dieta kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 16:43   #1
Kola15
Raczkowanie
 
Avatar Kola15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ZIEMIA
Wiadomości: 114
GG do Kola15

dieta kopenhaska


Jestem w trakcie diety kopenhaskiej jest strasznie rygorystyczna ale mam nadzieje ze wytrzymam.Narazie 4 dzień, ale po skonczeniu, zeby nie uzyskac efektu jo-jo chcialabym sie jakos inaczej odzywiac niz jak przed dieta.Czy moglabym np. raz albo 2 razy w tyg. zjesc cos slodkiego?O czym powinnam pamietac a co wykluczyc? Prosze pomozcie mi dobras skladniki bo nie chce powrocic do wagi przed dieta
__________________
Kobieta jest jak róża; na to ma kolce, aby je owijać płatkami.


Kola15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:03   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: dieta kopenhaska

kola 15 ta diete jest okropna po jej skonczeniu gdy zmienisz tryb odzywiania sie to jojo murowane eh a nie lepiej byc na diecie 1000 kcal ?? jak dla mnie ta diete to tylko jest schudniecie na chwile a potem jojo i nawet nie kiedy wazy sie potem wiecej niz na poczatku....
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:23   #3
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: dieta kopenhaska

A ja przeszłam przez tą dietę, wbrew pozorom porcje są całkiem spore - mi wystarczą 2 jajka, żeby mi wszystko rosło w gardle a pamiętam, że do jajek był plastrek wędliny i sałata...no nie tak drakońsko
Po kopenhaskiej przeszłam na South Beach, schudłam jeszcze kilka kilogramów, więc jeśli się uważa, efektu jo-jo nie ma.
Jeśli się nie uważa ten efekt wystąpi po każdej diecie.
Nie skreślałabym kopenhaskiej tak od razu, bo monotonna, mało-kaloryczna itd. Uważam, że to dobra mobilizacja dla osób, którym ciężko jest schudnąć, tu faktycznie widać efekty po tych 13 dniach - a to, mnie przynajmniej motywuje do dalszej pracy nad sobą.

Kola15 - pytasz czy możesz zjeść 2 razy w tygodniu coś słodkiego, ja myślę, że to kwestia indywidualna, zobaczysz jak Twój organizm reaguje - chociaż na Twoim miejscu nie myślałabym tym schematem - na razie 4 dzień diety a Ty myślisz ile razy w tygodniu będziesz mogła jeść słodycze po diecie
Ja od skończenia kopenhaskiej nie jem słodyczy i nie słodzę herbaty/kawy, nie jem pieczywa i nie jem nic po 18 - ćwiczę 3 razy w tygodniu, chodzę na basen. Efektu jo-jo nie ma ale też staram się utrzymać efekty diety, no i nie myślę o słodyczach - po prostu ich dla mnie nie ma
Powodzenia!
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:52   #4
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: dieta kopenhaska

diecie kopenhaskiej mówimy stanowcze nie!!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 19:01   #5
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: dieta kopenhaska

.
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej



Edytowane przez efooosia
Czas edycji: 2008-11-17 o 08:48
efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:59   #6
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: dieta kopenhaska

No tak, ale ja czytałam że efekt jo-jo to nie jest coś co występuje zaraz po zakończeniu diety, tylko czasami na ten efekty "trzeba czekać" nawet 2 lata. To by się zgadzało. ja po kopenh. przytyłam zpowrotem dopiero po pół roku (a w ciągu tego pół roku odżywiałam się w miarę podobnie, bez żadnego opychania). W sumie nie przytyłam tyle ile schudłam, (wyszłam na +2kg) ale to samo w 2tyg,. moglam osiągnąć na 1000kcal, a poza tym na zdrowiu po tej diecie długo się odbijało :/
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.