie uda się go upolować stacjonarnie to polecam zaglądać na stronę rano

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozmowa o gustach to jak rozmowa o niczym ktoś kocha rosół i nie może zrozumieć, że ktoś go nie cierpi No, jak to?! On jest taki pyyyszny!

Ja nie rozumiem fenomenu zarowego itp. szopera, butów tzw. kopytek i masy innych rzeczy. Może mi się nie podobać, mogę uważać, że to nie ma klasy, stylu itp. itd. i dlatego po prostu nie kupuję tego Ale mam charakter taki, że żyję i daję żyć innym i nie uważam, że moje zdanie, mój gust, były jedynymi prawdami objawionymi na świecie, bo tak nie jest. No i życie byłoby po prostu nudne
Rozumiem, że pewne rzeczy nie podobają Ci się, akceptuję to Jednak nie pasuje mi udowadnianie wyższości jednego gustu nad drugim przez hmm, mało delikatną krytykę

Świetnie napisane, zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią.
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:01   #4345
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
masz na myśli kolor, że nie jest czarny tylko grafitowy ?
dokładnie i takie przetarcia czy coś
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:19   #4346
niespelniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 175
Dot.: Miłośniczki Mango!

Dziewczyny nie dziala mi juz 3 dni wishlista wlaczam i laduje sie w nieskonczonosc i strone idzie na glowna;/ juz sie wkurzylam wy tez tak macie? Nie wiem jakies moze cookies mam usunac czy co zrobic ?
niespelniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:37   #4347
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Karta nie musi być kredytowa, ja płaciłam zwykłą kartą do bankomatu.
ooo to świetnie ! dziękuję za info
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:38   #4348
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
masz na myśli kolor, że nie jest czarny tylko grafitowy ?
w obecnej kolekcji kuferki są bardziej grafitowe przez co wyglądają delikatniej, nie są takie lateksowe
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:45   #4349
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: Miłośniczki Mango!

Bardzo proszę o pomoc: czy do zwrotu wystarczy dokument jaki otrzymałam w paczce, czy musi być wydrukowany ze strony?
Pozdrawiam
Basia
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:48   #4350
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
w obecnej kolekcji kuferki są bardziej grafitowe przez co wyglądają delikatniej, nie są takie lateksowe
Czy stare są gdzieś do dostania?
Po ile w sklepie są nowe kuferki?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 11:07:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.