Dobór cieni-prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-21, 12:53   #1
arvena22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8

Dobór cieni-prośba o pomoc


Hej dziewczyny. W moim makijażu głównie dominują beże i brązy, a chciałabym coś urozmaicić. Próbowałam z grantami, etc ale jednak nie bardzo. Jakieś rady? I jaki kolor na usta?
Możecie polecić jeszcze jakiś fajny bronzer, również atrakcyjny cenowo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto1.jpg (58,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto3.jpg (59,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto4.jpg (52,6 KB, 18 załadowań)
arvena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 20:43   #2
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Dobór cieni-prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez arvena22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. W moim makijażu głównie dominują beże i brązy, a chciałabym coś urozmaicić. Próbowałam z grantami, etc ale jednak nie bardzo. Jakieś rady? I jaki kolor na usta?
Możecie polecić jeszcze jakiś fajny bronzer, również atrakcyjny cenowo?
Do brazowych oczu bardzo ladnie pasuja fiolety. To moze kup paletke kilku takich odcieni? wrzos, sliwka, jagoda . Ladnie by wygladal tez zlocisty roz np. pink gold z maybellina z color tattoo.
Co do bronzera to polecam ''klasyk'' Rimmel Natural bronzer ..Ma kilka odcieni ,ale wszystkie naturalne, sa bez polysku. Nadaja se do konturowania i ocieplania buzi i ladnie utrzumuje sie od rana do poznego popoludnia(ale ja klade go na gola buzie bez podkladu) I cena do przezycia

ps sorki nie mam polskich znakow



A zapomnialabym dodac..o doborze koloru cieni do poszczegolnych kolorow oczu byly juz watki.. Wiec wstawiam Ci link do watku na temat pinych i brazowych oczu gdzie dziewczyny radza jakie odcienie pasuja najlepiej

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4950
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2015-09-22 o 20:49
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 08:21   #3
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dobór cieni-prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Do brazowych oczu bardzo ladnie pasuja fiolety. To moze kup paletke kilku takich odcieni? wrzos, sliwka, jagoda . Ladnie by wygladal tez zlocisty roz np. pink gold z maybellina z color tattoo.
Co do bronzera to polecam ''klasyk'' Rimmel Natural bronzer ..Ma kilka odcieni ,ale wszystkie naturalne, sa bez polysku. Nadaja se do konturowania i ocieplania buzi i ladnie utrzumuje sie od rana do poznego popoludnia(ale ja klade go na gola buzie bez podkladu) I cena do przezycia

ps sorki nie mam polskich znakow



A zapomnialabym dodac..o doborze koloru cieni do poszczegolnych kolorow oczu byly juz watki.. Wiec wstawiam Ci link do watku na temat pinych i brazowych oczu gdzie dziewczyny radza jakie odcienie pasuja najlepiej

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4950
Sęk w tym, że nie dobiera się cieni tylko do koloru oczu, ale też włosów, karnacji, typu urody, ciuchów. Po tych zdjęciach ciężko cokolwiek wywnioskować tak naprawdę, są nie tylko prześwietlone, ale i temperatura barwowa jest nieprawidłowa.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 09:13   #4
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Dobór cieni-prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez arvena22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. W moim makijażu głównie dominują beże i brązy, a chciałabym coś urozmaicić. Próbowałam z grantami, etc ale jednak nie bardzo. Jakieś rady? I jaki kolor na usta?
Możecie polecić jeszcze jakiś fajny bronzer, również atrakcyjny cenowo?

pasowałby mi do Ciebie jakiś wrzosowy kolor - beże i brąży rzeczywiscie pasują a czasami jakiś mocniejszy - czarny brokatowy np oczywko z jakims jasniejszym, albo eyeliner błyszczący -widze Cię bardziej w mocno napigmentowanych błyszczących kolorkach, niż matowych.
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 12:48   #5
bezowa1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Dobór cieni-prośba o pomoc

ladnie ci w eyeliner jesli chodzi o fiolet to nie.. ale np taki bordowy by swietnie wygladal probuj tez smokey eyes z brazem i czarnym Miyo ma fajne i tanie cienie do powiek!
Co do bronzerow to polecam w7 maja swietne bronzery...
__________________
Studentka political science zapuszczamy wloski!!
bezowa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 21:10   #6
cocer
Raczkowanie
 
Avatar cocer
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 101
Dot.: Dobór cieni-prośba o pomoc

Do takich ciemnych, brązowych oczu pasuje każdy cień (wiem po sobie ) . Więc lepiej, jak wspomniano wyżej, dobrać do kolorów włosów, cery itd.

Na jednym zdjęciu widać, że masz ciepłą karnację, z kolei na drugim wydaje się zimna. Jeśli jest ciepła (i chyba tak jest, skoro mówisz, że w granacie ci źle), to proponuję też ciepłe odcienie cieni. Jakiś pomarańczowy, złoto itp.

Jeśli chodzi o bronzer, to polecam Kobo ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ng-powder.html) .
cocer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 22:10:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.