Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 10:31   #1
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39

Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color


Hej Niedlugo bede farbowac wlosy, mam wybrany juz odcien i zastanawiam sie tylko, czy wybrac go z serii belle color, czy 100% color. Chodzi mi o jakosc farby - ktora lepsza ? ;P

Kiedys farbowala juz wlosy garnierem 100 % color (ale na zupelnie inny kolor) i bylam w sumie zadowolona. Natomiast tej drugiej nie stosowalam (nawet trudno znalezc opinie o niej), wiec jezeli ktoras z was jej uzywa(ła), to bede baaardzo wdzieczna za info
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:49   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

ja używałam czerni z Belle Color i czerni ze 100% color i zdecydowanie polecam Garnier 100% color,kolorek trwały,włoski pięknie się błyszczały a kolor nawet po kilkunastu myciach wyglądał świeżo jak zaraz po farbowaniu,natomiast po uzyciu Belle Color włosy szybko zrobiły się matowe i kolor wyblakł.Takie są moje doświadczenia.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:57   #3
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

Ja z kolei używałam i jednego i drugiego Garniera z tym, że w odcieniach blondu. 100% Color zdecydowanie odbiegał od koloru który miał byc efektem końcowym, fakt faktem był bardzo nasycony. Natomiast Belle Color był taki jak być powinien i jak było pokazane na opakowaniu. Nigdy nie spotkało mnie nic przykrego stusując farby Garnier. Pozdrawiam.
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 00:33   #4
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

Obie farby do najlepszych nie naleza. Blondy ze 100% Color wychodza przewaznie cieple, odcienie ciemne sa plaskie. Belle Color chwyta ladnie przy odcieniach ciemnych, wlosy wygladaja naturalniej, blondy natomiast rozjasniaja wlosy dosyc slaba, farbe trzeba przetrzymac a kolor i tak nie zawsze wychodzi tak, jak powinien. Oczywiscie wszystko zalezy od wlosa, jego struktury i kondycji. Chociaz uwazam, ze to nie jest najlepszy drogeryjny produkt do koloryzacji... Nie napisalas na jaki odcien chcesz farbowac. Na jaki?
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:26   #5
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

Tak, odcienie, które mnie interesują to:

100 % 743 - Złocisto-Miedziany Blond
Belle -
75 - Jasna Intensywna Miedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100%.jpg (22,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BELLE.jpg (24,8 KB, 91 załadowań)
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:58   #6
Roseen
Przyczajenie
 
Avatar Roseen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

Ja farbowałam włosy złocisto miedzianym blondem i byłam jak najbardziej zadowolona. Kolor wyszedł prawie taki jak na opakowaniu (a farbę nakładałam na włosy w kolorze wypłowiałej dość ciemnej czerwieni). Co prawda już po kilku myciach ten intensywny pomarańczowy odcień się wypłukał, ale akurat ten kolor farby ładnie wygląda nawet jak trochę wypłowieje
powiedziałabym, że nawet ładniej niż od razu po koloryzacji, ale to już zależy jakie kto woli odcienie rudego
Roseen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:02   #7
mashq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

ja mam teraz ten sam problem... waham się, bo belle podobno jest niezbyt trwały i trzeba poprawiać po paru tyg, a boję się sztucznego efektu 100%... proszę, napisz co w końcu wybrałaś, czy tego oczekiwałaś, jaki kolor wyszedł noo i jaki miałaś wcześniej (mój to małoambitny ciemny blond)
mashq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 14:10   #8
kasia_balu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 29
Dot.: Garnier Belle Color KONTRA Garnier 100% Color

hej czikas ostatnio wypróbowałam 743 Garnier 100% i... szok! nigdy nie byłam bardziej ruda! Kolor wyszedł ślicznie i ładnie się spiera. włosy nie są zniszczone mały minus - dla grubych włosów takich jak moje, 1 opakowanko TEJ farby to za mało.. kiss' ;*
kasia_balu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.